New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Jas & Bray - Twins meet in the club
TémanyitásJas & Bray - Twins meet in the club
Jas & Bray - Twins meet in the club EmptyPént. Dec. 13 2019, 19:00

Jasmine & Braylen
'I'm not a girl you know. I'm not a person like that'
Nem érzem magamat vétkesnek csak azért, mert a legtöbb húszas éveiben járó fiatal nők életét élem, ahogy hazugnak sem gondolom magam, amiért azt mondtam szüleimnek, hogy barátnőmnél alszol, hiszen átmentem hozzá, ott szépen elkészültünk, éppen csak nem alváshoz. Az, hogy végül nem aludni térünk és nem is a netflixet kattintgatjuk takaróba burkolózva és kócos hajjal, az számunkra kicsit evidens volt, egyikünk sem az a fajta, aki nem inna meg szívesen egy pohárnyi bort, miközben hangulatos teraszon nézzük az esti New York tájképét, vagy elsétálunk kedvenc legközelebbi szórakozóhelyünkre, hogy levezessük a mindennapok stresszét.
Ma az utóbbira határoztuk el magunkat és milyen jól is tettük, a szórakozóhely éppen megfelelő zsúfoltságig van tele, a vendégek zöme igencsak szemrevaló, akikkel könnyen lehet beszélgetni, egy-két nyelvi akadályt kivéve, de New York különösen Manhattan sosem arról volt, híres, hogy csak amerikaiak lakják. Barátnőm frappánsan meg is jegyzi, hogy mennyire sok itt a külföldi és valahol boldogsággal önt el, hogy rám már teljes amerikaiként gondol, holott közel sem vagyok annyira őshonos, mint amennyire érzem magam. Szüleim még nem mondják magukat amerikainak, én viszont már itt születtem, itt nőttem fel, úgyhogy a családfán kívül semmi más nem köt az ázsiai kontinenshez.
Ahogy telik az idő, egyre inkább kezdem jól érezni magam, egy kisebb társasággal ültünk le iszogatni, de lassan elérem azt az alkoholmennyiséget, aminél többet semmiképpen sem szabad innom. Nem szüleim miatt, én határoztam így, hiszen jól akarok kinézni, vonzó akarok lenni, egy össze-vissza billegő nő ellenben sehogy sem az.
Kissé nehezen fogadják, hogy nem szeretnénk még egy kör ivászatot, azonban ahogy mindig, a tánc most is jó mentség. Ki ne élvezné két - vagy több - csinos lány mozgását nézni, mi több érezni? Ahogy én is szeretem magamon érezni mások tekintetét, de még jobban szeretek a zene ütemeit hallva mozgatni törzsemet és végtagjaimat. Mintha színpadon állnék, csak most én választottam a ruhámat, egy combközépig érő feszes fekete, enyhén csillogó darabot, ami egyben dögös, ám elrejt mindent, mit szeretnék csak azoknak megmutatni, akiket én választok.
Elmúlik éjfél és a hely atmoszférája kezd kicsit bevadulni. Való igaz, hogy tudnom mit csinálok, így nem lehet kifogás, hogy hogyan került egy sztriptízrúdhoz. Egyszerűen csak imádom! Mindent, mi itt van, én imádom!
Mikor magassarkúm már nem az üveglapon kopog, hanem valamelyest a tér egy csendesebb táján beszélgetek régi és új ismerőseimmel kezemben egy Jack Danielsel félig megtöltött pohárral, a velem szemben álló srác válla fölött elpillantva ikertestvérem arca formálódik ki a félhomályban. Testem megfeszül az ijedtségtől, nekünk itt nagyon nem kellene összetalálkoznunk. Reménykedve benne, hogy tán még nem látott meg, kellemetlen mosollyal kérek elnézést a többiektől, majd lefejtem derekamról a mellettem álló fiú - talán Kevinnek hívják, de nem jegyeztem meg - karját és amilyen feltűnésmentesen csak tudok, megpróbálok távozni a mosdókhoz vezető folyosón keresztül. Bár ami azt súgja, jócskán üldözöttnek érzem magam, mégis próbálok határozottan és kiegyensúlyozottan haladni a mosdók felé, mintha mi sem lenne természetesebb.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jas & Bray - Twins meet in the club
Jas & Bray - Twins meet in the club EmptySzer. Dec. 25 2019, 19:00

Jas & Bray
- Szóval állunk az út közepén. Előttünk a sarkon meg...
- Várj, várj! Ez mikor volt? - Könyökömmel tapintatosan meglököm Seth oldalát, aki annyira bele van feledkezve a történetbe, hogy kissé meg is billen és egy pillanatig úgy tűnik, hogy el is fogja veszíteni az egyensúlyát. A túloldalán álló Finn azonban szabad kezével megtámasztja. Szinte hallom kattogni a haverunk agyát, ahogyan feldolgozza a kérdésemet és próbálja összeegyeztetni a gondolataival, amelyek már jócskán be vannak lassulva az este folyamán elfogyasztott alkoholnak köszönhetően.
- Múlt héten... A faszt, várj, két hete. Igen! Szóval előttünk a sarkon totál ki volt égve a lámpa. Mint a horrorfilmekben. Jelezném, hogy legalább húsz perce vártunk már ott, mert ez az idióta... - Ezen a ponton teátrálisan felém int, én pedig nem bírom ki, hogy ne vigyorogjak rá a többiekre, mert nagyon is tisztában vagyok a történet végével. Ott voltam. - Azt mondta nekünk, hogy még megszerzi a csaj számát, aztán mehetünk. Szóval ott vártunk rá...
- Én már abban sem voltam biztos, hogy látjuk még - szúrja közbe Finn, én meg kis híján beleröhögök a sörömbe. Kétségtelen, hogy élvezem a figyelmet, sőt még az is kifejezetten jellemző rám, hogy ha nem kapom meg, akkor teszek az ellenkezőjéért. Az anyám és a nővérem legtöbbször csak megdorgálnak, rám szólnak, hogy ne produkáljam magam. A haverjaim viszont úgy tűnik kifejezetten élvezik a dolgot, mert állandó jelleggel emlegetik, ha valami hülyeséget csinálok, így ha akarnám sem tudnám elfelejteni a két héttel ezelőttit sem. Pedig csak annyi történt, hogy az aktuális házibulit a bejárat helyett a hátsókerten át hagytam el - ahol egyébként a Seth által emlegetett lánnyal múlattam az időt -, és az East River menti sétányon kerültem meg azt a pár házat, ami elválasztott a rám váró barátaimtól. Az utca végén uralkodó kísérteties félhomályban pedig szinte adta magát az ötlet, hogy előugorjak a fák mögül.
Oda sem figyelek igazán a történet végére, helyette a szórakozóhelyen hömpölygő tömeget figyelem, s miközben meg-meg akad a szemem egy kifejezett arcon, még a sörömbe is van időm belekortyolni. Egészen új számomra ez a hely, mert tulajdonképpen csak hallgattunk arra a csapat lányra, akiket abban a romkocsmában szedtünk fel, ahol alapoztunk, de el kell ismernem, hogy nem okoztak csalódást. Sem a hely, sem pedig a lányok, habár egyelőre nem érzem a késztetést, hogy hazavigyem a lányt, akinek a derekán nyugszik a kezem. A füléhez hajolok, hogy megkérdezzem akar-e táncolni, a következő pillanatban pedig már a sörömtől szabadulok meg, hagyva hogy a lány a táncparkett felé húzzon.
Szinte a mellkasomban érzem, ahogyan a zene dübörög és fogyasztottam is annyit, hogy eléggé el tudjam magam engedni. A lány mozgása és feszes ruhába bújtatott alakja helyett viszont egészen máson akad meg a szemem, amire - sőt, inkább akire! - kétszer is oda kell pislantanom, hogy meggyőzzem magam róla: nem káprázik a szemem. Jasmine az és az udvartartása. Tulajdonképpen lehet a barátai, vagy tök ismeretlen emberek társaságában is, soha nem igyekeztem különösebben megjegyezni, hogy kikkel tölti az idejét, mint ahogyan ő sem járatos az én köreimben. Ikertestvérek létére mondhatni egészen kevés közünk van egymáshoz a mindennapokban. Őszintén, ki akarná végignézni, ahogy a húga egy sztriptízrúd mellett táncikál? Ezért otthon triplán ki kell majd mosnom a szemeimet.
Ha nem nyilvános helyen lennénk, most valószínűleg Edvard Munch leghíresebb festményét imitálva venném tudomásul, hogy a húgom, a tökéletes, okos, jól nevelt, finom hölgy(!) mégsem feltétlenül olyan angyali, ahogyan a szüleink gondolják. Én már gyerekkorunk óta ezt szajkózom, de senki nem hitt nekem. Micsoda világ!
Próbálom ugyan kiverni a fejemből, amit láttam és a karjaim között tartott lányra fókuszálni, a csípője mozgására és a parfümje illatára, ami az orromba szökik, amikor közelebb hajolok hozzá. Az azonban már a korábban elfogyasztott üzemanyagnak hála villám sebességgel gyártja a potenciálisan előnyömre fordítható szituáció végkimeneteleit. Így amikor újból felpillantok, tekintetemmel Jas-t keresve, már tudom mit fogok neki mondani. Előbb csak el kell kapnom, mert amint összetalálkozik a pillantásunk, úgy menekül előlem, mint őzike a reflektorfény elől.
- Mindjárt jövök - szólok oda a táncpartneremnek, közben azonban egy pillanatra sem tévesztem szem elől a húgomat, akit a tömeg ellenére is könnyen utolérek, még mielőtt beérne a női mosdóba. Így annak a dilemmának a megoldása, hogy hajlandó lennék-e miatta bemenni a női mosdóba, egy másik napon kell, hogy megoldásra kerüljön. Elkapom a karját és igyekszem finoman magam felé fordítani, miközben lenézek rá.
- Hercegnő! - Pimasz mosoly költözik az arcomra, miközben a kezem már a könyökére csúszik. - Nem úgy volt, hogy te ma pizsi partizol valamelyik udvarhölgyeddel?

731 | öltözék | te ördögfajzat Jas & Bray - Twins meet in the club 1556694851 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
Jas & Bray - Twins meet in the club Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: Jas & Bray - Twins meet in the club
Jas & Bray - Twins meet in the club EmptySzomb. Dec. 28 2019, 22:09

Jasmine & Braylen
'I'm not a girl you know. I'm not a person like that'
Vannak véletlenek, amiket el lehet fogadni, de azzal én semennyire sem tudom kiegyezni, hogy egy helyen kötöttünk ki a tesómmal és ez úgy rontja el az egész napot, ahogy azt hittem, lehetetlenség. Tesós buli, mi? Előtte sosem erőltettem bizonygatni, hogy mennyire nem vagyok áldott jószág, aminek apáék hisznek, de azért nyíltan sem mondtam ki, hogy ne tudjon fogást találni rajtam, ne legyen fegyvere ellenem.
Most már van. Pontosan ezért kissé ingerülten haladok a női mellékhelyiség felé, hajtogatom magamnak, hogy talán nem is vett észre, pedig nem a semmi miatt állt belém egy kés, mikor megláttam őt farkasszemet nézni velem a táncparketten keresztül, annyi ember takarhatott volna, de biztos ő megtalálta a módját, hogy átlásson a vállak és mellizmok között.
Határozottan és megállíthatatlanul haladok előre, nem nézek hátra, holott érzem a közeledését, szaporábban viszont nem kezdem el szedni a lábaimat, mert annyit nem ér az egész, nem fogok tőle elfutni. Miért tenném?
Megérzem kezét karomon, s csak ekkor fordulok felé. Nem nézek rá ártatlanul, mint aki nem tudna semmiről, ahogy azt sem tettetem, hogy nem tudtam, hogy utánam jött. Túl egyszerű lett volna, ha csak szemet hunyunk egymás felett és jól érezzünk magunkat, én a saját társaságomban, ő meg a saját szösziével.
- Kisherceg? - nézek rá már-már számon kérően, hogy mit akar tőlem, de aztán semleges tekintettem próbálok rá nézni, mert nem akarom megadni neki az örömöt, hogy jobban szórakozzon rajtam. Kérdésére egy sóhaj kíséretében visszahúzom kezemet, ezzel jelezve neki, hogy engedjen el.
- Úgy volt. Aztán változott.  - nézek rá, de látom rajta, hogy nem veszi be a dumát. Oké. - Mindenkinek mást jelent a pizsi parti, mondhatni nem beszélünk egy nyelvet otthon. Tudod hogy van ez... - bökök rá, hisz ő is itt van, még ha sokkal köztudottabban, mint mondjuk én. Közelebb állok a falhoz és megfogom Bray vállát, húzom felém, hogy elférjenek a mögötte elhaladó wc-re igyekező lányok, de azért figyelek, hogy ne érjek a ki tudja mennyire koszos falhoz. És ha már így alakult, jobban felé fordulok, végtére is nekem nem szükségletem most követni a lányokat.
- Ikrek vagyunk, ha neked szabad, nekem is illene, az más dolog, hogy én nem akarom elszomorítani apáékat a viselkedésemmel. - fonom ölbe karjaimat elsősorban azért, mert nem messze nyitva van egy ablak és jön rám a hideg levegő. - Jobb, ha nem tudjak... - mondom, már sokkal visszafogottabban és lágyabb hangon. Meg kell értenie, na meg csak nem lesz akkora szemét, hogy beköpjön. Nem szeretek kiszolgáltatva lenni, úgyhogy a következő napokban - ha még nem köpött be -, muszáj kitalálnom valamit, amivel védhetem magam ellene.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jas & Bray - Twins meet in the club
Jas & Bray - Twins meet in the club EmptyCsüt. Jan. 09 2020, 14:47

Jas & Bray
Pénz a pénzzel házasodik. Ezzel mindenki tisztában van, aki nem az ótvar Disney meséken nőtt, hanem a való életben, olyan státuszban, mint mi, a Yang gyerekek. Hiába hintik el a mesékben, hogy a szegény sorból származó főszereplő kemény munkával és tiszta szívvel elnyerheti az igaz szerelmet és végtelenségig tartó boldogságot, a helyzet az, hogy a világot sokkal inkább a pénz és érdekek irányítják, mint a tiszta érzelmek. Példának okáért ott van a saját apám, aki a neveltetése és státusza ellenére is egy mocsok nagy tetű és nem is vethetném meg jobban azért, amit anyával a háta mögött tesz. Pedig valószínűleg mindannak, amit a mindennapokban művel, még a felével sem vagyok tisztában. Azt is inkább igyekszem elfelejteni, amit már akaratom ellenére, de sikerült megtudnom, a torkomon gond nélkül leguruló röviditalok és sör pedig hibátlan megoldásnak bizonyul erre.
Nyílt ellenállásom reprezentációja minden olyan este, amikor a repertoárom vállalhatatlan viselkedéssel és olyan emlékekkel bővül, amelyeket hatan sem tudunk hiánytalanul felidézni. De minden ilyen alkalommal azt igyekszem bizonyítani az otthoniaknak, hogy alkalmatlan vagyok arra, hogy mint vásári majmot parádéztassanak a tehetős ismerősök között és az előnyösebb pozíció érdekében bárkivel is megpróbáljanak összehozni. Eszemben sincs a nővérem sorsára jutni, abban pedig sosem voltam jó, hogy ártatlannak adjam el magam, akár csak a húgom. Már öt éves korukban is inkább neki hittek, szóval biztosan ez az ő egyik tehetsége, amiben mai napig verhetetlen.
Vagyis kifejezetten verhetetlennek gondolom, amíg össze nem akad a szemünk. A menekülése csak a bűnösségét igazolja, én pedig egyszerre érzem magamat izgatott kisfiúnak, aki először ülhet hullámvasútra és vadászó nagymacskának, aki az áldozatát kergeti, nagyon is tisztában azzal, hogy az övé a győzelem. Üdvözült mosollyal tekintek le Jasre, amikor sikerül elkapnom a karját, még mielőtt bemenekülhetne a női mosdóba előlem. Ugyan legalább annyi joga van a hajnalokba nyúló szórakozáshoz, mint ahogyan én is megadom magamnak a lehetőséget, azzal is tisztában vagyok, hogy ő nem kap érte a fejére a szüleinktől úgy, mint szerény személyem. Ez pedig kifejezetten idegesít.
- Á, hát persze. - Igyekszem olyan arckifejezést ölteni magamra, amely csak egy kicsit is közel áll az archoz, amiről azt lehet leolvasni, hogy abszolút megértem, amit mond, de én magam is tudom, hogy elég nyilvánvalóan rám van írva: egy szavát sem hiszem el. - Szóval ha netán otthon elkotyogom mit láttam ma éjszaka itt, akkor anya meg apa kicsit sem lesznek meglepődve, igaz? - Vigyorogva vonom fel a szemöldökömet, miközben a mutatóujjamat felemelve ütögetem azt finoman az államhoz, mintha csak valóban elgondolkodtatna a kérdés. Közben hagyom, hogy arrébb húzzon, s még egy röpke pillantást is megengedek a hátam mögött elvonuló lányok felé.
- Veled ellentétben én tudok vigyázni magamra. - Megvonom a vállamat, a fölényes mosoly még mindig ott a szám sarkában, ahelyett, hogy tovább akarnám szorongatni a karját, miután kibújik a fogásomból, összefonom magam előtt a sötét ingbe bújtatott karjaimat, szinte vele egyszerre, amire előbb felhorkanok, majd rövid nevetést hallatok. Ennyire még mi sem lehetünk ikrek, basszus! Inkább leengedem a karjaim, és mély levegőt veszek. Még nem tudom hogyan, de az előnyömre kell fordítom mindazt, amit ma láttam.
- Egy ekkora sztorit miért ne mesélnék el otthon is? - Újabb pimaszul gátlástalan vigyor kezd dominálni az arcomon. - Szerintem szenzációs! Gondolj csak bele... - Direkt húzom az agyát, a helyzet fokozása érdekében még az egyik kezemet is a vállára teszem. - Mekkora az esélye, hogy egy ekkora városban, ennyi szórakozóhellyel épp ma este ugyanoda térünk be? - Nem várok választ, mégis felvont szemöldökkel keresem a pillantását, szégyentelenül kihasználva, hogy most nagyon is kellemetlen lehet számára, hogy épp az ikertestvére látta meg ma éjszaka.
585 | öltözék | te ördögfajzat Jas & Bray - Twins meet in the club 1556694851 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
Jas & Bray - Twins meet in the club Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: Jas & Bray - Twins meet in the club
Jas & Bray - Twins meet in the club EmptySzomb. Jan. 11 2020, 15:01

Jasmine & Braylen
'I'm not a girl you know. I'm not a person like that'
A bátyám és köztem az a legnagyobb különbség, hogy én nem kezdek el lázadozni és ott keresztbe tenni másoknak a saját javamra, ahol csak tudok, nem égetem iskolai viselkedésemmel a szüleimet és nem fájdítom a szíveimet olyannak, amivel felesleges lenne. Hiába ragaszkodok Brayhez hasonlóan én is a saját elképzeléseimhez, ezeket nem hányom a szüleink szemére, miként mai napig nem állítottam azt sohasem, hogy nem számíthatnak rám a jövőben. Végül úgysem fogok nekik csalódást okozni, mert olyan férfival házasodok meg, akit ők is díjaznak, viszem a családi vállalatot tovább, ha igényt tartanak rám, ám mindeddig a saját fiatalságomat szeretném kiélni, ehhez ragaszkodom. Mondhatni ugyanolyanok vagyunk az ikertesómmal, csak az eszközeink mások, ellenben az embereket pont az eszközeik különböztetik meg leginkább. Én eltitkolok előlük bizonyos dolgokat, mely lehet bűn, de összességében mégsem fáj nekik annyira, mint Bray állandó balgaságai, ki telibe lejáratja a családot. Ezidáig ezen még nem sosem vitáztam vele, mivel még ő sem tudta, mindössze erősen sejthette, hogy a tánc nem csak annyit jelent számomra, mint amennyinek tűnik, most viszont a sarkamban van, úgyhogy változások jönnek, mert változtatnom kell, hogy a kártyavár ne boruljon össze egy másodperc alatt őmiatta.
Tudom, hogy nem hisz nekem, nem is vártam el tőle, nem vall rá, mint ahogyan fordított esetben én is egyből tudom, hogy mikor mond igazat és mikor nem. Nekem nem ez számít, csak a fontos, hogy mint vallok be, mint mondok ki és mi az, amit merőben tagadok, bár ebben az esetben nincs miről beszélni, mert a tényen mit sem változtat semmilyen indok, miszerint itt vagyok a közkedvelt szórakozóhelyen.
- Szerencsére a bátyám pontosan tudta, hogy hol vagyok, úgyhogy legalább annyira benne van nyakig, mint én. Hogy hozhattad el a húgodat ilyen helyre? Minden rosszba belemártod, borzasztó... - mosolyogva, gonosz macskás szemekkel hangoztatom előre azt a beszélgetést, amit akkor mondanék, ha beköpne anyáéknak. Hisz egy helyen vagyunk, lehetetlenség lenne bebizonyítani, hogy nem tudtunk egymásról, ha kell, négy embert is befogok tanulnak, hogy engem tényleg a bátyám rángatott el bulizni, csak hogy kikapcsolódjak végre.
- És honnan veszed, hogy én nem tudok? - teljesen értetlenkedve kérdem tőle már karba tett kezekkel, amit irritálóan egyszerre hoztunk össze, s mivel ő egy másodperccel előbb engedi le karjait, így én hagyom őket összefonva. Még sosem fordult elő semmi gond, társasággal jöttem, vagyis hát barátnőmmel, de találkoztunk néhány fél-ismerőssel, nincs itt semmi gond. Persze nem is engem félt Bray, valahogy nem tudnom őt elképzelni aggódó szemekkel felém pillantani, ezzel is csak fogást akar találni rajtam.
Kiakadóan sóhajt Braylen hozzáállásán. Mintha szándékosan ott tenne nekem keresztbe, ahol csak tud és ezt ő nagyon is élvezné, még ki is nézem belőle, hogy húsz évesen is ezen gyerekes "húzzuk meg a testvérünk haját" játékért bolondul. Hogy lehet neki ennyire unalmas az élete?
- Miért akarsz háborút, mikor béke is lehetne? - nézek rá, mint aki épp most szúr a testvérébe egy tűt és várja, hogy felordítson. Nem tudom, hogy ezzel most fehér zászlót akarok-e lengetni, de engem kifejezetten idegesít, hogy egymás alatt vágjuk a fát, miközben létrát is tarthatnánk a másiknak. Nem kergetek hiú ábrándokat. - Hát éppen ez az! Miért kell még itt is... - akadok ki kicsit látványosabban, de észlelve a düh jeleit magamon, inkább elharapom a mondandóm végét, minthogy szintúgy főként a kiábrándultságnak lehetne betudni azt is, hogy még itt is el kell viselnem az ikrem jelentét, holott szívem mélyén annyira azért nem gyűlölöm, mint amennyire kimutatom. Veszek két mélyebb levegőt, majd úgy vélem, jobb lapozni, mintsem helyben egymás torkának esni.
- És miért pont ma jöttél el kikapcsolódni pont ide? - Utóbbi nem is érdekel igazán, már csak a véletlen egybeesés utószele cseng belőle. Biztos unja már, hogy egy lány sem akar vele lenni, csak a részegek...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jas & Bray - Twins meet in the club
Jas & Bray - Twins meet in the club EmptyPént. Jan. 17 2020, 19:06

Jas & Bray
Lehet, hogy volt olyan időszaka az életemnek, amikor azzal, hogy állandóan bajt kevertem, csak azt akartam elérni, hogy a szüleim rám figyeljenek. Melyik gyerek ne vágyna rá, hogy néha ahelyett, hogy lepasszolják valamilyen félig ismeretlen bébicsősznek, egyszerűen a szüleivel tölthesse az idejét? Kiskorunkban annyira rá vagyunk utalva a szüleinkre, nincs más, akit jobban szeretnénk, vagy csodálnánk náluk. Aztán felnövünk és az addig kialakult kép tulajdonképpen pillanatok alatt hullhat ezernyi apró darabra. Meg lehet próbálni visszaépíteni, de sohasem lesz már olyan tökéletes, mint előtte. Néha szeretném elfelejteni apámnak mindazt, amivel tönkretette a róla alkotott képet és minden iránta érzett tiszteletemet. Azonban mindegy egyes alkalommal arra jutok, hogy nem érdemel ő semmit. Sem megértést, sem szeretetet, de még csak az apámként iránta elvárt tiszteletet sem. Ezért is van, hogy jó ideje már nem pusztán a figyelemért keverek bajt. Hanem azért, hogy minden egyes alkalommal, amikor az akcióim a szüleim fülébe jutnak, ezzel emlékeztethessem apámat arra, hogy bármikor tehetnék rosszabbat is. Hogy időzített bomba vagyok és sohasem tudhatja, hogy mi lesz a következő. Tönkretehetném anyám, az üzlettársai és tulajdonképpen az egész világ előtt. Akkora szadista viszont még én sem vagyok, hogy megtegyem ezt anyával. Senki más nem érdekel.
Mindazon érzelmek ellenére, amikkel apámmal kapcsolatban viaskodom, mégis elmondhatjuk, hogy szorult belőlem valamennyi az ő ravaszságából és üzleti érzékéből. Tulajdonképpen ha már valaki megtanulja, hogy ezen a világon mindennek ára van, akkor megtanult mindent. Azt pedig a húgom is nagyon jól tudja, hogy mától fogva a hallgatásomnak ára lesz. Persze önmagában az is elég biztosítéknak tűnik egy elrendezett házassággal szemben, hogy tudom: apám csalja anyámat, de sosem lehet elég tartalék valaki zsebében. Én pedig tulajdonképpen teljesen véletlenül botlottam bele Jasmine-be, így tök ingyen bezsebelhetek egy újabb biztosítékot.
- Hát persze... - Rezignált félmosoly ül ki az arcomra. Itt is vagyunk újra. Mintha semmi nem változott volna gyerekkorunk óta, Jas a bűnös és mégis engem állít be a főgonosz szerepbe. - Na de Jas, te olyan felelősségteljes lány vagy! Hogy tudott rábeszélni ilyesmire a bátyád? Csak nem rossz társaságba keveredtél és vele akartad elintéztetni a dolgot? - Magam sem érzem úgy, hogy ezt a vitát bármelyikünk is megnyerhetné. A helyzet azonban az, hogy Jas-el ellentétben nekem semmilyen érdekem nem fűződik ahhoz, hogy én ebből az egészből ártatlanul kerüljek ki. Sosem hitték el, hogy jó gyerek vagyok, és hiába fogtam bele valamibe jó szándékkal, mire a szándékom végére értem, rossz lett belőle. Akkor meg minek próbálkoznék még jónak lenni?
- Nem vagy az az alkat - vigyorogva vonom meg a vállaimat, majd felemelem a kezem, hogy óvatosan meglapogassam a feje búbját. - Habár úgy érzem azok a cipők tudnának komoly kárt okozni. - A kezemmel ezúttal a haja paskolgatása helyett a lábai felé intek, s közben jót nevetek a saját megjegyzésemen. - De menekülésre nem lehetnek alkalmasak - teszem hozzá jókedvűen, habár elég valószínű, hogy ilyesmi még csak szóba sem kerülhet. Elvégre egyikünk sem keveredik jellemzően olyan társaságba, ahol bármi történne, ami miatt később talán menekülni kellene. Vagyis... érdemes lenne utána járnom, hogy a húgom pontosan milyen társaságba is tartozik, figyelembe véve az előbb látott dolgokat.
- Ugyan kérlek. Kilenc éves korunk óta eszedben sem volt békében élni velem, most meg rögtön ássuk el a csatabárdot? Te sem gondolod komolyan. - Habár a szavaimból arra is következtethetnénk, hogy bennem kilenc éves korom óta tüskeként ott van a tény, hogy minden rosszaságunkért én kaptam a taslit és szidást, a hangsúly most tulajdonképpen nem ezen van. Jó ideje ugyanis élvezem, hogy én lehetek a családban a legnagyobb rendbontó. - Itt az ideje, hogy a dolgok más irányt vegyenek - szögezem le könnyedén. Eszemben sincs azonnal rohanni a szüleinkhez ezzel a sztorival, vagy rögtön felhasználni, amit tudok. Egyelőre épp elég nekem, ha Jas tart tőlem. Egyáltalán mit rejtegethet még, ha ilyen hamar békét akar kötni?
- Lehet szó a hallgatásomról... - Lassú, minden porcikámban kiszámított mosoly ül ki az arcomra, közben pedig vetek egy pillantást a körmeimre, mintha csak azok is jobban érdekelnének a jelenlegi helyzetnél. - De annak ára van.
- Miért, talán nincs jogom hozzá, hogy akkor szórakozzak és ott, ahol akarok? - Kérdőn pillantok rá, fél szemöldököm még fel is vonom. Eszemben sincs neki magyarázkodni arról, hogy mikor, kivel és miért múlatom az időmet. - Inkább azt magyarázd meg, hogy mit művelsz itt és miért hazudsz a szüleinknek?
705 | öltözék | te ördögfajzat Jas & Bray - Twins meet in the club 1556694851 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
Jas & Bray - Twins meet in the club Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: Jas & Bray - Twins meet in the club
Jas & Bray - Twins meet in the club EmptyHétf. Márc. 16 2020, 11:23

Jasmine & Braylen
'I'm not a girl you know. I'm not a person like that'
A tesóm és én majdnem egyszerre láttuk meg a napvilágot és mégis úgy különbözünk, amennyire szinte már nem is illik ikrekként. Nem igazán tudtam sosem felmutatni közös nevezőt és bár ő ezt sosem hinné el, de gyerekként rengeteget kerestem, vágytam rá, hogy mi tesók összetartsunk, vagy csak legyen valami, ami összetart minket. Aztán belépett a lázadó korba, megőrült és nem csak hogy nem tudom vele mit kezdeni, de teljesen baromnak is tartottam. Elszomorít, hogy még mindig ezen időszak végét éljük és én már belefáradtam a várakozásba, nem várom, hogy majd biztosan minden szép és jó lesz.
Mint ahogy az sem értem, hogy mit akarok most nála elérni? Ő a tökkelütött bátyám, esélytelen, hogy kompromisszumot kössünk és vígan távozzunk a helyről miután még néhány órát a saját társaságunkban buliztunk. Bizonyára nem sikerült neki lányokat felszedni, hiszen ha így lenne, magasról tenne rám és az ittlétemre. Sosem érdekeltem őt, most hirtelen miért?
- Ami azt illeti, nem, nem keveredtem rossz társaságba. Csak jól érzem magam velük, ennyi. Nem fognak kimutatni nálam drogot, nem fogok öt sráccal egy ágyban ébredni, vagy reggel odahaza széthányni a wc-t. Ha pedig nincs miért aggódni, miért kellene a szülőket feleslegesen zargatni ezzel? - Van nekik elég bajuk, én pedig jól vagyok. Majd ha elütnek a zebrán, akkor mehet nekik a hír, hogy látogassanak meg a kórházban, feltéve, ha lesz arra nekik idejük.
Kezdem azt érezni, hogy semerre sem vezet ez a beszélgetés, mivel kettőnkről van szó, jövő ilyenkor is még itt állnánk és további érveket dobnánk a másikhoz. Melyikünk a kitartóbb? Meggyőződésem, hogy én, de a bátyámmal nem vagyok hajlandó tíz percnél többet csámcsogni egy vitán, nekem ennél van komolyabb és fontosabb dolgom is.
Amint megérinti fejemet, keserű fintorgás jelenik meg arcomon. Utálom, ha a hajamhoz érnek, arról nem is beszélve, hogy mennyire megalázó tőle ez.
- Jól gondolod, nagyon tud fájni, hogyha egy tűsarkú eltalálja a férfiak becses pontját - mondom inkább fenyegetően, mintsem egyetértően. Nem akarok gyerekes pofozkodásokba keveredni, úgyhogy itt el is harapom a mondatom, inkább kissé ingerülten fogom meg kezét és kapom le a fejemről. - Ne zsírozd már össze a hajam a pracliddal!
Kezd nagyon elegem lenni ebből, már mennék, nem is vissza, attól már rég elvette a kedvem, inkább barátnőmékhez vissza. Én békekezet nyújtok, nem fogadja el, nem is lepődöm meg, csak ez akkor azt jelenti, hogy más módszerhez kell folyamodnom, mely nekem nem annyira egyszerű, mintha tartaná a száját. Bárhogy is, nem hiszem, hogy beköpne, csak játssza az agyát és kiélvezi, hogy tud valamit, amit én nem akartam volna a szülőkkel megosztani. Ismerem ezt a játékot, nem most jöttem le a falvédőről.
- Oké - vonom meg a vállamat. - Akkor mondd el nekik. - Nem gúnyos és nem sértődött a hangom, egyszerűen csak átváltottam magam egy másik megközelítési módra. - Mondj el nekik mindent, ha szeretnél, nem lesz gond. - Én meg majd utána elsimítom velük. Az évek alatt mindig én voltam a jó gyerek, aki mindent úgy csinál, ahogy a szülők szeretnék, Bray pedig pont az aki generálta a gondokat. Köpjön be, én majd utána beszélek a szülőkkel és elsimítom velük legalább annyira, hogy ne legyen ebből hátrányom, aztán lehetséges, hogy a pletykálgatással pont a tesóm fog rosszul járni.
- Kicsit testvéribb lett volna, ha lenne egy közös titkunk, de ha ezt akarod, vallj  be nekik mindent és aztán érezd jól magad, hogy ezt megtetted. Nem fogok árat fizetni neked ezért! - Mosolyoghat, én is mosolygom, nagyon jó lehet a hangulat köztünk, ha valaki a távolból néz minket, nos hát nem éppen az.
- Jogod van hozzá - felelek a kérdésére, aztán meghallom a következőt, amire már-már meseszerűen passzol ugyanaz a válasz, melyet ő adott nekem. - Mit művelek itt? Talán nincs jogom hozzá, hogy akkor szórakozzak és ott, ahol akarok? - ismétlem meg szavait. Ikrek vagyunk. Amit neki szabad, az korunknál fogva nekem is, egyenlő bánásmódok vannak nálunk, még csak nem is muszlimok vagyunk, ahol a nőknek kevesebb joguk van.
- Neked is és nekem is megvan a magunk élete már, korán sincs meg a családias hangulat otthon, úgyhogy a közösséget és a hovatartozást nem is otthon találtam meg. Kezdetekben mindig mentem beszélgetni anyáékhoz, hogy elmeséljem nekik, mit történtek velem a gimiben aznap, de virított róluk, hogy magasról tesznek rá, vagy éppenséggel semmi idejük erre. Én pedig ezt elfogadtam, nem akartam őket zavarni, úgyhogy egy idő után nem is közöltem velük mindent. Mostanra ez odáig fajult, hogy fogalmuk sincs, ki a lányuk. Ezt ők csinálták maguknak. Természetesen az üzletnek mennie kell, példásan kell viselkednem és sokkal egyszerűbb annak látszanom, mintsem megfosztanom magam mindattól, ahogy egészen eddig éltem. - Egyikünkkel sem törődtek, ez hatással volt ránk, csak éppen mindketten máshogy reagáltunk rá.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jas & Bray - Twins meet in the club
Jas & Bray - Twins meet in the club EmptyPént. Ápr. 03 2020, 22:42

Jas & Bray
Sosem voltam túlzott híve annak, hogy azt csináljam, amit mondanak nekem. Ebből a szempontból tulajdonképpen nagyon is megértettem a húgomat, meg azt, hogy miért van az, hogy azzal ellentétben amit beadott a szüleinknek, most nagyon nem azon a pizsipartin trécsel a barátnőivel, amiről beszélt. Az a része viszont kifejezetten bökte a csőrömet, hogy míg neki mindenki elhisz mindent és meg sem kérdőjelezik, hogy ha azt mondja, hogy a barátnőjénél alszik, akkor az úgy is van... Addig a saját magánjellegű akcióimmal, amelyek már nem illettek bele a Yang családról mások számára közvetített képbe, ellenben annál inkább szolgálták a saját szórakozásomat, minden alkalommal kiérdemeltem a fejmosást és azt, hogy ennyi idősen bizony nem így kellene már viselkednem. Felnőni viszont unalmas. Eszemben sincs olyan nyársat nyeltnek lenni, mint amilyen apánk.
- Jaj, Jas. Bezzeg ha engem kell bemártani nem is érdekel, hogy hogy esik a szüleinknek. Tudod ők már nem olyan fiatalok, jobb óvni a szívüket meg az egészségüket. - Pár másodperc erejéig a kezeimet bámulom, a hüvely- és mutatóujjam összenyomom, mintha csak a körmeim kifogástalanságát akarnám ellenőrizni. Csúnya játékot játszik velem az emlékezetem, mert valamilyen okból eszembe jut, hogy valami nagyon hasonlót mondtam apámnak is, amikor rajta kaptam a titkárnőjével. Megfeszül az állkapcsom, ahogyan elönt a düh, ha csak apámra kell gondolnom és a felsőbbrendűségét bizonygató hangsúlyára, amivel helyre igazított. Holott teljesen igaza van. Ahhoz már gyáva lennék, hogy én magam leplezzem le anya és az egész család előtt, mert akkora fájdalmat már én magam sem lennék képes okozni. Még úgy is, hogy nem én követtem el. - Nem alszol rosszul a hazudozás miatt? - teszem fel könnyedén a kérdést, s kezdem érezni, hogy lankad az érdeklődésem az egész iránt.
- Ne csinálj már belőlem keresztapát, hát mit tettem ellened? - Vigyorogva nézek rá, azzal a ténnyel mit sem foglalkozva, hogy ha adnék neki időt, valószínűleg méretes listával tudna előállni, amikor vagy az idegeire mentem, vagy ténylegesen olyasmit csináltam ellene, ami miatt megérdemelném, ha megfosztana a koronaékszerektől. - Jó, jó! - nevetve figyelem, ahogyan elkapja a kezem és lehúzza a fejéről. Elhúzom a tenyeremet az övéből, s már-már úgy emelem a másikkal együtt magam elé, mintha csak védekezni akarnék. Tényleg nincs rá semmi szükség, hogy megcsapkodjon az apró kezeivel, visszafogom magam... Valamennyire.
- Ha közös titkot akarnál, nem apánkkal kötöttél volna üzletet. - Mert így történt, fültanúja voltam, le sem tagadhatná. - Lehet, hogy Te még nem látod, de az ördöggel paktáltál le. Én a helyedben vigyáznék, lehet, hogy a gyerekei vagyunk, de... - Ezen a ponton mély levegőt veszek, s néhány másodperc erejéig lehunyom a szemeimet. Hosszan fújom ki a levegőt, s néhányszor összezárom az egyik kezem, majd kiengedem az ujjaim.
Nyilvánvalóan nem Jasmine-el van itt bajom és most eljutottam arra a pontra, hogy ez ki is derüljön. A szavaimból érezhető ellenszenv, vagy szimplán a testbeszéd amivel kommunikálok könnyedén leleplez. Holott nem így akartam. Eszemben sem volt elárulni magamat, de az elfogyasztott alkoholnak hála, ami - hiába érzem most teljesen józannak magam - a hangulatomat igencsak megdobja, a harag is könnyebben önt el.
- Hm - elnevetem magam, még csak vissza sem próbálom fogni magam. - Nem is lennénk ikrek... - Néha bizony tényleg jobban örülnék neki, ha nem lennénk azok. Vagy ha lány helyett mondjuk kaptam volna egy fiút. Nem mintha amiatt panaszkodnom kellene, hogy én vagyok a családunk egyetlen valamirevaló gyereke - mármint férfi létemre. Azt a részét már nyilván nem kell belekeverni, hogy semmi olyat nem teszek, ami miatt még büszkék is lehetnének rám. - Akkor lenne, ha a teljes igazságot mondanád. Így viszont azt kell mondjam, nincs jogod felhúzni az orrod - magyarázom, s közben megrántom a vállaimat.  Nehogy már neki legyen igaza.
- Ha annyira idegesít a viselkedésük, vagy épp az, hogy teljesen leszarnak minket, miért akarsz nekik ennyire megfelelni? - kérdőn vonom fel a szemöldököm. - Akkor nem fogják belátni, hogy baj van, ha minden úgy megy, ahogyan ők azt elképzelték. Ha úgy viselkedsz, mintha a remekül megolajozott gépezetük kis fogaskereke lennél, sosem fogják kinyitni a szemüket és rájönni, hogy elcseszték. Nyugodtan dőlnek hátra, mert jól sikerült mind a három gyerekük, úgy néz ki visszük is valamire, még a szabályokat is betartjuk... Nem. Ha tényleg semmibe vettek és ez fáj neked, nem segítesz eljátszani az ő életüket. - Megrázom a fejemet. Lényegében csak azt ajánlom neki, hogy álljon át a sötét oldalra. Egyrészt mert sokkal szórakoztatóbb, másrészt mert a szüleink - apa - megérdemli. Kamatostul.
724 | öltözék | te ördögfajzat Jas & Bray - Twins meet in the club 1556694851 |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
Jas & Bray - Twins meet in the club Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
Jas & Bray - Twins meet in the club 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: Jas & Bray - Twins meet in the club
Jas & Bray - Twins meet in the club Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jas & Bray - Twins meet in the club
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The Asylum Club
» I was king - Chae twins
» Stiletto Club ~ Chiara & Marco
» Ahn Twins - The hospital story (april)
» cece & winnie | find me in the club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: