New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 2:57 pm-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 1:44 pm-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 12:58 pm-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:39 pm-kor
Theodore Chambers
tollából
Ma 12:22 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:19 am-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 10:44 am-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:02 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 8:36 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Alexandra & Larisa • A little favor
TémanyitásAlexandra & Larisa • A little favor
Alexandra & Larisa •  A little favor EmptyCsüt. Ápr. 28, 2022 6:38 pm


alexandra and larisa

Mindenért hálás voltam ami elterelte a gondolataimat. Ezek olyanok voltak mint egy végtelen kapaszkodó ami ott tartott a földön, lebilincselt és mindaddig nem engedett amíg haza nem értem és nem kerültem börtönbe az érzéseimmel és a túlgondolási problémáimmal. Hajlamos voltam magamat pörgetni napokon ugyanazon az egy dolgon és ez olyan őrjítő méreteket tudott ölteni, hogy néha magamtól is féltem. Az utóbbi időben reggel és este futottam, délután pedig plusz lövészetre jártam, addig sem voltam együtt magammal szorosan összezárva.
Hálás voltam mikor a főnököm behívatott az irodába, hogy egy új ügyet bízna rám elejétől a végéig, hisz ez is egy jó program volt a figyelmem elterelésére. Az elmondottak alapján egyszerű melónak tűnt. Beszervezés, kapcsolattartás, lebuktatás. Fejben mindig minden megvolt, aztán jött a feketeleves amikor valami nem úgy alakult ahogy én azt elterveztem.
Úgy gondoltam haza viszem az aktát és tanulmányozom még egy kicsit, jobban beleásom magamat és felkészülök kellőképpen, de valami hirtelen ötlettől vezérelve az autómat a célszemély háza felé irányítottam. A hátsó ülésre dobtam a papírhalmot, a pisztolyomat a helyére csúsztattam és a jelvényemet a belső zsebembe helyeztem.
Ahogy kiszálltam az autóból a villa hatalmas méreteivel tornyosult elém. Mindig megdöbbentő volt ilyen helyen járni mert ilyenkor az embert rájön arra, hogy az amit ő gazdagságnak hitt az egy nagy átbaszás. Ez az igazi luxus élet és az emberek akik ebben laknak mit sem sejtenek az igazi élet nehézségeiről.
Az ajtóhoz lépve a csengőre helyeztem az ujjamat, de pár másodpercig még nem nyomtam meg. Rápillantottam az órámra, hogy mennyire késői a zavarás, de igazság szerint örülhetnek, hogy nem este 9-kor estem be, mert hát az FBI pont nem arról híres, hogy tekintettel lenne az időbeli korlátokra.
Csengettem és vártam. Türelmetlenül dobolni kezdtem az ajtó előtti küszöbön és azon kezdtem gondolkodni, hogy vajon mennyi idő egy ekkora házból eljutni a bejárati ajtóig ha az ember a pont a másik végén van az ingatlannak. Az ajtó végül nyílt én pedig mikor megbizonyosodtam róla, hogy a megfelelő ember áll előttem automatikusan nyomtam bele az arcába a jelvényemet.
- Jó napot! Larisa Ambani vagyok az FBI-tól. Válthatnánk néhány szót? – szinte meg se várva a választ léptem beljebb a hatalmas előtérbe. Nem sokszor nyújtottam választási lehetőséget hisz ha valamit akartam akkor azt el kellett érnem és megtanítottak kellőképpen arra, hogy nem bízhatunk semmit a véletlenre se a másik félre. Mindent az irányításom alatt kellett tartanom.
- Igazán szép ház... - jegyeztem meg inkább magamnak mint a mellettem lévőnek. Körbe futtattam szememet a helységen egy gyors helyzetfelmérés miatt majd szembe fordultam a házigazdával.
- Alexandra de Mevius ha nem tévedek?! - inkább volt költői a kérdés mintsem valós hisz pontosan tudtam, hogy kivel állok szemben.
- Merre mehetünk? - mutattam a szoba különböző pontjaiba amerre a folyosók vittek. Rámenős? Bunkó? Közömbös? Talán mind egyszerre, de a cél szentesíti az eszközt, valamint nem tudhattam, hogy ő maga mennyire van benne a férje üzleteiben így fenntartásokkal kellett kezelnem ezt a találkozót. Ha ő együttműködést tanúsít valószínűleg könnyebb lesz mind a kettőnk helyzete, de addig... csak hivatalosan.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alexandra & Larisa • A little favor
Alexandra & Larisa •  A little favor EmptyVas. Május 15, 2022 12:51 pm


Larisa and Alexandra
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts

A külvilág számára annyira tökéletesnek és annyira egyszerűnek tűnhet az életem. Annyira, hogy néha még én is elhiszem az elképzelt valóságot.
Végül is nem panaszkodni akarok én, mert ha belegondolunk, valóban sok minden megadatott a számomra: jólét, különböző tudásformák elsajátítása a legnevesebb iskolákban, utazás, a világ megismerése, kaland, szerető, nagycsalád, egészség, tényleg minden…
De az ember önző, nagyravágyó és azt hiszem, hogy egy embernek akármennyi földi java is van, mindig arra vágyik, ami neki nem adatik meg, s addig nem nyuszik, amíg meg nem szerzi azt.
Nekem két dolog hiányzik az életemből, mégpedig a teljes szabadság és az önállóság, talán ez a kettő egy és ugyanaz.
Ki értené meg, hogy mennyire elkeserítő az, hogy az ember lánya sikeresen, kimagasló eredményekkel befejezi azt az egyetemet, ami mindig is a vágya volt, megszerzi álmai diplomáját, aztán amikor az megvan, egyszerűen kiötölheti vele a hátsóját. Hiába bizonyítottam nekik és önmagamnak is, a családomnak ezernyi kifogása van az ellen, hogy rendes munkát végezzek.
Jó, persze, önkényeskedhetek az egyik ügyvédi irodában, és ahogy tudok, így is segíthetek a szerencsétlen sorsú embereken, de ez egyszerre számomra a teljes kiskorúsítást is jelenti, hiszen sohasem fejlődhetek. Ez csak valami olyasmi érzés, amikor a szüleid megengedik, hogy játssz egy kicsikét.
Másrészt itt élek ebben a csodálatos luxusvillában, ami egyszerre sugározza magából a régi korok arisztokrata megjelenését és a legmodernebb luxust, amit csak szem-száj megkíván. Itt járkálok minden nap ebben a csodában, ismerem minden zegzugát, minden sarkát, rejtekhelyét, de mégsem érezhetem azt teljesen, hogy az enyém, hiszen szégyenszemre 29 évesen még mindig a szüleimmel élek.
Nem azért, mert soha nem vetettem volna fel nekik a témát, hogy külön költözzek, de a mi köreinkben valahogy az nem ildomos, ha egyedülálló nőnek külön lakása van.
Lesz ez ennél még jobb is, most, ha férjhez megyek és elköltözök abba a bűnöktől bűzölgő terebélyes szintén fényűző villába.
Viszont nekem is megvan az én kis bűnöm, a nem is olyan sötét titkom, amit egyik családtagom sem tud. Esténként vagy munka után ellógok kick-boxozni vagy más hasonló sporttevékenységet végezni, amit egy „magamfajta” úrilánynak nem lenne szabad, ugyebár.
Ahogy éppen palackos vízért indulok a konyhába, hogy bedobozoljak magamnak a ma esti „kiruccanásomra”, éppen megszólal az ajtócsengő.
Mivel nem vagyok az a típus, akinek leszárad a keze egy kis munkától, nem várom meg, hogy a komornyik megjelenjen, hanem automatikusan ajtót nyitok. habár talán jobb lett volna, ha éppen most nem teszem ezt…
Az ismeretlen nő csak úgy tódul befelé, bele az arcomba és bele az életembe anélkül, hogy bárki is beinvitálná és anélkül, hogy egyáltalán levegőt vehetnék.
Kell hozzá egy jó pár perc mire felfogom, hogy ki is ő, de arra már nem sikerül rájönnöm, hogy mi a fenét akarhat tőlem.
- Jó napot! Ö…hát hogyne – felelem alig láthatóan bólintva, mégis monoton hangon, amikor befúródva a bejárati ajtón bemutatkozik ez a szemtelenül határozott nő és közli, hogy beszélni szeretne velem. Velem?  Elképzelésem sincs, hogy mi dolgom lehet nekem az FBI-jal. Egyedül apám ügye az, ami aggaszt, de arról nem tudhat senki, egyedül García-ék, viszont, ha ők elárulták valakinek apámat, akkor ugrik is ez egyességünk, nem kell menyasszonyosdit játszani.
Látom, hogy akaratlanul is megcsodálja a családi otthonunkat, mint mindenki más, de jelenleg nincs kedvem bájologni, hiszen mielőbb szeretném meg tudni, mit akar tőlem az a nyomozó.
- Bizonyára biztos volt a dolgában és kellő mennyiségű információt szerzett rólam, hogy ne tévedjen, amikor ide látogat, Szóval, igen, én vagyok Alexandra De Mevius – helyeslek farkasszemet nézve vele és egyáltalán nem a megszokott kedves stílusomban. Ha azt hiszi, hogy valami tudatlan kis csitrivel fog beszélgetni, akkor nagyon téved.
- Habár tisztában vagyok vele, hogy nem lenne kötelességem magát beengedni, sem ügyvéd nélkül beszélgetni önnel, azért akkor fáradjon be a nappaliba – magyarázom neki ugyanúgy, mint az előbb.
Majd miután betessékelem a hatalmas terembe, jobb kezemmel helyet mutatok neki az egyik kanapén.
- Akkor hallgatom – ülök le vele szemben én is, ha ő már helyet foglalt. - Őszintén, fogalmam sincs, hogy mit is szeretne tőlem.
Habár legszívesebben elküldeném őt melegebb éghajlatokra, mégis megvan bennem a kellő kultúra ahhoz, hogy ne legyek illetlen, ráadásul azért van bennem egy kis félsz is apám ügye miatt.


credit • megjegyzés • szószám



the brightness

you deserve every star in the galaxy laid out at your feet.
mind álarcot viselünk
Alexandra De Mevius
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Alexandra & Larisa •  A little favor Ana-ana-de-armas-43159115-268-283
Alexandra & Larisa •  A little favor A6d0a43c389a8b63adcf36d0ca8de47366b93f32
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
My life is my responsibility ...
★ családi állapot ★ :
Eljegyzett ( nem önszántából)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Alexandra & Larisa •  A little favor Tumblr_inline_oxu3b0KSey1tk5evm_400
★ idézet ★ :
"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
(Charles Bukowski)

"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."
(Tom Hiddleston)
★ foglalkozás ★ :
Ügyvédbojtár vagy valami olyasmi
★ play by ★ :
Ana de Armas
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Alexandra & Larisa •  A little favor 4748253d65b7924098f47570fb837b9ddd6a37f1
TémanyitásRe: Alexandra & Larisa • A little favor
Alexandra & Larisa •  A little favor EmptyHétf. Jún. 27, 2022 4:51 pm


alexandra and larisa

Éreztem a kellemetlen fogadtatás bizsergető érzését, de csak mosolyogni tudtam rajta. Nyilvánvalóan senki nem örül a hívatlan vendégnek, az FBI pedig nem szokott bejelentkezni és ha önmagában a rámenősségünk nem lenne elegendő, ok nélkül sosem jelentünk meg. Nekem is bőven elég okom volt itt lenni és azért nem akartam, hogy lerázzon mert ráharaptam erre a csontra és nem akartam ma úgy elmenni innen, hogy nem intéztem el valamit. El kellett kezdenünk az együttműködést ahhoz, hogy rövid időn belül eredmény is legyen.
Kissé felemelt állal mértem végig az ingatlan után az előttem álló hölgyet is. Velem egyidős lehetett, elegáns, vékony és még női szemmel is gyönyörű. Aztán mikor végre kinyitotta a száját – jobban mondva teret engedtem neki – rá kellett döbbennem arra is, hogy a felsoroltak mellett még okos is. Gyilkos kombináció. A férfiak többsége azt gondolta, hogy a nőknek semmi más feladatuk nincs azon túl, hogy szépek legyenek, csak fogják be a szájukat és tegyék azt amit ők mondanak. Egy okos nő ezzel ellentétben sosem tette azt amit egy férfi mondott.
Nem válaszoltam csak akaratlan mosolyra húzódott a szám. Valóban csak udvarias szerettem volna lenni, hogy biztos legyen jó emberrel állok-e szemben, de ha fölösleges ez a bájolgás akkor részemről sincs akadálya, hogy mindezt kikerüljük.
- Semmi szükség az erőfitogtatásra Kisasszony. Ha akarom szerzek olyan papírt amivel kötelessége lesz beengedni és ügyvédet is hozhatok magammal a következő találkozásunkra, de szerintem jobban jár, hogy egyedül jöttem. – dugtam zsebre a kezemet kissé oldalra billentett fejjel. Be kell látni tényleg okos, azonban vannak olyan szituációk amikor a túlzott tudálékosság inkább hátrány mint előny. Ez pont ez ilyen helyzet. Kétlem, hogy bárkinek szívesen számolna be arról ami a közvetlen környezetében megy és őszintén én sem örültem volna annak ha azokon túl több ember tudott volna a kis akciónkról mint akinek feltétlenül szükséges.
A hatalmas nappaliba érve szemöldököm akaratlanul is felkúszott és elismerően pillantottam körbe. Milyen élete lehet valakinek aki egy ekkora villában és ilyen luxusban él? Az én is lakásom ehhez képest egy egérlyuk.
A kanapé felé vettem az irányt majd helyet foglaltam rajta és néztem ahogy a célszemélyem is pont ugyanezt teszi. A térdeimre támaszkodtam, hogy kissé közelebb hajolhassak hozzá így bensőségesebb helyzetet teremtve kettőnk között. Lehet miután elmondom amit szeretnék ő is rá fog jönni, hogy nem egy bálteremben kellene megbeszélnünk a részleteket.
Pár másodpercig csak összeszűkített szemmel figyeltem az előttem ülőt és próbáltam behatárolni, hogy vajon ő is részese lehet-e ennek az egésznek vagy tényleg hasznunkra lehet-e a García család elleni nyomozásban, de miután nem tudtam dűlőre jutni magamban belekezdtem a mondandómba.
- Noss, a férjéről lenne szó. Ha jól értesültem nemrégiben kötött házasságot Máximo Garcíával. Kérem mondja el, hogy mit tud róla és a családjáról. – zártam rövidre. Nem akartam egyből a közepébe vágni mert ha meg benne van nyakig ő is akkor mindent elrontok. Ha megbizonyosodok arról, hogy tiszta akkor a tárgyra térhetünk addig viszont puhatolózni akartam.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alexandra & Larisa • A little favor
Alexandra & Larisa •  A little favor EmptyVas. Aug. 21, 2022 1:31 pm


Larisa and Alexandra
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts


Nem szokásom bunkónak vagy lekezelőnek lenni senkivel sem, az elutasító viselkedés sem jellemző rám, ami azokban a körökben ahol én mozgok, viszont nem ritkaság.
A bunkóság azonban neveltetésemnek köszönhetően sosem volt, nem is lehetet része az életeknek, hiszen nekem mindig illően kellett viselkednem. Ha elutasító is voltam valakivel, azt olyan módon kellett tennem, hogy bizonyos illemszabályokon belül mozogjak. Nem is vágytam másra igazából.
Viszont az utóbbi hónapokban történt események arra kényszerítenek, hogy megfontolt és elutasító legyek az emberekkel. Még véletlenül se kerüljek közel senkihez sem.
A mai „vendégem” pedig éppen a lehető legrosszabbkor érkezett, rosszabb időpontot akarva se választhatott volna.
Még bennem a felismerés apám bűntette miatt, magamban még meg kell bocsájtanom neki teljesen, de egyszerre bennem a harag és a csalódottság is, amiért kénytelen leszek olyan emberek közt élni, akiket megvetek, és akik mellett sosem leszek biztonságban. Mindezt más hibájából, és mégis csak ez az egyetlen lehetséges út számomra, hogy a tükörbe tudjak nézni. Pedig nem nekem kellene szégyenkeznem.
És erre akkor még megjelenik egy oktondi nyomozónő, és hirtelen olyan egyéneknek kell falaznom bizonytalan dolgokkal kapcsolatban, akiket legszívesebben a börtönben látnék.
- Erőfitogtatás? Csak tisztában vagyok a jogaimmal, pláne, olyan esetben, hogy ha nem is követtem el semmit – válaszolom felszegett állal, amikor a rendőrnő úgymond megfenyeget. Legszívesebben most azt mondanám neki, hogy akkor menjen és szerezze meg azt a papírt és hozza az ügyvédet, majd akkor jöjjön vissza, hiszen nekem nincs titkolnivalóm – veszíteni valóm annál inkább -, de tartok tőle, hogy az apám ügyét fogja előhozni, én pedig nem akarom, hogy rács mögé jusson. Most okosnak és meggondoltnak kell lennem, de ami a legfontosabb, meg kell őriznem a hidegvéremet.
- Ugye, tudja, hogy nem követtem el semmi büntetendőt? Vagy most gyanúsított vagyok?
– mosolyodok el, ezzel is egy kicsit leplezve a bennem lassan felgyülemlő aggodalmat.
Végül aztán, amikor lejátszottuk ezeket a köröket, és célba vesszük a nappalit, mindketten helyet is foglalunk a kanapékon és amolyan farkasszemet nézünk egymással.
Minden idegszálámmal arra koncentrálok, hogy ne lássa rajtam, mennyire ideges vagyok és most már mennyire várom, hogy megossza velem, miért akart velem beszélni. Pont velem.
Viszont, amikor a „férjemet” hozza szóba, aki nem is férjem még, elkerekednek egyszerre a szemeim, és az ajkaim is hasonló formát vesznek fel egy pillanat erejéig.
Egyszerre ér kellemesen és váratlanul is a tény, hogy nem az apám után jött kutatni, aki miatt tulajodképpen feláldozom az életemet. Mintha ez a nő a vesémbe látna, hiszen nekem is eltökélt szándékom, hogy lebuktassam ezt a mocskos családot, de nem, neki ezt nem mondhatom el, hiszen még mindig itt van az édesapám titka.
- Á, a vőlegényem – javítom ki a nőt kissé kemény hangnemben, ezzel is éreztetve, hogy még nem házasok lévén nem tudok túl sokat a jövendőbelimről, pláne nem a családjáról.
- Magas, edzett, jóképű, kreol bőrű, kék szemű. Nagyon kedves és előzékeny...- kezdek bele megjátszva magam, de aztán hirtelen megkeményedik a hanglejtésem. - De feltételezem, nem lányos csevegést akart tőlem. Mateo-val egyelőre csak az eljegyzés volt meg, és ami azt illeti, a családjával nem sűrűn találkozom, ezen kívül nem is szokásom a barátaim vagy a pasijaim életében kutakodni, úgyhogy nem igazán tudom, hogy mit szeretne, mit mondjak róluk – folytatom tovább ismét csak elmosolyodva, hisze valóban nem tudom, hogy mit vár tőlem. Persze, vannak sejtéseim a Garcia család „üzleti” tevékenységéről és apa is mondott nekem ezt-azt, miután kiderült, hogy én is annak a családnak a tagja leszek. Tudom azt, hogy a céljaik érdekében képesek más emberi életeket tönkretenni, hiszen ezt tették volna az apámmal is, de ezt nem fogom elmondani ennek a nőnek, addig biztosan nem, amíg nincs semmi kézzel fogható bizonyítékom ellenük.
- Esetleg megmondaná, miért érdeklődik felőlük? Valamivel vádolja őket? – kérdezzek most én vissza elkomolyodva.


credit • megjegyzés • szószám



the brightness

you deserve every star in the galaxy laid out at your feet.
mind álarcot viselünk
Alexandra De Mevius
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Alexandra & Larisa •  A little favor Ana-ana-de-armas-43159115-268-283
Alexandra & Larisa •  A little favor A6d0a43c389a8b63adcf36d0ca8de47366b93f32
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
My life is my responsibility ...
★ családi állapot ★ :
Eljegyzett ( nem önszántából)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Alexandra & Larisa •  A little favor Tumblr_inline_oxu3b0KSey1tk5evm_400
★ idézet ★ :
"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
(Charles Bukowski)

"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."
(Tom Hiddleston)
★ foglalkozás ★ :
Ügyvédbojtár vagy valami olyasmi
★ play by ★ :
Ana de Armas
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
Alexandra & Larisa •  A little favor 4748253d65b7924098f47570fb837b9ddd6a37f1
TémanyitásRe: Alexandra & Larisa • A little favor
Alexandra & Larisa •  A little favor Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Alexandra & Larisa • A little favor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» William & Larisa • The Lion's Cave
» Angelo & Larisa • Drinking too much
» Larisa & William - Part 3
» Do me a favor [PV & SA]
» william & larisa • First meeting with the devil

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: