New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Owen Grady
tollából
Ma 16:16-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 16:16-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 16:12-kor
Dorothea Haynes
tollából
Ma 16:10-kor
Theresa Monet
tollából
Ma 15:56-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 15:50-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 15:19-kor
Annie S. Baxter
tollából
Ma 14:43-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

cece & winnie | find me in the club
Témanyitáscece & winnie | find me in the club
cece & winnie | find me in the club EmptySzer. Nov. 18 2020, 13:37

you like to put on my dress

i like to put on your boots

Queens talán… alapvetően nem a bulihelyeiről híres, és biztos vagyok benne, hogy enne meg is van a maga oka. A legtöbbek fejében városon belüli kertvárosként él, ahol csak családok élnek fehér kerítéses házikókban, és a szerdánkénti bingóeste a legnagyobb buli, amiben részük van. Én viszont kedveltem a hangulatát; hogy nincs minden tele  hatalmas felhőkarcolókkal, mint Manhattan, és a Brooklynra jellemző sok-tizen emeletes bérházak se olyan jellemzőek. Valószínűleg tudnék itt élni. Biztos Stanéknek is tetszene; lehetne egy kertem. Lehetőleg egy idősotthon mellett, hogy ne lássanak már jól, és mondhassam, hogy fura kinézetű macskák. Járhatnék bingózni. Sose csináltam, a nevelőszüleim szerint a templom komoly dolgokra való, nem szórakozásra, de biztos menne. Lehetne saját hentesem, aki külön nekem félrerakja a szép csirkemellet. Vagy ilyesmi.
Szerencsére viszont nem így történt; nem lakom itt. Azért vagyok most itt.
Néha szükségem van egy kis kikapcsolódásra, de az a helyzet azzal, ha valaki ekkorára nő, mint én, hogy elég hamar megadja magát az alkoholnak. Ha pedig megadom magam az alkoholnak, hajlamos vagyok… Olyan dolgokat csinálni, ami után nem szívesen néznék az emberek szemébe.
Nem azt mondom, hogy a legutóbbi esetnél mondjuk egy kis villantással összeölelve táncoltam egy asztalon, de azt sem, hogy erről nem készültek aztán kompromittáló felvételek. Ez a legutóbbi szerencsére már nem most volt, és akikkel szemben emiatt kellemetlenül éreztem magam, már rég nem beszélünk. Ami szomorú, de máshogy.
A lényeg, hogy tanultam a hibámból; házi nyúlra nem lövünk. Otthoni terepen nem isszuk le magunkat. Úgyhogy Queensbe jöttem. Pontosabban az Astoriára. Jó, jó, tudom, elég alapvető dolog, de nem tehetek róla, nem vagyok egy túl nagy nightclubbos, aki a legmenőbb, de legeldugottabb helyeket ismeri, én csak… felcsapom jóbarátom, a Google-t, aztán hívok egy Ubert. Akkor is, ha most épp nem egyedül jöttem, és a kezdeti felcsapás az volt Grace barátnőm részéről, hogy „Winnie, menjünk el valahová!”
Van egy olyan bajom, hogy én nem tudok csak úgy valahová menni, nekem tudnom kell, hová indulunk, mennyi időre, milyen ruhát pakoljak, lesz-e hajszárító a hotelben… Szóval Google it is.
Hé, Winns, szerintem Szürke Pulcsi még mindig fel akarja hívni magára a figyelmed! – bök oldalba Grace, immár a klubban. Valójában a nagyját csak tippelem annak, amit mond, mert semmit sem hallok a fülemben dobogó zenétől. Majdnem belefulladok a Pina Coladámba, aztán némi krákogás után követem a tekintete vonalát egészen… Szürke Pulcsiig. Aki tényleg szürke pulcsiban van. Ennél többet nem is akarok felfedezni benne.
Nem az esetem – mondom, inkább az italomnak, mint Grace-nek. Érzem, hogy a fülem tövéig vagyok vörösödve. Grace persze félreérti.
Naaa! Ne hazudj már! Csak menjünk oda hozzájuk, mit szólsz?
Nyugodtan odamehetsz Szürke Pulcsi legjobb barátjához, Kék Inghez anélkül, hogy engem magaddal ráncigálnál. Én nem ezért jöttem.
Sosem ezért jössz.
Mielőtt viszont érdemben lenne lehetőségem tiltakozni és kikérni magamnak (meg kikérni egy újabb koktélt is, feltett szándékom, hogy ma végre végigpróbálom a kínálatot, és nem ragadok meg ugyanannál a kettőnél, amit már próbáltam és szerettem), a két emlegetett felső megjelenik mellettünk. Az ezt követő fél órában pedig örülök, hogy alig hallok valamit. Ha nem lenne nagyon aljas húzás, még el is játszanám, hogy nem beszélek angolul.
Jól elvannak, mi? – nevet fel mellettem Szürke Pulcsi, akinek a neve Brian. És úgy tűnt, hogy nagyon nem vette a lapot, miszerint jobban érdekel a Tequila Sunrise-om, mint ő. Technikailag nem az én Tequila Sunrise-om, mert Grace magára hagyta a pulton. Egy ilyen finomságot nem hagyunk magára a pulton, akkor sem, ha éppen túlzottan elfoglal, hogy a tánctéren nyomjuk le a nyelvünket Kék Ing torkán.
Érzem a helyzet vibrálását; hogy a következő megjegyzése az lesz, that could be us but you playin’, és én nem ezért vagyok itt. Szinte pánikszerűen vetem be minden erőmet, hogy kiigyam az ital maradékát, vákuumot okozva a szám meg a szívószál között.
Mennemkellmindjártjövöknevárjrám! – hadarom, ahogy felpattanok a helyemről (vagy hát a testmagasságomat és az ülés magasságát nézve inkább leesek), és a mosdók felé indulok, nagy ívben kerülve a tömeget. Kicsit irónikus, hogy nem tudok bent lélegezni, ezért pont a mellékhelyiségbe megyek, de… Ha kimegyek, nem engednek vissza. Ebben biztos vagyok. Ilyen a szerencsém. Aztán Grace mérges lenne, hogy elhagytam.
Amint beérek az egyik üres fülkébe, lábujjheggyel lepattintom az ülés tetejét, elfedve minden borzalmat, ami ott vár (bár egyébként egész tiszta a hely), azután pedig gondosan alám gyűrök fél kiló vécépapírt és leülök. Ideje ránézni a virtuális farmomra telefonon.
Az első kukoricákat sikerül csak betakarítanom, mielőtt a szomszéd fülkéből félreérthetetlenül… szuggesztív kuncogás üti meg a fülem. Aztán egyéb hangok. Fúj. Szegény teheneim nem ezt érdemlik! Betömködöm a vécépapírt a kukába, aztán fordtanám el a kulcsot a zárban, amivel magányba költöztettem magam, de… Nem fordul. Se elsőre, se másodjára, se harmadjára. Félúton egyszerűen megáll, és már úgy szorítom, hogy attól tartok, eltörik az ujjam, de akkor se moccan. Megpróbálom kinyomni az ajtót, hátha igazából elfelejtettem bezárni, de félútnál az is megakad. Érzem a mellkasomban növekvő pánikot, pedig nincs klausztrofóbiám, de azért nem egy szexelő pár mellett kívánok meghalni egy klub vécéjében. Az ablak túl kicsi ahhoz, hogy kimásszak rajta.
HELP! A mosdóban ragadtam és nem tudom lehúzni magam a Mágiaügyi Minisztériumba!, pötyögöm kétségbeesetten Grace-nek, aztán… Megrezzen a mobilja a táskámban. Ja igen, hogy nekem adta…
Hahó! Valaki…? Bocsi, nem akarlak zavarni titeket, de… Tudna valaki segíteni az ajtóval? – kezdek kopogni rajta kifelé. Hé, én hallak titeket, akkor ne vicceljetek, hogy ti engem nem! Tudom, hogy ott vagytok!
Már amíg erősen be nem csukódik a szomszéd fülke ajtaja, a kopogó léptek pedig a kuncogással együtt el nem tűnnek vissza a szórakozóhely felé. A zene egy pillanatra felerősödik, ahogy kinyílik az ajtó, aztán ismét  elhalkul.
Sóhajtva döntöm neki a homlokom az ajtólapnak. – …Halló?

cece & winnie | find me in the club 2624752903 |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & winnie | find me in the club
cece & winnie | find me in the club EmptyVas. Nov. 29 2020, 20:34
nothing but thieves

Pár órával ezelőtt még tök jó ötlet volt a közös buli a munkatársakkal. Ebben voltunk amúgy is a legjobbak, mint csapat, semmi nem kovácsol össze annyira, mint egy közös buli, aztán egy közös másnap, meg persze az alkohol, aminek milyenségét tekintve mindegy, mennyiségét pedig lehetőleg mérjék minél nagylelkűebben. Mit nekünk a főnök által szervezett vacsik, vagy karácsonyi partik, titkos Mikulás, meg ami jöhet, végeredményben mindig akkor vagyunk el egymással a legjobban, ha kötetlenül alakul a program és valaki csak elkiáltja magát a nap végén, hogy “elegem van mindenből, nem megyünk el inni?”, aztán abból meg hamarosan jön a “nem megyünk át táncolni valami klubba? Naaa, ne legyetek szar arcok!”, és így eshet meg, hogy pár órával később már sokkal több felesen túlvagyok, mint eredetileg terveztem, a kedvem meg egyik végletből ingadozik a másikba: hol állati magasan vagyok és csuda jó a kedvem, a következő pillanatban viszont nekiindulok lefele, elvesztek valakit a tömegben, Cole furán néz rám, mintha akkor most kötelező lenne, hogy minden iszogatás során egy kicsit összesmárolunk, pedig nem, és egyszerre van kedvem itt lenni, meg nincs is, szóval csak hozom a szokásos formámat azzal kapcsolatban, hogy vagy minden jó, vagy semmi sem,  de igazából egyik állapot sem valóságos, és semmi sem élhető.

Mondjuk ennyi tequila után ezen kicsit sem kellene csodálkoznom. Az élhetőt nagyjából három körrel ezelőtt hagytam magam mögött, és csak a rutin meg az évek ment meg attól, hogy iszonyatosan berúgjak. Ha most abbahagyom, még talán megvár a fény az alagút végén.

Jó lenne azt mondani, hogy tényleg pisilnem kell, azért ingadozok ki (azért mondom, hogy ingadozok, mert párszor vállal veszek be egy-egy kanyart, upsz, de nem fáj, majd biztos megint holnap leszek tele kék-zöld foltokkal és kötelezően csodálkozni fogok, hogy ez vajon hogy történt), de igazából nem kell, csak Kelly valahol elveszett az éterben, nem vagyok benne biztos, hogy nem ment haza, Cole ugye pont úgy néz rám, és hát nyilván lehetne erről értelmes felnőtt beszélgetéseket folytatni (például mondhatnám azt, hogy van barátnőm, de speciel én sem tudom, hogy ez igaz-e, vagy sem), de amúgy sem vagyok híres a józan felnőtt beszélgetésekről. Van, amin a tequila sem segít. Sőt, most úgy érzem, inkább ront, mert valamiért nagyon rám jön a menekülhetnék, csak rájövök, hogy nem nálam van a ruhatári biléta, amitől nyom az agyam egy time out-ot, és inkább kiingadozok a mosdóba, semhogy mondjuk kérnék egy ásványvizet, meg egy kólát, hogy újraindítsam magam, és megkeressem Bent, mert asszem ő adta be a dzsekim.

A kelleténél kicsit nagyobb svunggal vágódok aztán be a mosdóba, de szerencsére nincs benn senki, szóval nem olyan gáz, hogy nagyon hangosan vágódik be mögöttem az ajtó, annyira, hogy én csuklok is egyet tőle, mert az indokolatlan hang majdnem a frászt hozza rám, aztán épp csak van lehetőségem megkönnyebbülten felsóhajtani, amikor majdnem megint szívrohamot kapok, egy bátortalan kis “halló”-tól.

- Öhm, hellóóó…? - nem hazudok, lehet hogy nagyobb szünettel viszonzom ezt a hallózást, mint kellene, de egy pillanatra nekidőlök az ajtónak és próbálom kitalálni, hogy csak képzelődtem-e, és most épp a nagy senkinek köszöntem, vagy tényleg elhangzott az a bizonyos halló, amire reagáltam. De ha igen, legalább visszaköszönök, ha meg nem, akkor úgysem történt semmi, nincs itt senki. Ami szerintem még Queensben is ritka, már hogy ne kelljen sorba állni a női wc-re várva, szóval igazából örülnöm kéne és gyorsan elintézni a dolgom. Oké, tudom, azt mondtam, nem is kell pisilnem, de amúgy ennyi tequila után - hogy ismételjem magam - bármikor tud az ember lánya pisilni, nem csoda, hogy kimondottan szomjasnak érzem magam.

- Lécci, mondd, hogy itt vagy és nem magammal kezdtem el beszélgetni - nyilván nem izgatna ennyire ez a kérdés, ha nem lenne megint csak a tequila az elsődleges szerzője az elhangzó kérdésnek, de közben azért eszembe jut, hogy mégis csak egy női mosdóban állok, de nem kell sorban állnom és ezt ki akarom használni, szóval közben ellököm magam az ajtótól és bemasírozok az egyik fülkébe, hogy segítsek magamon, aztán közben vélhetőleg csak kiderül-e, hogy akkor most képzelődtem egy lazát, vagy sem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & winnie | find me in the club
cece & winnie | find me in the club EmptyHétf. Dec. 14 2020, 20:10

you like to put on my dress

i like to put on your boots

Tényleg nem vagyok kausztrofóbiás, de azért valamennyi egészséges félelme mindenkinek van a zárt helyektől, nem? Mármint, sosem hallottam még senkit lelkesedni azért, hogy „hűű, haver, a hétvégén olyat álltam egyhelyen fél négyzetméteren, nagy buli volt”. Ez nem egy bungee jumping azért, hogy feltolja a vérnyomásod és az adrenalinszinted, bár ott vannak azok az érzékelés-megvonó kádak amikért nevetségesen sok pénzt elkérnek. Pedig csak a saját sejtjeid által körülvéve úszol a sötétben, teljes csöndben. Ez nem nagy dolog, nekem is megy a fürdőkádamban, ha elfelejtem befizetni a villanyszámlám. Nem mintha ez gyakran előfordulna velem, mint funkcionális felnőtt és felelős állattartó, természetesen.
De az emberben mindig van egy kis stressz az ilyesmik miatt, nem? Elképzeled, hogy annyira beszorulsz, tűzoltókat kell hívnod, akik sírva találnak rád a sarokban aztán évekig sztoriznak róla. Vagy hogy még ők se tudnak kihozni, és itt kell átvenned a nyugdíjas csekkjeidet, a vécédeszkán ülve. Előbb-utóbb talán még annak az egyszerűségét is meglátnám, hogy rögtön helyben van a vécé, de nem akarok belegondolni abba, honnan szereznék vizet.
Szóval mindent összevetve, épp csak annyit pánikolok, ami még teljesen érthető és egészséges. Ehhez mérten teljesen indokolatlan és talán csak a fura akkusztika hibája, hogy a hangom mégis sokkal kétségbeesettebbnek tűnik a vártnál, mikor meghallom a másik hangot.
Helló!? – kérdezek vissza, ugyanúgy, mintha nem én lettem volna az első. Ez kicsit olyan, mint mikor az étteremben a pincér jó étvágyat kíván, te pedig reflexből teszed ugyanezt. Egy kicsit el is bizonytalanított azt illetően, nem-e csak a visszhangomat hallom, vagy már kezdek megbolondulni, mint Tom Hanks abban a szigetes filmben. Szomorú film volt, de még szomorúbb lesz, ha az én új legjobb barátom Clayton lesz, a vécépumpa.
Mielőtt viszont megszólalhatnék, ő teszi meg. Azért ezt már csak nem hallucinálom be, ugye? Úgy kapaszkodok az ajtó mögötti hangra, mintha az lenne az utolsó mentsváram a sivatag közepén, pedig legfeljebb tíz perce lehetek a mosdó fogságában. – Nem! Mármint igen, itt vagyok! Izé… akkor te is itt vagy, ugye?
És még csodálkozol, Winnie, hogy nem nézik ki belőled a diplomádat?
A számítógépek és a java bezzeg sosem sértegetett.
Hallom, ahogy végigkopog a cipője a padlón, aztán be a mellettem lévő fülkébe. – Öööö… Tudom, hogy nem az én dolgom, csak gondoltam szólok, hogy ott az előbb még… koitáltak. – Így majd azt is hiszi rólad, hogy Sheldon Cooper vagy. Vagy tizenhét éves; bár utóbbin az sem fog segíteni, ha meglát. Nem tudom, sértsen-e vagy örüljek, amiért mindig minden helyen elkérik az igazolványomat, aztán megpróbálnak keresztkérdésekkel összezavarni, nem-e csak hamis. Nem mondom, hogy néha nem válaszoltam rosszul, tényleg 1992-ben születtem-e, de a matek olyan nehéz néha visszafelé!
Figyu, tökre nem akarok visszaélni az igen törékeny és újkeletű ismertségünkkel, de… Nem tudsz esetleg szólni az egyik biztonsági őrnek vagy valami? Azt hiszem, beszorultam ide – magyarázom, próbálva nem törődni a ténnyel, hogy hallom, hogy pisil. Tudom, hogy tök természetes emberi folyamat, csak ez emlékeztet arra, hogy most már nekem is el kéne mennem, de nem szabadna, mert épp a megmentésemre készülnek. Ugyanakkor innen hazáig elég hosszú az út, a metrós mosdóra pedig még én se fanyalodnék…– Semmi siettetés, persze! Csak nagyon hálás lennék, ha nem kéne vállal levennem az ajtót a keretről, abba valamelyikünk belerokkanna. Egyébként Winnie vagyok!

cece & winnie | find me in the club 2624752903  |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & winnie | find me in the club
cece & winnie | find me in the club EmptyKedd Dec. 29 2020, 15:50
nothing but thieves

- Ha nem illúzió, vagy szimuláció a puszta létezésem is, akkor igen, itt vagyok - felelem némi nevetéssel a hangomban, nyilván (vagyis, remélem) normál körülmények között nem szórakoztatna különösebben, hogy egy idegen lánnyal fecsegek egy szórakozóhely mosdójában, akit még csak nem is látok, szóval attól még, hogy biztosítottuk egymást egymás kölcsönös létezéséről, még mindig olyan, mintha magammal beszélgetnék. Ami nem feltétlenül egy vicces dolog, de a pia viccessé teszi, vagy minimum egy kicsit abszurddá, és ahogy próbálok nem túl sok mindenhez hozzáérni a fülkében, valahogy csak muszáj felnevetnem azon, hogy ebben a beszélgetésben felbukkan a “koitál” szó. Kétlem, hogy nekem mondjuk ez az aktív szókincsem részét képezné, és ha a kontextusból nem jönnék rá, hogy mit jelent, hanem csak belebegne elém a szó mondjuk egy Scrabble táblán, lehet azt sem tudnám, mit jelent. (Vagy részeg Cece lebecsüli józan Cece-t.)

- Koitáltak, hah? - kérdezek hát vissza, amikor magamba fojtom az így rövidre sikerült nevetésemet - Nem mintha ez kitörő örömmel töltene el, vagy ne kandikálna ki a szemetesből egy koton, de azt hiszem, láttam már rosszabbat is - és tényleg, ami ugye felveti a kérdést, női wécékben a rémségeknek hány negatív szintje van. Eddigi élettapasztalataimból arra kell következtetnem, hogy sok. És mindig, amikor azt hiszed, elérted a végét, meglátsz valami még rosszabbat - Mondjuk soha nem értettem, miért kell egymásnak esni egy wécében. Elég undi. Kényelmetlen. Kicsit sem romantikus. Akkor húzzatok haza, vagy a legközelebbi motelig, nem? - elmélkedek, ha már van kivel beszélgetnem, meg mert bár az ember állandóan idegenek mellett pisil, többnyire azért nem beszélget velük közben, kivéve, ha barátnők. De azt képzelem, az ismeretlen a barátnőm, és így már nem különösebben furcsa.

- Ó, a francba, hát miért nem ezzel kezdted? - mármint, nem számon kérem, vagy ilyesmi, lehet, hogy én is előbb kedves lennék azzal, akitől segítséget akarnék kérni, nem pedig lényegre törő, de szerintem nem fogunk sokra jutni, ha megpróbáljuk megfejteni, most miért mondok, vagy gondolok dolgokat. Biztos van a tequilának is valami sajátos logikája, ahogy a földön a legtöbb dolognak van valami logikája, de én most nem kifejezetten látok túl a saját orromon, meg a fejem felett gomolygó gondolatfelhőkön. Tudjátok, mint a képregényekben. Na, arra gondolok. Nem igazi felhőkre. Csak nem jut eszembe, azokat hogy hívják.
- Ne próbáljam meg inkább én? Lehet, hogy kívülről több szerencsénk lesz, megpróbálhatom megpiszkálni - nos, most viszont majdnem biztos, hogy részeg Cece túlságosan is sokra tartja részeg Cece-t, fogalmam sincs, ki tudnék-e rántani a helyéről egy ajtót, ha úgy igazán beragadt, főleg, ha a zár is, de ezt bizonyára csak azért mondom, mert nem láttam egy szimpatikus biztonsági őrt sem, vagy bárkit, aki úgy nézett ki, mint aki higgadtan és okosan meg tudna oldani egy ilyen problémát - Vagyis… oké, valószínűleg nem menne, bocsi. Nincs nálad egy ablak, amin ki tudnál mászni? - ezt az elgondolást meg nyilván holmi filmekre alapozom, hogy az ilyesmi megeshet, és csak odázom el az igazság pillanatát, amíg a helyére rángatom a ruhámat és óvatosan lehúzom a wc-t. Meg… még egy kicsit aggódok, hogy mi van, ha beszorulok én is, és akkor ketten fogunk itt senyvedni, de azt hiszem, ennek azért nincs túl sok esélye.

Két perc múlva ki is derül, hogy én ezt ma megúszom, mert akadály nélkül “kitörök” a fülkéből, és azért a rend kedvéért megrángatom kicsit az ajtót, ami mögött szerencsétlen Winnie vesztegel.
- Helló, Winnie - Winnie. Winnie? Winnie. Majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy Winnie-nek hívják azt a lányt múltkorról. Persze, bárki mást is hívhatnak Winnie-nek, de nem hasonlít a hangja? Mondanám, hogy akkor ennél sokkal józanabb voltam, de sokkal semmiképp, szóval... ööö... nem tudom? El is felejtek bemutatkozni, aztán inkább szándékosan nem mutatkozom be. Ha tényleg ő az, akkor talán nem egy fülkefaltól elválasztva akarom, hogy "viszontlássuk" egymást - És öhm… megmosom a kezem, aztán megpróbálok keríteni valakit, aki megoldja a problémádat, jó? - nem mintha egyébként ne lenne jobb esti program két wc fülkéből beszélgetni vele (mármint, most nem azért, oké, hogy részeg vagyok, de egész romantikusan hangzik, tudjátok, mint amikor egy zárt ajtó két oldalán kommunikálnak egymással az emberek, vagy leveleket csúsztatnak át egymásnak, és mivel lehet, hogy ismerem őt, ő meg nem tudja, hogy én vagyok, hát akár tényleg lehetne is jó móka), szóval, hogy ez még mindig jobb, mint ami most már odakinn vár a munkatársaimmal, szóval tényleg megmosom a kezem, kimasírozok (Winnie remélem, addig túléli hiányomat), és előbb-utóbb kerítek egy tagbaszakadt férfiembert, aki ha más nem, jól leemeli a fülke ajtaját, úgy ahogy van.
És bár tökre nem lenne muszáj - gondolom -, de azért úgy vagyok vele, hogy nagyon casually addig én támasztom a mosdó falát a szárítóautomata mellett és megvárom a sztori végét. Mert ugye, még ez is jobb program. Bár amúgy haza is mehetnék. Itt hagyhatnám most én őt. De tökre nem vagyok kicsinyes ember.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & winnie | find me in the club
cece & winnie | find me in the club EmptyPént. Jan. 22 2021, 17:00

you like to put on my dress

i like to put on your boots

Néha hajlamos vagyok túlpörögni helyzeteket. Na jó, nem néha, hanem mindig. Az egyetemet például hetente kétszer akartam ott hagyni, főként vizsgaidőszakban, a szemeim előtt egyre csak a nullák peregtek a diákhiteltörlesztőm mögött. Fogalmam sem volt, mi éri meg és mi nem; tulajdonképpen a legtöbb dologról nem volt fogalmam. A nevelőcsaládom eléggé… Konzervatív sok tekintetben. Nem annyira, hogy ne tudják, mi az az informatika, de eléggé, hogy ne engedjenek kollégiumban lakni, mondván, az tele van drogokkal, piával és fiúkkal. Mondjuk sosem vallanám be, hogy azért annyira nagyot nem tévedtek, de azért normális emberek mindig akadnak.
Mint például ez a kedvesen csengő hang a másik mosdóból, annak ellenére, hogy most is épp túlpörgöm a helyzetet. Már azon gondolkozom, hogy hány napig ne egyek, hogy esetleg ki tudjam préselni magam az ablaknyíláson – ami, tekintve, hogy nem tudom kinyitni az ajtót, tulajdonképpen lehetséges jövőkép – amikor rájövök, hogy nem csak hallja amit mondok, de akár segíteni is hajlandó.
Van itt egy, de azt hiszem, hogy túl kövér vagyok hozzá – sóhajtom. – Legalább ha valaha kijutok innen, jó motivációm lesz az egészségesebb táplálkozásra. Nem az lesz a kérdés, szeretném-e a harmadik szelet pizzát, hanem hogy kiférek-e majd tőle egy ablakon. – Annak idején a középiskolában is valami hasonlókkal próbáltak rávenni arra, hogy megmásszam a kötelet, ami a tornaterem plafonjáról lógott. Mi lesz, ha bent ragadsz egy égő épületben és ki kell menekülnöd? Hát Mr. Whitaker képzelje, elég kicsi az esélye, hogy lesz egy kötelem, amin le tudok ereszkedni biztos földre, még kevesebb az esélye, hogy az nem ég el ugyanúgy. Az ablakon kiugrásról bezzeg egy szó sem esett, pedig az többször található az épületeken.
Kicsit remélem, hogy talán egy amazonnal hozott össze a sors, aki egyszerűen feltépi az ajtót, hogy aztán a karjaiba kapjon és meg se álljon velem Themysciráig, és… Na jó, nem. Oda ne vigyen. Nincs internet. Mindenesetre ez az álom amúgy se következik be, mert nem meglepő módon az amazonoknak jobb dolga is van, minthogy lepukkant queensi bárok mosdóit járják.
Persze, csak nyugodtan! Nem rohanok sehová. Mármint, érted… Nem is tudok – nevetek fel. Nem tudom, hogy a mosdó akkusztikája ennyire visszhangos, vagy az én fejembe égett bele örökre a hang, de a nevetésem határozottan kissé őrültnek tűnik. És kínosnak. Menthetetlenül kínosnak.
Persze bennem van a gondolat, hogy talán nem is jön vissza. Megtehetné, nem vagyok én neki senkije, csak a fura hang az ajtó mögül, a pszichológusok nagyobbik része szerintem azt ajánlaná, hogy ne figyelj rájuk. Azért valahol mégis megnyugtat, amikor végül egy elég egyértelműen férfi hang dörren fel, figyelmeztetve arra, hogy bejön. Nem tudom, kiket figyelmeztet mondjuk, a koitálás óta nem nagyon voltak szomszédjaim.
Először a fickó is a kilinccsel próbálkozik, majd miután rájön, hogy nem az van beragadva, motyog valamit a zsanérokról, és nhány percre megint eltűnik. Mikor visszaér, motoszkálást hallok az ajtó mögül; azt hiszem, a zsanérokat csavarozhatta éppen, ugyanis még néhány perc múlva hirtelen egy az egyben eltűnik előlem az ajtó akadálya.
Már évek óta mondom, hogy ki kéne cserélni ezeket a régi vackokat – rázza a fejét a fickó, aki halványan ismerős; talán a kidobó lehet.
Egy kicsit tétován álldogálok még a vécéfülkében, mielőtt észbekapnék, hogy szabad az út. Átlépek a földre esett zsanérok felett és mosolyogva hálát adok a fickónak amiért segített. Ő pedig a falnak támasztja az ajtót, miközben pedig kimegy, arról magyaráz, hogy keres valami szalagot a mosdóra, hátha… Nem tűnik fel valakinek, hogy nincs ajtó. Bár akinek ilyen apróságok nem tűnnek fel, azt szerintem már nem is zavarja, hogy van-e.
Izé… Köszi! – fordulok végül a megmentőm felé. Már nem az őr, hanem a másikuk. A hang a túloldalról. – Komolyan azt hittem, hogy ott kell majd leélnem az életem, már azon tanakodtam, hogy a vécépapír jobb felhasználása lenne-e a végrendelet írása, mint az eredeti funkció, nem mintha olyan sokról tudnék végrendelkezni, csak az olyan lezárás nélkülinek tűnik, ha…!
Eddig a pillanatig nem nagyon sikerült ráfókuszálnom a lány arcára, a gondolataim ezer felé szaladtak. Most viszont gyomron vágott valami… déja vu szerű érzés. Ismerném valahonnan? Nem jut eszembe semmi konkrét, de ez nem sokat jelent. Mint mondtam, a korábbi eseteknél hajlamos voltam… Többet inni mint kéne. Ami ekkora testmagassággal amúgy nem nehéz. Most sem vagyok teljesen nullás szinten, bár tegyük hozzá, hogy most jól funkcionálok, és olthatatlan vágyat se érzek arra, hogy asztalokon táncoljak. Az viszont a kelleténél lassabban esik le, hogy már illetlenül hosszú ideje bámulom hunyorogva.
Ne haragudj, elbambultam – rázom meg a fejem aztán, megint felnevetve. – Szóval… Akkor így szemtől szembe is szia. Még mindig Winnie! – Felé nyújtom a kezem. Aztán rájövök, hogy most jöttem ki a vécéből. – Hopp! Bocsi. Nem túl higiénikus… Egy pillanat és megmosom.
A kelleténél azzal is több időt töltök el, hogy a tökéletes víz-melegségi szintet beállítsam. – Tényleg köszi. Próbáltam beszélni a barátnőmmel, akivel jöttem, de azt hiszem őt túlzottan leköti, hogy felszedjen valakit, szóval nem nagyon tudtam volna megmozdítani. Mit is mondtál, hogy hívnak? – Lehet, hogy nem is mondta. Igazából fogalmam sincs, de azt nem lenne túl udvarias megkérdezni, hogy hé, amúgy táncoltam már előtted pucéran az asztalon? A végén sztrippernek nézne.

cece & winnie | find me in the club 2624752903  |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & winnie | find me in the club
cece & winnie | find me in the club EmptyCsüt. Jan. 28 2021, 20:42
nothing but thieves

Nem is olyan rossz ez az egész, mint gondoltam, hogy lesz. A kidobó persze nem tanúsít túl nagy lelkesedést, hogy neki kelljen megmentenie valakit a női mosdóban, de legalább nem is akadékoskodik, és meg is csinálja, amit kell, pedig nem vagyok benne biztos, hogy ez beletartozik-e az ő munkaköri leírásába - valószínűleg nem, miért is tartozna? Ahhoz képest pláne tök hatékony, én meg nagyon kedves érdeklődéssel, tök kussban támogatom érzelmileg, mintha szüksége lenne rá, de hátha értékeli, hogy van közönsége, aki aztán megcsodálhatja áldásos keze munkáját.
Istenem. Nem érzem magam kevésbé részegnek attól, hogy a falat támasztom, a csempe hideg a csupasz vállaim alatt és elgondolkodom, vajon akarom-e egyáltalán, hogy a csempe a bőrömhöz érjen, és kicsit nehezemre esik egy helyben állni, szomjas is vagyok, meg egészen picikét, tényleg csak egy picikét szédülök is. De most már túl kíváncsi vagyok ahhoz, hogy ne várjam ki a sztori végét, és ne tudjam meg, hogy a véletlen tényleg ilyen vicces kedvében van-e, hogy Winnie a wcből egyben tényleg Winnie e az ágyamból.
Tiszta humorzsák vagyok.

Lazán összefonom az ujjaimat, egyik lábam a másik előtt kalimpál hol átteszem az engem támasztó lábfejemen, hol amellett tipródok, és amikor Winnie végre kibukkan a wc fülkéből, egy olyan AHA, MEGVAGY-fajta mosollyal nézek rá. Aztán ez a mosoly elmúlik, ahogy bólogatok ugyan arra, amit magyaráz, viszont nem látok az arcán, vagy a szemében egy szintén ilyen AHA pillanatot felcsillanni, szóval már kezdek majdnem tök csalódott lenni. Aztán bámul rám egy kicsit, én meg azt hiszem, hogy na, majd most!!, de végül... semmi. A nagy büdös semmi.
Mármint, értem én, csak egy éjszaka volt, még csak nem is egy teljes éjszaka, egy elég gyors éjszaka, aztán mire felébredtem, már szinte nyoma sem volt, de tényleg ennyire felejthető vagyok? Hülye kérdés. Nyilván az vagyok. Ha nem lennék az, akkor úgy képzelem, egészen más fajta életet élnék, akkor felismernének az emberek, akikkel lefeküdtem és nem csak a munkatársaimmal járnék bulizni, sőt, akkor bizonyára nem is bujkálnék a munkatársaim elől egy mosdóban, egy lánnyal, akivel lefeküdtem, de meg sem ismer.
A tequila egészen elfeledtette velem, hogy úgy nem mellesleg egy romhalmaz vagyok.
Egy felejthető romhalmaz.
Egy felejthető romhalmaz, akinek az élete semmilyen téren nincs rendben, szóval teljesen érthető, miért nem szoktak összejönni neki az ilyen dolgok sem. Mármint, velem sosem történt olyan, hogy mondjuk bevásárolni mentem volna, valakivel ugyanazért a paradicsomért nyúlunk, és BUUUMM. Instant happy end. Nincsenek amúgy ilyen nagy vágyaim. Beérném azzal is, ha kicsit kevésbé utálnám magam, meg ha tudnám, mit akarok kezdeni az életemmel.
Szóval a tequilán most kicsit átüt a valóságom, és bár az előbb még arra gondoltam, hogy én ma már csak kólát fogok inni, hátha a cukor meg a koffein kicsit összerak, most mégis jó ötletnek tűnik még egy tequila sunrise. Mit árthat, nem?

- Semmi baj. És szívesen - mondom aprókat bólogatva, nem tudom egyébként, miért és mire is bólogatok még mindig, lehet csak a belső hangokra, meg lehet, hogy csak azért, mert arra igazából nem voltam felkészülve, hogy Winnie majd nem ismer meg. Mármint tökre arra számítottam, hogy majd leesik neki, és akkor nevetünk a dolgon egy jót, mert inkább nevessünk, semhogy kínos legyen, remélem, nem lesz kínos, szóval gondoltam majd normálisan elcsevegünk, mint az emberek, akik már lefeküdtek egymással ismerik egymást, legalább egy kicsit. Persze most pont nem jut eszembe túl sok hasznos infó Winnie-ről, pedig biztos tudnom kéne dolgokat, de azzal vigasztalom magam, hogy hé! Én legalább emlékszem rá. Máris több plusz pontom van, mint neki. Nem mintha ez valamiféle verseny lenne, nyilván nem az, alkohol is volt a dologban, szóval amúgy nem is kéne magamra vennem, meg nem is kéne egy kicsit neheztelnem, deeee... nos, mit mondhatnék? Lehet, hogy romhalmaz vagyok, meg felejthető, de közben ember is, és bár nincs túl sok egóm, a jelek szerint valamennyi mégis csak van. Pár tequilányi biztosan.

Afféle "ah, persze, csináld csak" bólintással hagyom aztán, hogy menjen megmosni a kezét, közben én ellököm magam a faltól, picit tipródom, de amúgy attól még figyelek, csak próbálom eldönteni, hogy akkor most az kevésbé ciki, ha rögvest lelépek, mintha itt sem lettem volna és nem forszírozom sem ezt a mait, sem a múltkorit, vagy inkább hívjam fel a figyelmét arra, hogy ismerjük amúgy egymást, és maradjak. Vagy a kettő kombinációja. De most épp nincs egy reális csont sem a testemben.
- Cecilie - állok aztán meg úgy, hogy rálássunk egymásra a tükörből, és még egy suta intést is intézek a tükörképem felé, aztán valami nyilván döntésre jut a fejemben (nem azt mondom, hogy logikus, vagy értelmes, vagy okés döntésre), és a következő percben már csak arra eszmélek, hogy kérdést intézek Winnie-hez - És, mik a terveid most, hogy kiszabadultál, szabad vagy, tiéd a világ? Hátrahagyod a barátnődet, vagy mondjuk... van kedved meginni velem valamit? - végül is, ha már felejthető romhalmaz vagyok, akár lehetek kétszeresen is felejthető romhalmaz, nem? Vagy csak elindítom a telefonomon a stoppert, hogy megnézzük, mikor esik le neki.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cece & winnie | find me in the club
cece & winnie | find me in the club Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
cece & winnie | find me in the club
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Winnie "the Pooh" Fischer
» the greatest show || winnie & anton
» jill & winnie | and we will come back home
» Jas & Bray - Twins meet in the club
» The Asylum Club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: