New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 20:11-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 20:00-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 19:42-kor
David Gallardo
tollából
Ma 19:41-kor
Gabriela Valderrama
tollából
Ma 19:32-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 19:09-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 18:42-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 17:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 17:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Angelo & Larisa • Drinking too much
TémanyitásAngelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptyKedd Ápr. 12 2022, 21:07


angelo and larisa
Hogy az Istenbe van az, hogy egy koncerten nem lehet kék-zöld foltok, nyáltenger és izzadságcseppek nélkül hazamenni? A jeggyel megvásárlom vajon a lökdösődéseket, nyakamba lihegéseket és fenékbe markolászásokat is, csak ez épp az apróbetűs részben szerepel? Akartam hallgatni ezt a bandát, én meg is próbáltam értük megtenni kereken 20 percig mindent, de az agyon drogozott 18 éves tini nindzsa teknőc a fejpánttal a fején, kiéhezett tekintettel és nyálzó szájjal… na azt hiszem az volt az i-re a pont. Megmarkoltam a sörösüvegem nyakát és húztam volna belőle egy nagyobb kortyot ha már nem csak a hab folyt volna végig a torkomon.
- Fasza. – morogtam az üvegnek miközben sarkon fordultam és ezt az estét végérvényesen halálra ítéltem. Miért kell mindennek ilyen borzalmasan idegesítőnek lennie? Miért nem lehet csak hallgatni egy zenét, nem a másikra taposni és tiszteletben tartani azt, hogy nem mindenki olyan idiótán részeg mint ő. Hol kell ezért reklamálni? Talán a jegy árát visszafizetik ha panaszt teszek a kínaiban vásárolt műbőrkabátom kiégetése miatt? Valószínűleg nem.
Összefontam karomat a mellkasom előtt és elindultam kifelé a tömegből mikor oldalról hatalmas lökést éreztem, a következő pillanatban meg már a földön fetrengtem egy kisebb pocsolyában mint egy kismalac.
- Óh, hogy a jó édes anyád… - csúszott ki a számon és talán jött volna még cifrább is ha az illető készségesen nem nyújtotta volna felém a kezét, hogy felsegítsen.
- Bocs cica. – morogta kissé bódult állapotban, de rá se néztem inkább mert félő volt, hogy menten lángra kap a szikráktól amit a szememmel szórtam. Inkább csak engedtem a segítségnek és se szó se beszéd folytattam utamat a hullámzó tömegben. Már nem érdekelt, hogy a derekam az eséstől saras, hogy a hajam az izzadságtól már a nyakamra tapadt, hogy a bőrkabátom ujján hatalmas égésnyom tátong, csak ki akartam jutni a friss levegőre. Megvan az az érzés amikor már alig kapsz levegőt olyan sokan vesznek körül és mindezek után elcsöndesül minden, kiérsz és levegőhöz jutsz? Hatalmasat szippantottam a hidegből és éreztem, hogy libabőrös lesz a hátam a szellő és a megizzadt tarkóm összeolvadásától. Behúzott nyakkal fordultam sarkon, hogy még lássam a színpadit ahonnan cikázó fények villogtak. Összeszűkítettem a szememet és rá kellett jönnöm, hogy az ég világon itt már minden zavar.
- Soha többet nem jövök ilyen helyre, Isten bizony nem jövök… - motyogtam és egyik lábamról a másikra dülöngéltem mint akinél nincs minden rendben. Végülis ijesztő a látvány, egy magában beszélő elkenődött sminkű, saras ruhájú, izzad hajú lány aki ráadásul koordinációs problémákkal szenved. Csak most ne lásson senki az FBI-tól.
Felmértem a terepet, hogy van e valaki aki miatt össze kéne szednem magamat és egy férfi alakkal fúródott össze a tekintetem.
- Mit nézel? Ez itt tök normális nem? – mutattam végig magamon mintha tényleg ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy úgy nézek ki mint egy csöves. Bájos…


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptySzer. Ápr. 13 2022, 18:52


Larisa & Angelo
"Revenge, the sweetest morsel to the mouth
That ever was cooked in hell."

Már nem is emlékszem rá, hogy mikor voltam utoljára koncerten. Talán még Rómában évekkel ezelőtt a haverokkal, de már akkor is kezdett ez tőlünk kikopni. Sokkal jobban élveztünk egy kocsmát, vagy valamelyikünk házánál egy bulit, mint az ilyen koncerteket. Talán nosztalgia, talán nem, fogalmam sincs, mi ösztönzött arra, hogy az egyik este hazafelé sétálva, s meglátva egy szakadt plakátot az egyik kirakaton, rákeressek a neten arra a bizonyos bandára, akik a hétvégén fognak fellépni. Igazából sem a nevük, sem pedig a megjelenésük nem volt ismerős, mégis volt valami abban az átkozott plakátban...
Úgyhogy most itt vagyok. Valami fura techno dübörög kurva hangosan, ostoba ruhákba bújt egyének bohóckodnak a színpadon és imitálják a zenélést, amivel igazából még nem is lenne bajom így a harmadik kör vodka után, hiszen sok piától lényegében minden zenére tud tombolni az ember... De a tömeg... Az a kurva, kibaszott tömeg! És nem, nem a mennyiséggel van problémám, hanem a minőséggel. Ezért is töltök el minél több időt itt, annál inkább érzem, hogy mennyire öreg vagyok én ehhez a generációhoz. Persze, huszonnyolc évesen azért erős túlzás öregnek nevezni magam, de hát ez a fiatal réteg egyszerűen borzalmas. Az én agyam nehezen fogadja be, ha egy lány/nő túlságosan kirívóan öltözködik. Itt pedig körbenézve az a furcsa, ha valakinek nincs kint a melle, a segge, vagy a hasa. Vagy minden egyszerre. Ezek a fiúk (mert hogy férfihez még nem volt szerencsém) pedig ezekkel a feminin vonásokkal... Kurvák és metroszexuális köcsögök. Micsoda társadalomkritika, mi?
Váltok inkább egy jó hűvös sörre, mert érzem magamban, hogy megy fel rohamosan a pumpa a sok gyökértől, s jó lenne minél hamarabb bebaszni, hogy legalább lazuljak egy jót erre a monoton dübörgésre. Azonban baszdmeg mikor a harmadik kislány jön oda nyomulni, s a negyedik seggarc “tesónak” hívva próbál haverkodni... Akkor azért a lófasznak is van már vége!
Vagy inkább a hibát bennem kellene keresni. A türelmem mostanság valóban a béka picsája alatt van, nagyon hamar kattanok, s egyáltalán nem vagyok olyan toleráns, mint régen. Pedig igazából ezen a helyen most a kívülálló bizony én vagyok. Amikor pedig egy húgom korabeli kislány kezd hozzám dörgölőzni úgy, hogy még a kezét sem fél használni... Na, ott lesz elegem.
- Takarodj már az anyádba te ribanc! - lökök rajta egy szépet, aztán fogom magam, s keresek valami menekülőutat. Eléggé mélyeket és szaporákat lélegezve indulok meg ki a tömegből, igazából saját magamat elszidva, hogyan lehettem ekkora idióta, hogy eljöttem ide egyedül. Úgy haladok, mint valami kibaszott tank, aki képes legyalulni az egész kibebaszott világot. A tömeget elhagyva, kicsit távolabb és közelebb pár fához, akkor állok meg, s a térdeimre kitámasztva a kezeimet - miközben az egyikben ott rohad a sör - olyat fújok, mint aki épp megfulladni készül (vagy felüvölteni?). Mert hogy bűzből is volt egy tömény aroma, az már biztos... S mikor kiegyenesedek, akkor találkozik a tekintetem egy nagyon, de nagyon nem odaillő leányzóéval.
- Öhm... Nem. Ez itt kurvára nem normális. - biccentek is egy három fős lánycsapat felé, akiknek a feljebb említett, cici, popó, hasi, minden is látszik. Szerintem érezni fogja az előttem álló is a különbséget.
- De hogy őszinte legyek... - lépek közelebb rettentően unott ábrázattal, mint aki meghalni készül a méregtől és az unalomtól. - Ez a csöves style jobban tetszik. - mutatok az öltözéke felé, ami valószínűleg nem azért sáros, mert ez lenne az új divat. Azt hiszem, nem csak nekem van szar napom, és szar naphoz szar humor is társul.
- Te figyelj... Lenne hozzád egy kurva fontos kérdésem. - nyújtom közben felé a sört, miközben besorolok mellé, hogy a távolból figyelhessem a tömeget. - Mondd már meg nekem, hogy ez mi a fasz... Ez mi a fasz a nőknél? - ismét csak az igencsak ittas állapotban levő kislányok felé biccentek, akik meg felénk kezdenek lesegetni. Kifejezni sem tudom rendesen magam, szóval remélem, hogy érti, hogy erre a nagy ribancos divatra gondolok. Igazából az én több zsebes fekete nadrágom és hosszú ujjú, hasonló színű felsőm is még kitűnik az itteni viseletből. Hiszen ebben bizony semmi buzis sincs... Nem véletlen hát, hogy ennyire felbasz ez az egész. Kritikusra ittam magam, ez van!

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Angelo & Larisa •  Drinking too much D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
318
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptyCsüt. Ápr. 14 2022, 08:47


angelo and larisa
Azok a bizonyos napok amikor semmi nem akar összejönni. Amikor korán reggel bal lábbal kelsz, mellé öntöd a tejet a bögrének, belelépsz a kutyaszarba, kibicsaklik a bokád a metróhoz futás közben, elrontasz valamit a munkahelyeden és mikor haza érsz és azt hiszed már nem történhet semmi rossz, na akkor égeted oda a mirelit pizzát. Ezek a napok semmire nem valók. Csak elteszed valahova mélyre magadban és próbálsz rá soha többet nem gondolni. Na… ez most egy pont ilyen nap volt. Amikor felkelsz az ágyból mindegyik nap pont ugyanolyan, aztán valahol valami elbaszódik.
Már ezt a napot is kezdtem temetni amikor összefúródott a tekintettem a mellettem álló férfiéval. Nem illett a tömegbe még a feje búbjáig tetovált bőrével sem. Túl…. józan volt!
- Csöves… - horkantottam fel, de mosolyognom kellett rajta mert be kellett látnom, hogy tényleg elég szarul festhetek. -…. igazad lehet, én csak csöves vagyok, nem kurva. – vontam meg a vállam ezzel is jelezve, hogy nekem sem jön át ez a stílus amit a lányok képviselnek. Őszintén ilyenkor beférkőzik az agyam egyik kis szegletébe, hogy vajon az én húgom is így nézne ki? Mennyit kellene veszekednem vele hogy így márpedig nem indulhat el egy szórakozóhelyre? Vagy apám két pofon társaságában indítaná útnak? Igazából India jóval konzervatívabb ebből a szempontból, pláne, hogy apám és anyám a régi vallási megfelelési kényszerükkel a hitükből is kitértek volna ha fedetlen kebleket vagy kerekedő popsikat láttak volna. Így egyértelműn ez a korszak az én életemből is kimaradt.
Végig mértem az ismeretlen partneremet aki közben közelebb lépett hozzám és a sörével megmentette az estét. Kortyoltam belőle egyet miközben a kérdésére apró mosolyra húzódott a szám.
- Na mondom mi van! Vannak azok… - böktem az üveggel a vihogós, suttogós kislányok felé akik egyértelműen a mellettem lévő úriemberen kacarásztak és kislányos zavarukban azt se tudták mit csináljanak.
- …azok  bármikor szét tennék neked a lábad, sőt ha egy mosolyt megeresztesz felé még a barátnőjét is hozza. – az egyik szőke feltűnően hangosan hátra döntött fejjel kezdett nyeríteni ezzel maximálisan magára vonva a figyelmet.
- Ezt meg azért csinálja, hogy felfigyelj rá és fogadjunk egy sörben, hogy perceken belül ide fog jönni hozzád. – emeltem az üveget ismét a számhoz majd nyújtottam neki vissza azt miközben felhúztam a szemöldökömet amolyan „ hidd el, hogy így lesz” nézéssel.
- Egyébiránt azért tesznek ki mindent, hogy kívánatosabbak legyenek mert nekik még… vagy már nem jut el az agyukig az, hogy sokkal izgatóbb ha nem mutatjuk amink van. Plusz, most válthattak A-s kosárról eggyel nagyobbra és erre most baromira büszkék. Végülis ez látványosabb mint két szúnyogcsípés nem? – vontam meg a vállamat. Rettenetesen primitívnek gondoltam ezt az öltözködést és viselkedést, de ez a világ ebbe az irányba mozgott. Mindent kirakunk és tálcán kínálunk, nincsenek titkain, még aznap ágyba bújunk egy vadidegennel és minden szenvedélyt és gátlást levetkőzünk másodpercek alatt egy orgazmusért ami amúgy szar, de eggyel több trófeát rakhatunk fel a polcra. Mindenünk amink van úgy kezeljük mintha közös lenne, a testünket és magunkat sem tartva annyira tiszteletben, hogy csak annak adjuk oda aki meg is érdemli. Ezek a kislányok is közszemlére tesznek mindent csak azért, hogy valaki felfigyeljen rájuk és ne egyedül kelljen hazamenniük.
- Nézd azokat. – biccentettem a fák sötétjében megbúvó csókolózó pár felé. A fiú már csuklóig a lányban volt, a kislány pedig rezzenéstelen arccal tűrt mindent.
- Gondolod, hogy élvezi? – vigyorodtam el miközben vissza pillantottam újdonsült társamra. Nem akartam álszentnek tűnni mert nekem is voltak egyéjszakás kalandjaim. Azt hiszem ez minden embernek kell azonban az, hogy még sose volt egy igazán jó szexuális élményed és ilyen bokorban bújkálós taperolásokkal próbálod ezeket pótolni, na az kétlem, hogy a maradandó emlékek közé fog kerülni.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptyHétf. Ápr. 18 2022, 11:41


Larisa & Angelo
"Revenge, the sweetest morsel to the mouth
That ever was cooked in hell."

- Na látod, ezt igazán bóknak szántam! - mert hát valóban, a “csöves” jelző ebben a tömegben tényleg annak számít. Inkább legyen sáros és szakadt valaki – persze saját hibáján kívül -, mint egy ribancos kislánynak öltözött valaki saját hibájából. S van egy olyan érzésem, hogy ezt nem csak én gondolom így, hiszen az elfogadott sör mintha a másik számára is amolyan életmentő lenne.  
- De most komolyan ilyen világot élünk? Amikor már küzdeni sem kell egy nőért? - felelek teljesen kiadva, még a hangszínem is feljebb mászik egy keveset. Teljesen meghűlve figyelem az említett kislányokat, mintha hirtelen valami más fajból származó egyedek lennének.
- Sajnos az ilyenek nálam nem nyerőek. Nagyon nem! Én kurvára régimódi vagyok, megmondom őszintén. És kurvára rühellem, amikor egy nő így felkínálja magát. - az “így” szócskát olyan mérgesen nyomom meg, hogy még ujjam is lendül az említett szöszi irányába. Az ilyenek csak felbasznak, és teljesen mindegy, hogy mit raknak ki, miattam aztán meztelenek is lehetnek, az sem hatna meg. A visszakapott sör pedig most nálam is életmentő, olyannyira, hogy lehúzom az utolsó cseppig, az üveget pedig elhajítom valahova oldalra, ami hangos reccsenéssel hullik darabokra.
- Ez baj. Még egy kör? - kérdem a mellettem állótól, akinek a szavain azért eléggé rendesen felröhögök. Neki is van fogalma a hanyatló társadalmunkról rendesen, úgyhogy van egy olyan érzésem, hogy rá fogok egy kicsit telepedni a mai estén, hiszen esélyesen megtaláltam magamon kívül az egyetlen értelmes társaságot.
- Egy ilyen kislánynak biztosan nagyon romantikus, ha megbasszák a bokorban. - pillantok az említett irányba fejcsóválva. Komolyan, kezdem egyre öregebbnek érezni magamat. Magunkat. És azt hiszem, hogy nem vesztettem túl sokat, hogy az utóbbi időben kimaradt a koncertezés.
- Na, én azt javaslom, hogy szerezzünk még piát, mert ez anélkül nekem nem bírható. Amúgy azt sem tudom, mi a faszt keresek itt egyedül, de őszintén. - ha benne van, akkor részemről indulhatunk is a pult felé. Közben azért oldalra sandítva végignézek rajta, de ez nem olyan “hű, most megdugnálak”-féle nézés, hanem mintha előszelét adnám ezzel a kérdésemnek.
- Na és te? Egyedül jöttél, vagy itt hagytak a többiek? - amint felteszem ezt a kérdést, jobb szögben látom, ahogy a kislányok megindulnak felénk, balról azonban egy három fős fiútársaság vesz egy éles és eléggé ingatag kanyart, majd pillanatokon belül ott teremnek előttünk. Felém csak egy kósza pillantást ejtenek meg, láthatóan fel sem fogják a jelenlétem, de a mellettem állóét sem igazán, meglehet, hogy csak az idomokat látják. Mert hogy a szemeik nem éppen fejmagasságban vannak, az is biztos.
- Szia cica, van gazdád? - kérdezi a legiszákosabbnak tűnő egyén, aki láthatóan a többivel együtt nem hogy sörös üveget, de még női mellett se nagyon fogott ezelőtt.  
- Hé, Martin, te meg mit művelsz ezzel a nővel?! - érkezik mellőlem hirtelen valami sikítás-szerű hang, s akkor érkezik meg a lány társaság is.
- Fú, baszdmeg... - dörzsölöm meg szemeim jó erősen ujjaimmal, hátha hirtelen felébredek ebből a faszságból, s valami értelmes helyen termek.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Angelo & Larisa •  Drinking too much D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
318
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptyHétf. Ápr. 18 2022, 19:52


angelo and larisa
Színpadiasan hajoltam meg láthatatlan szoknyámat megfogva mikor azt mondja, hogy ő ezt bóknak szánta. Igazság szerint pont nem érdekelt már a kinézetem a tőlem egy karnyújtásnyira álló lányok után és ezért köszönettel tartoztam újdonsült partneremnek.
- Köszönöm. – vigyorogtam el. Úgy tűnt megvan a ma esti barátom aki egyelőre nem tűnik se annyira részegnek mint az itt lévők háromnegyede s egész jó társaságnak is bizonyult.
- A mai férfiak nem szeretnek küzdeni a nőkért így a nők vagy megadják magukat vagy baszhatjuk a házasságot. – vontam meg a vállamat még mindig azzal a vigyorral az arcomon amit az előbb oda varázsoltam. Elkorcsosult világban éltünk és bármennyire is fájd bevallani valóban ez volt a valóság.  
- Óh akkor te még abból a korból való vagy ahol még a férfi hívja el a nőt randizni és csókolja meg először és szex is majd csak a 10. randi után lehet? – tettem fel a kérdést. Igazság szerint még én is ebből a korból származtam – bár kérdés, hogy mindezt hányszor tartottam be - s szomorú, hogy ez már úgy hat mintha minimum 100 évesek lennénk. „Bezzeg az én időmben…” s ilyenkor ez a mondat minden értelmet nyer.
Néztem ahogy lehúzza a sört s fel is sóhajtok a hiány miatt, enélkül ez az este még elviselhetetlenebb lesz, de úgy hallom nem csak nekem hanem neki is. Csak bólintottam egyet és elindultam a pult irányába a férfi oldalán. Sok-sok alkohol kell ehhez.
- Egyedül, de őszintén megvalva én se tudom, hogy mit keresek itt. – épp hogy volt időm válaszolni mikor oldalról pár alak indul meg felénk ahogy azt megjósoltam. Halkan ciccentem egyet jelezve a nemtetszésemet, de azokat nem érdekelte különösebben dolog. A férfi társaság el is kerülte a figyelmemet így szinte meglepetésként ért a támadásuk.
- Ez a szöveg még mindig divat? – szóltam inkább az új partneremhez mint az udvaroló kandúrhoz. Látszott, hogy nincs magánál és a szemei is egymást keresztezve nézték a melleimet. A lány csapat közben összetalálkozott ezekkel s megvolt végül a tökéletes egymásra találás a szőke aki azonban látványosan kiszemelte magának a tetovált társamat nem adta fel az ostromlást. Eleinte csak egy bátortalan „Hé” hagyta el a száját majd végül sokkal elszántabban karolt bele a kiszemeltjébe.
- Imádom a tetovált pasikat! Ha gondolod elkísérhetnél a WC-be. – én csak hangosan felnevettem s néztem hol a kisfiúk hol a kislányok között.  
- Na szerintem mindenki menjen a dolgára. Bocs srácok, de itt ma senki nem fog megdugni senkit. – karoltam bele a másik karjába a srácnak, megmente őt ezzel a szőkeségtől aki letaglózva maradt ott mögöttünk. Az ám hódolóm még valamit mondott artikulálatlanul, de a zajban elhalt a hangja.
- Azt hiszem jössz egy sörrel azért mert tényleg odajött az a picsa akit mondtam és jössz még eggyel azért mert megmentettelek egy szar szextől a wc-ben… plusz, lehet hogy utána napokig vakaródzhattál volna. Szívesen. - biccentettem halál komoly arcot vágva. Csúnya dolog de ha más nem, legalább bebaszunk, beszélgetünk egy jót aztán mindenki megy haza a dolgára, de igazság szerint bármi jobb mint ezekkel értetlenkedni és talán attól is, hogy otthon ülök egyedül a tv előtt.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptySzomb. Ápr. 23 2022, 09:56


Larisa & Angelo
"Revenge, the sweetest morsel to the mouth
That ever was cooked in hell."

- Na ez kurvára igaz. Egyik fél sem jobb. De hogy jutottunk el idáig egyáltalán? - költői kérdésként suhannak el szavaim a fülledt, parfümtől bűzlő tömeg irányába, ami úgy megragadt már az orromban, hogy szinte marja azt.
- Az utolsó kivételével igaz. - és egy felröhögés ide azért elengedhetetlen. - Amúgy viccet félretéve, én nem nagyon csípem, ha egy nő nyomul. Szóval egy régimódi fasz vagyok, és inkább a szolidabbra hajtok, mint az ilyen ribancgócra, mint ami itt ma felgyűlt. Na és te? - kérdezek vissza, hiszen nem csak én akarok pofázni, hanem minden zsigerem arra vágyik, hogy egy hasonló gondolkodású szavait halljam. Eskü, most ez a lány egy kurva nagy kapaszkodó ebben a tömegben. Főleg mert láthatóan hasonló a sorsunk, és egyikünk sem tudja, hogy mégis mi a bánatot keres itt.  
- Talán csak mindkettőnk vágyott egy kis kikapcsolásra, csak rohadt szar helyen kerestük. - és ezt még tudnánk tovább görgetni, de amióta csak ide betettem a lábam, volt egy olyan sejtésem, hogy valami ostoba atrocitás úgyis fog történni. Egyszerűen izzanak a szikrák a levegőben, mintha fel akarnák kapni a kezem, s ösztönöznének arra, hogy valakit leverjek. Például ezt a három fiatal kis seggfejet.
- Ez a szöveg sosem volt divat. - egészítem ki tökéletesen a mellettem álló szavait. Innentől kezdve pedig belekeveredünk valami szánalmas tini körforgatagba, érzelmi hullámzásokba, tesztoszteronba és minden kutyafaszába, ami még inkább émelyít szerencsétlen gyomromon.
- És töröljem ki, vagy mi? - kérdem értetlenül a kislánytól, aki úgy érzi, hogy a karom az övé. Hát őőő... Nem. Nagyon nem. És ezt a hely legértelmesebb leányzója is így gondolja, és bár szívem szerint a sárba löktem volna a kislányt, de hát vagyok olyan úriember, hogy hagyjam ezt a mentőakciót.
- Ja, vagy rám töri a rendőrség az ajtót pedofília vádjával. Na meg a lófaszt. - pillantok hátra egy pillanatra, miután elhagyjuk a helyszínt, de láthatóan az említett szőkeség még mindig ott tobzódik a barátnőivel, s rinyál. S van egy olyan érzésem, hogy nem most találkoztunk utoljára. A pulthoz érve kitámasztom magam rajta egyik alkarommal, s tekintetem a drágább cuccok felé vetül, amik szinte még érintetlenek.
- Nem iszunk valami kurva drága sört? Valami ízesített lófaszt. Természetesen én fizetem, mert megérdemli a kisasszony. - biccentek az üvegek felé. - De előbb valami tömény kéne, hogy hamarabb üssön. Gin? - kérdem tőle. - Ja amúgy, hogy is hívnak téged? - amint kimondja a nevét, s a választott italt, pillanatokon belül megkapjuk azt. Én kezembe veszem az egyiket, átnyújtom neki a másikat, majd a magasba emelem azt.
- Akkor igyunk az apokalipszisre! - hogy miért erre, az a világ legjobb kérdése, de hát ha már ez jött ki, akkor maradhat ez. Épp hogy lehúzom azonban, valaki megkocogtatja a hátam.
- Te idefigyelj, én kihívlak egy párbajra! - a nemrégi srác áll ott eléggé esetlenül, eléggé ittasan. S ha ez nem lenne elég, a szőkeség és a barátnői is megérkeznek.
- Haliii! - csusszannak be mellénk. - Párbaj? Én is! Én téged hívlak ki! - elkezdi böködni értelmes társaságom vállát töretlenül, mintha abba sem akarná hagyni. Nekem meg van egy olyan sejtésem, hogy itt nem csak az alkohol a hibás, de valami cucc is befigyel a kislánynál. Úgyhogy tanácstalanul nézek a társam felé, hogy most mi legyen, menjünk bele ebbe a faszságba és üssük ki őket, vagy hagyjuk a francba az egészet. Nekem igazság szerint kezd egyre jobban elmenni a kedvem ettől a koncerttől és ettől a sok nyomorulttól, szóval nem bánnám, ha hatásos lenne a kilépőnk.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Angelo & Larisa •  Drinking too much D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
318
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptyHétf. Ápr. 25 2022, 14:51


angelo and larisa

Ha valahol, valaha, valaki felhozta volna nekem ezt a rém kellemetlen estét akkor nagy rá a valószínűség, hogy szimplán körbe röhögtem volna. Egy este ahol egy szar koncerten, egy vadidegennel próbálok értelmes beszélgetést lefolytatni és idióta tiniket lekoptatni magamról és az újdonsült társamról. Kandi kamerák is vannak?
- 30 éves vagyok és indiai. Szerinted? - tettem fel a kérdést amit rögtön meg is válaszoltam ha esetleg nem lenne egyértelmű. - Felénk a szüleink adnak férjhez, mi a szerelmet hírből se ismerjük, sőt ha a kasztomon alul vagy akkor baszhatod mert még szóba se állok veled. - nevettem fel derűsen. Ha ebben kellett volna leélnem egy életet valószínűleg már rég belebolondultam volna és most nem kacarásznék rajta. Persze a mai világban nem minden indiai volt olyan merev mint az apám, de én épp ebbe a családba születtem és lettem ezzel a család fekete báránya. Na azt hiszem ezért nem szólnak hozzám a szüleim.
- De amióta eljöttem Mumbaiból nem követem a szokásokat és nálam házasság előtt is van szex, de szeretem ha levesznek a lábamról és távol áll tőlem, hogy tapadjak valakire mint egy matrica. Ha nem hát nem. - és pont ezt kellett volna megérteni a tini arcoknak is akik ittas násztáncukkal megkörnyékeztek minket. Kimondatlan szövetség alakult ki köztem és újdonsült partnerem között és úgy kapaszkodtam az egyetlen értelmes lénybe mintha az életem múlna rajta. Nevetni támadt kedvem ahogy a csalódott arcokra néztem a hátunk mögött, de lenyeltem ezt a kényszert.
A pulthoz érve megtámaszkodtam abban és hevesen kezdtem egyet érteni azzal, hogy igyunk valamint amit kurvára üt.
- Bármit csak hasson. - bíztam rá a partneremre miközben szemeimmel követtem a pincért, hogy minél hamarabb kiszolgálásban részesülhessünk. Ez amint megtörtént fordultam a férfi felé és poharamat koccintásra emelve mutatkoztam be neki.
- Larisa. - a pohár csörgése után számhoz emeltem az italt és húztam azt le. A testemen végig futott a hideg és egy szolid fintor is kiült az arcomra. Igazság szerint jelen helyzetben kb. bármit meg tudtam volna inni azért cserébe, hogy az este további része elviselhető legyen.
Odáig azonban már nem jutottam el, hogy el is kezdjem élvezni azt vagy hogy a partnerem nevét megtudjam mert a már ismerős arcok utolértek minket. Mélyen fújtam ki a levegőt s ahogy a kislány böködni kezdte a vállamat éreztem, hogy a pumpa egyre megy feljebb bennem.
- Egyszer elmondom, többet nem... ezt hagyd abba. - pillantottam a kislányra aki mintha ez olaj lett volna a tűzre még inkább csinálta volna. Mi a fasz ez, gyerekzsúr?
- Mert ha nem, mi lesz? - vigyorgott füléig húzódó szájjal. Lemondóan sóhajtottam s bár nem akartam jelenetet rendezni, de ő rendesen igényelte. A lány keze után nyúltam amivel az előbb még a vállamat molesztálta s azt háta mögé csavarva fektettem arccal a pultra. Szorosan fogva a kezét hajoltam olyan közel, hogy a fülébe tudjak beszélni.
- Nem szokásom, de elmondom még egyszer... hagyd abba. - Éreztem, hogy megfagy a levegő és a barátnők visítozni kezdtek mint akit nyúznak a fiúk meg megmerevedve álltak figyelve az eseményeket. Elengedtem a kislányt, hogy végre kapjon levőt aki úgy menekült a újdonsült partnerem karjaiba mintha ott oltalomra találna. Akaszkodott és bújt mint egy kismacska.
- Láttad ezt? Láttad? - fülsüketítően magas hangot tolt ki magából amire én csak megforgattam a szemeimet mielőtt újból szóra nyitottam volna a számat.
- Oké mit iszunk? Szerintem két kör vodka és a pult alatt fogtok fetrengeni. - tudomást se véve a szőkeség picsogásáról fordultam a fiúk és a kislányok felé.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptyKedd Ápr. 26 2022, 20:49


Larisa & Angelo
"Revenge, the sweetest morsel to the mouth
That ever was cooked in hell."

- Harminc éves? - szűkítem összébb szemeim, hogy jobban szemügyre vegyem az arcát. - Miben fürösztenek téged, teafaolajban? - röhögöm el magam, de ezt megint csak egy sajátos bóknak szánom, épp úgy, mint mikor dicsértem a csöves stylet. Jó, nem mintha ebben a félhomályban annyira működnének az életkorfelismerő képességeim, de azért egy tini picsát meg tudok különböztetni egy igazi nőtől.
- A te családod is követi ezt a szigorú tradíciót ezek szerint? Durva lehet. - innen is látszik, mennyire rohadtul különböző ez a világ. Míg egyik oldalon úgy szárnyalhatnak az érzelmek, hogy el sem lehet őket kapni, addig a másikon mindent is vissza kell fogni.
- Én meg olasz vagyok, szeretem a kihívásokat, és szeretek megküzdeni egy nő kegyeiért. Azért ez az amerikai stílus is elüt az olasz mentalitástól, ott is azért kicsit máshogy működnek a dolgok. Ami itt megy, az már túlságosan... - elakadnak a szavaim egy pillanatra, amíg keresem a megfelelő kifejezést. - Nem tudom normálisan ezt elmondani angolul, de érted, na. És mit keresel itt ennyire távol az otthonodtól? - a beszélgetésünk kicsit lassabban bontakozik ki a tinik közjátékától, de egy rövid időre úgy tűnik, hogy sikerül leráznunk őket a pultnál. Érzem, hogy egy feles itt nem lesz elég, de kezdetnek tökéletes.
- Angelo. - mutatkozok be magam is a felemelő, bőséges korty után. Azért érződik, hogy ez nem valami felpancsolt szar volt, hanem minőségi cucc. A nevem közben meglehet, hogy elveszik a zajban, hiszen az iménti társaság csak nem akar leakadni rólunk. Most inkább Larisa a célpont, én meg egyre szélesedő vigyorral figyelem az eseményeket. Szinte látom a homlokán az eret, ami egyre jobban dagad az idegtől.
- Wooow! - kiáltok fel lelkesen, s még az asztalra is csapok, miközben felpattanok a leányzó kurva menő leszerelése láttán. Egyből beleállok az engem párbajra kihívó srác arcába, egészen közel, már szinte az orrunk is összeér.
- Na most gyere baszdmeg! - érezhetően bármelyik pillanatban képes lennék ütni, de a szótlanságának és megszeppenésének köszönhetően egy “szánalmas” jelzőt elhintve a levegőbe visszaülök a helyemre. A kislány pedig belém csimpaszkodik, akinek egyből megfogom a karját, s annál fogva lököm odébb. Igen ám, a mozdulat közben a magassarkúja megadja magát, s úgy terül el a földön, mint egy zsák krumpli. Gyerekek, azt a röhögést hallottátok volna... A körülötte állók úgy röhögnek rajta, hogy mindjárt megfulladnak.
- Legyen három kör. És ti fizettek. - egészítem ki Larisa szavait ellentmondást nem tűrően. Az eddig nagyszájú srác becsicskulva egyből kikéri a piákat, amiket leraknak elénk a pultra.
- Na mit szólsz egy versenyhez? Aki előbb lehúzza ezt a három felest, na most figyelj... Az nyer. Na? - a saját ostoba poénomon szakadok természetes. - És lehet egy kérdése a másikhoz, amire őszintén kell válaszolni. Naaa? - rajtra készen én fel is emelem a piát, s Larisával szembe állok. A tinik meg közben annyira elfelejtődnek, hogy a kislány zokogása is messze úszik a füleim mellett.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Angelo & Larisa •  Drinking too much D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
318
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptyCsüt. Ápr. 28 2022, 14:15


angelo and larisa

Hangosan felnevettem, mert bár simogatta a lelkemet a kérdése mégis sokszor éreztem azt legbelül, hogy inkább vagyok 60 éves mint 30.
- Óh, hát még a végén elpirulok. - legyeztem meg az arcomat játékosan mint aki éppen zavarban érzi magát. Talán a munkám miatt ezeket a bókokat megtanultam kezelni. Túl sok rossz fiú próbált beférkőzni az elmémbe azzal, hogy simogatták az egómat így muszáj voltam elengedni a fülem mellett ezeket.
- Durva? Borzalmas. Az én férjjelöltem orvos volt, szívsebész, de ha még láttál ronda pasit, na akkor ez az volt és szörnyen tudálékos. Borzalmas. - Ismételtem meg magamat még egyszer nyomatékosítva, hogy India tényleg szar hely főleg egy lánynak. Ezek a kényszerházasságok pont olyanok voltak amilyennek az ember el tudja képzelni. Valakivel leélni egy életet akit nem is ismersz, akitől hányingert kapnál legszívesebben és mindehhez tisztelettel jó pofát vágni, na erre gondoltam mikor azt mondtam, hogy borzalmas.
- Egy olasz csődör. Legalábbis valahogy így mondják errefelé nem? - nevettem el magamat, de ahogy arról kérdezett, hogy mit keresek itt ennyire messze az "otthonomtól" egy kicsit komolyabbá vált a hangulatom. Egyszerre nyomult a gondolataim közé a húgom és anyámék arca, az éjszakákba nyúló ordibálások és veszekedések, hogy nem megyek férjhez. Kissé megráztam a fejemet mintha ezzel el tudnám hessegetni ezeket az emlékeket.
- India már nem az otthonom. Nem volt miért ott maradnom, viszont annál több indokom volt arra, hogy eljöjjek onnan. - erőltettem egy gyengére sikerült mosolyt az arcomra és amíg a pultig értünk próbáltam minden rossz érzés kiirtani magamból.
Hallottam, hogy bemutatkozik, és a kezdőbetűje még el is ér a fülemig aztán a szőkeség közjátéka megzavart. Mint aki jól végezte dolgát poroltam le a tenyeremet és vigyorogtam mint a vadalma az újdonsült társam örömét látva. A szöszi meg mintha saját magát akarta volna lejáratni kezdett el fetrengeni a sárban. Hangos kacagásba kezdtem esetlensége láttán és máskor biztos, hogy segítettem is volna neki - hisz női összetartás meg miegymás -, de jobbnak láttam ha most pihen egy kicsit.
Ahogy megérkeztek az alkoholos poharak a fiatalságra se pillantottam csak szemeimet összefúrtam az olaszéval.
- És te azt gondolod, hogy nyerhetsz? - húztam fel egyik szemöldökömet miközben a kezembe vettem az első poharat. - 3... 2... 1... - és próbáltam olyan gyorsasággal lecsapni a három felest ahogy még valószínűleg sosem tettem. Egymás után koppantak az asztalhoz az üvegek s az utolsó már alig akart lecsúszni a torkom, egy kicsi épphogy úszkált a pohár alján. Oldalra biccentett fejjel vizsgáltam a maradékot és nagyon sóhajtva adtam végül meg magam.
- Na jó, béna voltam. Kérdezz! - nyeltem le azt a kicsit is az aljáról miközben az üres poharak helyébe 3 teli érkezett.
- Egészségetekre. -nyögte oda a kisfiú elég érhetetlen mordori nyelven, miközben a szőkét felsegítette a sárból.
- Máskor is tessék ilyen jól neveltnek lenni és most boldogítsatok mást! - legyintettem egyet a kezemmel, jelezve ezzel, hogy mehetnek is. Nem tudtam eldönteni, hogy a kislány pultra fektetése vagy a csődör arcba állása volt ami végül ennyire eltántorította őket, de 6 pohár vodkáért más is megfélemlít szívesen a párosunk.
- A következő kört úgyis én nyerem szóval elmondod még egyszer a neved? - csúsztattam közelebb hozzá a poharakat.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptyHétf. Május 02 2022, 19:52


Larisa & Angelo
"Revenge, the sweetest morsel to the mouth
That ever was cooked in hell."

- Gondolom őt is a szüleid választották neked. Egy kis beleszólásod sem volt? Egyáltalán hogyan fogadták, amikor leléptél ebből a kurvára zárt világból? Nem akartak kitagadni? - kezd egyre érdekesebb lenni ez az egész indiai világ, teljes átéléssel hallgatom Larisa szavait. Egy kicsit sikerül is elvarázsolnom magam erről a lepratelepről, pár pillanatra megszűnik a fullasztó tömeg.
- Eléggé messze keveredtél akkor az otthonodtól. Mondjuk egész jól beszéled az angolt. Régóta itt vagy már? - az érdeklődésem kissé belendül, miután magunk mögött hagyjuk pár percre a tini csapatot, s legördül a torkunkon az első kör. Azért pia hatására eléggé jól bele lehet lendülni a beszélgetésbe, nekem pedig pont ez lenne a célom, ha nem zavarna be újra a társaság. Szerencsére újdonsült partnerem igazán talpraesetten oldja meg a problémát, s az én végső lökésemmel végre lezártnak tekinthetjük ezt a tini gondot. Ha ezek után bármelyikük is bepróbálkozna, annak szereznék egy beutalót a pszichiátriára. Na de most őket hagyjuk is a picsába, jöhetnek a felesek! Amint elhangzik Larisa felől az “egy” utolsó betűje, én már azonnal döntöm is magamba a kis üvegpoharak tartalmát. Az első kettő még eléggé jól megy, de a harmadik... Az egy kissé visszaköszön, így mikor az ivótársam elismeri vereségét, én egy pillanatnyi türelmet kérve emelem fel az ujjam, amíg nagy nehezen sikerül lenyelnem az utolsó kortyot.  
- Azt a kurva mindenit! Hát ez jó szar volt. - a fintorom olyan, mintha citromba haraptam volna, s bár bírom az alkoholt, de ez a három egymás után azért súlyos volt. Azonban a poharak üresek, így behúzok magamnak egy győzelmet.
- Miért hagytad ott Indiát? - teszem fel egyből a kérdésem gondolkodás nélkül. Bőven van azért még ott, ahonnan ez jött! Kíváncsi vagyok azért, hogy egy ilyen eszes és szép nőt mi hozhatott ide a búbánatba, és remélhetőleg az alkohol egy kicsit megereszti a nyelvét. Vagy épp ellenkezőleg, lekoptat, mert túl sokat és túl személyeset kérdezek? Még az is megeshet, ám kockázat nélkül nincs nyereség, úgyhogy ha már kaptunk még három ajándék kört, ne hagyjuk őket elveszni. Én nem szólok már a tinikhez, húzzanak a picsába, jobban néznek ki levegőként.
- Ne röhögj, de... - kicsit kijjebb tolom a mellkasom, s megnyújtom a nyakam, hogy jól látszódjanak a tetoválások. - Angelonak hívnak. - ami még mindig komikus a jellememet és a külsőmet nézve. Na de ne hagyjuk leülepedni az alkoholt, kezembe is veszem az újabb kört, eddigre már azért kezdődő szédelgéssel.
- Három... Kettő... Egy! - az első kettő megint könnyedén csúszik, de a harmadik megint bajos, olyannyira, hogy megint visszaköszön, és kénytelen vagyok kiköpni a pohár felét.  
- Te hallod ez egyre szarabb baszki. - törlöm meg a szám, s egyből kérek valami édes löttyöt, hogy leöblítsem vele, mielőtt még behányok. - Te jössz, kérdezz. - ekkorra azért már nem artikulálok olyan csodásan, de még érthető, amit mondok. - Lépjünk már le valahova odébb, a saját gondolataimat sem hallom ezektől a nyomorultaktól. Sőt, van jobb ötletem. Vegyünk pár üveg sört, azt húzzunk innen valahova, és csöveljünk le, ez a koncert úgysem lesz jobb. Na? - ezen a ponton unom meg teljesen ezt a tömeget, s legyintek kiábrándultan mögénk.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Angelo & Larisa •  Drinking too much D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
318
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptyHétf. Május 09 2022, 19:38


angelo and larisa

India minden olyan embernek aki nem részese ennek a világnak egy eldugott kis szektának tűnhetett. A házasság, a lányok tisztán tartása, a vallás, a kasztrendszer és a vasszigor amit bár már nem  minden indiai tartott be az én apám pont közéjük tartozott. Akit ebbe születik annak néha fel sem tűnik az a botrányos viselkedés amit képesek az ottani emberek produkálni és csak olyankor nyílik fel igazán a szem amikor elhagyja azt az országot és egy olyan nyitott kultúrába téved mint Amerika.
- Nem, beleszólásom nem volt. – ráztam meg kissé a fejemet és elgondolkodtam a mondatomon. Igazából ha jobban belegondolok, de volt mivel 18 éves koromtól egészen 27 éves koromig ki tudtam bújni a kötelezettség alól és bár minimum 4 férjjelöltet szalasztottam el mégse került esküvőre sor. Anyámék jobban el voltak foglalva a húgom kiházasításával, az ő útjának az egyengetésével én meg csak… csak Larisa voltam aki örök életére egyedül fog maradni.
- De, ki akartak és ki is tagadtak. – rezzenéstelenül mondtam mint akinek ez semmit sem számít és igazság szerint már nem is számított. Azóta eltelt 2 végtelen hosszúnak tűnő év és az én lelkem belenyugodott abba, hogy elvesztettem őket.
- 2 éve, nem olyan rég igazság szerint, de apám megkövetelte tőlem, hogy minimum 2 másik nyelven tudjak az anyanyelvemen kívül így az angol volt az egyik, plusz beszélek egy kicsit franciául is. – egésze meglep, hogy ilyen nagy beleéléssel kezdtem el mesélni az életemet, de tetszett, hogy érdeklődik és láttam rajta, hogy tényleg kíváncsi így könnyebb volt megnyílni.
Az alkohol után ami egymás után simította végig a torkomat még könnyebben eredt meg a nyelvem így mikor egy újabb kérdést kaptam úgy válaszolok rá mintha a világ legtermészetesebb dolgáról beszélnék.
- Mert FBI-os akartam lenni. – vontam meg a vállamat és hálát adtam a hangzavarnak ami körülöttünk volt, így más nem hallhatta a hirtelen jött őszinteségemet.
- Angelo? – szűkítettem össze a szememet hirtelen összpontosítva a velem szemben ülő arcára, majd egyszeriben éktelen vihogás tört elő belőlem. - Óh Jézusom ne haragudj, romantikusabb nevet nem tudtak kitalálni neked? – söpörtem ki egy kósza arcomba hulló tincset miközben próbáltam lenyomni magamba a nevetés iránti vágyamat. Inkább az apró alkoholos pohárért nyúltam és ahogy vissza számlált már a „kettőnél” kezdtem el lehúzni az italokat, hogy mindenképpen én nyerjek és mivel ő az utolsót a földre köpte én önelégülten koccintottam a pulthoz a harmadik üres poharat is.
- Szerintem soha nem is volt jó. – fintorodtam egyet és én is a pultos felé intettem, hogy az valami gyümölcslevet hozzon amivel lekísérhetem a keserű ízt. Az is pont ugyanolyan hévvel húztam le mint az előbbi italokat de ez már kevésbé hagyott utóízt a számban.
- Várjál, össze kell szednem a gondolataimat. – emeltem fel a mutatóujjamat és húztam össze a szemöldökömet összpontosítva az arcára ami már kezdett össze-vissza járni.
- De, ezt az ötletet kurvára támogatom. – intettem újra a pultosnak aki kissé már unottan közelített felénk és miután 2-2 darab sör a birtokunkban volt az ő részét a kezébe nyomtam majd Angelo karjába kapaszkodtam mintha ő kevésbé lenne részeg mint én.
- Na az van, hogy pisilnek kell, de nagyon, ami viszont nagyobb probléma az az, hogy nem bírok egyenesen menni. – kuncogtam a saját hülyeségemen mint valami félkegyelmű. Kezdtem egyre kellemetlenebbül viselkedni, de nyugtatott a tudat, hogy a partnerem egy cseppet sem lesz józanabb nálam.
- Ááááh, megérkeztünk! – mutattam egy mellmagasságig emelkedő támfalra. Elengedtem a férfi kezét és mint aki kígyót kerget indultam el önerőből a kiválasztott hely felé.
- Ez kurva magas. – álltam meg előtte és méregettem azt pár másodpercig. Máskor ez nem okozna problémát, de minimum 3 üveg sör és 6 darab egymás után lehúzott feles után akkorának tűnt az előttem tornyosuló beton mint a Berlini fal.
- Mondom a tervet. Te alulról feltolsz én meg ha fent vagyok felhúzlak. Na? – fordultam Angelo felé és miután bármilyen úton-módon felkeveredtünk a falra hátra dőltem és egy darab csillagra szegeztem a szememet, hogy kevésbé forogjon a világ.
- Na szóval, Angelo… - próbáltam meg felé fordítani az arcomat és akaratom ellenére nevettem fel. - … te mit keresel Amerikában? – kémleltem egy pár másodpercig az arcát majd vissza néztem az égre.
- Bocs, de baromira forogsz. – nyeltem egyet mintha ezzel enyhíthetném a részegséget. Ez az este fájni fog holnap.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptySzomb. Május 14 2022, 17:27


Larisa & Angelo
"Revenge, the sweetest morsel to the mouth
That ever was cooked in hell."

- Fú baszki, ez nagyon súlyos azért. Mindig durvának tartottam, amikor egy hagyomány olyan erősen van benne valakiben, hogy képes félredobni a szeretteit is érte. Nem bánták meg, hogy kitagadtak? Vagy nem is beszéltél velük azóta? - kurva kíváncsi vagyok, őszintén, de hát ez a szemem csillogásából nagyon is látszódhat. Persze, józan állapotban azért nem feltétlenül mennék bele ilyen személyes kérdésekbe, de hát az alkohol azért meg tudja ereszteni az ember nyelvét, nem is kicsit.
- És hogy boldogulsz itt New Yorkban? Jobb, mint India? Persze, leszámítva azt a sok szigorú faszságot. - azért tényleg jó valaki olyannal beszélgetni, aki egy teljesen más kultúrából származik. Az olaszt és az indiait össze sem lehet hasonlítani, de épp ez benne a jó. Közben egyre több feles kúszik le, s újabb kérdések bukkannak felszínre. Azért a tengerkék szemeim eléggé elkerekednek a válasz hallatán.
- FBI? Hát ez hogy jött neked? És elérted itt a célod? - tűzdelem meg még három kérdéssel, amikre nem biztos, hogy kapok választ, elvégre egy győzelem, egy kérdés volt az alkunk. Sebaj, ha nem felel rá, később ugyanúgy fel fogom tenni őket. Most azonban együtt röhögök vele, hiszen még a családnevemet nem hallotta.
- Na várj, ezt figyeld, kapaszkodj meg baszki... - előhúzom a személyimet, amit az arca elé tolok. Úgysem hinné el, hogy erősen lefordítva az én nevem “Angyali Szeretet”. Kurva vicces! Jobb is azt hiszem, hogy ha leállunk a felesekkel, úgyhogy felkarolunk két-két sört, na meg én Larisát is, aztán megindulunk valamerre a semmibe.
- Nekem is kell már nagyon hugyoznom, és nyugi, megtartalak. - mondom büszkén és nagyképűen, miközben érezhetően a majdnem száz kilómmal tolom őt erősen balra anélkül, hogy nekem ez feltűnne. Valahogy azért csak elbotorkálunk a falhoz, amit valamiért meg kéne másznunk. Hogy miért, arról fogalmam sincs, de úgy veszem, hogy most ez a fő küldetésünk. Biccentek hát, mint egy elbaszott katona, majd bakot tartok neki, s a pehelysúlyát feltolom nagyon könnyen. Én nekifutósból próbálok felkapaszkodni, ami addig a pontig sikerül is, hogy felhúzom magam, bal lábamat is felrakom, ám ekkor olyan szédülés jön rám, hogy hirtelen minden izmom feladja a szolgálatot. Igen, pontosan az következik, amire gondoltok. Úgy baszódok le a földre, mint egy zsák krumpli.
- Azt a kurva anyámat... - morgom szerencsétlenül, de talán öt perc elteltével nagy nehezen felmászok én is a falra, ahova úgy ülök le lihegve Larisa mellé, mintha lefutottam volna a maratont.
- Én itt jelenleg bujkálok, hogy a jelenlétemmel ne veszélyeztessem a családomat Rómában. Ó, baszdmeg... - kapok a fejemhez, hiszen olyan könnyedén kezdtem el mesélni magamról én hülye, hogy elfelejtettem, hogy erről nagyon nem szabad beszélnem senkinek.
- Figyi, ezt még véletlenül se hangoztasd semerre. Ha megtalálnak, az nagy szopás lesz. - és nem tudom befogni a hülye pofám! Miért is tudnám...
- Bocs, egy perc. - eléggé támolyogva állok fel, megfordulok, lehúzom a sliccem, majd kieresztem a gyíkot a falról lefelé. Ezzel párhuzamban egy sikkantást és egy kiáltás is felhallatszik valahonnan lentről.
- Hééé, mit csinálsz, te idióta?! - kiáltják lentről.
- Hugyozok, húzzatok máshova baszni. - mondom ezt úgy, hogy azt sem tudom, mi történt alattunk. Na de hamarosan visszaülök Larisa mellé, s most már nem áll szándékomban felkelni egy ideig. Egyre jobban forog minden.
- Szóval akkor... Rendőr vagy? - térek vissza a témára kissé félve.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Angelo & Larisa •  Drinking too much D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
318
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptySzomb. Jún. 04 2022, 13:31


angelo and larisa

Hogy ki hol és mikor érzi jól magát azt szerintem egyetlen dolog határozza meg és az nem más mint a társaság. A jelenlegi társasággal olyannyira meg voltam elégedve, hogy a szavak csak folytak belőlem mint a Niagara és látszólag nem éreztem annak a súlyát, hogy túl messzire megyek. Kitárulkozok egy vadidegen előtt, az FBI-ról mesélek és mindezt olyan természetességgel mintha a paprikás krumpli receptjét mondtam volna el.
- Nem tudom, hogy megbánták-e. – vontam meg a vállamat mintha nem érdekelne azt, hogy mit sem tudok róluk. – Nem beszélünk már egy ideje. Sok a sérelem és lehet soha senki nem fog engedni a másiknak. – rezzenéstelenül néztem a szemei közé, remélve, hogy így úgy tűnik tudok még egyenesen nézni.
- Óh jobb, sokkal. Úgy érzem, hogy itt végre a helyemen vagyok. Néha olyan mintha eddig valaki másnak az életét éltem volna. Érted ezt? – nevettem el magamat miközben megtöröltem a számat a felesek után. A fejem eszeveszett szédülésbe kezdett mikor egy újabb kérdést szegezett nekem Angelo. Úgy éreztem magamat mint akit fejbe kólintottak.
- Mindent a húgom miatt csinálok. – zártam rövidre a témát és nem engedtem magamnak, hogy a letargia akár csak egy másodpercig is a mélybe húzzon.
Egy személyi igazolvány landolt az arcomba és nekem nagyon össze kellett húznom a szememet, hogy rá tudjak fókuszálni az azon található betűkre. Úgy olvasok mint valami alsó tagozatos, ajkam alig láthatóan formálja a betűket.
- Angelo D'Amore? Ne haragudj, de mi a szar? – kaptam fel a fejemet az arcára majd végig csúsztattam a szememet a nyaka vonalán a tetoválásokra. A neve hallatán valami szőke göndör hajú, porcelán bőrű, tengerkék szemű tökéletes modellalkatot várna az ember, erre itt van Ő, a sötét hajával, a jégszín szemeivel, az erős arcélével és tetovált bőrével. Ironikus mit ne mondjak.
A helyváltoztatás maga volt a megváltás. Zsizsegésmentes környezet, friss levegő és az én fülem szinte felsóhajtott a csöndtől amit hallott… vagy inkább nem hallott.
Az előttünk tornyosuló fal bár hatalmasnak tűnt az én elképzeléseim szerint Angelo olyan egyszerűen és könnyedén dobott fel mintha csak 5 kiló lettem volna, az alkohol mikre nem képes. Már fordultam is volna vissza hozzá, hogy a kezemet nyújtsam neki ahogy azt az előbb felvázoltam, de ő úgy látszott, hogy egyedül próbálja megoldani a problémát. Minden olyan gyorsan történt, hogy levegőt venni is elfelejtettem az égtelen vihogásba ami előtört belőlem ahogy a hatalmas férfi test a földdel találkozott.
- Mi a faszt csinálsz? – az egész környák zengett a hangos artikulátlan nevetésemtől, de nem zavart. A könnyeimmel küszködtem és azzal, hogy ne pisiljek magam alá. Figyeltem ahogy a földön fetreng és miután egy pár másodpercig kémleltem őt kissé lehajoltam Angelo felé.
- Jó ott neked? – mutattam rá, hogy most már jó lenne ha nem ott rontaná a levegőt. A fejem azonban túl nehéznek bizonyult s mivel félő volt, hogy az le fog húzni így hátra dőltem.
Miután a partnerem felszerencsétlenkedte magát a kérdésemre adott válasza igencsak meglepett.
- Miért vagy te olyan veszélyes? – egyenesedtem fel és nem tudtam eldönteni, hogy csak az erős FBI ösztön vagy a szimpla kíváncsiság ütött- e szöget a fejemben.  
- Mert kik keresnek téged? - néztem végig rajta már sokadszor az este folyamán. Próbáltam megnézni minden vonását, hogy ismerős-e, láttam-e már valamelyik aktában, de igazság szerint semmi. Lehet józanul hatásosabb lettem volna, de ennyi alkohol után csak ennyire futotta.
Követtem a szememmel ahogy felállt és a fal szélére sétált, de amikor a férfiassága előkerült a nadrágból jól nevelt kislány módjára fordítottam el a fejemet amit viszont azon nyomban is vissza is rántottam a sikítás hallatán. Hangosan felnevettem, újra velem volt tele az egész környék és nem akartam elhinni, hogy ilyen megtörténhet. Az amit az egész este folyamán mi ketten megéltünk az egy kemény vígjátékba lett volna való.
- Ügynök ha egész pontos akarok lenni. - javítottam ki. - És te? Ennyi tetoválással hol foglalkoztatnak? - mutattam végig a nyakától a mellkasáig.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptyKedd Jún. 14 2022, 19:08


Larisa & Angelo
"Revenge, the sweetest morsel to the mouth
That ever was cooked in hell."

- Azért az tök rossz, ha így széthullik egy család. Gyerekként is ilyen szigorú szabályok szerint kellett élned? - egyre jobban látszódik, hogy a világ két felén létezni mennyire más. Egy olasz és egy indiai életmód olyan, mint az ég és a föld, és ezt úgy is látom, hogy már eléggé rendesen tombol bennem az alkohol. Nem szoktam elfelejteni dolgokat, és szerintem ótvar nagy ostobaságokat sem szoktam összebeszélni, szerencsére annyira rettentően nem csap a földhöz a pia.
- Tökéletesen érteeem! - húzom el nagy lelkesedéssel. Ittas állapotban a közös nevező még inkább felértékelődik.
- A fiatalabb éveimben pontosan ez volt, mert apám nyomdokaiba szánt engem mindenki a bátyámmal együtt. Hát, neki sikerült, én meg... Itt vagyok. Új élet. Mint nálad. - bólogatok hevesen egy könnyedebb vállrándítással, mintha csak beletörődtem volna az egészbe. Ugyanakkor az ilyesmin nem lehet csak úgy átlendülni, olyan sebeket kaptam be már gyermekként, amik örökre mérgezni fogják a lelkem.
- A húgod miatt? - kérdem kissé akadozva már menetelés közben. Ekkor már nem igazán érzékelem, hogy mibe nem kellene jobban belenyúlni.
- Nekem is van egy húgom, de ő otthon van, és nagyon hiányzik. Ölni tudnék érte, tudod? Bárkit, bármikor. Csak hát ez kurvára nem egyszerű, mert jelenleg erővel nem tudom őt megvédeni. Ez most kevés ide. - emelem fel a karom, s befeszítem, mint egy gyúrós seggfej. - Le kellett lépnem, hogy megvédjem a családom. - vallom be teljesen őszintén, persze bizonyos részleteket elhallgatva. Mondjuk hogy meddig fogom bírni tartani a pofám... Az már nagyon kérdéses, hiszen olyan őszinteséget kaptam Larisától az FBI-jal kapcsolatban, hogy ez rám is ösztönzőleg hat. Onnan is látszik, hogy nem csak a teljes nevem kotyogom ki, de még a személyimet is megmutatom neki. Aztán történik egy kis közjáték a földön fetrengve, ami még inkább csak fokozza a jó hangulatot, hiszen annyira szerencsétlennek tűnök kívülről, mintha valami vergődő hal lennék. Ami szárnyra kap pillanatokon belül, s felreppen a fal tetejére!
- Igazából... Nem mondanám magam veszélyesnek, csak ha a családom védelméről van szó. Inkább úgy fogalmaznék, hogy körülöttem lenni veszélyes manapság. Vagy inkább a közelemben lenni. Vagy inkább közel kerülni hozzám. Érted? - magyarázok már nem túl tisztán. - A nagybátyám és az emberei keresnek. Elég baszó kis családi viszály van ám nálunk. Olyan baszott nagy, hogy amikor kilenc voltam, Luciano egyik embere kést szúrt a hasamba, és kis híján ott maradtam. Na, volt egy idő, amikor azt hittük, hogy meghalt, aztán nem olyan régen megint felbukkant, és megint jönnek a bajok. Én meg olyan vagyok, mint egy kibaszott fekete bárány, valamiért nagyon pikkel rám az öreg. És ha jelen vagyok... Akkor az olyan, mintha olajat öntenénk a tűzre. Szóval le kellett lépnem, hogy nyugalom legyen a családban. - vallom be olyan halálosan őszintén, hogy még magam is meglepődök ezen, de hirtelen nem nagyon érdekel. Sok ideje tartogatok rengeteg mindent magamban, és az alkoholnak köszönhetően most azért rendesen sikerült elcsepegtetnem pár infót.
- Pankrátor vagyok főállásban, másodállásban meg minden lófaszt megszerelek. Na de... - legyintek magam elé, mintha el akarnám hessegetni rólam a szót. - Hogy jött az neked, hogy az FBI-nál dolgozz? Mármint biztosan kellett valamilyen kiváltó oknak történnie, ami arra ösztönzött, hogy erre a pályára lépj. - állapítom meg bölcsen, ki nem mondva a levegőben lebegő tényt:  a húgát.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Angelo & Larisa •  Drinking too much D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Angelo & Larisa •  Drinking too much 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
318
★ :
Angelo & Larisa •  Drinking too much Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much EmptyHétf. Aug. 08 2022, 18:51


angelo and larisa

Az alkohol mámora egyre inkább karolt magába így kérdéseire a családom kapcsán már csak kuszán bólintottam. Nem akartam elrontani ezt a szarnak kezdődő, de egész jól végződő estét azzal, hogy még jobban felidézem azt ami történt. Mardosott így is minden áldott nap a húgom arcának képe és anyám csalódott tekintete. Így is sokkal többet mondtam mint azt szerettem volna így azon a pillanaton kapva kaptam, hogy azt éreztem pont ő is így tett.
- Igen, a húgomért én is ölni lennék képes. - biccentettem. Nem is tudja mennyire helytálló ez a kifejezés, hogy mennyire a szívemig hatolt ezzel.
A fal tetején már maximálisan éreztem, hogy ez az alkohol mennyiség több volt kettőnél, de nem akartam bele fojtani a szót és őszintén érdekelt, hogy mi ez a nagy titok a családjával, hogy miért lenne ő olyan veszélyes bárkire nézve is. Első ránézésre csak egy botrányos fickónak tűnt aki pont azért varratta tele magát, hogy ezzel mindenki megbotránkozását kiváltsa, aki ezzel akarja palástolni az érzelmes, törékeny lelkét. Persze nem voltam tökéletes emberismerő, de annyi emberrel találkoztam már pályafutásom során, hogy gyakran sikerült a lelkébe látnom néhányuknak.
Az "érted" kérdésre csak összeszűkített szemmel összpontosítottam a beszélgetőpartneremre.
- Ami azt illeti kurvára nem értem. - mosolyodtam el bátorítólag, hogy hátha kicsit mélyrehatóbban is beszél a dologról. Nem is kellett túl sokat várnom rá. Felhúztam a lábamat és megtámasztottam kóválygó fejemet a térdemen úgy összpontosítottam rá.
- Hát ez elég kemény sztori. Mint valami maffia, leszámolás meg ilyesmi. - ahogy kimondtam ezt kicsit össze is rezzentem a gondolatra. - Vagy beletrafáltam? - igazából ha most azt mondaná, hogy az egész családja az olasz maffia része akkor se tudnék vele mit kezdeni, sőt félő, hogy holnapra ezt el is felejteném.
De ő csak nem engedett abból, hogy mit keresek az FBI-nál én pedig azután, hogy ő is ilyen őszinte volt kötelességemnek éreztem elmondani mindent, röviden, tömören, hogy ne legyen ideje az agyamnak elém küldeni azokat a pillanatokat amikre olyan nagyon nem akartam emlékezni.
- A húgomat Indiában megölték én pedig nem nyugszom amíg rács mögé nem kerülnek a gyilkosa. Slussz, passz. Ennyit rólam. - pattantam fel olyan lendülettel, hogy még józanul is megirigyelhettem volna magamtól. De az egyensúlyom nem tudta mindezt követni így a falról fejjel előre a földre zuhantam.
- Óh, hogy a jó ég bassza meg. - káromkodtam volna én cifrábban is ha nem éreztem volna a tömény vér ízét a számban.
- Azt hiszem ennek a bulinak ünnepélyesen véget kell vetnünk, túl sok sérültje van ennek az estének. - nevettem el magamat miközben letöröltem kézfejemmel a piros folyadékot. Percekig fetrengtem a földön pont ott ahol Angelo is nemrég még helyet foglalt s ha segít felkászálódnom, ha nem akkor is pár perc szünet után összeszedtem magamat.
- Add ide, a telefonod! - parancsoltam rá. Feltett szándékom volt telefonszámot cserélni egy vadidegennel és fingom se volt róla, hogy másnap ezzel mit fogok kezdeni, de akkor ott teljesen készen remek ötletnek tűnt.
- Figyelj ide, holnap erre meg kell innunk egy gyógyító sört, mert szerintem baromi csúnya lesz. - mutattam a repesztett ajkamra majd ha nincs ellenére az ivócimborámnak se akkor indulóra fogtam magunk mögött hagyva a csúnya szétcsúszásunk helyszínét.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Angelo & Larisa • Drinking too much
Angelo & Larisa •  Drinking too much Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Angelo & Larisa • Drinking too much
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Less drinking more thinking | Tae Hwan & Dae Won
» Larisa & Chad -2020. szilveszter
» Alexandra & Larisa • A little favor
» Larisa & William - Part 3
» william & larisa • First meeting with the devil

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: