New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 11:18-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:11-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 11:11-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:36-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Shane Harper
TémanyitásShane Harper
Shane Harper EmptySzer. Szept. 27 2017, 23:53
Shane Harper

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Shane Harper
Becenevek:
Shane
Születési hely, idő:
New York, 1983.09.10
Kor:
36
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU; Law
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
ügyvéd
Ha dolgozik//Munkahely:
Latham & Watkins LLP
Hobbi:
motorozás; lovaglás; darts
Play by:
David Gandy

Jellem
A magánéletemben olyan ember vagyok, aki nem igazán törekszik kapcsolatra. A szerelem szó nem igazán szerepel a szótáramban, bár azért volt már az évek során, aki kicsit jobban is megmozgatta a fantáziámat, mint a többi. A családomért a tűzbe megyek,főleg a húgom az, akit életem árán is megvédek, lévén, hogy ő az egyetlen testvérem.
Rettentő kitartó és határozott vagyok. Amint tudom, mit akarok elérni, ismerem a célt, nem ismerek határt, addig megyek, amíg el nem érem azt. Ez a munkámban is nagy előnyömre válik, nem hiába csaptam fel ügyvédnek, amit mellesleg nagyon is imádok. Hála az égnek a humor sem kerül el, sok mindenből poént gyártok, bár ez sokak számára néha már fárasztó lehet.
Ha még rosszat kellene említenem a személyiségemből, mindenképp megemlíteném, hogy könnyen fel tudnak idegesíteni... Ne akard kihúzni nálam a gyufát, mert rosszul jársz. Nem nehéz velem jóban lenni, hát miért bolygassuk a dolgot? És hogy ne csak rosszat mondjak, férfi létemre szorgalmas vagyok, és nem vagyok rendetlen, tehát nem kell kidobni utánam az alsógatyám. Ez jó nem?

Múlt
Huh, ba*d meg. Uram atyám, de forog a világ. Azt hiszem, ennyire nem forgott már hónapok óta. Nagyon régen voltam ennyire berúgva, azt se tudom, hány pohár whisky van mögöttem, de még jó, hogy senki sem ismerős itt. Legalábbis így kettőig, ameddig ellátok. Azon túl nem sokáig.
Na jó, kellett már ez, oké? Ki kellett eresztenem a fáradt gőzt és úgy döntöttem, jobb lesz, ha egyedül megyek, úgy igazán le lehet aljasodni. Mindenféle másnapi pletyka nélkül. Hacsak az isten sem akarja úgy, hogy összefussak bárkivel, de eddig jól dirigál az öreg, sehol senki. Mondjuk most már mindegy, lassan el kellene indulnom hazafelé, mielőtt még meggondolja magát és rám küld valakit. Bár én kétlem, hogy egy ilyen helyen megfordulna bárki is az ismerőseim közül.
- Helló Cica – húzom a szám széles, pimasz vigyorra, ahogy elkapom a derekát az előttem elhaladó csinos barnának, aki vissza is néz egy szép mosollyal, de úgy látszik a táncparkett jobban vonzza most, mint én. Hát ezt nem értem. Lehet, hogy már keresztbe állnak a szemeim is. Igen, ez lehet a hiba. Határozottan.
Azt se tudom, milyen helyen vagyok. Harmincöt évem alatt, ha elkavarodtam összesen tízszer a bronxi városrészre, akkor sokat mondok. Idejöttem egy taxival és elég szarnak nézett ki ahhoz, hogy bemenjek.
Tyű basssssza meg. Megkapaszkodom a pultban és úgy érzem, most jött el a világvége és kidől mögülem. Haza kellene mennem. Ehelyett inkább rágyújtok egy cigire, jobban már úgysem szédülhetek végtére is, nem? Hunyorogva beleszívok és mintha kitisztulna előttem a kép és megpillantom... Steve? Lawrence?
- Fúúúú ba*ki, kurva sokat ihattam, ha már Lawrencet képzelgem ide – fújom ki a levegőt a füsttel együtt. Megpróbálok jobban fókuszálni, de eléggé nem megy, így inkább közelebb imbolygok a cél felé.
- Te mi a tökömet keresel itt ezen a lepra helyen? – döntöm oldalra a fejem, ahogy visszapattanok róla, mivel kicsit erősebben megyek neki, mint ahogy szándékoztam. Igazából nem is szándékoztam, csak elszámoltam magam egy kicsit. Kicsit nagyon.
- Szerintem te követsz engem. Mint egész életünkben. Mindig ott kell lenned, ahol én vagyok – húzom a szám szemtelen vigyorra, ahogy belebokszolok a karjába. Remélem ő sem túl józan, mert akkor eme estén biztos, hogy alulmaradok...

Másnap
A fejem olyan szinten hasogat, hogy képtelen vagyok egy mondatra normálisan koncentrálni. A férfi éppen arról mesél, hogy a peren majd nyilvánvaló lesz, hogy a felesége öt kiskanálon is össze fog veszni vele, és a gyerekről még nem is beszéltünk.
- Rendben lesz minden Mr. Peterson, a per előtt megbeszélünk mindent szépen, hogy mi, hogy fog menni és a feleségéé lehet az öt kiskanál, de a magáé lesz a három sportkocsi meg a ház is, ne aggódjon - próbálom megnyugtatni, de a szám olyan száraz, hogy vattát tudnék köpni. A térdem fel-alá rázkódik, kezdek kicsit türelmetlen lenni, pedig egyébként nem annyira jellemző ez rám a munkában, de most nem megy.
- Oké, remélem is, elég pénzt fizetek ahhoz, hogy rendben menjen - nyújta a kezét, én pedig készségesen elfogadom, csak menjen már, majd tiszta fejjel átgondolom szépen a sztorit. Ahogy viszont kimegy az irodából, már csend is a telefon, amit nagy sóhajjal fel is veszek.
- Mr. Harper, megjött az ügyvédbojtár, felküldöm Önhöz, jó? - kérdez negédes hangon a recepciós hölgy, amire csakhogynem sírógörcsben törnék ki, ha nem lenne a tartásom ennyire jó.
- Persze - teszem le. Hát ezt k*rvára elfelejtettem.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane Harper
Shane Harper EmptyCsüt. Szept. 28 2017, 07:49

Gratulálok, üdv nálunk!

Shane! Very Happy Először is ne haragudj, hogy tegnap késői órákban nem volt agyam elfogadni. :/ Viszont most itt vagyok és neki estem a lapodnak. Very Happy Örülök, hogy New York nem marad orvosok nélkül. Very Happy Női szívek elrabolói lehetnénk. Rolling Eyes De ennyit az egómról. Razz Vissza hozzád, az arcodról nem mondok semmit, szerintem a lánykák mindent elmondtak az érkezésedkor. Very Happy Az írásod élvezetes és várom a folytatást. Mármint, nem hagyhatod, hogy ne tudjuk meg a folytatást. o.O Hibát nem találtam a lapodba. Törj össze pár szívet, rájuk fér ezekre a borzalmas nőszemélyekre  hidd el. Very Happy Üdv köreinkben, szaladj végig a foglalókon és nem is tartalak fel tovább. Érezd jól magad és üdv kicsiny világunkban! Very Happy  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Shane Harper
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily Harper
» Sylvia Harper
» HARPER; Sydnee Rae
» Harper Fox
» Vincent James Harper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: