New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Zia
TémanyitásZia
Zia EmptyPént. Feb. 23 2024, 23:27
’Zia’
Szabad

Play by
Bridget Satterlee (képen is imádnám)
Hanna Edwinson
Születési hely
-
Kor
25
Lakhely
Staten Island
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
bonyolult kapcsolatban?
Csoport
Média mindenképpen
Történetünk

- Te és Zia, már az egész világ tűkön ülve várt erre az interjúra, nekünk is 2 hónap alatt adtad be a derekad, mégis mi van köztetek, olyan sejtelmesen intéztétek, és mégsem, a rajongók most egészen biztosan szomorúak, hogy az örök agglegény fejét bekötik. - na a kiforgatós kérdések, amire mindegy mit mondok nem fog kimenni a nagyvilágba, legalábbis nem úgy ahogy mondom, mert abban lehet semmi érdekes nincs, legalábbis annak, amit publikálni akarok.
- Zia és én kollégák voltunk, hosszú időn keresztül. Tagadhatom azokat, amikre kíváncsiak vagytok, de úgysem fog az senkit érdekelni, én mindig őszinte ember vagyok, de nem olyan, aki egy éjszakáért képes elengedni azt, amit anyám tanított a nőkkel kapcsolatban. Nincsenek futó kalandjaim Ziával sem volt ilyen, a pletykákkal ellentétben nem vagyunk egy pár, és nem lakunk együtt. A kapcsolatunk kizárólag szakmai, de mivel a befektetéseim egy része abba a vállalatban van, aminél ő dolgozott a forgatás alatt, így volt közünk egymáshoz. Én csak jól forgatom a pénzem, nyertem egy remek barátot általa, de akármennyire is látszom most egy szívrablónak, nem vagyok az. - ebbe nem csempésztem bele semmilyen újdonságot, mert tudtam, hogy ezek már kész tények, ezeket tudják, mégis olyan részletesen fejtettem ki, hogy akár válaszként is felfoghatják.”

—--------

- Mikor találkoztál utoljára a csajoddal öcsi? - fogalmam sincs, igazából, amióta elindult a hülye pletyka nem beszéltem vele, nem akartuk, hogy komolyan vegyék a nagy őrületet, aztán az újságcikk nem igazán volt a segítségemre, mert tényleg köze nem volt ahhoz, amit mondtam nekik, de ilyen a sajtó, már kezdtem megszokni.
- Három hónapja, azt hiszem, akkor voltam nála utoljára, utána már nem tudtuk kezelni ezt az egészet. - vonom meg a vállam, de a lényeget még mindig nem tudom. Csak felém mutatja a telefont, és az arcomból kifut minden vér.
- Gratulálok, azt hiszem apa leszel. - nem örömében tolja nekem a szavakat, inkább megrettenve.”

—--------

A fentiek részetek az ET-ből, ami tele van Ziával kapcsolatos utalásokkal. A lényeg, hogy Zia nem barátnő, nem szerelem, de még lehet az, csak tőlük függ. De egy valami biztos, barátság, ami átment több éjszakába, de Zia egy híres színésznő, akinek a karrierje a fontos és nem a pasizás, így mindent titokban kellett volna tartani, nyilván sikertelenül. Már egy ideje nem taálkoztak, de a nem várt terhesség csak bekövetkezik, a gyerek, hogy megmarad e vagy sem az igazából opcionális, nem kell megtartania, ez a megalkotótól függ, hogyan szeretné kijátszani ezt a részt, de azt szeretném,hogy minden szar ellenére, valami szépet és közöset alkossanak ketten. Nem lesz könnyű, de ki szereti a könnyed dolgokat?

A név változtatható én Ziaként utaltam rá az ET-ben, a PB-nek nagyon nagyon örülnék, a megalkotása előtt erősen ajánlott Harv előtörténetének elolvasása.
Ha megtetszett, egy feladatod van írj rám és dugjuk össze amink van, aztán irány a  játéktér, nagyon várlak Very Happy




livin' in new york

mind álarcot viselünk
Harvay Marc
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Zia A52672ab02bbe6638f31307bc464b501

Zia Giphy.gif?cid=6c09b952z6thojdnx91ejymq1fetcsnli594susxwvnh0tqp&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Zia Giphy
★ családi állapot ★ :
bizonytalan
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ play by ★ :
Lewis Hamilton
★ szükségem van rád ★ :
ZiaZia 37ac9144dad5a66a4c8fb5c7d90ce20a016c6fc3
★ hozzászólások száma ★ :
14
 
Zia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: