New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Cassidy St.James
TémanyitásCassidy St.James
Cassidy St.James EmptyHétf. Jan. 22 2018, 21:10

Cassidy St.James

Nem vagyok különösebben tehetséges, csak szenvedélyesen kíváncsi.


Karakter típusa: keresett/saját
Teljes név: Cassidy St.James
Becenevek: Cass, Cassi
Születési hely, idő:1990.03.10.
Kor: 28
Lakhely: Manhattan/Bronx/Brooklyn/Queens/Staten Island
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: single
Csoport: üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: rendezvényszervező
Ha dolgozik// Munkahely: Rendezvény szervező iroda
Hobbi: olvasás, kirándulás, vásárlás, buli
Kedves, vidám természetű lány, aki közvetlen. Szeret fecsegni, vásárolni, öltözködni. Szeret új ismeretségeket szerezni. Könnyen barátkozik, de ugyan ilyen könnyen szerezhet ellenségeket is. Ha egy barátjában vagy olyanban, aki közel áll hozzá csalódik, azt soha nem feledi el. Lehet, hogy kedvesen mosolyog rá, de belül legszívesebben hátba szúrná.
Szereti, ha vannak körülötte, nem szeret sokáig magányos lenni, vagy egyedül maradni. Nehezen lehet kihozni a sodrából, ezért nyugodt természetűnek mondható. Ha valaki esetleg feldühíti, azt fogja és faképnél hagyja.
Sokszor hallgat a belső megérzéseire, de ennek ellenére, nem mindig bízik meg bennük.
Az üzleti életben kemény, főleg ha valamit meg akar szerezni. Férfi üzlettársak esetében képes használni testi adottságait, flörtöl velük, hogy megszerezze a dolgot, amire szemet vetett. A cél érdekében mindent szokták mondani, de azért neki is vannak határai.
Szeret magának énekelgetni, szereti a bulikat, a munkáját, a koktélokat, de munka közben sosem iszik, csak ha bulizni van. A tánc, nagyon is oda van érte.
Nem szereti, ha kihasználják, és becsapják. Főleg, ha ez az üzleti életben történik.
Érzékeny, kicsit az a művészlélek típus, de próbálja ezt nem túlzásba vinni. Sőt egyenes titkolja, és jól álcázza a munkájával.
Szereti a nyári eső illatát, a tengert, a csillagokat nézni. Oda van a virágokért.

Nem szereti viszont, ha parancsolgatnak neki, inkább ez az ő reszortja.


Ide jön az idézet

- Foglaljon helyett Miss St.James, Miss Donovan hamarosan fogadja.
Helyet foglaltam az iroda előterében. Alig végeztem el az iskolát, és már is behívtak állásinterjúra egy neves céghez. El se hittem, és nem is igazán értettem, hogy lehetséges ez. A barátaim azt mondták, hogy nincs ezen mit csodálkozni mindig jó a portfólióm és kész. Meg,hogy az iskola alatt versenyeket nyertem, és ezzel nevet szereztem magamnak. Mikor elkezdtem nem igazán hittem, hogy tényleg igaz az, hogy segítenek elhelyezkedni, de most beigazolódni látszik.
- Üdvözlöm Miss St.James – lépet elém kezét nyújtja egy igen kellemes megjelenésű, ugyan akkor egy maga biztos nő. Én nem is tudom mikor voltam ennyire magabiztos, vagy volt e valaha ilyen a kisugárzásom. Mindig is úgy gondoltam magamra, mint egy szürke kis egérre. Soha nem voltam az a magamutogató típus vagy hasonló.
Miután befáradtunk az irodába, helyet foglaltam, és vártam. Miss Donovan a papírjaimat nézte.
- Meséljen kicsit magáról – mondta mosolyogva, és elkezdte fellapozni a portfóliómat.
- Itt születtem New Yorkban. Eleinte tanulmányaim a képzőművészet felé irányítottam, de egy idő után rájöttem, hogy szeretek emberekkel foglalkozni, segíteni nekik, ugyan akkor szerettem a szépséget, megláttam az életet ott, ahol más nem
- Ezek szerint ért a festészethez, és a műtárgyakhoz is? – nézett rám kíváncsian a hölgy. Valahogy úgy éreztem, hogy keresztüllát rajtam, pedig a barátaim mindig azt mondják, hogy kiismerhetetlen vagyok. Egyik pillanatba repkedek, és álmodozok, mint egy pillangó. A másikban teljesen komoly vagyok, mint valami matróna, és van a köztes állapot, amit ők szeretnek leginkább. Sose értettem ezt a dolgot tőlük, mert magamon nem tapasztaltam. Jó a stréberséget vállalom, és azt is, hogy nem vagyok kétbalkezes.
Nem rég költöztem be a kertvárosból kissé, de így könnyebben lesz nekem, mintha napi szinten ingáznék a város széléről, és órákat utaznék. Imádom a lakásomat, és azt hogy teljesen üres, de főleg azt, hogy végre egyedül vagyok, és megpróbálhatok a saját lábamra állni, igaz, ehhez erre a munkára nagyon is szükségem van.
- Érdekes a portfóliója. Gyakorlatba mennyit próbált ki a tervei közül, és mennyit sikerült megvalósítani?
- A barátoknak, rokonoknak már egyértelműen én rendezem a születésnapokat, partikat, és volt már nem egy esküvői tervem is, ami ha nem is teljesen, de megvalósult az arák örömére – oda hajoltam, és a végére lapoztam a dossziénak, ahol meg találhatta, amit keresett.
- Édesanyámtól örököltem a precizitásomat, az emberekkel való bánásmódot, míg a rábeszélőkém az édesapámtól származik , ha kifejezhetem így magamat.
- Mit mondana a stílusára?
- Azt, hogy kiforratlan még a saját stílusom, hiszen még fiatal vagyok. Van még mit tanulnom, de igyekszem mindig mindenből a legjobbat kihozni.
- Hogy áll az emberekhez?
- Én magamat barátságosnak tartom, és alkalmazkodónak, rugalmasnak, pontosnak. És még egyszer sem akadt gondom egy kívánság teljesítésével. Igaz eddig csak barátok, rokonok, közeli ismerősök voltak az ügyfeleim, de úgy érzem, hogy jól boldogulok az idegenekkel is.
- Azt kell mondjam, hogy tetszik portfóliója, és amit hallottam Önről. Remek ajánló levei vannak fiatal kora, és tapasztalatlansága ellenére is. Megumi kint mindent el fog mondani. Egyelőre próbaidőt kap, és gyakornokként fog kezdeni. Aztán meglátjuk, ha kimagaslik a többiek közül, akkor újra tárgyaljuk a szerződését. Holnap reggel 8 –ra várja a csapat, ne késsen, azt nem szeretem, és Jack sem. Ő lesz a felettese. Megumi kérem intézze el a papírokat Miss St.Jamessel. Akkor holnap találkozunk kedvesem.
- Köszönöm, hogy lehetőséget ad nekem Miss Donovan, ígérem nem fog csalódni – azzal a titkárnő kikísért, velem pedig madarat lehetett fogatni. Végre van munkám, és a kinézett lakást most már tényleg ki is vehetem.

Ezóta a nap óta eltelt már 6 év. Az első évem nagyon nehéz volt gyakornokként. A munka szinte mindig púpozva állt az asztalomon, és én voltam mindenki kifutófiúja. Miss Donovan egy év eltelte után kezdett el rám bízni apró dolgokat, amiket önállóan kellett levezetnem elejéről a végéig, míg végül egy jótékonysági parti megszervezése volt az úgy nevezett vizsga munkám. Akkor még nem tudtam, most már teljesen tisztába vagyok vele. És, hogy hol tartok most?

- Foglaljon helyett Miss Marks, Miss St.James hamarosan fogadja.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cassidy St.James
Cassidy St.James EmptySzomb. Jan. 27 2018, 22:40

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Cassidy!

A jellemed alapján rengeteg mindent sikerült megtudnunk rólad, mégis örültem, hogy a történeted folyamán ez még több lett, még ha ez egy interjú keretei között is történt meg. Ugyanakkor tetszett, ahogyan a leírtak mondjuk úgy egy a munkád formálta keretbe kerültek, ahol az egyik alapot a bekerülésed jelentette, míg a másikat az, ahogyan már te irányítod az egészet. Igazán kedvesnek tűnsz, és olyannak, aki a munkáját szeretettel végzi, odafigyelve a környezetére, mások álmaira, vágyaira, mellette viszont tudva a saját maga határait, és a célt, amit el szeretne érni. Mindig is érdekesnek találtam a rendezvényszervezést, hiszen megvolt a maga hangulata, ahogyan mondjuk úgy a semmiből valami egészen csodálatosat varázsolsz. Úgy gondolom pont emiatt nincs semmi baj azzal, hogyha művészlélek vagy, hiszen ez olyan lehetőséget nyújt számodra, amit a munkádon belül ki is használhatsz. Cassidy St.James 4146035580 Mindezen kedvesség és pozitív tulajdonság ellenére mégsem hagyod, hogy bárki is átgázoljon rajtad vagy az utadba álljon, ami ad egy határozott visszhangot a karakternek, mely úgy gondolom még inkább a segítségedre válik az életed bármely területén, akármennyi akadály is kerüljön eléd majd.  Cassidy St.James 2624752903
Most, hogy már elnyerted leendő játékostársad tetszését is, így nekem sincs okom tovább marasztalni. Foglalózz egyet aztán futás játszani! Jó szórakozást.  Cassidy St.James 560292900



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Cassidy St.James
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Marring
» James F. Richter
» Only fools fall for you ✿ Dale & Cassidy
» I love you so ~ Carlos & Cassidy [2020, tavasza]
» Logan St. James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: