Concrete jungle where dreams are made of there's nothing you can't do

üdvözlünk a livin in new york oldalán
Lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arccsere
Felhasználónév:

Jelszó:

Csak csendben, csak halkan
Új posztok
Activity Check (09.07.-09.22.)
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Today at 2:53 pm

Hírek, bejelentések
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Today at 2:12 pm

Morning!
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Today at 1:44 pm

My wife.
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Today at 9:59 am

Kapcsolatkereső
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Yesterday at 2:55 pm

Játékpartner kereső
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Yesterday at 2:54 pm

Hayden Rafferty
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Yesterday at 2:49 pm

Ella & Owen - 2011/ősz
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Kedd Szept. 19, 2017 8:13 pm

Elkészültem az előtörténetemmel...
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Kedd Szept. 19, 2017 5:35 pm

Ki van itt?

Aimee Riddle, Ella Cavanaugh, Hayden Rafferty, Lola Torres, Roméó C. Devereaux, Solomon Riddle

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Bűnöldözés
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
の Chris Evans
29
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
の (Rendőr)Nyomozó
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
38

Re: Hiányzásnapló
Szer. Aug. 30, 2017 3:18 pm

Kényszer Szabadság

♔ SZIASZTOK,

Nos, nálam nagy gázok vannak... lakótársaim hétvégén penész irtás helyett kiköltöztek szó nélkül, úgyhogy most itt vagyok hagyva a szarban... az üres lakásban. Ráadásul úgy, hogy így is 1 havi lakbérrel lógtunk a tulaj felé, most már 2 havival fogok miattuk. A cuccaimat elvitték - nyomtató, hifi amit úgy kaptam ismerőstől/apumtól, takaróimat amit anyutól kaptam, a hálózsákom, stb. - szóval képzelhetitek milyen lelkiállapotban vagyok.
Melóhelyen kényszerszabira küldtek a keddtől, hogy el tudjam ezt intézni mielőbb. Úgyhogy némi türelmet kérek, míg SOS lakótársat nem találok magam mellé. Sad

Emiatt persze takarékon leszek és felfüggesztem a játékot. Ezért, ha valakinek esetleg akad kérdése/kérése/stb. játékok vagy bármi kapcsán, attól kérem, hogy maximum FB-n keressen vagy PM-ben és amint tudom csekkolom az üziket!

Köszi,
Adam
Vissza az elejére Go down

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Stephen Amell
39
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
szervkereskedelmi összekötő, szállító
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
19

Kedd Júl. 11, 2017 10:52 pm
Zsepiket elő, fagyit, csokit, csipszet, ordítva bőgős romantikus filmeket bekészíteni!
Jelentem, eljött a nyár, hozott magával zivatart, záport, villámnézős-bőrigázós szandállal bokáig vízben járós éjszakákat és izzasztó, orrlehámlós nappalokat, s ezzel együtt persze rengeteg lehetőséget arra, románcozzunk, barátozzunk, nagyihoz utazzunk, lángosozzunk, strandosozzunk, s hogy ne a négy fal között vagy épp alvással töltsük rövidnek tűnő napjainkat.
Mondanám, hogy én is alig látok ki a szabadidős programokból, de persze erre esély sincs. Ellenben hallgathatom, hogy drága kollégáim sokasága melyik tengerhez utazik a családdal, kinek rókázott drága utódja két nappal az indulás előtt sugárban, és hogy tavaly mennyire leégtek a nagy sütkérezésben, így most 160 faktoros naptejjel szerelkeztek fel...miközben én lelkesen végzem egyszerre hat ember munkáját, átváltozom Shíva istennővé és akár a polipoknak, nekem is nő még hat karom. S tetézve a boldogságomat itthon anyázok és izzadok.
Egy szó, mint száz: munka van. Nem kevés, ellenben rengeteg. Jó a rosszban, hogy legalább nem alszom át az életem, viszont így random, lecsapásszerűen várhatóak a reagjaim. No, nem kell megijedni, ez csak nem tudom pontosan meddig lesz jellemző, ellenben így sajnos a chatboxból idétlen időre száműzöm magam, és hiányolnotok kell sziporkázó társaságomat. Vagy ez, vagy nem kaptok reagot szeptemberig. Na, ugye mennyivel jobban hangzik máris?
Tudom, tudom. Ne sírjatok nagyon. Nekem is fáj. De ne nehezítsétek meg. Mindenkinek könnyebb lesz így, és remélem azért még barátok maradhatunk.

Ha bármi kell, pm-ben megtaláltok. Vagy nem. Erre is annyi az esély, mint egy rózsaszín elefántra a hatodik emeleti ablak előtt. 50%. Vagy igen, vagy nem.

Mindenkinek csodaszép nyarat kívánok még ami vissza van belőle, figyeljetek az előrejelzésekre, viharban ne álljatok fa alá (kocsival se) , zárjátok be az ablakokat, ajtókat éjszakára ha nem a tizediken laktok(a besurranó tolvajoknak a nyári időszak a kánaán)  és élvezzétek a D-vitamin gyűjtést. Zsákoljátok a meleget, ősztől rohadtul hiányozni fog!

Munkások
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
◇ Katie Cassidy
31
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
◇ model, single mom
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
17

Vas. Júl. 09, 2017 7:05 pm
Sziasztok!
Csak szeretném jelezni, elsősorban a játszópajtik felé, hogy az utóbbi napokban kicsit elhavazódtam, több minden összejött, de amint tudom, pótolom a reagot mindenkinek. Reméljük, ez nem tart tovább 3-4 napnál.

Bűnöldözés
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
の Chris Evans
29
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
の (Rendőr)Nyomozó
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
38

Szomb. Jún. 03, 2017 2:10 am

Szabadság

♔ SZIASZTOK,

lassan itt van 3.-a és jön párom Londonból, hogy születésnapom alkalmából - kereken 30 leszek 6,-án. Jepp, vén vagyok mint az országút - itt egye a fene és boldogítson egészen 12.-éig. 3.-án, 4.-én megyünk Pécsre családozni (bemutatom szülőknek, meg unokaöcsémet megnézzük mert kereken 3 hete nagynéni vagyok) utána pedig az ő családjához megyünk Szigetújfaluba. Vicc, nagyija egy napon született velem és egyidős a nagymamámmal aki idén lesz 80 éves.  

Emiatt persze takarékon leszek és felfüggesztem a játékot. Ezért, ha valakinek esetleg akad kérdése/kérése/stb. játékok vagy bármi kapcsán, attól kérem, hogy maximum FB-n keressen vagy PM-ben és amint tudom csekkolom az üziket!

Köszi,
Adam

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Stephen Amell
39
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
szervkereskedelmi összekötő, szállító
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
19

Hétf. Május 15, 2017 11:50 am
Sziasztok!

Nem így terveztem, de valahol számítottam rá, hogy ez lesz. Hamarosan kezdődő vizsgáim előszele elérte lelkem kis hajóját, ezzel magabiztos nyugalmamat (és ép elmémet) a végítélet zátonya felé sodródva kénytelen vagyok erősebb marokkal fogni a kormányt.
Az elkövetkezendő három hétben kénytelen vagyok leszűkíteni a köreimet, amivel az időmet töltöm, és mivel a szabadságom sem úgy alakul, ahogy szeretném, ezért még rövidebb pórázon kell tartani magam. Játékostársaimtól ezért türelmet és megértést kérek, június első hetében véget érnek ezek a szűkös idők és visszatérek, remélhetőleg még használható agysejtekkel és nem tövig lerágicsált körmökkel.
Elvétve attól függetlenül előfordulhat, hogy random lecsapok egy-egy reaggal, de leginkább nem.
Maradok tisztelettel: Én és Én meg az Irén

Legyetek jók és szobatiszták!

Diákok
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Tyler Young
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
45

Szer. Május 03, 2017 7:09 pm
Sziasztok!

Az elkövetkezendő időszakban elég változó, hogyan leszek. A héten biztos nem fogok tudni senkinek írni (ha csoda történik, hétvégén talán), a rákövetkező két hétben pedig még nem tudom, hogyan marad erőm a gyakorlataim után, viszont igyekezni fogok.

Köszönöm a türelmeteket!

Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
kiko mizuhara
28
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
menedzser
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
2

Csüt. Ápr. 27, 2017 11:56 pm
Kicsit utálom magam, amiért még egy kész et előtt írnom kell ide, de lassan rám köszönt az érettségi időszak és bármennyire is szeretném ezt letagadni, de a stressz már most elkapott; szóval egy kis türelmet szeretnék még kérni, 12.05. az utolsó érettségim, utána ígérem, újult erőkkel térek vissza és már tényleg megírom magam

Hivatal
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Margot Robbie
30
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
családjogi ügyvéd
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
3

Csüt. Ápr. 20, 2017 4:15 pm
Sziasztok!

Tudom még nemigen csöppentem bele itt a dolgokba, a játékokba, de már van pár játék lebeszélésem, éppen ezért írok ide. Az elkövetkezendő két hét nekem az egyetem miatt nagyon húzós lesz (mivel eddig halasztgattam a beadandók elkészítését...), ezért szeretnék egy kis türelmet kérni azoktól a játékosoktól, akikkel már egyeztettem játékot, vagy éppen az én kezdésemre, válasz pm-emre várnak. Igyekszem agyalni és írni amit kell, csak muszáj az itteni feladataimmal is haladnom.
Megértést köszönöm!

Gemma

Egészségügy
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
------
40
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
orvos
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
7

Csüt. Ápr. 06, 2017 12:53 pm
Sziasztok!

Mától egészen hétfőig nem leszek családi okok miatt.

Üzlet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Ruby Rose
26
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
6

Hétf. Ápr. 03, 2017 10:42 am
Beláthatatlan ideig hiátusra megyek. Pm-ben ha kellek, megtaláltok, de reagot vagy aktivitást ne várjatok. Köszipuszi.
Stormi, Meow, Declan és Fawn.
Hétf. Márc. 27, 2017 3:44 pm
Sziasztok!

Internet hiányában sajnos csak hétvégenként leszek elérhető, akkor is csak azért, mert a szüleimnél van net.    
Nagyon remélem, hogy a szolgáltató végre magára talál és hétköznapokon is tudok majd lenni.
Addig jómagam és Reign is csak hébe hóba leszünk, amennyire a mobilnet engedi.

Köszi a megértést és a türelmet!

Munkások
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Colton Haynes
25
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Autószerelő
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
5

Vas. Márc. 26, 2017 8:39 pm
Topic avatás.
Stipistopi

Hétfőtől csütörtökig nem tudom miképp leszek, vagy nem leszek. Ne ijedjetek meg ha egész nap nem láttok, élek és virulok. Csak épp nem leszek se gép, se netközelben.

Sietek vissza hozzátok.

Média
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Karen_Gillan
22
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
újságíró_blogger
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
164

Hiányzásnapló
Csüt. Jan. 05, 2017 10:07 pm

Hiányzásnapló

Ha hosszabb-rövidebb ideig nem leszel elérhető, azt itt jelezd, hogy játszótársaid és mi, adminok is tudjuk, nem szívódtál fel, csak közbejött valami.

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

I don't want to be just a pretty girl. I want to be a
famous girl
in that pretty dress.©️

Hiányzásnapló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-