New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:17-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 22:12-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 21:51-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 21:12-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 21:08-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 20:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:10-kor
Heather Burton
tollából
Ma 19:58-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 19:34-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Larisa & Chad -2020. szilveszter
TémanyitásLarisa & Chad -2020. szilveszter
Larisa & Chad -2020. szilveszter EmptyPént. 13 Május - 22:40
Larisa & Chad
A részegség jó. Lefejti az álarcot az emberről. Háttérbe szorítja a tanult mintákat, és előtérbe helyezi az ösztönöket.

 
Két nap van az évben, amikor a tűzoltók többsége azon imádkozik Szent Florian-hoz, hogy csak ne legyen akkor szolgálatban:a szentiván éji totális őrület, amikor a legtöbb emberből előjön a piromán őrület, és úgy gondolja jó hecc lángba borítani egy kiszuperált raktárépületet a brooklyn-i gettóban, vagy éppen csak egyszerűen késztetést érez arra, hogy a leglehetetlenebb helyeken hódoljon a máglyarakási hóbortnak. A másik ilyen nap még rosszabb. Olyankor egyszerűen teljesen biztos, hogy az első reggeli napsugarak felkeltével a szolgálatban lévők, sokszor éppen velem együtt, csak magukba roskadva, koszosan és büdösen, még mindig füstöt pöfékelve fel köhögéskor csak ülnek a pihenőben, és még arra is alig van erejük, hogy leadják a szolgálatot.Ez pedig nem más, mint szilveszter éjszakája, amely New York-ban mindig olyan, mintha a Sátán költöztette volna fel a Poklot huszonnégy órára, és remekül röhög a markában azon, hogyan uralkodik el a városon a káosz és az őrület. Pedig csak annyi történt, hogy a Föld egy teljes fordulatot tett meg a nap körül. Sosem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, kivéve persze akkor, ha akadt valaki az életemben, éppen akkor és ott, akinek ez valahogy mégis fontos volt.  Eddig, pár évet leszámítva, amikor még azt hittem, hogy fontos lehet egy nő azért, hogy skippeljek egy jól fizető beosztást, szóval én szinte mindig bevállaltam mindkét ünnepet. Az elsőt azért mert éppen nem volt jobb dolgom, vagy mert remek kifogás lehetett bárminemű, nekem éppen nem tetsző program lemondására. A másodikat meg azt hiszem jórészt mazochizmusból.És mert tényleg ki nem állhattam a szilvesztert. Otthon sem tulajdonítottunk neki soha jelentőséget, a szüleim inkább a karácsonyra helyezték a hangsúlyt. És mert ilyenkor az apám is sokszor szolgálatban volt. Kellett a pénz. Nem éltünk nagylábon, de mégis megvolt mindenünk ami kellett, köszönhetően apám szívósságának és munkabírásának. Na meg persze annak a sok extrának, amit azért vállalt, hogy nekünk több legyen. Nem ivott, nem volt semmiféle szenvedélye, kizárólag egy: megszállottan bütykölt a hátsó kis műhelyében felállított terepasztalon. Tíz éven át pakolta, rakta és gyűjtötte a figurákat, kellékeket, kis apró makett darabokat, hogy hűen rekonstruálja a polgárháború egyik jelentős csatáját, a siloh-i csatát. Nem tudom miért pont azt választotta, valahogy sosem tulajdonítottam annak jelentőséget, hogy megtudakoljam tőle.
Ebben az évben is el szerettem volna vinni ezt az ünnepet, főleg meg túl voltam egy meglehetősen viharos, három hónapos kapcsolat lezárásán. A fejem a falba verve fogadtam meg ezerszer, hogy olyan nővel soha többé nem fogok kezdeni, akinek konstans havibaja van, legalábbis fejben és mentalitásban.De a francba is, olyan szép és formás segge volt, mint az érett és magát kellető görögdinnye. Már augusztusban azt terveztem, hogy előre lefoglalom magamnak az ünnepet, bár soha nem volt érte nagy tolongás, ahogy a karácsonyért sem.Egy augusztusi napon jött az első hidegzuhany. A főnök hivatott.Először azt gondoltam valami nem frankó velem, esetleg eljárás indul ellenem valamiért….talán mert sokszor nagy a pofám, és pont akkor nem tudom befogni, amikor kellene. Bevetéseknél például együttműködő vagyok, és minden esetben igyekszem a maximumot kihozni magamból, de a véleményem, vagy éppen a nem tetszésem soha nem rejtem véka alá, és hajlamos vagyok beugatni a felettesemnek is. Tudom, hogy nem kellene, de stresszhelyzetben elég nehezen tudja az ember kontrollálni magát. Főleg ha dolgozik benne egy nagy adag maximalizmus, keveredve egy erős és minden szempontból kikezdhetetlen igazságérzettel.De nem erről volt szó.Kiderült, hogy a legutóbbi lövészeti kiképzésen elért eredményem meglehetősen gyatra. Mondjuk úgy, hogy egy kancsal liba jobban eltalálta volna a céltáblát mint én. Persze ez nem lenne gond, ha nem egy zsaru fia lennék, aki hamarabb látott rendes éles fegyvert, mint holmi műanyag géppuskát. Tizenkét évesen már tudtam hogyan kell tisztítani, hogyan kell tárat cserélni. Azonban a célzással mindig is akadtak problémáim, főleg mert a kamaszkorom vége felé már annyira nem érdekelt az egész, sokkal inkább futkostam a lányok után, vagy jártam el hegedű órákra, esetleg az énektanárhoz. Ha nem csajoztam volna, apám valószínű attól tartott volna, hogy buzi lettem. Pedig én egyszerűen csak a zenében találtam meg a kikapcsolódást.Meg amúgy is. Állítólag  a zene remekül fejleszti a logikát, és szerintem minden klasszikus zeneszerző metál volt. Szóval a lényeg az volt, hogy részt kell vennem egy három hónapos intenzív kiképzésen novembertől januárig….na ne mááááár, faszom! Az egy dolog, hogy buktam a júniust, mert ledöntött a lábamról éppen akkor egy nem jól megválasztott étteremben összeszedett szalmonella, de hogy most bukom a szilvesztert is, az egész egyszerűen több mint bosszantó. De hát nem én választok ebben a kérdésben. Ha nem megyek át a lövészeten - ami kell ahhoz, hogy jövő év tavaszán végre megkapjam a tűzszerészeti minősítésem is, amiért már két éve teperek keményen- akkor hiába minden eddig igyekezetem. Szóval inkább bevállaltam, hogy megcsinálom, méghozzá tökéletesre. Szeretek nagyot mondani.
Nem akarok arra kitérni, hogy novembertől a falat a kapartam, mert halálra untam magam az elméleti oktatásoktól.Részletekbe inkább nem is bocsátkoznék, nagyjából három olyan alkalom volt, amikor bizonyíthatóan elaludtam és a mellettem ülő ébresztett fel az előadás végén. A gyakorlati része már sokkal inkább figyelemre méltó. Egyrészt mert végre történt is valami, azon kívül, hogy olyan fegyverekről beszélgetünk amiket már legalább negyven éve nem használnak, vagy soha nem is használtak, másrészt meg az ilyen dolgokat már több mint húsz éve magam is tudom. A gyakorlati részben azonban minőségi változás jött. Egyrészt nem csak ülni kellett és hallgatni. Másrészt pedig a rekedt hangú, ötvenes pocakos ex-CIA ügynököt felváltotta az FBI által delegált meglehetősen szemrevaló menyecske.Ezen a ponton az ember önkéntelenül is elgondolkodik, hogy melyik szervezetnek jobb a promója. Naná,hogy az FBI viszi a pálmát.
Miss Ambani azon túl, hogy félelmetesen okos, és remek a humora még külső megjelenésében is elég komoly benyomást tud gyakorolni az emberre.Persze a bókoknál tovább nem mentem. Nem vagyok hülye azért, hogy magam alatt vágjam a fát a kiképzésemen.Meg egyáltalán.
A szilveszter azonban szabad volt. Január első hetében kell letenni a záróvizsgát mind elméletből, mind gyakorlatból, én pedig úgy vagyok vele, hogy ha nem tudom megcsinálni a vizsgáimat, hát ássam el magam, meg sem érdemlem azt a tűzszerészeti plecsnit. Két év kemény meló ide vagy oda.
Hívtak a többiek amolyan ereszd el a hajam bulira, de nem nagyon volt kedvem. Ha már így alakult, akkor az év utolsó napját azzal töltöm, hogy leiszom magam a sárga földig egy krimóba, megverem biliárdban a helyi menő gyereket- vagy ő engem, részletkérdés- és eldőlök mint a meszes zsák.Az első helyen két sör erejéig maradtam. A másik helyen már ment a tömény is, meg pár órás beszélgetés egy eltávon lévő tengerészgyalogossal a pultnál - ő fizette egy ideig a piám, aztán én az övét-, neki végül mennie kellett, mert befutott a barátnője. Megint egyedül maradtam. Volt egy kis csini szöszke, akivel fél órája bővültünk egymást, amolyan “ki néz félre hamarabb” stílusban, de végül én voltam, aki fizetett és távozott a helyről. A harmadik helyre érve már nem voltam szomjas, de azért részegnek sem mondtam volna magam. Inkább határeset azt hiszem.Épp csak kikértem az italom, ami ezúttal whiskey volt, elvégre az előző helyen is azt ittam, amikor oldalra fordulva egy ismerős arcot pillantottam meg. Az első ami mégis szembetűnő volt, az a ruházata. Megszoktam a hivatalos, majdhogynem férfias uniformisra hasonlító meglehetősen konzervatív darabokat, most azonban kissé civilebb, kissé emberibb volt a látvány. És meglehetősen tetszetős. Vagy csak az ital gondoltatta ezt velem. Megvártam amíg a pultos elém tolta az italom, megragadtam a poharam, és nemes egyszerűséggel mellé telepedtem. Kezem hanyagul a pulton támasztva meg, benne a poharat tartva, félig felé fordulva ültem ott nagy vigyorgások közepette. Tévednék, ha elsőre úgy látom ő sem éppen a józan kategória? No lám, más is utálja a szilvesztert, nem csak én?
- Jó estét kisasszony! Megbocsátja tolakodó társaságom….- de nem tudtam ezt a komolykodó, kissé idétlen, és meglehetősen, tőlem karakteridegen viselkedést tartani, elnevettem magam.
- Szóval hello Larisa!Mi az esélye annak, hogy éppen ezen a helyen keresztezzék egymást az útjaink? Szintén a szilveszter elől menekülsz? Vagy vársz valakit? Rajtam kívül persze.- teszem hozzá félig tréfásan, remélve, hogy nem küld el melegebb éghajlatra, mert megzavartam. Ha már így alakult talán dumálhatnánk is….kivételesen nem a lövészetről.Persze tőle függ minden.


 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Larisa & Chad -2020. szilveszter
Larisa & Chad -2020. szilveszter EmptyCsüt. 19 Május - 20:04


chad and larisa

Újdonsült ügynöknek lenni maga volt a mennyország, már ami azt az áldott helyzetet jelentette, hogy a férfiak úgy zsongtak körül mint méhecskék a beporzásra váró virágot. És ki ne használna ki egy ilyen helyzetet? Jóképű tengerészgyalogosok, macsó katonák, izmos tűzoltó fiúk és mind egy helyen. Az én fiatal és cseppet sem jövőbelátó énem alig várta, hogy bezsebeljen pár nyálas bókot és ingyen bulizzon majd harapjon egyet a nagy alma közepébe és megízlelje New York igazi pezsgő oldalát. Azonban a másik józanabb ítélőképességgel megáldott személyiségem csak aludni szeretett volna egy nagyot addig amíg ki nem veti magából az ágy. De hát az élet nem kívánságműsor és ha az embernek olyan volt csoporttársai vannak, mint Kendra és Yvonne akik minden hétvégén másik pasi ágyába bújnak akkor bizony nem állhattam választás elé.
- Oké, én tuti, hogy a fekete latex szoknyámat fogom felvenni és elvágom a torkodat ha te ugyanezt veszed fel. – villantotta igéző zöld szemeit Kendra a másik leányzóra aki csak érces fintorral rángatott magára egy farmernadrágot és fedetlen kebleivel fordult felém. Én farkasszemet néztem hegyes mellbimbóival amitől a kellemetlenségi faktorom egyből az egekbe ugrott.
- Nem lehetne, hogy vegyél fel valamit Yvonne? – pillantottam a plafonra majd a szőnyegre, igazság szerint bárhova csak ne a meztelen testére. Nem tartottam magamat túl prűd embernek mégis néha emellett a két lány mellett úgy éreztem magamat mintha valami végtelen lezbikus filmbe kerültem volna.
- Talán, ha elmondod végre te is, hogy mit veszel fel. – mutatott rám Yvonne én pedig a mellei helyett próbáltam csokoládébarna szemeivel felvenni a kontaktust. Egészen lehetetlen küldetésnek bizonyult.
- Csak vegyetek fel csajok valamit és menjünk… - pattantam fel a kanapéról és húztam meg a pezsgőspoharamat. Az én szettem egészen készen volt és nem kívántam rajta változtatni. Farmer nadrág, fekete magassarkú bokacsizma, fekete blúz és egy sötétszürke blézer. Pont mint ahogy egy átlagod munkanapon is megjelennék és pontosan értettem, hogy a lányoknak ezzel pontosan ez a baja, de nem kívántam engedni a fenék és dekoltázs mutogatás vonzerejének.
- Ez nem így működik Larisa, hogy csak vegyünk fel valamit. Te is jó lett volna ha elengeded ezt a titkárnős öltözködési stílust és veszel fel valamit arra a vadmacska testedre. – csípett bele játékosan a karomba Kendra miközben egy neon pink enyhén átlátszó ingen kezdte összefonni a gombokat. Ez egy őrjítően hosszú estének ígérkezett, de mivel már itt voltam és valahol 8 és 9 óra között bebeszéltem magamnak, hogy nem tölthetem otthon a szilvesztert így muszáj voltam még egy pohár pezsgővel elfoglalni magamat.
Minimum 5 pohár pezsgő és 20 darab póló eltelte után úgy tűnt a csapat készen állt élete legjobb estéjére. Ez elég erős ellenérzéseket váltott ki belőlem de vigyort varázsoltam az arcomra és hűséges társukként mint valami részeg apáca követtem őket szórakozóhelyről szórakozóhelyre még nem fél 11 körül úgy tűnt egy adott helyen fogunk átlépni 2020-ból 21-be. Ők olyan természetes módon széledtek szét mintha valami forgatókönyv lenne az ilyen estékre én pedig egyedül maradtam mint a kisujjam. A pult tökéletes helynek tűnt, beláttam az egész placcot és az alkohol is elég közel volt ahhoz, hogy elviselhető legyen az este. A társaim hamar partnerre találtak az új évbe való áttáncoláshoz én pedig csak hatalmas sóhajok közepette húztam le pár vodkát egymás után, hogy leereszkedjen a szemeim elé az a bizonyos köd amitől minden mindeggyé válik. A látóterembe azonban hamar ismerős arc furakodott be. Kissé fókuszálnom kellett, előre is dőltem, hogy jobban lássam a másik arcát mintha ez amúgy segítene bármiben is. Kissé oldalra biccentett fejjel mértem végig újdonsült társaságomat és miután pár másodpercnyi gondolkodás után a megfelelő polcra tettem a részeg fejemben Chadet megszólalni is képes voltam.
- Az hiszem téged vártalak és az van, hogy tök jó lenne ha végre valaki felkérne táncolni. – ugrottam le a bárszékről, hogy kissé ingatag léptekkel a karomat az övébe akasszam és ha tetszik neki ha nem a tánctér felé rángassam.
- Nem a szilveszter a szar hanem az, hogy 2 órája nézem, hogy a barátnőim meztelenül lobogtatják magukat előttem és borzalmas ruhákat rángatnak magukra amiben utána kurvára kellemetlenül érzik magukat és mindenki tudja, hogy ez csak azért van, hogy megdugja őket valaki. Na tudod ez a szar mert mire oda jutsz, hogy élvezned kéne az estét elfelejted, hogy miért is jöttél. Szóval te vagy az a szerencsés, vagy szerencsétlen kiválasztott aki a partnerem lehet abban, hogy jól érezzük magunkat. – emeltem meg a kezét, hogy aztán átbújjak alatta mímelve ezzel a tánclépéseket. Hirtelen ötlet, hirtelen szavak, hirtelen tettek és az én világom most másodpercek alatt azt éreztem, hogy a helyére rázódik. Lehet mégse kell egyedül végig szenvednem az év utolsó perceit?


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Larisa & Chad -2020. szilveszter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» william & larisa • First meeting with the devil
» William & Larisa • The Lion's Cave
» Alexandra & Larisa • A little favor
» Larisa & William - Part 3
» Angelo & Larisa • Drinking too much

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: