One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Wayne Harwood

Hiányzásnapló EmptyLorelei Brenton
Today at 10:44 pm

donovan & west - morning routine

Hiányzásnapló EmptyAthena Donovan
Today at 10:26 pm

Like the cat and the rat

Hiányzásnapló EmptyRomero D. Bohen
Today at 10:18 pm

ღ Who am I Odette or Odília? ღ

Hiányzásnapló EmptyKeith Lackwood
Today at 10:10 pm

Out of the past • Tatiana&Madelaine

Hiányzásnapló EmptyTatiana Dragomir
Today at 10:04 pm

Reményteljes Dobbanás~Kína~Dean & Camilla

Hiányzásnapló EmptyDean Calver
Today at 9:22 pm

Ms. Thredson x Mr. Cowen - The law is importang thing, not a toy

Hiányzásnapló EmptyTara Thredson
Today at 9:20 pm

Sorry, my gurl ~ Isa && Jade

Hiányzásnapló EmptyIsabel Marquina
Today at 9:04 pm

here we go again┃will & zofia

Hiányzásnapló EmptyZofia Leschenkov
Today at 8:35 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 29 23
Diákok 32 30
Törvényszegõk 14 25
Bûnüldözés 11 16
Hivatal 6 6
Üzlet 12 17
Oktatás 5 5
Munkások 12 7
Egészségügy 11 13
Összesen 132 142
Ismerõs idegenek
New York utcáin

Share

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyHétf. Aug. 19, 2019 1:17 pm

Még egy picit ne számítson aktivitásra tőlem, akivel játékom van, de ha visszatérek, gőzerővel dobok reagokat mindenkinek Hiányzásnapló 3874598021

Theodore Darnley
Diákok
Play by :
⚡ Dominic Harrison
Kor :
16
Foglalkozás :
⚡ school is S H I T
Hozzászólások száma :
17

Hiányzásnapló Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyVas. Aug. 11, 2019 4:00 pm

Halihó
A jövőhét folyamán elutazom külföldre, így egy jó hét napig nem, vagy csak szakadozottan leszek elérhető.
A megértést előre is köszönöm mindenkitől Hiányzásnapló 4146035580 Hiányzásnapló 1471401822

Dominique Franches
Törvényszegõk
Play by :
Freddy Krave
Foglalkozás :
Erről inkább ne kérdezősködj
Hozzászólások száma :
5

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyVas. Aug. 11, 2019 1:14 pm

Sziasztok!

Egy ideje eltüntem / nem írtam reagot, amiért először is szeretnék elnézést kérni a játékostársaimtól és megköszönni az eddigi türelmüket is.
Kicsit felsűrűsödtek körülöttem a dolgok munka és magánélet terén, amikor pedig végre összejönne időben, az ihlet kerül el jó messzire. Igyekszem minél előbb rendezni a dolgokat és teljesen visszatérni, ne mondjatok le rólam Embarassed

Mégegyszer köszönöm a türelmeteket és a megértéseteket! <3

Brett és Lily

Brett Watson
Média
Play by :
Jared Padalecki
Foglalkozás :
Riporter / Oknyomozó újságíró
Hozzászólások száma :
11

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyVas. Aug. 11, 2019 11:22 am

Sziasztok! Hiányzásnapló 1987965242

Eltűntem, ezért elnézést kérek minden játékostársamtól, de az indok elég nyomós, szóval remélem elnézitek nekem.
Két hét múlva férjhez megyek, a gondolataim most csak akörül járnak, hogy minden klappoljon a nagy napon, kicsit olyan vagyok már, mint a búgó csiga, pörgök ezerrel mindenfele. xDDDD

Szeptember elején már tervezek visszatérni, ne mondjátok le rólam.  Hiányzásnapló 1471401822

Lilia és a slepp

Lilia E. Mainville
Hivatal
Play by :
ms natalie dormer
Kor :
35
Foglalkozás :
lawyer | psychologist of children
Hozzászólások száma :
35

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzomb. Aug. 10, 2019 11:43 am

Sziasztok!
Először is szeretnék elnézést kérni azoktól, akikkel játszom, hogy ennyire eltűntem. Nem fogok itt kifogásokkal jönni, csak elmondom az igazat. Munkát szereztem, és eléggé kimerült vagyok ez miatt mostanság. Egyszerűen ez miatt a krónikus kimerültség miatt nincs se erőm se ihletem írni. Viszont a jó hír, hogy már kezdem megszokni a helyzetet, szóval remélhetőleg lassan visszatérek az oldalra és írni fogok. Wink Addig viszont kis türelmet kérek Tőletek, és amint visszatérek, írok minden játékostársamnak egy privát üzenetet. Sajnos az is benne van a pakliban, hogy az idő hiánya miatt pár multimtól el kell majd búcsúznom, de erről is informálni fogom az érintetteket. Köszönöm előre is a megértésetek! Puszi!
Alexa, Arlene, Carina, Alina, Adam, Darrell

Alexa Lockwood
Egészségügy
Play by :
▸Emilia Clarke◂
Kor :
28
Foglalkozás :
▸Ápolónő - Presbyterian Hospital ◂
Hozzászólások száma :
16

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Aug. 08, 2019 2:24 pm

hello!
Augusztus végéig felgyűlt munka és nyaralás miatt nem nagyon leszek. Felpillantok egy-két percre, válaszolok pm-ekre, de szeptemberig nem tudok senkinek választ ígérni játékban. Köszönöm a megértést!
üdv,
Elie

Elisiana Simons
Hivatal
Play by :
Eva Green
Foglalkozás :
Személyi aszisztens (polgármesteri)
Hozzászólások száma :
28

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Aug. 07, 2019 8:31 pm

Sziasztok!

Holnaptól kezdve egy héten át nyaralni leszek külföldön, szóval reagolni nem tudok, maximum felnézni néha chatre. Leghamarabb jövőhét pénteken fogok tudni válaszolni az esetlegesen beérkező reagokra. Akikkel lebeszéltem játékot, azoktól szívesen fogadok egy kezdőt, de ha nincs ötlet, az se gáz. Wink
Köszi a megértést és addig is jó időtöltést az oldalon!  Very Happy

Egyke Reed

Rhydian Vaughan
Diákok
Play by :
Nicholas Galitzine
Kor :
17
Foglalkozás :
tanuló, hobbifotós
Hozzászólások száma :
8

Hiányzásnapló Empty
Felhasználó profiljának megtekintése Online
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyHétf. Aug. 05, 2019 10:58 pm

Sziasztok!

Nálam is egy kisebb hullámvölgy várható, mert a héten szabadságon vagyok, és megyek mindenfelé, aztán meg a munka kőkeményen szív majd le, és úgy előreláthatólag vége is lesz az augusztusnak, úgyhogy nálam is kevesebb jelenlét várható random reagokkal, mint a húgomnál. Hiányzásnapló 3874598021

Mindenkinek kellemes időtöltést addig is, meg élvezzétek a nyarat, mert úgy elrepül...sajnos. Hiányzásnapló 1404455205 Hiányzásnapló 2451935670

Jake, Jude, Tessa, Tatiana, Charity

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Idegsebész, osztályvezető főorvos
Hozzászólások száma :
230

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyHétf. Aug. 05, 2019 10:02 pm

Drágák!
A hétvégén érkezik a családom külföldről, és egy részük marad is pár hétre, az előkészületek és egyéb tervek miatt pedig már a héten is elfoglaltabb leszek, emiatt minimalizálnom kell a jelenlétemet az oldalon kb szeptember elejéig. Szóval nem fogok tudni teljes gőzzel itt lenni, írni vagy adminkodni, de igyekszem majd azért. Viszont ami a reagokat illeti, ez lehet hogy elég random lesz majd, ahová épp ihletem támad írni.
A megértéseteket előre is köszönöm! Hiányzásnapló 2624752903

Nora, Dave, Rae, Kaan, Tansy

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
✧ mother, cop, criminologist
Hozzászólások száma :
574

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzomb. Aug. 03, 2019 12:57 pm

Hajhó! Hiányzásnapló 3874598021
Bár úgy terveztem, hogy még le fogom tudni a tartozásaimat, gyorsan eljött a mai nap, amikor másfél hétre elnyelődök. Nem valószínű, hogy lesz internetem, még ha időm lenne is, úgyhogy majd érkezem valamikor, és nagyon igyekszem minden karakteremmel visszaírni!
(Daniel nevében: addig senki se fogadjon örökbe új tesót. x_x Sera és Devon pedig simán csak offolja magát a nyaralásig.)

Daniel S. Ramsay
Diákok
Play by :
» alexander ludwig
Kor :
24
Foglalkozás :
» egyetemista, 'jock', munkakereső
Hozzászólások száma :
32

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Aug. 01, 2019 11:00 am

Sziasztok!
Már most szólok, hogy vasárnap hajnalban nyaralni indulok, és várhatóan 10.-e tájékán fogok tudni visszatérni. Elvileg a szálláson lesz wifi, de azért ígérni nem merem; reag biztos nem születik, de a péemekre igyekszem majd válaszolni. Hiányzásnapló 4146035580

Bell & Mac & Cole

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

I'm sorry for everything
From the second that I was born it seems I had a loaded gun
oh everything I've done
OH, I SHOT, SHOT, SHOT A HOLE THROUGH EVERY SINGLE THING THAT I LOVED

Bellamy West
Bûnüldözés
Play by :
Michael Fassbender
Kor :
44
Foglalkozás :
nyomozó
Hozzászólások száma :
224

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyVas. Júl. 28, 2019 6:04 pm

Hali!

Kissé összesűrűsödtek mostanában a dolgok/napok/egyebek és ez nagyon úgy fest, hogy a következő hétvégéig nem igazán változik majd. Így szeretnék egy kis türelmet kérni, amíg ismételten sikerül összeszednem magamat. Smile

A D J. M  T C csapat.

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Crazy, but I love her
I could never run from her

Dorian J. Lester
Törvényszegõk
Play by :
Josh Segarra
Kor :
32
Foglalkozás :
rossz példakép
Hozzászólások száma :
682

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzer. Júl. 24, 2019 9:10 pm

Flor Sanchez Moreno írta:
Kedves Játékostársaim!

Nálam is beköszönt lassan a nyár a nyári szabadsággal együtt Hiányzásnapló 4146035580  Így a jövő 15-től egészen 24-25ig külföldön tartózkodom, ahol nem lesz lehetőségem reagot írni, de valószínűleg még a pm-kre sem fogok tudni válaszolni. Sad A pakolás és készülődés miatt ezen a hétvégén is csak korlátozottan lesz időm Sad
De ha haza értem, ígérem mindenre válaszolok és újult erővel térek vissza Közétek játszani Hiányzásnapló 4146035580 Hiányzásnapló 1471401822

Addig is kitartást nektek, aki hozzám hasonlóan nyaral, annak jó nyaralást! Hiányzásnapló 4146035580

Azért várom a reagokat!  Hiányzásnapló 2624752903

Puszi Hiányzásnapló 3672866238

Flor

Már itthon vagyok, és a kapott pm-re is válaszoltam. Hiányzásnapló 4146035580  A reagírásba is belekezdtem már, viszont még ezen a héten nem tudom úgy ígérni a játékokat, mint korábban, de ha lesz időm, és lehetőségem válaszolok pm-re és reagokra is, ahogy az időm engedi.
Tehát lényegében vagyok, de előfordulhat, hogy csak este felé fogok felnézni Hiányzásnapló 4146035580

Flor Sanchez Moreno
Oktatás
Play by :
Mariana "Lali" Espósito
Kor :
29
Foglalkozás :
EPA-nál környezetmérnök, besegít a Rosa Italian Cafénál (és spanyolt oktat privátban)
Hozzászólások száma :
271

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyKedd Júl. 23, 2019 3:33 pm

Sziasztok,

Ma estétől nem várt vendégeink lesznek csütörtökig.
Pénteketől hétfőig pedig rokonlátogatóban leszünk vidéken.Ez idő alatt az oldalra sem lépek majd be.
Köszönöm a türelmet. Hiányzásnapló 1471401822

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
23
Foglalkozás :
rendőrtanonc, labortechnikus
Hozzászólások száma :
296

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyHétf. Júl. 22, 2019 11:48 am

Sziasztok!

Az elkövetkezendő egy hónapban (egészen 27-ig) elég szórványosan leszek, mert összpontosítanom kell néhány fontos, a tanulmányaimmal kapcsolatos teendőre.
08.05-08.14-ig nyaralni megyek, akkor a pm-ekre is nehezen fogok tudni válaszolni, de igyekszem majd. Hiányzásnapló 2451935670

Előre is köszönöm a türelmet és a megértést! Hiányzásnapló 108800823 Hiányzásnapló 4142114136

Bellerose Barlow
Diákok
Play by :
Kristin Froseth
Kor :
17
Foglalkozás :
Végzős gimnazista
Hozzászólások száma :
19

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyHétf. Júl. 22, 2019 10:16 am

Sziasztok!

Tegnap 5 öltéssel lett gazdagabb a fejem, szóval masszívan pihenek, a jelenlétem ebből kifolyólag elég limitált lesz.

Ezen kívül pedig augusztus 1-től 19-ig tényleg nagyon elvétve leszek majd, mert utazunk az igazi Nagy Almába Hiányzásnapló 3874598021 Nem tűnök el teljesen, csak most egy pár napot inkább pihenek, utána pedig nem tudom, hogy lesz időm aktívkodni az egész napos séta mellett, de felszívódni teljesen akkor sem fogok. Hiányzásnapló 4146035580

Millie & Lena

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one your high, like a wave crashing into the night.

Millie Crawford
Munkások
Play by :
∆ emmy rossum ∆
Kor :
28
Foglalkozás :
∆ ethical hacker, occasional worker ∆
Hozzászólások száma :
188

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzomb. Júl. 20, 2019 3:18 pm

Sziasztok! Smile

Azt hiszem, elérkezett az idő, hogy muszáj leszek ide írni egy pár sort, mert sajnos nem úgy alakulnak a dolgaim, ahogy terveztem.

Úgy gondolom, most jutottam el arra a pontra, hogy rájöjjek, sajnos túlvállatam magam profilok terén, ezen kívül a magánéleto programjaimat és a szerepjátékozást képtelen vagyok igazából összeegyeztetni.
Az volt a tervem és reményem, hogy a nyári szünet kezdetével tele leszek energiával és szabaidővel, amiről kiderült, nagy tévedés és naivitás volt a részemről. Very Happy

Mindig valami program közbejön, ami miatt vagy erőm vagy kedvem nincs írni, hétfőtől meghatározatlan ideig renoválunk itthon, így a jelenlétem megint nem behatárolható ideig nem lesz constans.
Aug. 14-24-ig tengeren leszek, majd mikor visszatérek, szinte azonnal el kell kezdenem készülni a szeptemberi tanításra.
A játékostársaktól kérnék egy kis/vagy sok türelmet. Nem szándékozom teljesen eltűnni(visszont ezt sem tudom biztosan állítani), de az is megtörténhet, hogy néhány profiltól kénytelen leszek megválni.
Akikkel játszom, remélem, hogy megvárnak, de akinek ez így nem felel meg, azt is teljesen megértem. Hiányzásnapló 1471401822
Köszönöm az eddigi játékokat ittlétem alatt! Hiányzásnapló 4146035580

Puszi: Ria, Mia, Cat, Ryan, Axel, Max és a többi Very Happy

Adriana Lane
Bûnüldözés
Play by :
Adelaide Kane
Kor :
27
Foglalkozás :
Rendőr-nyomozó
Hozzászólások száma :
72

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Júl. 18, 2019 9:27 am

Hola Csibék! Hiányzásnapló 1987965242

A hétvégén nagy családi ünnepség, kisfiam második születésnapját ünnepeljük. :bffs:
Péntektől vasárnapig nem leszek elérhető. Késő este maximum üzenetekre leszek olvasóképes, választ sem ígérek rögtön. Szóval ha valami nagyon sürgős admini dolog, kérlek a többieket keressétek.

Pusziság
Hiányzásnapló 108800823

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
23
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
296

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyVas. Júl. 14, 2019 5:11 pm

Nathan Drom írta:
Sziasztok!

Elérkezett a vizsgaidőszak, szóval mostanában nem leszek nagyon elérhető, de ezt már tapasztalhattátok. Egy kis türelmet kérnék minden játékostársamtól. Igyekszem vissza.

Huh jó sok idő eltelt Hiányzásnapló 2081954265

Sajnálom, de kicsit tovább elhúzódott ez a vizsgázósdi plusz utána rögtön táboroztattam és a nyár még mindig nem ért véget, még két táborba menni fogok segíteni, viszont szeretnék vissza térni. Nem ígérem, hogy gyors leszek, de nem tűntem el, itt vagyok és alig várom, hogy megint birtokba vegyem a játékteret. superhero

Nathan Drom
Üzlet
Play by :
Andre Hamann
Kor :
33
Foglalkozás :
Vállalkozó
Hozzászólások száma :
27

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyPént. Júl. 12, 2019 11:48 pm

Még mindig én. lol!
Lassan annyit járok ide mint a korsó a kútra, aztán azzal is mi lett...

Na szóval, bár a játékostársaknak szóltam, azért hivatalossá is teszem, hogy befirkantom magam ide.
Folytatódik a gyümölcs szüret és alapvetően a nyár a kinti munkák hónapja felénk.Néha olyan fáradt vagyok,hogy gondolkodni sem nagyon van erőm. Mindemellett lassan visszaállok munkába is, amit intézni kell.

Szóval a lassúságom, a ritkásabb jelenlétem ennek a számlájára írható. Itt vagyok, reagok is jönnek,csak a sebességem változik.
Köszönöm a megértést. Hiányzásnapló 4142114136

Tara/Donna

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
23
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
296

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyCsüt. Júl. 11, 2019 4:38 pm

Kedves Játékostársaim!

Nálam is beköszönt lassan a nyár a nyári szabadsággal együtt Hiányzásnapló 4146035580  Így a jövő 15-től egészen 24-25ig külföldön tartózkodom, ahol nem lesz lehetőségem reagot írni, de valószínűleg még a pm-kre sem fogok tudni válaszolni. Sad A pakolás és készülődés miatt ezen a hétvégén is csak korlátozottan lesz időm Sad
De ha haza értem, ígérem mindenre válaszolok és újult erővel térek vissza Közétek játszani Hiányzásnapló 4146035580 Hiányzásnapló 1471401822

Addig is kitartást nektek, aki hozzám hasonlóan nyaral, annak jó nyaralást! Hiányzásnapló 4146035580

Azért várom a reagokat!  Hiányzásnapló 2624752903

Flor

Flor Sanchez Moreno
Oktatás
Play by :
Mariana "Lali" Espósito
Kor :
29
Foglalkozás :
EPA-nál környezetmérnök, besegít a Rosa Italian Cafénál (és spanyolt oktat privátban)
Hozzászólások száma :
271

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyKedd Júl. 09, 2019 7:09 pm

Sziasztok!

Sajnos csatlakoznom kell Norához. Kezdek kimerülni, és az ihlet sem úgy jön, ahogyan szeretném, szóval a megszokottól lassabb lesz, reagok előfordulhatnak, de oda fogok írni, ahova jön az isteni sugallat.
Muszáj egy kicsit nekem is töltődnöm. Hiányzásnapló 4146035580

Jake és a többiek

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
230

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyKedd Júl. 09, 2019 2:22 pm

Drágák,
azt hiszem, egy kicsit túlterheltem magam mindenfélével, és lemerülőben, kifogyóban vannak az ihlet- meg energiatartalékaim. Itt vagyok, leszek, maradok, írok, csak egy kicsit muszáj visszavennem a lendületből, ezért a türelmeteket szeretném kérni. Hiányzásnapló 2624752903 Hiányzásnapló 1672389139

Nora és a többi Hiányzásnapló 4146035580

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
✧ mother, cop, criminologist
Hozzászólások száma :
574

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptySzomb. Júl. 06, 2019 12:22 am

Sziasztok!

Legközelebb jövő héten lesz időm reagokkal meg PM-ekkel dobálózni, ezen kívül még itt hagynám azokat a hosszabb időintervallumokat, amikor a nyár folyamán nem leszek elérhető:

július 13-20 (PM-ek talán)
augusztus 4-7
augusztus 7-13 (szórványosan)

Vészhelyzet esetén... se keressetek Cool ("Nem is fogunk", tudom, na, csak viccelek.)

Dante, Nadira, Desange, Jamal, Will

Dante Ramos
Bûnüldözés
Play by :
Bob Morley
Kor :
25
Foglalkozás :
rendőr
Hozzászólások száma :
70

Hiányzásnapló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló EmptyHétf. Júl. 01, 2019 12:41 pm

Sziasztok!

A héten sajnos én sem leszek, mert minden délutánra be vagyok táblázva, és a munkában sem kímélnek, leghamarabb hétvégén érkezem. Hiányzásnapló 4146035580

Jake és a csapata

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
230

Hiányzásnapló Empty