New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cassiopia Boschello
tollából
Ma 20:07-kor
Owen Grady
tollából
Ma 20:06-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:44-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 19:44-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:19-kor
Salvador Ario
tollából
Ma 19:11-kor
Hugo Navarro
tollából
Ma 19:04-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:53-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 18:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Next-day Girl
TémanyitásNext-day Girl
Next-day Girl EmptyKedd 1 Dec. - 23:47
Csodás neved

Play by:
Carmella Rose
Születési hely:
ide
Kor:
25 körül saccolom
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
eljegyezve
Csoport:
ide
Történetünk:

Hol is kezdjem? Az egész úgy kezdődött, hogy a srácokkal elmentünk bedobni pár korsó sört. Aztán úgy alakult az este, hogy mindenki túl jól érezte magát ahhoz, hogy egyszerűen csak véget vessünk neki, így egy közeli szórakozó helyen kötöttünk ki. Ahogy haladt előre az este egyre jobban éreztük magunkat, végül valamikor azt hiszem teljes sötétségbe borult minden. Vagy inkább megvilágosodtam, amikor felbukkantál. Elképesztően gyönyörű vagy, én meg azt hiszem túl sokat ittam ahhoz, hogy bármi is érdekeljen azon kívül éppen mit művelek veled először a tánctéren, aztán valami egy éjszakás motelben. Akartuk ezt mindketten, bár másnap azt hiszem kicsit szégyelltem magam, hogy kihasználtam a helyzetet. Mondanám, hogy nem vagyok ilyen,de lehet el sem hinnéd.Meg aztán lássuk be, neked még józanul sem nagyon lehetne ellenállni. Nem cseréltünk telefonszámot, nem beszéltünk meg semmit, a véletlenre bíztuk a dolgot. A véletlen pedig alaposan összekuszált mindent.
Pár napja egy kollégám eljegyzési partijára voltam hivatalos, a többiekkel együtt. Itt találkoztam újra veled, ami finoman szólva is döbbenetet okozott. Nem, nem te voltál az egyik vendég. Te a menyasszony voltál. A gondok azt hiszem ott kezdődtek, amikor újra felébredt valamiféle kémia közöttünk, és meglépve az ünneplők elől valamelyik vendégszobában kötöttünk ki. Megint. És most már nem lehetett volna az alkoholra fogni.
Pimasz kis dög vagy, aki tökéletesen tisztában van azzal, hogyan csavarjon az ujja köré valakit.Imádod az életet, imádod a luxust, bár nem tudom mit remélsz egy örökké dolgozó tűzoltó mellett, akinek nem sok ideje lesz rád? Lehet félreismertelek, és a döglesztő külső mögött hatalmas szív lakozik? De ha ez így van, akkor mégis mi a fenét akarsz tőlem? Tudnék neked valaha is ellenállni?
/ Plotlehetőség, amiben sok potenciál van, ha valaki meg tudja tölteni élettel a kisasszonyt.Az írás minőségére nagyon háklis vagyok, illetve a szó nélküli eltűnési hajlandóságot sem nagyon szeretem. Cserébe rugalmas, és ötletelésben társ vagyok. Csak akkor vidd el a karaktert, ha nem lépsz le pár reag után. Nagyon sok mozgásteret hagytam, csak ezt a kis szösszenetet adtam meg alapul, meg szerény személyemet kapcsolódási pontként. Azon belül szabad a gazda. Üzenj ha itt vagy!/
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Next-day Girl
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My "girl"
» My only girl
» i kissed a girl
» the brother every girl would need
» The another Brinkley girl || She's here

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: