New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Squash time - Melody & Ashley
TémanyitásRe: Squash time - Melody & Ashley
Squash time - Melody & Ashley EmptyVas. Ápr. 14 2024, 22:18

Ashley & Melody
- release all your anger, it's squash time -
Elképzelhető, hogy én is el tudnék így kényelmesedni autó terén, ha az anyagiak engednék és lenne egy jó kis verda a seggem alatt, de jelenleg a nagybátyám szar kölcsön Fordján kívül nem sok minden van, amibe beülhetnék. De ha lenne is, tuti elgondolkodnék.
- Na jó, az igaz, de annyi idő alatt már háromszor kisminkeled magad otthon is – nevetem el magam, aztán legyintek, hogy végül is tök mindegy.
Nem a kedvenc témám mostanában Brian, mert még a gondolat is borzalmasan le tud húzni, hogy nem tudok segíteni rajta, de mindenkivel mindig szóba jön, ami persze nem baj, mert jó, ha az emberek érdeklődnek iránta, csak...
- Nem vagyok depis. Közel sem, de frusztrált annál inkább, amiért nem sikerül kibillentenem ebből a helyzetből. – Persze ez sok mindenben kiütközik a mindennapjaimban, mert képtelen vagyok nyugodt maradni és nem ugrani a legapróbb beszólásra is, illetve a hangulatomat is megalapozza ez sokszor, de nem... nem vagyok depressziós. Azért amit Ash mond, jól esik és már-már könnyeket csal a szemembe. – Cuki vagy, hogy ezt mondod Ash, de fogalmam sincs, meddig fog ez így menni – sütöm le a szemem. Azért én már kezdem észrevenni magamon sokszor a kimerülés jeleit. A kérdésére csak bólintok és halkan artikulálok egy „köszönömöt”. Lehet, hogy nem ártana segítséget kérnem, de úgy vagyok vele, hogy Brian vélhetően ha nekem nem engedi, hogy bármiben előrébb lendítsem, másnak sem fogja... Dolgozni meg ugye senki nem tud eljárni helyettem. Néha iszonyat jól jönne egy ikertesó, mint az apámnak volt Ethan... Mekkora áldás egy iker, te jó ég! Már ha jóban vagy vele annyira persze, hogy ilyen-olyan helyzetekben beugorjon a te életedbe egy kicsit levenni a válladról a terhet.
Ash és köztem sosem volt probléma, hogy alapjáraton nem totálisan egyforma a személyiségünk, sőt, szerintem nagyon is jól kiegészítettük egymást sok dologban. Ő kifejezetten jól tudott figyelmeztetni, ha valami hülyeségre készültem, de én is bele tudtam rángatni néha ebbe-abba, ami még az ép ész határait súrolta. Annak viszont nagyon örülök, hogy egy kicsit hajlik most a spontánabb dolgokra.
Elindulunk végre a terem felé, ahol belevethetjük magunkat egy kicsit a mozgásba, amiért a szervezetem már határozottan üvölteni tudna. Azért nyilván hiába döntöd te el, hogy egyik napról a másikra megszakítasz egy életformát, a tested úgyis emlékeztetni fog rá, hogy „hé, elfelejtettél!”.
A gyerek téma elég messze áll tőlem, hamarabb tudok elképzelni a későbbiekben Ashleynek egy babát, mintsem magamnak, de persze biztos majd ehhez is felnövök mindenhogyan. Jelen pillanatban teljesen off a téma nálam.
- Tökéletesen megértem. Szerintem ha gyereked lesz, utána csomó mindent fel kell adnod és talán már nem is leszel sosem ugyanaz. Nem is talán, ez fix! Úgyhogy ez egy kicsit durva szerintem. De biztos szép és jó, csak... – tárom szét a karom, miközben lefelé biggyed a szám. Tudja franc. – Mindenképp gondolok majd rád, ha valaha visszatérek az életbe úgy igazán. – Ha lesz egyáltalán ilyen. Na jó, ennek a gondolatára is elkap a sírhatnék, úgyhogy inkább gyorsan a nyújtásra kezdek el koncentrálni és rá is kérdezek Ash szerelmi életére, ami azért sokkal inkább érdekel, mint egy kisbaba.
Már mikor belekezd, felvillanyozódok, mert tudom, hogy itt bizony semmi sem egyszerű, de roppant kíváncsivá tesz, hogy mi is a helyzet. Toddal? Csak sejtem, hogy még ő lehet képben, sajnos egy kicsit kiestem a történetből az utóbbi időben, így alig várom, hogy végre elmondja, mi újság ezzel az egésszel.
- Hivatalosan? És nem hivatalosan? – emelkedik meg a szemöldököm, miközben a nyújtás közben automatikusan mozogni kezdek kicsit a ritmusra, ami a hangszórókból szól. Mikor azonban belekezd, úgy lassulok le és figyelem az arcát, miközben a homlokomon összefutnak a ráncok. Nem éppen erre számítottam, de érzem, ahogy halad előre a sztoriban, úgy megy fel bennem a pumpa.
- Mekkora seggfej baszki! – fakadok ki, mikor ahhoz a részhez ér, hogy fizikailag is hozzáér. – Nem többeknek kellene jelezni, hanem őt elküldeni melegebb éghajlatra, teljesen nyíltan. Basszus Ash, ez nem vicc, konkrétan molesztál, csak nem durvábban... Aztán ki tudja, meddig. Oké, tudom ám, hogy ha úgy adódik, előveszed a harciasabb éned, de ez egy férfi, nem kicsit erősebb nálad, mi van, ha egyszer totál bekattan? – Mert ezek képesek rá, egyik pillanatban még normálisak, aztán a következőben meg már azt veszed észre, hogy rajtad tehénkedik. Összevont szemöldökkel vizslatom az arcát, hogy mennyire komoly a helyzet, de ez az egész akkor sem hangzik jól.
Mikor aztán azt mondja, hogy elmondta Todnak, elkerekednek a szemeim. Pontosan azért, amit utána mond.
- Todnak... – ismétlem a nevet, mint aki alig hisz a fülének. – Hát... jó – igyekszem magamban tartani a véleményem, de ez körülbelül fél percig működik, miután kezembe vettem az ütőt és egyet lendítettem a fal felé vele. – Vélhetően akkor nem kell elküldened melegebb éghajlatra, mert majd lehet kezébe veszi az ügyet – vakarom meg a fejem tetejét, ahogy visszapillantok Ashleyre. – Fú, anyukám, azért ez bárhonnan is nézzük, kemény. De egyébként már bocsánat, lemaradtam egy kicsit szerintem... Miért beszélsz te még egyáltalán Toddal? – sandítok rá, de akarva-akaratlanul is megbújik a szám sarkában egy mosoly. – Nem is csak beszélgettek, mi? – Tudom, hogy volt közük egymáshoz, de azt hittem, hogy Ash nem húzza majd vele sokáig, pontosan azért, mert ő egy megfontoltabb nő. Nem mondom, hogy tök veszélytelen a dolog, hiszen mégsem egy átlagemberről beszélünk, de szerintem izgalmas is. Azért tudom, hogy a barátnőm olyan, aki észnél van, de most úgy látszik, egy kicsit akarva-akaratlanul is elvették az eszét egy kicsit.
- 879 szó // outfit -




Sometimes, it's not the song that makes you emotional,
it's the people and things that come to your mind
when you hear it.
mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Squash time - Melody & Ashley Capture-1610705683013

Squash time - Melody & Ashley Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Squash time - Melody & Ashley 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Squash time - Melody & Ashley Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Squash time - Melody & Ashley 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Squash time - Melody & Ashley
Squash time - Melody & Ashley EmptyHétf. Márc. 25 2024, 13:05

Melody & Ashely
"Watch me dance, dance the night away. My heart could be burning, but you won't see it on my face. Watch me dance, dance the night away. I'll still keep the party runnin', not one hair out of place"
Mióta én is és a barátaim is mind dolgozunk, muszáj volt elfogadnom, hogy a barátság fogalma is némiképp átalakul. Most már nem feltétlenül az jelenti a barátságot, ha valakivel kétnaponta találkozok és időt töltök, hanem aki felé akkor is bátran fordulhatok, hogyha egy hete nem beszéltem vele. Ezzel együtt pedig tudom, hogy én is egyből képes lennék ugrani, ha Melodynak szüksége lenne rám. Ez a találkozó az időhiány miatt tényleg szinte már-már szükségszerűen hatott nekem is és jól esnek Melody szavai, amikkel elárulja, hogy ő is hasonlóképpen érez.
Hobbik terén nagyon hasonlítunk, ugyanakkor a személyiségükben nem teljesen ugyanazok a jegyek dominálnak, amit én egyébként sosem éltem meg negatívan kettőnk között, pont azért, mert mindketten őszintén ki merjük mondani, hogy bizonyos dolgokban különbözünk és így van ez a reggeli procedúrák terén is.
- Viszont a dugókat tökéletesen ki lehet használni arra, hogy reggelente kisminkeljem magam a kocsi visszapillantó tükrében - nevetek fel. - De egyébként semmi bajom nincs a buszozással sem, csak elcsábított az a szabadság, amit az autó nyújt - vallom be őszintén már az öltözés során. Mondjuk én inkább a metrót preferáltam, mert a busz ugyanúgy képest volt állni a dugóban, a reggeli csúcsokban pedig igazán idegesítő volt ácsorogva, más emberek aurájában végigküzdeni az utat. Magassarkúban!
Az elmúlt időszakban azt vettem észre Melodyn, hogy a tánc egy olyan témává vált számára, amiről nem szívesen beszélt és ha jól emlékszem, leggyakrabban ezt a Brainnel történtekkel magyarázza, persze jogosan és teljesen érthetően. Viszont - ahogy én látom külső szemszögből - szerintem Mel beragadt egy olyan mentális állapotba, amibe igazából nem is ő esett bele, hanem Brain, viszont kétségtelenül kihat rá is. Lényegében ezért is kérdezek rá Brain jelenlegi állapotára, amit látok rajta, hogy rosszul esik neki, sejtem is miért. Nem állt szándékomban rossz érzéseket kelteni neki, de mentségemre legyen, ezzel is csak az ő jelenlegi napjaira vagyok kíváncsi. Úgy tűnik, Brain nem tudta még elfogadni a történteket.  
- És hogy bírod? Sikerül elérned, hogy ne ragassza rád a depresszióját? - nézek felé aggódó szemekkel, aztán belegondolok Mel helyzetébe. - Basszus, Mel, azért tudd, hogy nagyon becsüllek és borzasztóan erős nőnek tartalak! Kihajtod a beled a munkában, otthon kezeled őt fizikailag és még mentálisan is… és mindezek ellenére is nagyon jól nézel ki - kicsit kifakadok, de csak azért, mert aggódok érte. Feltételezem, hogy a látszat ellenére kellően megviselt lehet és nem csak abból érzem ezt, hogy semmi ideje nincs. Egy depressziós embert folyton motiválni nem könnyű és nehéz megállni, hogy ne mi magunk vegyük át a rossz hullámokat.
- Azért, ha bármi kell, vagy tudlak valahogy támogatni, szólj, oké? - Fogalmam sincs mire gondolok pontosan, nyilván sokat beszélgetünk, most is együtt töltjük az időt, de teszem azt, ha be kellene vásárolni és nem házhozszállítással akarja azt megoldani, akkor szívesen megteszem, mikor a városban vagyok. Vagy bármi… Én is el tudom vinni orvoshoz Briant, ha kell.
Viszont egyelőre - ha már úgyis kész vagyunk az átöltözéssel - nem érzem úgy, hogy tovább kellene erőltetnem a témát, annak ellenére sem, hogy bőven maradtak még bennem fel nem tett kérdések. Majd később visszatérek rá.
- Igen, tudom, de nekem ehhez fel kellett nőnem - nevetek fel, mikor megérzem a bökést oldalamnál. Persze túlzásokba sem kell esni, az én munkám nem engedi meg nekem azt a luxust, hogy teljesen spontán legyek, mert minden tárgyalásomra készülnöm kell és az a minimum, hogy előre összeszedem fejemben a szükséges szavakat, amiket azért még én sem napi szinten használok oroszul. Mégsem jogi szavakkal kommunikálok az orosz családtagjaimmal, ahogy lényegében Toddal sem. Ebből adódóan azt sem mondhatom, hogy a spontaneitás teljesen rátelepedett volna az életemre, de ami a hobbikat illeti, ott abszolút és ez jó.
Szerintem a mindennapjaim nem tekinthetők túl izgalmasnak, úgyhogy hirtelen át kell gondolnom, hogy mi az, amit még nem mondtam el Melodynak, de eszembe volt még anno, hogy el akarom szóban mesélni neki. Az egyik legfrissebb történetem az, hogy a nővérem babát vár, ami nagy szó a családnak és nekem is, persze tudom, hogy Mel máshogy tekint a babákra, mint mondjuk nővérem, vagy én.
- Oh hát azért szerencsére nem nekem kell majd kitalálnom minden gondolatát, azt meghagyom nővéremnek, de azért szívesen foglalkozok vele bármikor, amikor találkozunk majd. Én amúgy érzem magamban az anyai ösztönöket, de úgy vagyok vele, hogy még egy picit azért élni szeretnék előtte. Vagyis érted, hogy értem… ki akarom használni még az időt, amíg nincs gyerekem, hogy olyan dolgokat tegyek, amiket gyerekkel nem, vagy csak nehezen tudnék. Például utazgatni, vagy bulizni - vigyorodom el sunyin. - Úgyhogy, ha lesz valami jó alkalom és szívesen látnál, ne hagyj ki belőle! - nyújtom először kezeimet, aztán hátamat is, miközben előre hajolok és a kezeimet a hátam mögött összekulcsolva a magasba emelem. Akkor egyenesedek csak vissza állásba, amikor megszólal a zene. Elmosolyodom, mert nagyon szeretem ezt a számot, de a mosoly addig tart, amíg Melody gyomorszájon nem vág a kérdésével.
- Öhm, hát, azt hiszem, fogalmazhatunk így is - nyúlok a copfomhoz, ami egyértelműen a zavarom jelképe és még mindig nem sikerült leszoknom róla.
- Spontán módon fogalmam sincs, hogy mi van - nevetem el magam kínomban. Huh, ez most nehéz, elég katyvasz szituációban vagyok és minden bizonnyal csak össze-vissza fogok makogni, de megpróbálom elmesélni neki a fejleményeket. Ez csak azért kellemetlen, mert annak idején is Melody volt az (ki más?), akinek a pillanat hevében, a tárgyalások közepette kifejtettem, hogy milyen nehéz helyzetben voltam Toddal, amiért nem tudtam eldönteni, hogy a letartóztatott férfi bűnös-e vagy ártatlan, mostanra pedig már bárhogy nézzük, de egyértelművé vált számomra, hogy Tod bűnös, mégis szabadlábon van és nagyon úgy néz ki, hogy én pedig beszélőviszonyban maradtam vele. És az a helyzet, hogy nem csak beszélgetünk. Sőt, javarészt nem beszélgetünk. Azt Melody tudja, hogy lefeküdtem vele még anno, de nem avattam be azóta, hogy ez többször is megtörtént, legfeljebb sejti, hogy még mindig találkozgatunk. Lehet pont ezért is kérdezett rá.
- Először is, szögezzük le gyorsan, hogy hivatalosan szingli vagyok - mutatom fel a mutatóujjamat is, mert úgy érzem, erre fel kell hívnom a figyelmét, mielőtt a sztori többi részéből arra következtetne inkább, hogy mégsem vagyok annyira az. - De úgy összességében a főnököm segít, hogy ne sok kedvem legyen a férfiakhoz. Tudod meséltem, hogy eléggé sok munkát ad mostanság és úgy érzem, hogy olyanok miatt is találkozókat rendez, amiket le lehetne tudni egy fél perces telefonhívással is. Egy hónapja elhívott vacsorázni, amit én udvariasan visszautasítottam és akkor nagyon örültem, hogy talán itt vége szakad a kínos meetingeknek. Hát nem. - Biggyesztem le szám sarkát, miközben lábamat kezdem nyújtani álló testhelyzetből. Két hete úgy felfáztam egy hideg pad miatt, hogy most nem merek leülni a földre, pedig itt a teremben nincs hideg.
- Na, az utóbbi időkben csak rosszabb lett és már fizikailag is hozzám ér. Nem durván és nem is, tudod… nem a lágyabb helyekre, de nagyon zavaró és ezt már többeknek is jeleztem. És tudom, hogy váltanom kellene munkahelyet, viszont őszintén szólva még reménykedek, hogy valahogy el tudom érni, hogy ő menjen el és ne nekem kelljen. - Ilyen téren nagyon küzdő jellem vagyok. Lehet, hogy nem pont erre a sztorira számított Mel, de most kiakadt belőlem, mivel borzasztóan bánt, hogy ez történik velem.
- Aztán ezt elmondtam Todnak is. - Igen, igen, tudom, most robbantom a bombát azzal, hogy még mindig beszélő viszonyban vagyok Toddal. Be is húzom nyakamat, mint aki várja a szidást. Nem is merek ránézni. - És hevesebben reagált rá, mint vártam… - adagolom neki a sztori fennmaradó részét, bár még erről is annyit tudnék beszélni, hogy sose kezdenénk a játékot és a végén még azt gondolhatná, hogy ő megússza a "hogyan tovább" pasi kérdést. - Szóval most azt hiszem, picit aggódok, hogy mi lesz - Velünk, Toddal, illetve Tod és a főnököm között, mert azért van bennem félelem, hogy kezébe veszi az ügyet és olyat tesz, ami bizonyítékot adna azon kimondatlan, de szinte tényként kezelt dologra, hogy tényleg nem kreált vádakkal támadták őt a tárgyalásokon.
note: chat&sport | clothes | words: 1314 | tag: @Melody Sharp





Every woman who finally figured out her worth
has picked up her suitcases of pride and boarded a flight to freedom, which landed in the valley of change.

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ashley Clyborne
Munkás
ranggal rendelkezem
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :

ВСЁ ХОРОШО В СВОЁ ВРЕМЯ
There is a time and a place for everything

─────────◊◊◊─────────
Squash time - Melody & Ashley 51e29f39b61e94b6fdd25ade6a1d2f743fcdbb5d
♫ :

────────◊◊◊────────

But mama, i'm in love with a criminal
And this type of love isn't rational, it's physical
Mama, please don't cry, i will be alright
All reason aside, I just can't deny, love the guy

──────────────────

★ családi állapot ★ :

I WOULD SAY I'M SINGLE, BUT...

It would be a lie because my heart is not single

────────◊◊◊────────
Squash time - Melody & Ashley JObPZ6N
★ lakhely ★ :
Queens
★ idézet ★ :

I FELL ASLEEP AS SLEEPING BEAUTY
but when I woke up, I had to realize I was Fiona

─────────◊◊◊─────────
Squash time - Melody & Ashley Afe39b48f0a3939718d0b45b8124ae14ab28eb9e
★ foglalkozás ★ :
Freelance certified judiciary interpreter and translator | Russian - English
★ play by ★ :
Gabriella Wilde
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: Squash time - Melody & Ashley
Squash time - Melody & Ashley EmptySzer. Márc. 13 2024, 00:01

Ashley & Melody
- release all your anger, it's squash time -
Igyekeztem én fenntartani a barátságaimat, esküszöm, de minden törekvésem ellenére azért sokszor előfordult, hogy nem úgy jöttek össze a dolgok és már-már úgy tűnt, mintha direkt hanyagolnám el a kapcsolataimat. Rohadt nehéz megtartani az egyensúlyt, ugye mivel nem úszkálok tengernyi szabadidőben, azért a munkán kívül nem sok mindenre maradt érkezésem és ezt jobbára Briannel töltöttem, hátha sikerül végre egy kis életet vinni belé és a kapcsolatunkba. Ha valakit, Ashleyt tényleg nem akartam hagyni lemorzsolódni a baráti körömből, így különösen szarul éreztem magam amiatt, amiért megint nem sikerül egy istenverte találkozót összehozni, így nagyon kapóra jött ez a mai kis véletlenül kerekedett szabadidőm.
- Csak rád akartam szánni – mosolygok rá, ahogy rápillantok. – Pihenni ráérek majd egyszer a sírban és hidd el, ez a sportolással egybekötött beszélgetés most olyan „két legyet ütünk egy csapásra” dolog, ami mindennél jobban kell nekem – mondom teljesen őszintén. Tudom jól, hogy a sportolás egy kicsit háttérbe fog úgymond szorulni és úgyis a dumáé lesz a főszerep, de bánja a fene, sőt...
- Na, az igaz, jó reggeli ébresztő is tud lenni – értek egyet a busz után való futást illetőleg. – Én nem tudom, szerintem agyérgörcsöt kapnék a kocsiban minden nap. Inkább rohanok a busz után, mintsem ott rostokoljak a dugóban. – Nem vagyok olyan típus, aki ilyesmire vesztegeti az idejét és szerintem hamarabb szállnék ki a kormány mögül és hagynám ott a francba a kocsit, mintsem bírnám idegekkel egy helyben ülve.
Hamar átvedlek, igazából már otthon felvettem a sportmelltartót, így csak egy pólót cserélek és felkapom a rövidnadrágot is, majd szoros copfba fogom a hajam.
Hogy van Brian? A kérdésre akartalanul is rögtön kiszalad egy nagy sóhaj a számon. Mindenki ezt kérdezi... min-den-ki!
Kit érdekel, hogy vagyok én? Na jó... valószínűleg most csak amiatt jön ez ki így rajtam, mert mielőtt leléptem otthonról egy kicsit összekaptam vele. Vagy tudja franc, de persze nem Ashley-n akarom kitölteni ezt, tudom, hogy tőle ez a kérdés teljesen jószándékú, meg valószínűleg ő lesz az, aki azt is meg fogja kérdezni, mi van velem.
- Hát, elvan – fogom rövidre a választ, miközben bezárom a szekrény ajtaját. – Szerintem egyre mélyebbre süllyed a depresszióban – vallom be neki őszintén. Tök hiába próbálom felfelé húzni, mintha egy tízszer akkora súllyal küzdenék egy folyóban, ráadásul árral szemben. Oké, nem vagyok sokat otthon, de amikor igen, tényleg odateszem magam, legalábbis szerintem... Mondanám, hogy offoljuk a Brian-témát a hátralévő időnkre, de úgyis szóba jön vagy így, vagy úgy. Ha ő nem kérdez rá végül is, úgyis én mondom el neki, hogy kicsit szerintem hullámvölgyben van a kapcsolatunk, ha nem tévedek. Jobban mondva azt hiszem, nem kicsit, hanem kurvára.
A naptáram tényleg tragikomikus így Ash megjegyzésére én is felnevetek ahogy kifelé megyünk a terembe már és az ajkaim még szélesebb mosolyra húzódnak, ahogy megpillantok a recepciós fiút és az arckifejezését. Na, neki is jó napja van, végre nem csak faszikat lát errefelé, gondolom.
- Végre! Így történnek ám az igazán izgalmas dolgok – vágom kicsit oldalba menet közben, egy mosoly kíséretében. Világéletem során imádtam spontán lenni, én tényleg nagyon ritkán tervezek meg bármit is, mondjuk nem is kell soha sokat győzködni semmiféle őrültségre, általában én vagyok az első, aki rábólint mindenre. Bár azt meg kell hagyni, hogy mostanában kevesebb a terem a kiteljesedésre ebben a tulajdonságomban.
Beérve a terembe leteszem a cuccaimat és rögtön nyújtani is kezdek, mielőtt bármiféle mozgásba kezdenék. Esküszöm, már ennyi is iszonyat jól esik a testemnek, pedig még nem is csináltam igazán semmit.
- Pedig az nagyon izgi tud lenni – nevetem el magam a vajas kenyeres megjegyzésére. – De úgysem hiszem el, hogy csak ilyesmi történt veled – jegyzem meg, miközben leülök a földre és kisebb terpeszben hajolok előre először a bal, majd a jobb lábam fölé, de mikor aztán azt mondja, nagynéni lesz, felkapom a fejem egy pillanatra.
- Azta, gratulálok! – hajolok vissza, miközben hallgatom a sztorit a kis bejelentésről. – Aranyos. Durva. Fogalmam sem lenne, mit kezdjek egy gyerekkel. Mondjuk nem fenyeget a veszély, hogy jó ideig ilyesmin kelljen gondolkodnom, de azért... úristen, egy baba, aki állandóan sír, lövésed sincs, mit akar... Még szerencse, hogy lesz egy olyan nagynénje, aki majd minden gondolatát igyekszik kitalálni – tornázom magam vissza állásba, aztán nyújtok párat a karjaimra is. Közben a hangszórókból megérkezik a ritmusos zene is, gondolom a recepciós fiú jóvoltából, ami tökéletes lesz az ütögetéshez, de persze olyan hangerővel csak, ami még nem zavar minket a beszélgetésben sem.
- Na és a spontaneitásod kiterjed a randizásra is? – terelem a szót egy kicsit a pasi-téma felé, mert örülnék, ha lenne kiszemeltje, bár azt is teljesen megértem, ha inkább magára koncentrál most és élvezi, hogy nem kell mással törődnie és azt csinál, amit akar. A szingliségnek is megvannak a maga szépségei, mondjuk szerintem hosszútávon nem annyira oké, bár én szerintem kicsit kapcsolatfüggő is vagyok, sokáig nem tudnék egyedül lenni, dehát nem mindenki olyan, mint én...
- 791 szó // outfit -

Ashley Clyborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Squash time - Melody & Ashley Capture-1610705683013

Squash time - Melody & Ashley Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Squash time - Melody & Ashley 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Squash time - Melody & Ashley Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Squash time - Melody & Ashley 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: Squash time - Melody & Ashley
Squash time - Melody & Ashley EmptySzer. Márc. 06 2024, 16:46

Melody & Ashely
"Watch me dance, dance the night away. My heart could be burning, but you won't see it on my face. Watch me dance, dance the night away. I'll still keep the party runnin', not one hair out of place"
Elég könnyen feltalálom magam, úgyhogy nem esek kétségbe, mikor Melody váratlanul felhív és megkérdezi, hogy most ráérek-e. Ugyan dolgozni dolgozok, csak épp otthonról, de ez egyúttal megadja azt a szabadságot is nekem, hogy magam osszam be az időmet és ha én most sportolni szeretnék, akkor a munka bizonyos szempontból várhat. Ha ezt szegény anyám hallaná, kapnám a fejmosást, de attól még ma így van. Viszont le kell kopognom, minden simán megy, a feladatommal is nagyjából végzek és még a sportközpontot is sikerül felhívnom, akik le is foglalnak nekünk egy pályát. Szóval kis túlzással már csak oda kellene érnem időben, ami speciel könnyű feladat lenne, ha nem rossz irányba kanyarodnék a szürke kétköznapok által belémnevelt reflexből. Oh, hát hol jár az agyam…
Ennek ellenére is sikerül előbb a helyszínre érkeznem, amit nem bánok, mert addig felveszem a kulcsokat és a felszerelést is, úgyhogy Melodyval már ezekkel nem kell bajlódnunk. Nagyon boldogan elmosolyodom, mikor végül meglátom őt, a kulcsokkal teli kezemmel pedig átkarolom derekánál és egy puszit nyomok inkább csak a levegőbe, mintsem ténylegesen arcára, mert most így adja ki a helyzet. Úristen, hát milyen rég éreztem már ennek a lánynak a közelségét! Most érzem csak igazán, mennyire hiányzott.
- Nem késtél, egy percig se aggódj, inkávv fúj csak egyet - látom rajta, hogy siethetett, mire hálásan, de egyben keservesen is pillantok rá, hiszen abszolút felesleges volt.
- Tényleg nagyon köszönöm, hogy írtál, megértettem volna azt is, ha nem rám akarod szánni ezt a megnyert két-három órát, hanem mondjuk, nem tudom, pihenésre, Brianre, magadra... - Bár azt is tudom, hogy lényegében a sport egy olyan dolog, amivel magára is időt szán függetlenül attól, hogy velem űzi most, szóval igazából ez tökéletes példája a két legyet egy csapásra kifejezésnek, nem? Úgy tűnik.
Tudom, hogy nem kellene elmosolyodnom azon, hogy tényleg nem sok mozgásra volt lehetősége az elmúlt nagyon nehéz időszakban, de úgy összességében még mindig azt érzem, hogy jó őt látni és szemtől szemben nézni arcát és testbeszédét, ezért nehéz levakarnom magamról a jókedvet.
- Akkor szerintem egyenlő felek leszünk - kerekítem ki a válaszából a pozitív vonzatot, miközben kibújok a cipőmből. - Bár a busz után futást sem szabad alábecsülni. Utóbbi időben rászoktam az autóra, mert bevallom, nagyon elkényelmesedtem, de előtte hihetetlen, milyen sprinteket tudtam összehozni akár magassarkú csizmában is - nevetek magamon. Mindezek mellett viszont az is megüti fülemet válaszában, hogy tehát akkor táncolni sem táncol már még néhanapján sem. Ez a gondolat sokkal mélyebb érzéseket szólaltat meg bennem, viszont miközben nadrágom után a pólómat is átcserélem, elhatározom, hogy nem hozom fel egyből a táncot, pedig nagyon érdekel, hogy miként gondol rá, hiszen mégiscsak életünk egy meghatározó része volt, neki jobban is, mint nekem, de ebben teljesen rokonlelkek vagyunk.
- És hogy van Brain? - váltok gyorsan témát, noha talán csak részben más a téma, hiszen tudom, hogy mi történt vele. Közben elkészülök teljesen, még gyorsan lófarokba kötöm szőke tincseimet, aztán kulccsal, törülközővel és felszereléssel a kezemben zárom az öltöző ajtaját.
- Ne-ne, isten őrizz, tényleg nem akarok rémeket látni - kacagok, mikor épp szembejön velünk a recepciós srác és még látom, hogy felénk fordulva lesi, hogy mi ez a nagy jókedv. Vagy épp mást néz ennyire vigyorogva, igazából nem vonom én érte felelősségre.
- De amúgy szerintem is, így neked sem kell miattam fájdítanod a fejed. - Időpontot találni, lemondani, újraszervezni… tényleg macera lehet neki a munkája mellett, plusz teljesen feleslegesen kellemetlenséget is tudok jelenteni számára ezzel. - Tudom, most fura lesz, amit mondok, mert nem így ismertél meg, de észrevettem magamon, hogy egyre jobban szeretem a spontán dolgokat, vagyis azt az érzést, hogy szándékosan nem tervezek meg előre semmit, csak hagyom, hogy a nap során - amennyire persze lehet - menetközben rögtönözzek. - Anno tánc alatt is én a betanult koreográfiákat imádtam, magamtól nem szerettem elkezdeni csak úgy zenére rögtönözni valamit. El tudom képzelni, hogy ez most már nem így lenne.
- Hajjaj - felnevetek most már a teremben, majd lepakolok a padra. - Annyira izgalmas, amennyire izgalmasan el tudom mesélni. Irigylem azokat, akik azt is csodálatosan érdekes sztoriként tudják elmondani, hogy megkentek vajjal egy kenyeret. De, nekem nincs meg ez a képességem, amiért nagyon szomorú vagyok. - Elkezdek nyújtani, elsőként felemelem a karomat magasra, majd körkörös mozgásokat végzek. Nem árt egy kis bemelegítés.
- Na de képzeld, nagynéni leszek. - Hatásszünet, aztán hatalmas vigyor, mert még mindig izgatott leszek a hírtől. - Két napja tudtam meg, eljött hozzám ide New Yorkba a tesóm és személyesen mondta el. Vagyis, csinált ilyen kis ajándéktasakot, amiben elrejtett egy keresztrejtvényt is, amit ő alkotott meg és személyes kérdésekre kellett választ adnom. A megfejtés pedig az volt, hogy „nagynéni”. Első másodpercben nem értettem, csak lestem rá, hogy „miiiii?”, aztán leesett, mert végülis sejtettem, hogy várható lesz hamarosan egy ilyen bejelentés, de ez így összességében irtó aranyos és megható volt tőle. - Össze tudom tenni a két kezem, hogy mennyire jó a viszonyom a testvéremmel. Nincs nagy korkülönbség köztünk, de ez a példa is érezteti velem, hogy mennyire fontos részét képezem még mindig az ő életének, hiába élek külön, ráadásul távolabb is.  
Oké, beindult a csacsogó gépezet nálam, azt hiszem, megérkeztem végre fejben is a csajos barátnőzős sportolós eseményünkre.
note: chat&sport | clothes | words: 855 | tag: @Melody Sharp


Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ashley Clyborne
Munkás
ranggal rendelkezem
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :

ВСЁ ХОРОШО В СВОЁ ВРЕМЯ
There is a time and a place for everything

─────────◊◊◊─────────
Squash time - Melody & Ashley 51e29f39b61e94b6fdd25ade6a1d2f743fcdbb5d
♫ :

────────◊◊◊────────

But mama, i'm in love with a criminal
And this type of love isn't rational, it's physical
Mama, please don't cry, i will be alright
All reason aside, I just can't deny, love the guy

──────────────────

★ családi állapot ★ :

I WOULD SAY I'M SINGLE, BUT...

It would be a lie because my heart is not single

────────◊◊◊────────
Squash time - Melody & Ashley JObPZ6N
★ lakhely ★ :
Queens
★ idézet ★ :

I FELL ASLEEP AS SLEEPING BEAUTY
but when I woke up, I had to realize I was Fiona

─────────◊◊◊─────────
Squash time - Melody & Ashley Afe39b48f0a3939718d0b45b8124ae14ab28eb9e
★ foglalkozás ★ :
Freelance certified judiciary interpreter and translator | Russian - English
★ play by ★ :
Gabriella Wilde
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: Squash time - Melody & Ashley
Squash time - Melody & Ashley EmptyHétf. Feb. 26 2024, 14:29

Ashley & Melody
- release all your anger, it's squash time -
Annyira égett már a fejem, hogy képtelen voltam két-három órát szánni Ashleyre, hogy tényleg azon voltam, hogy az első adandó alkalommal megragadjam a lehetőséget, amikor össze tudjuk hozni a randinkat. Már az is mindegy volt, hogy mit csinálunk, úgyis a leglényegesebb a beszélgetés, mert már ezer éve nem találkoztunk.
- Ha hazajöttem, megnézhetnénk egy filmet vaaaaagy csinálhatunk mást is, úgyis elememben leszek egy kis squash után – mondom Briannek, miközben összekapkodom az edzős cuccaimat, amik ezer éve a szekrény mélyén rohadnak. Bevágom őket a táskába és töltök magamnak az egyik kulacsba vizet is.
- Jó – hallom, hogy ennyit morog az orra alatt.
- Huh, de baromi lelkes vagy – mondom én is éppen alig hallhatóan. de nem bánom, ha hallja, igazából ez a cél, csak jelenleg nem szeretnék veszekedést indítványozni.
- Nem tudok lelkes lenni, mikor kibaszottul ide vagyok kötözve ehhez a kurva székhez. – Szerencse, hogy megcsörren a telefonom és inkább azt veszem fel egy nagy sóhaj kíséretében, minthogy Briannek válaszolnék bármit is.
- Szia! Tökély, mindjárt elindulok én is terveim szerint. – Nem vagyok a pontosságomról híres, de most elég időben vagyok, úgyhogy talán oda is tudok érni. A kettőnk barátságában mindig Ash volt a rendszer és én a káosz, szóval vélhetően így is ő fog előbb odaérni és rám várni és nem pedig fordítva.
- Na, inkább a vezetésre koncentrálj, én is megyek, sosem érek oda. A plusz öt perc nálam úgyis jól jön – mosolyodom el, aztán lenyomom a telefont és mielőtt kilépnék az ajtón, visszafordulok Brianhez és lehajolok hozzá egy csókra.
- Kérlek szedd össze magad, mire hazaérek. Esküszöm, meghozom a kedved – hümmentek, aztán már ott sem vagyok. Borzasztó illúzióromboló az egész helyzet, tudom én is, de nem megoldhatatlan a dolog és most már olyannyira szükségem van a szexre és a testi kontaktra, hogy lassan felrobbanok, de azt mondják, a sport nagyon jó levezető, úgyhogy Ashley épp kapóra jött az ötletével, na meg hogy valami csoda folytán ráérek én is.
Az utolsó néhány száz méteren már kicsit jobban sietek, nem akarom nagyon sokáig váratni Ash-t, na meg örülnék, ha minél több időt együtt tudnánk tölteni, ugyanis fogalmam sincs, mikor lesz ilyen legközelebb.
- Szia! – karolom át a nyakát és nyomok egy puszit az arcára, mert nem épp a múlt héten láttam utoljára. – Szupi, bocs, ha késtem – fújom ki magam, ahogy aztán utána megyek.
- Ne is mondd, én se akartam elhinni, hogy sikerül. Szerintem már az univerzum is érezte, hogy ez nem lesz így oké – húzom el a szám. – Előbb jött a váltás, mert a múltkor én húztam két-három órával tovább a műszakot, úgyhogy igen, valami olyasmi... – mosolygok én is rá, mert ilyen is csak egy évben egyszer történhet. Pedig már vagy tizenkétszer kértem Linát, hogy csúsztassuk vissza az óráinkat, de most sikerült csak meg is tenni. Nem baj, így teljesen jó.
Az öltözőbe lépve összehúzom az orrom, de nem morgok, volt már ennél rosszabb élményem is, mint egy kellemetlenebb öltöző.
- Mikor? – emelkedik meg a szemöldököm. – A busz után való futásnál több mozgást az elmúlt egy évben meg tudom számolni, hányszor végeztem – emelem égnek a tekintetem. Utálom ezt, ahogy írtam is neki, totálisan nem érzem jól magam én sem a saját testemben. – Szóval nagyjából egy és másfél év között valahogy jártam utoljára squash teremben, de egy percig se aggódj, nem is akarunk megszégyeníteni profi játékosokat. – Azt meg tudnánk tenni mással, mondjuk a tánccal, de az is elég rendesen hanyagolva van általam az elmúlt hónapokban. Amikor már tényleg menekülni akarok és úgy adódik, hogy van időm levegőt venni, akkor vonulok el egy próbaterembe és újraélem a régi koreográfiákat vagy kreálok újakat, igazából mindegy, csak táncoljak.
Közben én is átvedlek egy lengébb öltözetbe, bedobálom a levetett ruhákat a szekrénybe, aztán elveszem az egyik ütőt, fogom a törölközőt és ha Ash is elkészült, nyitom az ajtót, hogy elinduljunk a terem felé.
- Máskor is ilyen spontán kell összeszednünk egymást, mert úgy látszik a tervezés nem az én asztalom – bököm oldalba a könyökömmel mosolyogva. – De ha akarod, tényleg megmutatom a naptáramat – vonogatom a szemöldököm széles vigyorral, még ha ez elég tragikomikus is.
- Na és mesélj már, mi újság a melón kívül, remélem izgalmasabb a magánéleted, mint az enyém. – Sosem volt jellemző rám, hogy unalmasak legyenek a napjaim, na de mostanában, hát én nem tudom, szerintem egy ötvenes nő is megirigyelné őket...
- 705 szó // outfit -

Ashley Clyborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Squash time - Melody & Ashley Capture-1610705683013

Squash time - Melody & Ashley Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
Squash time - Melody & Ashley 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Squash time - Melody & Ashley Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
Squash time - Melody & Ashley 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásSquash time - Melody & Ashley
Squash time - Melody & Ashley EmptyCsüt. Feb. 22 2024, 13:59

Melody & Ashely
"Watch me dance, dance the night away. My heart could be burning, but you won't see it on my face. Watch me dance, dance the night away. I'll still keep the party runnin', not one hair out of place"
- Helló, Ashley Clyborne vagyok és érdeklődni szeretnék, hogy van szabad pályájuk az elkövetkező két-három órában? - beszélek a telefonba, miközben kezemben épp csak le nem ejtve táskámat és kabátomat sietek az autóm felé.
- Igan, teljesen jó. Két főre. - Csodálom, hogy egyáltalán hall engem, mivel annyira fúj a szél, hogy biztosan recseg a hangom szegény férfinak, aki felvette a hívásomat.
- Benti zárt pályát szeretnénk. - Közben már beülök az autóba és amelyik kezemmel nem a fülemhez nyomom a telefont, azzal épp az anyósülésre pakolok minden cuccomat. Remélem nem hagytam otthon semmit.
- Szuper, köszönöm szépen, hamarosan érkezünk. Viszont hallásra! - Huh, ezaz! Megvan a pálya, szóval felpattintom a műszerfalra a telefont és még azelőtt rányomok Melody nevére, hogy kikanyarodnék a parkolóból és Queensből Brooklynba venném az irányt.
- Sziaaaa! Na figyusz, felhívtam a klubbot és azt mondták, hogy van pálya, le is foglaltam egyet, úgyhogy minden szupi - mosolyog bőszen, amit most ő ugyan nem lát, mert nem videóhívásban vagyunk. - Durván egy olyan harmincöt perc múlva ott vagyok. - Alapvetően egész sokszor tettem már meg ezt a távot, úgyhogy nagyjából tudom, hogy mennyi idő átérni New York ezen pontjain. Bár jelenleg teljesen zizi vagyok a nagy rohanásban, úgyhogy hiába megyek sokat Brooklynba, valamiért most mégis reflexből a munkahelyem felé kanyarodok.
- Áh Basszus, hova megyek? Lehet még öt perc kelleni fog, mert automatikusan Manhattan felé jöttem el - nevetek fel, de igazából gond egy szál se, mivel ahol tudok, megfordulok majd.
- Jól van, majd akkor ott találkozunk, szióó. - Nem tartom fel tovább, meg mint látszik, én is jobban tenném, ha a figyelmemet az útnak szentelném.

Egész pontosan sikerül tartanom az időt, úgyhogy legalább negyedórával az terembérlés előtt megérkezek a közeli parkolóhoz. Azt mondjuk hihetetlennek tartom, hogy vannak, akik kinti pályákat választanak még ilyen időben is, nekem azért ez a levegő hideg és nem is olyan ruhát hoztam, amiben ne kapnék könnyen tüdőgyulladást idekint.
A recepcióhoz érve látom, hogy Melody még nem ért ide, úgyhogy átveszem az ötöltöző kulcsát és az ütőket, valamint labdát is. A legtöbb iránymutatást elmondja a srác, akin látszik, hogy a sport az élete. Egyszerűen csak rá kell nézni és látom a testén. Na de nem ragadok le túlzottan rajta, már csak azért sem, mert Melody is betoppan.
- Szia! Megvan minden, kettes öltöző, aztán majd négyes terem lesz a miénk - emelem fel a kulcsot a kezemben és mutatok az öltözők irányába. Ő lehet volt már itt, én személyesen itt pont még nem, de ezt a helyet már régóta kinéztük magunknak Melodyval. - Huh, hatalmas szerencse, hogy össze tudtuk hozni ma. Elengedtek előbb? Vagy változott valami a napodban? - nézek rá mosolyogva, miközben már nyitom is az öltözőt.
Belépve a helyiségbe azért érezhető, hogy a szellőzés nincs teljesen jól kialakítva. Nem büdös van, inkább csak érezhetően kevesebb az oxigént idebent, mint kellene. Mindegy, mert pár percet, míg átöltözünk, kibírjuk. Ez már nem a gimis tesióra, amikor fél órákat is eltrécseltünk öltözés közben. Jézusom, de rég is volt már! Visszasírom azt az időszakot.
- Mikor játszottál utáljára? Előre szólok, hogy én nem leszek csúcsprofi, hiába teniszeztem egy kis ideig. - Lepakolok a padra, aztán a sok réteg ruhát elkezdem jóval kevesebb, sportos ruhára cserélni.
note: chat&sport | clothes | words: 543 | tag: @Melody Sharp


Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ashley Clyborne
Munkás
ranggal rendelkezem
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :

ВСЁ ХОРОШО В СВОЁ ВРЕМЯ
There is a time and a place for everything

─────────◊◊◊─────────
Squash time - Melody & Ashley 51e29f39b61e94b6fdd25ade6a1d2f743fcdbb5d
♫ :

────────◊◊◊────────

But mama, i'm in love with a criminal
And this type of love isn't rational, it's physical
Mama, please don't cry, i will be alright
All reason aside, I just can't deny, love the guy

──────────────────

★ családi állapot ★ :

I WOULD SAY I'M SINGLE, BUT...

It would be a lie because my heart is not single

────────◊◊◊────────
Squash time - Melody & Ashley JObPZ6N
★ lakhely ★ :
Queens
★ idézet ★ :

I FELL ASLEEP AS SLEEPING BEAUTY
but when I woke up, I had to realize I was Fiona

─────────◊◊◊─────────
Squash time - Melody & Ashley Afe39b48f0a3939718d0b45b8124ae14ab28eb9e
★ foglalkozás ★ :
Freelance certified judiciary interpreter and translator | Russian - English
★ play by ★ :
Gabriella Wilde
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: Squash time - Melody & Ashley
Squash time - Melody & Ashley Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Squash time - Melody & Ashley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chirping sounds || Melody & Ashley
» Long time since the last time - Levi & JJ
» The End. {Melody x Levi}
» Sorry. {Melody x Levi}
» Melody Sharp

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn-
Ugrás: