New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 7:56 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 7:14 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 7:11 pm-kor
Owen Grady
tollából
Ma 6:55 pm-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 6:38 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 6:33 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 5:53 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 5:50 pm-kor
Dorothea Haynes
tollából
Ma 5:31 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

My only girl
TémanyitásMy only girl
My only girl EmptyPént. Dec. 06, 2019 9:19 am
Alice _______

Play by:
Kim Ye Rim aka Yeri
Születési hely:
lehetőség szerint Sydney
Kor:
17-19
Lakhely:
rád bízva
Szexuális beállítottság:
hetero/bi
Családi állapot:
rajtad áll
Csoport:
diákok/munkások
Történetünk:

Barátok vagyunk. Nagyjából 14 éve, amikor sikeresen olyan gigászi hasassal varázsoltad ki magad a hintából - amihez nem mellesleg akkor még túl kicsi is voltál, és nem is használhattad volna! - hogy ha mindezt pár évvel később produkálod le, olyan istenesen röhögtelek volna képen, hogy a hasam is belefájdult volna. Talán pont ezeknek az elkerülése végett találkoztunk ennyire fiatalon és kötöttük meg a tökéletes, örökké szóló barátságunkat... Ami számomra egyszerre volt mindig felemelő és veszettül fojtogató is. Mert egyértelműen több számomra ez egy barátságnál. Mondhatni te vagy az első szerelmem és a jelenlegi állás alapján úgy néz ki, hogy az utolsó is leszel, aminek hála a világ legtisztább és legromlatlanabb lelkével fogok eltávozni a földről...
Mert mindezt te nem veszed észre. Én vagyok számodra az a fiú, aki egyszerre teszi ki a barátnők szerepét, egy védelmező testvért és lényegében mindent, aminél több akartam lenni az életedben. Soha nem értettem a menstruációs problémáidat, vagy a pasiügyeidet, de próbáltam lehetőség szerint mindig melletted állni még akkor is, ha ez nekem fájdalmat okozott. Soha nem haragudtam rád... Mert túlságosan szeretlek ahhoz és túl fontos vagy nekem. Nem mondom, hogy nem próbálkoztam, de minden egyes alkalommal kudarcba fulladtak ezek a kis akciók (számszerint 35 esetről van szó). Már lassan el is fogadtam a helyzetet és beletörődtem abba, hogy én leszek számodra a srác, aki örökké a friendzone kategóriában marad.

// Ezen kívül nem szeretnék nagyon semmit sem megszabni. My only girl 4146035580 Számomra nem elvárás, hogy Lay érzelmei viszonozva legyenek, de nyitott vagyok arra is, hogy ebből végül egy párkapcsolat alakuljon ki és kis lükém végre révbe érhessen. További információk az előtörténetemben vannak arról a bizonyos nagy találkozásról. A képen Kim Yerim művésznő (nem a szólista, hanem a Red Velvet tagja) látható, igazából nem ragaszkodom hozzá, ha mást szeretnél arcnak akkor egy hasonlóan fiatal, kis tündérkét várok. Csak gyere My only girl 1471401822


I like the view right now
Floating on the blowing leaves, in the blue sky, clouds like a submarine swim, and I keep seeing them in front of my eyes, am I dreaming? It's that beautiful, I was absolutely speechless, I couldn't move, I feel so refreshed, yesterday felt so stuck, but today, I feel comfortable without those frustrating feelings
mind álarcot viselünk
Blayze M. Yim
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
My only girl AaFISx7
My only girl 1vPqi4u
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Like that streetlight
In the middle of a lonely night, I just look bright, after the end of a lonely day, and you’re gonna stand there, in the middle of a lonely night, and try to smile brightly
★ családi állapot ★ :
My only girl Nzmh3Yh
If I look at your eyes
I bloom inside you, hands that hold each other, at the end of the cold winter, you who’s waiting for me, everytime I walk with you, my winter is beyond time, now I meet you, who’s like spring one by one, I fill up with you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
My only girl Qtrn06o
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakornok
★ play by ★ :
Han Jisung
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
My only girl NmWhNcH
 
My only girl
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My "girl"
» Next-day Girl
» girl power
» i kissed a girl
» the brother every girl would need

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: