New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:11-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:08-kor
Braylen Yang
tollából
Ma 12:36-kor
Ryker Van Doren
tollából
Ma 12:35-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 12:13-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 11:33-kor
Ada Summers
tollából
Ma 11:16-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Harvay Marc
TémanyitásHarvay Marc
Harvay Marc EmptyPént. 19 Jan. - 15:45
HarvayMarc
Love and caring ruins you.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Harvey Marc
Becenév
Harv, Harvy
Születési hely
New York, Brooklyn
Születési idõ
1996. október 1.
Kor
27
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
szingli
Tanulmányok
A gimi után nem ment tovább, a józan eszére hagyatkozva nyúlt bele a tutiba.
Foglalkozás
maradjunk annyiban, hogy befektető
Munkahely
HM Management - mert kell egy cég, amit irányíthat Wink
Hobbi
zene, filmek, természet ennél több kell

Csoportom:
Üzlet

Jellem

- Harv, ugye szólíthatlak így? - a szék, amiben ülök kényelmes és csak a nevemet kérdezték,  már megszokhattam volna, de még mindig idegennek hat ez az egész fagassuk ki a másikat a magánéleréről téma.
- Mindenki így hív Harvay az apám volt, szóval maradjunk a Harv-nál. - mondom neki egyszerűen, bár így is sokat magyarázva arról, amire csak egy ‘Igen’-t kellett volna rávágni.
- Te és Zia, már az egész világ tűkön ülve várt erre az interjúra, nekünk is 2 hónap alatt adtad be a derekad, mégis mi van köztetek, olyan sejtelmesen intéztétek, és mégsem, a rajongók most egészen biztosan szomorúak, hogy az örök agglegény fejét bekötik. - na a kiforgatós kérdések, amire mindegy mit mondok nem fog kimenni a nagyvilágba, legalábbis nem úgy ahogy mondom, mert abban lehet semmi érdekes nincs, legalábbis annak, amit publikálni akarok.
- Zia és én kollégák voltunk, hosszú időn keresztül. Tagadhatom azokat, amikre kíváncsiak vagytok, de úgysem fog az senkit érdekelni, én mindig őszinte ember vagyok, de nem olyan, aki egy éjszakáért képes elengedni azt, amit anyám tanított a nőkkel kapcsolatban. Nincsenek futó kalandjaim Ziával sem volt ilyen, a pletykákkal ellentétben nem vagyunk egy pár, és nem lakunk együtt. A kapcsolatunk kizárólag szakmai, de mivel a befektetéseim egy része abba a vállalatban van, aminél ő dolgozott a forgatás alatt, így volt közünk egymáshoz. Én csak jól forgatom a pénzem, nyertem egy remek barátot általa, de akármennyire is látszom most egy szívrablónak, nem vagyok az. - ebbe nem csempésztem bele semmilyen újdonságot, mert tudtam, hogy ezek már kész tények, ezeket tudják, mégis olyan részletesen fejtettem ki, hogy akár válaszként is felfoghatják.
Túl sokat szerepeltem a tévében is ahhoz, hogy tudjam, mit kell mondani az újságnál annyi a nehezítés, hogy szinte bármit leírhatnak, és nem biztos, hogy az megy ki, mint ami elhangzik. De nem vagyok túlságosan meggyőződve arról, hogy itt kellene lennem, beszélnem a életemről, ami teljesen normális mederben folyt, Zia megjelenése előtt. De higgadtan kezeles mindent mindegy mibe kérdez bele a riporter elmosolyodva válaszolok neki, mert nekem nincsen veszteni valóm, tudom szabályozni mit mondok, és ezt is teszem.

- Ez egészen jól ment. - szürcsöl bele az italába Pi, mint aki másra sem várt, minthogy vége legyen.- De rém unalmas volt, viszont nem sok mindent tudott kiszedni belőled, ehhez neked tehetséged van, mert elég pofátlan volt. - ő is meglepődik azon, ahogyan kezeltem, majd ha a városban marad megismeri milyen, amikor az ember már nem egy queens-i senki, hanem mindenkit érdekel az élete csupán azért mert pénze lett és mindenki szerint egy színésznővel kavar, ami részben igaz is csak, hogy ez talán annál több de mégis kevesebb, mint hiszik.

Avataron:
Austin Butler

Múlt

“A szegénységből a nagyvilágba” - mégis miért pont ez az ami a Forbes címlapján szerepel az én arcom mellett. Sosem voltunk szegények, csak nem volt annyi pénzünk, mint most, egy jó befektetés és máris minden a lábunk előtt hever, vagyis a lapok szerint. Fel sem lett volna kapva Harvay Marc neve, ha nem szűröm össze a levet azzal a színész csajjal, aztán nem tűnök el annyira feltűnően a lakásáról fényes nappal, többször is. Hibáztam? Igen ez valószínű így volt, mert belegabalyodtam valamibe, aminek tudom, hogy mi lesz a vége, vagyis, nem lesz vége, mert ennek eleje sem nagyon volt.
- Olvastad? - pöcköli meg az újságot Pi, és közben nevet, azon, hogy megint hírbe hoztam magam a farkam miatt.
- Én nyilatkoztam, tudom mi van benne. - teszem le a kezemből a szennylapot, de csak felhúzott szemöldökkel áll meg előttem és szinte hülyének nézve veszi a kezébe ő is.
- “Már az összeköltözés is megfordult a fejükben a hírhedt üzletember szerinte ez a kapcsolat már határozottan jó irányba halad, bár részleteket nem árult el, de azért egy közös lak, elég sok mindent megmagyarázna...” Végülis ezt biztosan te mondtad. -  néz rám nevetve, azzal a megvető pillantásával, amit csak is azért engedhet meg magának, mert az ikertesóm.
- Beszólsz, pedig azt mondtad rendes leszel ha itt lakhatsz ameddig összeszeded magad, de amúgy még mindig áll az ajánlatom, hogy adok pénzt, hogy tovább léphess, nem mindig kell makacs picsának lenned Pi. - most én jövök, ez a testvéri harc nem ér véget sosem, hiába leszünk  lassan 30 évesek, ez örökre megmarad.
- Nem kell a pénzed, nagyon jól elvagyok itt. - veszi elő a telefonját, hogy ezzel rázzon le, mert tudom, hogy nem jó neki és ilyenkor szoktam neki elmagyarázni miért teljesen mindegy, hogy adok neki egy kis segítséget az újrakezdéshez, nem a pénz számított sohasem, hanem az élet, amit élek, és neki is ugyanezt akarom, de ő megelégszik a tesója kecójával, ami valóban nem a legkisebb és bőven elférünk, e a privátszféra azért neki és nekem sem ártana.
legyintek amikor elmerül a telefonjában és csak akkor figyelek fel rá megint, amikor kinyög egyetlen egy szót, aminek a hanglejtéséből már érzem, hogy valami van.
- Baszki! - ne ezt nagyon utálom, amikor mondani akar valamit de visszatartja és nem képes a képembe tolni azonnal, hanem meghagyja a drámai hatást, amitől falra tudnék mászni.
- Nyögd ki, ne kímélj. - kikerekedett szemekkel sápadt arccal néz rám.
- Mikor találkoztál utoljára a csajoddal öcsi? - fogalmam sincs, igazából, amióta elindult a hülye pletyka nem beszéltem vele, nem akartuk, hogy komolyan vegyék a nagy őrületet, aztán az újságcikk nem igazán volt a segítségemre, mert tényleg köze nem volt ahhoz, amit mondtam nekik, de ilyen a sajtó, már kezdtem megszokni.
- Három hónapja, azt hiszem, akkor voltam nála utoljára, utána már nem tudtuk kezelni ezt az egészet. - vonom meg a vállam, de a lényeget még mindig nem tudom. Csak felém mutatja a telefont, és az arcomból kifut minden vér.
- Gratulálok, azt hiszem apa leszel. - nem örömében tolja nekem a szavakat, inkább megrettenve.

Felpattanok és a telefonomhoz megyek, hogy felhívjam, de nem veszi fel a negyedik hívásra hallom meg a hangját, azt a hangot, amire reggelente felkeltem és tudtam, hogy a munkája miatt nem lehet ebből semmi komoly, mégis hónapokig csináltuk titokban, és mi lett a vége, egy gyerek, de vajon az enyém? Másé nem lehet tudtommal mással nem volt addig.
- Mikor akartad elmondani? - nem esek neki, hangom teljesen nyugodt, Pietrára nézek amíg válrom a választ a testvéri jelenlét ilyenkor nagyon sokat tud rajtam segíteni, ő az aki mindig mellettem van és ez ad erőt most is, amikor nem én irányítom az életem.
- Sajnálom Harv, nem így akartam, hogy megtudd, nekem is hirtelen hír volt, és tudtam, hogy nem akarnád, csak már késő volt lépnem. - le kell ülnöm, amikor mondja, szóval nem akarta megtartani, és ebbe sem lett volna beleszólásom.
- Találkozunk? - nem jó ötlet, de ez nem opció most ebben a helyzetben és ezt ő is tudja.
- Átmegyek én, holnap este. - akkor holnap találkozunk, de még mindig nem tudom kié a gyerek de nem kérdezhetek rá, annál sokkal mélyebb volt ez a kapcsolat, hogy ennyire megbántsam.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Harvay Marc
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Harvay Marc A52672ab02bbe6638f31307bc464b501

Harvay Marc Giphy.gif?cid=6c09b952z6thojdnx91ejymq1fetcsnli594susxwvnh0tqp&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Harvay Marc Giphy
★ családi állapot ★ :
bizonytalan
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ play by ★ :
Lewis Hamilton
★ szükségem van rád ★ :
ZiaHarvay Marc 37ac9144dad5a66a4c8fb5c7d90ce20a016c6fc3
★ hozzászólások száma ★ :
14
TémanyitásRe: Harvay Marc
Harvay Marc EmptyVas. 4 Feb. - 16:21
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Harvay!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mindketten tudjuk, hogy mennyi erő, ész, áldozat és lélekjelenlét szükséges ahhoz, hogy nevet csinálhass magadnak, főleg önerőből. Neked mégis sikerült, ahogyan a céged felépítése is, ami azért egy nagy szó. A karaktered nagyon érdekesre és egyben furfangosra sikeredett, engem mindenképpen elbűvölt. Pi pedig szintén egy tökéletes testvérnek bizonyul, akit remélem, hogy még látni fogunk a városban, hiszen valószínűleg szükséged lesz még segítségre. Mivel ugyebár nagyon úgy néz ki, hogy apa lesz belőled. Így hát igyekszem nem is tovább szaporítani itt a szót, biztosan van mit elintézned mielőtt a csemete a világra jönne. Én mindenképpen sok sikert kívánok neked a továbbiakban, kíváncsi leszek a végkifejlettre a színésznővel kapcsolatban is... Én drukkolok nektek.  Harvay Marc 2624752903  cukika

Színt és rangot majd valamelyik csodás admin ad neked, addig is nyugodtan foglalózz és irány a játéktér!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



Jayda


Winters
mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Harvay Marc Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Harvay Marc OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Harvay Marc 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Harvay Marc LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
264
★ :
Harvay Marc GJGF9aV
 
Harvay Marc
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: