New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Karin Bjorge
tollából
Ma 6:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 0:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 23:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 22:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 22:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 22:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 21:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Sophie - Jeffrey - videóhívások
TémanyitásRe: Sophie - Jeffrey - videóhívások
Sophie - Jeffrey - videóhívások EmptySzomb. 27 Ápr. - 17:31


Kicsit meglepetten fürkészem őt a telefonképernyőjén keresztül , majd idővel ismételten elmosolyodom.
- Szerintem elfelejted, hogy melyikünk a felnőtt és melyikünk a gyerek. Inkább téged kell szemmel tartani és nem engem. A te életed fog fenekestül felfordulni, nem az enyém. – hiszen ő volt a fiatal. Biztosan találni fog új barátokat, talán még annál is többet, így bármennyire is jólesik, hogy szeretne majd közösprogramokat valahogy sejtem, hogy szép lassan úgyis egyre kevesebb ideje fog jutni erre a tervére és egyáltalán nem fogok emiatt haragudni rá. Most fiatal, most kell felfedeznie az életet és élveznie, de persze ésszerű határok között.  – Egyébként jól hangzik és szívesen szervezek közösprogramot veled, amennyire a munkám és a sulid engedi meg, de szerintem könnyedén fogsz találni új és érdekes barátokat, akikkel szívesebben akarod majd tölteni az idődet. Ez pedig így van jól. – barátságos mosollyal fürkészem őt, hiszen én is voltam egyetemista. Tényleg sok újdonságot tud hozni az ember életébe, ahogyan sok érdekes embert is megismerhetünk és némelyik barátságok egészen szorossá tudnak alakulni, míg bizonyos kötelékek felszínesek maradnak.
- Nem nézem ki belőled a rosszat. – komoran csendül a hangom, mert nem is értem miért gondolja ezt. Egyszerűen csak tisztában vagyok azzal is, hogy fiatalság bolondság. Ez sose fog változni.
El tudom képzelni, hogy az apja mennyire makacs lehetett, hiszen az egy szem fiáról van szó, így érthető, hogy szeretné biztonságban tudni és a közelben, hogyha bármi van, akkor egyből tudjon neki segíteni. A család nálunk mindig is az első lesz, nem számít hol élünk, vagy éppen milyen szarságokon megyünk át. Volt egy olyan sejtésem, hogy anyám keze is jócskán benne volt a dologban, hogy végül George rábólintson erre az ötletre.
Kicsit meglepetten pislogtam párat, miközben hallgattam a kollégiummal kapcsolatos félelmeiről, majd picit elhúztam a számat.
- Igen, kicsit tényleg túlreagálod ilyen téren a dolgokat. Nem minden olyan, mint a filmekben, az is lehet, hogy remek társaságba kerültél volna, de nincs ezzel semmi gond se. Sok változás vár rád, érthető, hogy kicsit megijedtél. Új hely, új emberek, távol leszel a megszokott környezettől is. Aztán ki tudja, lehet majd jobban bejön a sulis élet, mint nálam dekkolni, így aztán jövőre másként fogod látni ezt is. – vagy éppen úgy dönt, hogy albérletbe költözne, mert nagyobb szabadságot akar. Sose lehet tudni, de az biztos, hogy az én ajtóm mindig nyitva fog állni a keresztfiam előtt. Szeretem őt és vigyázni akarok rá.



"Will it ever be light again?" - worried the rabbit.
"Even the longest night eventually turns to day." said the ox.
mind álarcot viselünk
Sophie L. Collins
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 20e2003075a7c620dc89fb6b65f245532d020806
Sophie - Jeffrey - videóhívások 0bf566b1ee407f38b2a2652c1911f0918110e970
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
a few pages from the story of my life
★ családi állapot ★ :
divorced
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások A59bcb642537e3b2c7e850e5e826ae0292ddf8fb
★ idézet ★ :
“Scars have the strange power to remind us that our past is real.”
★ foglalkozás ★ :
presenter & journalist
★ play by ★ :
Sienna Miller
★ szükségem van rád ★ :
I need pieces of my soul & Kenzo (wise one)
Sophie - Jeffrey - videóhívások 182a4c598371ee5512b60d59661abf0436aa38b0
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 705a8db985eef337011540a1bbc04372017815a6
TémanyitásRe: Sophie - Jeffrey - videóhívások
Sophie - Jeffrey - videóhívások EmptySzomb. 27 Ápr. - 12:18
Visszakérdezésére egy árnyalatnyilag meglepődök, hiszen nem is értem mire kell visszakérdeznie. A jóllétem zavarja, hogy mégsem lennék annyira jól, vagy más piszkálta meg kicsit?
- Mire oda kerülök, minden rendben lesz. Lelkileg megvagyok, tényleg. Csak zavarnak... - emelem fel a karomat rövid időre, rápillantok, majd vissza a képernyőre. Egy ideig zavarni fog bizonyos dolgokban, főleg hogy lassan pakolnom is kell, hogy indulásra késztessem magam a nénikémhez. Rengeteg segítséget fogok kapni, ebben biztos vagyok, de nem akarok senkit sem kihasználni. Nem mintha itt bárkit is kilehetne, átlátnak az emberen, de ahogy bírom, úgy megoldom a dolgokat. Az, hogy miért is jutott az eszembe ő szerinte, kissé rosszul esik, hogy ennyire félre érti, de a mosolya sem segít, hogy kicsit viccessé teszi a helyzetet.
- Nem a suli a létfontosságú, a család az első, szóval jó ötlet lesz szemmel tartani téged. Meg hát mostanában úgysem töltöttünk elég időt, bepótolhatjuk. A hiányod sokoldalú, szóval lesz bőven mit mesélnem és elmehetünk sok helyre...lesznek programok...de ha nem lesz kedved hozzám, hát nem erőltetek semmit. - dobom fel ezt a dolgot is, hiszen a tanulmányaim mellett ő is felkerül a lista második helyére, hogy időt szakítsak rá, hogy végre több időt eltölthessek vele. Jó persze, majd ha az ideje is engedni fogja, szóval én ráérek majd. Nem mintha nekem nem lennének dolgaim, hiszen nem lábat lógatni megyek majd hozzá. Nagyobb a piorítás...
- Szóval ne nézd ki belőlem a rosszat. Nőttem, de ugyanaz a srác vagyok Soph. - mosolygom telibe a képernyőt, ahogy figyelemmel kísérem a keresztanyám arcát és annak minden mozzanatát.
Ami pedig apát illeti...ő a nehezebb eset mind közül.
- A bátyád aludt rá hosszú- hosszú heteket mire beadta a derekát. - vallom be az őszintét, hiszen az apám elsőre ellenezte, de aztán rá jött, hogy örökre úgysem tarthat itt, szóval nagyon nagy nehéz szívvel, de elfogadta a döntésemet. Szóval bele egyezett, hogy elhagyjam Texast és kilométerekre költözzek tőlük. Nem épp veszélytelen helyre. A kollégium ötlete engem is kíváncsivá tett, de váll vonás után válaszoltam csak.
- Drága. Meg hát kitudja kikkel hozna össze ott a sors...lehet a szobatársaim rosszabbak lennének, mint a drogosok. Meg hát sok olyat hallani, hogy egymástól lopnak, meg bezárják a társukat...nem mintha ez az egyetemen nem történhetne meg...túlreagálom, mi? - nézek rá óvatosan Sophira, de nem akarok ilyen marhaságok miatt elkésni egy óráról sem. Meg hát ne akarjanak lopni sem egy “idegentől”. Valahogy nem vonzott a dolog. Agyaltam rajta, meg utána is kerestem, hogy mennyit kell kaszálni hozzá és hogy milyen hírek keringenek a kollégiumokról. Nem tetszett.

Sophie L. Collins ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Jeffrey Collins
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 7de39226dd0d7d7b5944ae1d67fc3cc56c4ed2ef
Sophie - Jeffrey - videóhívások 675b8b47e8049a2a962054c07b84a31c706a68cb
★ kor ★ :
18
★ lakhely ★ :
Texas - Manhattan
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 963cfeadda7f37bb6590e604cb2e0d713c847eaf
★ foglalkozás ★ :
Juilliard Egyetem - Tánc
★ play by ★ :
Martin Martinez
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 487411e7cbd85f7e829583d2142c9462debd8a56
TémanyitásRe: Sophie - Jeffrey - videóhívások
Sophie - Jeffrey - videóhívások EmptyHétf. 1 Ápr. - 18:01


Rövid időre meglepődök annak köszönhetően, amit mond, de aztán elmosolyodom.
- Köszönöm. – fogalmam sincs, hogy mit is kéne mondani pontosan mondani arra, hogy a Collins név jobban áll. Ha tudnám, hogy milyen gondolatok fordulnak meg Jeffrey fejében, akkor biztosan még inkább megilletődnék és egy pillanatra elgondolkodnék az egészen, tekintve azt, hogy ezzel egyedül lehet a családban, hogy azt szerette volna, ha együtt maradunk, főleg ha figyelembe vesszük azt, hogy köztem és Holden között milyen dolgok is történtek a múltban.
- Hmm, milyen terhekről is van szó? Azt hittem, hogy most a láblógatás a legnagyobb gondod. – kicsit felvonom a szemöldökömet, miközben őt fürkészem. Nyelvbotlás volt a részéről, vagy valójában nincs annyira jól lelkileg, mint mutatja a külvilág felé? Nagyon is érdekel, hogy miről is lehet szó, hiszen még is csak a keresztfiamról van szó.
- Aha, szóval igazából csak ezért jutottam ismét az eszedbe, mert hasznos az, hogy ennyire messze menekültem hajdanán és most pont itt élek. – komoran csendül a hangom, de a végére azért elmosolyodom, amiból sejtheti, hogy csak szórakozom vele és egyáltalán nem vettem a szívemre azt, hogy emiatt keresett meg. Örülök, hogy azért még eszébe jutok. – Részemről rendben van, meg szerintem akad még itt is ruhád, mindig itt hagytok valamit. – rántom meg kicsit a vállaimat, majd a teámért nyúlok, hogy igyak pár kortyot. – Apád mit szól, hogy ennyire messzire akarsz suliba járni? – tényleg érdekel, hogy mit gondolhat George, mert egyszerre tudom elképzelni azt, hogy nagyon is támogatja a fiát, ugyanakkor kicsit aggódik is amiatt, hogy ennyire más közegbe keveredik és ennyire messzire. Biztos megfordult neki is a fejében, hogy nehogy elkallódjon itt Jeff.
- Pedig biztos akad ott is remek egyetem, de megértem. Remélem, hogy összejön a felvételi és amúgy hogy-hogy nem vonz a kolesz élet? Teljes szabadság, semmi szülői kontroll? – hiszen azt biztosan sejti, hogy itt azért bizonyos szabályokat majd be kell tartania, ha nálam akar lakni. Vajon a szülei beszélték le róla, vagy az ő fejében meg se fordult a kollégium, mint eshetőség?




"Will it ever be light again?" - worried the rabbit.
"Even the longest night eventually turns to day." said the ox.
mind álarcot viselünk
Sophie L. Collins
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 20e2003075a7c620dc89fb6b65f245532d020806
Sophie - Jeffrey - videóhívások 0bf566b1ee407f38b2a2652c1911f0918110e970
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
a few pages from the story of my life
★ családi állapot ★ :
divorced
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások A59bcb642537e3b2c7e850e5e826ae0292ddf8fb
★ idézet ★ :
“Scars have the strange power to remind us that our past is real.”
★ foglalkozás ★ :
presenter & journalist
★ play by ★ :
Sienna Miller
★ szükségem van rád ★ :
I need pieces of my soul & Kenzo (wise one)
Sophie - Jeffrey - videóhívások 182a4c598371ee5512b60d59661abf0436aa38b0
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 705a8db985eef337011540a1bbc04372017815a6
TémanyitásRe: Sophie - Jeffrey - videóhívások
Sophie - Jeffrey - videóhívások EmptySzomb. 30 Márc. - 18:05
Vigyázzak magamra. Az menni fog, hiszen nem fogok azonnal vissza ülni sem állatra, sem járműre. Kipihenem az eddigi fáradalmaimat és rákészülök a következő nagy hajrára. Persze ide idő kell, nem hetek, lehet hogy hónapok múlva tudok csak neki látni, hogy újra lóra tudok majd ülni. Nem sietettem a dolgot. Most kis időre úgyis másra kell koncentrálnom, már csak azért is, hogy könnyebb legyen és a többiek is megnyugodhassanak a történtek hatása miatt. De most végre arról is tudok hirtelen, hogy a lány kori nevével létezik hivatalosan. Egy pár másodperc erejéig megakaszt ezzel, nem tudom, hogy ennek örülnöm kellene, vagy vele együtt búslakodnom, de ez utóbbi nem nagyon érné meg, szóval...
- Sajnálom. De így sokkal csinosabb a neved. - vigyorodok el a végére, hiszen próbálkozom mosolyra deríteni ez miatt, hiszen egy válás elég szar dolog, főleg ha szerette a férjét. A részleteket is tudom ugyan, mindez nem is baj, hogy nem hagytak ki ezekből a dolgokból. Örültem volna ha normálisan együtt maradnak, de majd talá magának jobbat. Persze a csipkelődések a mai napig mennek, élvezem és tudom jól, hogy nem komolyan mondja amit. Ismernek már mind, hogy tudják, hogy nem bántanám a csajok szívét, nem játszok az érzelmekkel. Ha valaki bejön, akkor majd lassan felépítem vele a dolgokat, de csakis akkor, ha ő is úgy akarja. Erőltetni semmit sem lehet...mint a lovaglásban. Partnert kell szerezned magad mellé. De most fontosabb, hogy az egyetemi szakot is elmondjam, hogy táncolni akarok...persze egyből aggodalmaskodni kezd, mit megértek.
- Mire odakerülök, addigra lekerülnek rólam a terhek Sophie... - nyugtatom meg kicsit, hiszen tudja mivel jár egy ilyen baleset. - Meg hát még messze van mindez, akad a gyógyulásomig pár hónap. - gondolkodok el egy kicsit, hogy magamat is biztosítsam erről, hogy nem holnap, vagy holnapután csobbanok bele ebbe az egészbe. Már csak az a kérdés, hogy miként lepődik meg, hogy New Yorkot választottam a táncszintérnek. Szerencsére nem aggódást kapok, vagy hebegést-habogást, örül már a jelzésemnek is, hogy érkezem hamarosan. Tudom, New York nem olyan, mint Texas, de megülöm ezt a lovat is. Kérdésére elmosolyodom.
- Azon gondolkodtam, hogy mire felvételiznék, előtte való napokban mennék és pár napot utána még elhesszelnék. Haza jövök, felkészülök, ami kell még összepakolom...de mivel ott is vannak boltok, sok ruhát nagyon nem kellene vinnem. - adok meg neki is és magamnak is egy irányt, hogy merre felé kacsintgatok, nem akarok 2-3 bőrönddel odaállítani... de majd megoldódik ez is. Az iskolásra kell sok minden, ez alapján pakolok össze úgyis. Aztán majd megmondják mi kell oda. Szavaira komolyan figyelni kezdem.
- Tudom. Szeretlek. - felelem ezekre a szavakra pont olyan őszintén, mint ahogy kaptam őket.
- Szóval igen, lényegében ezért is kerestelek, meg azért is, hogy hogy vagy. De örülök, hogy nem itt texas közelébe kell nézelődnöm egyetem terén. Mondjuk azt bánom, hogy a haverokat itt hagyom, de majd tartjuk a kapcsolatot úgyis... - igazítok a hajamon kicsit magyarázat közben, figyelem a képemet a kijelzőn, mint valami tükör.

Sophie L. Collins ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Jeffrey Collins
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 7de39226dd0d7d7b5944ae1d67fc3cc56c4ed2ef
Sophie - Jeffrey - videóhívások 675b8b47e8049a2a962054c07b84a31c706a68cb
★ kor ★ :
18
★ lakhely ★ :
Texas - Manhattan
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 963cfeadda7f37bb6590e604cb2e0d713c847eaf
★ foglalkozás ★ :
Juilliard Egyetem - Tánc
★ play by ★ :
Martin Martinez
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 487411e7cbd85f7e829583d2142c9462debd8a56
TémanyitásRe: Sophie - Jeffrey - videóhívások
Sophie - Jeffrey - videóhívások EmptyKedd 19 Márc. - 10:54


Elmosolyodom, hiszen érthető, hogy kicsit elege van a sok aggódás miatt a családjából, ugyanakkor érthető, hogy az egész család aggódik. Alapból is aggódnánk érte, mert szeretjük, ugyanakkor talán kicsit befolyásolja az is a családot, hogy láttuk azt, hogy olykor egy-egy baleset milyen törést képes hozni az emberek életébe. Emiatt esélyesen mindenki jobban rajta tartja a szemét, mert nem akarják látni azt, hogy netalán Jeffrey élete is darabokra hullik, vagy letér az útról úgy, mint ahogy az exférjem is tette. Bár azt se az apja, se a nagyapja nem hagyná. Szerencsére a családunk összetartó és tudjuk jól, hogy számíthatunk a másikra.
- A szeretet együtt jár a féltéssel és aggódással is. – hangom boldogan csendül, miközben őt fürkészem. Nagyon hiányzik, szívesen újra megölelném őt, ahogy a többieket is, de ez még váratni fog magára.
Elmosolyodom, hogy Kenzo mennyire is izgatott lesz annak köszönhetően, hogy hallja és látja őt. Mindig is jól kijöttek, hiszen a családi nyaralásokon gyakran találkoztak, vagy akkor, amikor a család átugrott hozzám és itt voltak rövid ideig. Ha már én nem mentem haza, akkor ők jöttek hozzám, amiért mindig is hálás leszek. Remélhetőleg egyszer majd eljön az a pillanat is, amikor képes leszek átlépni a városhatárt.
- Csak vigyázz magadra és hallgass az orvosokra! – komolyan csendül a hangom, mert tényleg semmi értelme siettetnie az egészet, ha netalán az azzal járna, hogy újra megsérül, aminek köszönhetően esetleg soha többé nem tudna rodeózni. Inkább várjon türelmesen, főleg, ha ez olyan dolog, amiről úgy gondolja a haláláig el fogja kísérni, akkor nem éri meg kockáztatni.
Amikor elköltöztem, akkor még nem volt beavatva a történésekre, mert akkoriban még gyerek volt, de kb. két éve végre megtudta ő is az igazságot arról, hogy miért is nem utazom soha haza. Úgy éreztük, hogy elég nagy már hozzá és nem akartuk azt se, hogy azt gondolja tényleg a munka miatt hanyagolom a családot.
- Hivatalosan is újra Collins lettem. – hangom könnyedén csendül, még ha a lelkemben újra érzem azt a fura maró érzést, ami még olykor életre kell a válásom gondolatára, pedig már 10 éve annak, hogy külön éltünk, de az is igaz volt, hogy már sokkal jobban voltam hála Maddienek. Sokat segített a vele való beszélgetés, azóta pedig sokat tettem azért is, hogy egyre inkább túl tudjak lendülni a dolgokon és újra megtaláljam önmagamat. A múltban történeteket is elkezdtem szép lassan végre feldolgozni, nem pedig továbbra is a szőnyeg alá söpörni a történéseket, érzéseimet.
Kenzo kényelmesen elhelyezkedik rajtam, míg ha számomra kicsit nehéz is, akkor se tolom arrébb. Bundájába fúrom az ujjaimat és megsimogatom őt.
Elnevetem magam a reakcióján és megingatom a fejemet.
- Ki füllentett ilyet neked? Én azt hittem inkább bajkeverő lettél. És mennyi női szívet is törtél már össze? – kíváncsian csendül a hangom, de ha nem akar, akkor nem muszáj válaszolnia erre. Ilyen téren nem sokat tudtam meg a családtól, de az biztos volt, hogy nem kellett arra készülniük, mint az én esetemben, hogy nagyon is fiatalon megházasodna. Akkoriban még hittem abban, hogy jól döntök és ami köztünk van Holdennel az örökre szól. Az élet viszont bebizonyította, hogy tévedtem.
Kíváncsian hallgatom és várom azt, hogy mire is szeretne kilyukadni, hiszen érződik, hogy komoly dologról van szó. Amint meghallom, hogy milyen szakot is választott elmosolyodom és öröm jár át. Büszkén pillantok rá.
- Ez remekül hangzik, de a sérüléseid nem jelentenek gondot? Fogsz tudni táncolni? – nem tehetek róla, de az aggódás újra átjár. Nem akarom elrontani az örömét és reménykedem abban, hogy sikerülni fog neki, de a fiatalság bolondság. Erre gondolt, vagy már annyira jól van, hogy ne jelentsen akadályt a balesete a felvételin?
- Ez nagyon jól hangzik és biztosan sikerülni fog. Tehetséges és elszánt vagy, mindamellett pedig egy Collins. – minket nem lehet csak úgy félreállítani, ha valamit a fejünkbe veszünk, akkor kitartunk a végsőkig, így nem tartottam attól, hogy netalán idő előtt megfutamodna. Biztos voltam abban, hogy szívét és lelkét bele fogja adni.
- Azt, hogy remélem felkészültél, hogy itt is él a csordaszellem és boldogan tapossák le egymást az emberek és nem bánod, ha napfény helyett inkább a szmogot fogod érezni. – persze, hogy van itt hely számára. Boldogságtól ragyogott az arcom és a pillantásom. – Nyáron is itt maradnál vagy a felvételi után még hazamész? Esetleg köztes időben is itt lehetnél kicsit, akkor a szobádat is berendezhetnéd úgy, ahogy szeretnéd. – Eddig is volt szobája, ha jöttek, bár igaz az unokatestvéreivel osztoznia kellett eddig, mert azért én se egy kastélyban éltem, de így most már biztosan lesz saját szobája. – Jeff, remélem tudod, hogy bárhova is megyek, ott mindig lesz neked egy szoba. – őszintén és komolyan csendült a hangom, mert reméltem, hogy nem volt efelől kétsége.





"Will it ever be light again?" - worried the rabbit.
"Even the longest night eventually turns to day." said the ox.

Jeffrey Collins imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sophie L. Collins
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 20e2003075a7c620dc89fb6b65f245532d020806
Sophie - Jeffrey - videóhívások 0bf566b1ee407f38b2a2652c1911f0918110e970
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
a few pages from the story of my life
★ családi állapot ★ :
divorced
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások A59bcb642537e3b2c7e850e5e826ae0292ddf8fb
★ idézet ★ :
“Scars have the strange power to remind us that our past is real.”
★ foglalkozás ★ :
presenter & journalist
★ play by ★ :
Sienna Miller
★ szükségem van rád ★ :
I need pieces of my soul & Kenzo (wise one)
Sophie - Jeffrey - videóhívások 182a4c598371ee5512b60d59661abf0436aa38b0
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 705a8db985eef337011540a1bbc04372017815a6
TémanyitásRe: Sophie - Jeffrey - videóhívások
Sophie - Jeffrey - videóhívások EmptyKedd 19 Márc. - 10:06
Ez a beszélgetés számomra nagyon hiányzott már. Nagyjából annyira mint visszatérni a lóhátra, vagy mint másnak a levegővétel. Szeretem Sophie nénit... néni nélkül persze, hiszen nagyon közeli családtagom. Még akkor is, hogyha a munkamániásságot nem kellene követni. Azt nem is fogom, csak azt, amit szeretek csinálni, szóval megnyugodhat. Adja persze a jótanácsot, amire felnevetek.
- Nem fogok, nem fogok, csak annyira, hogy más is oda tudjon férni hozzá. - nah nem mintha erre tanítottak volna a szüleim és a család többi tagja, biztos is vagyok, hogy komolytalanul csengenek a szavaim, nem is veszem magam komolyan, így aztán a másik is megnyugodhat. A lényeg a rodeozás szüneteltetésén van és még úgy sem ülhetek lóhátra, hogy nem csinálok veszélyes dolgokat. Ezt Sophieval is közlöm, mire persze bátorítóan csivitelni kezd a kedves hangján. Persze hogy megnyugszok ezt hallván, persze hogy ő is ugyanazt mondja, mint a többiek...
- Mintha rokonok lennétek vagy mi a szösz, ejjj! - ingatom meg szórakozott hangnemben a fejem, hiszen korábban a szüleim is ezt mormolták. Amúgy igen, akadnak olyan dolgok, amik tetszenek és nem, nem a lovaglás. A tánc és a gitározás... ám felhozza a dolgot úgy, mintha tudna a dolgokról...mintha gondolatot olvasna...mintha a vesémbe látna. Zavar? Nem. De nem is válaszolok rá, nem is tudnék, hiszen Kenzo megis jelenik és agyon puszilja a gazdiját. Amin csak vigyorogni tudok. Rám is rám pillantott, majd felismervén boldog is lett egy pillanat alatt.
- Szia haver. - üdvözöltem, Sophie szerint ő is örülne nekem. Ez egy jó hír...több okból is. Szóval hogyan is kezdjek bele, hoggy miért is kerestem fel? Tudom, vele lehetek őszinte. Csak az első megfogalmazást kell szépen letudni...mondjuk úgy hogy 3 évre vagy kicsit többre odaköltözök hozzá...kicsit meredek lenne. De amúgy is terelődik a szó a balesetre és ő is örül -hogyne örülne- hogy nem esett nagyobb baj.
- Visszafogok...ha nem is napokon vagy heteken belül, de visszaülök. - erősítem meg benne és magamban is mindezt. Nem rémültem meg az eséstől, nem hátráltató tényező. Összeszedem magam és hajrá. Ami a munkáját illeti, persze hogy rákérdezek, tudom, hogy még ugyanazt dolgozza, de mostanában nagy volt a hajtás, hiszen fel kellett készülnöm, így kimaradtak dolgok. Megdorgál, amire lelohad a mosolyom és szipogni kezdek játékosan, mint aki mindjárt sírni készül. Letörlöm a nem létező könnyeimet a kézfejemmel, majd újra mosolyogva nézek rá. Ennyi miatt nem szaladok világgá. Kérdésére azonban megkomolyodom.
- Nem. De ha nincs közöm hozzá, akkor nem kell elmondanod. Tiszteletben tartom. - feleltem rá, hiszen ha nem mond semmit se, hogy miért volt elérhetetlen, akkor sem fogok haragudni rá. Magánügye is lehet, amit nem teregethet ki csak úgy. Még nekünk sem. Szóval ez így részemről ennyi, persze ha elmondja, akkor végig hallgatom mindenképp. Kérdésére, hogy hova megyek már tovább tanulni, csak szólásra nyitom a számat és vissza, hiszen Kenzo mozdul, eltereli a figyelmem és őt figyelem nagy erővel. Még meg is mosolyogom. Szóval addig is hallgatom Sophie kitörését arról, hogy nemrégiben még a karjaiban voltam, most meg már egyetemre megyek.
- Na de hééé! Most is imádnivaló vagyok. - vágom be a durcás fejet, még fel is fújom magam, de aztán kifújom a levegőt és komoly leszek.
- Sophie. Két egyetemet választottam. Szóval kapaszkodj meg... - állok meg a beszédben, majd ha kellőképp felkeltettem a figyelmét ezzel, hát folytatom. - New Yorkba akarok menni a Juilliardra, tánc szakra. - fejezem be és kíváncsian várok bármilyen reakciót a réészéről. És akkor még nem fejeztem be természetesen.
- Elküldtem a jelentkezésemet, személyesen akarnak három hét múlva beszélni velem. Ha minden rendben lezajlik, akkor augusztus végén kezdhetek...  - folytatom a másik örömhírt, hiszen ez egy klassz kezdet lenne egy másik városban. Megvakarom a tarkómat, hiszen most jönne a képben Ő.
- Szóval mit szólnál hozzá, ha ideiglenesen nálad dekkolnék kis időre? - kérdezek rá csendesen, hiszen nem biztos hogy lenne helyem nála.

Sophie L. Collins imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeffrey Collins
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 7de39226dd0d7d7b5944ae1d67fc3cc56c4ed2ef
Sophie - Jeffrey - videóhívások 675b8b47e8049a2a962054c07b84a31c706a68cb
★ kor ★ :
18
★ lakhely ★ :
Texas - Manhattan
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 963cfeadda7f37bb6590e604cb2e0d713c847eaf
★ foglalkozás ★ :
Juilliard Egyetem - Tánc
★ play by ★ :
Martin Martinez
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 487411e7cbd85f7e829583d2142c9462debd8a56
TémanyitásRe: Sophie - Jeffrey - videóhívások
Sophie - Jeffrey - videóhívások EmptyHétf. 18 Márc. - 21:23


Elmosolyodtam a válaszát hallva, mert Jeffrey nagyon is jó gyerek és örültem annak, hogy nem haragszik rám amiatt, hogy az elmúlt időben őt is pontosan annyira elhanyagoltam, mint a családom többi tagját. Ugyanakkor a bűntudat megmaradt. Nem akartam, hogy esetleg félreértse, vagy magára vegye azt, hogy hiába hívott pár héttel korábban, mert ahogy a többiekkel se beszéltem, úgy neki se válaszoltam. Valószínűleg a bátyám, vagyis az apja, vagy a szüleim – nagyszülei – beszéltek vele, hogy most ne keressen, de vajon az okát is tudta, vagy az egyelőre titok maradt előtte?
- Valahogy úgy, de remélem tudod, hogy ez nem követendő példa.  – elmosolyodtam, mert tényleg sokat dolgozom, ott van a reggeli műsorom és az újságírás is. Szerencsére mind a kettőben sikerült helytállnom az elmúlt években és reméltem, hogy még sok-sok évig nem kell lemondanom egyikről se, mert mind a kettőt imádom más-más okból. – Soha ne temetkezz a munkába. – tettem még hozzá, hogy biztosan értse mire is gondolok. Fontos az, hogy megtaláljuk a tökéletes egyensúlyt a munka és a magánélet között.
- Sajnálom, de remélem tisztában vagy azzal, hogy ez mind csak a javadat szolgálja. Addig akár kipróbálhatsz kevésbé veszélyes hobbikat. Ki tudja, lehet valami olyanra bukkansz, amit meg fogsz szeretni. – barátságosan csendült a hangom, miközben őt fürkésztem a képernyőn keresztül. Egy pillanatra elgondolkodtam, aztán mosollyal az arcomon szólaltam meg. – Ha gondolod, akkor ide is utazhatsz. Együtt tölthetünk egy kis időt és legalább itt nincs olyan kísértés, mint a ranchon. – szabadságra nem tudok menni, de attól még tudom úgy szervezni a munkámat, hogy vele is tudjak lenni. Fontos számomra, így ha ezzel is tudom segíteni a gyógyulását, akkor az a legkevesebb, hogy felajánlom neki ezt a lehetőséget. – Mit gondolsz? – kíváncsian fürkésztem őt, amikor is megérkezett Kenzo. A mellső lábát felrakta a kanapé karfájára és részben az én vállamra, hogy a fejem mellé dugja a pofiját. Szemtelenül végignyalta az arcomat, mire elnevettem magam és játékosan megpróbáltam arrébb tolni. Kíváncsian figyelte a telefonomat, majd amikor felismerte az ismerős arcot, akkor boldogan ugatott párat. – Látod, még ő is örülne neked. – vidáman csendült a hangom, miközben Kenzo a fejét a vállamra hajtotta és úgy figyelte az eseményeket.
- Tudom, és szerencse, hogy nem lett komolyabb bajod. – akaratlanul is eszembe jut az, ami hajdanán Holdennel történt és azt, hogy neki is mekkora törést hozott az életébe a sérülés, vagyis inkább szép lassan az életünkbe. Szomorúan pillantok el az ablak felé, de aztán újra elővarázsolom a mosolyomat, mert nem akarok megint a múlt miatt szomorkodni. - Jól sejtem, hogy amint lehet újra nyeregbe fogsz ülni? – aggódva csendült a hangom és kicsit még a fejemet is megingatom, ugyanakkor büszke pillantás is jár a szavaim mellé. Büszke vagyok rá, hogy ennyire bátor. Sokan megfutamodnának a helyében.
- Aha, most lebuktál, hogy nem nézed online vissza a műsoromat és a cikkeimre se keresel rá. – játékosan nem csak a hanglejtésemmel, de még az ujjammal is megdorgáltam őt, mintha csak valami rosszat tett volna, mígnem végül könnyedén elnevettem magamat. – Igen, még mindig azzal foglalkozom amit szeretek. Nincs okom panaszra, hiszen minden sínen van. – nem akartam untatni a részletekkel, majd egy aprót sóhajtottam. – Jeffrey, tudod, hogy miért voltam elérhetetlen az elmúlt hetekben? – szeretném tudni, hogy mit tud, hogy annak megfelelően tudjam beavatni a történésekbe. Nem akarom se feleslegesen untatni és sokkolni se akarom őt.
- És tudod már, hogy hol szeretnél továbbtanulni, vagy inkább ne is kérdezzem, mert már a többiek agyadra mentek ezzel? – kicsit arrébb mozdulok, mire Kenzo sietve huppan vissza a földre, hogy aztán megpróbáljon felmászni mellém a kanapéra, aminek az lesz a vége, hogy minimum félig rajtam fekszik a „csöppkistestével”. – Még emlékszem, amikor olyan picike voltál, hogy simán elfértél a karomban, most meg egyetemre fogsz menni. – aprót sóhajtok. - Nem maradhatnál örökre imádnivaló gyerek? – elmosolyodom és rá kell eszmélnem, hogy nagyon elrohant az idő. Nem rég még együtt játszottunk, most meg már majdnem kész férfi. Valaki igazán megállíthatná kicsit az időt.





"Will it ever be light again?" - worried the rabbit.
"Even the longest night eventually turns to day." said the ox.

Jeffrey Collins imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sophie L. Collins
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 20e2003075a7c620dc89fb6b65f245532d020806
Sophie - Jeffrey - videóhívások 0bf566b1ee407f38b2a2652c1911f0918110e970
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
a few pages from the story of my life
★ családi állapot ★ :
divorced
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások A59bcb642537e3b2c7e850e5e826ae0292ddf8fb
★ idézet ★ :
“Scars have the strange power to remind us that our past is real.”
★ foglalkozás ★ :
presenter & journalist
★ play by ★ :
Sienna Miller
★ szükségem van rád ★ :
I need pieces of my soul & Kenzo (wise one)
Sophie - Jeffrey - videóhívások 182a4c598371ee5512b60d59661abf0436aa38b0
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 705a8db985eef337011540a1bbc04372017815a6
TémanyitásRe: Sophie - Jeffrey - videóhívások
Sophie - Jeffrey - videóhívások EmptyHétf. 18 Márc. - 20:15
Délután ér csak rá. Kapom a rövid, tömör, de érthető választ. Nem sértődök be, hiszen tudom, hogy más is van az életében, nem csak én, ráadásul munkája is van, amit csinálnia kell. Nem az van, hogy félidőben abba hagyja és velem foglalkozik. Tiszteletben tartom és türelmesen kivárom, tulajdonképpen addig is pihenek, míg jelen lesz online végre. Lenne nekem is tennivalóm, de elhalaszthatom későbbre őket...a legfontosabbak már elvégezve, így aztán a folytatása majd meglesz. Ez a biztosabb része a dolognak, szóval senkinek sem kell aggódnia ez miatt. Marad a várakoás, olykor benassolok, szóval épp időben kapcsolom be Sophie hívását is. Széles mosollyal fogadom a hívást és az arcát fürkészve rettenetes megkönnyebbülés ül rám.
Bocsánatkérésére azonnal reagáltam egy fejingatással. Közben még tovább helyezkedtem, hiszen nem volt kényelmes a jelenlegi pózicióm. Persze nem akartam feltűnélst sem kelteni, lassú mozdulattal csináltam mindent közben.  
- Ugyan, ne érezd magad rosszul emiatt. Örülök, hogy már itt vagy. - feleltem folyton mosolygó arckifejezéssel, ahogy le sem vettem róla a pillantásom. Túl rég beszéltünk ahhoz, hogy egyszerűen csak a lényegre térjek, hiszen mindenre is kíváncsi egyén vagyok. Főleg, ami vele kapcsolatos. Így meg is feledkezem a magam bajairól, arról, hogy mit nem szabad hosszú ideig és merre kellene elindulnom az elkövetkezendő időkben. Nem érzek parát, nem érzek semmi miatt aggodalmat, ő jól van, legalábbis amit látok belőle, de örülök, hogy nagy baja nincs, majd élőben úgyis szemügyre fogom venni.
- Te is hiányoztál. A munka az első, szóval örülök, hogy azt választottad előtérbe. - őszinte voltam vele mindig is, ez most sincs másképp. Kérdéseire vállat vonok, hiszen, hogy lennék? Sérült az egóm, az önképem és visszább is kellett vennem ebből az életmódból. Cefetül vagyok, ha ezekre gondolnom kell, hiszen kitudja meddig nem ülhetek ló, vagy bika hátára...mennyi időt kell elmúlasztanom, hogy ne legyen egy óvatlan mozdulatból probléma.
- Javulgat mindenem. Ellettem tiltva kis időre minden megterhelő folyamattól. Nem ülhetek lóháton leginkább ez lesz a legnagyobb problémám. Amúgy minden rendben...  - az egész családom tudja, hogy számomra mit jelent lovagolni és mit jelentett a rodeó. Nem épp a megkönnyebbülés útja lesz mindez, hiszen nem tartok attól, hogy újra állathátra kéne ülnöm. Nem lett félelmem ettől, hiszen olyan erős bennem a vágy vagy a kényszer, hogy felüljek, hogy nem ér el a félelem ilyen mód. Mikor elkezdi sajnálni, hát félbeszakítottam hamar. Közben pedig a képernyőre mutattam, mindeközben Rá.
- Sophie, ne sajnáld. Jó helyen vagy, én is jól vagyok. Megúsztam ennyivel...rosszabb is lehetne. - nyugtatom meg kicsit más stílusban. Lehetett volna rosszabb is...egyetlen taposást az eddigiek mellé már nem biztos hogy ilyen mosolyogva tűrnék.
- És amúgy mi a helyzet? Hogy vagy? Munka meggyeget? Még mindig azt csinálod, amit szeretsz, ugye? - érdeklődök most én tőle kicsit, hogy húzhassam az időt kicsit az agymenésemmel, a terveimmel, amikkel hamarosan elő is állok majd. Csak azért fontosak az ilyen kis semmiségek is. Tudni akarok mindent, még akkor is ha hetekkel később szemtől szemben állunk majd.

Sophie L. Collins imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeffrey Collins
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 7de39226dd0d7d7b5944ae1d67fc3cc56c4ed2ef
Sophie - Jeffrey - videóhívások 675b8b47e8049a2a962054c07b84a31c706a68cb
★ kor ★ :
18
★ lakhely ★ :
Texas - Manhattan
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 963cfeadda7f37bb6590e604cb2e0d713c847eaf
★ foglalkozás ★ :
Juilliard Egyetem - Tánc
★ play by ★ :
Martin Martinez
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 487411e7cbd85f7e829583d2142c9462debd8a56
TémanyitásRe: Sophie - Jeffrey - videóhívások
Sophie - Jeffrey - videóhívások EmptyVas. 10 Márc. - 12:47


Az elmúlt körülbelül egy hónapban eléggé elhanyagoltam a családomat, de lehet kicsit már hosszabb ideje is. Néha válaszoltam egy-egy üzenetre, de a legtöbb hívást a múlt hétig egyszerűen kinyomtam vagy csak úgy tettem, mint aki észre se vette. Nem voltam büszke a viselkedésemre, de szükségem volt egy kis magányra. Nem igazán érdekelt az, hogy a családom mit is gondolt a válásról, vagy éppen az aggódásukat se akartam meghallgatni, ahogyan a jó tanácsaikat se. Tudtam jól, hogy mellettem állnak, de jelenleg nem igazán tudtam mit kezdeni a helyzettel, főleg így tíz év távlatából, hiszen annyi ideje éltünk külön Holdennel és előtte is lejtmenetbe kapcsolt már a házasságunk, aminek köszönhetően magam mögött hagytam a várost és mindenkit. Soha nem hittem volna, hogy a viszontlátásunk ennyire viharos lesz, ahogy azt se gondoltam volna, hogy a múltban elkövetek hibáink még mindig képesek sebet ejteni rajtam, ahogyan a titkai is. Én pedig követtem azt, ahogy a nagykönyvben meg van írva és egyszerűen csak hagytam, hogy elmerüljek az önsajnálat és önmarcangolás feneketlen tavában, miközben a munkába menekültem egészen addig, amíg Maddie be nem libbent ismét az életembe. A vele való találkozás, beszélgetés sokat segített. Kimondtam olyan dolgokat is, amiket addig nem, ugyanakkor megannyi dologra rávilágított ő is. Fura dolog, hogy néha azt érezzük, hogy mennyire el akarjuk kerülni a többieket, miközben valójában csak arra van szükségünk, hogy valaki meghallgasson minket és rávilágítson a legnyilvánvalóbb dolgokra, amiket mi nem látunk meg abban a zaklatott állapotban.
Láttam, hogy a keresztfiam többször is hívott, de a munka miatt nem tudtam felvenni, így a sokadig hívás után csak annyit írtam neki, hogy délután négykor ráérek. Nem akartam, hogy azt gondolja továbbra is el akarom őt kerülni, ahogyan a többieket. A bűntudat eme gondolatra újra erősebben mart belém, de úgy éreztem, hogy abban az állapotban tényleg mindenkinek jobb volt úgy, hogy nem beszéltünk. Eléggé hasonló állapotban voltam az elmúlt időben, mint amikor elveszítettem a babámat, vagy összedőlt hajdanán a házasságom, vagy amikor nem értettem, hogy én miért is maradtam életben.
Nem sokkal négy előtt estem haza a munkából, sietve vittem le Kenzot sétálni, majd 10 perces késéssel meg is érkeztem a hívásba, miután kényelmesen elhelyezkedtem a kanapén egy bögre teával. Mosollyal az arcomon vettem fel a videohívást, mert nagyon is hiányzott és szívesen megszeretgettem volna őt. Amíg odahaza éltem én is, addig gyakran én vigyáztam rá.
- Szia! – boldogan csendül a hangom, miközben a szabad kezemmel kisimítok egy szőke tincset az arcomból. – Nagyon hiányoztál és sajnálom, hogy korábban nem tudtam felvenni, de a munka lefoglalt. Most már viszont itt vagyok és senki se zavarhat meg minket. – tényleg így volt, hiszen nem csak régóta nem beszéltünk, hanem régóta nem is láttuk már egymást. Kicsit próbálom jobban szemügyre venni őt a képernyőn keresztül, mintha csak a sérülései után kutatnék, hiszen ebben a családban ritka az, ha valami titok tud maradni. Egy dolog biztosan titok volt, hogy hajdanán majdnem én is meghaltam. Ugyanakkor az is tény, hogy Jeffnek majdnem sikerült elérnie azt, hogy minden kellemetlen érzést, minden félelmet hátrahagyva hazarohanjak, amikor eljutott annak a híre, hogy megsérült rodeó közben. A szüleim látták az őrlődést, ahogy George is és sikerült megnyugtatniuk, mert pontosan tudták, hogy miért is nem léptem át a városunk határát az elmúlt 10 évben. – Hogy vagy? Sérüléseiddel mi a helyzet? – lehet nem kellene egyből letámadnom ezzel, de nagyon is aggódom érte, hiszen még is csak a keresztfiamról van szó. – Sajnálom, hogy nem voltam ott veled. – lesütöttem a pillantásomat és szomorúság költözött az arcomra, mert emésztett emiatt is a bűntudat és ennek köszönhetően még inkább rossz nagynéninek éreztem magam.




"Will it ever be light again?" - worried the rabbit.
"Even the longest night eventually turns to day." said the ox.

Jeffrey Collins imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sophie L. Collins
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 20e2003075a7c620dc89fb6b65f245532d020806
Sophie - Jeffrey - videóhívások 0bf566b1ee407f38b2a2652c1911f0918110e970
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
a few pages from the story of my life
★ családi állapot ★ :
divorced
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások A59bcb642537e3b2c7e850e5e826ae0292ddf8fb
★ idézet ★ :
“Scars have the strange power to remind us that our past is real.”
★ foglalkozás ★ :
presenter & journalist
★ play by ★ :
Sienna Miller
★ szükségem van rád ★ :
I need pieces of my soul & Kenzo (wise one)
Sophie - Jeffrey - videóhívások 182a4c598371ee5512b60d59661abf0436aa38b0
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 705a8db985eef337011540a1bbc04372017815a6
TémanyitásSophie - Jeffrey - videóhívások
Sophie - Jeffrey - videóhívások EmptyVas. 10 Márc. - 10:40
Eljött ez a pillanat is, hogy átrágtam magam a korábban felsorolt lehetőségeim között. Akadtak túl messzi helyek, rengeteg lehetőséggel, de az tényleg olyan messze volt mind, hogy a segítő kéz nélkül biztos bukás lenne a dologból. Szóval kicsit visszább nézelődtem. New York is a listán volt, apa szerint azért is lenne ez a rész jó, mert Sophie is itt van, tud segíteni, ha úgy adódik. Szóval két egyetem mellett néztem meg a lehetőségeimet, meg is jelöltem őket hatalmas izgulással a lelkemben.
A tanáraim szerint nagy esélyem van bejutni, szóval elkell dönteni mindenképp az első helyet, hogy hova foggok igent mondani. Hiszen nem vagyok hajlandó alább adni a dolgokat. Szóval nagy igen kell és nagy elvárások lesznek, amiket szeretem, főleg, ha kihívásnak veszem. A keresztanyum, a kedvenc rokonom, akit imádok...sokat segíthetne...persze még nem tud a döntéseimről, kicsit rég beszéltünk...leginkább a balesetem előtti hetekben... de neki is megvannak a maga bajai. De ma felfogom hívni, hogy mit szólna egy aprósághoz az életébe? Magamra gondolok igen, hogy beköltözhetek e az életébe, hogy onnan bejárhatok-e a választott egyetemre? De persze csak ha felvesznek, bár ez nem lehet kérdés, mert biztos felvesznek! Máshogy nem lehet. Szóval felnyitottam a laptopomat, utoljára akkor posztoltam az online oldalaimon, mikor szerencsés napom volt...de ma is itt vagyok, visszanyertem a hitem és a tudatom, szóval bejelentkezek. És felkeresem Sophie adatait is, az ő profilját is megnézem, elmosolyodok, nyomok egy pluszt rá, majd benyomom a videóhívást. Ha kell, hát 5 percenként hívom fél órán keresztül...aztán majd óránként egyszer 2 percig, mert lehet nincs otthon, lehet nem ér rá(m). Ő is lehet elfoglalt, így nem fogom rosszul venni mindezt. Akkor felkeresem máskor, más módon. De beszélnem kell vele. Nem csak ez miatt, más miatt is. Addig is türelmesen várakoztam és akármikor is vette fel, hát mosolyogva köszöntöttem.
- Szia. De jó látni. - köszöntem szinte előre, boldogságtól repdesve, és hát madarat lehetne most velem fogatni. Közben még kényelembe is helyeztem magam, hogy ne legyen kényelmetlen itt ülni kitudja hány percig. Vagy óráig is akár, hiszen mi totálisan sokáig szeretünk együtt beszélni. Szóval remélem lesz rám türelme, hogy eltudjam mondani, hogy mit tervezek, vagy benne lesz, vagy elutasít...utóbbira nem számolok, hiszen ő pont nem ilyen... miért is lenne? Velem? A családjával.

Sophie L. Collins ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Jeffrey Collins
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 7de39226dd0d7d7b5944ae1d67fc3cc56c4ed2ef
Sophie - Jeffrey - videóhívások 675b8b47e8049a2a962054c07b84a31c706a68cb
★ kor ★ :
18
★ lakhely ★ :
Texas - Manhattan
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 963cfeadda7f37bb6590e604cb2e0d713c847eaf
★ foglalkozás ★ :
Juilliard Egyetem - Tánc
★ play by ★ :
Martin Martinez
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Sophie - Jeffrey - videóhívások 487411e7cbd85f7e829583d2142c9462debd8a56
TémanyitásRe: Sophie - Jeffrey - videóhívások
Sophie - Jeffrey - videóhívások Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sophie - Jeffrey - videóhívások
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jeffrey ....
» Jeffrey × Léa
» Jeffrey Collins
» Jeffrey T. Donnell
» Jeffrey & Anita

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A technika csodái :: Telefon, sms, chat-
Ugrás: