New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Roll a dice _ Stacie & Jesus
TémanyitásRoll a dice _ Stacie & Jesus
Roll a dice _ Stacie & Jesus  EmptyHétf. Jan. 17 2022, 10:40

Jesus & Stacie
Everyone needs a big dose of luck. I'm going to bring your luck today for you ---

- Nah? - érkezik meg mögém Kevin, aki a maga 1.9 magasságával épp meglátott egy koktélokat kínáló pincért és gondolta gyorsan leinti, hogy hozzon nekünk belőle.
- Bukta - fordulok meg a játék végén, majd elveszem tőle a felém nyújtott koktélt.
- Tudod, hogy nem vagyok jó Black Jack-ből... - Nem tudom, hogy ezzel magamat szeretném-e vígasztalni, vagy csak okot őróbálok keresni a vesztésemre, amit egyáltalán nem lenne szükséges megindokolni. Mindig a ház nyer, kivéve, mikor véletlenül nem, ezek a véletlenek pedig Black Jack-ben nem akarnak megtalálni.
- És sokat tettél rá legalább? - Kevin eközben már azt keresi, hogy hol szabadult fel új hely. Jókerezni akar, mégpedig nagyon türelmetlenül, mert mindig lemaradt a játszmák kezdetéről valami buta ok miatt.
- Dehogy! Sosem teszek fel sok pénzt egy játékra, pláne nem erre. - Szinte kikérem magamnak ezt a kérdést, lehet, hogy nem egy anyagi háttérrel rendelkezünk, de nem csak az én szemszögemből nézve nem játszottam nagy pénzekkel, mármint ezúttal. Van, hogy érzem a szerencsémet, akkor akkor ittasan minden mindegy alapon felteszek egy szép nagy számot a játékra, de ezek után másnap reggel mindig nagyon rosszul érzem magam, hiszen természetesen elbukom a pénzem. Igen, ez az én pénzem. A családomra mindig számíthatok - na meg velük élek még -, de amikor magamnak vásárolok, vagy szórakozni megyek akkor sosem a szüleim által megkeresett pénzt költöm el, így sokkal inkább fel tudom mérni a tétjeim súlyát.
Kevin csak forgatja szemeit, amire inkább csak belekotyolok a koktélomba és tekintetemet az egyik jókerasztal felé vezezetem.
- Szerintem menjünk oda, hogy a következő körben el tudjuk foglalni a helyünket  - Végtére is mindegy, hol ácsorgunk amíg elfogyasztjuk a koktéljainkat. Barátnőm és Kevin mind egyetértenek ezzel, úgyhogy megindulunk a pókert célozva meg. Persze nem csak mi várunk ennyire a következő fordulóra...
- Lefogadom, hogy a pultnak támaszkodók fele le fog csapni a székekre.
- Tuti! Úgyhogy remélem jó vagy székfoglalóból... - nevetnek fel ketten, mert tudják, hogy borzasztó vagyok abból és rendszerint valaki ölébe ülök ahelyett, hogy magamnak tulajdonítanám a helyet. Míg kiröhögik magukat, én csak kinyújtom nyelvemet feléjük, megeszem a koktélcseresznyémet szexi pillantásokkal, csak hogy még húzzam az agyukat ezen lázadásommal, aztán megfordulok, hogy a pultra helyezzem az üres poharamat. A bartender egyből el is veszi és jó házigazda lévén már adná is a következő italt.
- Mit adhatok, Anastasia? - Meglepve pillantok rá, de annyira mégsem gyökerezik földbe a lábam, sokszor megismernek, de legalább nem kell bemutatkoznom. Hirtelen nem is tudom, mit szeretnék inni, úgyhogy bal oldalamra nézek, hogy a mellettem ülő italáról ihletet nyerjek. Még egy koktél biztosan nem fog beütni... remélem.
- Oh, azt hiszem egy olyat szeretnék! - Rámutatkok közben a poharára, majd néhány másodperc erejéig a férfira mosolygok kedvesen és ártatlanul, talán nem veszi zokon, hogy lemásolom a választását.
--- 456 szó / Sok szeretettel! / thx. ---
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Roll a dice _ Stacie & Jesus
Roll a dice _ Stacie & Jesus  EmptyVas. Feb. 20 2022, 20:13


Stacie and Jesus
I wanna hold 'em like they do in Texas, please
Fold 'em, let 'em hit me, raise it, baby, stay with me

IElérkezett a várva várt szombat. A nap, amikor végre teljes mértékben a szenvedélyemnek élhetek, az este amikor újra és újra beszippant magával a szerencse  és játékok világa. Az este, amit évek óta egyetlen alkalommal sem hagytam ki, ha csúsza, ha mászva mindenképp eljövök. Beadom a kabát megőrzőbe a dzsekimet miközben tekintetemmel már a terepet figyelem. Ismerős és ismeretlen arcok után kutat a tekintetem, üres pókerasztalt vagy rulettet keresek. Az utóbbi bemelegítésnek megteszi, de amiért minden egyes hétvégén itt vagyok az a kártyajáték. Az egyetlen dolog, ami nem okoz csalódást, ami minden alkalommal itt van, vár rám és amiért végig gürizem a hetet. Remélem, hogy a szerencse ma végre az én pártomra szegődik. Már arra sem emlékszem, hogy mikor nyertem utoljára legalább egy parányit. Fortuna nagyon elpártolt mellőlem, nem bánnám, ha már lenne oly kegyes és arcon csókolna, hogy a szerencse az én oldalamra álljon.
Hanyag mozdulattal foglalok helyet a pult mellett, szinte rá sem nézek a pultosra, aki már nagyon jól ismer. Évek óta, minden egyes szombaton itt kezdem a napot. Két deci whiskey, a harmadikat elvitelre kérem, azt már kártyákkal a kezemben fogyasztom el. Viszont az első két decire szükségem van. Egy kis szíverősítő, és amíg elfogyasztom van időm felmérni a terepet, megnézni a játékosokat. Eddig még nem igazán sikerült nagyon kaszálnom ezzel a technikával, de ami késik nem múlik.
- Sok szerencsét a mai játékhoz Jesus. tolja elém a poharat, a jól megérdemelt tüzes vízzel Stephan.
- Kösz markolok rá a kristály pohárra és gondolkodás nélkül emelem a számhoz, hogy másodperceken belül az ital már a szám és a nyelőcsövem égesse végig. Jólesően sóhajtok bele a pohárba. Hatalmas találmány a whiskey az már biztos. Pillantásom megakad a hármas asztal játékosain. Pontosabban, egy fiatal fekete srácon, akit eddig még soha nem láttam errefelé, és aki szemmel láthatóan nincs tisztában a szabályokkal. Nem lehet több tizenkilnec, talán húsz évesnél. Tipikusan olyan srác, aki most szabadult el anyuci szoknyája mellől és az első útja ide vezetetett. Azt látom, hogy van mit a tejbe aprítania, amit a csuklóján éktelenkedő Rolex bizonyít. Nem veszem le tekintetem az előbb említett egyénről, úgy bámulom, mintha ezért már kitüntetés járna. Csak arra várok, hogy az asztal mellett szabaduljon fel egy hely és már ott is vagyok.
Ciripelő, csilingelő női hang a fülem mellett, ez az ami képes kizökkenteni a figyelmemet, olyannyira hogy a hármas asztal helyett most inkább a szöszit bámulom. Mindenféle szégyenérze nélkül járatom végig rajta a tekintetem. Dögös. Annak ellenére, hogy nem csajozni jöttem ide, két percet azért mégiscsak szánhatok egy ilyen szépségre.
- Ez Whiskey édesem. Tömény, erős whiskey, mindenféle csajos cucc nélkül. ahogyan a kávét feketén szeretem, úgy az italokat is mindig tisztán kérem. Nem kell nekem sem kóla, sem szóda, sem egyéb faszság az ital mellé. Én érezni szeretem az ízeket nem elbaszni ilyen hülyeségekkel. Magasba emelem az említett italt, majd belekortyolok, de közben egyetlen  pillanatra sem pillantok el a szösziről. Nagyon nem kellene most elvonni a figyelmem a játékról, azért jöttem, nem pedig a farkam kielégíteni.
- Mit keres egy ilyen törékeny hölgy egy ilyen kifogásolható helyen, megannyi szélhámos között? nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy nem ilyen helyeken szokta mulatni az idejét. Legalábbis a róla áradó kifinomultság nem erről árulkodik. Aztán ki tudja, lehet tévedek és ő is legalább annyira függője a szerencsének mint én.
- Jesus... mutatkozom be röviden és tömören. Remélem ő nem azon nők táborát erősíti akik rendszerint kuncogva kérdeznek vissza: hogy tényleg te vagy Jézus? Ja, baromira nem vicces és kibaszottul elcsépelt.


creditZene • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Roll a dice _ Stacie & Jesus  B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Roll a dice _ Stacie & Jesus
Roll a dice _ Stacie & Jesus  EmptyVas. Feb. 20 2022, 22:14

Jesus & Stacie
Everyone needs a big dose of luck. I'm going to bring your luck today for you ---

Semmi vágyom, vagy küldetés tudatom nincs a ma estével kapcsolatban, én csak jól akarom érezni magam a barátaimmal, természetesen egy bizonyos összegig bezárólag, hiszen hiába nem fájna elköltenem pár nullát, apám nagyon szigorúan belém nevelte, hogy mindig szabjak meg magamnak egy határt és addig menjek el, ne tovább és ez segít, hogy ne szálljak el túlságosan. Mert ha elköltök öt dollárt, utána megengedek magamnak százat. Ha kétszár dollár semmisül meg egy játékban, következőnek simán kifolyik a kezeimből ezer is. Te jó ég, mennyi minden másra tudnék én költeni ezret dolcsit! Az a szerencsém itt a kaszinónál, hogy mindig szerencsétlen vagyok, vagyis biztosra vehetem, hogy amelyik játékba belekezdek, ott annyit fogok bukni, amennyivel beszálltam. Nincsenek illúzióim, hogy én innen gazdagabban fogok eljönni, ha ez mégis megtörténik, akkor elmondhatom, hogy tök jó estém volt a társaságon kívül is.
Miközben a többiek sorra elevenítik fel a jeleneteket, amikor ügyesen egy bácsi, netán valaki ismeretlen srác ölében kötöttem ki a rossz rakcióidőm miatt, amivel nem tudtam időben leülni a székre székfoglaló közben, én inkább szememet forgatva úgy döntök, hogy megiszok valamit. Nem a sértődöttség vezérel, tudják, milyen vagyok, ha megbántanak, az nem ilyen, ellenben nagyon látványos és összetéveszthetetlen. Még a távolból hallom, hogy már olyan messzire asszociáltak a játékról, hogy eljutottak a hasmenés gondolatáig, elvégre "bizonyára" tisztán arra lehet következtetni, hogy a wc-re is későn ülök le. Még hátra fordulok és egy grimaszos "nagyon vicces" megjegyzést artikulálok irányukba, aztán azon kapom magam, hogy a pultos már kérné is a rendelésem, én viszont arra még korántsem állok készen. Jobb ötlet híján oldalra pillantok, ahonnét egy kiköpött Mohombi néz vissza rám. Oh istenem, fantasztikus számai vannak annak az énekesnek!
Éreztem, hogy nem fogja válasz nélkül hagyni, de azért nem pont ilyen megszólalásra számítottam, mindez persze nem okoz kellemetlenséget. Alapvetően nekiállhatnék játszani a keményet és azt mondhatnám, hogy "de hát én bírom az erőset", amit én máig hiszem, hogy így is van, hátul a srácok pedig tökéletesen ennek ellentétét állítják, de mindegy is. Úgy döntök, hogy beleállok a játékba.
- Oh, és akkor mit ajánlasz helyette? - csúsztatom alkarjaimat egymásra melleim alatt az asztalon és érdeklődő mosollyal nézek rá. Tudom, a pasik nagyon szeretik, ha azt érzik, hogy ők az okosak és meg tudják mondani a tutit, én pedig szerencséjükre nem az a lány vagyok, aki mindenáron szeretné betörni őket. Egyébként pedig simán lehetséges, hogy egy nagyon jó alkoholra hívja fel a figyelmemet, ami kétségkívül jobban esne a nyelőcsövemnek, mint a whiskey.
- Sosem tudom eldönteni, hogy mit szeretnék enni vagy inni. Az éttermekben is rendszerint rám kell várni, hogy a pincér végre felírhassa amit választok. - Dehát a francba is, olyan sok étel és ital kerül szemeim elé hirtelen a választékot látva, nem tehetek róla, hogy nehéz egyet kiválasztani belőle. Tudom-tudom, miért nem kérek egyszerre többet? Csak az olyan izé...
Remélem nem veszi zokon, hogy csak így elkezdek sztorizgatni, van, akiket zavarni szokott, de tekintetét fürkészve, nem gondolnám, hogy ő azok közé tartozna. Tudom, hogy sok mindenben nem vagyok tehetséges, de hé, én bárkit leszólítok bárhol és kezdek vele személyes beszélgetésbe a semmiből és erre bizony nem sokan képesek!
- Itt mindenki szélhámos, a maga módján - felelem kissé úgy fordulva a bárszéken, hogy testem felé nézzen. Megvonom vállaimat vidáman. - Szerintem azt, mint a legtöbben... szórakozni jöttem. Ja, és szurkolni az egyik barátnőm bátyjának, hogy végre nyerjen is valamit. Az a tapasztalat, hogy amilyen pocsék játékos vagyok, annyira jó kabala lennék, úgyhogy... tudod, nem akartam szegényt megfosztani pár százaléknyi esélytöredéktől. - Valószínűleg roppant sokat beszélek és abszolút többet meséltem válaszként, mint amire ő számított, de két szavas válaszokat feleslegesnek tartom, az unalmas szöveget mindenki tudja, akkor pedig már mennyire kézenfekvőbb, ha elmesélem a történetemet, amivel ide kerültem az elmúlt évben már sokadszorra.
- Na és te? Hagy találjam ki... - kissé közelebb nyújtózok hozzá a pulton és gonosz kis arcot vágok - vonzó az a zöldhasú pénz, igaz? - Még kacsintottam is a végén, mintha csak azt érzékeltetném vele, hogy tudom én, miért van itt, mint ahogy ő is mondta, sok itt a szélhámos és kétlem, hogy ne tartozna közéjük ő is. Illetve én magam is, szó mi szó, nagyon szeretek élni a dollárjaimmal, amikért megdolgozok.
Ahogy újra egyenes derékkal ülök a széken, már kapom is magamhoz a srác által kiválasztott italomat. Nem vagyok rest szentelni pár kellemes másodpercet a bartendernek, hogy széles mosollyal megköszönjem a munkáját. Jézus? Milyen jézus?
- Jaaa, hogy Jesus... - Jóó, oké, leesik, hogy nem isten fiát hívta segítségül az imént, hanem éppen bemutatkozott. Ha az előző sorozatomban nem lett volt egy Jesus nevű karakter, lehet teljesen elhasalnék a bemutatkozásán és percekig nem fognám fel, hogy miről beszél. De, de így hamar kapcsolok és nem égetem be magam túlságosan, legalábbis azt hiszem. - Anastasia, vagy inkább csak Stacie. Tudom, a hosszú név átka, hogy örök becézésre vagyok ítélve - nyújtom felé kezemet. Azt hiszem, nem ismer meg és nem tudja, hogy színésznő vagyok. Na végre valaki! Légyszí legyen így, mert ahogyan biztos neki a neve és az azzal kapcsolatos játék az idegesítő, addig nekem az, hogy szinte sehova sem tudok úgy elmenni, hogy ne tudja az illető, hogy ki vagyok, így pedig már egy előre kialakított képük van rólam, de ami a legrosszabb: azt hiszik, hogy tényleg ismernek, pedig abszolút nem, legfeljebb az általam megtestesített karaktereket, azok pedig nem én vagyok.
- Szokat jársz ide? - Ha igen, az azért sokat elárul róla, persze én sem akarok pár információból ítélkezni felette. - Gyakran jössz egyedül? - Remélem nem veszi rossz néven a kérdésemet, tény, hogy eddig egyből egy alkalommal találkoztunk és most egyedül van, úgyhogy jelenleg még száz százalék a mutatója.
--- 931 szó / Sok szeretettel! / thx. ---
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Roll a dice _ Stacie & Jesus
Roll a dice _ Stacie & Jesus  EmptyHétf. Márc. 07 2022, 21:18


Stacie and Jesus
I wanna hold 'em like they do in Texas, please
Fold 'em, let 'em hit me, raise it, baby, stay with me

Minden egyes alkalommal hatalmas nyerni akarás vezérel, minden szombaton tettre készen és hatalmas önbizalommal jövök el ide. Most viszont úgy érzem, hogy a szerencse nekem kedvez. Szinte már érzem Fortuna Istennő csókját a homlokomon. Bevett szokás már, hogy először felmérem a terepet, leülök ide a pulthoz, egy-két italt magamba döntök és közben figyelem az asztalokat és a játékosokat. Mindog megpróbálom kiválasztani azt az asztalt, ahol a legtöbb esélyem lehet a győzelemre, ezt általában kisebb sikerrel  viszem véghez. Ha teljesen őszinte akarok lenni magammal, akkor be kell ismernem, hogy szükségem van a győzelemre, muszáj lenne egy kis pénzhez jutnom, mert hamarosan érkezik a húgom nekem meg mindjárt lekapcsolják az áramot. Szívás.
A whiskey kellemes íze végigjárja a nyelőcsövem és élvezem, ahogy egész testemben elmelegedek tőle. Egyszerű ember vagyok, nem túl bonyolult igényekkel és mint olyan, az életem számos területén az egyszerűséget kedvelem, a puritán ízeket, állagokat, az átlagos illatokat. Egy dologban kedvelem az átlag fölöttit. A hölgyekben.
Minden idegszállammal próbálok a hármas asztal felé összpontosítani, valami brldő ösztön azt súgja, hogy nekem ma ez a szám lesz a nyerő. Próbálom kifigyelni a játékosokat, ki mennyire ügyes, ki ellen mennyi esélyem lehet a nuereségre, de figyelmem megzavarja egy csilingelő női hang. Nem szándékozom a kelleténél több időt fordítani rá, de elég nehéz elszakítani róla a tekintetem. Cseppet sem leplezve magam végigmérem őt. Elismerően bólintok, csak úgy magamnak. Hihetetlen, hogy New York utcáin ilyen nők szaladgélnak. Már csak ezért is megéri szinglinek lenni.
- Hogy én mit ajánlok? Minek nézek ki? Egy kibaszott pincérnek? kissé értetlenül pislogok a szöszire. Valakivel nagyon összekever, nem azért üldögélek itt, hogy népszerűsítsem a hely italkészletét. Bár talán most az egyszer kivételt tehetek.
- A sex on the beach jól állna neked. pillantok rá szégyentelenül. - A tengerpart is. kortyolok bele az erőt adó italba - Meg a szex. Nem vagyok az a típusú férfi, aki kertel és virágnyelven írja körbe a gondolatait. Ez van.
Nem ismerem a hölgyet, de az nyilvánvaló, hogy túl sokat beszél. Olyan dolgokat oszt meg velem, ami egyáltalán nem érdekel. Nem itt és nem most. Pedig használhatná azokat az ajkakat sokkal jobb dologra is. Tekintetemmel ismét az előbb kiválasztott asztalt bámulom, most hogy ilyen hirtelen ennyire csinos társaságot kaptam magam mellé eléggé nehéz a játékra figyelnem és felépíteni egy bizonyos taktikát. Pedig most nem szabadna semmi kizökkentsen,extra fontos lenne végre több zöldhasúval hazamenni, mint amennyivel érkeztem.  
- Szóval kabala? pillantok rá ismét. - Egy ilyen csinos kabala baba mint te, talán nekem is szerencsét hozna. Hogy miben bízok? Abban, hogy ma este néhány száz dollárral több fogja nyomni a zsebem és azt sem bánnám, ha az ágyam is lenne aki melege tartsa.
- Vonzó. Bár nem jobban, mint bárki másnak itt a teremben. a résztvevők majdnem száz százaléka a pénz miatt van itt, ha valaki egyszer belekóstol ebbe a világba elég nehéz kiszállni belőle. - Jelen pillanatban van ami kicsit jobban vonz. És elhiheti, hogy ezt hallani az én számból igencsak nagy dolog. Az elmőlt években is ugyanis életem fő mozgató rugója az a szerencsejáték, a póker és a pénz. Üres poharam a báros felé lóbálva jelzem neki, hogy utántöltést kérek.
- Anastasia. ízlelgetem magamban a nevét. - Mint egy igazi hercegnő. utalok itt Miklós orosz cár elveszett lányára. A történelem nem az erősségem, de azért ezt-azt tudok én is. Vagy legalábbis profin megjátszom magam. Tekintetem teljes mértékben az asztalra szegezem, de azért hallom, hogy még mindig csacsog mellettem. Belekortyolok az időközben újratöltött italba.
- Én minden szombaton itt vagyok és mindig egyedül. A társaság csak elvonja a figyelmem. meg hát nem igazán szoktam nagydobra verni a káros szenvedélyem. Minél kevessebben tudnak róla annál jobb nekem.

Az általam már oly régóta figyelt asztal mellett mocorgás támad és egy kábé százharminc kilót nyomó, szemüveges férfi távozásra készül. Egy szuszra kiürítem a poharam tartalmát, felpattanok ültömből és mielőtt lerohamozom a megüresedett széket a vállam fölött hátrapillantok.
- Hercegnő? Leszel a kabalám. még a kezem is nyújtom felé, hogyha velem tart óvatosan rámarkolok a finom kis kezekre, ha visszautasít egyedül foglalok helyet az asztal mellett.



creditZene • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Roll a dice _ Stacie & Jesus  B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Roll a dice _ Stacie & Jesus
Roll a dice _ Stacie & Jesus  EmptyKedd Márc. 08 2022, 14:30

Jesus & Stacie
Everyone needs a big dose of luck. I'm going to bring your luck today for you ---

Érthetetlen pillantással fogadom a kellemetlen megjegyzését. Én egy egészen jóhiszemű lány vagyok, persze nem feltételezem, hogy mindenki jó ember lenne, de a felesleges izmozásnak nem látom józan okát. Meglehet, senki sem mondta, hogy a mellettem ülő férfi józan lenne, de én ennek ellenére nem látom rajta az ittasság súlyos jeleit. Szóval akkor miért ilyen bunkó? Rossz napja volt? Nem szereti senki? Megköszörülöm a torkomat, de az érthetetlen arckifejezés után újra kedves mosolyra húzódnak ajkaim.
- Nem, egy értelmetlenül kötözködő srácnak nézel ki, aki az előbb tudatta velem, hogy rossz italt választok, de arra már nem futja, hogy megmondja, mi lenne a jó választás - mondom, mint a vízfolyás, pedig azért nem jellemző rám, hogy napi szinten kell ilyen neveletlen embereket elhárítanom. Szerencsére nem veszem ezeket magamra, úgyhogy rossz érzést bennem nem kelt, azonban egy kicsit csalódtam benne olyan szempontból, hogy ő is csak egy olyan srác, aki jobban néz ki, mint amennyire intelligens. Na de sebaj, az ilyen emberekkel is tudni kell kommunikálni, anya nagyon régóta szajkózza nekem ezt és egyébként igaza van.
Ohh, mégis kinyög egy italt, a sex on the beach koktél, de nyilván nem az íze miatt ajánlja ezt. Istenem, pasik… Csak szex, pénz és ivás jár a fejükben. Tisztelet a kivételnek persze. Nem tagadom, azért a korombeli nők is sokat gondolnak a szeretkezésre, de én legalábbis nem minden férfinak adom oda magam. Pláne nem ilyeneknek, akiknek második szavuk a szex. Közelebb hajolok hozzá és pimasz mosollyal kezdem intézni hozzá a szavaimat a megszokottnál halkabban.
- Tengerparton nőttem fel, tudom hogy jól áll. Meg… a szex is, a barackra viszont allergiás vagyok. De azért köszi. - Ezt csak a téma miatt kapja, ha nem akarna egyből ágyba dugni, akkor én is sokkal kedvesebben válaszolnék, de azért nem mondhatja azt, hogy egyből a fejét a pultba döngölöm. Jól áll nekem a szex... ez egy elég kemény kijelentés, de pont ezt vágta hozzám a legutóbbi sorozatom rendezője is, hogy kiengeszteljen a sok vetkőzős jelenet miatt. - Egy martinit kérnék - fordulok egyből a pultos felé, aki szerintem nagyon jól szórakozik rajtunk. Én is nagyon jól szórakozok egyébként, ez a szerencséje és ezért nem hagytam még itt egymagára. Mi tagadás, ennyi idő alatt azért nekem is sikerült kitalálnom, hogy mit akarok inni, úgyhogy nem akarok belemenni, hogy milyen izgató koktélneveket tud még kitalálni… Jesus. Nem értem miért így nevezték el, nem illik hozzá.
Mondjuk meg kell hagyni, legalább nem kertel, hanem kimondja mit akar. Mifelénk ezt úgy mondják: „nagyon csinos vagy”. Ez is ugyanezt jelenti egy ismeretlen férfi szájából, csak sokkal elegánsabb és izgatóbb, legalábbis számomra, mert szeretem az úriembereket. De mint mondtam, nem vette el a kedvem a beszélgetéstől, csak rádöbbentett, hogy jobb, ha én beszélek és nem ő. Az sem baj, ha túlságosan untatnám az életem apró részleteivel, nincs a székhez láncolva, úgyhogy csak tessék, el lehet fáradni, ha nem bírna ki. Vicces lenne.
- Szóval… azt mondod, hogy kabala nélkül szerencsétlen vagy? – ezt csak úgy az előbbi beszólásért. De alapvetően igen, most vallotta be, hogy sosem nyer semmit és nagyon is szüksége lenne rám.
- Ez nem igaz, van aki nem elsősorban pénzért van itt – felelem miközben megkapom a martinimet, amit egyből ujjaim közé is veszek és megköszönöm a pultos fáradozását. Ha nem hiszi el, nos, itt lennék én erre mint élő példa. Ajkaimat éri a koktél üvege, mikor hozzáteszi, hogy most őt sem feltétlenül a pénz vonzza. Ajjaj, azt hiszem erre most nagyon nem szabad rákérdeznem, mert a végén előjönne megint a szex témával és akkor én szerintem felállnék és diszkréten elsétálnék a közeléből.
- да, русская принцесса - [Da, russkaya printsessa] - felelem helyeselve, de tulajdonképpen csak megismétlem a szavait oroszul, mintha teljesen véletlenül pont egy orosz hercegnő lennék. Az igazság persze az, hogy se orosz nem vagyok, sem pedig hercegnő, utóbbi mondjuk egy sorozat erejéig már voltam, de most nyilván nem a színészi karrierem a téma. Ami pedig a random orosz szavakat illeti… az „igen”-t szerintem mindenki tudja fejből, a másik két szó pedig egy orosz dalnak a címe és innen ragadt meg. Plusz meg akarok tanulni egyszer oroszul, ez is fent van a bakancslistámon.
- Aha. Szóval nincsenek barátaid. - Látszik, a modorán is, meg hát, ez csak duma, senki sem akar ide egyedül jönni. Ha mással nem is, egy csinos lány rendszerint elkíséri az ilyen pasikat. Valószínűleg tagadni fogja, de mindketten tudjuk az igazat.
- Egyébként… - jut eszembe valami, miközben arcát kezdem fürkészni összeszűkülő szemekkel - Nem te voltál pár hete az egyik Brooklyn-i kávézóban, aki brutális jelenetet rendezett egy asztal miatt? - fejemet kezemmel támasztom meg, míg másikkal a koktélt tartom, amelyből már kezd igazán kevéske lenni. Nem szemrehányásként, csak mindig tök jó érzés rádöbbeni, hogy mintha már láttam volna őt valamikor. Még biccentett is felém, mire én csak egy mosollyal feleltem akkor, kicsit sem leplezve, hogy imádom a drámákat, pláne, ha azok élőben történnek.
Nem sokkal később felszabadul egy asztal a környékünkön. A társaimra pillantok, mire látom, hogy ők már rég nagyban játszanak. Na szép, és még csak nem is szóltak nekem. Jesus testtartásából és reakcióiból is látom, hogy menni készül, én pedig nem szándékozom visszatartani. Alapvetően a pultossal is nagyon szívesen elbeszélgetek, úgyhogy készülök is elköszönni tőle, már félig a bárpultot támasztva, mikor ő feláll és közelebb érve hozzám felkér, hogy legyek a kabalája. Látszik rajtam, hogy megdöbbenek amiért nem hagy csak úgy itt.
- Oh… öhm, persze! - Miért ne? Kellek nekik, valljuk be és ha őszinte akarok lenni, egy kicsit csípem is. Már… nyilván nem úgy, csak a modorát tartom különlegesnek a maga nyers és éles stílusával. Kezemet belehelyezem az övébe, elfogadom a segítséget, miközben leszállok a magasított székről és elindulok az üres asztal felé, ahonnan egyre többen készülnek felállni. Megvárom, hogy ő helyet foglaljon, én pedig ráhelyezett testsúlyom egy részét a székének kartámlájára.
- Nyugi, tudok pókerarcot vágni - jegyzem meg, még mielőtt neheztelné, hogy én is láthatom ilyen pozícióból a lapjait. Ha nem hiszi el, van mivel alátámasztanom, de hogy őszinte legyek, arra készülök, hogy testem és arcom reakciójával félrevezessem a társait és így érjem el, hogy nyerjen.  
--- 1004 szó / Sok szeretettel! / thx. ---
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Roll a dice _ Stacie & Jesus
Roll a dice _ Stacie & Jesus  EmptyPént. Ápr. 22 2022, 20:36


Stacie and Jesus
I wanna hold 'em like they do in Texas, please
Fold 'em, let 'em hit me, raise it, baby, stay with me

Értetlenül pislogok vissza a szöszire. Miért van az, hogy engem mostanában megtalálnak az őrült nőszemélyek? A múltkor a kávézóban, most meg itt. Hát honnan a tökömből kellene tudjam, hogy mi lenne a jó választás neki. Van itt legalább ötven fajta pia, ha nem több, most mindegyiket fel kellene sorolnom neki? Válasz helyett azonban cask lemondóan sóhajtok és a saját italommal foglalkozom. A legcsinosabb lányoknak általában futnak odabent a kerekek, ezt most a szöszi is bizonyítja. Viszont, ez az aprócska tényező nem akadályozna meg abban, hogy jól érezzem magma vele. Alatta. Fölötte, és még ragozhatnám, de nem akarom, mert látszólag zokon veszi az udvarlási szándékom.
Én egy egyenes, nyílt embernek tartom magma, ha valakivel dugni akarok, azt kerek perec megmondom neki és nem szépítem a dolgot. Ugyanez érvényes természetesen az életem más területeire is, mindaddig amíg valaki nem akar túlságosan mélyen beleásni az életembe, mert akkor fejvesztve menekülök. Széles mosollyal az arcomon nézek rá ismét.
- Milyen harapós valaki… nem bánom egyébként a nőkben ezt a tulajdonságot, sőőt vannak helyzetek, amikor kifejezetten díjazom, de ez most éppen nem az. Nem vagyok nagy emberismerő, nem is igazán kedvelem az ismerkedés kommunikációs részét, de az teljesen világos, hogy a szöszi itt mellettem igencsak bőbeszédű és ha mindez nem lenne elég még csípős nyelvű is.
Elég nehéz dolog az asztalok körül játszókat és a mellettem ülő hölgyet figyelni, de mivel a elsősorban a játék miatt vagyok itt, ezért inkább arra fókuszálok most. Hónapok óta tart a balszerencsém, úgyhogy jó lenne ha most végre kedvezne nekem Fortuna és több pénzzel mehetnék haza, mint amivel jöttem. Igazán rám férne most egy kis szerencse.
- Szerencsétlen? nem tudom magamba tartani a nevetést. - így is lehet mondani igen. még mindig nagyon nevetek. Stacie kicsit olyan, mint egy tizenötéves tini akinek vissza kell szúrnia valami nagyon kedveset. De ez inkább aranyos és szórakoztató, mintsem idegesítő. Legalábbis egyenlőre.
- Már hogy lennék szerencsétlen, amikor kitüntetsz a figyelmeddel? kacsintok rá. Tessék. Egy kis lovagiasság, nem lehet azt mondani, hogy bunkó vagyok.
- Nem? Na és akkor miért? olyan van, hogy van aki nem szorul rá a nyereményre, olyan is, aki még nem kapott rá az ízére, olyan is, aki nem tudja milyen sok pénzt kaszálni, vagy olyan is, hogy annyi zöldhasúja van, hogy meg sem érzi a veszteséget, de olyanról nem hallottam, hogy ne érdekelné a pénz. Itt bizony aranyom, mindenkit érdekel a pénz. Vagy fog. Csak idő kérdése.
Pillantásommal ismét a játékosokat figyelem, kicsit nehéz így koncentrálni, hogy valaki folyamatosan duruzsol a fülembe, de azért igyekszem a legtöbbet kihozni a helyzetből. Igazából nem is bánom, hogy társaságot kaptam, az elmúlt napokban bőven kijutott a magány.
Fogalmam sincs, hogy mit magyaráz nekem itt oroszul, de iszonyatosan szexi az akcentusa, ezt viszont megtartom magamnak és, hogy visszanyeljem a szavakat belekortyolok az italomba. A következő megjegyzésére igencsak magasba szalad a szemöldököm. Most tényleg gonoszkodni próbál?
- Miből gondolod, hogy nincsenek barátaim? nem sok van belőlük ez mondjuk igaz. - Tudod, nekem nincs szükségem arra, hogy sekélyes emberekkel vegyem körbe magma ahhoz, hogy jól szórakozzak. nem konrtétan rá gondolok most, hiszen nem ismerem, de ha magára veszi én azt sem bánom, nem fogok kétségbe esni ha megsértődik.
- Tessék? most azért kissé magasabbra szalad fel a hangszínem. - Én rendeztem brutális jelentet? Ne idegesíts ezzel a hülyeséggel. Én cask ültem ott és csendben ittam a kávémat. Nem tehetek arról, hogy New York hemzseg az őrült nőktől. Mi a fasz? Ennyire hires lettem egy ócska kis jelenet miatt? Felkerültem a youtub-ra vagy mi a faszom? Senkinek nincs szeme? Nem látták, hogy én az áldozat voltam? Hirtelen lá ngra pattant dühöm fékezésére egyetlen korttyal kiürítem a pohár tartalmát és ujjaimmal intek a következő kör után.
Nincs könnyű dolgom, de amennyire tehetem megpróbálom az asztalokat figyelni, ma különképpen jól jönne egy kis szerencse és ehhez az is kell, hogy felmérjem hol ülnek a potenciális vesztes játékosok. Azonnal megindulok, amikor látom, hogy a kiszemelt asztal mellől felállnak páran, cask néhány másodpercig állok meg, amíg kezem a szöszi felé nyújtom és örömmel, széles mosollyal az arcomon kísérem az asztalunkhoz. Nem tudom miért, de eléggé üdítő hatása van a folytonos fecsegésének. Leülök az egyik piros bársony székre. Szemügyre veszem a játékosokat, majd hátrafordulok, hogy Anastasia-hoz szóljak pár szót.
- Beszélj jó sokat és hangosan, az biztosan megzavarja őket. természetesen cask viccnek szántam a dolgot, remélem, hogy nem sértődik meg rajta. Mikor mindenki elcsendesik és megtalálja a helyét elkezdődik a tétrakás. Két zöld zsetont én is becsúsztatok az asztalra. Kezdjünk kicsiben. Az osztó kiosztja a lapokat. Kissé idegesen, óvatosan emelem meg az öt kártyalapot, remélve, hogy a hölgy is látja mögöttem őket.
- Úgy látom nagy szerencsére lesz szükségem foördulok felé, hogy füleibe suttogjam a szavakat. - Egy szerencsepuszi talán jó lehet kezdésnek.  



creditZene • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Roll a dice _ Stacie & Jesus  B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Roll a dice _ Stacie & Jesus  Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Roll a dice _ Stacie & Jesus
Roll a dice _ Stacie & Jesus  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Roll a dice _ Stacie & Jesus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» not shy, not me ♛ Stacie & Cleo
» just-chatting; Stacie & Cleo
» almost paradise [Stacie & Chan]
» Make it clear - Jaxon & Stacie
» Stacie & Matze | Én veled, te velem!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: