New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:44-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:17-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 22:12-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:51-kor
Breckin Garfield
tollából
Tegnap 21:12-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:08-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 20:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:10-kor
Heather Burton
tollából
Tegnap 19:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Larisa & William - Part 3
TémanyitásLarisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyHétf. 27 Jún. - 9:32
Larisa & William

Ritka alkalmak egyike, de aggódtam. Aggódtam amiatt, hogy vajon mit jelenthet Larisa hirtelen jött rádiócsendje. Nem várom el, hogy napi szinten tartsuk a kapcsolatot, de hogyha felhívom a neki adott eldobható telefonon, akkor örülnék, ha felvenné, mert valószínűleg fejlemények miatt keresem. Érthetően a tudtomra adta, hogy a mi kapcsolatunk ennyiben kimerül, és ugyan ez nem jelenti azt, hogy nem fogok valamikor újra megkísérelni nála egy bepróbálkozást, de igyekszem valamilyen szinten tiszteletben tartani a véleményét. Ettől függetlenül tényleg sikerült a sajátos stílusát megkedvelnem, vagy legalábbis találni benne olyan pontokat, amikkel tudok azonosulni, és emiatt sem szeretném, ha valami meggondolatlant tenne. Ugyanezen indokból igyekeztem megakadályozni, hogy a kihallgatáson részt vegyen. Még ha a kérésem teljesítése iránti hajlandóság apró morzsáját is láttam volna benne, legalább elmondhattam volna magamról, hogy megpróbáltam, de úgy érzem, túlságosan könnyen engedtem. Nem kellett volna hagynom, hogy bejöjjön velem a szobába, nem kellett volna hagynom, hogy lássa az ott történteket, és nem kellett volna hagynom, hogy Travoltának lehetősége adódjon provokálni az ügynököt. Már akkor el kellett volna vágnom a torkát, mikor szóba kerültek az Indiában történtek. Két dolog tartott vissza: az egyik, hogy még nem tudtunk meg mindent, amit szerettünk volna – másrészről pedig maga Larisa. Többször próbáltam megállítani, és kiutasítani a teremből, de félő volt, hogyha túl sokáig feszítem a húrt, akkor az rajtam fog elpattanni, nem a dühe forrásán. Többször megkérdeztem tőle, hogy biztosan ezt akarja-e, igyekeztem biztosítani arról, hogy ez egy olyan lépés lesz, ahonnan már nincs visszaút, de mindhiába. Makacs, mint egy öszvér, és egy idő után rá kellett jönnöm, hogy nincs mit tennem, át kell engednem neki a stafétát, és ha szükséges, időben közbeavatkoznom.
Az aggodalmam alapját is ez adta. Nem tudtam, hogy ez mit válthatott ki nála az elkövetkezendő napokban, mert teljesen megszűnt a kommunikáció köztünk. Óvatosan lépkedtünk ezt követően, felkészülve a legrosszabbra is, miszerint ellenünk fordul az ügynök, és utánunk ered, megpróbál lebuktatni minket. De mivel azóta egyszer sem kopogtattak nálunk az FBI-tól, ráadásul az embereim, és az ügyleteink is problémamentesen folynak tovább, ezt a gondolatot egyelőre eltemettem. Viszont pont azért, mert kedvelem Larisát, szerettem volna utána járni az eltűnésének valódi okára. Hát kutakodni kezdtem. Most pedig itt állok az ajtaja előtt egy doboz pizzával, meg egy hatos pakk meggysörrel a kezemben.
Csengetek, és várom az ajtó kinyílását. Ha ez először nem történik meg, akkor újra csöngetek. Ha ismét nem, akkor megint. Addig fogom ritmikus intervallumokban megnyomni a csengőt, míg be nem enged. Végül aztán hallom a kulcs elfordulását a zárban, és ahogy elkezd nyílni az ajtó. Nem tudom, hogy mire számítottam az ideérkezésemmel, de arra, amivel szemben találom magam, arra nem voltam teljesen felkészülve.
- Mondanám, hogy remekül nézel ki, de szerintem mindketten tisztában vagyunk ennek valóságalapjával - ejtek meg egy apró mosolyt, majd felemelem mindkét hozományomat, bemutatva neki a szeretetcsomagot. A formaiságokat, és a magázást magam mögött hagyom. Ez nem üzleti látogatás, hanem személyes. - Kezdtem aggódni, hogy mi történhetett veled. Elérni nem tudtalak, és úgy hallottam, hogy betegszabadságot vettél ki. Szerettem volna megnézni, hogy vagy. Bejöhetek? - a kezdeti játékosságomat a szememből, és a hangomból tükröződő komolyság, és igazmondás veszi át, ahogy beinvitálásra kérem magamat.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Larisa & William - Part 3 Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyHétf. 27 Jún. - 17:35


william and larisa

A Tv vakító volt, de ez volt az egyetlen fényforrás az egész szobában. Néma volt, csak az emberek fura csöndes játéka ment a készülékben. Meredten bámultam mellé a falra és csak akkor rezzent meg az arcom mikor egy-egy fényesebbet villant a képernyő. Ezt csináltam kerek egy hete miután betegszabadságot vettem ki. A telefonom többször is jelezte, hogy valaki kíváncsi rám és mindaddig jelzett is amíg le nem merült. „Végre.”
Csak az életben maradáshoz minimálisan szükséges dolgokat voltam hajlandó elvégezni, de azt is próbáltam a legkevesebb erőráfordítással megtenni. Éppen ezért volt rajtam ugyanaz a melegítőnadrág és spagetti pántos póló már napok óta. A zoknim felemás volt, valószínűsíthető, hogy mindkettőnek a párja a szennyeskupac alján pihent. A hajam fésűt az elmúlt egy hétben nem igen látott, magas kontyba volt fogva a fejem tetején ami azóta úgy van, hogy haza jöttem. Haza, arról az éjszakáról ami óta úgy éreztem, hogy szellemként lebegek csak a világon.
Túl sokat gondolkodtam és túlzottan belelovaltam magamat olyan dolgokba is ami már csak arra volt jó, hogy még jobban önsanyargatásba kezdjek.
Újra és újra lepörgött előttem a kép ahogy a terrorista előttem ült kikötözve egy székhez és fröcsögött, hogy még jobban az idegeimen táncoljon és sikerült neki. Többször kúszott bele Doherty hangja a fülembe én mégis olyan makacs voltam, olyan önző és annyira gátlástalan mint egy gyilkos, mint valaki aki ezt csinálta világ életében. A vére szaga napokig az orromban keringett és mániákusan mostam kezet, hogy megszabaduljak a kosztól ami utána maradt rajtam. Nem voltam rossz ember és pontosan tudtam, hogy mit és miért csináltam azonban nem éreztem helyesnek. Nem éreztem azt a megkönnyebbülést amit érezni akartam és ez megrémisztett. Ennél közelebb már nem igen lehetek a megoldáshoz, ahhoz, hogy megszabaduljak a húgom emlékétől, hogy lezárjam magamban ezt a korszakot és mégse volt eléggé kielégítő. Nem tudtam, hogy azért mert nem tört meg a jég és megragadtunk egy ponton vagy azért mert borzalmas embernek éreztem magamat attól amit tettem.
Csak szerettem volna egyedül lenni magammal és a gondolataimmal, de a lelki hanyatlásom kezdett embertelen méreteket ölteni. Matilda a munkatársam volt az egyetlen aki volt annyira bátor, hogy minden nap felcsengetett és próbálta megtudni, hogy hogy vagyok. Én mindig leráztam azzal, hogy nagyon köhögök és eszméletlenül folyik az orrom szóval jobb ha be se teszi a lábát el ne kapja.
A késői csöngetés azonban váratlanul ért. Matilta az aznapi ellenőrzését már letudta, becsúsztatott pát számlát az ajtó alatt és villámlátogatása ennyiben ki is merült így biztos voltam benne, hogy nem ő az. De akkor ki? Az első két csöngetésre nem reagáltam, figyelmen kívül próbáltam hagytam hátha megunja és tovább áll, lehet csak valami hittérítő, de túl kitartó volt.
- Az Istenit már. – csattantam fel és léptem az ajtóhoz, hogy elfordítsam a kulcsot a zárban és szélesre tárjam azt. Az én arcomra is hasonló meglepődés ülhetett ki mint az övére bár az enyémre merőben más okokból. Ő jóképű volt, elegáns és friss illatú, ezzel szemben az én kinézetem hagyott némi kivetnivalót. Engem sokkal inkább a személyes jelenléte döbbentett meg. Mi a szart keres itt egy pizzával és sörrel? Mintha valami lányregénybe csöppentem volna ahol a barátnők így próbálják orvosolni a frissen jött szakítást.
Mondatára csak apró fintor ült ki az arcomra és nem tudtam figyelmen kívül hagyni a tegeződést. Mióta vagyunk mi ilyen jóban? Összeszűkített szemmel mértem végig a muníciót majd ő magát is. Az elmúlt időben valami párhuzamos univerzumba kerültem volna?
- Ha azt mondom, hogy nem akkor elmész? – merőben költői volt a kérdés mert azzal a lendülettel álltam félre az útból és intettem be. Az én látványom után a lakásom rendetlensége és hömpölygő porcicák sem okozhatnak túl nagy meglepetést a számára. Nem kezdtem el mentegetőzni vagy magyarázkodni ahogy azt szokás, inkább csak fogtam és vissza ültem a kanapé sarkába a Tv elé, bebugyoláltam a lábamat egy pléddel és úgy néztem csak fel rá.
- Láthatod minden rendben, kissé kaotikus az életem, de ura vagyok a helyzetnek. – dehogy vagyok – Ha csak ezért jöttél akkor akár haza is mehetsz. – böktem az ajtó felé. Fel sem tűnt, hogy önkéntelenül levetkőztem a magázódást.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptySzomb. 2 Júl. - 13:11
Larisa & William

Más esetben jót szórakoznék az értetlen arcán, amivel ajtót nyit nekem, most azonban igyekszem normális ember módjára viselkedni. Főleg azért, mert elég ránéznem, hogy tudjam, nincs éppen a legjobb lelki állapotban. El sem tudom képzelni, hogy ha most ilyen mélyponton van, akkor a testvére halálakor milyen állapotban lehetett. Valószínűleg az én társaságomra vágyik jelenleg a legkevésbé, ugyanakkor talán pont ugyanekkora szüksége is van rám. Sok mindenről beszéltünk, ami a komfortzónánkon kívül esett, és nem sokon múlott, hogy a beszélgetés tettekké is fajuljon, és ugyan ez nem tesz minket örök bizalmasokká, de talán elindított minket egy olyan úton, amely ahelyett, hogy a süllyesztőbe vezetne, valami pozitív irányba is elfordulhat. Talán.
- Erre a kérdésre nem válaszolhatok az ügyvédem jelenléte nélkül - szólok hozzá játékosan mosolyogva, aztán be is tessékelem magamat a lakásába. A legelső lehetőségnél igyekszem lerakni a sörös pakkot, és a pizzát, hogy megszabadulhassak a cipőmtől, és minden felesleges ruhadarabtól. Nem áll szándékomban összepiszkolni a lakását, de ahogy körültekintek… ezzel még lehet hogy tisztaságot is hoznék ide, nem annak az ellenkezőjét. Merem sejteni, hogy mi állhat ennek az egész állapotnak a hátterében, és ez a tudás ahelyett, hogy megnyugvást, vagy segítséget, esetleg iránymutatást hozna, csupán bűntudatot kezd ébreszteni bennem. Megakadályozhattam volna, ha erősebben próbálkozok, de nem tettem. Ennek pedig nem én, hanem az issza a levét, akit óvni szerettem volna tőle.
- Dehogy vagy ura a helyzetnek! - ne nevettessen már, elég csak körülnézni! Leteszem valahová a közelünkbe a pizzát, és a söröket - ha úgy van, akkor egy asztalra, ha nincs más lehetőség, akkor a konyhában valahova. Odasétálok Larisához, és leguggolok előtte, tenyeremet a térdére, vagy a bokájára helyezve rá – attól függően, éppen milyen pozícióban ül a kanapén.
- És mielőtt azt hinnéd, hogy azért jöttem, mert a tudod-miről beszélnünk kell, el kell szomorítsalak, de nem, nem erről van szó. Túlságosan eltűntél, és kezdtem aggódni, hogy mi lehet veled. Én, személyesen, mint magánember - hogy ezt mennyire hiszi el nekem, arra nem tudok befolyással lenni, csupán annyira igaznak mutatni magamat, amennyire valójában gondolom is a szavaimat. A hangvételem, az óvatos, nem túlságosan tolakodó, de törődő érintésem, és a szemeim mind arról árulkodnak, hogy komolyan beszélek, és ebben egy cseppnyi ámítás sincsen.
- Szeretném, ha kicsit megnyílnál nekem. Sejtem, hogy mi állhat ennek a hátterében, és ha jól gondolom, akkor ez nem olyasvalami, amit bárkivel meg tudsz osztani. Nem akarom, hogy tovább őrlődj magadban, mert rossz így rád nézni. Mármint félre ne érts, még ebben az ősasszony stílusban is kenterbe versz sok nőt, de látom rajtad, hogy gyötör valami. És ha még százszor kell elmondanom, hogy elhidd, akkor száztízszer fogom az orrodra kötni, hogy tényleg komolyan gondoltam, mikor azt mondtam, hogy a rövid együtt töltött időnk alatt egészen megkedveltelek, és valamilyen szinten elkezdtem törődni is veled - ezt úgy érzem, mindenképp szükséges hozzátennem, mielőtt hozzákezdene a gondolatai kifejtéséhez. Már ha egyáltalán sor fog erre kerülni. Egy pillanatra a pizza és a sörök irányába tekintek, majd röviden kacagva, vissza rá. - Bár lehet nem a legjobb módon fejezem ki. De hát mégis férfiból vagyok - a nem pedig kötelez. Vagy az a név?
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Larisa & William - Part 3 Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyHétf. 11 Júl. - 10:20


william and larisa

Hosszú idő után mire végre kezdtem kicsit egyenesbe jönni és azt éreztem, hogy volt miért küzdenem újra vissza kerültem ugyanabba a gödörbe amibe eddig szenvedtem és jól tudtam, hogy mindezt magamnak köszönhetem. Talán ez volt a legfájóbb az egészben, hogy tisztában voltam a tetteimmel, hisz ha nem vagyok annyira makacs és önfejű akkor most nincs ez. Kiképeztek minket arra is, hogy ha ki kell hallgatni valakit akkor lehet, hogy kínzáshoz is kell folyamodnunk és eddig ez nem is okozott problémát, de valahogy ez most más volt. Más mert ehhez lelkileg kötődtem nem úgy mint egy terroristához aki fel akart robbantani egy rendőrséget.
Tudtam, hogy össze kell szedjem magamat a saját magam, a munkám és a céljaim érdekében mégis úgy éreztem, hogy most erre fizikailag képtelen vagyok. Nem esett jól fetrengeni az önsajnálatban, de nem tudtam, hogyan is tudnék kikászálódni belőle.
Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem simogatta a lelkemet Doherty jelenléte, hogy nem éreztem egy kis felüdülést a látványától még úgy is, hogy cseppet sem értettem, hogy miért is jött. Nem voltunk barátok, sőt őszintén nem kötött össze minket szinte semmi mégis úgy éreztem, hogy ha valakivel meg akarnám osztani a bennem dúló háborút akkor azt csak vele tehetem. Egyelőre nem éreztem erős késztetést arra, hogy elmondjam neki, hogy mi is a pontos bajom, de mélyen tudtam, hogy muszáj lesz kiöntenem a lelkemet.
Azt gondoltam egész hihetően adtam elő, hogy semmi baj és uralom a káoszt, de látszólag minden erőfeszítésem ellenére ez elég szörnyen sikerült. Néztem ahogy tevékenykedik, lehelyezi a muníciót majd odalép hozzám és hatalmas férfias tenyerét a bokámra simítja. Pár másodpercig csak néztem ahogy bőre az enyémnek simul majd szemeibe mélyesztettem az enyémet. Pár könnycseppet vissza kellett nyelnem, hogy azok ne hagyják el szememet a puszta látványától. Nem őt hibáztattam, hisz ő próbált megóvni attól amin most keresztül megyek, mégis ahogy rá néztem csak az a szörnyű este lebegett a szemem előtt.
Minimálisan megrezzent a szám széle ahogy kiejtette, hogy nem a „tudjuk-miről” szeretne beszélni velem. Mint Voldemort akinek nem mondjuk ki a nevét mert félő, hogy megjelenik. Ez az este vagy a húgom emléke is mostantól ilyen ki nem mondott szó lesz?
Nem válaszoltam, nem voltam rá képes. Éreztem, hogy a torkomat valami láthatatlan kéz szorítja körbe és hatalmasat nyeltem, hogy a gombóc eltűnjön onnan, de nem tűnt.
Néztem az arcát, a mozdulatait, a mimikáját, hogy valóban komolyan gondolja-e amit mondott, de olyan rezzenéstelen volt, hogy rá kellett ébresszem magamat, hogy ez nem lehet hazugság. Nem lehet olyan szívtelen, hogy ide jön nevetni a szenvedésemen, hogy kihasználja a gyötrődésemet és hazugságokkal ámít. Mi haszna származhatna belőle? Semmi. És ahogy ez a megvilágosodás végig söpört rajtam a szemeim egyszeriben adták fel a szolgálatot. Tengernyi könny árasztotta el azokat s egymás után gördültek végig a sós cseppek az arcomon. Nem zokogtam csak halkan sírni kezdtem mintegy megkönnyebbülésre, hogy végre olyan van itt aki átérzi a fájdalmamat.
- Én nem vagyok ilyen ember. – szipogtam miközben kézfejemmel letöröltem egy adagot a vízből. – Én jó ember vagyok. Én jó ember akartam lenni. De ahogy ott ült előttem mindent elfelejtettem. Mindent. Csak a húgom arcát láttam vérbe fagyva és azt hittem, hogy könnyebb lesz ha megteszem. De nem lett. – fordítottam el a fejemet, hogy papírzsebkendőt keressek a közvetlen közelemben ami nem volt olyan nehéz tekintve, hogy napok óta ezen a hullámvasúton ültem. Miután kifújtam orromat még párat szipogtam, hogy összeszedjem magamat.
- Én nem haragszom rád. – ráztam meg kissé a fejemet, megelőzve minden félreértést vagy kellemetlenséget. Nem akartam, hogy önmagát ostorozza azért, hogy nem lépett közbe – nem mintha bármit tehetett volna -. Ott abban a pillanatban olyan köd szállt le amiből nem tudtam menekülni.
- Nem haragszom mert tudom, hogy meg akartál óvni ettől. Tudom, hogy nem akartad, hogy oda menjek, tudom, hogy azt akartad, hogy maradjak ki az egészből. De én tényleg azt hittem, hogy így pontot tudok tenni a végére. És tudod az fáj a legjobban, hogy ha most ettől nem oldódott meg minden akkor mitől fog? Mit kéne még tennem, hogy lezárhassam magamban ezt az egészet? – újabb hatalmas könnycseppek hagyták el a szememet és estek le a pólómra átáztatva azt. Fátyolos tekintettel néztem rá az előttem guggoló férfira miközben azt éreztem, hogy kiszakítja valami a lelkemet és a mérhetetlen fájdalmat a tátongó üresség veszi át. Talán erre volt most a legnagyobb szükségem, hogy valakinek elmondhassam mindazt amivel harcoltam napok óta.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyHétf. 11 Júl. - 12:46
Larisa & William

Csendben hallgatom végig a szavait, miután kis noszogatást követően végre elkezd beszélni. Látom a fájdalmát, és ami még fontosabb, átérzem. Ugyanezeket éltem át anno én magam is, még ha a helyzet valamivel másabb is volt. Az esetemben ez az egész egy olyan úton indított el, ami a mélybe vezetett, Larisánál viszont nincs még minden veszve. Bennem biztosra veszem, hogy mindig is ott volt a sötétség, amit jó mélyen elnyomtam magamban, és a családom okozta boldogság ezt a helyén is tudta tartani. Nem akartam olyan lenni, mint a testvérem, és nem akartam, hogy mindezt átadjam a gyermekeimnek. Nem akartam bajba sodorni a feleségemet, és nem akartam, hogy folyamatos éberségben kelljen élnem. Nagyon sok mindent nem akartam, az élet azonban mégis kijátszotta a lapjait, és megadta nekem a jussomat. Csak nem úgy, ahogy szerettem volna, hanem perverzül kifordítva azt. Mindazt, amit nem akartam, mind megkaptam. Szomorú, és tragikus, ha jobban belegondol az ember, de ez nem ad okot arra, hogy sajnáltassam magam. A helyzet szülte ugyan, de én választottam ezt az utat.
- Bár elmondhatnám, hogy tudom a választ a kérdéseidre… - sóhajtok fel, ahogy felállok guggoló helyzetemből. A zsebembe nyúlok, majd kiveszek onnan pár darab zsepit, amit átnyújtok neki, és csak utána foglalok helyet mellette, miután elvette azokat. Nem ülök messze tőle, sőt, kifejezetten közel teszem le a fenekemet, és ha nem ellenkezik, akkor a kezemet is átvetem rajta, lágyan cirógatva a tőlem távolabbi oldalán lévő felkarját, miközben igyekszem a lehető leginkább felé fordulni. Hátha az érintés, és a gyengédség kicsit segít enyhíteni a fájdalmát, a szorongását, a szomorúságát. Túlzásokba sem akarok esni, szimplán csak abból indulok ki, hogy tudom, számomra anno hányszor esett volna jól egy ölelés, vagy szimplán csak egy olyan ember társasága és közelsége, akivel átbeszélhetem az efféle problémáimat, aggályaimat.
- Miután a feleségemet, és a gyerekeimet meggyilkolták, hajthatatlan voltam, és mindenképpen meg akartam büntetni azokat, akik ártottak nekik. De bevallom őszintén, Larisa, hogy valószínűleg még akkor sem lennék elégedett ezeknek a halálával, ha még ötször, tízszer, vagy százszor újracsinálhatnám. Visszahozni úgysem tudom ezzel a szeretteimet, amit nagyon nehéz volt, de el kellett fogadnom - felelevenítem a saját életemet, a saját múltamat, az akkoriban bennem dúló érzelmeket, és valamivel nyíltabban beszélek már róluk, mint azon az estén, mikor megjelent az ajtómban – ezzel is azt remélve, hogy hátha tudok neki valamilyen módon segíteni. - Akármennyire is nehéznek esik elhinni, de amint végzünk ezzel, lehet hogy nem fogod kielégülve érezni magad, de ahogy sok minden, előbb-utóbb ez is el fog múlni. Megtenném a családom gyilkosaival még számtalanszor azt, amit tettem, képes lennék rá, viszont tisztában vagyok vele, hogyha az első halott után abbahagyom, akkor csak még nagyobb terhet róttam volna magamra, és lehet az egyik tölgyfán lógtam volna a következő héten. Azzal pedig egyértelműen nem tudtam kibékülni, hogy nem teszek semmit, ezzel te is így vagy. Mindezek ellenére örülök, hogy azt tettem velük, amit. Megtettem, mert azt hittem könnyebb lesz utána, és ha az azt követő közvetlen rövid távon nem is éreztem így, előbb-utóbb elértem erre a szintre is. Ahogy az utolsó emberen is igazságot szolgáltattam, felszabadulttá váltam, még ha akkor nem is sikerült ezt egy ideig beismernem. De az élet megy tovább. Találni kell valamit, vagy valakit, ami új célokat szolgáltathat számunkra - hogy nekem mi volt az, azt nehéz lenne meghatároznom, ezért sem megyek bele ennek a folytatásába. Talán még azóta is keresem magamat, nem tudom.
- De ha ezek után mégis úgy érzed, hogy nem akarsz ebben részt venni, megértem. Én viszont minden erőmmel azon leszek, hogy ezt befejezzem. Eleinte többnyire a saját magam érdekeit néztem, de látva most téged… már legalább annyira célom, hogy a te lezárásodat is megadhassam - akár hisz nekem, akár nem, ez az igazság. Mi okom lenne hazudni azok után, hogy így megnyíltam neki, nem is először?
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Larisa & William - Part 3 Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyPént. 29 Júl. - 16:43


william and larisa

Úgy éreztem magamat mint a végtelen tenger. Néha csöndesen, magányosan máskor pedig őrjítő haraggal háborogva. Az utóbbit hosszú idő óta most felváltotta az előbbi. Zavarban kellett volna éreznem magamat a túlzott közelségétől, az érintésétől a teste melegétől, de én olyan könnyeden simultam bele karjába mintha világ életemben ezt tettem volna. Magamba szívtam illatát és lehunyt szemmel helyeztem arcomat a mellkasára. Szempilláim alól mondatait hallva újra szivárogni kezdtek a sós cseppek eláztatva pólója nyakát. Annyira kiszolgáltatott voltam, annyira törékeny mint egy kislány és nyoma sem volt annak a kemény, önfejű és magabiztos ügynöknek akit próbáltam vele megismertetni. Ő ezzel egy másodpercig sem élt vissza, épp ellenkezőleg. Megnyílt nekem s csak mesélt, folytak belőle a szavak én pedig szipogásaim közepette ittam minden szavát, kapaszkodva azokba, figyelve rájuk, hogy ne húzzon végképp magába a zokogás.
Kissé kezdtem rosszul érezni magamat amiatt, hogy én itt sírok neki, rabolom az idejét miközben ő az egész családját veszítette el. A felesége, a gyerekei. Akaratlanul is egy gyönyörű szőke hajú nő arca nyomult a képzeletembe. Nem tudtam más elképzelni mellé csak egy tökéletes, törékeny szépséget, pont olyan tökéletes gyerekekkel.
- Ne haragudj rám. - suttogtam bele a nedves pólójába. Abban sem voltam biztos, hogy meghallotta, de kötelességemnek éreztem bocsánatot kérni tőle. Nem akartam újra feltépni a sebeket.
„Találni kell valamit, vagy valakit, ami új célokat szolgáltathat számunkra.” Utolsó mondata visszhangként csengett a fülembe és csak ekkor emeltem kissé feljebb az államat, hogy elhomályosult tekintettel rá nézhessek.
- Neked mi volt ez a cél? – szipogtam, miközben fürkésztem pár másodpercig az arcát. Elképzelni sem tudtam, hogy nekem mi lehetne az a cél ami felváltja a húgom emlékét, ami kitörli őt, amitől megszabadulnék ettől a fájdalomtól. Értettem, hogy mire gondol, hisz az egész életemet erre tettem fel, mindent érte csináltam és tudtam, hogy ha esetleg ennek egyszer vége lesz üresnek fogom érezni magamat, mert az én céljaim eddig értek. Hogy elégtételt kapjak. Nem voltak a jövőbeli terveim között olyan tervek mint előléptetés vagy család. Csak a végtelen megnyugvás.
Letöröltem pár könnycseppet és nagyot nyeltem, hogy mondatom közben ne szakítson félbe a sírás.
- Tudod attól félek, hogy ennek sose lesz vége. Ha most elengedem akkor sincsenek céljaim. Nem tudom mit kezdjek az életemmel. Örökre az a nő leszek aki a húga gyilkosait keresi. Bele ragadtam ebbe a szerepbe és  félek, hogy sosem fogom tudni őt elengedni. Sosem fogok tudni ezzel együtt élni. – fájt a felismerés, hogy igazából az életem úgy megy el mellettem, hogy én észre sem vettem. Csak teltek az évek, és én ugyanaz a megtört lelki, boldogtalan, egérlyukban élő középszerű FBI ügynök maradtam.
Ahogy az ő hangja újra felcsendült kissé eltoltam magamtól és kiegyenesedtem, hogy mélyen szemeibe fúrjam az enyémet.
- Ne merd nélkülem folytatni! Megértetted? – szorítottam össze papírvékonyra az ajkaimat miközben megráztam kissé a fejemet ezzel is kifejezve a nemtetszésemet. Abban biztos voltam, hogy nem akarok azzal az ürességgel találkozni amit akkor éreznék ha ettől az egyetlen célomtól elszakítanának.
- Ezt majd elintézem magamban és helyre fogok jönni, de ennek nem lehet így vége. – pattantam fel a kanapéról és az ablakhoz sétáltam, majd vissza s ezt a kört jó párszor megtettem még újra szóra nem nyitottam a számat.
- Én…- csuklott el a hangom épp ezért álltam meg végül a fel alá járkálás végén az ablaknál. A lakás egyszerűségét és apróságát ellensúlyozta a csodálatos kilátás. A Manhattan hidat pazarabb látványt nyújtott éjszaka, kivilágítva. - … én… nem akarok gyenge lenni. Nem akarom ennyivel lezárni. Nem ezt érdemi a húgom. Nem egy gyenge testvért érdemel. – remegett meg ismét a szám széle és újra elkapott a sírás. Ördögi kör volt ez, amiből nem láttam egyelőre kiutat sőt kezdtem azt érezni, hogy ez az egész kezd túlnőni rajtam és ha nem lábalok ki azonnal belőle akkor  nem a húgom gyilkosai után fogok mászkálni, hanem örülök ha a pszichiátrián kiengednek levegőzni.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyPént. 12 Aug. - 15:21
Larisa & William

A jelenlétem egy olyan tényező volt a mai estéjének, amire mindketten tudjuk, hogy nem számított, ugyanakkor egyre nagyobb tanúbizonyosságot kezd nyerni, hogy nagyon is szüksége volt rá. Nem ringatom magam hiú ábrándokba, tudom, hogy ez nem kifejezetten az én személyemnek köszönhető, sokkal inkább annak, hogy valakinek kiadhatja a fájdalmát, hogy valaki meghallgatja, és hogy valaki ott van mellette, hogy megpróbálja kicsit elterelni a gondolatait, és segítsen neki a belenyugvásban. Mesélni kezdek neki a saját életemről, a saját gondolataimról, nem titkolt célként tűzve ki azt, hogy ezzel is segítsem a jelenlegi helyzetében. Az ilyesfajta bajtársiasság, amit csak egy olyan ember tud nyújtani, akitől szintén nem idegen a veszteség… erre nekem is szükségem lett volna egykoron. Akkor most talán nem ott tartanék, ahol. Nincs gondom a jelenlegi posztommal, de valószínűleg kevesebbszer kellene azon stresszelnem, mikor vétek egy apró hibát, ami miatt az életem maradékát rácsok mögött fogom tölteni.
- Nincs miért haragudnom, neked pedig nincs miért bocsánatot kérned - felelem nyugtatólag, ahogy lepillantok rá. Kicsit elázott a felsőm, na és? Nagy gond! Tudom, hogy nem erre gondol, de ő is tudhatná, hogy ha nem akartam volna elmondani neki az előbbieket, akkor nem teszem.
A kérdésének nem kellene váratlanul érnie, mégis így történik. Felvonom a szemöldökömet, majd az ablak felé tekintek, és egy nagyot sóhajtva gondolkozok a válaszon. Pár lélegzetvételnyi ideig csendben merengek, mielőtt felé fordulnék. - Az az igazság, hogy ezt én magam sem tudom. Talán még mindig keresem - valószínűleg nem erre a válaszra számított, de aligha tudok ennél lényegretörőbben felelni. - A valamit megtaláltam abban az életben, amit választottam magamnak, miután a gyilkosokon revansot vettem. A valakit…? - erre aligha tudok mit mondani. A nők társaságát nem vetem meg, de valahogy sosem sikerült senkinek sem megfognia annyira, hogy akár csak fontolóra is vegyek egy kapcsolatot. - Többnyire sodródok az árral. Azt tudom, hogy nem akarom az életem végéig ezt csinálni, de amíg nincs másvalami, vagy másvalaki, aki segíthetne egy nyomós indokot adni nekem a változtatásra, addig ez marad az életem - hogy ez a nyomós indok mégis mit jelent, azzal már olyan területre tévednénk a beszélgetésben, amire csak a némasággal tudnék felelni a mellettem ülőnek. Vannak dolgok, amiket nem lehet megmagyarázni, amiket érezni kell. Ez valószínűleg ilyen.
- Sajnos nem tudom, hogy erre mit mondjak. Szívesen segítek benne, ha beszélgetni szeretnél, de az elfogadást csakis magadnak tudod megadni. Szerinted ő azt akarná, hogy örökké sirasd, és sose legyél képes elengedni? Akár a te, akár az én szeretteimről van szó, akik már nem lehetnek köztünk… biztosra veszem, hogy mindegyikőjük egyöntetűen mondaná azt, hogy lépjünk tovább, és ne az ő haláluk határozza meg az életünk hátralevő részét - de ahogy mondtam, a következő céljait ő magának kell meglelnie, senki más nem teheti meg helyette. Ha viszont szüksége van arra, hogy ott legyen mellette valaki, aki legalább egy néhai hátbalökéssel noszogatja, rám számíthat. Hangozzék ez akármennyire is elhamarkodottnak.
- Ne aggódj, nem állt szándékomban. Tudom, hogy számodra is mennyit jelent ez az egész - sőt, talán én vagyok az egyetlen, aki ezt nem csak mondja, hanem tényleg meg is érti. Vagy legalábbis valamilyen formában átérzi. Tudom, milyen az, mikor már a csontodig hatol a fájdalmas szükséglete az igazságnak, a revansnak, a bosszúnak, és ezt eszem ágában sincs elvenni Larisától – de azt se akarom, hogy idő előtt besokalljon. Talán jobb is, hogy ez a mostani állapot ilyen hamar jött el a mi kapcsolatunkban, nem később. Lesznek még könnyebb, de lesznek nehezebb részei is ennek a történetnek, erre jobb, ha már időben felkészül.
Bólintok a szavaira, amivel a jólétéről akar biztosítani, a hirtelen távolodása, és a következő rövid vallomása azonban ismét elbizonytalanít a továbbiakkal kapcsolatban. Mély levegőt veszek, mielőtt úgy döntenék, hogy követem a felállásban. - Larisa… - sóhajtva lépek közelebb, és az előzőekhez hasonlóan most sem tartózkodok attól, hogy a hátára simítsam a tenyeremet. Nincs vele hátsó szándékom, pusztán tudom, hogy néhányaknál az ilyen érintés akármennyire is jelentéktelennek tűnik elsőnek, épp ugyanannyira tud nyugtatólag hatni hosszabb-rövidebb távon. Látom rajta, hogy nincs jól, én viszont szeretném biztosítani arról, hogy nincs semmi baj, hogy biztonságban van, és hogy van valaki, aki meghallgatja. Fura egy páros vagyunk mi, de úgy érzem, valahogy mégis jól kiegészítjük egymást. - Ha annyira gyenge lennél, mint azt próbálod beállítani, már rég felhagytál volna a testvéred halálával kapcsolatos igazságszolgáltatással. Ez is csak egy újabb hullámvölgy, amin biztosra veszem, hogy előbb-utóbb túl fogsz tudni lépni. Szimplán el kell fogadnod, hogy ami történt, megtörtént, ezen pedig már aligha tudsz változtatni. Tanulni kell belőle, hasznosítani ezt a tudást, aztán pedig tovább lépni. Azzal senki nem nyer, ha a gödör kényelmében maradsz, és még csak meg sem próbálsz kimászni belőle - ismét közelebb lépek hozzá a beszédem közben, a hátán pihenő kezem az ellenoldali vállára csúszik, az arcomat pedig ráhajtom a fejére, és pár csendes pillanatig így tekintek csak ki a manhattani éjszakába. Halkan felsóhajtok, majd tekintetemmel Larisa szemeit kezdem el keresni, ha kell, elé is mászok, hogy rám figyeljen.
- Szóval gyerünk, ne okozz itt nekem csalódást! Nyomás a fürdőbe, szedd kicsit rendbe magad, zuhanyozz le, addig én a lakásban igyekszek egy kis rendet teremteni! Meglátod, mire visszaérsz, rá sem fogsz ismerni a helyre! Utána pedig vacsorázunk, sörözünk, és beszélgetünk, amiről csak tudunk - parancsolgatok ugyan, de óvatosan, játékosan teszem ezt, huncut mosollyal az arcomon kísérve végig a tervemet, remélve továbbá, hogy legalább egy kicsit elértek a szavak hozzá. Ha úgy döntene, hogy enged miattam végre a melankóliájából, én készen állok rá, hogy olyasmit tegyek érte, amit aligha tennék meg bárkiért; nekiállok takarítani, és egy kis tisztaságot teremteni. Teszem ezt egy olyan ember lakásában, akit alig pár hete ismerek, és akivel elvileg két egymással szembefeszülő oldalon állunk, most mégis úgy beszélgetünk egymással, mintha a világ legnagyobb bizalmasai lennénk. Akiről nehezemre esik bevallani, de túlságosan is megkedveltem.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Larisa & William - Part 3 Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptySzomb. 24 Szept. - 15:32


william and larisa

Őszintén érdekelt, hogy mi volt az számára ami kihúzta ebből a gödörből. Őszintén tudni akartam, hogy mi keményít meg egy embert egy ekkora tragédiai után. Talán meg kellett volna lepnie, hogy ő abban az életben találta meg a megváltást amit most él, de igazság szerint csöppet sem tette. Láttam, hogy milyen elánnal vetette bele magát abba a helyzetbe is amikor elkapták a terroristákat és látszott, hogy mennyire otthonosan érzi magát. Ez az élet pont az ahol kiadhatod a feszültséget és ahol minden gondolatodat lefoglalják. A valaki azonban meglepett. Ezen el sem gondolkodtam, hogy talán egy kapcsolat vagy család újabb értelmet adhatna az életemnek. Olyan régóta voltam egyedül, hogy nem láttam értelmét az elköteleződésnek, nem éreztem azt, hogy egy bármilyen változással szolgálhatna. S ahogy ez végig futott az agyamon az ő mondandója is megerősítette bennem azt, hogy ő sincs ezzel másképp.
- Hm... - nyögtem fel halkan mintegy helyeselésre. Változás. Újra felpillantottam Williamra és elvesztem a látványban. El sem tudtam képzelni azt a nőt aki ezt az embert meg tudja változtatni. Nem fért egyszerűen a fejembe, hogy valakinek milyen képességekkel kellene rendelkeznie ahhoz, hogy Őt ilyen szintű változásra sarkallja.
- És úgy gondolod hogy a változásra valakire szükséged van? - nyeltem egy nagyot miközben álla vonalán végig futattam szemeimet. Sársom férfinak találtam és éppen ezért elképzelni se tudtam, hogy jön egyszer valaki aki pont olyan tökéletes lesz mint a volt feleség és aki teljesen megváltoztatja ennek a férfinak az életét. Hogy pár év múltán mikor összefutunk egy kifinomult üzletember lesz aki maga mögött tudott hagyni mindent ebből az életből.
- Igazad van! - helyeseltem. - Pontosan tudom, hogy a húgom se azt akarná, hogy itassam miatta az egereket vagy hogy embereket kínozzak miatta mert tudja, hogy nem ilyen vagyok. Akkor lenne boldog ha tovább lépnék és boldog lennék, ha sose felejteném el őt, de nem ő töltené ki az életemet. - hunytam le a szememet és magam elé képzeltem Őt. - Tudom, hogy nem ez a helyes út csak olyan nehéz. - csuklott el a hangom ismét. Tudtam, hogy pontosan érti mire gondolok, hogy meg se kell mindezt magyaráznom.
Hirtelen kitörésemből az rángatott csak vissza mikor oda lépett hozzám és hátamra simította kezét. Megrezzentem s végig futott rajtam a hideg, de nem azért mert olyan rosszul esett érintése, épp ellenkezőleg. Bizsergett tenyere alatt a bőröm és ez a közelség most mindennél többet jelentett. Nem éreztem magamat egyedül ebben a hatalmas világban.
- És azzal ki nyer ha kimászok? - tettem fel a kérdést. Rég éreztem magamat ennyire elveszettnek. Pontosa tudtam a kérdésre a választ: Én! Én nyerek azzal ha ebből kimászok és én nyerek azzal ha elengedem ezt az egészet, de ez valahogy sosem számított.
A pár percnyi néma csönd simogatta a fülemet. Csak a halk, ritmusos lélegzésünk zaja és a távoli autók töltötték meg a szobát. Mélázásomból a látóterembe tóduló férfi test rángatott ki. Ajkaim szétnyíltak a döbbenettől ahogy rám parancsolt, hogy szedjem össze magamat. A sírástól megduzzadt szemeimet összeszűkítve méregettem pár másodpercig, hogy most komolyan kell-e vegyem ezt az egészet, de rá kellett jönnöm, hogy nem viccel így hátat fordítottam neki és szófogadó kislány módjára indultam el a zuhanyzó felé.
Őszintén megvallva igazán üdítő volt a forró zuhany, a gőz, a csobogás hangja. Percekig csak álltam a zuhany alatt nekitámaszkodva a csempének, elengedve magamtól minden gondolatot. Elfelejtettem hogy miért is állok itt és azt, hogy egy szinte idegen férfi odakint ki tudja mit csinál a zárt ajtók mögött.
Negyed óra elteltével ahogy magam köré tekertem a törölközőt döbbentem rá, hogy a piszkos ruháimon kívül mást nem hoztam magammal. Mély levegőt vettem és elhatároztam, hogy így gyorsan átszaladok a másik szobába, hogy emberi alakot öltsek. Az elhatározás hevében szinte megtörölközni is elfelejtkeztem. Lábam és csöpögő hajam apró tócsákat hagytak maguk után miközben kinyitottam a fürdőszoba ajtaját.
Furcsa és egy kicsit rémisztő is volt ez a kapcsolódás kettőnk között. Alig ismertem őt, mégis olyan közel éreztem magamhoz mint még soha senkit. Belegondolni se mertem, hogy honnan indult a kapcsoltunk és hogy mindennek rendes esetben merre kellene volna tartania. Most mégis itt volt a lakásomban egy pizza és sör társaságában és röpke negyed óra alatt olyan rendet rakott, hogy rá se ismertem a barlangra amiben egy hete sajnáltattam magamat.
Törölközőm sarkát erősen szorítottam ahogy álltam az ajtóban és felmértem a rend mértékét. Beszélgetésünk alatt most először apró mosolyra húzódott a szám.
- Te tényleg képes voltál rendet rakni? - léptem előre párat a konyháig víznyomokat hagyva magam után, teljesen megfeledkezve arról, hogy a törölköző alatt meztelen vagyok.
- Ha nem lennék ilyen pocsékul talán azt mondanám, hogy tuti akarsz valamit. - rezzent meg a szám széle újra, most már másodszor. Szemeim lágyan keresték az övét és sokkal kiegyensúlyozottabban kezdtem érezni magamat. Hihetetlen mennyit számít egy frissítő zuhany, egy kiadós sírás és egy jó beszélgetőtárs.
- Köszönöm. - suttogtam késztetést érezve arra, hogy átöleljem őt. Ahogy ez a gondolat beférkőzött a gondolataimba lábaim önálló életet kezdtek élni és kezem is meglódult irányába. Átfontam hóna alatt karomat és szorosan simultam hozzá magamba szívva minden rezdülését. Elfelejtettem, hogy miért van itt, hogy miért történik mindez és azt, hogy mennyire szemérmesnek kellene lennem attól, hogy csak az ő ruhái és egy szál törölköző választ el minket egymástól. Üdítő volt a jelenléte, a közelsége és az a törődés amit tőle kaptam. Cikáztak bennem az érzések és talán éppen ezért voltam képtelen felmérni tetteim következményét.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyVas. 25 Szept. - 15:45
Larisa & William

Olyan területre tévedünk a minket ért tragédiák feldolgozásának témájában, amit egyszer már ugyan átéltem, mégsem osztottam meg senkivel az élményeket, a gondolataimat. Általában egyenes vagyok, simulékony, és minden kérdésre van valami válaszom, ami már-már úgy tűnhet sokszor, mintha előre be lett volna gyakorolva – most azonban mégis úgy érzem, hogy sikerül megtorpanásra késztetnie Larisának. Nem tudom, hogy a jelenlegi állapotában ezt mennyire veszi tudomásul, vagy mennyire siklik el fölötte, de így van. Kisebb habozás után megkapja a válaszomat, amiről úgy érzem, komolyan is gondolom, ugyanakkor tudom, hogy ezen még gondolkoznom kellene, hogy kielégítő felelettel szolgálhassak neki. Reméltem, hogy nem boncolgatjuk tovább a témát, a kérdése azonban újra gondolkodóba ejt. Ahogy a véleményem megformálódásra kerül, úgy tudatosul bennem is, hogy nem csak mondom, hanem tényleg úgy is gondolom, ahogy az előbb lefestettem neki. Csak akkor még nem értettem, hogy miért. - Nem látom akadályát, miért ne lehetne így. Amíg a feleségem élt, addig egy pillanatig sem gondolkodtam azon, hogy ilyen életútra térjek, hisz minden gondolatom középpontjában ő, illetve a gyerekek álltak. Volt valamiért, volt valakiért élnem, keményen dolgoznom. Most? Van egy birodalmam, mégis keserűségben töltöm a mindennapjaimat, hajszolva azokat az élvezeteket, amiket akkor és ott szükségesnek érzek, később azonban folyva-folyvást rájövök, hogy mennyire… üresek. Szóval igen, úgy gondolom, ha lenne egy visszatartó erő, akiért megéri változtatni az életvitelemen, akkor változtatnék - nem szoktam senkit sem ilyen mélyen beleengedni a magánéletembe, és a személyes gondolataimba, most azonban mégsem érzem úgy, hogy rossz emberbe fektetném a bizalmamat. Akármennyire is különbözik az életszemléletünk, vagy a munkánk, mégis úgy érzem, mintha valami összekötne bennünket. Talán az átélt tragédiáink, vagy a tapintható vonzalom, amit a másik iránt érzünk, akármikor ránézünk, akármikor megérintjük egymást? Vagy talán ezek összessége?
- Ennek a tudatnak ellenére mégsem vagyunk képesek úgy élni, mint ahogy tudjuk, a szeretteink kívánták volna - tudja, mi lenne a helyes út, amire rá kellene lépnie, de ezt könnyebb mondani, mint megcsinálni. - Tudom, hogy a szeretteim sem akarták volna, hogy bosszút álljak rajtuk, én mégis megtettem. Tudom, hogy nem szerették volna, hogy rálépjek egy ilyen veszélyes, és törvénytelen útra, én mégis megtettem. Ne kövesd el ugyanazokat a hibákat, mint én, Larisa. Ne indulj el a lejtőn, vagy legalábbis addig fordulj vissza, míg nem lesz az túl meredek - nem gondolom, hogy Larisa valaha olyan életútra térne, mint én, de úgy érzem, el kell mondanom neki a saját tapasztalataimat, hogy annak megfelelően mérlegelhesse magában a lehetőségeket. - Ez nem azt jelenti, hogy adj fel mindent, és zárjuk le az egész ügyelmünket. Nem. Ezzel azt akarom mondani, hogy mielőtt megteszel valami olyasmit, amit könnyedén megbánhatsz, hogy lépj hátra kettőt, vegyél pár mély lélegzetet, és gondold át, tényleg ezt akarod-e. Ha pedig kétségekbe ütközöl, én legyek az első ember, akinek szólsz - ki más tudna rajta segíteni, mint az, aki maga is átélte ugyanezeket a nehézségeket?
- Szerintem erre te is tudod a választ, szóval nem vesződök a felelettel - ejtek meg egy apró mosolyt neki. Vannak dolgok, amikben jól esnek a tanácsok, de az már a mi dolgunk, hogy a változásokat életbe is léptessük. Ez olyan.
Elmosolyodva veszem tudomásul, hogy nem ellenkezik, és szavak nélkül tesz eleget a kérésemnek, majd távozik a fürdőbe. Figyelem még, ahogy eltűnik a távolban, majd mély lélegzetet véve én is nekiállok a magam feladatainak.
Aki kicsit is ismer, tudja, hogy mennyire szeretem a rendet, és az organizáltságot. Még ha valaminek nem is ott van a helye Larisa lakásában, ahol ő szokta tartani, én mindent igyekszek úgy elpakolni, hogy a helytakarékosság elvének eleget tegyen, mégse legyen zsúfolt. A szemetet kidobom, az össze-vissza lévő tárgyakat elteszem, felseprek, és még kicsit rendezgetem is a bútorokat, képeket, ha valami ferdén állt. Lefoglalom magam, mert muszáj.
A pakolgatás csendjéből az rángat ki, ahogy meghallom magam mögött a női hangot. Felállok guggoló helyzetemből, ahogy az utolsó pár edényt is a helyére raktam, majd felé fordulok. - Ezért a mosolyért abszolút megérte - felelem kedvesen, hozzá hasonló vigyorral az arcomon.
- Én? Akarni valamit? Ugyan! - legyintek egyet játékosan, szándékosan játszva túl magamat, nehogy bármit is eláruljak a valódi gondolataimról.
- Ó! - felvont szemöldökkel veszem tudomásul, ahogy behozza a köztünk lévő távolságot, és az ölelésembe bújik. Lehunyt szemekkel viszonzom, majd szívom be a frissesség illatát, ami belőle árad, és egyenesen megbódít. Az nem kevésbé, amint érzem, ahogy a vékonnyá ázott törölköző alatt hozzám simul egész testével. Apró csókot nyomok a feje tetejére, lágyan simogatva egyik kezemmel a hátát.
A tenyeremet ugyanott tartva nem engedem túlságosan eltávolodni, másikkal azonban arcára simítok, és a tekintetét keresem. Fogalmam sincs, hogy meddig tartom fogva a szemeit, csendben, békésen, de azt tudom, hogy várok, és kutatok bennük valamit. Kutatom, hogy mit kellene tennem. Remélem nem csalnak az érzéseim, és tényleg nincs benne ellenkezés azzal kapcsolatban, amire készülök. Az arcáról a nyakán át a vállára csúszik a tenyerem, és ha nem tapasztalom az elhúzódás jeleit, akkor lassan, óvatosan közelítem meg az ajkait, és ejtek egy lassú csókot rájuk.
- Muszáj volt valamivel lefoglalnom a gondolataimat, máskülönben olyat tettem volna, amire akármennyire is vágyok, nem akartam tolakodni vele. Az, hogy most itt állsz előttem, csurom vizesen, alig egy rövidke törölközőben, nem könnyíti meg a dolgomat egy cseppet sem - szólalok meg a csókot követően, akárhogy is zárult az, sikerrel vagy a távolodásával. - Azóta sem sikerült kivernem a fejemből annak az estének a képét, amikor félbeszakítottak minket. Egyszerűen nem vagyok rá képes, annyira megmagyarázhatatlanul vonzódom hozzád, és nem, nem csak testileg. Tényleg nem tudom, miért van ez, de egyszerűen nem tudok mit tenni ellene - vallom be, és ha a korábbi csókból nem húzódott el, akkor egy újabbat ejtek az ajkaira. - Csupán annyit, hogy visszafogom magam, és nem használom ki a jelenlegi állapotodat, akármennyire is vágyam, hogy folytassuk azt, amit ott elkezdtünk. A döntés a tiéd, de tudd, ez semmin nem fog változtatni. Ugyanannyira foglak támogatni utána is, mint amennyire most. Talán még jobban is - a végét a helyzet komolyságának enyhítése érdekében teszem még oda, rövid, halk nevetést ejtve meg, és most már ténylegesen befogva a számat, átadva végre neki is a szólás lehetőségét.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Larisa & William - Part 3 Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptySzer. 28 Szept. - 18:32


william and larisa

Elképzelni se tudtam milyen lenne a jó útra tért William Doherty. Vajon tökéletes férj lenne? Vagy folyton csalná a feleségét? Vajon minden nap reggelit készítene a gyerekeknek vagy kihagyná a balett előadásokat egy jó pofa sörért a haverokkal? Furcsa volt bármilyen képet magam elé festeni amiben ő nem úgy szerepelt mint egy bűnöző. Most mégis ahogy kisfiús ártatlansággal mesélt önmagáról, a múltjáról és jövőjéről nyomát sem láttam annak a kemény rossz fiúnak akinek a bőrébe nap mint nap bújt.
- Nehéz dolog lehet ez. – köszörültem meg kissé a torkomat mert éreztem, hogy az erő kezdi elhagyni hangomat. – Mármint minden reggel úgy ébredni, hogy nem erre az életre vágysz, hogy olyan emberekkel veszed körbe magadat akik nem adnak neked semmit. Hogy az egész életed olyan… üres. – ismételtem meg végül az ő általa is említett szót. Részben magamra is ismertem és át tudtam érezni mennyire kemény helyzet ez. Annyi különbséggel, hogy én meg se próbáltam még számomra érdektelen emberekkel sem kitömködni a tátongó lyukakat. Nem tudom melyik a jobb. Hogy mehetne ez vajon? Hogy megy egy nála? Gondolataim olyan hirtelen törtek utat maguknak a számon, hogy magamon is meglepődtem.
- Abban a pillanatban jó amikor valaki melletted van? És aztán? Ott maradsz egyedül az üres szobában? – meredtem rá. Annyira akartam őt ismerni, belelátni a lényébe, tudni hogy mibe kapaszkodik akkor amikor összedől a világ. Valami ilyesmi kapaszkodóra volt szükségem nekem is, amit - bevallani is nehéz -, de jelenleg Ő jelentett nekem.
- Sosem lennék olyan mint te. – mondtam a legnagyobb őszinteséggel és talán szépítenem kellett volna, de nem tettem. Tudtam, hogy nem fogja félreérteni és nem fog ezen hőbörögni, hogy hogy mondhatok ilyet.
- Tényleg folytatni akarom, de kell valami korlát ahol megálljt kell parancsolnom magamnak, vagy megálljt kell parancsolj… nekem. – olyan felhatalmazás volt ez amit én sem gondoltam egészen végig. Éreztem, hogy ha valaki akkor ő az aki bánni tud velem és az én helyzetemmel.

Mosolyogtam és ezt elég nagy előrelépésnek éreztem. Milyen apró dolgoknak tud örülni az ember. Egy kis rend, forró fürdő és ha odabent azt is érzi, hogy darabjaira omlik, legalább ez kívülről nem ennyire nyilvánvaló.
Teljesen elvarázsolt, hogy mit meg nem tesz a mentális egészségem érdekében és éppen ezért felejtkeztem meg arról, hogy egy szál nedves törölközőben és vizes hajjal mászkálok előtte. Könnyedén sétáltam hozzá és öleltem őt át mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne a karjaiba bújni. Hátamra simuló kezétől és hajam vizes érintésétől kirázott a hideg. Mindaddig nem is észleltem öltözetem hiányát míg szemei enyémbe nem fúródtak.  Csak meredtem bele búzavirágkék íriszeibe és egyszeriben azt kezdtem érezni, hogy belelátok a lelkébe, ő pedig énbelém. Olyan megfoghatatlan érzés volt ami melegséggel töltött el, és bizseregni kezdtek a lábaim. S végül mikor ajkai óvatosan puhatolózva enyémre tapadtak megremegett a testem. Tapintható, érzékelhető jelei voltak vonzódásomnak és annak az örömnek, hogy végre megízlelhettem őt. Olyan szenvedőn kerülgettük eddig egymást s most itt volt, bele olvadva szám puhaságába. Nem akartam szabadulni, de ő távolodott én pedig csak vágyakozva néztem utána. Mondatai azonban megleptek. Váratlanul őszinte volt és váratlanul direkt. Nem köntörfalazott, nem keresett kibúvott az előbbi csókból csak hangot adott érzéseinek és vágyainak. Nem tudtam mit kellene mondanom, nem tudtam hogy lenne jó reagálnom. Nem azért mert mindent helyesen akartam csinálni hanem mert féltem, hogy bárhogy reagálok túl sok leszek vagy épp túl kevés. Kavarogtak bennem a gondolatok, az érzések és csak arra tudtam gondolni, hogy ebből többet akarok mégis az agyam azt súgta, hogy ennek nem most van itt az ideje.
Élesen kifújtam a levegőt hallva mondatát arról, hogy nem csak testileg vonzódik hozzám. Ez volt az a kapaszkodó amelybe mindent idegszálammal kapaszkodni próbáltam. Újabb csókja megpecsételte az elhangzottakat és én csak azt éreztem, hogy minden elvem, minden józan eszem darabjaira hullik.
- Megijesztessz. - Vallottam be neki. Tudtam, hogy mindez vészjóslóan hangzik, de vártam. Pár másodpercig néma csöndben voltam, hogy összeszedjem kusza gondolataimat.
- Szükségem van rád, el sem tudod képzelni mennyire és ez megijeszt. Te vagy jelen pillanatban az egyetlen kapaszkodóm a józan gondolkodáshoz. - Hátrább léptem, kiszakítva magamat fogásából. Ujjaim bele markoltak a törölköző nedves sarkába majd lenéztem meztelen lábfejemre. Úgy éreztem magamat mint egy megszeppent kislány aki nem tudja eldönteni, hogy mire vágyik jobban.
- Ez most más mint ott nálad. Az csak a szimpla testi vonzódásunk volt, de mi arra a garancia, ha most rád bízom magam így... összetörve, akkor nem sérülök jobban. - nem néztem fel rá. Olyan kellemetlen volt ilyen mélységekben kapcsolódnom hozzá, féltem ha a szemeibe nézek elönt újra az a mámorító érzés mint a csókja után. - Érted mire gondolok? - suttogtam. Akartam, hogy értse. Akartam, hogy ne értse. Akartam, hogy hozzám érjen, hogy belém olvadjon és nem akartam, hogy bántson. Ördögi kör.
- Talán nem ez a megfelelő alkalom. - már ha létezik olyan két ilyen elcseszett embernek mint amilyenek mi vagyunk. Remegni kezdtem és borzongás futott át rajta. Fáztam és jobbnak láttam ha ezt az egészet itt és most lezárjuk. Nem akartam, hogy bármelyikünk sérüljön a téma marcangolásában.
- Sajnálom. - igazság szerint gőzöm sem volt, hogy mit is, de valahogy kötelességemnek éreztem kimondani. Elhatároztam, hogy erős leszek, bemegyek a szobámba, felöltözök és haza küldöm. Haza, mert idő kellett ahhoz, hogy mindezt feldolgozzam. Az elhatározás tehát megvolt, a lábaim is elindultak a szoba irányába magam mögött hagyva őt. A szívem azonban hevesebben kezdett verni és az eszem ebben a pillanatban csukta be a szemét.
- Óh, a picsába az egésszel. - horkantam fel és sarkon fordulva repültem vissza a karjaiba számat gyöngén övére tapasztva. Egyik kezem rásimult nyaka vonalára még a másik utat talált pólója alatt meztelen derekáig. Megrészegített az illata, az íze, a puhasága. Tudtam, legalábbis tudni akartam, hogy nem fog bántani ugyanis én ekkor adtam teljes egészébe a kezébe a szívemet.  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyCsüt. 29 Szept. - 15:29
Larisa & William

- Ugyanakkor azt is be kell látni, hogy az ő haláluk óta nagyon sok minden változott. Ez alól pedig én sem vagyok kivétel. Olyanokat csinálok meg manapság, amik felé az akkori énem ugyan lehet, hogy az ismeretlentől való érdeklődéssel fordult volna, de hamar elborzadt volna tőle - elég csak arra gondolnom, hogy az információszerzés céljából végzett kínzásokban milyen hamar megtaláltam az affinitásomat. Szomorú, hogy a tudásomat már tudat alatt a régi életemből megalapoztam azzal, hogy az éjközepi kialvatlanságomban sokszor ültem ki a nappaliban, vagy a dolgozószobámban található tévé elé, és néztem az ismeretterjesztő műsorokat. Akkor még nem gondoltam volna, hogy egyszer én is művelője leszek ezeknek. Azt pedig végképp, hogy ennyire őstehetség leszek benne. Észreveszem magamat, hogy kicsit hirtelen zártam le az előző gondolatmenetemet, és sikerült elméláznom pár pillanatra. - Azt akartam ebből kihozni, hogy lehet nem erre az életre vágyok, viszont… akkor milyenre? Annyira részemmé vált már ez, hogy ugyan sokszor úgy érzem, jó lenne kilépni belőle, de nem tudom, hogy a túlsó oldalon mi várna rám. Épp ennek az útnak a megtalálása az, ami miatt úgy gondolom, hogy szükségem lenne egy másik támogató félre az életemben. Vagy legalábbis nem zárom ki ennek az eshetőségét - már megint megállás nélkül beszélek feltételes módban. Lehet, hogy ha ez lenne, akkor az történne, de ha az, akkor pedig ez… annyiféle variácó létezik minden forgatókönyvre, hogy azt nem lehetne egy egész este alatt sem átbeszélni. Erre szokták mondani, hogy ha nagyanyámnak négy lába lett volna, akkor hokedli lenne.
- Nem feltétlenül. Az egyéjszakásoknál igen, többnyire ez van. De ha lenne valaki, akihez mélyebben tudnék kötődni, akkor a gondolataim nem maradnának velem, hanem követnék azt a bizonyos másikat - nyilván ez így nem teljesen igaz, viszont aligha hiszem, hogy ez mélyebb kifejtésre szorulna. Nem lennék megszállott, hogy ha nincs velem a választottam, akkor is csak rajta járna az eszem, már-már beteges formákat öltve. Inkább arról van szó, hogy ha kétségeim támadnának, rossz érzésem, vagy elítélendő gondolataim, akkor lenne egy visszahúzó erő, amibe tudnék kapaszkodni.
- Ebben biztos vagyok - lágyan elmosolyodom a szavaim kimondásakor, igyekezve ezzel is jelezni, hogy akárhogy is szánta, nem szívtam mellre. Ismerem magamat, sokkal jobban, mint ahogy bárki is képes lenne engem megismerni, és tisztában vagyok vele, mennyi elítélendő tett köthető a nevemhez.
- Megteszek minden tőlem telhetőt - ezt pedig veheti biztosítéknak. Így, hogy még ha szóban is, de megkaptam tőle az engedélyt, sokkal határozottabban és megmásíthatatlanul fogok kiállni akkor, ha úgy látom, kész lenne túl messzire menni. Nem hiányzik, hogy még egyszer ennyire padlóra kerüljön. Nem a közös munkánk eredménye sínylené meg, hanem Larisa józan esze.
Nem tudom, hogy mi ütött belém. Mikor félbeszakítottak minket, akkor elég nyilvánvalóvá tette számomra Larisa, hogy hasonló nem fog többé megtörténni közöttünk, ezt fel is fogtam. Csak nem érdekelt. Nekem továbbra is terveim között volt, hogy a próbálkozással és a kísértéssel nem fogok felhagyni, csupán türelmesen várok a megfelelő időpontra. Most azonban a feleségem és a gyermekeim emlékére megesküdnék, hogy nem ilyen célzattal érkeztem. A helyzet azonban túlságosan is magával ragadott. Ahogy megláttam egy szál törölközőben, ahogy csurom vizesen hagyja maga után a lába nyomait, ahogy csapzott-vizes hajjal, mégis láthatóan kissé felfrissülve megjelent előttem, elvesztem. Én azonban képes lettem volna türtőztetni magamat, ha megtartjuk a tisztes távolságot egymástól. Ebben szinte biztos vagyok.
Érzem, hogy a csók rá is hasonló – vagy talán még intenzívebb – hatással van, mint rám. A teste beleremeg, és sejtem, hogy ha most a folytatás felé tereltem volna magunkat, akkor sem állított volna meg – én viszont egyenes akartam lenni vele, ezért ugyan nem toltam túl messze magamtól, mégis határozottan megszakítottam a történet menetét. Látom a szemében a vágyakozást, ami még nehezebbé teszi, hogy ne hazudtoljam meg magamat most azonnal. Minden elhatározásom ellenére azonban nem bírom ki, hogy két szavam között ne hajoljak újra vissza az ajkaira egy csókért. Még ha az est utolsója is lesz ez.
Mondanám neki, hogy nem csak ő van megijedve, engem is megrémiszt ez az érzés, ez a fajta vonzalom, amit iránta érzek. Épphogy nem az egyik legfőbb ellenségemmel állok szemben, most mégsem vágyok másra, minthogy megadja a zöld utat jelentő jelzést, és kibonthassam a törölközőjéből.
Ő azonban ahelyett, hogy közelebb vonná magát hozzám, a távolodásra adja a fejét. A szavai ennek ellenére arról árulkodnak, hogy döntésképtelen, mi lenne a helyes út. Bólogatok a magyarázatára, majd a kérdésére. - Értem. És igen, nincs rá semmi garancia. Egy valamit tudok csak adni, mégpedig a szavamat, hogy nekem nincs ilyen célom, hogy tovább sértselek. Egyszer megtettem már, még egyszer nem fogom - hogy ennek megmutassam a valóságát, kiveszem a farzsebemből a telefont, és felmutatom neki. Kikapcsolom, majd mit sem törődve az állapotával hajítom el a konyhapultra valahová. - Most csakis rád akarok összpontosítani - ha keresnének, akkor majd ott lesz a testvérem, vagy bármelyik felsőbbköri segítőm. Nincs rám szükségük. Nekem sincs rájuk szükségem, most nem.
Mindezek ellenére úgy néz ki, hogy mégis a visszakozás mellett teszi le a voksát. Nem reagálok rá hevesen, nem kezdek ellenkezni, vagy könyörögni, helyette csak halvány mosollyal, és lehunyt szemekkel biccentek egyet, tudomására adva, hogy megértettem. - Nincs mit sajnálnod - és egyébként tényleg nincs. Ahogy hátat fordított nekem, és láttam a távolodó lépteit, sóhajtva fordultam vissza a konyhapult felé, hátha találok még valami elpakolandót.
A szavait hallva értetlenül, és gyorsan szegezem rá a tekintetemet. A köztünk lévő párlépésnyi távolságot behozva újra a karjaim közt találhattam őt, ajkait újra az enyémen. Sóhajtva fogadom az érintést, amivel a bőrömet érinti. Egyik kezemet a derekára helyezem, másikat pedig kisvártatva az arcára, hogy csókjától elszakadva pillanthassak a szemeibe. Hüvelykujjammal megsimítom az orcáját, mielőtt hátra nem lépnék egy lépést hátra, hogy aztán kibújhassak a felsőmből. Ha látom rajta, hogy szeretne jobban szemügyre venni, akkor várok, de amint a türelmem elfogy, a vágyaimat ráeresztve kezdeményezem a következő csókunkat, egyik kezemmel az övét megfogva vezetve a nappali irányába. Az közelebb van. Azt hiszem.
Helyet foglalok a kanapén, őt pedig húzom az ölembe. Ahogy az ágyékunk összesimul a mindennemű ruhaanyagokon keresztül, érezheti, hogy milyen hatással vannak rám az elmúlt percek történései. A törölköző aljáig nyújtom a kezemet, és a combján simítok végig, ahogy az átázott anyagot is egyre feljebb tűröm rajta. A fenekén áthaladva érek el újra a derekáig, ajkaim már a nyakán járnak, apró szívásokkal és csókokkal hintve tele az érzékeny felületet, mikor egy pillanatra elhúzódok tőle. - Kibújsz belőle végre? - kérdezem, tenyereimet továbbra is a helyükön tartva a bőrén, ajkaimmal szinte azonnal visszahajolva az előző helyekre. Érzem, hogy az izgalmam egyre jobban kezd a tetőfokára hágni, vele együtt pedig a farmer anyaga szűkebbé. Jelenlegi helyzetünkben nem sok lehetőségem van kibontani magamat a nadrágomból, szóval ez a ő tisztsége lesz az elkövetkezendőkben. Az én célom addig az, hogy a csókjaimmal, és cirógatásommal minél jobban feltüzelhessem a vágyait. Szedjen szét darabjaimra, ha most arra van szüksége, azt sem bánnám.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Larisa & William - Part 3 Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptySzomb. 22 Okt. - 18:18


william and larisa

+18

- De ha akkor, évekkel ezelőtt ez az élet elborzasztott akkor mi változott? Hol csúszott el a dolog? Egyből a családod halála után? – Lehet ismét olyan területre tévedtem ami egy meredek lejtő felé visz mégis szerettem volna minden kérdésemre választ kapni. Érdekelt ennek az embernek a lelke is, hogy mi zajlott le benne akkor amikor egy másodperc alatt veszített el mindent. Nem akartam bántani őt ezzel vagy újra előhozni azokat az emlékeket amiket legszívesebben mindenki csak elfojtana, mint például én is. De nekem itt volt ő, aki próbált a szilárd talajon tartani, de neki ki volt ott? Ő vajon tudott bárkibe kapaszkodni? Vagy épp azért választotta ezt az életet mert aki a támasza volt az ezen az úton járt? Olyan sok kérdésem lett volna felé, annyira akartam érteni őt, de féltem letámadni így mindig kicsit közelebb próbáltam hozzá jutni. Olyan volt ő nekem mint egy iskolapélda. Ezeket a bűnözőket írják le a tankönyvek lapjain ahol visszamutatnak a múltra, hogy megértsd mit miért tett az illető. William rejtély volt és talán épp ezért vonzott ennyire.
- Talán csak egy kis nyugalom várna a túloldalon, ahol nem kellene minden nap kockáztatnod az életed, és az agyadat 110 százalékon pörgetni. Fárasztó dolog menekülni a zsaruk elől és mindig egy lépéssel előttünk járni. Talán csak becsülnöd kéne magad annyira, hogy olyan életet válassz amit megérdemelsz. – ahogy a szavak elhagyták a számat azt éreztem, hogy kezdek megkönnyebbülni. Az a cipő amiben Will járt jó volt az én lábamra is, hisz a saját tanácsaim ráillettek az én élethelyzetemre is. Nekem is becsülnöm kéne magamat annyira, hogy nem hagyom el magam, hogy nem hagyom, hogy valaki olyan irányítsa az életemet aki már nincs is itt.
- A feleséged óta nem szerettél senkit? – szűkítettem össze a szemeimet. Nem közvetlenül reagáltam arra amit ő mondott, de szavaiból azt szűrtem le, hogy szimpla egyéjszakás kalandokkal próbálja pótolni azt amire igazán szüksége lenne: egy társra. Csak néztem őt, a homlokán megülő és orrnyergén összefutó ráncokat. Mosolyogni látni őt teljesen más képet mutatott róla és most ez megint egy másik oldal volt. A gondterhelt, a megfáradt és összetört. Ezért nem éreztem magam kellemetlenül a társaságában mert tökéletesen olvadt bele abba a környezetbe amibe éppen belecsöppent.  „Megteszek minden tőlem telhetőt.” hangja csengett még pár másodpercig a fülemben és én csak bólintottam. Még jobban meg kellett bíznom benne mert a múltkori eset ennek hiányából alakulhatott ki. Nem hittem annak, hogy jó szándék vezérli és annak, hogy óvni akar. De ha akkor tudom amit most akkor valószínűleg kimaradt volna az életemből egy heti szenvedés. De ki gondolta volna, hogy ez a férfi ekkora hatással tud rám lenni, hogy szavai meg tudják kondítani bennem a vészharangot és ki gondolta volna, hogy számíthatok még bárkinek? Bele se mertem gondolni, hogy meddig emésztettem volna magamat ha most nem jön fel.

Percek leforgása alatt olyan erős váltást vett a köztünk kibontakozó kapcsolat, hogy követni is nehezemre esett a történéseket. Megtanulhattam volna már, hogy az a bizonyos érzelmi hullámvasút mellette teljesen természetes mégis mindig meglepett, hogy milyen mélységekbe és magasságokba képes emelni. Nem éreztem ilyet olyan régóta, hogy szinte ismeretlen volt az érzés épp úgy ahogy az is, hogy nőnek érezhettem magamat, annak a tipikus magassarkús kiskosztümős nőnek, nem pedig a bakancsos, farmeres, bőrdzsekisnek. Eszem éppen maradt része azonban megállj parancsolt és bármilyen édesen is csengtek a szavai, hogy nincs szándékában újra megbántani nem akartam hinni neki. Csak néztem a telefon útját a pulton, majd szemeimet vissza emeletem rá. „ Most csakis rád akarok összpontosítani.” Talán ha egészen őszinte szeretnék lenni legalább magamhoz akkor ez volt az a mondat ahol az érzelmeim előre tolakodtak és háttérbe szorítottak minden józan gondolkodást.  Egy utolsó próbálkozást azonban megtettem még annak érdekében, hogy helyesen cselekedjek de végül minden testi vágyam és érzésem felül kerekedett rajtam. Szám ahogy ismét övére simult úgy éreztem otthon vagyok. Csak ízleltem őt mohón, izgatottan. Más se járt a fejembe csak az, hogy ebből még akarok és tudtam, hogy ennek az érzésnek már nem tudok megálljt parancsolni. Csak ki akartam üríteni a fejemet, nem akartam semmivel foglalkozni, csak vele. Nem érdekelt mi jöhet még, hogy mi lesz holnap, hogy mennyire leszek padlón mindezek után. Használjon ki ha jól esik, talán én is azt tettem.
Kezeim barangoltak meztelen bőrén, nyakán, karján egészen kézfejéig. Bizsergett az arcom érintése után s mikor szemei enyémmel össze találkoztak ajkaim szétnyíltak a látványtól. Mennyire más képet festett arca a szenvedélytől izzó lélektükreivel karöltve. Nem akartam őt elengedni, vágytam közelségére és ez szűnni látszott ahogy hátrált egy lépést. Elégedetten mértem végig meztelen felsőtestét, és léptem utána mint az árnyék, hogy ujjbegyeimet hasfalára simíthassam. Láttam már így s éreztem is őt most mégis minden érzékszervem sokkal jobban rákapcsolódott mint a múltkori alkalommal. Kirázott a hideg a gondolattól, hogy ennél sokkal többet is kaphatok belőle s mikor a kanapé felé invitált biztossá vált számomra, hogy ő is pont ezekkel a gondolatokkal játszik. Lábaimat széttárva ültem ölébe miközben kezemet a mellkasára helyeztem. A nedves törölköző felgyűrődött combhajlatomig alig takarva belőlem bármit is. Feltüzelt szívének heves dobogása és keménysége a lábaim között. Őrjítő volt a gondolat, hogy csak a nadrágja választ el minket egymástól. Nyakamat ért csókjai hatására fejem hátra billent szabad utat engedve ajkainak. Ujjam hajába mart s csak halkan felsóhajtottam minden apró szívás után.
Kérdésére elmosolyodtam és szabad kezemmel benyúltam melleim közé, hogy a vékony anyagot szétoldhassam. Egy mozdulat után hullott esetlenül William lábai elé a törölközőm, hogy immár teljesen meztelenül simíthassam magamat hozzá. Meglepett, hogy nem éreztem kellemetlenül magamat, nem feszélyezett a meztelenségem. Annyira természetesnek tűn ez az egész, hogy képtelen voltam tovább várni. Egyik kezem hajáról álla alá csúszott, míg a másik nadrágja vonalához siklott, hogy aztán kioldhassa azt az egy gombot.
- És te, kibújsz belőle végre? – tettem fel ugyanazt a kérdést, segítve őt a cipzárt lehúzásával is. Kissé elemelkedtem ágyékától, hogy megszabadulhasson nadrágja és boxere szorításától. Ahogy előtűnt férfiassága számba haraptam és vissza helyezkedtem rá. Keménysége megrészegített és vágytam rá, hogy magamban érezhessem őt, de húzni akartam kissé a vágyakozását. Állát kissé feljebb emeltem, hogy szám megtalálhassa övét és pár másodpercnyi csók után ismét feljebb emelkedtem, hogy immár úgy ereszkedjek lejjebb, hogy őt teljes terjedelmében magamba fogadom. Szájába nyögtem, hogy jobban érezhetem őt mint valaha. Kezeim nyakára csúsztak, hüvelykujjaim álla vonalát simították. Óvatosan mozogni kezdtem rajta, hogy érezhessem kitöltő lüktetését minden porcikámban. Hátam megfeszült minden egyes lökéstől és én csak bújtam bele karjaiba, simultam, fészkelődtem, hogy még többet érezhessek férfiasságának keménységéből, bőrének puhaságából, csókjának ízéből. Nem akartam, hogy túl hamar vége legyen így nem siettem sehova, óvatosan mozogtam, kezeim simították ahol érték. Az agyam teljesen kikapcsolt és csak ő volt és én egy tökéletes helyzetben.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptySzomb. 29 Okt. - 13:46
Larisa & William

+18

Bevallom, furán érzem magam. Azzal a szándékkal érkeztem ide, hogy Larisát egy kicsit felüdítsem, hogy egy kicsit elbeszélgethessünk mindenféle jelentéktelen dologról, és hogy tanácsot adhassak neki azzal kapcsolatban, amire csak szüksége van jelen állapotában és gondolataiban. Várható volt, hogy a kölcsönös bizalom jeleként nekem is beszélnem kell majd a múltamról, de nem gondoltam volna, hogy ennyire meg fogok nyílni neki. Azt pedig végképp nem, hogy ez ilyen könnyen, zökkenőmentesen fog menni. Levetem végre azt a piszkos fekete kabátot, ami az alvilági üzleteim jelképévé vált, és elengedem magam. Elengedem William Doherty-t, azt a mélyen nyugvó férfit, akivel még az sem találkozhat, aki az autókereskedésébe tér be, vagy aki a baráti körének tagja. A kényelmetlen érzést annak köszönhető, hogy olyan területre tévedtem, amelyet már nagyon régóta egyedül járok. Olyan ez, amiről nemhogy a közeli barátaimnak, még a testvéremnek sem beszéltem, Larisa most ezt mégis előhozta belőlem. És a legfurább az, hogy jól is esik beszélni róla.
- Sajnos nincs minden kérdésedre válaszom. Valószínűleg ott lapult bennem ez a sötétség már régen is, csak kellően mélyen - ez pedig, mint dzsinn a lámpásból, szabadult ki, amint lehetőséget kaptam igazságot tenni a családom gyilkosai fölött.
- Lehet igazad van. De ezeket a szavakat ne felejtsd el magadon is hasznosítani! - ugyanis minden, amit mondott, azt őrá is lehetne aggatni. Csak míg én menekülök a rendőrök elől, ő az üldöző szerepében van. Az viszont kétségtelen, hogy a nyugalom mindkettőnknek kijárna.
- Nem mondanám - elsődlegesen elég rövid választ adok neki, amit csak egy nagyobb sóhajtást követően folytatok. - Két dolog is közrejátszott ebben. Az egyik, hogy volt egy pont, aminél közelebb nem engedtem senkit. A másik pedig az, hogy úgy éreztem, ha a… szerelem rám akar találni, akkor majd rám fog a maga idejében, a maga helyén, a megfelelő emberrel. Lehet, hogy sok lehetőséget kihagytam a nagy eltaszításaimnak köszönhetően, de… nem tudom. Talán még akkor és ott nem álltam rá készen - hogy ez a legutóbbi eset óta változott-e bármit, képtelen lennék megmondani. Jó másfél éve volt egy beosztottam –az autókereskedés berkein belül -, akivel már-már túlságosan sokszor képzeltem el magamat egy kapcsolatban, és aki miatt úgy éreztem, talán képes lennék otthagyni ezt az életet… amaz viszont újra visszahúzott. De talán jobb is van ez így. Senkinek nem kell ekkora terhet cipelnie, ami velem és a piszkos ügyleteimmel kapcsolatos, csakis nekem.

Kétség sem férhet hozzá, hogy mennyire akarom Larisát, ugyanakkor nem szeretném, ha azt gondolná rólam, ki akarom használni jelen állapotában. Nem azt ajánlom neki, és nem is úgy, mint a legutóbbi alkalomnál, ezt valószínűleg mindketten belátjuk, ahogy azt is, hogy jelenleg mennyivel másabb a szituáció. Nem csak egy gyorsmenetre vágyok, mint akkor, hanem hogy minél hosszabb ideig csűrjük-csavarjuk egymás fejét, és úgy, illetve addig kínozzuk a másikat, amíg az erőnkből tellik. Amint pár másodpercen belül kétszer is meggondolja magát, végezetül a karjaimba bújik, már én sem fogom vissza magam.
Tudom, hogy nem bírtam volna ki a szobájáig vezető rövid utat, ezért inkább a kényelmesnek tűnő kanapét választottam a folytatás helyszínéül. Miután ellenkezést nem tapasztalok tőle, tudom, hogy nem hoztam rossz döntést. Csókolom, simogatom, viszont képtelen vagyok elszakadni attól a ténytől, hogy ez az egy szál törölköző most mekkora akadálya mindennek. Egyszerűen ki tudnám oldani én magam is, viszont ha ezzel a kérésemmel egy kicsit tovább tudom nyújtani az aktust, akkor élni fogok vele.
A mosolyát látva bennem is hasonló reakció váltódik ki. Ahogy kioldja az átázott anyagot, és a földre ejti, hátradőlök pár pillanatig, és végigtekintek rajta. Talán még egy halk hűhá-t is megejtek a látvány befogadását követően. - El tudnám nézni ezt a látványt bármeddig - ezt már a szemeibe tekintve jegyzem meg.
- Ha már egyszer ilyen szépen kéred… - mosolyodom el ismét. Kétlem, hogy neki hozzám hasonló türelme lenne, így ha nemmel válaszoltam volna a kérdésére, akkor is rövidesen megszabadított volna a maradék ruhadarabomtól, de ez a tudat csak még vadítóbbá teszi az egészet. Miután a cipzár lehúzásra került, éppen annyira emelkedik csak fölém, hogy kényelmesen le tudjam tolni a nadrágot magamról, olyan térdhajlatig, ami után már inkább a lábaimmal segítem a további eltávolítást. Nem szeretem, ha rajtam van bármi. Számomra még a gyorsmenetek is teljesen csupaszon telnek. Hol izgat engem az a plusz fél perc, ami a ruhátlanná tétellel, és ruhafelvétellel telik?
Mindig megmozgat bennem valamit, ha azt látom a másik félen, amit most Larisán. Ahogy végigtekint rajtam, a mellkasomon, hasamon, a férfiasságomon, és egyszerűen ordít róla, hogy mennyire vágyik a folytatásra… Úgy érzem, úgy látom rajta, hogy erre a most ránk váró érzésre neki sokkalta nagyobb szüksége van, mint nekem. Ez viszont közel sem jelenti azt, hogy én ne vágynék rá legalább ugyanannyira.
Felsóhajtok, ahogy visszaereszkedik rám, és érezhetővé válik az ágyékunk találkozásakor, hogy mennyire készen áll a folytatásra. Általában nem vetem meg az előjátékot, sőt, kifejezetten szeretem, de most erre úgy tűnik, se szükség, se igény nem lesz. Ennek a ténynek az ismerete csak bennem is tovább növeli az izgalmat. A sóhajom kitart még a csókban is, amibe engem invitál, tenyereimet közben a fenekén pihentetem. Érzem, ahogy újra emelkedik, és egy halk nyögésbe fúló sóhajjal fogadom, ahogy megérzem a forróságot a férfiasságom körül. A maradék levegő is kifut belőlem, ahogy minden óvatosságot nélkülözve fogad teljes mértékben magába. Erre a megmozdulására végképp nem számítottam, de megtanulhattam volna már a rövid együtt töltött időnk alatt, hogy nem szabad alábecsülnöm Larisát, úgyis mindig képes lesz meglepni valamivel. Ért hozzá, hogyan korbácsolja egyre feljebb a vágyaimat, az biztos.
- Utálni fogsz ezért… - sóhajtom bele az ajkaiba pár perc múltán, mikor a mozgásának köszönhetően érezni kezdem, ahogy egyre hevesebben haladok a kielégülés felé. A szavaimat tettekkel magyarázom, és akármennyire is fájdalmasan nehéz most elszakadnom tőle, megteszem.
Óvatosan magam mellé döntöm a kanapéra, és kihúzódok belőle. Nem hagyok se neki, se magamnak túl sok pihenőidőt, rögtön mozdulok, térdeimet a földre helyezem, lábait pedig széttárom, hogy ajkaimmal férhessek oda hozzá és ízlelhessem meg teljes egészében. Csiklójára simítom a nyelvemet, és körkörös, ingerlő mozdulatokat kezdek el végezni rajta, miközben tenyeremet felvezetem a hasán, egészen a melléig, amibe belemarkolok. Óvatosan szerettem volna, de úgy fest, túlságosan is átjár az irányába érzett vágyam. Hol lassabban, hol gyorsabban ingerlem a nyelvemmel, és az ajkaimmal, majd az egyik ujjamat is csatlakoztatom a kényeztetéséhez. Képes lennék egészen a kielégülésig ingerelni, de az már csak rajta múlik, hogy a határ átlépése előtt, vagy után állok le a teendőimmel. Ekkor viszont felkúszok hozzá, és férfiasságomat a legérzékenyebb pontjához dörgölve csókolom meg újra.
- Nos… folytathatjuk, ahol abbahagytuk? - kérdezem játékosan, kiéhezve, ahogy az alsó ajkát fogaimmal megkaristolom.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Larisa & William - Part 3 Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyPént. 4 Nov. - 21:00


william and larisa

+18

Fura dolog az amikor azt érzi az ember, hogy csak úgy történnek vele a dolgok. Nem számítasz rá, nem tervezed és mégis egyszer csak ott vagy a közepén. Nagyjából minden pillanat ilyen volt Williammel. Csak teltek a hetek, napok, órák és percek és én csak sodródtam. Ez néha zavart, úgy éreztem nem tartom a kezemben az irányítást, nem tudom koordinálni a gondolataimat, az életemet néha pedig megkönnyebbülés volt az, hogy nem kell erőlködnöm, valaki más a kezében tart mindent vagy csak együtt sodródunk valami közös irányba.
- Tudod ahogy így beszélgetünk én nem tartalak olyan... sötétnek. - elgondolkodtam. Ez a szó olyan volt mint egy billog, mintha a legnagyobb sorozatgyilkosról beszélgetnénk. Persze nem tudhattam mennyi vér tapad a kezeihez, de ahogy itt állt előttem, a lelkét kitárva nekem, lecsupaszítva, egyszerűen, láttam benne azt amitől nekem egy picit sem tűnt rossz embernek. Úgy éreztem, hogy az az ember aki ellen dolgoztam évekig, akinek az aktáját mindenki oda-vissza ismeri az FBI-nál az nem is létezik. Egyszeriben annyira egyszerűnek tűnt mindent.
Csak bólintottam egy aprót és vissza kellett nyelnem egy újabb sírás hullámot, mert tudtam, hogy ezt az egészet itt és most le kell zárnom, a megfelelő helyre tennem és soha többet elő se vennem és azt éreztem, hogy ezért végtelen hálával tartozom neki. Ő ébresztette fel bennem azt a gondolatfoszlányt, hogy amióta a húgomat elvesztettem soha nem gondoltam magamra és elteltek úgy évek, hogy elfelejtettem ki is az a Larisa Ambani. Csak volt a harcoló nővér, a megrögzött FBI ügynök, akik személytelenek és lélektelenek voltak, mindeközben elfelejtettem küzdeni magamért, a saját boldogságomért.
- Amúgy is... a szerelem csak mindent megbonyolít. - rántottam meg a vállamat kicsit elütve az élét a dolognak. Nem számítottam mélyebb válaszra mert igazából magamat beleképzelve az ő helyébe talán képtelen lennék a szerelemre. Soha senki nem tud majd a halott felesége helyébe lépni és soha senki nem tudja majd pótolni azt az űrt amit a családja hagyott maga után. És egyébként is, ki tudhatja, hogy hol van az a pont amikor valaki készen áll a továbblépésre?

Hogy gondoltam volna-e bármikor is hogy William Doherty a kanapémon fog ülni arra várva, hogy mikor lehetünk egymásé? Soha. Amikor először megpillantottam a nevét, a képét az irodában merő undor fogott el, mikor először láttam a raktárépületben akkor dühös voltam, haragudtam rá, a világra és sokkal inkább a bűnözőt láttam benne mint a férfit, aztán amikor besétáltam az oroszlán barlangjába akkor féltem, de ott volt először az a pont, amikor megláttam a sármját, amikor más szemel tudtam rá nézni. De ott az annyira más volt. Csak egy nő és egy férfi voltunk akik vonzódnak a látványhoz, akik között erős a kémia, de most azt éreztem, hogy ez a szikra nem csak a testnek szól hanem a léleknek, az érzelmeknek is.
Ahogy ott ültem rajta meztelenül, levetkőzve magamról mindent szerettem volna ha ez a pillanat soha nem ér végét. Szám sarkában halvány mosoly pihent amikor a látványt dicsérte és bár nem akartam, de mellkasom halványan megemelkedett a dicsérő szavaktól.
- Akkor a nadrág akár maradhat is, ha a látvánnyal is beéred. - simítottam végig szegycsontján kissé korbácsolva a kedélyeket. Eszem ágában sem volt már viszakozni mégis jól esett játszani kicsit a vágyaival.
A nadrág mégis lekerült és csak még izgatóbbá tette az egész helyzetet az, hogy éreztem, hogy ő is mennyire akar engem. Csak élvezem őt, óvatosan mozgolódom rajta, hogy soha véget ne érjen ez az érzés. Csókolom, simítom és bújtam hozzá mint egy macska, érezni akarom a forró bőrét sajátomén. Azonban ő szavaival és tetteivel is megszakította a folyamatot amitől az én hasam öklömnyire zsugorodott össze. Mondata és távolodása egyértelművé tette, hogy újra magamra akar hagyni. Másodpercek alatt törtek elő a kellemetlen emlékek amikor nála voltunk és vágyakozásunk közepette hagyott faképnél. Hát újra megtenné. Szemeim tágra nyitva engedtem neki, hogy hátamra fordítva kihúzódjon belőlem. Hatalmasat sóhajtottam és átfutott az agyamon a gondolat, hogy én voltam az őrült, hogy elhittem a meséjét, hogy nem fog bántani. Szemeimet lehunytam, de csak másodperceim voltak gondolkodni mert minden félelmemet félre söpörve éreztem meg ajkait lábaim között. Összerezzentem és átfutott egész testemen a hideg ahogy nyelve végig táncolt rajtam, kezem mellemen pihenő kezébe kulcsoltam. Ahogy ujja csatlakozott nyelvének játékához hátam ívbe feszült. Élesen kifújtam a levegőt egy halk nyögés kíséretében és bár a kielégülésig tudtam volna ezt élvezni szabad kezem álla alá csúszott, megemelve azt.
- Hogy is mondhatnék erre nemet. - mosolyodtam el miközben végigsimítottam ujjaimat vállától egészen alkarjáig még másik kezem derekáról ágyékára csúszott majd át férfiasságára. Ujjaim átfogták azt és óvatosan, de határozottan irányítottam magamba miközben megemeltem derekamat, hogy újra magamba fogadhassam. Szerettem volna ha tovább élvezhetem őt mégis szájának kényeztetése után éreztem, hogy nincs már az a helyzet ahol férfiasság percek múltán ne okozna tökéletes kielégülést. Egyik kezem lapockájába még másik felkarjába mart, megremegtem alatta, szorítottam őt s mikor az orgazmus átjárta az egész testemet elernyedve zuhantam vissza a valóságba. Szám övét kereste, csókolni akartam, nem engedni leginkább soha ebből a pillanatból, de mindaddig biztosan nem amíg a mámorító érzést ő is át nem éli.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptySzer. 21 Dec. - 21:52
Larisa & William

+18

- Hát… köszönöm, hogy így gondolod. Még ha én nem is feltétlenül tudom osztani a véleményedet ezügyben. De ahogy mondani szokták, kevés dolog van az életben, ami szimplán fekete vagy fehér - heh… és erre talán én vagyok a legjobb példa. Nem olyan egyszerű az én életutam, és életszemléletem, mint ahogy a hozzá hasonló rendőrök, nyomozók gondolják. Nem kel fel az ember egyszercsak úgy, hogy mától én rossz leszek, és csakis rosszat fogok tenni, annak valószínűleg van valamilyen háttértényezője is. Arról egy kész doktori disszertációt lehetne írni, hogy kit-mi vesz rá a bűnözésre, esetemben azonban egy olyan trauma és egy olyan negatív hatástényező (a testvérem) volt az események katalizátora, ami a saját, addig is meglévő, de ügyesen elnyomott hajlamomat olyan szintekre emelte, ami… ami azzá tett, aki ma vagyok. Lenne visszaút? Persze. Látom-e a visszautat? Talán…
- Ugyanakkor képes az addig javíthatatlannak tűnő, széttöredezett darabokat is összefoltozni - hangozzék ez akármennyire is nyálasan. Tudom, milyen szerelmesnek lenni, és tudom, hogy mikre képes ez az érzés. Bonyolíthatja a dolgokat, igen, de a pozitív hatásai fölött badarság lenne csak úgy átlendülni.

[…]

- Ez a nadrág le fog kerülni, Larisa, a segítségeddel, vagy anélkül. Ez egy olyan tény, minthogy a Föld kering a Nap körül - és aztán ahogy az a Nagy Könyvben meg volt írva, erre ténylegesen sor is kerül. A dolgok aztán úgy felgyorsulnak, hogy már-már követhetetlenné válik, hogy valami egy perc, vagy két másodperc leforgása alatt történik meg.
Éreztem a hirtelen jött feszültséget rajta, mikor eltávolodtam tőle, de minél hamarabb biztosítani akartam arról, hogy eszem ágában sincs magára hagyni, ezért ahogy csak tudtam, már munkához is láttam.
Ő azonban úgy fest, velem ellentétben sokkal céltudatosabban éli meg ezt az együttlétet. Nem mintha ezzel egyébként gondom lenne, hisz úgy vélem, bőven lesz még rá lehetőségünk, hogy minél kínzóbban, és minél hosszasabban játszhassunk a másikkal. Ettől függetlenül nem szívesen okoztam volna csalódást Larisának azzal, hogy idejekorán elsülök, így mindenképpen szükségem volt egy kis pihenőidőre, amit az ő ingerlésével próbáltam kitölteni. Legalább egy kicsit sikerült megismernem, hogy egy-két mozdulatra miként reagál a teste. Erre jó lesz később építkezni.
Újra felsóhajtok, amint magába irányít, és a stafétabotot átvéve ismét mozgásba lendül. A célomat valamelyest sikerült elérnem az előzőkkel, hisz érzem rajta, hogy mennyire határozottan igyekszik pontot tenni az i-re. Egyikünknek sem szükségeltetik már kiváltképp sok idő, mégis ő az, aki először megy el. A szorításaitól felszisszenek, de inkább tudható ez be annak, hogy mennyire tetszik a hevessége, semmint annak, hogy bárminemű fájdalmat okozna vele.
Mosolyogva pillantok le rá, ahogy próbálja összeszedni magát az orgazmust követően, és érzem ugyan odalent a lüktetését, próbálom tartalékolni magam, és nem követni őt. Magamat kínzom azzal a tervvel, ami most a gondolataimba kúszik, de merem remélni, hogy ki fog fizetődni. Ha esetleg ennek ellenére mozogni szándékozna, engem is próbálva a kielégülés felé terelni, akkor óvatosan, de biztosan megállásra késztetem. Mosolyogva simítom ki az izzadtságtól az arcába ragadt hajtincseket, mielőtt egy gyors csókot lopnék tőle. - Csak élvezd ki. Lesz még lehetőségem nekem is sorra kerülni - és akármennyire is vágyok a folytatásra, egy kis időre hagyom, hadd pihenjen. Csókot kérek tőle, hosszasan veszve el az ajkaiban, ahogy továbbra sem mozdulva ki belőle tartom ott az ölemben. Ujjvégeimmel alig-alig érintve simítgatom fel-alá a gerince mentén a hátát, másik karommal pedig a derekát fogom át, ölelem, és apró, levezető csókokat lehelek az arcára, nyakára. Ha úgy érzi, két percig van erre szüksége, akkor addig csinálom, ha tízig, akkor addig.
Amint ez a pont elérkezik, újra a szemeit keresem. - Tudom, hogy nemrég zuhanyoztál, de mit szólnál egy ismétléshez? Kicsit… megizzadtunk az elmúlt perceknek köszönhetően - nevetek fel kedvesen, hangom lágyan cseng, kifejezésem gyengéd, a következő mondatom elején azonban csak-csak felvillan a szemeimben a pajkosság. - Ráadásul segíthetnél nekem valaminek a… megtisztításában. Ha gondolod - az viszont biztos, hogy akkor és ott már nem fogom tudni visszafogni magam úgy, mint ahogy előbb sikerült. Az is csodával határos volt - hát még ha belegondolok, mire lehet képes a kezével, neadjég a szájával… már a gondolattól is másfelé kezd áramlani a vér a testemben.
Egy hosszas, szenvedélyes csókra hajolok hozzá, ezzel együtt próbálva a tudtára adni, hogy mennyire nem csak a tisztálkodásra értettem az előző megszólalásomat. - Tehát, mit szólsz hozzá? - kérdezem mosolyogva.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Larisa & William - Part 3 Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyCsüt. 22 Dec. - 19:09


william and larisa

+16

Eszeveszett gyorsasággal szakadt el az önsajnálatom a vágytól. Nem értettem, hogy hogyan vagy miképp történhet mindez, de nem is kerestem a miérteket. Olyan jó volt élni a pillanatnak, olyan jó volt azzal a gondolattal játszani, hogy ha máskor nem is, de jelenleg én voltam az egyetlen nő az ő gondolatai között. Sose voltam az a nő akit le lehetett venni a lábáról egy pár csábos pillantással, egy kockás hassal, egy pár kedves szóval vagy egy jó szex-el most mégis minden elvemet félredobtam. A szex olyan szent dolog volt anyám szerint, az amit csak és kizárólag olyan embernek adhatunk akit szeretünk, nem osztogathatjuk csak úgy a testünket. Persze én most egy kicsit sem azért voltam William Dohertyvel mert fülig szerelmes voltam, sokkal inkább végtelenül önző. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem mozgatott meg bennem valamit. A kémia, a vonzalom fizikálisan is testet öltött, hisz melyik nőnek ne szorulna el a torka a sármos arcától vagy tengerkék szemétől? És így, hogy meztelenül is láthattam egyértelmű volt, hogy nem csak az a része volt vonzó amit a ruha nem takart. Mégsem mindezek összessége húzott bele ebbe a légyottba, sokkal inkább szokták erre azt mondani, hogy jókor volt jó helyen. Biztos voltam benne, hogy ennek úgysem lesz folytatása, ha legközelebb találkozunk újra ő lesz a vad én pedig a vadász, újra csak cinkosok leszünk egy olyan helyzetben ahol ismernünk sem szabadna egymást. De addig amíg itt volt felettem végtelen férfiasságát rám zúdítva, a gyöngyöző homlokával, a megfeszült állkapcsával addig nem akartam gondolni a másnapra. Csak önző módon a saját érzéseim számítottak, a kiürült fejem, az a végtelen nyugalom ami magába szippantott. Legalábbis ezt gondoltam mindaddig a pillanatig amíg az orgazmus át nem lökött ezen az érzésen. Csak simultam hozzá, érezve őt, a forró bőrét, a nedves haját, izzadságtól felerősödő parfümjének szagát. Ahogy lenézett rám, apró mosolyával a szája sarkában a gyomrom kissé összerándult. Olyan furcsa volt érezni azt, hogy ennyire vágyom valakinek az érintésére. Szemeim övébe fúródtak és csókjával egyidejűleg emeltem meg ismét csípőmet ösztönözve őt a folytatásra. És itt dőlt meg a tervem miszerint csak a saját érdekeimet nézem. Akartam őt érezni, látni miközben átadja magát az orgazmusnak. Feltüzelt a gondolat, hogy én lehetek az aki ezt megadhatja neki és ettől furcsa érzésem támadt. Nem akartam más gondolatokat a régiek helyére. Volt épp elég bajom, gondom, zavarodottságom, miért kéne még egyet a nyakamba venni? Ez csak szex. Legalábbis ezzel próbáltam nyugtatni magamat én mégis többre vágytam. Még több simítást akartam, még több bőrt a bőrön, még több csókot, a lüktető férfiasságát magamban, soha nem akartam, hogy magamra hagyjon, hogy kihúzódjon belőlem. Csak nézni akartam őt, érezni minden rezdülését, minden mozdulatát. Ennél soha többet nem leszek közelebb hozzá és ez egyszeriben öntött el fájdalommal és végtelen melegséggel.
Végül ő tett pontot arra a bizonyos i-re. Halk rekedtes hangja még simogatná is izzó vágyaimat, szavai azonban megleptek. Tehát ő nem vágyik arra amire én. Ő nem akarja ezt velem átélni.
- Lehetőség? És miért vagy te ebben olyan biztos? - kerestem én is még a hangomat, szemeimet összeszűkítve próbáltam beleakadni tekintetébe.
Bizsergett minden csókja és simítása után a bőröm, de egyszerűen képtelen voltam a koncentrációra. Csak arra tudtam gondolni, hogy nem élvezte, hogy csalódást okoztam, hogy nem vágyik rám, hogy az a kémia amit én olyan beton biztosnak gondoltam mégsincs meg közöttünk, vagy csak szimplán ugyanolyan mint a többi férfi. Közhely talán, de miután megkapta amit akart nyilvánvalóan feleannyira se voltam már értékes mint előtte. Az viszont mérhetetlenül bántotta a nőiességemet, hogy arra se lehetek elég jó, hogy elélvezzen és utána magamra hagyjon? Az a nyugalom amit ezelőtt 5 perccel éreztem szertefoszlott és olyan zavarodottság kezdett úrrá lenni rajtam mint mikor idejött. Egyszerre tódult ismét a kitisztult elmémbe minden gondolat és most már köztük volt az is hogy William Dohertynek arra se lehetek elég jó, hogy egyszer megfektessen.
- Óh igen, ez remek ötlet. - biccentettem le kissé a fejemet, hogy összeforrt testünkre nézhessek. Tetszett a látvány. Jó volt látni ahogy belém olvad, az izmainak feszülését a hasfalamon, a kidolgozott vállát neki támaszkodni vállamnak. Hagytam magam minden csókjának, minden érintésének, de a gondolataim valahol egészen máshol voltak, amit nem is értettem. Csak arra vágytam amit már megkaptam, akkor mit érdekel más lelki világa, más érzése?
Olyannyira voltam elfoglalva a túlgondolásommal, hogy nem is válaszoltam mondataira. Csak kicsusszantam alóla, szétválasztva bőrömet övétől, végtelen ürességet hagyva magamban és célirányosan indultam el a fürdő felé.
A szoba pont olyan apró volt és sötét mint az egész lakás. Egyetlen téglalap alakú ablak adott nappal fényt, éjszaka pedig a szentjánosbogárhoz hasonló fali lámpa a tükör két oldalán. Az egyik égő már feladta a szolgálatot így csak a másik próbálta betölteni a helységet. Hófehér metrócsempe borította mind a négy falat, csak a tükör ezüst szegélye és a fa fürdőszobabútor törte meg a letisztultságot. A sarokban egy zuhanyfülke kapott helyet mely egy embernek éppenhogy kényelmes volt. Csak egyik oldalán volt üvegfal védve a wc-t és a szemközti bútort a nedvességtől. Az egész ház arról árulkodott, hogy lakója csak aludni jár haza. Sose erőltettem meg magamat ha lakberendezésről volt szó. Ennek a lakásnak is szimplán az elhelyezkedése és a kilátása tettszett minden más apró volt, zsúfolt és rendszertelen.
Célirányosan álltam be a zuhanyfülkébe, nem nézve magam mögé, nem várva meg Őt. Beállítottam a hőfokot és csak álltam a lezúduló vízben arcomat felfelé emelve. Csak álltam így másodercekig, mindaddig amíg az ajtó halk nyikorgását nem hallottam. Arcomból kisöpörtem a nedves tincseket majd kezemet megtámasztottam a velem szemközti falon és meg sem fordulva annak kezdtem el beszélni.
- Tudod, hálás vagyok, hogy eljöttél, hogy beszélgettünk, de nyilvánvalóan ez az egész csak egy őrültség volt. - próbáltam menteni a menthetőt. Én tényleg azt gondoltam, hogy ő nem élvezte a velem töltött pillanatokat. Olyannyira beletemetkeztem ebbe a gondolatba, hogy fel sem tűnt a kanapén a lány mosolya, a szenvedélyes csókjai, amire valószínűleg ha minden kis receptorommal figyeltem volna nem gondoltam volna ennyire túl.
- Sajnálom ha csalódást okoztam. Minden bizonnyal többet vártál. - már előre láttam magam előtt a következő első találkozást. Kellemetlenül és feszélyezve kezdtem érezni magamat. Ahogy így álltam neki háttal, anyaszült meztelenül, könnyebb volt úgy csinálni mintha engem se érdekelne ez a dolog. Persze az már mellékes, hogy beleőrültem abba, hogy nem vágyik rám úgy mint ahogy én Őrá.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyCsüt. 22 Dec. - 20:44
Larisa & William

+16

Lehet, hogy sok tekintetben lényegretörő vagyok, de egyszerűnek még így sem mondanám magam. Az egy dolog, hogy mit közlök valakivel tettel és/vagy szóval, az pedig egy teljesen másik, hogy emögött milyen tartalom bújik meg. A munkámban általában ezzel nem szokott gond lenni, eddig is boldogultam, és valószínűleg ezután is hasonlóképpen fogok ténykedni. Azonban úgy fest, hogy a magánéletben ez a viselkedésforma… lehet változtatásokat fog igényelni. Vagyis biztos.
- Kérlek! - lágy mosolyt ejtek meg felé, már-már kikérve magamnak a kétkedést, miszerint ennek nem lesz folytatása. Tudom, hogy ez nem egy emberen múlik, de eddig nem láttam arra utaló jeleket, hogy ő ezt ne élvezte volna, és ne vágyna többre. Először legalábbis így tűnt.
Érzem, hogy van valami, ami megváltozott az elmúlt percekben, de képtelen vagyok megfogni, mi lehet az. Abban egyezek ki magammal, hogy biztosan megint csak túlgondolom, és Larisa egyszerűen ilyen a szex után. Nem állok le, továbbra is óvatosan csókolgatom, és cirógatom, próbálva segíteni számára a levezetést. Jobb nem belegondolni, hogy ezt mennyire gondoskodóan teszem, még a végén megrémülnék, hogy ez mit hordoz magában.
Mint ahogy villámcsapás, egyszer csak felpattan rólam, aztán csapot-papot maga mögött hagyva hátat fordít nekem, és elvonul a fürdő felé. Kikerekedett szemekkel, lefagyva tekintek utána. Miután sikerült egy kicsit magamhoz térnem, még fel-alá nézegetem a szoba falait, sarkait, hogy nem a kandikamera kapott-e le éppen minket. Mi a fene volt ez? Ahogy a csapot megnyitja, és elered a víz, automatikusan indulok utána.
Továbbra is teljes értetlenségben állok meg az ajtóban, miután azt bezártam, és Larisára pillantok. Ahogy szavakba önti a gondolatait, még mindig halvány fogalmam sincs arról, hogy mi rosszat tehettem. Óvatosan, de határozottan indulok meg felé, bár a következő megjegyzése egy pillanatra megtorpaszt. Rögtön megvilágosodom, hogy mi a probléma forrása, és legszívesebben elsüllyednék a Föld alá, hogy a cselekedeteimmel ilyen felvetéseket vertem a fejébe. Eszem ágában nem volt ennyire tropára vágni az este hangulatát, épp ellenkezőleg. Felsóhajtok, és megrázom a fejemet, mielőtt mit sem törődve a hely szűkösségével, be nem lépnék mögé. Tudom, hogy nem két emberre van kitalálva ez a hely, de amilyen szorosan simulok a hátához, amint karjaimat két oldalról átvetem a hasfalán, és egy apró csókot nyomok a nyakszirtjére, talán még el is férünk. Ennél messzebb amúgy sem akarok menni tőle.
- Larisa, te itt valamit nagyon félreértettél - a pillanatnyi levegővételnyi szünet, és az elmondott szavak azonban valószínűleg a nyugtatás helyett csak még nagyobb feszültséget rónak rá, ezért nagyon gyorsan folytatom. - Nem azért állítottalak le, mert ne akartam volna átélni veled ezt a csodás érzést. Szinte minden porcikám kívánt… kíván téged, és szinte az összes érzékszervem rád van hangolódva. Tudom, hogy elég lett volna csak egy kicsit mozognod még rajtam, és én is követlek az élvezetekben - nem hagyok neki lehetőséget, hogy válaszoljon, közben azonban odanyúlok a tusfürdőjéért – vagy kiveszem a kezéből -, és gondosan elkezdem beledörzsölni a bőrébe a kemikáliát. Az érzékenyebb pontokat kihagyom, mert nem akarom, hogy megint félreértsen akármit is. - Láttam, hogy számodra mekkora egetrengető megkönnyebbülésként ért fel az orgazmus, és szerettem volna ugyan, ha folytatod, mégis úgy gondoltam, hogy megérdemelsz egy kis pihenést egy ilyen vad hajsza után. Arról nem beszélve, hogy nem vagyok egy túlontúl egyszerű ember, és ezt is valószínűleg túlgondoltam. Úgy gondoltam, hogyha meglátod, nem csak a saját kielégülésem miatt vagyok veled, hanem elsődlegesen a tiédet tartom szem előtt, akkor talán másként fogsz rám tekinteni. Talán kicsit pozitívabban. Nem tudom… túlgondoltam, de az biztos, hogy nem akartalak ezzel megbántani. És sajnálom, ha mégis sikerült. De szerinted miért csókolgattalak, miért simogattalak úgy, ahogy tettem? Nem azért, mert bűntudatom lett volna, hanem mert szerettem volna tudatosítani benned, hogy nem csak a testedre vágytam akkor és ott. Nem csak annak akartam örömet szerezni - ezzel együtt pár apró, gondoskodó csókot lehelek a vállára, mielőtt folytatnám. - Másrészről pedig úgy voltam vele, hogy ha később szeretted volna folytatni, akkor lehet még rá lehetőségünk. Még hogy csalódást, kérlek, Larisa! Őszintén vallom be, hogy amennyire abban a gondolatban érkeztem, miszerint ma a saját ágyamban alszom, most másra sem vágyom, minthogy melletted ébredjek fel holnap reggel. Ennyire okoztál csak csalódást - ha már eddig is őszinte voltam vele, nem most fogok elkezdeni hazudozni. Minden szavam valós, és merem remélni, hogy ezt a testbeszédemből, a tetteimből, és a hanghordozásomból is érzi.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Larisa & William - Part 3 Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyPént. 23 Dec. - 19:55


william and larisa

A női lélek furcsa dolog, érthetetlen, zavaros, néha még maga a nő sem érti. Hát most én sem értettem magamat. Az egyik pillanatban még teljesen magamba voltam fordulva, aztán Will megjelenése és lelkifröccse után eszemet vesztve szaladtam egy olyan dologba amibe amúgy sose mentem volna bele. Aztán ahogy véget ért a légyottunk mintha visszarántottak volna ugyanabba az önsajnálatba amibe azelőtt voltam, hogy Will megjelent. Mint egy őrült hullámvasút, amit más napok alatt él meg azt én egy este leforgása alatt értem el. Fogalmam sem volt, hogy mennyi az idő, hogy mióta tart ez az egész, de olyan volt mintha percek teltek volna csak el, összemosódott minden.
Hogy túlgondoltam-e Will reakcióját a szexünk után? Minden bizonnyal, de annyira bebeszéltem magamnak, hogy ez csakis úgy történhet ahogy én gondoltam, hogy szent meggyőződésem volt, hogy valamit rosszul csináltam, hogy én már erre se vagyok jó, hogy az a vonzalom amit felfedezni véltem kettőnk között az semmis és hazugság.  
Jól esett a forró zuhany, a cseppek érintése az arcomon. Igaz ma már ez volt a második - ami az elmúlt hetet tekintve rekord volt -, de minden pillanatát megváltásként éltem meg. Pont úgy ahogy az is amikor megéreztem hátamon a bőrének melegét. Jól esett a közelsége még akkor is ha a gondolataimban valami egészen más fészkelte be magát. Lehunyt szemmel tűrtem csókját, a hasamra simuló kezét, sőt fejem akaratlanul is kissé hátra billent szabaddá téve nyakszirtemet. Mikor végre megszólalt halkan felsóhajtottam. Nem tudtam elhinni azt amit hallottam. Csak álltam a fallal szembe, behunyt szemmel és hallgattam. Végigfutott rajtam a hideg ahogy a tusfürdő hidege hozzáért a bőrömhöz maga után mandula illatot hagyva. Minden egyes érintése áramütésként hatott rám épp úgy ahogy a szavai is. Mekkora őrült vagyok. Ő próbált változtatni, nekem kedvezni én pedig a hisztimmel mindent elrontottam. De hát honnan kellett volna tudnom? Miért kellett volna bíznom valakiben akit alig ismerek? Olyannyira kézenfekvőnek tűnt, hogy csak meg akar fektetni, miért vágyna másra? Mit adtam én neki amiért nekem akar örömet szerezni? Valójában miért van egyáltalán még itt?
- Hidd el, a negatív szemléletem már rég megváltozott. Az pedig, hogy te gondoltad túl... - horkantam fel. Őrültség lett volna azt bevallani, hogy már nem úgy tekintek rá mint egy bűnözőre sokkal inkább férfira. Ami eddig lehetetlennek tűnt az most ért utol. -... pont ugyanannyira tettem én is ezt. - szégyellni kezdtem magamat az előítéleteimért, a hangulatváltozásaimért, a lehetőségek elmulasztásáért és mindazért, hogy nő vagyok.
Lassan fordultam végül vele szembe, de nem kerestem a szemeinek kapcsolódását.
- Nem akartam mindent elrontani. Én azt hittem, hogy megbántad, hogy nem élvezed az egészet... én azt hittem hogy... nem is tudom.....- zavaromban mellkasát bámultam, hisz az volt velem szemmagasságban. Ujjaim tétován indultak meg hasa irányába végig simítva minden egyes kockát egyesével. -... hogy már arra se vagyok jó, hogy örömet okozzak. - suttogtam magam elé. Olyan kínos volt erről beszélgetni vele.
Apró mosolyra húzódott a szám a mondata után, hogy mellettem szeretne ébredni. Furcsa érzés töltött el attól a gondolattól, hogy reggel az Ő arca lesz az első amire felkelek. Furcsa és egyben szürreális.
- Ha csak azért akarnál itt maradni, hogy vigyázz rám biztosíthatlak arról, hogy jól fogok viselkedni. - Már megint az a fránya túlgondolás. Miért nem vagyok képes elfogadni azt, hogy velem akar aludni? Miért nem vagyok képes csak annyit válaszolni, hogy jó persze, majd keresek neked egy párnát és egy takarót?
- Megfosztottál a szörnyű gondolataimtól, de csérbe újakat ültettél a fejembe. Furcsa ember vagy te William Doherty. Fogalmad sincs arról, hogy mikre vagy képes a szavaiddal és tetteiddel. - kezem megtorpant ágyékának vonalán s csak néztem ahogy végig siklanak bőrén a vízcseppek. Olyan közel voltunk egymáshoz, hogy szinte éreztem a leheletét a vizes hajamon. Ebben a pillanatba örültem, hogy nem nagyobb ez a fürdőszoba.
- Mi lesz így a közös ügyünkkel? Ugye tudod, hogy ezt az estét el kell felejtenünk? - egyik kezem megpihent csípőjén még másikkal végig simítottam oldalán. Elhittem, hogy tényleg vágyik rám és minden érintéssel én is csak még közelebb kerültem ahhoz, hogy újra felkorbácsolja szenvedélyemet, de józanul gondolkodva tudtam, hogy egy viszony sose tesz jót a terepmunkának. Függetlenül kellett gondolkodnunk, önállóan, önzően csak magunkra vigyázni. Ez viszont lehetetlen akkor ha ezt az egészet tovább folytatjuk.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyPént. 30 Dec. - 13:04
Larisa & William

+16

Ritka az, hogyha bárminemű félreértés következik be a viselkedésem, vagy a gondolkodásom miatt, akkor én magyarázkodni kezdek. Általában nem foglalkozok annyira az emberekkel, hogy úgy gondoljam, megéri lefutni ezeket a hosszas köröket. Larisa azonban… nem tudom. Ő számomra azóta egy kérdéses pont az életemben, mióta megismertem, a mai este azonban még engem is összezavart. Valami megmagyarázhatatlan erő vonz ehhez a nőhöz, és szívesen a végére járnék, hogy ez vajon mit jelenthet az elkövetkezőkre, ezért kivételt teszek. Utána megyek, mert szeretném megtudni, hogy mit ronthattam el, és hogy ezt miként tudom korrigálni. Szerencsére nem tűnik olyan javíthatatlannak a helyzet, mint elsőre gondoltam, ezért akcióba lendülök. Közelebb lépek hozzá, szeretgetni-cirógatni kezdem, törődést biztosítok számára, és cserébe nem várok el semmit, csak hogy hallgasson meg, és közösen döntsünk ha másról nem is, de legalább a ma estének az alakulásáról.
- Ilyenek vagyunk mi. Legközelebb maradjunk inkább annál, hogy megmondjuk, mi bánt, mintsem ilyeneket játszunk - búgom a fülébe, ahogy egy apró csókot lehelek az amögötti területre. Lágy mosollyal az arcomon fogadom a fordulását, kezem aztán a derekán pihen meg a továbbiakban.
- Ó, Larisa! Éreztél, vagy hallottál bármi erre utaló jelet? Épphogy nem téptelek szét, annyira jó volt - nevetek fel, még annak ellenére is, hogy komolyan gondolom, amit mondok. Neki is elég csak visszagondolnia arra, mik történtek az elmúlt percekben a zuhanyzóba érkezés előtt, és rögtön meglátja, hogy egyáltalán nem arról van szó, amit ő gondol.
- Nem csak azért. Azért is, hogy örömet okozzak neked, hogy elfelejtessek veled mindent, és hogy a nyugalmon, a békén, illetve az élvezeteken kívül ne maradjon időd, vagy lehetőséged máson járnia az eszednek - erre nem csak neki, nekem is szükségem van. Ha épp vele foglalkozok, akkor nem agyalok azokon a gondolatokon, amik abban a pár másodpercnyi különlétben fogtak el, amíg ő magamra hagyott a kanapén, és elindult a zuhanyzóba. Tartok attól, hogy mit találok, ha kellően mélyre ások, hisz tudom, ez közel sem olyan vonzalom, mint amit a többi nő iránt érzek, akivel megfordulunk az ágyban.
Lepillantok a kezére, mikor az megáll, majd mosolyogva nézek vissza a szemeibe. - Még te beszélsz? - halkan felnevetek, a kezének helyzete pedig rögtön beindít bennem olyan folyamatokat, amiket ha akarnék se tudnék jelen csupasz állapotomban leplezni. Na igen. Vele ellentétben engem nem ért el a kielégülés, és ilyenkor túlontúl érzékeny vagyok még a legapróbb érintésekre is. Az pedig, hogy ilyen közel ért azon pontomhoz… nem segít.
A derekáról az arcára simítottam a tenyeremet, ahogy tekintetét az enyémre irányítottam. - Az ügyünkkel ráérünk később foglalkozni - felelem féloldalas mosollyal az arcomon, és közelebb hajolok hozzá, hogy egy lassabb, szenvedélyesebb csókot kérhessek tőle. Tenyerem arcáról a tarkójára simul, másik az oldalára, és ha ő nem szakad el, akkor egészen addig csókolom, míg levegővel bírjuk.
- Amondó vagyok, hogyha ez az első és utolsó közös esténk, akkor élvezzük ki azt a végsőkig. Hosszú még az este, de nincs vesztegetnivaló időnk. Mit szólsz hozzá? - alig szakadva el az ajkától kérdezem ezt tőle, mélyen a lélektükreibe pillantva. Pár pillanatnyi időt hagyok neki, hogy feldolgozza a szavaimat, végül aztán újra az ajkaira hajolok. És talán az oldalán pihenő kezemet is megmozdítom, hogy az ő tenyere is megtalálhassa a megfelelő helyet rajtam, ott kicsit lentebb…
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Larisa & William - Part 3 Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Larisa & William - Part 3 Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 EmptyVas. 18 Jún. - 13:08


william and larisa



+16

Hogy hogyan jutottunk el ideáig az olyan apró jelentéktelen folttá homályosodott el jelen körülményt tekintve, hogy tényleg nem voltam képes gondolkodni semmin. Kiürült a fejem és az eddigi sötét felhők is eltűntek amik a teljesítményem miatt okoztak fejtörést. Tudtam, hogy nehéz lesz ezután minden nap, minden óra, minden pillanat. Tudtam, hogy ez az egész mindent megváltoztat, de miután féltem mélyebben belegondolni abba, hogy ez nem csak a közös ügyletünkre lesz kihatással hanem az én érzelmi instabilitásomra is.... így inkább nem tettem. Bár azt az instabilitást ami bennem volt most Will egyensúlyozta ki. Olyan voltam mint egy csónak a nyílt vízen. Csak lebegtem, hánykolódtam, engedtem a sodrásnak és élveztem a napsütést, a víz csiklandozását. Olyan üres voltam belülről, hogy hallottam ahogy a gondolataim csoszogva bújnak vissza a sarokba. Nyertem. Elengedtem mindent, itt voltam a jelenben, Vele. Megijesztett-e az az érzés amit a gyomromban éreztem? Meg. De nem érdekelt. Nem akartam törődni a másnappal, nem akartam törődni azzal, hogy mi lesz ezután. Eljutottam arra a szintre, hogy a bennem dúló háborúban én jöttem ki győztesként.
Mondataira nem is szóltam semmit. Csak mosolyogtam a mellkasába miközben kezeim felfedezték bőrének puhaságát. Elmostam a vízcseppeket rajta és néztem ahogy azoknak újabb váltja fel. Szemeim akarva akaratlanul kúsztak lentebb férfiasságára ami érintésemtől rögtön jelét adtam vágyainak. Ez beindította minden fantáziámat. Akartam őt itt a víz alatt, a kanapén, az ágyban, a konyhapulton. Akartam ezt a látványt még nagyon sokáig nézni.
- Jól mutatsz a fürdőszobámban. - haraptam a számba miközben ujjbegyeim éppen hogy megérintették merevedő férfiasságát majd kezemet visszacsúsztattam csípőjére. Én olyan könnyen megadtam magamban neki, az én kielégülésem olyan hamar jött, hogy megálljt se tudtam parancsolni neki, így hát eldöntöttem, hogy az ő kielégülését még jó sokáig akarom húzni, élvezni, látni és elérni azt a pontot, hogy kérleljen azért, hogy megadjam neki azt amire vágyik.
Engedtem neki, szemeink összetalálkozásának ezernyi pillangó kelt életre a gyomromban. Vergődtek, csapkodtak és a Will szemeiben dúló szenvedélytől csak még többen lettek.
- Igazad lehet. - suttogtam ajkaiba a közös ügyünket illetően. Ha most bárki megkért volna, hogy mondjam el mi is az amin mi közösen ügyködünk esküdni mertem volna, hogy képtelen lennék rá. Csak remegtem a forró víz alatt érintésétől és fogalmam sem volt mit csinálok.
Doromboló hangja hallatán szám ismét mosolyra húzódott kék íriszeibe szúrtam enyémeket.
- Igazán okos ember vagy William Doherty. - s már mozdultam is irányába, hogy szám újra az övére tapadjon. Levegőt tőle vettem, az tartott életben. Nem akartam elszakadni, nem akartam akár csak egy másodpercnyi időt is tőle távolabb tölteni.
Kezeim újra elkezdték felfedezni testét. Oldalán pihenő kezem felfelé indult egészen férfias álláig míg a csípőjén lévő kezem lefelé vándorolt, vissza a vágyát vadul tükröző férfiasságára. Ujjai végig simították egészen ágyékától a végéig, hogy aztán kezeim átfogják azt. Hüvelykujjaimmal simítottam őt, de kezem nem modult. Állán pihenő kezem visszasiklott oldalára és dereka vonalát kezdték simítani.
- Mondd el, hogy mit szeretnél... - emelkedtem lábujjhegyre, hogy elérjem kulcscsontját és apró csókokat leheltem vizes bőrére. - ...tudni akarom minden vágyadat. Azt akarom, hogy ezt az estét sose felejtsd el. -


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Larisa & William - Part 3
Larisa & William - Part 3 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Larisa & William - Part 3
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» william & larisa • First meeting with the devil
» William & Larisa • The Lion's Cave
» Larisa Ambani
» Alexandra & Larisa • A little favor
» Angelo & Larisa • Drinking too much

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: