New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 20 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ethan Sharp
tollából
Ma 5:54 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 5:51 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 5:26 pm-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 5:24 pm-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 4:10 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 3:52 pm-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 3:21 pm-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 3:08 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Lets go party - Jesus and Flor
TémanyitásLets go party - Jesus and Flor
Lets go party - Jesus and Flor EmptySzer. Feb. 02, 2022 5:48 pm


Flor and Jesus

Kigombolom az ingem két felső gombját. Mellkasomon gyöngyözik a verítik. Fülledt idebent a levegő és nem csak a gyönyörű latint táncoló hölgyek miatt, szerintem Fede kissé magasra kapcsolta a hőfokot. Kezemmel legyezem az arcomat, így próbálva meg friss levegőhöz jutni miközben megpróbálom átverekedni magam a pultig. A magas, nyakigláb, iszonyatosan dögös partnernőmet lekérte valaki, úgyhogy ideje nekem is legurítani valamit a torkomon. Imádom a péntek estéket. Az itteni fülledt kegkört, a zenét, a nőket, a társaságot, minden héten kicsit visszarepít Kubába. Egy dolog van amit nem szeretek benne: rendszerint újra és újra összefutok az egyéjszakás kalndjaimmal, akik egész éjszaka csúnyán méregetnek, leöntenek itallal vagy jelenetet rendeznek. Nők. Képtelen túl tenni magukat a dolgokon. Egyszerűen csak meg kellene köszönniük a felejthetetlen éjszakát, a társaságot és tovább lépni. Ennyi. De ehelyett ők mégis minden alkalommal balhéznak. Soha nem értettem meg a szebbik nemet és azt hiszem, hogy nem én leszek az első férfi akinek sikerül megfejteni őket.
Szorosan hozzásimulok egy fekete szépséghez miközben még mindig a bár irányába haladok. Zsúfolt ez a hely, egyszerűen lehetetlen, hogy itt-ott ez meg az ne érjen egymáshoz. Tökéletesen ki is használom a helyzetet.
- Hello Felix, a szokásosat kérlek. könyökölök fel a kifröccsent italoktól ragacsos pultra miközben a Mexikóival beszélek. Hogy ez a gyökér hogyan került ide nem tudom, de engem aztán nem is kifejezetten érdekel amíg megkapom tőle amire szükségem van. Belekortyolok a dupla whiskeybe és élvezem ahogyan a jeges ital végigfut a torkomon. Még csak nemrég kezdődött az este de már ez a negyedik ital amit legurítok és tudom, hogy ahol ennek a négynek van hely, ott még több is el fog férni. Kezemben az itallal indulok meg a kijárat felé, jól fog esni most egy szál cigi. Vagy kettő. Az ital árát a pulton hagyom, gondosan ügyelve arra, hogy egy dollárral se számoljak ki többet. Nem lopom a pénzt oké? Csak egy egyszerű építőmunkás vagyok és ráadásul minden vasra szükségem van a holnapi kártya partira. Most nyerni fogok. Érzem. Végre rámarkolok a szerencsemalac farkára és holnap este sikerül megdupláznom a pénzem. Ami bevallom férfiasan, hogy most nagyon jól jönne, az uzsorások tegnap is verték az ajtómat. Megúsztam, de legközelebb a fejem fogják szétütni. Kár lenne ezért a sármos vonásokért.
Nem esik jól ahogyan a hideg levegő könyörtelenül mar bele izzadt bőrömbe. Behúzom a nyakam. A kabátomat igazán amagamra vehettem volna. Szabad kezem a zsebembe csúsztatom. Tekintetemmel a járókelőket bámulom, miközben élvezem a nikotin hatását a szervezetemre. Idejét sem tudom már annak, hogy mikor szívtam el a legelső szál cigimet, a dohányzás számomra olyan természetes mint az, hogy levegőt kell venni. Mondhatni teljesen eggyé vált már velem. Utolsó slukkomat szívom be és mielőtt elpöccinthetném a csikket egy ismerős lányon akad meg a tekintetem. Ez a felfedezés önmagában még nem is akkora csoda, a klub hölgyeinek legalább felét ismerem, de ezúttal nem a nyughatatlan farkam miatt ismerek rá a hölgyre. Erőltetnem kell néhány műsodpercig az agyam amíg minden részlet beugrik, de amikor összerakom fejemben a képet szélesen vigyorogva emelem fel immár csak a poharat markoló kezem.
- Helloooo! szinte már kiáltom a szavakat. - Flor igaz? lépek hozzá közlebb és meglepően gyorsan eszembe jut a neve. Könnyű megjegyezni annak a nevét, aki nem akarja kiszedni a szemem a fejemből. Még.
- Jesus vagyok. bökök magamra hideg és vörös ujjaimmal. Ha esetleg nem emlékezne rá- - Mégiscsak eljöttél ismét. Egy italt? meglepően sokat jár a szám, talán már kezd hatni az alkohol.


credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Lets go party - Jesus and Flor B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Lets go party - Jesus and Flor 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Lets go party - Jesus and Flor D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Lets go party - Jesus and Flor
Lets go party - Jesus and Flor EmptyCsüt. Feb. 03, 2022 11:05 am

Jesus y Flor

Tánc nélkül már el sem tudom képzelni az életemet. Nekem ez jelenti az igazi kikapcsolódást, amivel mindent el tudok felejteni, ami rossz volt. Most is néhány táncossal jöttem, mert nem szeretek egyedül mászkálni éjszaka, és csoportosan átmenni egy másik városrészbe biztonságosabb. Ebben a klubban egy-két hete voltunk először, és nagyon megkedveltük, így újra eljöttünk. Sok új táncost ismertünk meg, és ez Ricnek, a táncsuli vezetőjének még szakmailag is kifizetődő, mert új figurákat ismerhet meg. És még nekem is jó, mert én is tudok új dolgokat tanulni, mert bár egészen kicsi korom óta szerves része az életemnek a tánc, azért mindig lehet újat tanulni. Bár San Juanban mindenkinek az. Itt sok olyan táncos van, aki ugyan úgy a Karib-térségből jött, mint mi, így az ő táncstílusuk sokkal közelebb áll a miénkhez, mint sok más klubban. Ez a hely a mi törzshelyünkre emlékeztet, mert ott is leginkább latin-amerikaiak, de sok más helyen nem ez a felállás, és néha nagyon érződik a táncosokon, hogy észak-amerikaiak vagy afro-amerkikaiak által látogatott, mert ezeken a helyeken teljesen más stílusú zenéket játszanak. De, ha mégis a latin vonalon mozognak, akkor sem úgy táncolnak, mint mi, mert nekik nem jön ösztönösen, így érződik a mozdulataikon, hogy „tanulták”, és nem érzik át rendesen. Persze tisztelet a kivételnek, mert azért van ilyen is.
Már itt vagyunk egy ideje, de én Ric kocsijában hagytam az új tánccipőmet, és most életbevágóan fontos volt lecserélnem, mert a régi leszakadt a lábamról. Ezért szeretek mindenből tartalékot magammal hordani, mármint a fontos dolgokból. A régi sem kidobandó, mert csak az egyik pánt szakadt el, de most javíthatatlan, így kell egy másik. Tudok, és igazából szeretek is mezítláb táncolni, de itt nem ismerem a talajt, és félek, olyan helyre lépek, ahova nem kéne, és orvoshoz kell menni. Kinek van kedve ehhez? Nekem biztos, hogy nincs. Nálunk tudom, hogy sérült-e a parkett, így hova nem szabad lépni, itt nem.
Kint egy kicsit hűvös van, de a kocsi szerencsére az épület mellett, a bejárattól alig két méterre parkol. A benti tömegből viszont nagyon jó egy kicsit kijönni, mert bent senkit nem lehet megtalálni, ha nincs megbeszélve, hogy melyik részen keressük egymást, és ez néha kicsit frusztrál.
Ric kocsiját magamra zárom a cipőm lecseréléséig, mert túl sok rosszat hallok Tíotól, aki, mint az FBI kiemelt vezető ügynöke, nem csak rémhíreket gyárt. Ráadásul Brooklyn, és bár itt olcsó a lakás, és jobban kijöttem volna anyagilag, szigorúan a lelkemre kötötték, hogy meg sem fordulhat a fejemben, hogy ide költözzek. Queens egy fokkal jobb, főleg, ahol én bérlek lakást, bár ehhez lakótársra van szükségem.
Megpróbált már valaki egy személyautó egyik ülésén tánccipőt cserélni? Ha nem, akkor annak üzenem, legalább háromszor annyi időt szánjon a dologra, mint normál esetben, és nem kis ügyesség kell, hogy ne rugdosson össze semmit. Én nem rugdostam össze semmit, csak a műszerfalat fejeltem meg egy kicsit, ahogy bekapcsoltam a csatot. De kész vagyok, és miután visszazártam a kocsit, és kétszer le is ellenőriztem, visszaindulok a klubba. A bejáratnál viszont valaki köszön, és a nevemen szólít, és mire felfognám, hogy honnan jön a hang, már előttem is van. - Hola Jesus! - köszönök szélesen elmosolyodva. - Emlékszek rád, ne aggódj! Egy ilyen szuper táncost nem lehet elfelejteni - vallom meg az igazat, és, ha hagyja, akkor megölelem, és adok neki egy puszit. - Persze, miért ne jöttem volna? - kérdezem egy kicsit értetlenül. A környék kicsit gázos, de a hely jó, csak észnél kell lenni. - Most nem, de köszi! Kicsit talán később - hárítom kedvesen. - Most jöttél, mert nem láttalak, pedig már itt vagyunk egy ideje? - kérdezem kicsit meglepetten, bár amilyen sokan vannak, talán nem is meglepő, hogy elkerültük egymást. Mi Ricékkel nem feltétlen lógunk folyton egymás nyakán, de mindig szemmel tartjuk egymást, figyelünk egymásra. Jesus a múltkor jó benyomást tett ránk, és össze is barátkoztunk, ezért is jöttünk vissza.
- Egyébként nem megyünk be? - kérdezem, és fázósan megsimogatom a karomat. Mivel tudtam, hogy bent meleg lesz, így nem öltöztem túl, és egy hosszú fekete farmert, és egy rövid ujjú, fekete, elől cipzáras felsőt vettem. A meleg-érzetet pedig ezek nem segítik elő, mint ahogy a táncszandál sem.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Lets go party - Jesus and Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
676
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Lets go party - Jesus and Flor
Lets go party - Jesus and Flor EmptyKedd Márc. 08, 2022 9:55 pm


Flor and Jesus

Az elmúlt évek során kialakult szokásimhoz szinte már foggal körömmel ragaszkodom. Sosem voltam az a típusú férfi, akinek szüksége van az állandóságra, sőt a változatosság éltetetett mindig. De valami negváltozott bennem, megtörtem és mostanra már csak az számít, hogy legyen mibe kapaszkodnom, legyen egy cél ami hajt előre. Sajnos vagy nem sajnos ez a cél a pénteki esti tánc és a szombati szerencsejáték. A péntekekre szükségem van a társaság miatt, ilyenkor lehetőségem van kapcsolatokat teremteni, szórakozni. Bármennyire is magamnak való ember vagyok, bármennyire is jól viselem az magányt azért szükségem van a társaságra, az emberi kapcsolatokra. Néha vissza sem emlékszem arra, hogy milyen voltam régen. Hogy milyen volt az a Jesus, aki tudott élni, aki nem volt ennyire megsavanyodva, akinek a szíve még egyben volt. Már csak emlék az a srác aki nagy reményekkel, álmokkal és óriási nyitottsággal hagyta maga mögött az életét, hogy itt, idegenek között találja meg a helyét. Aztán az élet kegyetlenül közbeszólt és most itt vagyok, egy játékfüggő szerencsétlen aki bár soha nem ismerné be, de szinte sóvárog az emberi kapcsolatok után.
Messzire pöccintem a csikket az ujjaimmal. Szórakozni jöttem úgyhogy ehhez mérten igyekszem visszarázódni a bulis hangulatomba. Ma este igazán nincs kedvem az elcseszett életemen gondolkodni. Volt ami volt, mostmár teljesen lényegtelen. Ez az új Jesus, ezzel az énemmel kell együtt élnem, én pedig el tudom fogadni magam. Még éppen időben pillantok meg egy ismerős arcot mielőtt túlságosan beleélném magam olyan dolgokba, amiknek semmi jelentősége nincs már.  Nem is kell mosolyt erőltetnem arcvonásaimra, őszintén, teljes szívből örülök Flor felbukkanásának. Van bennem egy-két kör alkohol ezt le sem tudnám tagadni, de azért nem ez az elsődleges ok amiér ennyire kitörő örömmel fogadom a hölgyet.
- Remek táncos? Mondja ezt egy olyan hölgy, aki minden bizonnyal Salsazva látta meg a napvilágot? még az előbbinél is szélesebb mosoly jelenik meg az arcomon. Nem állítanám teljes bizonyossággal, hogy az elmúlt alkalom minden pillanatára emlékszem, de a ruha alól tánc közben kivillanó szép női lábakat nem lehet elfelejteni. Óvatosan csúsztatom lapát kezeimet a vékony kis derékra, hogy magamhoz húzzam egy gyors ölelésre.
- Nem voltam biztos abban, hogy megtetszett a hely „kisugárzása,” de mindenképp örülök, hogy itt vagy. Magam is meglepem azzal, hogy ,mennyire barátságos és nyitott vagyok vele, pedig ez a tulajdonság az utóbbi időben egyáltalán nem jellemző rám.
- Neem. Igazából már egy ideje itt vagyok, de nagyrészt a bárnál ücsörögtem, még nem találtam meg a tökéletes táncost ma estére. fogalmazhatnék úgy is, hogy még nem sikerült megtalálnom a számomra minden téren kielégítő nőt, aki kivételesen nem akarja átvágni a torkom, lehetőleg nem olyan  mozgása, mint egy beteg szamárnak és a buli végén szívesen meglátogatná az ágyam. Ugye, hogy nem kérek sokat?
- Jaa,dehogynem. Csak utánad. intek udvarisasan a bejárat felé. Eléggé hideg van idekint, főleg a benti meleget követően. Én is érzem, hogy minden porcikám kezd már lassan áthűlni, de annyira belefeledkeztem itt a beszédbe és saját gondolataimba, hogy egy pillanatra elfelejtettem, hogy kint állok a hidegben. Megszaporázom a lépteimet, hogy még a nő előtt az ajtóhoz érjek, és egy széles mosoly kíséretében kitárjam előtte azt.
Amint átlépi a küszöböt szorosan a nyomban haladok. Közelebb hajolok hozzá, hogy a samba ritmikusan felcsendülő zenéjét túlharsogjam.
- Hol ültök? Ha nem bánod szívesen csatlakozom a társasághoz. a kezemben szorongatott üres whiskey-s poharat az egyik asztalra helyezem ami mellett elsétálunk. - de előtte egy kis rumba? nyújtom felé a kezem, amint felcsendülnek a jól ismert szólamok. Elvégre mindketten táncolni vagyunk itt arra pedig ez most egy igazán jó lehetőség.



credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Lets go party - Jesus and Flor B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Lets go party - Jesus and Flor 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Lets go party - Jesus and Flor D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Lets go party - Jesus and Flor
Lets go party - Jesus and Flor EmptyCsüt. Márc. 10, 2022 7:12 pm

Jesus y Flor

Általában elmondható rólam, hogy „jó kislány vagyok”, aki betartja a szabályokat, aki megteszi, amit tőle elvárnak, főleg, mert tisztában vagyok ezen szabályok áthágásának életveszélyes következményeivel. Megtanultam együtt élni azzal, hogy az életem védelme érdekében mindig van mellettem valaki, aki vigyáz rám, aki rajtam tartja a szemét. Mostanában egy nagyon profi testőrcég emberei próbának rám vigyázni, de sikerült elérniük azt, amit nagyon keveseknek, hogy azt érzem, hogy megfojtanak a védelmükkel. Most, ma, sikerült elérniük, hogy az ő jelenlétük jobban nyomasztott, mint az, amitől védenének. Ricék mellett biztonságban érzem magam, mert buliban mindig egymáson tartjuk a szemünket, és ez most sincs másképpen. Az általános szabályokat pedig betartom, sőt jobban is, mint bárki más. De erre a független, őrszemek nélküli kikapcsolódásra szükségem van. A következményekkel pedig majd később számolok, ha szembe kerülök velük. Ráadásul megígértem egy itteni táncosnak, Jesusnak, hogy eljövök, így miért ne jöttem volna, hiszen nem jött közbe semmi váratlan.
A klubban sokan vannak, és mivel pontos időpontot nem is beszéltünk meg, így annyira nem lep meg, hogy bent eddig még nem futottunk össze. Ez viszont változik miután Ric kocsijában felvettem az új cipőmet, ami remélhetőleg a lábamon is fog maradni, és vissza indulok táncolni. Jesus bókjára pironkodva nevetem el magam, hogy leplezzem zavartságomat. - Óh, köszönöm a bókot. De hidd el, ehhez kell egy igazán kiváló partner is - kacsintok rá kedvesen mosolyogva. Ez pedig valóban így van, mert a legjobb táncos lány is egy darab fának tűnhet, ha a partnere nem tud táncolni, de mégis erőlteti a vezetést.
- A hely kisugárzásával nincs bajom - mutatok a táncklub felé. - Az bejött. Pont olyan latinos, amilyennek kell lennie - mondom el őszintén. - A környék már kicsit neccesebb - intek a fejemmel az utca felé, ahol már inkább vannak „érdekes” figurák. Nem tudom, hogy miért, de valahogy az az érzésem, hogy bent mindenki kulturáltabban viselkedik, mint mondjuk az utcán. Sokakkal, akivel bent alapvetően nincs bajom, kint már nem mennék egy fél métert sem, de sötét sikátorban meg pláne nem futnék össze.
- Akkor lehet ezért, mert mi egy asztalnál vagyunk és inkább a parketten vagyunk - gondolkozok el hangosan a dolgon. Közben viszont nem mulasztom el jobban szemügyre venni az arckifejezését, mert érzékelek benne valami… talán hamisságot, és nem akarok félreérthető lenni. - Az itteni táncokban lehet, segíthetek - mondom szélesebb mosollyal, de őszintén. Tudom, hogy Jesusnak nincs barátnője, vagy legalább is a múltkor úgy tűnt, de érzem magamon, hogy köztünk barátságnál több nem lesz, így nem akarom félre vezetni, gátolni a csajozában pedig még véletlen sem akarom. Azt viszont észrevettem, hogy az a férfi, aki a parketten meg tudja csillogtatni a tánctudását, arra könnyebben felfigyelnek a hölgyek. És, ha másban nem is, de ebben segíthetek neki.
Megörülök, hogy nincs ellenére, hogy bemenjünk, és ténylegesen meg is indulunk az ajtó felé, amit kinyit, és előre enged. - Gracias! - köszönöm meg az anyanyelvünkön, és egy gyors lépéssel be is libbenek.
Bent, alig, hogy átléptük a küszöböt, már meg is érzem magam mögött, ahogy a fülemhez hajolva az asztalunk felől érdeklődik. - Ott hátul - mutatok a terem túlsó vége felé. Lényegében a sarokban foglaltunk helyet, mert ott volt elég hely mindenkinek, és így az „újaknak” is marad lehetőség csatlakozni. - Természetesen! - helyezem a kezem az övébe. Örülök, hogy felkért, és ismét vele táncolhatok. Ráadásul ez egy olyan rumba szám, amit nagyon szeretek, és nem szívesen hagytam volna ki. Ez után viszont hagyom, hogy Jesus vezessen, én pedig lekövetem a mozdulatait, és csajosan díszítem a lépéseket, kézmozdulatokat. Nem ismerem a gitárosokat, de egyet ezer közül is felismerek: Carlos Santanat, aki a most felcsendülő rumba számot is játssza; „Hoy es adíos”. A dal elég szívszaggató, de akkor is benne van a remény, a sóvárgás, aminek a kettőssége jellemző a rumbára is. Imádom! Ha jól emlékszem, akkor Jesussal még nem volt lehetőségem rumbázni, így kíváncsian várom, hogy ebben is legalább olyan jó-e mint a többiben, vagy ebben még kiemelkedőbb.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Lets go party - Jesus and Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
676
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Lets go party - Jesus and Flor
Lets go party - Jesus and Flor EmptySzomb. Ápr. 23, 2022 7:41 pm


Flor and Jesus

Kijelenthetjük azt, hogy az életemben két nagy függőség van, a tánc és a poker. A kettő közül pedig az előbbi az, ami kevésbé káros az életemre, ami feltölt energiával, ami kikapcsol. Mondhatni azt is, hogy ezen mozgásforma nélkül nem is lennék önmagam. A kevésbé káros szenvedélyem. A családomra általánosságban jellemző, hogy mindenki szereti a zenét, a mozgást, ki ilyen-ki olyan formában, de az biztos, hogy egyetlen családi rendezvény sem telhet el anélkül, hogy megmogatnánk az izmainkat. Anya és Carmelita néni tanítottak mindig táncolni, a lelkemre kötötték, hogy egy férfinak mindig kell tudnia vezetnie a partnert. Ha valaki a táncparketten magabiztos és tud vezetni az az életben is. Én pedig táncolok, és vezetek, és forgok és imádom a ritmust. Mindenki közül Manuela nagyi volt a kedvenc táncpartnerem, akkoriban még tudott segítség nélkül is járni. Ma is érzem a púderének illatát, a füle tövébe fújt parfűm émelyítően vaníliás aromáját. Néha, amikor hatalmas, vörös ajkaival csókot nyomott a homlokomra még órák múlva is a rúzs nyomát kapargattam magamról. Elkomorodik a tekintetem egy pillanatra, nem szeretek a családomra gondolni, mert ilyenkor mindig lelkembe hasít, hogy mennyire hiányoznak és nem engedhetek meg magamnak több fölösleges érzelmet. Egy életre elég volt belőlük.
Az elmém hazalátogatása után nehezemre esik ismét a lányra figyelni, de azért megpróbálok minden tőlem telhetőt kihozni a dologból. Őszintén bízom abban, hogy nem vette észre rajtam a pillanatnyi elkalandozást vagy ha igen, akkor nem kíváncsi és nem fog rá kérdezni, mert most nem akarok beszélni ilyesmiről és bunkózni sincs kedvem. Túlságosan leszívott ez a nap, hét, hónap, év, ez az élet. Csak szeretném jól érezni magam.
- A legpuccosabb környéken is vannak rosszarcú emberek. Sőt, szerintem aki arany palotába, selymek közé születik és mindig öltönyben jár az sokkal veszélyesebb. Ha teheted inkább ne bízz meg senkiben. ezt a saját bőrömön tapasztaltam meg, a saját magam kárán tanultam meg, hogy az ember jobb, ha abba sem bízik meg, akivel egy fedél alatt él.  
Lábam automatikusan dobol a ritmusra, amikor zenét hallok, a végtagjaim egyszerűen megállíthatatlanok, és őszintén, nem is nagyon szeretnék nekik határt szabni. Legközelebb majd elhozom magammal Becát is, biztos vagyok benne, hogy tetszene neki a hely. Bár...jobban belegondolva ez elág kétélű fegyver, véletlenül sem szeretném, hogy valami kellemetlen dolog a fülébe jusson. Nem vagyok egy kisangyal, bár ezt nyilván tudja, csak a részletektől jó lenne megkímélni, hogy nyugodt lelkiismerettel térjen vissza Kubába, ahova tartozik.
Vigyorogva húzom közel magamhoz, hogy végre betáncoljuk a parkettet. Örülök is, hogy kicsit megmozgathatom magam, most nem igazán van kedvem csatlakozni a nagyobb társasághoz, mondhatjuk azt, hogy antiszociális vagyok.
- Kitől tanultál táncolni? szentül hiszem, hogy a táncra születni kell, vagy van valakinek hozzá érzéke vagy nincs, viszont a lépéseket elsajátítatni és tökéletseíteni csak gyakorlással lehet. Én inkább az ösztönös tánc híve vagyok, ahogyan a ritmus utasít én úgy mozgok, nem jártam flancos tánciskolába, nem csináltam semmilyen tanfolyamot, a családom volt a mesterem.





credit • megjegyzés • szószám




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Lets go party - Jesus and Flor B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Lets go party - Jesus and Flor 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Lets go party - Jesus and Flor D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Lets go party - Jesus and Flor
Lets go party - Jesus and Flor EmptyHétf. Ápr. 25, 2022 7:16 pm

Jesus y Flor

Nekem két arcom van. Az egyik, amit mindenki lát, a másik pedig az, amit csak nagyon kevesen. A másikat, ami miatt védelemre szorulok, ami miatt testőröknek, Diós Mio!, hogy útálom ezt a szót, kell lennie az életemben, mert veszélyben vagyok. Tudom, hogy mit kockáztatok, hogy most Ricéken és Jesuson kívül senki nem tud arról, hogy most itt vagyok. De most eljutottam arra a szintre, hogy nem a mostohabátyám által jelentett veszély elől menekülök, hanem azok elől, akik védenek. Nem bírom azt a rabságot, amit rám kényszerítettek. Ebből a szempontból kezdek a mélység legaljára érni, de még nem értem el, így még nem vagyok kész, hogy tegyek ellene.
A mai estétől azt remélem, hogy igazi tettek nélkül a tánc átlendít ezen, hogy kicsit feljebb emel a mélységből, amibe kezdek lecsúszni. Ki akarom táncolni a múltamat az életemből, az árnyakkal és minden nyomasztó dologgal együtt.
- Tudom, hogy sokszor a fény és a csillogás mögött rejtőzik a legnagyobb sötétség. Nagyon régóta tudom - több, mint tíz éve a saját bőrömön tapasztaltam meg, de ezt már nem teszem hozzá. - És azt hiszem, hogy én már eljutottam arra szintre, hogy még abban sem vagyok biztos, hogy önmagamban meg szabad bíznom, de erről többet nem akarok beszélni - nézek rá komolyan. Jesus nem ismer, bár igazán nagyon kevesen ismernek, de nem most akarom beavatni, nem most akarom eldönteni, hogy beavathatom-e. Nem amiatt, hogy bízhatok-e benne, hanem most még arra sem vagyok képes, hogy azt eldöntsem, képes lenne-e megbirkózni ezzel, vagy nagyon okosan hátat fordít nekem örökre, viszont, ha ezt most megteszi, akkor én elvesztem. Most képtelen vagyok szembenézni ezzel a veszteséggel. Kevés emberben bízom meg, de azokban, akikben igen, azok már bizonyítottak, viszont most ők nincsenek velem. Azok nincsenek itt, akikre vakon bízom az életemet, pedig az nem sok; alig négy fő. Ric jó ember, de nem ő nem képes megbirkózni azzal, ami engem körülvesz, és neki nem is kell ezzel foglalkoznia. Akiknek itt, New Yorkban ezzel kéne foglalkoznia, ők megfojtanak a védelmükkel, így magamtól menekültem el előlük, ideiglenesen. De most nem akarok ezzel foglalkozni, nem akarok ezzel szembe nézni, csak élvezni a pillanatot.
Érzem a ritmust, és érzem, hogy Jusust is kezdi magával ragadni, és, hogy mind a kettőnkben egyre nagyobb ennek az ösztönnek a vonzása. Nálunk a tánc az élet szerves velejárója, amit nem szégyellünk kimutatni, mint sok északi, északabbi nép. A természetünk szerves része, és nem próbálunk meg küzdeni ellene, mert azt érezzük abnormálisnak.
Felejtek, már is felejtek, csak azzal, hogy átadom az irányítást Jesusnak és a zenének. A rumba lágy és csábító ritmusa, a tánc érzékisége törli a sötét gondolatokat a fejemből. Felszabadít. Jesus ösztönösen táncol és vezet, és én ezt szeretem a legjobban. Mellette is, mint Ric mellett, nem feszengek, nem kell gondolkoznom, hogy mit kellene lépnem mozdulom. Nem kell azon őrlődnöm, hogy merjek-e szabadon mozdulni, mert unalmas, amit veze a partnert, mert mindig ugyan azokat a lépéseket lépjük, ha egy-egy táncstílus felcsendül. Volt is partnerem, aki iskolában tanult táncolni, és csak egy behatározott mennyiségű lépéskombinációt tanult meg, azt is mindig ugyan abban a sorrendben lépve, ami megőrjített. Jesus szabadon lép és vezet, a szerint, hogy amit diktál a zene, a ritmus. Ráadásul mindig a hangsúlyosabb részre reagál, ami néha a ritmus, néha a dal, néha pedig egy-egy hangszer. Egyszerűen csodás vele táncolni.
- San Juanban volt régen egy bár a tengerparton. Nem tudom, hogy most is megvan-e még. Ott a turistákon kívül mindenki táncolt, és bárkit tanítottak, aki tanulni akart. A csajokkal mi minden este ott voltunk, amikor csak tehettük. Lényegében ott tanultunk meg táncolni. Megmutatták az alapokat, mi meg, ha csak tehettük gyakoroltuk. Ricet is onnan ismerem - idézem fel a szép emlékeket Puerto Ricoból. A legszebbek ahhoz a bárhoz köthetőek, már ha leszámítjuk azt a néhányat, ami még a szüleimből megmaradt. - És Te, hol tanultál táncolni? - kérdezek vissza, ezzel gátat szabva annak, hogy más is eszembe jusson. Ráadásul nagyon kíváncsi vagyok, hogy Jesus hol, kitől tanult meg így táncolni. Közben nekem annyira fel sem tűnik, hogy új stílus csendül, csak vagy fél perc után esik le, hogy „mintha már nem ugyan az lenne az alaplépés, mint az előbb”. Ez persze koránt sem baj, inkább csak meglepő, hogy ennyire észrevétlenül váltottunk.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Lets go party - Jesus and Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
676
★ :
Lets go party - Jesus and Flor Donde-vive-lali-esposito
TémanyitásRe: Lets go party - Jesus and Flor
Lets go party - Jesus and Flor Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Lets go party - Jesus and Flor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Come on Barbie, lets go party!
» who lets the dogs out – lindy x paul
» Jesus & Millie •• tinder date
» Jesus Rodríguez
» Roll a dice _ Stacie & Jesus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: