New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 1:50 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 1:36 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 1:28 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 1:00 pm-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43 am-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40 am-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20 am-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 11:18 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Sylvia Harper
TémanyitásSylvia Harper
Sylvia Harper EmptySzer. Nov. 29, 2017 8:03 pm

Sylvia Harper

I'm a beautiful disaster


Karakter típusa:keresett
Teljes név: Sylvia Harper
Becenevek: Meg se próbálj becézni.
Születési hely, idő:Los Angeles. 1989. 03.15.
Kor: 28
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Heteró
Családi állapot: Egyedülálló
Csoport: Média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Columbia Egyetem. New York. Újságírás és üzlet
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Egyéni vállakozó vagyok
Ha dolgozik// Munkahely: Író
Hobbi: Kavarogni a világban.
Általában mikor megjelenik, minden szempár rászegeződik, magas és vékony, úgy mozog, mint egy gazella, kecses és lágy. Hosszú barna haja csak úgy omlik a hátára, mintha páncél lenne. Néha egyenes, néha göndör. Bármit tesz vele, minden jól áll neki, pontos és kimért, ha az utcára lép. Sosem okozna csalódást a testvérének. Vörös ajkai szinte már a védjegyévé vált, épp mint fekete haja. Amitől semmiért nem szabadulna meg.
Személyisége, erős és még is gyengéd. Elég hamar megtud sértődni, de a bosszút sem veti meg, bár elég gyerekesnek tartja, még is jól mulat, minden kis bosszún ami úgy sül el, ahogy ő elképzeli.


toxic desire

Egy érzés, egy pillanat és a vörös rúzs elmosódik, ott állsz a tükör előtt és várod a folytatást. Ajkaid kiszáradnak, győzöd nedvesíteni, a gyomrod olyan apróra zsugorodik, hogy nem bírsz még egy kortyot sem meginni. Ellépek a fojtogató képtől és szikrákat szóró szemmel állok meg a testvérem előtt. Csípőre tett kezem olyan erővel mar a húsba, hogy félek, fel kiálltok a fájdalomtól.
- Az istenit, Shane. Mennyi? – a szívem a torkomba dübörgött, úgy éreztem, hogy a fejem szétrobban és vágy, hogy megöljek valakit erősödött bennem. A bátyám úgy roskadt a fotelba, hogy rá sem ismertem volna. Az öltöny még töretlenül passzolt tökéletesen hozzá. A magassarkúm erőteljes kopogással jelezte a kint hallgatózóknak, hogy maradjanak távol. Aztán a kezem közé fogom az arcát. A szemei elkomorodtak. Félelmetes volt, ahogy rám emelte a régen szikrákat hányó íriszeket. A szótlansága elmondott mindent. Hogy lehetett erre képes? Az ablakhoz mentem és kinyitva hagytam, hogy friss levegő férkőzzön közénk. A szűk piros ruha kezd túlont túl szűkössé válni. Úgy éreztem, mintha valaki ki akarja préselni az utolsó légvételt a tüdőmből.
A kín közénk szállt és nem akart szétfoszlani. Fájt így látni azt a férfit, aki örök időkben húzta az agyam és képes lett volna az összes fiút agyon verni, aki összetörte a szívem. Vagy éppenséggel a képembe mondani, hogy egy határ szart ér az, amit írtam.
Leültem mellé és megfogtam a kezét.
- Szóljak Haydennek? – suttogva döntöm a fejem a vállára. Mert úgy érzem, velem nem fogja megbeszélni. Az öreg haverja pedig jól tudja, mit mondjon. Mikor már eleget ültem mellette elengedtem őt és helyet cseréltem a dokival.
Aztán az épület elé sétálva előkerestem a telefont. Minden egyes szavamat megválogattam. Nincs kedvem ahhoz, hogy még az én gatyámat is elvigye, ha már ennyire ügyesen bánik a dolgokkal. Viszont amit Charlotte kapott üzenetben, sem volt semmi.
Visszahelyezve a telefont a táskába felpillantok az égre és veszek pár mély sóhajt, hogy visszamenjek a bátyámhoz. Az ajtót belülről bezárom és a fiúk után én is töltök egy pohár whiskyt és az ablakba ülök, a cipőmet bámulva húzom fel a lábaimat.
- Tudjátok, én is pontosan ezt tettem volna. Az a baj, hogy látom magam, ahogy én is öntelt vigyorral száguldanék a világból egy rahedli pénzzel. – az ital végig marja a torkomat, a napfény játszik az arcomon és érzem, hogy Haydent elönti a méreg. Aztán csak megvonom a vállam és feléjük fordulok.
- Össze kell szedned magad, mert most rohadt nagy szarban vagy. – összegzem a történéseket és a lábaim meg sem állnak a játékba, ahogy a fény megcsillan a strasszokon, amiket annyira imádok. Mindent, ami csillog. Főleg, ha gyémántokról van szó.
Felállok végül ismételten és elhaladok a barát mellet és leguggolok a testvérem előtt, de persze ezzel csak szűkösebb lesz a ruha és a levegőért is úgy kell imádkozni.
- Shane Harper. Te vagy a legjobb orvos és döglenek utánad a nők. Szed össze magad, ma inni megyünk. – húzom felfelé, hogy jobb lesz, ha ma végre megfürdik és rendbe szedi magát.
- Van vagy, tíz csaj, aki arra vár, hogy valaki kielégíts a bemutató után, ami ma lesz. Te vagy a sztárvendég. – kacsintok rá és hagyom, hogy a fürdőbe vonszolja a puhány testét és rendbe szedje magát.
- Ez még korai. – áll előttem a férfi, aki minden egyes alkalommal szembe száll velem. Nehezen lehulló szempilláim alól nézek rá.
- Te mit értél el? A nyamvadt esküvő kísérlet óta ugyan abban a ruhában van. Érezted te a szagát? – kérdezem kicsit sem kedvesen, ahogy meghallom a víz csobogását.
- Most rám van szüksége. – szúrom oda, és ismét a tükör előtt a rúzsommal játszadozom, varázsoljam azt, amit elmaszatolódott a tudattól, hogy a nő, akit barátnőmnek neveztem kisemmizte az egyetlen férfit, akit valaha képes voltam szívből szeretni. Most pedig rajtam a sor, hogy megmutassam ki a főnök.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sylvia Harper
Sylvia Harper EmptySzer. Nov. 29, 2017 10:14 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Sylvia!  Sylvia Harper 2624752903

Személy szerint nagyon kedvelem azokat a történeteket, amik a testvéri kapcsolatokról szólnak, mint például a tiéd is, hiszen annyi módon lehet kifejteni ezt a különleges szálat.  Sylvia Harper 3874598021 Szépen sikerült felépítened, hogy a kezdeti kiakadás okát csak a sztorid legvégén tudjuk meg, ami pedig világosan érthetővé tette miért reagáltál úgy, ahogy. Ezzel szemben mégis úgy tűnik a te összeszedettségedre lesz most szükség ahhoz, hogy a bátyád visszatérjen önmagához és van egy olyan érzésem, hogy képes vagy erre. Határozottságod mellett az is tisztán meglátszik, hogy ez csupán egy módja a törődésednek, és talán az egyetlen ahhoz, hogy sikerrel járj. Már csak azért is, mert némiképp te is személyesnek éled meg a történteket. Mindenesetre én kíváncsi vagyok miképp alakulnak a közös játékaitok majd a későbbiekben.
Nem is áll módomban továbbá megakadályozni ebben. Fusd végig a foglalókat, aztán készítsd ki jó testvér módjára a bátyádat. Razz Jó szórakozást!  Sylvia Harper 4146035580  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sylvia Harper
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Little secrets - Harper & Harper
» Harper Fox
» HARPER; Sydnee Rae
» Damian & Sylvia
» Sylvia Juel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: