New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Guilty or innocent? - Martina & Tiger
TémanyitásRe: Guilty or innocent? - Martina & Tiger
Guilty or innocent? - Martina & Tiger EmptySzer. Ápr. 24 2024, 17:54


Félek, és ez egyre jobban fokozódik, szinte már ájulást követel, amikor egyszercsak megjelenik Tiger, aminek okán ez az akut tünet, mert hogy ez az, annak kell lennie, végre valamelyest enyhülni kezd. Ha eltudnám mondani mennyire megdobbantotta a szívem a jelenlétével, megtenném, de képtelen vagyok egyelőre úrrá lenni a pánikon, ezért ha csak lassan is, de próbálok arra összpontosítani, amire ő ösztönöz, és mintha ennek hatására fogna el egy érzés, ami miatt nem akarok szánalmasnak tűnni a szemében. Ezért, ha kellemetlen is, de kapargatni kezdem valahonnan egészen mélyről a maradék erőmet, hogy a testem mozgásra legyen képes, és a tudatom is ezzel együtt éled fel részben.
Kocsikulcs, táska, Lexus. Mantrázom magamban, ahogy sorban cselekszem. Először átnyújtom neki a kocsikulcsom, majd felkapom a táskám a földről, végül elindulok a már korábban beazonosított Lexus irányába. Ez eddig, többnyire, mégha a testem makacskodik is velem, megy, de amikor beülök az autóba, és a gázpedálra lépek, az indulás már rémülettel tölt el, ezzel együtt pedig el is dőlt, hogy később a vezetés nem fog menni. Ennek most azonban nem engedhetek teret. Muszáj Tiger segítségére lennem, legalább ennyiben, ha jelenleg másban nem is lehetek.
Nem tudok. Csak figyelek, és szenvedek közben. Látványosan veszem szemügyre Tigert, és a támadót, akit megkötöz, és betuszkol az autóba. Vagyis mindezt Tiger értem teszi. Miattam, és ez újra nem tölt el jó érzéssel. Eszembe jut, hogy lett volna más lehetőségem. Hívhattam volna mást is, de én a bajban egyedül rá tudtam gondolni, mintha csak ösztönösen jött volna mindazok ellenére, hogy kiakartam zárni őt az életemből. Persze ez sosem volt igazán igaz, csak ezt próbáltam bemesélni magamnak. Erre most egy ilyennel keresem meg, bevonva őt egy sötét dologba. Ő mégsem riad vissza, sőt. Mintha minden lépése arról árulkodna, hogy nem először csinálja, és ahogyan ez korábban gondot okozott számomra, most megkönnyebbüléssel tölt el. Ad egy levegővételnyi időt arra, hogy a történtek ne zabáljanak fel teljesen. Ennyi pedig épp elég, hogy legalább az anyósülésen elhelyezkedjek, és anélkül kössem be magam, hogy elsírnám magam. Ugyanis a határán vagyok. Ha csak egy másodpercre a megfeszített testemet elengedném, könnyek záporoznának az arcomon. Hiszen elegendő mindössze hátranéznem a hátsó ülésre ahhoz, hogy minden, ami az elmúlt fél órában történt újra lejátszódjon, és ez meg is történne, ha számomra váratlanul ugyan, de nem jönnének meg Sáinzék. Valójában alig akarom elhinni, hogy tényleg itt vannak, mégis hálával telt szemekkel súgok egy köszönömöt, amit a számról leolvashatnak. Ezt sugallom Tiger felé is, amikor a kezét érintem, majd végre, ha csak egy szóval is, de kitudom fejezni.
- Hiszek neked. Hazudom. Mármint elhiszem neki, hogy megoldjuk valahogy, csak annak a módjában nem vagyok egészen biztos. Mert kétségkívül ő az én érdekeimet nézi, ő engem védelmez, én még sem tudok elmenni az mellett mit követtem el. Nem tudom feledni a hátsó ülésen megkötözött férfit, akit korábban elütöttem, és nem látok kiutat belőle. Nem látom mi lehetne más megoldás, minthogy kórházba vigyük. Mégsem a mentőket hívtam. Mégsem ez volt az első gondolatom, és állandóan fojtogatni kezd az az érzés, hogy nem megfelelően cselekedtem. Nem így kellett volna lennie. Azonban már késő. Már nem gondolhatom meg magamat, és hagyatkoznom kell Tigerre, aki mintha tényleg látná ebből a kiutat, vagy mindössze ezt remélem, mert kell valami, amibe kapaszkodhatok.
Legalább annak kapcsán már tisztán látok, hogy a kamerafelvételek miképp fognak eltörlődni, és Sáinzék jelenléte is egyre inkább körvonalazódik, de még mindig nem hagy nyugodni a kérdés, hogyan segíthetnénk azon, akinek én okoztam sérüléseket. Tudom, hogy nem kéne érdekelnie, hogy a legkevésbé sem érdemelné meg, de magamat okolom miatta. Bűnösnek érzem magam, ha csak eszembe jut hogyan repült át a motorháztetőmön, és ezek a képek még mindig élénken jelennek meg előttem az idő alatt, míg Tiger válaszára várok, ami kezdetben egy hosszú csendként telepszik ránk, egészen addig, amíg végre meg szólal.
- Itt már nincs olyan opció, hogy jó. Ennyit tudok még kinyögni azelőtt, hogy a fickó magához térne, és nem engedném el a témát, ha nem kezdenének őrjítően a fejembe mászni azok a szavak, amik hátulról jönnek. Ez már tényleg túl sok nekem, és talán ebből a felindulásból cselekszem úgy, hogy egy táskámban talált sállal tömöm be a fickó száját, nem törődve azzal, hogy hol vesz ezután levegőt. Valahol azt hiszem itt dőlt meg, hogy kórházba akarnám vinni, legalábbis első körben, és annak hangot is adok, mennyire járok közel a még megmaradt józan eszem elveszítéséhez.
- Faaaszom.. Káromkodok egyet, mert mást sem csinálok, mint mély  lélegzeteket veszek, de nem segít. Nem űzi el a rossz érzést, ami tépi a bőrömet. Nem szabadít fel, épp csak arra elegendő, hogy ne fulladjak meg. Mélyen beszív, hosszan kifúj. Alkalmazom, mert mi mást tehetnék, kiugrani az autóból jelenleg nem egy megoldás kész terv, ezért résnyire ugyan, de leengedem az ablakot az oldalamon, hátha a friss levegő hasznát vehetem.
Aztán végre tényleg megérkezünk az emlegetett garázshoz. Nyílik az ajtó, és mi lehajtunk egy újabb, ugyan kisebb, de ugyanolyan fehérre meszelt falú parkolóba. Rosszul vagyok ettől. Mintha csak visszatértünk volna oda, ahonnan indultunk. Mindenesetre már nem tudok tovább az autóban létezni, ezért ahogy leáll a motor, pattanok ki onnan. Lépteim szaporán veszem az autó másik oldalára, és árgus szemekkel szinte követelem, hogy adjon valami feladatot Tiger, különben a tehetetlenség érzésétől, és az összes többitől, amit próbálok elnyomni, kiborulok. Mikor végre kapom az utasítást, a fémajtó felé fordul a tekintetem, és nem váratva a dologra irányba veszem, amit amint megkapom a kódot, be is pötyögök, hogy kinyílhasson. Aztán végignézem, ahogy Tiger kivonszolja a kocsiból a támadóm, és amikor az hányni kezd, hirtelen engem is elkap a hányinger, de uralkodom rajta annyira, hogy visszasétáljak az autóhoz, és segítsek bevonszolni őt a garázsajtó mögötti szobába.
Nem sok időt szánok a körbenézésre, de azt még én is észlelem, hogy kinézetre egy jól felszerelt konditerem hatását kelti a hely, ami ennek ellenére, borzongással tölt el. Eszembe jut mik mehettek itt már végbe, főleg miután Tiger úgy gondolta jó ötlet ide hozni a fazont, akinek a sorsáról kéne döntenünk. Valószínűleg, ha ezt most mesélné valaki nekem, el sem hinném, nem hogy részesévé is válok.
Abban még segítek Tigernek, hogy a fickót a székre tudjuk ültetni, de utána fel- alá kezdek járkálni idegességemben, majd amikor már tényleg magatehetetlenné válik az illető, kitépem a szájából a sálat. Abban bízom, hogy már nincs mondanivalója, vagy legalább meghunyászkodik, érzi ég a láb alatt a talaj, de ennek a szerencsétlennek még ennyi esze sincs. Engem pedig már tényleg minden apró csírája elhagyott, szóval gond nélkül pofozom fel. Ég a tenyerem az ütés erejétől, de még ez sem tart vissza. Valahogy minden megszűnt egy pillanatra. Csak ő, és én vagyok. A düh, amit az irányába érzek, a megszégyenítés, amit ő okozott, az érintések, amik marcangolják mai napig a tudatom, a lehelete, a szavai, mind-mind egyöntetűen zúdulnak rám arra késztetve, hogy itt helyben tépjem ki a szívét az illetőnek. Ha van neki. De nincs. Nem lehet, ezért az indulataimtól elvakultan szorítom össze az arcát, és lököm hátra öt székestül együtt, meg sem hallva azt a reccsenést, ami a kezének az eltörésére utal. Egyedül az üvöltés, amely valamelyest visszahoz. Ami újra visszatérít önmagamhoz, és egyszerre eszmélek fel mit tettem. Megint.
Tiger szavait elsőre meg sem hallom, annyira kizártam egy időre, azonban az érintésére a karomat reflexszerűen rántom el, mert bár nyugodtan közelített meg, az én adrenalinszintem olyan magas szinten mozog még most is, keveredve a felszínre feltörni akaró kétségbeeséssel, hogy esélyem sincs beleolvadni. Nem nézek rá, sőt teszek egy lépést előrébb, hogy távolabb kerüljek, majd maradok ebben a pozícióban, lefagyva. A földön üvöltöző pasast bámulom, beleég a látványa az agyamba, majd próbálok nem elveszni ebben teljesen, miközben a figyelmemet Tiger szavaira kéne összpontosítanom.
Viszont megnyugodni nem tudok. Elfelejteni, hogy mi történt még annyira sem, de egyelőre ennek nem adok hangot. Ahogy annak sem, miképp taglóz le minden kimondott szó, ami arra irányul én mit követtem el, és ennek milyen következményei lehetnek, melyekkel még csak vitába sem szállhatok, de a türelmem a végét járja, amikor már szembe kerülünk egymással, és az ujjaim után próbál nyúlni. Most sem engedek az érintésének, nem fogadom be, mert képtelen vagyok azt a segítséget elfogadni, amit ő kínál. Egyelőre legalábbis biztosan nem.
- Ez most komoly? Ennyit tudsz közölni? A tényeket, amiket már én is tudok? Hogy a faszba lehetne ez az egész olyan, mintha meg sem történt volna? Nézz már körül! Olvasom rá a haragom, ami nem is az irányába, sokkal inkább magammal szemben tanúsítok, de ez most így jön ki rajtam, miközben végig mutatok a pasason, aki, ha jól saccolom, hamarosan eléri azt az állapotot, amikor már csak pár nyögésnyi erő fogja elválasztani az ájulástól.
- Ez az egész úgy szar, ahogy van.. Jézusom.. Én.. Én.. Fújtatok egyet, könnybe lábadt szemekkel, miközben megmasszírozom az orrnyergemet, hogy folytatni tudjam. - Ez már végig fogja kísérni az életemet. És azt sem tudom mit vársz tőlem. Mégis mit kéne erre reagálnom? Hogy igen, tudom? Tudom, hogy mekkora bajban vagyok, és minden hozzám lesz visszavezethető, ha kórházba visszük? Hogy ez már nem opció? Akkor? Akkor mi legyen? Eresszek egy golyót a fejébe, és holnap keljek fel, mintha mi sem történt volna? Ezt kéne mondanom? Kérdezem tőle számon kérően, olyan számomra abszurd dolgokkal dobálózva, ami talán nem is áll távol a valóságtól. Mert, ha nem is én, de az egész idevezető úton az az érzés fogott el, hogy valaki pontot tesz ennek a végére, egy életet elvéve. Erre viszont nem tudom, hogy valaha is felkészült lennék, mégis ezt a témát érintem, amikor folytatom, mert minden eddig elnyomott szó most akar felszínre törni. - Bassza meg! Ha tudnád, hogy végig futott a gondolat az agyamon, hogy szívesen megtenném.. eltenném láb alól, mert megérdemli, mert ártalmas, mert egy féreg, akinek nincs joga létezni.. Vallok színt, hogy ténylegesen megfordult hasonló gondolat a fejemben. - De én nem leszek gyilkos. Közben mégis olyan közel állok hozzá, hogy még egyet belerúgjak a földön fekvőbe, hogy ez megrémiszt. Te ezt érted? Hmm? Vagy nálad csak a racionalitás és a tényszerű közlés létezik? Érdeklődök, támadok, mert most mást nem ismerek, ezzel is csak védekezni próbálok, miközben átláthatatlanul kuszálódik minden össze, és kimerítem minden erőmet, ahogy egyre hangosabbá válok.
- Tudom, hogy nem ismersz eléggé még, de nem egyértelmű, hogy egy szájbabaszott ölelésre lenne szükségem, hogy legalább egy percre, de teljesen összezuhanhassak? Annak ellenére kérdezem ezt, hogy erre nincs lehetőség, és ezt tudom, ahogy azt is, épp azért közelített erről az oldalról, amiért a felszínen akar tartani. Amiért, ha most esek darabjaira, nem lesz időben kiút ebből, vagy történetesen az lesz a megoldás, hogy itt helyben patkol el a fickó, ha nem figyelünk.
Pontosan ez történik ebben az amúgy is már átláthatatlan káoszban, ami leginkább nekem köszönhető, amikor éppen csak megüti egy hang a fülemet, ami a fickó felől érkezik. Tekintetem Tigerről most ő rá vándorol, amikor látom, hogy a saját hányásában fuldoklik, tekintve, hogy háttal ért földet, amikor a dühöm tettlegességig fajult. Alig pár másodperc ugyan, de végig fut az agyamon, hogy végignézem, ahogy ezzel bevégzi, amivel a sorsa eldől, ahogyan az enyém is, és talán az utóbbi, ami miatt amint letelik ez a rövid, mégis hosszasnak tűnő idő, a cselekedeteim írják felül a gondolataim. Gyorsan a pasashoz lépek, és mivel nehezebb, mint amire számítok, kissé nehézkesen, de az oldalára fordítom, megakadályozva ezzel, hogy megfulladjon. A bűz émelyítően hat rám, és nem sokon múlik, hogy én is kidobjam a taccsot néhány, öklendezést követően.
Térdre rogyok, mintha most szállt volna el minden erőm, amikor szembesülök azzal, hogy a fickó valószínűsíthetően tényleg belső vérzésben szenved, és a vérveszteség idézte elő a hányást is, ami akár agysérülés gyanújára is adhat okot.
- Mondd, hogy van egy kijelölt orvosotok, aki azonnal tud segíteni, aki tartja a száját. Potyognak a könnyeim, felmérve annak a lehetőségét, hogy a fazon az én kezeim által patkol el, ha nem teszünk valamit. - Nem halhat meg így. Nyöszörgöm, alig hallhatóan, miközben a fickó fejét tartom, aki befejezi a hányást, és kezeimen érzem nyirkos bőrét az izzadságtól, amit nem indokol a hőmérséklet. Egy újabb jel, ahogy a szapora, kapkodó légzése is, hogy a vérmennyisége egyre inkább csökken. Félek, ha sürgősen nem látja el egy orvos, itt a vége, és aligha tudnék azzal a tudattal tovább élni, hogy megöltem valakit. Mégha az bűnös is.
Martina and Tiger


mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: Guilty or innocent? - Martina & Tiger
Guilty or innocent? - Martina & Tiger EmptySzomb. Ápr. 06 2024, 21:17



And then @Martina Quinlan suddenly
bumped into my life and made me a brother






Not your fault

Azért lelkiekben nagy hatással bír rám Tini. Sok mindenre fel vagyok készülve, maga a fekvő test látványa sem ijeszt meg, de az, hogy egy ártatlan lánnyal találom szembe magam, na ahhoz még én sem vagyok hozzászokva. Nem tudom, hogy ilyenkor mi a helyes magatartást, mivel Domi mindig csak bántalmazott volt és sosem az elkövető. Úgyhogy minden, amit teszek, az lényegében ösztön és megérzés. Bízok benne, hogy szavaim jó hatással vannak Tinire és nem csak rontok a helyzeten. Pláne azzal, hogy bekapcsol a cselekvő agyam és immáron minden agysejtem azon kezd pörögni, hogy hogyan lehetne minél gyorsabban elhúzni a csíkot, miközben lehetőleg tisztára mosom Tinit.
Fél szemmel látom, hogy nem teljesen arra megy, ahol a kocsim parkol, viszont én magam a Mercedes felé tartok, úgyhogy nem kiáltok neki, csak szemmel kísérem őt bízva abban, hogy minden szavamat értette. Ez be is bizonyosodik, mikor meglátom kezében a táskáját és végül megnyugodott levegővétellel huppanok be a kocsijába, hogy arrébb álljak vele.
Legszívesebben megkérném Tinit, hogy forduljon el, de erre most nekem sincs lélekerőm, se időm, ehelyett gyorsan cselekedek és összekötözöm a molesztáló fickó végtagjait, hogy az autóban ne jelenthessen gondot az sem, ha magához térne és mindeközben bízom abban, hogy Tini még bírja a látványt. Ha eddig nem tudta elképzelni, hogy milyen az életem, hát most saját szemével is láthatja a tapasztalataim bizonyítékát. Nem vagyok rá büszke, de most egy kicsit örülök, hogy érdemben is tudok neki segíteni.
Ezek után nem feltétlenül tudom a teljes figyelmemet neki szentelni. Rátaposok a gázra és kihajtok a garázsból, de még mielőtt érdemben felgyorsíthatnék, újra a fékre lépek. Megjöttek Sáinzék. Mi tagadás, gyorsak voltak, szerencsénk volt, hogy épp a környéken jártak. Elmondom nekik az instrukciókat és mintha kicserélték volna a latino fekát, teljes elköteleződéssel közli velem, de sokkal inkább Tininek címezve a fogadalmát, hogy elintéznek minden hátramaradt munkát.  
- Megoldjuk, Tini, megoldunk mindent! - pillantok rá bizakodóan, mikor megköszöni. Ugyanakkor azzal, hogy újra meglátom kétségbeesett arcát és részben azzal is, hogy megérzem karomon gyengéd érintését, újra felkavarodik bennem valami. Valami érzelem… Összeszorul a gyomrom, de a kellemetlen érzéssel együtt gázt adok, hisz nem ragadhatok le, úgy nem, hogy itt egy kötözött ember a hátsóülésen.
Tovább megyek és hívom Olivert a kamerák miatt. A sráccal szerencsére elég könnyen megy a kommunikáció annak ellenére is, hogy érzem rajta, hogy most épp nem akart volna dolgozni. Miután megszakad a vonal, összefoglalom Tininek, hogy most mi történt és mik fognak még az elkövetkező percekben.
Az igazság az, hogy számítottam a kérdésére, hiszen mikor megérkeztem is kiejtette a száján – még ha pánikszerűen is -, hogy kórházba kell vinni a sérültet. Ennek okán csak részben ér gyomrosként ez a kérdés, mondhatni hideg, de legalább nem jéghideg zuhanyként halad végig testemen az érzés, hogy talán most csalódást kell neki okoznom, mert én nem az az ember vagyok, akinek a kórház környékén kellene mutatkoznia… és megjegyezném, neki se tenne jót, ha ilyen erkölcsiesen cselekedne.
Hosszú csend telepedik ránk, magamon érzem a lány választ váró tekintetét, de a menetzaj segít, hogy ne legyen annyira keserű érzés, amíg végül megszólalok. Nem nézek Tini szemeibe, most nem merek, csupán komor tekintettel figyelem az utat.  
- Megbeszéljük később, rendben? Meglátjuk, hogy lenne jó. - Nem akarom képébe köpni azt, hogy „nem” mivel a pofátlan őszinteséget az erkélyen nehezen tudta kezelni, amivel nincs gond, de itt és most nem szállhat ki mellőlem és nem is tekerheti ki kezemből a kormányt, úgyhogy jobbnak vélem egy valós, de mégsem teljesen elutasító válasszal előállni. Ellenben örülök is, hogy nem megyünk bele jobban a témába most, mert a fickó hátul kezd magához térni. A visszapillantóban kezdem kémlelni, de nem látom, ezek szerint nem ült fel. Bár nem is nagyon tud, úgy összekötöztem.
- Mi aa… - pillantok meglepetten Tini felé, aki kicsatolja az övét és most már azt is látom, hogy egy sálat vett elő. Innen ki tudom találni, mi történik mögöttem. Remélem nincs bedugulva az orra a férfinak, mert különben most meg fog fulladni, viszont ennek tudatában is örülök, hogy Tini betömi a száját. Azért nem tagadom, meglepett tőle ez a mozdulatsor.
- Pár perc. Most már mindjárt ott vagyunk. Addig próbálj meg mélyeket lélegezni, az segíteni szokott. - Még nekem is, mikor közel vagyok az agyvérzéshez, mert bizony még nekem is vannak ilyen pillanataim. Míg ő lehúzza az ablakot, én nagyobb fokozatra állítom a légkondit.
De tényleg hamar odaérünk. Befordulok egy kis utcába, majd amint felnyílik a garázsajtó, lehajtok az alagsorban kialakított, fehérre meszelt falú parkolóba. Nem nagy, sőt, közel tizenöt autónak ad csupán helyet ez a kanyargós parkoló. Nem akarom mondani, de szerintem Tini sejti azt jól, hogy ez a banda tulajdona. Itt lényegében minden a miénk.
Alig szállok ki a vezetőülésből, Tini már ott terem előttem. Szeretem, ha valaki ennyire pörög, igaz, jobban szeretném, ha nem a sokk vezérelné.  
- Nyisd ki azt az ajtót - mutatok a nagy garázsajtónak kinéző fémajtóra és míg ő odamegy, addig én megnézem a pasast, aki látszólag elájult. Összenyomom az orrtövét, mire hallom, hogy cupákos hanggal rugózik ki a két orrlyuka, mikor elengedem. Talán még nem fulladt meg…
Mindeközben, ha Tini az ajtóhoz ér, nem tudja kinyitni, mert természetesen zárva van, ellenben mellette a falon észrevehet egy mágneses kódzárat.  
- 653758 - mondom a kódot neki, amit, ha bepötyög, az ajtó kinyílik. Ezúttal hangom már erőlködéssel teli, mivel épp a fickó alá nyúlok, hogy kiemeljem az autóból. A ráncigálás során (meg valószínűleg azért is, mert már kap levegőt) magához tér és felnyög, öklendezni kezd, úgyhogy arccal lefelé fordítva a földre dobom. Hány. Sejtettem, hogy fog, be is verte a fejét, mikor Tini elütötte, majd összekötözve fekvő pozícióban élte át az autóutat, ennyi magatehetetlenségtől pedig felkavarodik az emberi szervezet. Hagyom, hogy kihányja magát, próbálok nem a bűz terjedésének irányába állni, mondjuk ennél undorítóbb dolgokkal is szembesülnöm kellett már. Aztán, ha kihányta magát, visszatömöm szájába a sálat és Tinivel együtt bevonszoljuk őt a garázsajtó mögötti szobába, ami egy modern, jól felszerelt, drága gépekkel teli, ablakok nélküli konditerem. Kibogozom a lábait és a kezeit egymáshoz összekötő csomót, hogy egy székre tudjuk ültetni.
A kezemben maradt kötözővel aztán a szék mögé lépek, míg a pasas éledezik és az eleve összekötött kezeit a székhez is hozzákötöm, nehogy itten önálló mozdulatokat akarjon tenni. Látom, hogy Tini szinte kitépi szájából a sálat.
Most már nagyon elevenné válik a fickó, érzem kezein is, hogy ki akarja rántani a kötésből, de nem hagyom neki, habár jelen pillanatban lehet nem is fogja fel, hogy mögötte vagyok, annyira Tinit kezdi el támadni szavakkal. A sértéseket én már meg sem hallom, azonban az arcát érő kéz visszhangzó csattanására szinte az én szemeim is kipattannak. Mintha én kaptam volna, annyira kijózanító és lehengerlő hatással bír Tini ütése még számomra is.
Most már felállok a kötés elkészítése után, így a pasas mellett, Tinivel részben szemben, premier plánból nézhetem végig, ahogy a félelem kiteljesedik a féltestvéremen. Mert ez az… adrenalinlevezetés, avagy a harag kirobbanása a lányban. Hiába sejtem, értem mi történik most vele, egyszerűen lefagyok, hogy ilyennek látom őt.
Aztán Tini szavai földbe gyökereztetik a lábam. Félni kellene Tinitől? Igen? Ezt az énjét még nem ismerem, viszont úgy döntök, hogy nem fogom visszafogni őt, tegyen bármit is ezzel a pasassal. Kíváncsi vagyok rá, ezzel együtt pedig nem tagadom, hátsó szándékom az, hogy talán… de csak talán, a most benne kiteljesedő haragtól egy kicsit jobban meg fogja érteni az én helyzetemet. Azt, hogy miért gyűlölöm ennyire mindazokat, akik engem, vagy a szeretteimet rendszeresen bántják.
Megyek, hogy becsukjam magunk mögött a cipelés során nyitva hagyott ajtót. Nem akarom, hogy kiszűrődjen bármi hang és tudom, hogy az ajtó kellően szigetel. Még nem érek vissza Tinihez, csak a hangot hallom, ahogy a szék hátrabillen Tini lökésétől és a pasas a fölre esik. Nem tudom, Tini hallja-e, de az én fülemet megüti egy tompa reccsenés, tudom is a forrását, ugyanis olyan szögben kötöttem hátra a kezét a székhez, hogy szinte fix, hogy eltört a karja, mikor ráesett.
Érzem, hogy Tini túlpörgött, ami nem baj, sőt, egyenesen megértem, hogy ilyen, viszont a hátraesett, székhez kikötözött férfi ordítása után talán úgy tűnik, kezd alábbhagyni benne a düh. Vagyis ideje közbeavatkoznom, mielőtt ismét kétségbe esik.
- Tini, nyugalom - közelítem meg a lányt hátulról és két karjának bicepszizmát érintem meg kezeimmel. Hangom nyugodt, már-már a helyzethez képest pofátlanul is az, de bízom benne, hogy az én higgadtságom és határozottságom majd támaszként tud szolgálni neki.
- Most egy kicsit ne gondolj arra, ami történt, csakis arra, ami a jelen alapján ezután történhet - folytatom nyugodt hangon, továbbra is mögötte állva szándékosan, mivel azt akarom, hogy a nyögdécselő, székkel hátraesett, jelenleg mozdulni is alig bíró fickót nézze, ne engem. -  A srác magánál van, jól ismer téged, hiszen tudja ki vagy. Itt van eltört karral, valószínűleg belső vérzésekkel. - Tényszerű vagyok, remélem, hogy így hatással tudok lenni rá és racionális gondolkodásra tudom bírni. -  Vagyis, ha beviszed a kórházba, akkor a fickó mindent elárul a rendőrségnek, majd téged letartóztatnak baleseti cserbenhagyásért és emberbántalmazásért. - Szándékosan csak azt mondom, amit ő tett, azt inkább nem említem, hogy lényegében megsemmisült minden bizonyíték a helyszínről és egy komolyabb nyomozás után Tinit összemosnák velünk, egy bűnszervezettel, vagyis nagyon súlyos büntetésben részesülne. Az ő szemszégéből ez a teljes történet, de nem akarom ennyire kaotikussá tenni a helyzetet számára. A teljes igazság persze az, hogy ez a fickó nem fog élve távozni innen. Miért? Mert megsemmisítettünk minden bizonyítékot és mert a mi kezünk is benne van, márpedig minket nem fog beköpni a rendőrségen, az tuti. Szóval most reménykedem, hogy el tudom érni Tininél azt, hogy ő maga lássa be, hogy nem lesz ebből kórházi menet és szeretném, ha ezt ő mondaná ki, ez az ő döntése lenne. Persze ez csak a legjobb forgatókönyv, ami most a fejemben van, viszont még mindig nem ismerem annyira őt, hogy tudjam, miként reagál egy ilyen… segítségre. Mondjuk segítségnek amit most teszek, de rosszabb arcúak ezt megvezetésnek hívják. Tisztában vagyok vele, de még mindig csak neki akarok segíteni, az ő érdekeit és az ő lelkiállapotát nézem. Nyilván nem keverhetem bele egy ekkora bűncselekménybe, ezért is finomítok ott, ahol lehet.
Ezúttal szembe fordulok vele és karjairól lecsúsztatom kezeimet, hogy vérrel teli forró ujjait fogjam meg.
- Tudok segíteni neked. El tudom intézni, hogy ez az egész olyanná váljon, mintha meg se történt volna. - Mint mondtam, az ő döntés… még. Ha nagyon ellenkezni fog, akkor viszont már nem az övé lesz.

BEE


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Because LOVE is the stongest
power on EARTH
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
x good and bad guys x
- - - - - - - - - - - - - - -

+ Tod is my partner & enemy
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Guilty or innocent? - Martina & Tiger
Guilty or innocent? - Martina & Tiger EmptyPént. Márc. 22 2024, 18:32


Bajban ismerjük meg ki az igaz barátunk, de ez vajon újdonsült testvérekre is igaz?
Még csak megfontolásnyi időm sem volt, amikor elküldtem Tigernek az S.O.S sms-t, valami legbelül mégis azt súgta, legyen bármi, rá számíthatok azok ellenére is, hogy legutóbb még én nem tudtam, hogy ő számolhat-e velem, és nem azért, mert ne lenne fontos. Ugyanis az, és ezt valami megmagyarázhatatlan módon, de a legelső alakalommal, amikor találkoztunk már tudtam. Hülyeség vagy nem, éreztem, hogy összekapcsolódik a sorsunk, és nem csak azért amiért féltestvérek vagyunk. Elvégre igen, közös az anyánk, de ennyi év kihagyás után aligha lenne ez ide elég, és talán épp ezért próbáltam magam előtt is tagadni a hirtelen kötődést, mert az oka felfoghatatlan volt számomra.
Most már viszont azt kívánom bár előbb elfogadtam volna. Bár ne így találkoznánk újra, és bárcsak előbb megtudtuk volna beszélni a dolgainkat, tisztázni pár kérdést, ami nem hagyott nyugodni. Bárcsak elmagyarázhatnám neki miért voltam képes őt napokig kerülni, és úgy csinálni, mint akit teljesen hidegen hagy, miközben más sem foglalkoztatott, minthogy az ő és az én életem, hogy tudna gond nélkül összefonódni. De erre most nincs lehetőség. Hiszen sem a lehetetlen helyzet, sem az idő nem engedi, hogy az amúgy fontos, de most felesleges szájtépésnek tűnő magyarázkodásba kezdjek. Mondjuk amúgy sem menne. Az egész felismerés is azért tört csak felszínre, mert a kétségbeesett várakozással telt percekben másra sem tudtam gondolni, egyáltalán eljön-e, és mennyire akarom, hogy ő legyen az a személy az életemben, aki ha baj van, ott van mellettem. Akire bármikor bármilyen helyzetben számíthatok, legyen szó akár egy olyan elcseszett ügyről, mint amiből most egyedül kimászni nem tudok.
Legelőször, amikor még nem látom, csak az ismerősen csengő hangot hallom, mintha csak a képzeletem űzne gúnyos játékot velem, és még akkor is nehéz nem azt hinni, hogy megőrültem, amikor megpillantom Tigert. Aztán mire végre feleszmélek, másra szinte nem is vagyok képes, minthogy azonnal a karjaiba essek, és szorosan öleljem, ezzel is megbizonyosodva arról, hogy tényleg itt van velem. Egyetlen egy pillanat erejéig legalább eltudok feledni mindent, majd újra darabjaira esem, amiről tudom, hogy nem engedhetném meg magamnak, de kell legalább egy perc, amíg pár könnycsepp útnak ered az arcomon, és baromi nehéz nem zokogni. Legszívesebben most azt tenném, hagynám, hogy teljesen szétessek, de valahogy ösztönösen mar belém a tudat, hogy nem engedhetek neki. Ezúttal nem ereszthetem szabadjára a túlcsorduló érzelmeimet, így amilyen hamar csak rátudom bírni magam, bontom az ölelést. Belehajtom a fejem Tiger tenyerébe, hagyom, hogy letörölje a könnyeimet, és egy pillanatig még ringatózok ebben egészen addig, míg meg nem szorít kicsit megrázva engem, ösztönözve arra, ideje visszatérnem a jelenbe.
Minden erőmet összeszedve igyekszem értelmes választ adni a kérdéseire, még akkor is, ha minden porcikám ellenkezni akar, hogy egy hang is kijöjjön a torkomon. Összefoglalom, már amennyire tőlem telik a történteket, és a kapkodó lélegzetvétel ellenére próbálok nem kifulladni. Némileg az segít, amikor Tiger mindkét kezébe veszi az arcom, és megerősít abban, amit én is tudok, mégis nehezemre esik elhinni, akkor is ha korábban egyszer már sikerült kimondani, ezért újra elismételni nem tudom, csak sután bólintani egyet, hogy felfogom, és értem.
Azt viszont már csak akkor értem meg igazán, hogy jól tettem, amiért neki szóltam, mikor olyan határozottsággal és magabiztossággal lép fel, amire én jelen esetben még képtelen vagyok. Meg kell törölnöm a szemeim, mielőtt a szürke Lexus irányába nézek, amivel ő érkezett, és miután beazonosítottam, újra csak egy bólintással vagyok képes megerősíteni őt, hogy észlelem, amit mond, de a hang a torkomon megszorult. Remegő kézzel átnyújtom neki a kocsikulcsomat, és ekkor jövök rá, hogy volt nekem egy táskám, amit még akkor ejtettem el, amikor megtámadtak, majd a menekülés során sem vettem fel a földről a pánik közepette. Tekintetem cikázni kezd, hirtelen azt sem tudom melyik pozícióból hova érkeztem, amikor végre szemeim megtalálják. Nem az a fontos, ami benne van, nem is maga a táska, sokkal inkább a bizonyíték, hogy itt jártam, hiszen tele van az irataimmal, és nem vagyok jártas ez ügyben, de nem lenne szerencsés itt hagyni, ezért mielőtt Tiger autójához indulnék először azt szedem össze anélkül, hogy magyarázni kezdeném.  
Az erőmet még mindig nem sikerült teljesen visszanyerni, bénának érzem magam minden egyes lépésnél, de igyekszem eleget tenni annak, amit Tiger kért tőlem. Beszállok az autójába, és ez a mozdulat újra lejátszatja a fejemben a gázolást, amitől kiráz a hideg, viszont mielőtt túl sok időt pazarolnék el erre, azt figyelem, hogy mikor jelez nekem Tiger, és amikor int fogcsikorgatva ugyan, de gázt adok. Odaállok ahova kérte, majd kiszállok az autóból, hogy kinyithassam a hátsóülést, és a látvány, ami elém tárul, megrémiszt. Ugyan levágtam, hogy valami ilyesmire készül Tiger, de ezt végignézni, és részt is venni benne, főleg miután mindez nekem köszönhető, mindenhogy, csak nem megnyugtatóan hat az amúgy sem stabil lelki állapotomra. Segíteni nem tudok neki, a lábaim legyökereztek, így a cselekedeteiben nem állítom meg, mindössze végignézem, ahogy nehézkesen, de betuszkolja a pasast a hátsó ülésre.
- Durva. Ennyit tudok csak kinyögni, elnézve azt ahogyan Tiger összekötözi a támadóm kezeit és lábait, és nem úgy értem, hogy ő lenne a durva, mindössze a sokk mondatja velem a körülményekre való tekintettel. Mármint amúgy ő is durva, de jelen esetben hogyan is ítélkezhetnék?
Ezernyi gondolat jár a fejemben, ezernyi kérdéssel, mégis amikor Tiger bezárja a hátsó ülést képes vagyok, mégha csak kis időre is, de elengedni őket, és beülni az anyósülésre. Miután becsatoltam magam, tekintetem azonnal a hátsó ülésen fekvő fazonra irányul, majd onnan Tigerre, végül az autómra, amit hátra hagyunk. Már ott a kérdés a számon, amikor kigurulva a parkolóból megpillantok egy másik autót, ami mellett megállunk, és egészen addig amíg nem látom meg Sainzt, nem hallom a beszélgetést, nem is értem mi a terv. Végül amikor összeáll a kép, ledöbbenek mennyivel előttem jár Tiger, ráadásul jön egy újabb felismerés, miszerint mindenki az én seggemet menti annak ellenére, ahogyan a legutóbb faképnél hagytam őket.
- Köszönöm. Érintem meg Tiger kezét egy pillanatra hálával a szemeimben, mert még nem tudom rendezni magamban a történéseket egészen, az viszont egyértelmű, hogy törődik velem, és nélküle aligha tudtam volna döntést hozni. Nem hogy jót, semmilyent, így egyelőre mégha szarul is vagyok, de legalább már nem egyedül.
A szívem olyan gyorsasággal ver, hogy csoda nem szakad ki a helyéről, ez viszont már nem egyértelműen a pánik, hanem az adrenalin velejárója, ahogy kiérünk a forgalmasabb útra. Mostanra már úgy érzem helye lenne a kérdéseknek, de elnézve Tigert, ahogy a telefonját nyomkodja, és egy hívást indít, úgy döntök még kivárok, hátha azzal is több információ birtokába jutok anélkül, hogy szóra nyitnám a számat. Ez be is jön, és amikor a kérdés ér, hogy mikoriak a felvételek, mielőtt válaszolhatnék Tiger megteszi helyettem, így egyetértően bólintok. Ha nem ebben a helyzetben lennénk lenyűgözne, hazudok így is lenyűgöz milyen profin törölnek el egy megtörtént esetet, ami alig fél órája történt. Nem tudom ez most rám nézve mit jelent, de némi csodálat csillan meg a szemeimben, ami azon nyomban eltűnik, amikor Tiger a garázst említi a kórház helyett.
- És mikor visszük kórházba? Teszem fel a kérdést aggódó tekintettel, először az ő szemeibe nézve, majd a még mindig eszméletlen pasast csekkolom, mert a körülményeket elnézve értem miért nem tehetjük meg ezt azon nyomban, de elkap egy fojtogató érzés, ami azt sugallja, hogy erre később sem fog sor kerülni. - Ugye kórházba visszük majd? Kérdezek rá újra, másképp, hogy értse mire gondolok, és mintha megrémült volna attól a gondolattól, hogy más végkimenetele lesz a dolognak, a támadóm is kezd nyöszörgő hangokat kiadva, valószínűleg a fájdalomtól, magához térni. Azt hiszem ettől esek pánikba igazán én is, főleg miután alig érthetően, de elkezd beszélni is. Káromkodik, fenyeget, amihez nem is értem, hogyan van még ereje, de ha ezt kell hallgatnom, amíg oda nem érünk, előbb vihet engem Tiger egy intézetbe, ahol kezelnek. A táskámban kezdek kutatni, majd amikor találok benne egy selyemsálat, kicsatolom az övet, és hátrahajolok, hogy beletömhessem a mocskolódó szájába. Mikor ez megtörtént, visszaülök a helyemre, újra becsatolom magam, és lehunyva a szemem beszívom, majd kifújom a levegőt.
- Oké, mikor érünk oda a garázshoz? Kezdek kiborulni. Vallom be, mert egyszere kezd letámadni mindenféle érzés, és ha ez még a kocsiban robban, az egyikünknek sem lesz szerencsés. Résnyire ugyan, de leengedem az ablakot, mert szükségem van arra, hogy megcsapja az arcom a levegő, és egészen addig maradok így, tettetve, hogy minden rendben, ameddig oda nem érünk az emlegetett garázshoz, ahol állítólag majd lehiggadhatunk. Kétlem, hogy engem jelen helyzetben képes lenne bármi is lenyugtatni.
Amikor végre megérkezünk összenézek Tigerrel, majd amint leállítja az autót kipattanok az autóból, mivel megőrülök, ha egy perccel is tovább kell maradnom.
- Hogyan tovább? Sétálok át az ő oldalára, amikor kiszáll, mintha csak arra várnék, hogy tudjuk már le ezt az egészet. Tulajdonképp pontosan ezt szeretném, a végére érni, azt viszont már nem tudom mikor kattantam át a pánikból odáig, hogy képes legyek ezt már nem remegő hanggal megkérdezni.
Úgy cselekszem, és ott segítek, ahol tudok Tigernek, egy egészen más ember képét lefestve, mint korábban, amikor földbe gyökereztek a lábaim, és nem hogy mozdulni, de hang se jött ki a számon. Kinyitom neki a hátsó ajtót, hogy kihúzhassa onnan a támadom, majd egészen egy székhez ráncigálja, ahol leülteti. A sálat már én magam tépem ki a szájából, arra gondolva, hogy jöjjön, aminek jönnie kell, csak essünk már túl rajta.
- Megöllek ribanc! Jön az első, sokat magára nem várató fenyegetőzés, amit nem először hallok tőle, és mintha ezért lenne, hogy minden eddigi nekem szánt megjegyzése egyszerre akarná szétrobbantani az agyam, amire én a dühtől az eszemet veszte felpofozom. Nagyot szól, oldalra is hajlik a feje, amit én rántok vissza összeszorítva az arcát mélyen belenézve a szemeibe.
- Azt hiszed félek tőled? Jobban teszed, ha te kezdesz el félni tőlem! Vágom az arcába, és akkorát lökök rajta, nem törődve a korábban általam okozott sérüléseivel, hogy hátraessen a székkel együtt.
Határozottan elvesztettem a fejem, a kontrollt magam felett, és sajgok az idegességtől, ami a bőröm alá kúszik, miközben a lelkiismeretem is kezd előmászni, ami ráébreszt a tetteimre. Olyan kettősség marcangol, hogy azt sem tudom mi tévő legyek, mindenesetre Tiger szemeibe nézni képtelen vagyok. Mi a fene van velem? Hogy emelhetek bárkire is kezet, mégha az ártott is nekem? Én nem ilyen ember vagyok, vagy mégis?
Martina and Tiger


mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: Guilty or innocent? - Martina & Tiger
Guilty or innocent? - Martina & Tiger EmptyVas. Jan. 21 2024, 14:03



And then @Martina Quinlan suddenly
bumped into my life and made me a brother






Not your fault

Annak ellenére, hogy kívülről egy végletekig racionális embernek tűnhetek, aki totál érzéketlen egy pöcs, valójában a tetteim nagy részében az érzelmeim visznek előre. Érzelmi alapon cselekszem, ez akkor rajzolódik ki legélesebben, amikor elér hozzám Tini üzenete és én fejvesztve kezdek el rohanni a megadott helyszínre. Mintha nem lenne holnap, mintha nem lenne már így is elég felelősségem azért, hogy életben kell maradnom. Ha van egy dolog, amit bármikor megtennék, az az, hogy megvédem a barátaimat és a családomat kérdés nélkül. Ilyenkor pedig az sem számít, hogy Tinit még nem ismerem olyan régóta, hogy nagy jövőt merjek szentelni az ismeretségünknek, hiszen legutóbb még annak tudatában váltunk el, hogy nem tudja, akar-e velem többet találkozni, vagy sem. De ez teljesen mindegy. Ha anyám, vagy Tini bajba kerülne, tudom, hogy úgyis egyből fegyvert ragadnék. Mert én ilyen vagyok.
A heves érzelmi állapotom ellenére olyan vagyok, mint egy jólképzett katona, a helyszínen pontosan tudom, hogy kell cselekednem ahhoz, hogy megadjam magamnak és Tininek is a túlélés esélyét, márpedig az így sem túl nagy, ha arra számítok, hogy a mexikóiak többen vannak. Rettegek a látványtól, ami fogadhat, mikor megpillantom Tinit, azonban első ránézésre fel kell eszmélnem, hogy egyelőre Tini az, aki a talpán áll és egy pasas az, aki fekszik. Elsőre nem feltétlenül értem a helyzetet, de tisztának tűnik a terület, úgyhogy nadrágomba tűröm a fegyveremet és a lány mögé lépek.
Végig pásztázom Tini testét sérüléseket keresve, majd ahogy konstatálom, hogy tényleg nincs életveszélyben, a sérültre és annak környezetére pillantok. A helyzet elég egyértelmű már, így hát újra Tini arca kerül a fókuszomba. Kétségbeesett tekintetétől úgy érzem, mintha kettészakadna a szívem, még mindig magamat okolom, hogy ezt át kellett élnie. Nyelnem kell egyet, ahogy megölel, pár másodpercre lefagyok az érzelemlökettől, mely végigsöpör a testemen. Magamhoz szorítom, érzem a lány hevesen dobogó szívverését mellkasomon, de veszek egy mély levegőt, hogy újraindítsam bénult érzékeimet, aminek segít, hogy Tini is bontja az ölelést.
Kezemmel arcához nyúlok, tenyeremet fejének egyik oldalára teszem, majd hüvelykujjammal letörlöm a könnycseppét. Nem vagyok teljesen finomkodó, de nem is az érzelmi vigasztalás most a célom, hanem hogy minimális szorításommal megrázzam a lányt, rákényszerítve, hogy valahogy oszlassa el a rohamát, térjen vissza a jelenbe, mert válaszolnia kell, tudnom kell, hogy mit tapasztalt, egyedül volt a pasas vagy sem.
Kiráz a hideg, ahogy meghallom, hogy megtámadták és fizikailag is hozzáértek, testemben egyből termelődik az adrenalin és a tesztoszteron, legszívesebben felrángatnám a földről, hogy én verjem bele a betonba a fejét, de Tini remegő hangja segít, hogy a lényegre koncentráljak.
- Oké, figyelj - veszem mindkét kezembe arcát úgy, hogy ezúttal a hajzuhatagát érik tenyereim, de nem takarom el a kilátást, se a fülét, mert fontos, hogy ő is érzékelje és hallja a környezetet, ne csak én. - Nem a te hibád, oké? Baleset volt, ő ugrott eléd! - ismétlem vissza a szavait, csak sokkal határozottabban, hogy ő is jobban elhiggye azokat, hátha ettől visszatér a vér fejébe és ne úgy kapkodja a levegőt, mintha víz alatt lenne.
- Jól tetted, helyesen döntöttél, hogy nekem szóltál. - Azzal elengedem őt és a kocsim felé mutatok, amit nem zártam le mikor kiszálltam. - Ott a szürke Lexus, ülj be, én intézem a srácot. Benne van a kulcs, mikor intek, állj ide vele, jó? - Azt megvárom még, hogy beazonosítsa az autóm, eközben vetek egy pillantást a telefonomra, hogy hol tartanak Sáinzék, akik persze egyből elindultak a riasztásomra.
- Add a tied kulcsát - nyújtom kezem, hogy még mielőtt elindulna, nyomja a kezembe, mert szükségem lesz rá. Nem fogom az övét összemocskolni ezzel a barommal, pláne, hogy az apjának el kellene számolnia majd, úgyhogy maradjon csak Tini és a kocsija tiszta amennyire lehet.
Beszállok az autójába és megkerülve az ájult pasast átgurulok elé, majd behúzom a kézipéket, de nem állítom le a kocsit. Ki tudja, mikor van szükség egy gyors padlógázra. Vetek egy pillantást megint a kamerákra és a kijáratra, elvileg teljesen takarja így Tini kocsija az ájultat, ezáltal majd engem is a következő percekben. Kiszállok, intek Tininek, hogy jöhet, majd én a pasashoz lépek. Látom, hogy lélekszik, úgyhogy lapockájánál nyúlok alá, de erre kinyitja a szemét, én meg majdnem összeszarom magam tőle, ennek következtében reflexből húzok be neki egyet ököllel, amitől a nyaka hátra csuklik és újra elveszti az eszméletét.
- Nyisd ki a hátsó ajtót - bökök a felém eső hátsóajtóra, ahogy mellém ér Tini. Gondolom sejti már, hogy mit akarok tenni. Újra megragadom a lapockájánál, de kibaszottul nehéz, nyögök párat és visszafojtom a lélegzetemet, míg valahogy megemelem és a hátsóülésre dobom. Leszarom, milyen végtagja tört el, ha egyáltalán eltört, ő baszogatta a féltestvéremet és nagyon rossz lányt választott.
Tekintetem a parkoló bejárata és a pasas között cikázik, míg sietősen kiveszek a csomagtartóból két vontatókötelet és én is feltérdelek a hátsóülésre, hogy összekötözzem a kezeit, aztán a lábait, majd azokat egymással is, ezzel még azt is meggátolva, hogy felüljön. Inkább hányjon bele a kocsiba, csak le üljön fel.
- Nem hiszem, hogy magához fog térni, de biztosra kell mennünk - adok magyarázatot a bizarr látszatra. Márpedig ellenkező esetben, mivel én vezetek, ezért Tininek kellene mellette ülnie, hogy megbénítsa, ha magához tér, de ezt nem hagynám. Rázárom a hátsóajtót, ez pedig egy jel, hogy mehetünk. Egyelőre nem magyarázom a többi cselekedetemet, majd útközben ráér, most jobb lenne sietni.
Beülök a vezetőülésbe és míg Tini csatolja az övét mellettem, én elindulok, kikerülöm az ő általam leparkolt autóját és a kijárat felé gurulok. A visszapillantóból még megnézem, mennyire véres az eleje. Azt nem kellen úgy hagyni, de műszerfalra akasztott telefonom GPS-ében látom, hogy itt vannak Sáinzék a bejárat előtt, szóval kigurulok a parkolóból. Ott is vannak, ahol mutatja őket, úgyhogy pár másodperc erejéig megállok az autójuk mellett és lehúzom az ablakot.
- Bent van egy fehér Mercedes-Benz, töröljétek már át az elejét és vigyétek el valahova - mondom az ablakon beleső Sáinznak, akinek a bulihoz képest összeegyeztethetetlenül komoly és fókuszált most az arca. Meglepi Tini látványa az anyósülésen, főleg úgy, hogy feltűnik neki a pasas is hátul, de nem kérdez, tudja, hogy most nincs idő.
- Meglesz tesó! - Bólintására kövér gázzal tovább hajtok, nem akarok sok időt a kocsiban tölteni ezzel a fickóval a hátam mögött.
- Elviszik onnan a kocsidat, nem lesznek nyomok a történtek után. Ez az egész meg sem történt. - Ha valamiben, ebben jók vagyunk, már ami a tények elfedését illeti. Sajnos Tini emlékeit ennyire "egyszerűen" nem tudom már kitörölni, pedig megtenném. Az az igazság, hogy eléggé aggódok érte, így bíztató, nyugtató pillantással próbálok ránézni, hogy lássam, milyen állapotban van most. Gondolom, hogy szarul érzi magát.
Mikor kiérek a forgalmasabb útra, telefonomat nyomkodom, hogy elindítsak egy hívást. Ilyenkor nagyon remélem, hogy tényleg működnek azok a titkosítások, amiket beépítettek az informatikai rendszereinkbe. Gyorsan felveszi egy nem túl mély hangú, fiatal srác.
- Szia, mondd.
- Kellene egy kis segítség. Manhattan, E 53-as úton lévő SP+ parkolóház biztonsági kameráinak felvételét kicsit meg kellene mókolni.
- Mikori felvételek? - Tinire pillantok, bár nagyjából tudom a választ én is.
- Elmúlt fél óra eseményei. A fehér Mercedes és szürke Lexus kocsikat keresd, a többit úgyis látni fogod. Még ott vannak Sáinzék.
- Csinálom… - Nem örül neki, de hát ez a dolga heckerként, kurva sok pénz kap érte és ezt ő is tudja, csak valószínűleg épp a hamburgerét falta. Kinyomom a hívást. Nem tudom, hogy ez most megnyugtatta-e Tinit vagy épp ellenkezőleg, de bárhogy is, azon vagyok, hogy tényleg semmi nyoma ne maradjon annak, ami történt.
- Most az a terv, hogy az egyik garázsunkhoz megyünk, ott meg tudunk nyugodni és átgondolni a történteket, meg a következő lépéseket. - Ránézek, mert nyilván van beleszólása, ez lényegében egy kérdés is egyben, de azért teljesen hivatalosan nem tudok eljárni, úgyhgy nagyon korlátozva vagyok. Azt még nem merem bevallani neki, hogy nem szándékozom kórházba vinni a pasast, legalábbis addig biztosan nem, amíg meg nem értetem a csávóval, hogy ha életben akar maradni a jövőben, akkor Tini neki nem lesz pálya.

BEE


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Because LOVE is the stongest
power on EARTH
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
x good and bad guys x
- - - - - - - - - - - - - - -

+ Tod is my partner & enemy
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Guilty or innocent? - Martina & Tiger
Guilty or innocent? - Martina & Tiger EmptyHétf. Jan. 08 2024, 17:19


Furcsa, már-már megmagyarázhatatlan meglepetéseket tartogat az ember számára az élet. Hiszen ki gondolta, míg korábban én próbáltam megfejteni, hogy Tiger jó vagy rossz ember, és a cselekedetei megmagyarázhatóak-e valamilyen módon, most a saját tetteimmel sem tudok elszámolni. Már pedig muszáj lesz. Kénytelen vagyok elfogadni maga a tényt, hogy elgázoltam valakit, és a földön fekvő férfi látványa teljesen megszédít. Kapkodva, remegő kézzel próbálom felmérni a sérüléseit, hogy hol érte az ütés, mert a baleset bekövetkeztében felfogni sem volt időm mi történik. Már csak a felsőtestének a becsapódását észleltem. Először a motorháztetőn, majd a szélvédőn, végül a visszapillantón tárult elém, ahogy a teste elrepül, és elterül a földön. Életem eddigi legrémisztőbb percei, gondoltam akkor, de az, ahogyan most itt térdelek mellette tehetetlenül, a bűntudat marcangoló érzésével, sokallta ijesztőbb.
Tudom, hogy mentőt kéne hívnom, sőt már a legelső alkalommal a rendőrséget kellett volna tárcsáznom, de sorra követem el azokat a hibákat, amiért ezeket már nem tehetem meg. Nem, addig nem, míg ki nem találom ezt hogyan valósíthatom meg, azonban a pánik a gondolkodás apró szikráját is megöli.
Úgy érzem perceken belül elérek egy olyan állapotot, ami újabb baklövésre sarkall, de ekkor érkezik a hátam mögül egy ismerős hang, akinek a gazdája segít elernyedt testemet felállítani. Kétségbeesetten, és zavartan állok előtte, szinte feldolgozni se tudom a kérdéseit, egyáltalán azt, hogy itt van. Megtapogatom az arcát, hogy megbizonyosodjak nem csak képzelődöm, és ahelyett, hogy első körben bármit is válaszolnék, magamhoz ölelem. Ettől az érzéstől pedig azonnal végig csordul az első könnycsepp az arcomon, majd a következő, de még én is tisztában vagyok azzal, hogy bármennyire is szét vagyok esve, erre most nincs idő. Ezért az ölelést rövidre zárom, és próbálok lehiggadni, érthetően válaszolni. Azonban alig akar hang kijönni a torkomból. Még csak egy sikoltást sem eszközöltem, amikor az egész baleset megtörtént, és valószínűleg azóta bent rekedhetett minden. Remegő hangon próbálok mégis szavakat formálni, majd mondattá alakítani.Azt akarnám mondani, hogy mennyire örülök, hogy itt van, és még mindig jó szorosan ölelni, de ekkor bekapcsol valami túlélési ösztön, amit még sosem tapasztaltam ilyen mértékben.
- Egyedül van. Megtámadott, sikerült kiszabadulnom, és elrejtőztem, de az idő vészesen fogyott, mielőtt rám találhatott volna, ezért megpróbáltam elmenekülni. A hangom továbbra is remeg, ahogy az egész testem vacog, közben mégis már az autóra, majd a földön fekvő férfira mutatok.
- Én esküszöm nem akartam bántani, baleset volt. Vázolom neki a történéseket röviden-tömören, csak a lényeget kiemelve, abban bízva, hogy ő látja ebből a kiutat.
- Tövig nyomtam a gázt, de a sebesség így sem érte el a 20 km/h-t, így talán nincs akkora gáz. Próbáltam megvizsgálni a sérüléseit. A feje megsérült, így érhette koponya zúzódás, és szerintem a lába is eltört. Nem vagyok orvos, fogalmam sincs, de muszáj lesz valahogy kórházba juttatnunk. Szinte kapkodom a levegőt, mialatt próbálom nagyjából a lehetséges károkat a tudtára adni.
- Annyira sajnálom, hogy belerángattalak, de én csak azt tettem, amit akkor jónak láttam. Tudom már, hogy hiba volt. Méghozzá hatalmas, mert ha először a zsaruknak szólok mindezt talán elkerülhettük volna, de így körbetekintve magam körül, ráadásul úgy, hogy már Tigert is belerángattam muszáj egy olyan tervvel előállnunk, amiből sértetlenül kitudunk kecmeregni. Mint mondtam furcsa meglepetéseket tartogat az élet, és egyben most már biztos vagyok. Tiger az életem részesévé vált.
Martina and Tiger


Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: Guilty or innocent? - Martina & Tiger
Guilty or innocent? - Martina & Tiger EmptyVas. Okt. 08 2023, 18:50



And then @Martina Quinlan suddenly
bumped into my life and made me a brother






Not your fault

S.O.S - Amit sosem szeretek látni és a jeltől már önmagától egekbe szalad a pulzusom, hát még ha egy helykoordináta is ott virít mellette. Pláne, ha Tinitől jön. Nem gyakran történik ilyen velem, de ezúttal pánikba esem annak ellenére is, hogy lábaim futólépésben, részben kapkodva is (ami sosem jó) indulnak meg a kocsim felé.  Úgy tűnik, a testem tudja már magától mit kell csinálnia, míg a fejem teljes kudarcot vall.
Volt már egy sejtésem, hogy jó lenne nyomkövetőt rakni Tini és az anyám kocsijának alvázára, de még sosem volt elég lélekerőm, hogy teljesen illegálisan megkörnyékezzem a parkoló autójukat és elkezdjek rajta mókolni. Féltem a lebukástól, féltem a haragjuktól és talán ezek az érzések most először kerítettek annyira hatalmukba, hogy nem tettem még meg ezt a biztonsági lépést. Na nem mintha bármit is számítana jelenleg. Nem mintha bármit is számítana, ha főbe lövik őket!
Márpedig ezek a képek jutottak elsőként eszembe, ami ugyancsak nem helyes. Akaratlanul is elkezdem magamat hibáztatni, egyenesen gyűlölni, hogy miattam került bajba Tini, kiszagolták a kapcsolatot közöttünk és most túszul ejtve próbálnak meg engem büntetni valamilyen módon. Más opció meg sem fordulom a fejemben, amikor padlógázzal kihajtok a garázsból apám étterme mellett és megindulok a kapott helyszínre.
Parkolóház, megint. A legutóbb is ott kezdődött minden és nagyon rossz vége lett annak is, így a hideg ráz ki és egyben az izzadságcseppek is megjelennek homlokomon, ahogy a csámcsogó rendőrök fogaiba helyezem magam és gyorshajtásommal felhívom magamra a figyelmet, hogy itt vagyok. Már megint itt vagyok.
Az út utolsó részében sikerül kiakasztanom az érzékeimet miután már az összes kegyetlen kép eszembe jutott, ahogy láthatom Tini testét, gyakran csak az emlékeztet, hogy még nincs minden veszve, hogy markom szorításában reccsen egyet-egyet a kormány és egyáltalán azon is csodálkozhatok, hogy én élek még ilyen marha módon vezetve végig a forgalmat utcán.
Mély levegőt veszek, hogy visszatérjen a józan eszem, aminek hála a parkolón túl teszem le a kocsim és még elküldök egy egyezményes hangulat jelet Todnak, ami a mi SOS jelünk kvázi, csak nálunk a kocsik koordinátái mindig nyilvánosak. Legalábbis a közös kocsiké.
A fegyver teljesen töltve van, ezúttal pedig kettő is van nálam, egyik az oldalamon, másik pedig a pólóm alá gyűrve markomban, hogy a kamerákkal szemben ne legyen öngyilkos merénylő, így rohanok be a parkolóházba. Nem látom elsőre Tinit, túl nagy ahhoz ez a parkoló, úgyhogy a kocsik között haladok előre már kiszegezett fegyverrel a kezemben. Egy neszre torpanok meg, következő másodperben pedig szembe találom magam egy idegen nővel, aki bevásárló szatyrot tart a kezébe. Felsikít, ijedtében a fegyver látványától, vagyis felsikítana, de az ijedtségtől alig jön ki hang a száját, ami az én esetemben több, mint remek. Szám elé tartva mutató ujjamat mutatom neki, hogy mit várok el tőle, ezt fegyverre a kezemben, ezúttal van elég jogom követelni is tőle, a nő pedig szót fogad és szájához szorítja remegő kezeit. Csak ekkor veszem észre a hátsóülésen lévő gyereket, úgyhogy mielőtt ebből nagyobb pánik lenne, tovább haladok, hisz engem sem ő érdekel, ő meg így megnyugodhat, nem marhára nem a gyerekéért jöttem.
Na most jó kérdés, milyen ember vagyok. Szar? Elégre fegyverrel a kezemben kész vagyok szétlőni azt, aki egy ujjal is hozzányúlt Tinihez. Vagy jó ember, aki más segítségére siet, hogy megmentse a testvérét? Eszembe jut az a kettősség a kocsik között nyomulva előre halkan, amit Tini mondott. De megrázom a fejem. Most nem kellene ilyen faszságokra gondolnom.
Azt feltételezem, hogy többen vannak, mert azok a barmok mindig többen vannak és még mindig fejemben van, hogy Tinit csak túszként használják, hogy engem ide csalogassanak. Ebben az esetben mondjuk közel száz százalék az esélye, hogy én halott vagyok, de hát nem tehettem mást, nem bírtam volna tükörbe nézni, ha nem pattanok ebből Tini üzenetére. Aztán ahogy körvonalazódik előttem egy szőke hajzuhatag, össze kell raknom, hogy mit is látok pontosan, márpedig nem egyértelmű első ránézésre. Tini az, de nem ő fekszik, igazából nem is tűnik úgy, mint akit bántottak, egyedül az arckifejezésén és a testbeszédén látszik a kétségbeesés. Ezen a ponton pedig kilépek a tanult lopakodó-védekező járásomból és hátulról-balról közelítem meg őt.
- Tini! - nyúlok hátulról hóna alá, hogy talpra állítsam, miközben beindulnak a reflexeim és hevesen kezdem forgatni a tekintetemet.
- Egyedül van? - Az első és legfontosabb kérdés, amiről meg kell győződnem, bár, ha lenne társa, már a csávó segítségére sietett volna talán. Nem ismerős a földön fekvő, vérző pasas, úgyhogy kezd furcsa lenni a helyzet. A pasasról egyből az autó elejére vetül a pillantásom, oké, elülötte, ez nyilvánvaló a jelekből és abból, hogy Tini ép és a csávó a sebesült. Szép munka, gondolom magamban első fellélegzésre, mert baszki irtó módon örülök, hogy jól van!
- Hééé, nyugi, jó?! Nincs nagy baj. Ez a te kocsid? - Merthogy egyértelmű, hogy el kell hagyni a terepe, nekem pedig információkra van szükségem és csak azután tudok elkezdeni foglalkozni Tini (és bárki más) lelki állapotával, ha már biztonságban tudhatom magunkat, ebben az esetben talán inkább őt és a tisztaságát

BEE


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Because LOVE is the stongest
power on EARTH
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
x good and bad guys x
- - - - - - - - - - - - - - -

+ Tod is my partner & enemy
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásGuilty or innocent? - Martina & Tiger
Guilty or innocent? - Martina & Tiger EmptyPént. Szept. 22 2023, 22:40


Annyi minden történik mostanában körülöttem, hogy úgy érzem, néha muszáj kiszellőztetnem a fejem, erre azonban egyre kevesebb lehetőségem adódik a teendőim mellett. Az egyetem, a sok beadandóval állandóan hajt, a gyakorlat sem egy tehermentes feladat apám mellett, így állandó rohanás az életem.
Egyetlen egy dologhoz ragaszkodtam a héten, az pedig a vezetés, hogy mindenféle sofőr, vagy más tömegközlekedési eszköz igénybevétele nélkül, legyen egy kis én idő, amikor tényleg csak magam vagyok. A gondolataimmal, a cikázó kérdésekkel a fejemben, amelyek minden egyes alkalommal Tiger és a mi kapcsolatunk eldöntő sorsát próbálják elemezni.
Még mindig nem sikerült dűlőre jutnom vele. Igazából már könnyen hiheti, hogy teljesen leírtam, és ezzel mindenféle lehetőség nélkül tovább álltam, de valójában egyszerűen csak őrlődök, ráadásul megállás nélkül. Próbáltam pro és kontra listát írni, mintha azzal csak mérni lehetne az egészet, de rá kellett ébrednem, hogy ez egyáltalán nem ilyen könnyű. Ugyanis húzok felé. Nagyon is, olyan szinten, hogy nem egyszer kellett megállítanom magam a mozdulatban, hogy tárcsázzam a számát, és egy újabb találkozót kérjek tőle, aminek alkalmával jobban elmélyülhetünk azokban a kérdésekben, melyeket korábban nem voltam képes feltenni. Valójában pedig ilyenkor jön a probléma. Fogalmam sincs milyen szinten kéne ebbe egyáltalán bele ásnom magam, és merjek-e kockáztatni. Mert ér annyit, ezt már réges rég elkönyveltem magamban, ugyanakkor nem csak róla van szó. Ott van a családom, akit foggal körömmel mindig védeni fogok, a nehezítő körülmény az, hogy már ő is a részesévé vált, így viszont nehéz okosan dönteni. Tehát mindig ugyanoda jutok, és megfejtést egyelőre nem találok.
Mindez talán azért csapódik le ilyen erővel bennem, mert nem olyan régen, egy olyan incidensbe kerültem, amikor feltörtek bennem azok az érzések, amik a Tigerrel való utolsó találkozásunk alkalmával is terítékre kerültek, csak kicsit máshogy. A düh, az a felismerés, ha nincs, aki helyettem cselekszik, lehet olyat teszek, amit később megbánok.
Bántani akartam azt a férfit, aki engem bántott, aki nekem rontott, és hátsó szándékkal környékezett meg, márpedig én inkább a szavak, mint a tettek embere vagyok. Erőszak terén mindenképpen. Inkább vágok az emberhez sértő dolgokat, mintsem fellépjek erőszakosan, de akkor ott a bár mosdójában, amikor nekem rontottak, kicsit sem ezen az elven működtem. Ha nincs Zachary, talán én látom el annak a mocsoknak a baját olyan módon, ami később nagy bajba sodorhatott volna.
Azóta alakult ki bennem, ha nevezhetem így, az üldözési mánia, amiért folyamatosan úgy érzem, hogy valaki követ, és egy pillanatra sincs időm fellélegezni, mert vagy csak generálom magamban ezeket az érzéseket, vagy a másik lehetőségbe inkább bele sem merek gondolni.
Mindenesetre most, amikor a parkolóházba sétálok, ahol letettem az autót, ugyanez az érzés kerít hatalmába, és egyre inkább veszek fel egy sietős tempót. Folyamatosan hátrapillantok, és nem tudom, hogy már csak a képzeletem játszik velem, de úgy érzékelem, hogy valaki ténylegesen a nyomomban jár. Kapkodva nyúlok a táskámba, hogy elővegyem a kulcsot, amint az autóhoz érek, de remegő kezemmel, miközben oda-vissza jár a tekintetem, elejtem. Lehajolok érte, de mire felemelkedem, már az ajtó oldalának csapódok, egy erős lökés hatására. Amint megpillantom az ismerős arcot, rá kell ébrednem, hogy a sejtéseim beigazolódnak. Tényleg követtek, talán már napok óta, azóta, hogy legelőször egy tinderes randevú alkalmával összehozott az illetővel az élet.
- Ugye nem gondoltad, hogy ennyivel megúszod? Érkezik a kérdés felém, miközben a torkomnál szorít rám, és émelyítően beleszagol a nyakamba. Alig kapok levegőt, a szemeim kidüllednek, próbálok szabadulni, de minden egyes kapálózásommal csak fogy az oxigén. Kétségbeesek, teljesen a kiszolgáltatottság uralkodik el rajtam, mégis valami ösztöni éled fel bennem, ami arra sarkal, hogy szabad lábammal a férfiasságába térdeljek. Ez az egy mozdulat, ami pillanatnyi szabadulást enged meg, és mindent hátrahagyva szaladok el, hogy elbújhassak.
A rendőrséget kéne hívnom, az lenne a bölcsebb, nekem mégis automatikusan Tiger jut eszembe, és kihasználva ezt a kevés időt, küldök neki egy sms-t, egy S.O.S. üzenettel, a helyzetemet megadva, hogy idetalálhasson. Talán butaság volt a részemről azt feltételezni, hogy egyáltalán észreveszi, vagy törődik vele, de jelenleg kevés épkézláb ötlet jut eszembe, miután egyedül a telefonom és a kocsikulcsom maradt nálam. A rendőrségnek pont nincs időm elmagyarázni mi történik éppen.
- Ez nem volt valami szép. Ezért büntetés jár, hol bujkálsz szépségem? Közeledik a hang egyre közelebb felém, és én próbálok minél kevesebb zajt csapva négykézláb, a még ott parkoló kocsik között lavírozni. A baj csak az, hogy késő van, és az autók száma egyre csak fogyni tűnik.
Lavírozok, az elkerülhetetlen között, és rá kell jönnöm, hogy ha nem ér időben ide Tiger, ha egyáltalán jön, már csak egy választásom marad, az pedig a menekülés, lehetőleg az autómmal. Rohanni kezdek, amint úgy érzékelem, hogy lehetőségem adódik rá, és olyan tempót veszek fel, mintha csak ezen múlna az életem. Talán tényleg így van. Még nem érek oda, de már közel járok, amikor nyitom az ajtót, hogy idővesztés nélkül pattanhassak be az ülésre és gázt adhassak. Nem látok senkit, semmi hangot nem hallok, amikor tolatni kezdek. Ezzel talán megúsztam, de a nagy körültekintésben, az ide-oda cikázó tekintetem záporában, sikerül szem elől tévesztenem a lényeget. Már csak a motor háztetőn csapódó testet érzékelem, és egyelőre magam sem tudom eldönteni, hogy szándékosan gázoltam el a támadóm, vagy puszta véletlen. Akárhogy is, a lelkiismeretem hatalmasabb, mint a félelmem, így lefékezek, és kiszállok, hogy odarohanhassak megnézni, hogy megöltem, vagy csak maradandó károsodást okoztam az elütés során. Szerencsére pulzusa van, így egy pillanatra fellélegzem, de a fickó teljesen eszméletlen, ráadásul vérzik több helyen, így kezd rajtam eluralkodni a pánik, ami kiszorítja belőlem a levegőt. Könnyek költöznek a szemembe, amikor körbenézek, észlelem a kamerákat, és az egész történést, amivel én valakinek ártottam. Lehet az bűnös, de akkor is ártottam.
Martina and Tiger


Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
Guilty or innocent? - Martina & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: Guilty or innocent? - Martina & Tiger
Guilty or innocent? - Martina & Tiger Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Guilty or innocent? - Martina & Tiger
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Guilty or not guilty
» The innocent one.~
» Chicago Guilty
» innocent flower
» Am I guilty? ~ Maddie & Mira

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: