New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 21:33-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 21:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Ethan roberts
TémanyitásEthan roberts
Ethan roberts EmptyCsüt. 6 Ápr. - 21:34

Ethan Roberts

Ne várd a szeretetet, hisz úgysem kapsz


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Ethan Nolan Roberts
Becenevek: Nincs, ez van
Születési hely, idő: Washington D. C., 98.04.01.
Kor: 19
Lakhely: Bronx
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: közöd b+?
Csoport: dek, vagyis diák
Egyetem: NYU School of Professional Studies - Digital Communications & Media / Tanuló
Munkabeosztás: Pénztáros
Ha dolgozik// Munkahely: Kika
Hobbi: az agyadra megyek, nem elég?!
Nem tudom hol kezdjem, mert egyiket sem akarod tudni.. Nem egy jó élet az, amit én élek, de te egy kíváncsi szar vagy, így kénytelen leszek nyomni a dumát neked, szóval figyelj, mert nem játszok papagájt..
De nesze, három dolog, ami jellemzi az egész kibaszott életemet:
♨ Szeretet hiány: Anyám meg sem akart szülni, úgy döntött elmegy abortuszra, de a szülei megtudták a dolgot és mivel vallásosak so sad történet, nem mentem a kukába vagy a wc-be, tökre nem tudom hova mennek a nem kíván kölykök. Apám? Ja ő meghalt.. trombitafa mérget találtak a testében, de mindenki tudja, hogy az anyám tette el láb alól.
♨ Indulat- és dühkezelési gondok: Igazából mindenen fel tudom magam baszni, sokszor verek össze másokat, főleg ha az életemben turkálnak, azt nagyon rühellem. Járok ilyen gyogyós nőhöz, aki kezelgeti az elmém, kurvára nem ér el semmit, de mondjátok el neki, jók a csöcsei.
♨ Sehova tartozás: Szerintem én nem illek bele egy klikkbe sem, amolyan magányos farkas vagyok, még csak haverjaim sincsenek, nem viselik jól, hogy sokat ordibálok és kiakadok sok mindenen. Mondjuk ennyiből magánynak is írhattam volna, de az olyan lúzeren hangzana, én pedig kurvára nem vagyok lúzer, szóval bocs.

Na most kanyarodjunk át egy jobb témára, elmondom, hogy mit gondolok magamról jó sok pontban, egoista vagyok és beképzelt, nem tetszik? *mutat az ajtóra* Arra húzhatsz el innen. *kacsintás*
♨ Piszok jó pasi vagyok, ez ellen semmit sem tehetek, ennek születtem. Több nőm volt, mint amennyiszer te zoknit cseréltél, valahogy ragadnak a darkos magányos farkasokra.
♨ Nincsenek rossz tulajdonságaim, mindenem tökéletes.
♨ Mindenki bír engem, aki nem, az nem ember.
♨Igazából nem vagyok izmos és kigyúrt pöcstestű nyominger, mégis jó pasi vagyok.
♨ Na jó, önfényezni sem tudok, de ez van, most ennyire futotta.

Ha találkozunk, akkor ezeket fogom neked mondani:
♨ Árva vagyok, meghalt az anyám és apám egy helikopterbalesetben. Ha még ismersz és tudod, hogy vannak, akkor is ezt mondom és te ezt elfogadod!
♨ Tízévesen vette el a szüzességem egy -amúgy ez nem kamu, igaz- kurva. Apám fizette, aztán megdöglött.
♨ Antiszociális vagyok, nem bírom elviselni a jelenléted.

Ritka dolgok, amiket nehezen tudsz meg majd:
♨Apám megerőszakolta anyámat, így fogantam meg. Részegen hazament, agyonverte az asszonyt és úgy berakta, hogy kilenc hónapra megtöltötte a gyomrát.
♨ Egy évig vagdostam magam, mert menő volt, nem bánom.. csak hülyén néz ki.
♨ Az első hörcsögöm öngyilkos lett, átbökte a torkát egy szotyival, azóta nincs háziállatom. Nem poén, valszeg nem bírta az ősöket.
♨ Hülye vagy.. ja, ez nem volt kérdés itt most?


Ide jön az idézet

Faszomért kell nekem itt lennem, ezen a szar órán, vagyis nem tudom, hogy miért erre a szar egyetemre jöttem. Igaz megegyeztünk Tiffanyval –a nővel, aki szült- már egyszer, hogy ha elköltözünk New Yorkba, akkor egy olyan egyetemre megyek, amivel később megyek valamivel. Nem, kurvára nem érdekel az informatika világa és baromi unalmas is, sosem értettem, hogy ebben mit lehet szeretni, de már nem is gondolkodom ilyen szarságokon.
Úgy esek be az órára, még épp időben, hogy ne csesszen le az az alkoholista vén csorosznya.. Ma dolgozatot akar íratni, egy rohadt dolgozatot, amire tök mindegy mit írsz, mert minden pofára megy ennél és tudom, hogy nekem nem fog jó jegyet adni. Ülök ott és nézem a lapot, tanulni kellett volna azért valamit, mert így tök üresen adom be és jogosan fog karót adni nekem, baromi jó, gratulálok Ethan, jó vagy.. Aztán már az idegeimre megy az előttem ülő srác a tollával, ha nem hagyja abba, akkor feldugom a seggébe és addig forgatom benne, míg a belei össze nem keverednek. Már éppen felállnék, hogy kiszedjem a kezéből azt a szart, amikor más valaki rászól, szóval nem kell erőszakhoz folyamodnom, helyes. De nem sokkal később elkezd SmS-ezni. Nem mondom, hogy nem érdekel, hogy mit ír, de visszafogom magam, lapom fölé hajolok és próbálom betippelni a válaszokat, de nem megy. Előveszem a telefonomat és googlezni kezdem a válaszokat, majd csak az előbbi gyerek felpattan és kimegy, mint aki megunta volna a várakozást, mindenki csak pislog, én meg kihasználom a lehetőséget és becsorom a lapját, de semmi sincs rajta.
Egész eddig csak rossz dolgokat tettem, na jó.. most az egyszer teszek valami jót, bekarikázok pár jó választ és mikor vége az egésznek, akkor beadom mind a két dolgozatot. Remélem, hogy nem hülyeségeket karikáztam be, mert az elég gázos lenne. Na de felkapom a táskámat, ma már nem maradok itt a többi előadásra, ez a doga leszívta az agyamat, már úton is vagyok hazafelé.

Otthon ordibálás és kiabálás vár, anyám valamelyik pasijával kiabál, több van neki, mint egy kurva, sőt. Ő még rosszabb is, mint egy kurva. Nem, nagyon nem izgatom fel magam bemegyek a szobámba egy kicsit pihenni, de mikor végre már sikerülne elaludnom, akkor elkezdenek tányérokat dobálni. Nem hiszem el, hogy nem tudnak elülni a faszukon ezek ketten, talán élvezik a békülős szexet, mert ezek mindig mindenen összekapnak. Felállok és elindulok a konyha felé, miközben kikerülöm a sok összetört cserepet. – Na most hogy összetörtetek mindent, szexeljetek és legyen béke, vagy húzz el innen Alehandro! – mutatok az ajtó felé, de Tiffany pasija azt hiszi itt lakik és övé a világ.
Tíz perces veszekedés és ordibálás után megragadom ennek a féregnek a torkát és elkezdem húzni a kijárat felé, majd mikor az ajtóhoz érek, ő próbálja bent tartani magát, én pedig egy jól célzott térdeléssel gyomorba térdelem, mire ő összehúzza magát. – Húzz innen te patkány! – kiabálom neki, mert igazából rohadtul felbaszta az agyamat, legszívesebben addig verném, ameddig lélegzik. Majd bevágom erőből az ajtót előtte, bezárom és elindulok a szobám felé. – Ne beszélj így vele! – kiabál rám az az odvas kurva, aki kinyomott a muffjából, én meg csak értetlenül rápislogok. – Mi van?! – morranok fel hangosan és idegesen. Nem, nem hiszem, hogy ő pont most akar engem felhúzni idegileg, mert nem jár jól. Sosem ütném meg, mégis csak nő és a nőket nem verjük.. – Adj tiszteletet, az anyád vagyok. – mondja valamivel lágyabban.. Én csak felnevetek ezen az egészen és elindulok a szobám felé, majd mikor beérek, azt az ajtót is bevágom. Még hogy anyám? Mindig is azt mondta, hogy nem akart, hogy bár ne szült volna meg, most meg hirtelen az anyám akar lenni, ez a nő egy poén. Egy büdös kurva, aki mindig mással fekszik össze, el kéne költöznöm innen a picsába, nincs értelme vele maradni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ethan roberts
Ethan roberts EmptyCsüt. 6 Ápr. - 23:44

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Ethan! Very Happy
Jaj, neked se volt egyszerű és szeretetteljes életed, az ilyeneket mindig olyan szomorúan olvasom Sad Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy mit gondolhat egy anya, amikor olyanokat mond a gyermekének, hogy nem akarta.... Akkor talán jobb lett volna, ha meg sem tart és bead téged egy árvaházba, mert ez így nagyon nem szép dolog, szívtelen egy asszony lehet 😢
Azt se csodálom, hogy a jellemed olyan lett, amilyen. Valamiből erőt kellett merítened és megtanulni bizonyos mértékben gondoskodnod önmagadról és ez odáig vezetett, hogy a lányokat már talán szinte csak tárgynak tekinted és akkora az egod mint Manhattan legmagasabb felhőkarcolója :wow:
Érdekes egy srác vagy te, biztos sok furcsaság fog még veled történni, én pedig sok sikert kívánok neked a jövőre nézve. Látogasd meg a foglalókat, aztán vesd bele magad a játéktérbe Razz

Ui.: tetszik, hogy ennyire általános munkakört és munkahelyet választottál Ethan roberts 3673325056


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Ethan roberts 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Ethan roberts
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» G. Roberts
» Harry Roberts (készülget)
» Ethan Kaminski
» Ethan Osborne
» Ethan Keating

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: