New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 1:11 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 1:08 pm-kor
Braylen Yang
tollából
Ma 12:36 pm-kor
Ryker Van Doren
tollából
Ma 12:35 pm-kor
Ada Summers
tollából
Ma 12:22 pm-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 12:13 pm-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 11:33 am-kor
Ada Summers
tollából
Ma 11:16 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:59 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Reign Brinkley
TémanyitásReign Brinkley
Reign Brinkley EmptyVas. Feb. 05, 2017 3:14 pm

Reign Dash Brinkley

don't judge me


Karakter típusa: saját
Teljes név: Reign Dash Brinkley
Becenevek: -
Születési hely, idő: 1989. január 12. | New York | Manhattan
Kor: 28
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Bonyolult párkapcsolat megannyi férfival
Csoport: válasz ide
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: NYU | Jogász szak (amit nem fejeztem be)
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Luxus prostituált
Ha dolgozik// Munkahely: -
Hobbi: -
Kitűnőre fejlesztettem a titkolózás képességét, emberismeretemről pedig ódákat tudnék zengeni. Nem szégyellem, hogy idős férfiak társaságát élvezem pénzért, de nem is verem nagydobra. Nincs bennem ez miatt semmi kényelmetlen vagy negatív érzés, hisz én választottam ezt az életet. Nem menjünk abba bele, milyen érzés volt éveken át elviselni a saját apám zaklatását, ahogy abba se, miért csak néhány hónapot ültem börtönben a meggyilkolásáért.
Vágyom a szeretetre, talán már beteges módon is, hisz kislánykoromban semmit nem kaptam ebből az alapvető emberi érzésből.
Sosem bántok meg másokat, ha ők sem teszik ezt velem, de kieresztem a karmaimat, ha valaki mégis megérdemli.
Szeretem a fényűzést, a társasági életet, a drága ruhákat és borokat. Előszeretettel hordok magassarkút és az alakomat kiemelő ruhadarabokat.


diamonds are the girls best friend

Abel mindig tisztelettudó volt velem. Sosem erőltettet rám semmit sem, kereste a kegyeimet, bármit megtettet volna értem. Ha akarnám, még a csillagokat is lehozná az égből, de ennyire telhetetlen nem vagyok. Megelégszem azzal a vaskos pénztárcával és azzal a néhány százezer dollárral, ami minden hónap elején a bankszámlámra vándorol. Szeretem a fényűzést, szeretek a középpontban lenni, szeretem, amikor árgus tekintetek lesik minden lépésem. Amikor összesúgnak a hátam mögött. Olyankor Abel is elégedett és ez nekem épp elég. Hogy boldog vagyok e? Jelen pillanatban igen… de jön egy hirtelen tett megjegyzés, egy sértő gesztus és minden megváltozik. Ahogy történt most is….
Grace kedves, mosolygós arca fogad a hallban, ahogy besétálok Abel hatalmas villájának kovácsoltvas bejárati ajtaján. A ház ura jelen pillanatban az irodában ücsörög, intézi az este további programját. Mr West befolyásos amerikai üzletember, a Forbes magazin éves listáján az előkelő harmadik helyet foglalja el és cseppet sem szerény. Nem fitogtatja hatalmát, csupán szereti viszontlátni magát a hírekben, az újságok vaskos címlapján. Jószívű ember, ehhez nem fér kétség, de a mérhetetlen pénz teljesen megrészegítette. A maga ötvenöt évével és fiatalos külsejével teljesen megzavar. Kifinomult ízlése van a borok terén, ugyanakkor tisztában van vele, mi az, ami engem boldoggá tesz. Próbálkozott ő máshogyan is boldoggá tenni engem, de mindig visszautasítottam. Egy idő után belefáradt és inkább mással igyekszik engem minél elégedettebbé tenni. Hálás vagyok neki, de csupán ennyi. Más érzelmet nem táplálok iránta és ezzel ő is tisztában van.
Nem akarom zavarni, ezért be sem köszönök az irodába, inkább a szobámba megyek. A tágas helyiségből árad a melegség. Falai napsárgára mázolva, bútorai a valamikori klasszicista időket idézik. Olyan, akár egy hercegnő szobája. Levetem magam a fésülködő asztalhoz és csupán Grace társaságát vagyok képes most eltűrni. Az idősödő asszony inkább illik Abel-hez, mint én. Alacsony, törékeny testalkatú, gesztenye barna hajába már belekapott az idő vasfoga. Csinos, magabiztos, de tudja, mikor kell a háttérbe vonulni. Mosolyogva pillantok rá és felé tolom fésűt szorongató kezemet. A keze csodákra képes a hajjal. Pusztán néhány mozdulatból olyan kreációt varázsol, amiért egyesek vaskos pénzköteggel fizetnének. Alig fél óra alatt olyat tesz a hajammal, amire nem számítok. Pajkos loknik hullnak a vállamra, hajamat átfésülte bal vállam felett és letűzte az Abel-től kapott hajdísszel. A bordó ékkövekkel díszített apróság pontosan illik burgundi vörös estélyi ruhámhoz. A további szépítkezés már rám vár, de szerencsére nem kell túl sokat foglalkoznom magammal. Ajkaim egymásnak préselődnek, amikor Mr West óvatosan belép szobám ajtaján. Arcán szomorú mosoly csücsül. Kedvem lenne megölelni, mégis megálljt parancsolok indulatomnak. Sosem öleltem még meg…
-Mi a baj Abel? – Érdeklődöm bátortalanul, mire kitör belőle – azt hiszem az egész nap – sérelme. Ideges, izgatott és bánatos, amiért az étel nem fog időben odaérni, a pincérek fele lebetegedett és édesanyja, az imádott Marija van Eisenberg nem ér ide a megnyitóra, csupán néhány órás késéssel. Lágyan elmosolyodom és megnyugtatom, semmi kétségem afelől, hogy az este rosszul sikeredne és kihessegetem a szobából mondván, még nem vagyok kész.
Fél óra múlva, immár a burgundi vörös, testhez simuló estélyi ruhámban lépdelek mellette a kavicsos feljárón egészen a koromfekete Audi A8-ig. Újabb fél óra múlva már az utat szeljük a jótékonysági est felé. Az egyre közeledő épület látványától ideges leszek. Ugyan fél éve vagyok Abel mellett, a média engem is kikezdett már és minden nap az éhes cápák elé vagyok vetve.
Felszegett fejjel tipegek Abel mellett a bál helyszínéül szolgáló épület felé. Mindenhol idegenek, hallom a nevemet, arra kérnek mosolyogjak, de elengedem a fülem mellett. Ma nem nekem kell villognom, ma nem én akarok terítéken lenni.
Abel magamra hagy, pezsgőt nyom kezembe és arra kér, viselkedjem természetesen, beszélgessek emberekkel, de alig telik el húsz perc és magányosan álldogálok az italok mellett. A második gyöngyöző pohár van a kezemben, a tömeget nézem és magamban kuncogok, ahogy néhány vénlány mekkora erőfeszítéseket tesz azért, hogy Abel észrevegye őket. Mozdulnék és tönkretenném a pillanatukat, de a tekintetem leragad egy ponton. Pontosabban egy magas, fekete öltönyös fickó hátán. Látszik tartásán, hogy nem akárkicsoda lehet ő. Magabiztos, kemény és talán kicsit ijesztő kisugárzása vonzza a tekintetem. Mit kereshet itt, ezen a „szent helyen”, ahol gyerekek életéről döntenek? Minden kétséget kizáróan a pénze hajtotta ide. Közelebb képek, próbálok észrevétlen maradni, de combom találkozása váratlanul fájdalmasan összerándul, ahogy megérzem parfümjének férfias illatát. Elkapom róla pillantásom, ahogy hirtelen megfordul és metszően kék szemeit rám szegezi. Szempilláim takarásából, csábosan nézek fel rá és beharapom alsó ajkam. Izzik a levegő és ezt Abel is észreveszi, de útját állják az információra éhes riporterek.
Mi pedig ketten maradunk, egymás pillantását megragadva…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Reign Brinkley
Reign Brinkley EmptyVas. Márc. 12, 2017 7:08 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Reign! Very Happy
Csodás lap egy csodásan szép lánytól egy csodásan szép névvel. Mikor regisztráltál egyből megtetszett a neved, még nem láttam sehol, pedig igazán különleges.
A lapoddal rendesen feladtad a leckét a csoportválasztást illetően, de valószínűleg a foglalkozásod miatt fogsz piros színt kapni, ami remélem megfelel számodra Embarassed
Bevallom őszintén mindenfélére számítottam a lapodnál a luxusprostituált munkavállalás miatt, csak erre nem. Te aztán tényleg luxusszinten űzöd az ipart és nagyon jól teszed, hiszen ki kel használni a fiatalságot, a testi szépséget és a pénz adta lehetőségeket. Én kíváncsi lettem volna még az elszórt morzsák miértjére és hogyanára az apádról és a halálának körülményeiről, de pont emiatt maradsz meg titokzatosnak és ez így wow Very Happy Imádtam, nagyon tetszett, olvastatta magát az egész. Menj foglalózni, ha még nem tetted, aztán vesd bele magad New York nyüzsgésébe! Very Happy


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Reign Brinkley 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Reign Brinkley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The another Brinkley girl
» The another Brinkley girl || She's here
» Pixie Brinkley
» it's good to see you again my sister || the brinkley's
» Reign & Niall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: