New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

The gift box and the delivery girl
TémanyitásThe gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptyPént. Nov. 24 2023, 19:51


The gift box and the delivery girl
or who gets what from the box?

Szerencsésnek mondhattam magam, mivel rengeteg mindenen mentem már keresztül és mindig mindent megúsztam. Valahogy mindig jól jöttem ki minden helyzetből, mintha csak kedvelnének az istenek és azt szeretnék, hogy örökre ebben a világban maradjak és szórakozzam.
A macskáknak lehet, hogy kilenc életük van, de nekem úgy tűnik végtelen.
Mindig sikerült találnom egy-két palimadarat, akit rá tudtam venni, hogy elvégezzék a számomra kellemetlen feladatokat, illetve megtegyenek nekem ezt-azt, amihez nem fűllött a fogam. Ez nem csak az én kényelmem szolgálta, hanem segített elkerülni kínos helyzeteket, vagy éppen azt, hogy valaki bicskát állítson a hátamba.  Az, hogy a postással mi történik, vagy, hogy éppen egyes kéréseimért kit vonnak felelősségre az már annyira nem érdekelt.
Otthon pihentem, a dolgozó szobám asztalánál ültem, egy csomagot készítettem össze. Nem volt túl nagy, de rajta voltak a jellemzőim. A doboz lila színű volt, ahogy régebben az öltönyeim is lilák voltak. Az egyik kedvenc színem volt. Oda volt készítve a szalag is, amivel majd át lesz kötve, az vörös színű volt. Majd szép kis masni is lesz rá kötve. Volt egy Superman logós matrica is, amit végül rá fogók ragasztani, de az majd csak ilyen végstádium lesz. A kedvenc régi Supermanes pólóm ihlette.
A csomagba először egy szépen csomagolt édességet tettem. Dupla tejmentes gofri, gyömbérlekvárral és meggyszósszal.. Vigyáztam, hogy a csomagolás olyan strapabíró legyen, hogy a sütemény ne sérülhessen.
A csomagba került egy "Wattle kávézó" névjegykártya, tovább egy kis notesz tele idézetekkel, mint pl.: "Kopj le innen kotonszökevény!", "Nincs ki mind a négy kereked ember!", vagy "egy könyvet olvastam régebben, elég sokszor, mert tetszett. Jules Vernétől, Hatteras kapitány. Az északi jégvilágba expedíciót szervezett...", de rengeteg másik idézet is került bele, amire rá fog ismerni az a valaki, akinek küldöm a csomagot.
A csomagba ezek után betettem több fotót is, de mindegyiken egy cirkusz volt. Bizonyos képeken rendőrségi kordonnal elkerítve, lezárva, véres nyomokkal imitt-amott, bizonyos képeken ezek nélkül. Egyfajta előtte-utána képek.
Behelyeztem egy áttetsző tokba helyezett DVD lemezt, amin egy olyan felvétel volt, amit annak idején az egész világ láthatott, aki megnyitotta az élő közvetítést. A közvetítést, amin annak a valakinek a megkínzása volt, aki a csomagot fogja megkapni.
A csomagba behelyeztem egy fotót, amin egy Abraham C. Hyde nevű fiatalember megkínzott, félholt teste volt lefotózva.
Már nem sok minden volt hátra, már csak néhány fotó és rajz elkészítése volt hátra, aztán a kézbesítés, de ahhoz egyedül kevés voltam. Szerencsére az interneten manapság nagyon sok mindent lehet találni. Többek közt olyan embereket, akiknek pénz és munka kell.
Találtam egy Katniss nevű nőt, akit szimpatikusnak találtam. Igaz, erre a munkára bárki megfelelő lehet, d mégis úgy voltam vele, ha már megtehetem, akkor válogatok, hogy biztos olyan embert fogjak ki, akiben nem kell csalódnom. Ezt persze előre nem tudhattam, de általában jól szoktam választani.
Volt telefonszám, így felhívtam a nőt, de nem az igazi nevemet mondtam meg neki, hanem egy álnevet. Aztán lehet majd életben felismer, sokszor mutatták az arcom a hírekben, újságokban, neten, de, ha már személyesen találkozunk, akkor már teljesen mindegy, nem lesz vissza út. Szóval Lexton Barac néven mutatkoztam be a telefonba és mondtam el neki, hogy mi lenne a munka. A név nagyon egyszerű módon jött ki, egyszerűen csak összekevertem a nevem betűit és egy random, de igazinak és jól csengőnek hangzó név jött ki belőle.
- Néhány fotó és rajz elkészítésében szeretném a segítségedet kérni, aztán el kéne vinni egy csomagot is egy címre. 143 dollárt (50 000 Ft) fizetnék a munkádért cserébe. Ha kevés, tudok többet is adni.

A telefonbeszélgetés után megegyeztünk, hogy hol és mikor találkozzunk, amikor el tudom őt vinni a műterembe, ahol a munkát fogjuk végezni. Egy Queens-i kávézót beszéltünk, meg, délelőtt tíz órát, én pedig a megbeszélt időre oda is mentem.
Egy vörös Ford Mustang kabrióval érkeztem - senki ne kérdezze miből volt rá pénzem -, melyből hangosan üvöltött a Steppenwolf nevű együttes Born To Be Wild c. dala, melyet parkoláskor nem csak az utcán lévő járókelők, hanem benn az étterem vendégei is jól hallhattak és más épületekben is, akik épp benn tartózkodtak. A hallásomnak pedig még mindig semmi problémája nem volt.
Rányomtam a kürtre, majd kiugrottam a kocsiból az ajtót ki sem nyitva, megigazgattam sálam, nyakkendőm, öltönyöm és napszemüvegemet is, a tükörben megigazgattam a frizurámat és elindultam a cukrászda felé.
A kocsi motorját járva hagytam és a zene is szólt még benne. Nem aggódtam, hogy bárki is le akarná nyúlni, senki nem lehet annyira őrült, hogy az én autómra fájjon a foga...
Benyitottam, beléptem, széles, örömteli mosollyal néztem körbe, néhány vendégben pedig megfagyott a vér is és megdermedve néztek rám, de nem szóltak semmit, nem tettek semmit, csak összébb húzták magukat és igyekeztek eztán felém sem fordulni, pillanatani, csak a süteménnyel és a kávéval foglalkozni. Féltek és okkal, mégis csak a város leghírhedtebb tömeg és sorozatgyilkosa voltam. Senki nem szeretett volna golyót a fejébe, vagy kést a szívébe, vagy más kivégzési módszeren átesni.
Aki tehette, már most elhagyta a cukrászdát, miközben én Katniss asztala felé lépkedtem és leültem.
- Helló kislány - köszöntem mosolyogva, kezemmel intve felé. - Remélem egy percet sem késtem - néztem karórámra teátrálisan. Fekete bőrkesztyűs kezem felé nyújtottam. - Örülök a találkozásnak. Bízom benne még épp olyan lelkes, mint a telefonban volt. Már biztosan ég a vágytól, hogy munkához láthasson, de remélem egy kis nasit el fogad tőlem. Rendeljen bármit, a vendégem - ültem le vele szemben. Mosolyom ugyan hátborzongató volt, de mégis volt benne valami önfeledt vidámság, mely groteszk módon kellemessé tette.
- Úgyis rám is rám fér egy kis süteményezés, szeretem az édességeket.



szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide


Cale Braxton

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl YC1mK3b
The gift box and the delivery girl D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The gift box and the delivery girl 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptyPént. Nov. 24 2023, 21:57


Cale & Katniss

Don't mix up probability and reality.
Idegesen dobolok a lábammal az íróasztalom mögött ülve, közben pedig az jár a fejemben, hogy hogyan szabaduljak ki innen. Gyűlölök minden egyes másodpercet, amit ebben a házban kell eltöltenem, talán épp ezért döntöttem úgy, hogy munkát keresek, ennek még a nagybátyám örült is, mert szerinte ez az első lépés a rendes emberré válás felé. Csak épp azzal nincs tisztában, hogy a célom nem az lenne, hogy életem végéig a négy fal között ülve arra várjak, hogy mikor lesz vége a zsarnokoskodásának és csak majd dolgozni járjak el itthonról, hanem épp az ellenkezője. Szeretnék minél hamarabb pénzhez jutni, hogy a saját lábamra állhassak, és úgy élhessek majd ahogy nekem jól esik. Ehhez viszont bármennyire is nincs kedvem hozzá, de munkára van szükségem. Soha életemben nem dolgoztam még semmit, tapasztalatom sincs semmi, mégis reménykedek abban, hogy ez nem lesz akadály majd. Elvégre mindenki megérdemli az esélyt, meg amúgy is gyorsan tanulok és könnyen alkalmazkodok. Talán. Próbáltam először a munkák között nézelődni, még az újságokat is böngésztem, de valamiért nem tudom magam elképzelni sem egy kocsmában a részeg emberek társaságában, sem pedig egy Super Marketben a kassza gép mögött ücsörögni, vagy ami még rosszabb, polcot pakolni. És igazából minden hírdetés valami ilyesmiről szólt, így gondoltam kezembe veszem az irányítást, mert csak hívhat majd valaki egy másik munka lehetőség miatt is, nem?
Abban a pillanatban ahogy megszólal a telefonom, és a kijelzőn egy idegen szám jelenik meg, magabiztosan veszem fel azt, és közben felkészítem magam, hogy udvariasan mit mondjak majd, hogy vissza utasítsam a lehetőséget, mert egészen biztos, hogy semmi olyan munkát nem szeretnék ahol el kell adnom valamit, vagy takarítanom kéne. Ehhez képest szinte ledöbbenek a férfi ajánlatán. Kicsit felvonom a szemöldökömet amint ki mondja az összeget is mellé, és végül gondolkodás nélkül bólintok rá. Bár nem igazán értem ennek a munkának a lényegét, azt sem, hogy miért nem csinálja meg ő maga azokat a fotókat és viszi el hová akarja, de az ajánlat igencsak kecsegtető, és ahogy beszél úgy tűnik, hogy még alkudozni is képes lenne. Szóval majd ha személyesen is találkozunk, talán mondani fogok egy kicsit nagyobb összeget, ha már megéri neki egy ilyen hülyeségért fizetni. Én mindenképp jól járok. Amint le tesszük a telefont, felpattanok a székemről, és igyekszem elfogadhatóan felöltözni, bár fogalmam sincs, hogy egy ilyen munka elvégzéséhez milyen ruhadarab lenne az ideális. Végül egy farmer nadrág mellett döntök és egy egyszerű türkiz kék pólónál, mert nem szeretnék túl kihívó sem lenni. A nagybátyám meggyőzése sokkal hamarabb ment, mint gondoltam volna, még a szem is csillogott attól, hogy hová készülök, bár nyílván nem az igazat mondtam neki. Úgy tudja, hogy egy kisebb céghez tartok épp, ahol elnyertem egy titkárnői poziciót. Nem tudom, hogy honnan jött ez az ostobaság, de a lényeg, hogy bevette. Adott pénzt taxira, és természetesen időhöz és néhány feltételhez kötött. Két óra múlva itthon kell lennem, amint vége egyből haza jövök, nincs félre mászkálás, nem kábítószerezhetek. Mindenre szófogadóan bólintok, bár egyértelműen csak azért, hogy megnyugodjon. Én magam is tudom, hogy mit szeretnék csinálni.
Szerencsére nem volt túl nagy a forgalom, így a taxi amint megáll a hely előtt, ahová a találkozót beszéltük meg, kifizettem a fuvart, aztán kissé idegesen lépek be a kávézóba, körbe pillantva, bár nem igazán tudom, hogy kivel kell találkoznom. Mivel senkit sem látok egyedül, így leülök az egyik üres asztalhoz, mert valószínűleg elsőnek érkeztem. Utálok késni, sőt van egy olyan rossz természetem, hogy mindig a megbeszélt időpont előtt kell megérkeznem. Mindenhová. Bár azt hiszem, hogy nem is keltenék túl jó benyomást, ha késve érkeztem volna. Miközben várok, idegesen kezdek ismét dobolni a lábammal, de ez azt hiszem, hogy sokkal inkább van az elvonási tüneteim miatt, mert már egy hét telt el azóta, hogy tiszta vagyok. Ez pedig egyáltalán nem könnyebb, csak nehezebb. A telefonomat nyomkodva próbálom elterelni a figyelmem, majd felkapom a fejem, amint meghallom a férfi hangját.
- Ehm... hello. - fogalmam sincs, hogy hogyan kéne köszönjek neki igazából. Nem néz ki túl idősnek - vagy csak jól tartjamagát -, de határozottan nem egy korosztály vagyunk. - Nem. Azt hiszem, hogy én jöttem egy kicsit korábban. Nem szeretek késni. - vallom be és rá mosolygok, mert így végig nézve rajta, nagyon úgy érzem, hogy jól fogunk együtt működni. Legalábbis így elsőre egészen barátságosnak tűnik. Elfogadom a felém nyújtott kezét, de hamar vissza is húzom azt, mert az óvatosságom mindig meg van az emberek felé.
- Szükségem van a munkára. Szóval a lalkesedésem ki is fog tartani egészen addig, amíg kezembe nem kapom a pénzt. - még akkor is, ha elég furcsa egy munkának tűnik ez, de amig fizetnek érte nekem mindegy. - Köszönöm. De azt hiszem beérem egy kávéval is. Sajnos olyan túl sok időm nincs. - gondolom ez a  munka nem vesz fel olyan sok időt, mert két óra múlva otthon kell lennem. A nagybátyám másképp biztosan kinyír. Bár persze ha valamit csinálok azt mindig rendesen csinálom meg. Szóval ha mégis hosszabb idő lenne, akkor majd kitalálok valamit otthon.  - Tényleg csak ennyi lenne a feladatom? Nincs ebben semmi átverés ugye? A pénzt is megkapom? Kérem ne értsen félre, csak... egy kicsit nehezen bízok az emberekben. - le sütöm a szemem, és remélem, hogy nem ért félre vagy sértődik meg, de nagyon nem szeretném ha átverődnék.

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
The gift box and the delivery girl 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The gift box and the delivery girl 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
The gift box and the delivery girl D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptyPént. Nov. 24 2023, 22:52


The gift box and the delivery girl
or who gets what from the box?

Kissé furcsálló pillantást vetek felé, mikor félúton meggondolja magát a kézfogást illetőn. Vajon mi lehet az oka? Fel nem ismert, szóval nagy baj nem lehet, ha tudná ki vagyok, már látnám rajta. Bizonyára csak bizalmatlan, amit meg is értek. Elég sok veszélyes alak jár-kel New Yorkban, akár még egy hozzám hasonló alakba is belebotolhat az ember, ha nem figyel. Miket beszélek... nincs hozzám hasonló. Én különleges és egyedülálló vagyok.
- Ooo... - biggyesztem le ajkaim, amikor elhúzza kezét. - Semmi gond, megértem. Idegenek vagyunk egymásnak. Nem sértődtem meg - ez persze nem volt igaz, kicsit megsértődtem, amiért nem fogott velem kezet, de nem baj. Emiatt még nem fogom megölni, sértettek már meg jobban is. Például, akinek az ajándék csomag készül.
- A pontosság nagy előny, főleg, ha valaki előre látó - feleltem és ezt nyugodtan veheti dicséretnek, annak szántam. - Az ilyesmit értékelem - mosolyogtam.
- Áh, akkor majd kávézunk a kocsiba. Ha sietünk, akkor nem lophatjuk a napot egy kávézóban, igazam van? Még a végén elkényelmesedünk és úgy telik le a munkára szánt idő, hogy nem csináltunk semmit, csak henyéltünk! - nevettem fel.
Kérdésén hevesen rázni kezdtem kezeim és elővettem a pénztárcám.
- Ugyan, dehogy - csóváltam fejem. - Én sosem verek át senkit - hazudtam, akár a vízfolyás elegáns mosollyal arcomon. Természetesen őt nem szándékoztam átverni, de nem egy embernek ígértem már meg, hogy élve elengedem, vagy, hogy nem lesz semmi baj, aztán holtan estek össze.
- Elviszlek a műtermembe, megcsináljuk a fotókat, a rajzokat, aztán kifizetlek, a kezedbe adom a csomagot és neked már csak annyi dolgod van, hogy elviszed a címre. És aztán végeztünk is. De tudod mit, itt egy kis előleg, lásd, nem vagyok az a fajta, aki fizetés nélkül kihasznál - leszámoltam neki 23 dollárt és elé toltam, így már csak 120 dolcsival lógok neki, amit akkor kap meg, ha már a kész csomag a kezében lesz.
- Ezt tedd el, ez már a tiéd. A többit majd, ha végeztünk.
Nosza neki módon kétszer összecsaptam a tenyereim töretlen jókedvvel arcomon, ám tenyereim hangjára néhány vendég összerezzent, melyre hitetlenkedő, lapos pillantásokkal válaszoltam.
- Pancserek... - motyogtam, majd a lány felé pillantottam és életvidám hangon odaszóltam neki - Na gyere szépen - felálltam és a pulthoz mentem, ahol kértem két kávét elvitelre. Az egyiket saját ízlésem szerint, öt cukor, sok tej, a másik kávét a lányra bíztam, amilyet ő szeretne inni, aztán elindultunk ki a Cabriomhoz, melyben még mindig zene ordított. Pörgős, ütemes retro slágerek főleg a kilencvenes évekből és a kétezres évek elejéről.
- Van egy ismerősöm Brooklynban, neki készítettem össze egy ajándék csomagot, de nincs, aki segítsen benne. Rólam kéne fényképezőgéppel képeket csinálni és pár vidám rajzot összedobni. Nem szeretném személyesen átadni neki, még nem jött el az ideje, hogy újra lássuk egymást. Egyikünk sem áll rá készen, még korai. De biztos nagy hatással lesz rá az ajándékom, kár, hogy nem én láthatom az arcát - nevettem el magam újra és a kávémba kortyoltam. Beültem a kormány mögé.
- Remélem nem zavar, hogy tető nélkül vezetek. Nem esik az eső és szeretem a friss levegőt vezetés közben. Meg hát tetővel nem igazi kabrió élmény a kabrió vezetés. Mintha vegán sültcsirkét enne az ember, nem? - nevettem el magam. - Aaa, jobb ha megszokod, hogy ilyen vicces gyerek vagyok. Poénok nélkül az élet olyan, mint egy temetés. Igaz, az egész világ egy nagy temető, de tudod, hogy a temetők milyen szellemes helyek.
Ismét a kávéba kortyoltam, majd a pohártartóba tettem és a kormányra fogtam.
Ha ő is be ült és úgy döntött velem jön és nem kell noszogatni, akkor  kitolattam a parkolóból és kigurultam az útra.



szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide


Cale Braxton

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl YC1mK3b
The gift box and the delivery girl D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The gift box and the delivery girl 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 07:30


Cale & Katniss

Don't mix up probability and reality.
A bizonytalanságom nem a férfi ellen szól, semmi rossz szándékom nincs azzal, hogy nem fogadomel a felém nyújtott kezét, csak valamiért jobbnak látom ha megtartjuk a távolságot. Nem azért vagyok itt, hogy barátkozzunk, csak minél hamarabb teljesíteni akarom a rám szabott feladatot, ami az mellett, hogy izgalmasnak tűnik azért egy kicsit furcsa is. De határozottan jobb, mint bármilyen más monoton munka. Az arcáról valamiolyasmit olvasok le, mintha egy kicsit rosszul esne neki ez, így megszégyellem magam, de már mindegy. Nem tudom vissza fordítani. Rá mosolygok mikor az ellenkezőjét állítja, mint amit látok rajta, de mégis úgy vagyok vele, hogy nekem aztán mindegy, hogy megsértődött-e vagy sem. Csak épp ne gondolja meg magát emiatt, mert tényleg szükségem van erre a munkára.
- Az apám arra nevelt, hogy tiszteletlenség várattatni az embereket. - válaszolok és igazán örülök, hogy ezzel legalább talán szereztem egy jó pontot, mert azt hiszem, hogy az első benyomás az nagyon fontos. És talán így el lesz felejtve az is, hogy nem ráztam vele kezet. Még talán azt sem bánja annyira, hogy elutasítom a süteményezést, ami szintén nem ellene szól, csak olyan furán érezném magam miatta. Nem tudom, hogy miért, de valahogy van ebben a férfiban valami, amitől egy kicsit azt érzem, hogy jobb lenne távol maradnom tőle, de aztán a kedvességével mégis az ellenkezőjét bizonyítja, így rájövök, hogy bizonyára csak azért érzem ezt, mert a nagybátyámnak köszönhetően csak ritkán van alkalmam emberek között lenni. Így szinte el is felejtettem azt, hogy milyen voltam azelőtt, hogy az életem ennyire felfordult. Mert amúgy imádok ismerkedni és új helyzeteket is kipróbálni.
- Semmiképp sem szeretném, hogy ne legyen időm elvégezni a munkát. - bólogatok helyeslően, mert tényleg csak meg akarok tenni azért mindent, hogy a feladat után azt mondja, hogy megérdemlem a jussom. Talán még lesz ilyesmi feladata a számomra máskor is. Ilyen könnyen sok pénzhez jutni igencsak vonzónak tűnik. És talán sokkal hamarabb sikerülne a saját lábamra is állnom úgy. Jogosnak érzem még mindig a bizonytalanságom, mert valahogy ez az egész olyan túl szépnek tűnik ahhoz, hogy igaz is legyen. Kicsit kihúzom magam, amint elő veszi a pénztárcáját, és a szavaira csak bólintok ismét, mert igazán nem tűnik nehéznek az, amit csinálnom kell. Mégis nagyon nagy bennem a kíváncsiskodás, bár valószínűleg nem tartozik rám, hogy mi is ez az egész.
- Értettem. Megbízhat bennem. Ezt a munkát nekem találták ki. Komolyan. - miközben beszélek elgondolkodok azon, hogy vajon mi lehet ennek az embernek a foglalkozása, ha ilyen könnyen, ilyen apróságért ennyi pénzt ad. Lehet, hogy ha nekem is lenne mondjuk egy hatalmas szálloda láncom vagy valami, akkor én is mindent valaki mással végeztetnék el. Hiszen akinek pénze van, az bármit megtehet. Ezt a nagybátyámon is látom jól. Bár ő túl fukar ahhoz azért, hogy ilyen apróságok miatt csak úgy ki adja a kezéből a pénzt. Kicsit meglepődök az elém csúsztatott pénz láttán, felnézek a férfire, hogy komolyan gondolja-e, majd körbe pillantok az emberek között, hogy meggyőzzem magam arról, hogy senki sem néz minket. Végül a kezem rá teszem a pénzre, és kicsit felvonom a szemöldököm mikor a velem szemben ülő össze csapja a tenyerét és ismét körbe pillantok, miközben sebesen rejtem a pénzt a táskám zsebébe. Bár még mindig nem nagyon néz minket senki, de valamiért olyan, mintha ez azért lenne, mert nem mernek.
- Köszönöm. - mosolygok rá ismét és próbálok úgy tenni, mintha nem is hallottam volna azt, amilyen jelzővel az itt lévő embereket illeti. Csakis a pénz lebeg a lelki szemeim előtt, így nem is akarok azzal foglalkozni, hogy miért tűnik mindenki olyan aprónak a munkaadom mellett. Bele bújok a felsőmbe, ami a szék karján pihent, magamhoz ölelem a táskámat és bólintva állok fel, hogy követhessem őt a pultig. A kávémba egyetlen egy cukrot kérek csak, nem nagyon vagyok édes szájú, közben a táskámat a vállamra dobom, hogy megüresedjen a kezem, amibe a kávé kerül. Amint megállunk egy cabrio mellett, tátott szájjal bámulom a kocsit végig amig a férfi simét beszél, és értem, hogy miről beszél tökéletesen, csak valahogy nem tudom le venni erről a szépségről a szemem. Tényleg ezzel fogunk utazni? Még sosem ültem ilyen autóban.
- Azt azért meg szabad tudnom, hogy mi lesz abban az ajándékban? Biztos, hogy örülni fog neki az, aki kapja? Úgy értem... nem fog rám haragudni majd vagy valami, igaz? - kérdezem kicsit félve, mert nem szeretem ha valaki dühös rám, azt meg főleg nem ha kiabálna is. Épp zért szeretném tudni, hogy ha már kézbesítek egy csomagot, tudjam, hogy mi lesz abban. Szememmel követem ahogyan beül az autóba, de én csak állok még egy darabig kicsit hezitálva azon, hogy vajon ez tényleg a legjobb ötlet-e. De aztán ismét eszembe jut a pénz, és amiatt semmiképp sem szabad ki hátrálnom. Mert nagyon nem szeretnék el menni egy étterembe se mosogatónak apró pénzért. Ez a munka sokkal kézenfekvőbb.
- Nem zavar. Vagyis az ön kocsija. Nyílván úgy vezeti, ahogy akarja. - vonom meg a vállam és végül be ülök mellé és csak bízok abban, hogy nem fogom megbánni. Miközben ismét beszél be csatolom a biztonsági övet, a kávémat szorongatom és egyre jobban kezdek izgulni. Remélem, hogy nem rontok majd el semmit, és képes leszek jó munkát végezni. - Szeretem a vicces embereket. - nyugtatom meg mosolyogva, bár a temetős hasonlatában éppen semmi poénosat nem hallok. - Hogy érti azt, hogy a világ egy nagy temető? - nézek rá érdeklődve, mert gondolom oka van annak, hogy ezt mondja, csak én épp nem értem. Kicsit olyan furcsának tűnik amúgy is ez az ember. De mivel elindul a kocsi, már nincs időm meggondolni magam. Nem mintha nem lennék olyan, aki betartja a szavát amúgy is. Nem hátrálhatok ki az utolsó pillanatban csak azért, mert ilyen furcsa humora van. Attól még lehet jó ember is. Sőt... inkább annak néz ki.
- Ha ezen a munkán túl leszünk, akkor esetleg lenne még majd más is? Én tényleg szívesen megcsinálok bármit. - pillantok rá, és közben bízok abban, hogy látni fogja bennem azt, hogy mennyire nagyon szükségem van most erre ahhoz, hogy minél gyorsabban megteremtsem a saját életem.

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
The gift box and the delivery girl 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The gift box and the delivery girl 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
The gift box and the delivery girl D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 11:39


The gift box and the delivery girl
or who gets what from the box?

- Az apád bizonyára nagyon bölcs ember lehet. Egyet értek vele - feleltem, hisz ez valóban így volt. Főleg az olyan embereket nem volt jó ötlet megváratni, mint, amilyen én is voltam. Sosem szerettem sokat várni és nem is szokott jó vége lenni, ha valaki sokat késik, nekem pedig csak lopja a napom.
A kávé beszerzése után kimentünk a kocsimhoz, mely láthatóan nagy benyomást keltett benne, így én is kihúztam magam és büszkén néztem a méregdrága járművet. Hát igen, én is imádom.
- Sütemény, egy két régi idézetgyűjtemény, egy DVD film, fotók és rajzok. Semmi extra. Ne izgulj, nem bomba - nevettem el magam, miközben igyekeztem a kocsit hármasba tenni, mert szabad volt az utunk és a forgalom is előnyös volt. Ilyenkor nincs annyi autó az utakon, mint mondjuk a délutáni órákban.
- Szerintem nincs mitől aggódnod. Nem fog rád senki se haragudni, se megsértődni - nyugtattam meg barátságos mosollyal.
- Áh, szereted a vicces embereket. Hát akkor az én társaságomat imádni fogod - mondtam öntelten, büszke vigyorral.
Visszakérdezésén hangyányit el kellett gondolkodnom, mert nem tudtam, hogy kéne ezt elmagyarázni, úgy, hogy ő is megértse.
- Mind halottak vagyunk. Már a születésünk pillanatában meghaltunk. De az élet nem ér véget, halálunk után újra életre kelünk, hogy újra meghaljunk. És ez az élet körforgása. Akár csak a főnikxek a mesékben. Elporlad és hamvából újra éled. Mint mi is. És nincs kibúvó.

Még ezt a munkát sem végezte el és máris a következő munkán jár az esze? Tetszik ez a fajta lelkesedés. El is vigyorodom, hogy milyen kis lelkes szorgos hangyát fogtam ki. Bizonyára lesz még feladat, amit rá tudok bízni.
- Szerintem nálam mindig van munka. Biztosan fogok tudni mindig munkát biztosítani - mosolyogtam felé, bár hamar visszatekintettem az útra. Nem hiányzott egy baleset.
Egy Staten Islandi házhoz mentünk, majd leparkoltam, leállítottam a kocsit kiszállás után és kidobtam az időközben kiürült kávém poharát az udvari kukába.
Elővettem a ház kulcsait, kattant a zár, bementem és felkísértem őt az emeletre, a műterembe, mely festészeti és fényképészeti-videókészítési célokat is ellátott. Egyszerre volt hagyományos és digitalizált is. Az egyik fogasra már be volt készítve egy sötét tónusú porondmesteri ruha lógott.
- Itt is volnánk a Lexton műteremben.



szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide


Cale Braxton

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl YC1mK3b
The gift box and the delivery girl D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The gift box and the delivery girl 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 13:01


Cale & Katniss

Don't mix up probability and reality.
Alig bírom ki, hogy ne nevessem el magam a megjegyzésén, amit az apámra tesz, mert mindent tudok rá mondani, csak épp azt nem, hogy bölcs ember lett volna. Végül csak rá mosolygok, mert amúgy semmi kedvem róla beszélni. Biztosan sokan jó embernek látták, de csak azért, mert nem tudják, hogy hogyan viselkedett otthon a családjával. Vagyis inkább csak az anyámmal, mert minket nem bántott.
- Igen. Az volt. Meghalt. - vonom meg a vállam könnyedén és rezzenéstelen arccal, mert még a mai napig úgy gondolom, hogy ez volt a legjobb, amit valaha értünk tett. Hogy lelépett egy másik világba. Már ha létezik egyáltalán olyan. Mert én egyáltalán nem hiszek az olyasmiben, meg nem is igazán szoktam azzal foglalkozni, hogy mi történik velünk azután, hogy már nem leszünk. Ki érve a kocsihoz is még érzem magamon a bizalmatlanságom, mert mindig arra tanítottak, hogy nem szerencsés egy idegen autójába beülni, de jeleneg semmi más nem lobog a szemeimelőtt csak a pénz, amit nem kaphatok csupán a két szép szememért. Bár kicsit fura embernek tűnik, de egyáltalán nem rossznak, talán még igazán jóban is lehetnénk. Amint felvilágosít arról, hogy semmi olyan dolgot nem kell átadnom annak az embernek, ami veszélyes lehet, megkönnyebbülten sóhajtok fel, és ezzel eltűnik minden sötét felhő a fejem fölül, ami miatt kételkednem kéne abban, hogy valami olyasmit teszek majd a tudtomon kívül, ami árthat valakinek. Bár az még mindig nem tiszta, hogy miért nem egy rendes futárral akarja elküldeni a csomagját, de mindegy is. Nekem is épp annyira szükségem van a pénzre, mint bárki másnak. Szóval azt hiszem, hogy ez jó móka lesz.
- Akkor megnyugodtam. - vigyorodok el, mert az nekem épp elég tudatnak, hogy nem ártok senkinek ezzel a munkával és rám sem lesz dühös senki. - Remélem, hogy így lesz. Mert kicsit nehezen viselem, ha valaki mérges rám. - bár ha ezt állítja, akkor biztosan igaz. Azok alapján amiket elmondott, hogy a csomagban találhatóak, nem hiszem, hogy bárkinek is okot adnának arra, hogy dühöngjön. Annak pedig, hogy miért nem ő maga adja át az ajándékát, biztosan megvan az oka és talán nem rám tartozik. Még akkor sem, ha amúgy nagyon kíváncsi vagyok, hogy miről is szól ez az egész. Most még nem kérdezek, de azt hiszem, hogy nem fogom tudni majd sokáig vissza tartani az érdeklődésem.
- Nagyon remélem. Mert szerintem minden munka sokkal szórakoztatóbb úgy, ha közben lesz amin nevetnünk. - nem mintha olyan sok tapasztalatom lenne a munkák terén, de bizonyára így van ez mindennel. Jobban telik az idő is ha jó a társaság, meg az embernek a kedve is nagyobb a munkához. Azt mondjuk nem igazán értem, hogy miről beszélt, ezért is kérdek vissza és érdeklődve is hallgatom a válaszát, amitől még a hideg is kiráz egy kicsit.
- Szerintem ez badarság. Mármint én nem hiszek ebben. Szerintem mikor meghalunk, akkor csak vége mindennek egyszerűen. Biztosan nem születünk újra utána. Vagyis ha mégis úgy lenne, akkor emlékeznem kéne arra, hogy még valamikor éltem, nem? - nem mintha már haltam volna meg, hogy tudjam, hogy az milyen, de biztosan hülyeség, amit mondott. Vagy élünk, vagy nem. Olyan nincs, hogy feltámadunk, meg más testben ébredünk meg ilyen ostobaságok. Hallottam már sok történetet ezekről, de sosem hittem el, hogy igaz lehetne. Nagyon örülök annak, hogy lesz még nekem való munkája, és ez még nagyobb lelkesedéssel tölt el. Talán épp ez az ember lesz, aki segít abban, hogy a saját lábamra tudjak állni.
- Nem fogok csalódást okozni. Vagyis megpróbálok jó munkaerő lenni. - motyogom, mert még ezt a feladatot sem teljesítettem, hogy tudajam mire vagyok képes és mire nem, de szerencsémre elég ambiciós vagyok ahhoz, hogy ne adjam fel.
Amint megállítja az autót és kiszállok belőle, csodálkozva nézek körbe és csak most tudatosul bennem, hogy a kávémba bele se ittam. Valahogy elfelejtettem. Kicsit félve követem be a házba, majd fel az emeletere, közben pedig a fejem ide-oda jár, igyekszem nem kimutatni túlságosan a kíváncsiságom, de itt minden annyira menő. Vajon ez az ő lakása? Igazából azt sem tudom, hogy hol vagyunk, azt meg főleg nem, hogy innen, hogy fogok eljutni arra a címre ahová majd mennem kell, de szerencsére, amig a telefonom ott lapul a farzsebembe, nem lehet baj.
- Ez nagyon klassz hely.  - jegyzem meg és nem győzöm legelteteni a szemem mindenfelé. Le teszem a kávémat az asztalra, majd tovább nézelődök, ami tudom, hogy illetlenség, de sosem jártam még ilyen helyen. A pillantásom megáll egy elég furcsa ruhán, oda lépek hozzá, hogy közelebbről is szemügyre vehessem, megtapogatom és úgy fordulok vissza a munkaadómhoz. - Cuki ez a ruha. Kié? - kérdem kíváncsian és csak bízok abban, hogy nem zavarja, hogy ennyire kíváncsiskodok, de nekem minden amit itt látok újdonság. Meg hát azt sincs honnan tudjam, hogy egyedül él-e itt - ha itt él egyáltalán -, vagy van esetleg családja. Biztosan van. Mindenkinek van valakije.  

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
The gift box and the delivery girl 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The gift box and the delivery girl 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
The gift box and the delivery girl D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 13:23


The gift box and the delivery girl
or who gets what from the box?

Mikor az apja haláláról beszél melegen rámosolygom. Ezek szerint nem zavarja egy családtag halála. Sőt, mintha még örülne is neki. Ez igen. Nekem való társaság. Vajon mások halála mennyire rázná meg? Vajon, hogy halt meg az apja? Nem kérdeztem rá, de lehet meg fogom tenni valamikor. Érdekel milyen lehet a lány lelke, meg kéne jobban ismerni.
Fura. Az elégedettséggel tölti el, hogy az apja meghalt, de az már zavarja, ha valaki mérges rá. Engem szórakoztatnak a mérges emberek. Nem vagyunk egyformák, de még lehetünk. Senki nem mondta, hogy nem faragható a lelki világa.
- A nevetés gyógyít. Ápolja a lelket és a szellemet.
Mikor a feltámadásról meséltem neki elég hitetlennek tűn. Ostobaság? Hah. Miket nem mond.
- Vannak, akik emlékeznek rá, vannak, akiknek segíteni kell, felszínre hozni. Mindenki képes visszaemlékezni előző életére, vagy életeire, csak a megfelelő eszközök kellenek hozzá. Keveseknek adatik csak meg, hogy maguktól is képesek legyenek emlékezni, kevés az olyan embere, aki emlékekkel születik, de ezek az emlékek mindenki számára elérhetők.

Mikor elértünk a lakásomra felvezettem a műterembe. Láthatóan nagyon tetszett neki, ennek örültem. Hagytam nézelődni, mígnem felfedezte a ruhát.
- Az enyém. Régen cirkusztulajdonos voltam. A cirkusz showmanje is én voltam, akkor viseltem ezt a ruhát. A fiú, akinek a csomagot fogod vinni egyszer a vendégem volt egy előadásra. Ebben kell majd csinálnod rólam pár fotót, hogy emlékezzen rám.
Leakasztottam a ruhát és elmentem vele átöltözni. Tiszta volt, a vértől már alaposan ki lett mosva. Felvettem és visszasétáltam hozzá. A napszemüveg még takarta koromfekete szemeim, de majd le fogom venni azt is a képek kedvéért.
Kikerestem a fényképezőgépet és állványra tettem, elkezdtem mindent előkészíteni, de közben mutattam a lánynak is, hátha meg akarja tanulni miképp üzemelünk be fényképezőt, kamerát, miképp készítünk elő egy fotózást.




szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide


Cale Braxton

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl YC1mK3b
The gift box and the delivery girl D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The gift box and the delivery girl 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 14:08


Cale & Katniss

Don't mix up probability and reality.
Minél több időt töltök a társaságában, annál inkább szeretném tudni, hogy milyen ember is. Mert van benne valami félelmetes, titokzatos, de ugyanakkor kedves is. Ez a három egyszerre pedig arra ösztönöz, hogy mindent megtegyek, hogy jobban megismerjem. Csak még most nem merek túl sokat kérdezni, mert azt nem biztos, hogy mindenki szereti. Az sem, hogy kapnék egyáltalán válaszokat a kérdéseimre, mert elég sok olyan ember van, aki nem szívesen beszél az életéről. Például én sem. Épp ezért örülök, hogy ő sem kérdez az apámról, és remélem, hogy az sem tűnt fel neki, hogy mennyire megkönnyebbültem a halála miatt. De nem azért, mert ne szerettem volna. Mert a magam módján igen. Csak az élet nem tetszett, amit miatta éltünk. De ez már mindegy is. Nem igazán szeretek a múlton rágódni, mindig is jobban szerettem a jelenemmel foglalkozni, és az most arról szól, hogy rendbe kell tennem magam, mert amiben vagyok az egyáltalán nem tetszik. Nem hiszek a sorsban, de örülök, hogy találtam valakit, aki szívesen khúz a bajból, még az is mindegy, hogy mit vár el cserében. Olyasmit biztosan nem, amit ne lehetne teljesíteni.
- Én szeretek nevetni. Bár a legtöbb ember a nevetéssel rejti el a fájdalmát. Szerintem azok az emberek, akik mindig boldognak mutatják magukat a legszomorúbbak.- legalábbis velem ez van. Én utálom ha valaki látja rajtam ha valami bánt, mert ha kimutatjuk a gyengeségünket, akkor nagyon könnyen sebezhetővé válunk. Én pedig megtanultam, hogy mindig magam előtt tartsam a pajzsomat, ami a mosolyom, és csak kevés embernek hagyom azt, hogy mögé lásson. Csak annak, akiben igazán megbízok. És abból elég kevés van. Egyre kíváncsibbá tesz azzal, amiről beszél, és nem tudom eldönteni, hogy igaz-e az amit mond, vagy csak rémisztgetni akar. Mégis olyan, mintha saját tapasztalatból mondaná azt, amit.  
- Milyen megfelelő eszközök? Például az a villamos szék meg ilyesmi? Ki olyan nem normális, aki vissza akarna emlékezni az előző életére? Én biztosan nem vagyok rá kíváncsi, ha létezik is ilyen. Örülök annak, ami most van. Ki tudja, hogy az előző életem még ennél is rosszabb volt?- megborzongok egy kicsit, mert ez számomra olyan abszúrdnak tűnik, de persze nem vitázhatok egy nálam idősebbel. Ha így gondolja, biztosan tudja, hogy miről beszél. Szeretek tanulni, bár lehet, hogy éppen nem ilyesmit.
Bármennyire is próbálom elrejteni a kíváncsiságomat és izgatottságomat mikor be lépünk egy házba, majd annak a műtermébe, ami tökéletesen fel van szerelve mindenfélével, amire szükségünk van ahhoz, hogy elvégezzük ezt a munkát, és kár is lenne tagadnom azt, hogy ez mennyire tetszik. Egy ruhában akad meg a legjobban a tekintetem, ami igazán érdekes, bár azért én biztosan nem venném magamra.
- Megértettem. Rendben. De... miért olyan fontos az, hogy az akinek viszem a csomagot ennyire emlékezzen? Vagy miért felejtett volna el bármit is egyáltalán? - kérdezem még mindig puszta kíváncsiságból, mert nagyon úgy tűnik, hogy ez őt nem zavarja. Ennek pedig rülök, mert szeretek választ kapni minden kérdésemre. Ahogy egyedül maradok, az ablakhoz lépek és csak a tájban csodálkozok. Olyan szép ez a hely. Bár még mindig nem igazán tudom, hogy hol vagyunk, de már egyre kevésbé is érdekel ez. Felkapom a fejem, amint hallom, hogy ismét nyílik az ajtó és a férfi felé pillantok, aki abba a ruhába öltözött, amit az előbb nézegettem. Jól áll rajta, csak valamiért a hideg is kiráz ettől. Lehet csak amiatt, mert gyerekként sem szerettem a cirkuszokat. A bohócoktól például egyenesen rettegtem. Mégis közelebb lépek hozzá, és figyelem, hogy mit csinál a fényképező géppel, de egynelőre túl bonyolultnak tűnik mindez. Mindegy. Képet csinálni azért tudok vele ha megmutatja, mit kell hozzá megnyomnom. Miközben állítja a gépet, neki dőlök az asztalnak, és sikeresen dőltöm fel ezzel a kávémat, amit nem olyan rég oda tettem.
- Nagyon sajnálom. Nem volt szándékos. Le is törlöm azonnal. - egyenesedek fel és félve nézek a férfire, majd egy darab zsebkendővel, amit az asztalon találtam szintén, kezdem törölni a kiömlött italt és csak remélem, hogy semmiben nem tesz kárt. Ahogyan abban is bízok, hogy nem zavar majd el emiatt, mert nem vagyok ám mindig ilyen két bal kezes. Meg tudom csinálni a munkát.

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
The gift box and the delivery girl 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The gift box and the delivery girl 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
The gift box and the delivery girl D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 14:38


The gift box and the delivery girl
or who gets what from the box?

Elgondolkodom azon, amit mond. Szerintem ez nem mindig van így, Rowan például nem boldogtalan és én sem, pedig állandóan röhögünk és szoktunk hülyéskedni is. Igaz, az ő életében voltak mélypontok és nem tudom, ezeket mára már megemésztette-e. Rá kellene majd egyszer kérdeznem.
De még ennek ellenére is kételkedem benne, hogy az állítása teljesen helytálló lenne.
- Nem, nem a villamosszék. Pl.: A regressziós hipnózis, vagy különböző drogok, gyógyszerek. Traumatikus fejsérülések, vagy különböző életesemények. Ezek mind-mindig segíthetnek emlékezni - feleltem neki, bár mondani valójának egy kis része ott visszhangzott a fejemben.
"Ki tudja, hogy az előző életem még ennél is rosszabb volt?"
Ezek szerint rossz az élete? Lelki gondjai vannak? Érdekes. Az ilyesmit szeretem megjegyezni, mert később még fel tudom ellene használni, ha eljutunk egy olyan pontra. Szeretem tanulmányozni az embereket, szeretem alaposan megismerni őket, mindenre oda figyelni, ami elhangzik, amit látok. Csak akkor tudok a leghatékonyabban működni, ha alapos vagyok.
Már a házban voltunk, a műteremben és arról a valakiről beszélgettünk, aki a csomagot meg fogja majd kapni.
- Elég szoros emlékek fűznek minket össze. Biztosan nem felejtett el engem, de szeretnék neki emlékeket küldeni. A csomagban lévő sütemény az a sütemény, amit akkor evett, amikor először találkoztunk. Mármint nem ugyanaz, mert azt már megette, de érted mire gondolok - nevettem. - Idézetek, melyek tőle és tőlem hangoztak el. Videófelvétel az előadásról és majd fotók is rólam jelmezben. Személyes dolgok ezek és segítenek neki abban, hogy feleleveníthesse azt a napot és örökké vele maradhassanak ezek az emlékek - mosolyogtam.
Bizonyára a lány fejében ez mind úgy fog lecsapódni, hogy én egy talpig jó ember vagyok és egy fiatalember kellemes emlékeit akarom újra felidézni, meg örökké emlékezetessé tenni egy csodaszép élményt, pedig másról volt szó. Aznap én megkínoztam és majdnem megöltem egy fiút, aki belém kötött, a kínzását és a haldokolását pedig élőben közvetítettem az interneten. A DVD-n ez a felvétel szerepel.
A célom pedig ezzel az ajándékkal az, hogy ezt a napot újra feleleveníthesse. Abban nem hazudtam, bizonyára emlékszik rám, sosem fog elfelejteni, de szeretném, ha tudná, én sem felejtettem őt el. Emlékszem rá és egy napon meg fogom őt keresni újra.
Átöltöztem és beüzemeltem a fényképezőgépet, míg ő figyelt és kiöntötte a kávét.
- Nocsak... semmi baj - legyintettem és hoztam egy nedves törlőkendőt, hogy segítsek neki feltakarítani. Emiatt nem haragudhattam meg. Véletlen balesetek mindig vannak.
Mikor ez megvolt, a fényképezőre mutattam és megmutattam miként kell kezelni, aztán beálltam egy pózba, majd egy másikba, mintha tényleg egy színpadon lennék és műsort irányítanék, vagy a közönséget lelkesíteném, majd kezdtek egyre érdekesebb beállások előkerölni. Néha elég groteszk, furcsa pózok voltak, mintha éppen valami küzdelem folyna, de semmi olyan, amivel elárulnám magam. Nem emberölést játszottam el.
De abban sem hazudtam neki, hogy cirkuszom volt. Volt, többször is életem során és valóban Porondmester voltam, és bűvész, komikus is voltam már, ahogy később az évek során festő és költő is voltam már.
Elővettem egy csomag francia kártyát és bűvészmutatványokat kezdtem el előadni, hogy azokat is fényképezze le.




szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide


Cale Braxton

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl YC1mK3b
The gift box and the delivery girl D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The gift box and the delivery girl 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 15:12


Cale & Katniss

Don't mix up probability and reality.
Egy olyan témáról beszélgetni, amit még senki nem bizonyított be igazán az elég érdekes. Mármint én is hallottam olyan törtneteket, hogy emberek meséltek az olyan élményeikről, hogy vissza tértek a halálból és mit tapasztaltak, vagy arról, hogy azt ecsetelték, hogy előző életükben mi mindent tettek, vagy épp  miket tapasztaltak, de azt senki nem bizonyította még be, hogy amit állítanak igaz is lenne. Szóval szerintem amig mindezt nem tapasztalom meg, nem is valósag. Főleg ha a kábítószerek váltanak ki ilyen élményt. Köztudott tény, hogy  a drogoktól az ember képzelőereje sokkal intenzívebb lesz. Ezt tudom, mert függője vagyok. Bár igyekszem azon lenni, hogy be tartsam azt az ígéretem az anyámnak, hogy nem nyúlok többet semmihez, de nem túl könnyű. És egészen biztos, hogy nem is fogom tudni már sokáig tartani magam.
- Ebben szerintem sosem fogunk egyet érteni. Mert az ilyesmi csak az ember képzelőerején múlik. Az agyunk játéka. De nem biztos attól, hogy igaz is. - rázom meg a fejem még mindig ellenkezve azzal, amit ő állít, de persze mindenki abban hisz, amiben csak akar. Szerintem ez egy nagy hülyeség akkor is. Én elég sok féle kábítószert használtam már az elmúlt pár évben, de még sosem láttam azt, hogy milyen volt az előző életem. Mondjuk unikornisok jelentek meg. Szóval... ja. Az agyunk képes gúnyt űzni belőlünk.
Egyre bátrabban beszélek már hozzá, és a ház ahová hozott sem tűnik már olyan félelmetesnek annak ellenére sem, hogy idegen minden. Talán azért mert ilyen barátságos hozzám képes vagyok elhinni, hogy jó lesz ez az egész. Sőt... egyre biztosabb vagyok abban, hogy még szeretnék ilyen apró munkákat vállalni, mert nincs bennük semmi rossz. Már csak azt kell kitalálnom, hogy mit mondjak a nagybátyámnak, mikor a munkáról kérdez, mert halvány gőzöm sincs, hogy egy titkárnő mit csinál. És én jelenleg egy olyan munkát készülök betölteni. Ő ezt tudja. De az igazsággal nem állhattam elő, mert egészen biztos, hogy még a szobámba is képes lenne bezárni és akkor mindennek annyi. A tervemnek. De majd kitalálok valamit egészen biztos.
- Ez igazán kedves. Biztosan értékelni fogja. Remélem, majd nekem is lesznek ilyen barátaim. Bár itt New Yorkban még elég kevés embert ismerek. - minél többet beszélünk, annál biztosabb vagyok abban, hogy jó emberbe botlottam bele. Türelmes, megértő és még látszik is rajta, hogy a szeretteivel mennyit törődik. Az pedig, hogy a kávém kiborult és még segít is a feltakarításában, ezt még jobban megerősíti bennem. Szerencsémre nem tettem tönkre semmit. Bár szerintem még azért sem haragudna. Amúgy sem hiszem, hogy ne tudna bármit újra szerezni, ha elromlana. Mert valószínűleg még  a bőre alatt is pénz van. Rá mosolygok mielőtt elveszem tőle a gépet, és amint pózolni kezd, elkezdem kattogtatni azt, de időnként azért elnevetem magam, mert igazán vicces ez az egész. Nem megsérteni akarom azzal, hogy kacagok, viszont nem tudom abba hagyni. Mert ebben a ruhában ezek a pózok igencsak szórakoztatnak, bár néha el el komolyodok, mert úgy néz ki, mintha valami horror film főszereplője lenne. Egy kicsit bámészkodok azon, ahogyan trükköket csinál egy kártyával, de végül megrázom a fejem és ismét a feladatomra koncentrálok.
- Még kell sok ilyen fénykép? Mármint igazán élvezem, csak... csak semmi. - legyintek végül és csinálok egy újabb fotót, mert végülis ezért fizet. - Amúgy... ha már nincs meg az a cirkusz, akkor... most mivel foglalkozik? - kérdem közben érdeklődve, mert valóban érdekel, hogy hogyan lehet ennyi pénzhez hozzá jutni. Mert gondolom nem azzal kezdte, hogy fotókat készített idegenekről. Bár vannak olyanok, akik bele születnek ebbe.  

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
The gift box and the delivery girl 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The gift box and the delivery girl 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
The gift box and the delivery girl D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 15:45


The gift box and the delivery girl
or who gets what from the box?

Valószínűleg sosem fogunk egyet érteni a reinkarnáció létezésében, de nem is baj. Nem kell mindig mindenkinek mindenben egyet érteni, bár ajánlott. Emiatt nem haragudhattam meg, sok dologban én sem értek egyet a társadalommal, a nagy többséggel, nem is fogok, szóval ennyit igazán elengedhettem a fülem mellett.
- Abban biztos lehetsz - feleltem mosolyogva. Értékelni fogja, csak éppen nem biztos, hogy úgy, ahogyan te azt hiszed. De nem is baj, nem kell mindenről tudnod az igazságot. Néha jobb, ha az emberek nem tudnak dolgokat. Persze előbb-utóbb ki fog derülni az igazság, de minél később, annál jobb.
Nem örülnék neki, ha most kellene itt vele veszekednem és fenyegetőznöm, csak elrontaná a jó kedvem és a munka gördülékeny folyamatát is gátolná.
- Hát, ha ez számít, az én személyemben máris barátra leltél - vigyorogtam. - Aztán biztos jön a többi. Ha egyszer elindul a lavina, sorra jönnek majd a többiek. Így szokott ez lenni. Nagy a város, sok a lakója, előbb-utóbb jönnek és egymásnak adják majd a kilincset - legyintettem teátrálisan. - Nem győzöl majd válogatni köztük - nevettem.
Elkezdtük sorra készíteni a képeket. Én pózoltam, ő fotózott. Néha jókat szórakozott, de hát az nem baj, sőt! Mindig öröm látni a boldog embereket, noha még nagyobb öröm a rettegő embereket látni. De hát most ez nem az a helyzet.
Már nem kellett sok kép, szóval a lány is hamarosan megpihenhetett, én pedig a fényképezőgép SD kártyáját betettem a laptopomba és kinyomtattam a képeket fotópapírra, majd behelyeztem őket egy borítékba, amit a dobozba tettem a többi ajándék közé.
Mikor ezzel megvoltunk a lány felé fordultam.
- Kérsz valamit? Édesség, innivaló? Elég sok minden van itthon. Torták, csokik, cukorkák, kávé, tea, gyümölcslé, üdítő. Stb. Szívesen megkínállak bármivel. - ajánlottam fel nagylelkűen.
A vásznak és rajzlapok között kezdtem kutakodni, hogy mire lenne érdemes a rajzokat készíteni, majd kivettem néhány A/4-es rajzlapot és kerestem hozzá valami drága, minőségi ceruzakészletet is, amivel tud majd dolgozni.
Amennyiben kért bármit is a konyhából inni-enni, akkor kimentem vele a konyhába, hogy szolgálja ki magát. Még volt időnk, ennyi belefért.
Ha nem kért semmit, akkor mondtam miként folytatjuk.
- Rajzolj le engem. Én leszek a modell. Nem kell feltétlen realisztikusnak lennie, amilyennek tudsz, amilyennek engem látsz - kértem őt és keresztbe tett lábakkal leültem egy a kanapéra. - Akár gyerek rajz is lehet, ahogy sikerül. Légy önmagad.





szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide


Cale Braxton

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl YC1mK3b
The gift box and the delivery girl D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The gift box and the delivery girl 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 16:33


Cale & Katniss

Don't mix up probability and reality.
Sosem voltam túl jó emberismerő, van egy olyan tulajdonságom, hogy a rosszakban is igyekszem a jót meglátni, bár most egészen biztos vagyok abban, hogy nem tévedek és tényleg egy olyan embert sodort elém az élet, akit nem fogok megbánni, hogy ott van. És nem csak az anyagiakra értem - bár az a fő célom, hogy minél többhöz jussak a lehető legkevesebb munkával - , hanem a társasága is jót tesz nekem. Egy kicsit megfeledkezek arról, hogy igazából milyen pokol fog rám várni, amint haza érek. A nagybátyám annyira komolyan veszi a szerepét, hogy mindent elkövet azért, hogy rossz legyen nekem. Épp ez motivál jelenleg is a legjobban, hogy minél gyorsabban találjak egy lakást és lelépjek. Ha igaz az, hogy kapok még sok hasonló munkát, akkor meglehet, hogy hamarabb megtörténik az amit szeretnék, mint gondoltam volna. Bár nem igazán szeretek előre tervezni, mert az általában nem úgy sül el soha, viszont most igazán elszánt vagyok. És úgy tűnik, hogy még a megfelelő segítséget is megkaptam hozzá. Megmosolyogtat az, hogy milyen kedves ajándékkal készül a barátjának, és ez még inkább arra ösztönöz, hogy megtegyem, amit kér tőlem. Jó móka is, kedveskedés is, és még pénzt is kapok érte. Mindenki jól jár ezzel.
- Én nagyon szeretek barátokozni amúgy. Csak ritkán van lehetőségem elhagyni a házat, ahol élek... azt hiszem, hogy szükségem lesz majd még egy aprócska szívességre is, ahhoz, hogy majd még munkákat tudjak vállalni. - vallom be, közben pedig megforgatom a szemeimet, mert szinte biztos vagyok abban, hogy ő akár meg is győzhetné a nagybátyámat, ha az nagyon nem hisz a munkámban. Ha meg már ilyen szívélyesen kijelentette, hogy lehetünk barátok, akkor azok segíthetnek egymásnak nem? Fogalmam sincs amúgy, hogy még mennyi időm maradt abból, amit megszabadtak nekem, de igazán bele jövők a fotózásba, bár azigaz, hogy elég viccesnek tűnik ez az egész. Ha tudtam volna, hogy lehet ilyen egyszerűen pénzhez jutni, akkor sokkal előbb feldobok egy hírdetést hozzá. Örülök, hogy a munkánk első részén túl vagyunk, megkönnyebbülve sóhajtok egyet és egyre közelebb érzem magamhoz a pénzt is emiatt.
- Egy gyümölcslevet elfogadok. - csak most érzem amúgy is, hogy mennyire ki van száradva a torkom, így követem a konyháig, és meg is iszom szinte egy húzásra a kiöntött italt. Amint vissza érünk a terembe, kicsit megvakarom a fejem a rajz dolgok láttán, és a szavai csak még inkább elbizonytalanítanak. Utoljára azt hiszem, hogy még iskolás koromban rajzoltam. Nem isigazán az erősségem. Úgyhogy azt hiszem, hogy a feladataim közül ez lesz a legnehezebb. Le ülök a lapok és ceruzák elé és kíváncsian fürkészem a férfit is. Az üres lapokra téved a tekintetem, majd vissza a munkaadómra és tanácstalan vagyok. Muszáj ezt most? El veszem az egyik ceruzát, és idegesen kezdem azt forgatni a kezemben. Én tényleg gondolkodok, de fogalmam sincs, hogy hogyan kezdhetnék bele.
- Azt hiszem, hogy ez nem fog nekem menni. - ismerem be zavartan, még mindig az előttem lévő papírt fürkészve. Fogytán van az időm és tényleg nem akarom ezt ezzel húzni. - Tényleg szükség van erre is? A fotók nem elegek? Vagy nem tudnánk valami mást kiatlálni ez helyett? - nézek végül a férfire, és bízok abban, hogy van ennek valami más megoldása is. Persze ha nagyon ragaszkodik, akkor rajzolok valamit. De azt nem garantálom, hogy jó is lesz. Ahhoz túlságosan izgulok.   

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
The gift box and the delivery girl 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The gift box and the delivery girl 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
The gift box and the delivery girl D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 17:07


The gift box and the delivery girl
or who gets what from the box?

Nem tudom, hogy a lány tudatosan, vagy öntudatlanul teszi, de sorra árul el nekem olyan dolgokat az életéről, amiket lehet normál esetben nem tenne. Szerintem csak annyira elvarázsolta a személyiségem és annyira rabul ejtette a helyzet, hogy nem is figyel, hogy miközben én kábítom a hazugságaimmal és szórakoztatom, ő elmeséli nekem a kisebb-nagyobb titkait.
Én alaposan megismerhetem őt és ha kell, manipulálhatom, miközben ő alig tud meg rólam bármit is.
Megittuk a gyümölcslét, aztán visszatértünk a munkához, mely láthatóan kicsit megrekesztette a folyamatot.
- Ugyan, ilyet nem mondhat. Nem kell egy Rembrandt minőségű képet készítenie, nekem a gyerek rajz is tökéletes és biztosan neki is. Volt egyszer, hogy kórházakba jártam fellépni, beteg gyerekeknek bűvészkedtem és ők rajzoltak nekem. Ezekből a rajzokból ajándékoztam el a barátaimnak is, hogy lássák, miket kaptam, milyennek látnak engem.
Szeretném, ha ő is kapna egy ilyen rajzot. Nem fogja a falára kitenni, csak a fiókjában őrizni. Ezért mondtam, hogy nem kell mesterműnek lennie, csak egy kedves gesztus, hogy lássa, mai napig megvan az a rajongás irántam, mint rég. Ha szeretnéd, utána megmutatom a gyermekrajzokat. Nem ma készültek, hanem néhány éve, de megőriztem őket. Azért szeretném, ha te is rajzolnál egyet, mert friss képet akarok neki adni.
Elég a fénykép is, de a rajzok sokkal vidámabbak és egyedibbek, minden embernek más a kézmunkája. Ha szeretnéd, utána én is rajzolok rólad
- mosolyogtam biztatóan, hogy lássa, tényleg nem kell sokat tennie, nem kell Leonardonak lennie.
Valóban volt néhány rajz, amit kórházakban kaptam gyerekektől. Dr. Webster korábban elvitt engem fellépni ide-oda és kaptam pár rajzot gyerekektől, amiket megőriztem. Ha látni akarta őket, akkor megmutattam neki őket, a rajzot, amit csinált pedig eltettem a dobozba. A dobozt végül a piros szalaggal lezártam, raktam a dobozra Superman logó matricát és egy piros cilinder, nameg egy sétapálca matricát is. Masnit kötöttem rá és felcímkéztem.
"Manuel Valderrama", alatta pedig a lakcím.
Félre tettem a dobozt, majd a lányra pillantottam.
- Egy bizonyos  @Manuel Valderrama -nak kell elvinned ezt a csomagot. Bizonyára otthon lesz, de ha nem, akkor az egyetemen megtalálod szerintem - mondtam, majd kicsit személyesebb mederbe igyekeztem terelni a beszélgetést.
- Ha bármilyen segítség, vagy támogatás kell, akkor tőlem megkaphatod. Szívesen segítek, ha tudok. Akár pénzügyben, akár lakhatásügyileg, vagy több szabadság... Munka is lesz, ha kell - ajánlottam fel megnyerő, barátságos mosollyal.
- Nem tudhatom mennyire volt nehéz sorsod, de ha egyszer szeretnéd valakinek kiönteni a szíved, akkor meghallgatom és ha tudok, támogatást nyújtok. De... nem erőltetem, mert tudom, hogy ez nem az én dolgom...- mondtam készségesen, de nem túl tolakodó módon.





szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide


Cale Braxton

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl YC1mK3b
The gift box and the delivery girl D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The gift box and the delivery girl 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 18:06


Cale & Katniss

Don't mix up probability and reality.
Egyszer egy barátnőm azt állította rólam, hogy apakomlexusban szenvedek és akkor leröhögtem emiatt, emlékszem még arra is, hogy rá kerestem a neten, hogy az igazából mit is jelent, és basszus, lehet, hogy igaza volt? Mert az igaz, hogy ezt a férfit, aki nem is olyan szigorú, mint egy főnöknek kéne lennie, valamiért olyan közel érzem magamhoz, mintha egész életemben ismertem volna. Pedig most találkoztam vele először. Azt tudom magamtól is, hogy milyen könnyen ragaszkodok emberekhez, főleg olyanokhoz, akik kedvesek hozzám, de ilyen sokat nem nagyon szoktam beszélni. Fogalmam sincs, hogy mennyi ideje vagyunk együtt ebben a házban, de sokkal több figyelmet kaptam eddig tőle, mint azóta senkitől, hogy New Yorkba jöttem. A fényképezős feladat igazán tetszett, elelntétben a rajzolással, mert valahogy nem vagyok abban biztos, hogy az menni fog nekem. Általában jobban bízok magamban, de most mégsem érzem ezt a feladatot a magaménak. Ezért is próbálkozok, hogy hátha valahogy másképp is meg lehetne ezt oldani. De nagyon úgy tűnik, hogy hajthatatlan, mindenképp ragaszkodik a rajzhoz, én meg a pénzhez, szóval megoldom valahogyan. Megmosolyogtat az, ahogyan elmeséli, hogy a beteg gyerekekkel milyen élménye volt, és emiatt csak még szimpatikusabbá válik.
- Jó, rendben. Ez egyébként is egy szép gesztus. Megpróbálom. De nem ér majd kinevetni miatta. A rajzokat pedig majd szeretném megnézni. - ismét a lap felé fordulok és neki is látok a rajzolásnak, bár kicsit még a tenyerem is izzadni kezd az izgatottságtól. Közbe fel fel pillantok rá, hogy hasonlóan próbáljam őt megalkotni, mint ahogyan ül, de nyílván nem vagyok Picasso, így be kell érnie azzal, amit tudok. Igyekszem arra koncentrálni, hogy kivehető legyen az, amit firkálok, de nem olyan egyszerű feladat ez. Amint meg van egy kanapén ülő férfi, akit nem abba a ruhába rajzolok, mint ami rajta van, - mert a képeken bővel elég szerintem az -, rajzolok neki angyal szárnyakat is, bár a madáréhoz lehet, hogy jobban hasonlít. Azt mondta, hogy olyannak rajzoljam, amilyennek látom. Én pedig arra töregszem épp. Még itt ott javítok az alkotásomon, néhány helyen kitörlöm, majd újra rajzolom és közben hallgatom ahogyan beszél.
- Megoldom, azt hiszem. Remélem, hogy valóban örülni fog neki. - és nem rontsa el a meglepetést a rajzom sem, amivel minél jobban haladok, annál büszképp vagyok rá. Nem is olyan vészes, bár az emberkém egy porcelánbabához lehet, hjogy jobban hasonlít, mint hozzá. De a szándék a fontos nem? Le teszem a ceruzát a kezemből és meglepetten hallgatom a férfit. Vajon miért akar nekem mindenképp segíteni? Mindenkivel ilyen?
- Egyenlőre azt hiszem, hogy elég lesz a munka. Köszönöm. - válaszolok, mertnem akarom, hogy azt gondolja, hogy ennyire rá támaszkodok. Pedig hazudnék ha azt mondanám, hogy nem esik jól, hogy van egy ember, aki ennyire kedves hozzám. Ez amúgy a gyengepontom. - Nem nagyon szeretek beszélni az életemről. De azért ezt észben tartom. Talán majd egyszer. - vonom meg a vállam, és a rajzzal a kezemmel állok fel, hogy közelebb léphessek hozzá. Felé nyújtom a rajzomat, és igyekszem nem rá nézni közben. Mert elég ciki lenne, ha ki nevetne.
- Remélem ez jó lesz. - muszáj jó lennie, mert egészen biztos, hogy nem fogok újat csinálni.

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
The gift box and the delivery girl 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The gift box and the delivery girl 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
The gift box and the delivery girl D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 18:42


The gift box and the delivery girl
or who gets what from the box?

Elégedett voltam magammal, tetszett, hogy hatással voltam a lányra, hogy meg tudtam nyerni magamnak. Szépen, fokozatosan édesgettem magamhoz, úgy, hogy közben alig, csak felszínesen kellett neki felvázolnom a valóságot. Egyre több mindent tudtam meg róla, egyre jobban éreztem, hogy fokozottan nyílik ki nekem, én pedig még jobban igyekeztem őt kitárni és belemarkolni a lelkébe.
Akár egy pók, úgy fontam őt körbe. Egy idilli, szép képet mutattam magamról. A talpig jóságos férfi, aki támogatja a barátait, beteg gyerekeknek bűvészkedik, embereken segít, rászorult idegeneket karol fel, pénzt osztogat, stb. A művészt a műteremben, az egykori cirkusz tulajdonost, a filantrópot, adakozót. És volt benne igazság, sok mindenben nem hazudtam, de mindennek megvolt a sötét oldala, nekem pedig meg volt az a kegyetlen hátterem, amiért bármikor halálra ítélhetnének engem. Ő még csak nem is sejti, hogy hány ezer embert öltem már meg, hogy hány embert kínoztam meg, betegítettem meg, hogy hány bombát robbantottam fel épületekben és gyújtottam fel tereket.
Ha tudná, már nem lenne itt.
Ha tudná, hogy az a fiú mennyit szenvedett a kezeim között, akinek ő az ajándékot fogja vinni. Vajon ha Manolo elmeséli neki, hinni fog neki?
Vajon, ha kellően megszerettetem magam vele, amikor már betegesen fog hozzám ragaszkodni és megtudja majd az igazságot, akkor mi lesz? Mellettem marad, vagy elhagy? Képes lesz kibírni nélkülem?
Ha ma hazamegy, vajon ott fogok tovább lenni vele az emlékeiben? Mekkora hatást gyakoroltam rá? Érzem, hogy nagyot, hogy már most egy kis szent vagyok a szemében. De vajon elhinni az ellenkezőjét valakinek? Azok csak szavak, itt pedig tetteket és kézzel fogható bizonyítékokat kapott tőlem.
Látszott, hogy issza a szavaim és láttam a tekintetében, hogy egy ragyogó kép van rólam előtte. Ennek így kell lennie. Sokkal könnyebb valakit kihasználni, sokkal könnyebb úgy visszaélni valakivel, ha az az ember a tenyerünkből eszik és rajong értünk, mintsem fenyegetésekkel és zsarolással. Van, akit megtörtem, teljesen emberi ronccsá tettem, majd után felemeltem és a szolgámmá tettem, de van, akinél nem kell ilyen mélyre menni. Vannak, akik előtt elég csak egy kis pénzt, kedvességet és szép szavak elhinteni, hogy doromboljanak nekünk.
- Én itt leszek, ha kellek. Tudod, hol találsz és tudod a telefonszámom. Ha segítség kell, támogatás, pénz, munka, akkor keress bátran. Ha beszélni akarsz, akkor is. Én itt vagyok - mosolyogtam. - Szívesen látlak, szívesen beszélek veled és sosem mondanék nemet, hogy a vállamra hajthasd a fejed. Jó látni, amikor az emberek boldogok. Ha látom, hogy egy kis kedvesség, vagy törődés mosolyt csal az arcukra, ha felüdülnek, mert jól esik a lelküknek, ha valaki segítő kezet nyújt. Az ilyesmi mindkét félben megmarad. A szép emlékek tartós emlékek.
Elvettem a rajzot és megnéztem. Angyal szárnyak? Magamban jót nevettem, de előtte csak elmosolyodtam. Ha ezt Manolo látja majd, egyből kijavítja démoni csont szárnyakra és még szarvakat és horogkereszteket is rajzol rá. De ilyen az, amikor valaki belopja magát valaki szívébe. Jól döntöttem, hogy őt választottam, olyan könnyű megnyerni, olyan könnyű manipulálni. Látszik, hogy a kezdeti bizalmatlanság szinte teljesen eltünt.
- Ez nagyon jól sikerült. Szép lett és biztosan Manolo is örülni fog neki, hogy mások is ilyen szépeket gondolnak rólam. Lehet lefénymásolom, hogy egy példány nekem is maradjon. De nem. Ez egyedi darab, úgy az igazi, ha csak neki jut belőle. De majd rajzolsz még nekem, igaz? - mosolygom rá és szinte édes, kérlelő pillantásokat vetek felé, közben az ajándék csomagba teszem és "posta" kész állapotba rittyentem.





szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide


Cale Braxton

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl YC1mK3b
The gift box and the delivery girl D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The gift box and the delivery girl 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 19:22


Cale & Katniss

Don't mix up probability and reality.
Ha a reggel még valaki azt mondja, hogy ma találkozok egy furcsa apafigurával, biztosan kiröhögöm miatta. Bár kezdetben volt bennem egy kicsi bizalmatlanság, azt gondoltam, hogy nem lesz ez annyira tisztességes munka, hiszen túl könnyűnek tűnt ahhoz, hogy igaz is legyen, de mostanra az a véleményem teljesen megváltozott. Szinte képtelenségnek tartom, hogy ez az ember más lenne, mint amilyennek mutatja magát. Kedves, figyelmes és tényleg azt látom rajta, hogy érdekli az, hogy merre tart az életem. Vajon ha megtudná, hogy miért kellett idáig jönnöm, is ilyen lenne? Nem vagyok büszke arra, amit tettem, ahogyan sok minden másra sem, viszont úgy vagyok vele, hogy a nővéremért bármikor újra megtenném. Még akkor is, ha megbántott és azóta, hogy elhagytam az otthonomat nem is beszéltem vele. Pedig iszonyatosan hiányzik, csak a sértődöttség sokkal nagyobb bennem ahhoz, hogy fel hívjam őt telefonon. Anyától néha szoktam kérdezi a hogyléte felől, de mindig felbosszant mikor azt hallom, hogy mlg mindig azzal a sráccal randizgat, aki miatt minden történt. Azt hiszem, hogy a testvérem még nálam is naívabb. Így csak még jobban örülök annak, hogy megismerkedtem ezzel az emberrel, mert mellette képes vagyok tényleg szívből mosolyogni. Tetszik, hogy ilyen kedves hozzám, és egészen biztos, hogy bármikor máskor is találkozok majd vele. Még akkor is, ha épp nem lesz egy számomra ideális munkája. Nem tudom mondjuk azt még egyenlőre, hogy hogyan oldom meg azt a nagybátyámmal, de bízok abban, hogy elég leleményes tudok majd lenni.
- Köszönöm. De azért óvatosan az ilyen ígéretekkel, mert még a végén az agyára megyek annyit fogok telefonálni. Az egész életem tele van problémával, szóval mindennap lenne mit meséljek. - vallom be egy váll vonással, de azt hiszem, hogy azért még ahhoz idő kéne, hogy annyira megnyíljak, hogy el is meséljem neki mindazt, amiken keresztül mentem. Nem azért, mert ne bíznék a jó szándékában, hanem inkább amiatt, mert utálom ha valaki sajnál. Azt még jobban, ha elítél. Meg amúgy is megszoktam már, hogy mindig mindennel egyedül kell megbírkóznom. - Nem nagyon vagyok hozzá szokva ahhoz, hogy valaki úgy legyen kedves hozzám, hogy cserében semmit sem vár. - sajnos minél jobban telik az idő, annál inkább jövök rá arra, hogy az emberiség mennyire önző. Mindenki csak a saját hasznát lesi, képesek vagyunk átgázolni bárkin a céljaink eléréséért és egyre rosszabb lesz emiatt a világ. Mert senki nem érti meg a másikat, mindenki csak ítélkezik anélkül, hogy a dolgok lényegébe látna.  
Kicsit félve figyelem miközben a rajzomat fürkészi, de nem nevet ki miatta. Sőt, elégedettnek tűnik, ami az én magabiztosságomat is vissza hozza. Nem is volt olyan nehéz ez. De azért remélem, hogy nem bíz rám többé ilyen feladatot inkább, mert nagyon nem szeretek rajzolni.
- Ha mindenkivel ilyen kedves, mint velem, akkor elég nehéz rosszat feltételezni. Remélem nem fogok eltévedni, és abban is bízok, hogy a csomagot jó embernek adom majd át. - forgatom meg a szemeimet, mert elég ciki lenne ha épp az utolsó feladatnál buknél el, ami a legegyszerűbbnek tűnik az egész közül. Vagyis a cím megtalálást leszámítva. - Ha tényleg ennyire tetszett, akkor rajzolhatok még. Bár nem tartozik a hobbijaim közé. - de az van, hogy nem szeretek az embereknek nemet mondani, örülök annak, ha mosolyt csalok az arcukra, és emiatt ha rajzolnom kell, akkor legyen. Nem is olyan vészes amúgy.

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
The gift box and the delivery girl 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The gift box and the delivery girl 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
The gift box and the delivery girl D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptySzomb. Nov. 25 2023, 20:15


The gift box and the delivery girl
or who gets what from the box?

Én pedig minden nap meg is hallgatnám, drágám. De majd fogsz mesélni. Idővel.
- Attól nem félek - mosolyogtam és elnézően legyintettem.
Nem szokta a kedvességet? Meg az önzetlenséget? Hát én sem tisztán önzetlenül vagyok vele ennyire kedves, meg elragadó. Láttam, elég mélyen szántó gondolatok repkednek a kobakjában, szívesen belehallgattam volna, de nem volt rá módom.
Láttam, nagyon izgult, ideges volt, hogy mit mondok, hogy sikerült, de tőlem természetesen csakis pozitív választ kapott, mondjuk egyébként tényleg elégedett voltam vele, főleg, mert nulla tudással állt neki. De kellett a pozitív megerősítés, hogy növeljem az önbizalmát és a szimpátiáját irányomban.
- Szerintem felesleges az aggódás, sikerülni fog az - veregettem vállon biztatóan.
- Oh, igen, tényleg nagyon tetszett - bólogattam. - Majd még szeretném, sőt, szerintem mellettem egészen meg is fogja szeretni a rajzolást. A művészet ragadós mellettem - mosolyogtam.
Elővettem a zsebemből a maradék százhúsz dolcsit, amit át kell neki adnom. Felé nyújtottam.
- Itt a fizetséged és köszönöm, hogy segítettél, illetve segítesz nekem - mosolyogtam felé elragadóan.
Igazán érdekelt, vajon Manolo miképpen fog reagálni a csomagra, milyen arcot fog vágni és vajon miket fog mondani Katnissnek. Vajon megpróbál majd beszélni ellenem? Vagy nem fogja elmondani a lánynak, hogy ki is vagyok valójában? Katniss pedig el fogja-e hinni, elbizonytalanodik-e irányomban, ha Manolo beszél majd neki rólam?
Az interneten rengeteg minden fenn van, képpel-videokkal fenn vagyok, cikkek és rendőrségi hírek, stb, ahogy a DVD-n is ott vagyok, amit Manolonak tettem a dobozba. Mit meg nem adnék, ha láthatatlanná tudnék válni és ott tudnék lenni velük élőben.
Nagyon kíváncsi vagyok mit hoz számomra, számára, számunkra a jövő.
Úgy hiszem bármi lesz is ebből, én elégedett leszek. Már azzal elégedett leszek, ha Manolo megkapja az ajándék dobozt.
De az sem biztos, hogy Katniss előtt fogja kibontani. Lehet csak átveszi, beviszi és Katniss nem fogja látni a reakciót, amit kibontás után fog mutatni. Ennek sok végkimenetele lehet. De várjunk csak? Mi van, ha át sem veszi? Hah... azon viszont meglepődnék.
- Mindenképp szeretnék még találkozni veled. Keresni foglak, ha tudok valamit, de nyugodtan keress te is, amikor csak szeretnéd. Ha nem venném fel, épp dolgozom és nem vagyok telefonközelben, vagy le van némítva.





szavak száma: x zene: Born to Be Wild megjegyzés: ide


Cale Braxton

Katniss Jimenes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl YC1mK3b
The gift box and the delivery girl D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The gift box and the delivery girl 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
578
★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl EmptyVas. Nov. 26 2023, 07:04


Cale & Katniss

Don't mix up probability and reality.
Úgy tűnik, hogy nem minden férfi rossz és kegyetlen. Csak valahogy eddig én olyanokkal voltam körbevéve, de talán ha lehetőségem adódik szabadabban élni, akkor lesz még nagyon sok lehetőségem arra, hogy ismerkedjek és talán elhalványul majd a véleményem az életről is, amit eddig elég nagy szívásnak tartottam mindig. Ez azért lehet, mert valahogy sokkal több rossz élmény történt az életemben, mint jó. Eddig kételkedtem abban, hogy éppen New York lesz az a hely, ahol szeretném kiengedni a szárnyaimat és repülni, de így, hogy az ölembe pottyant egy ilyen lehetőség, egészen biztos, hogy élni fogok vele. Mert őszintének tűnik a segítő szándéka. Mégsem szeretném majd, hogy azt gondolja rólam, hogy valami mániákus vagyok, aki minden apróság miatt tőle vár segítséget. Mert sajnos az van amúgy, hogy nagyon ragaszkodó természetem van, és ha valakit igazán megkedvelek, akkor az alig tud levakarni magáról. Bár kevés ilyen ember van az életemben, itt New Yorkban pedig egy sincs. Még.
Megkönnyebbülök attól, hogy meg van velem elégedve, bár azt még nem tudom, hogykomolyan tetszik-e neki a rajzom, vagy csak jófejségből mondja, de mindegy is. A lényeg, hogy látszólag elégedett a munkámmal és így talán lesz még lehetőségem ismét eljönni és megcsinálni bármit. Egészen addig, amíg képes leszek önállósodni. Mert ez számomra nem csak egy munka volt, hanem jól is éreztem magam. És biztosan, hogy élni fogok még a lehetőségeimmel. Talán sokkal többre vagyok képes, mint eddig az gondoltam volna. Széles vigyorra húzódik a szám, amint vállon veregetve tovább bíztat, és komolyan elhiszem azt, hogy megoldom majd. Elvégre nem olyan nehéz megtalálni egy embert úgy, hogy meg lesz adva a címe. Csak épp bíznom kell abban, hogy otthon találom az illetőt.
- Hát azért művész szerintem sosem leszek. De igyekezni fogok. - nem olyan vészes ez a rajzolás amúgy. Csak kicsit olyan furán éreztem magam miatta. Olyan volt, mint az általánosban, mikor elém raktam egy vázát és azt akarták, hogy rajzoljuk le úgy, ahogy látjuk. Sosem értettem, hogy mi értelme van annak, bár valahogy az olyan feladatokat is megoldottam. Bár akkor nem is gondoltam volna, hogy majd egyszer azzal fogok pénzt keresni. Egy rövid ideig csak bámulom a felém nyújtott összeget, de végül el veszem és a zsebembe rejtem. Ez nagyon gyorsan ment. Már csak a csomagot kell megoldanom valahogy.
- Én is köszönöm. Tényleg nagy segítség ez most nekem. - mosolygok rá és közben eltöprengek azon, hogy vajon mi történne akkor, ha a csomagot nem jó embernek adom át? Vagy ha nem találom otthon? Ha nem akarja átvenni? Vagy ha valaki útközben mondjuk ki lopja a kezemből? Nagyon mérges lenne? Vissza kéne fizetnem a pénzt? Elvégre a képeket és a rajzokat is azért csináltuk, hogy be kerüljenek a dobozba... szóval ha elbénázom, akkor az egész munkám kárba veszik. Azt hittem, hogy ez lesz a legkönnyebb feladat, de talán inkább a legnehezebb. Mert minden azon múlik, hogy a csomag megérkezzen ahhoz, akinek címezték. Bár elég türelmes volt eddig is, még a kiömlött kávéért sem haragudott meg, így talán abból sem lenne olyan nagy baj, ha elbaltázom az utolsó feladatomat. Bár ez nem történhet meg. Muszáj, hogy megoldjam ahhoz, hogy még a segítségemre legyen.
- Jelentkezek még. Én tényleg köszönök mindent. Ön igazán jó ember. Remélem majd egyszer én is viszonozhatom valahogyan a kedvességét. - mondjuk nem hiszem, hogy tudnék olyant adni, amilye nincs, vagy bármi hasznomat vehetné ezen kívül, amit most csináltunk és csinálok, de sosem lehet tudni. Én nem felejtem el soha azt, ha valaki jó volt hozzám. Épp úgy, ahogyan a rosszat is mindig megjegyzem.

BEE


Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katniss Jimenes
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The gift box and the delivery girl B415df4170da89166fba46f739cc86f6481be9ee
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
You're crazy but I like you
The gift box and the delivery girl 8d0430e9a963c5310ba5eca9913f07fbbdca3354
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The gift box and the delivery girl 099adcf625f1c59fecc123999e7d628b6670086a
★ idézet ★ :
Its hard to fake a smile when you feel like you fall apart.
★ foglalkozás ★ :
naplopó
★ play by ★ :
Ashley Moore
★ szükségem van rád ★ :
The gift box and the delivery girl Tumblr_m6yq5qqI6O1rn9o8jo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
173
★ :
The gift box and the delivery girl D3a3303fe60c610ac3d8b7effd47c384ffc1a06e
TémanyitásRe: The gift box and the delivery girl
The gift box and the delivery girl Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The gift box and the delivery girl
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sarah x Noah / My birthday gift
» My "girl"
» My only girl
» Next-day Girl
» The another Brinkley girl || She's here

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: