New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Ethan Keating
TémanyitásEthan Keating
Ethan Keating EmptyKedd Feb. 27 2018, 09:49

Ethan Keating

Don't stand too close to the heater babe. Plastic melts.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Ethan Preston Keating
Becenevek: -
Születési hely, idő:1986. 04. 16, Washington
Kor: 31
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: derítsd ki
Családi állapot: egyedülálló és állapotos
Csoport: egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: NYU
Ha dolgozik//Munkabeosztás: plasztikai sebész rezidens
Ha dolgozik// Munkahely:
Hobbi: Connor nőinek elkergetése meg valami ami kevésbé idegesíti fel
Ethan Keating elfogult jellemzése Dr. Eloisé Corcoran tollából:
Osztályvezető főorvos - Özvegy - Potenciális feleségjelölt
Dr. Keating kiváló orvosjelöltje kórházunknak. Jelenlétével jobbá teszi a munkánkat, hétköznapjainkat és motivál minket. Kedves férfi, ámbár leginkább komor. Szűken bánik a szavakkal, és precízen végzi a rászabott feladatot. Múltkor sikerült elcsípnem átmeneti pillanatát, amikor egy beszélgetés közepén tartott. Különös volt, mert azalatt az idő alatt levetkőzte mindennapi álarcát és mosolygott. Olyan őszintén, és szívmelengetően, ami egy másik félt is ugyanúgy a boldogság egyik jelére késztetne. Érdekes volt megfigyelni miképpen mutatkozott meg ezen oldala, ahogyan azt is, hogy lakótársa távoztával mindez semmivé vált. Kedveltem őt ezért - is. Magánéletét a kórház falain kívül hagyta, eredményeinek felfelé ívelése pedig abból fakadt, hogy egy pillanatra sem engedte elkalandozni gondolatait vagy merengett el olyan dolgokon, amik nem a programhoz tartoztak. Társaival távolságtartó, ámbár segítőkész volt, ha a helyzet úgy hozta. Egy-két emberrel ápolt csak szorosabb kapcsolatot a kórházon belül, szabadidejét viszont olvasással töltötte el. Krimi...azt hiszem. Nem mintha tudnám róla. Mégiscsak a főnöke lennék, nemde? Bárcsak többet is mondhatnék Dr. Keating páratlan személyiségéről, de pont a magatartása miatt nincs erre lehetőségem. A kórházban viszont pletykálnak, és közülük néhány hozzám is elér. Egyrészről azt rebesgetik, hogy évek óta boldog párkapcsolatban él, míg mások az örök magányra szavaznak, ha Ethan kerül előtérbe. Én úgy gondolom, bármelyik nő megérdemelne maga mellé egy olyan férfit, mint Ő. Pár éve halt meg a férjem, én már csak tudom, mennyire szüksége lehet egy nőnek a biztos pontra az életében.

Kevésbé visszafogott verzió egy kollégától, aki névtelen szeretett volna maradni - de nem jött össze neki:
Keating egy sunyi dög. Állandóan elorozza előlünk a műtéteket és a szakorvosok istenítik őt. És miért? Mert a főnök kis kedvence, - állítólagos, - szeretője lett, amitől nem mernek neki nemet mondani, nehogy repüljenek. Fene az egész gyáva bagázsba! Az én apám bezzeg elismert orvos a kórházon belül és mégsem néznek semmibe sem. Senki sem becsülheti le Fitzgerald Perkinst egy mezei rezidens miatt, mint Keating is. Kiráz tőle a hideg. Az állandó komolyságával meg azzal, hogy megjegyzést tesz a hajamra meg az öltözékemre. Ki ez egyáltalán? Valami divattervező Vagy bárhogy is nevezik ezeket manapság. A modorát már meg sem említem, mert az páratlan. Nem bírom a csávót, sosem fogom, és ezzel nem vagyok egyedül. Most még elfogultak, de egyszer rá fognak jönni milyen is ő valójában, és én készen állok arra a percre.


You are either on my side, by my side or in my fucking way. Choose wisely.

Ethan Keating sosem volt elégedett az őt körülvevő világgal; A változás függője volt, a tökéletesség megszállottja. Már gyerekként megmutatkoztak az első jelei ennek, amikor is az ajándékba kapott játékautóját izomból a földhöz vágta, hogy aztán a saját kedve szerint építse újra azt. Csak és kizárólag úgy cselekedett, ahogyan a kedve tartotta, minden más vélemény elhagyhatónak hatott számára. Ritkán érzett tiszteletet embertársai iránt, szimpátiát pedig annál kevésbé. Behatárolta társasági kapcsolatait és úgy rendezte azokat, hogy azok semmilyen szín alatt ne nehezítsék meg életét. Ezért is válogatta meg jól, hogy kit enged magához közel a későbbiekben vagy címkéz fel a barátság jelzőjével. Környezete elviselhetetlennek élte meg jelenlétét, holott hétköznapjai során Ethan  az életéből megszabott egy-két órát arra áldozta fel, hogy kedvesen járjon el társaival szemben, még ha a vége érdekütközésbe is torkollott. Mindezeket figyelembe véve utasította el a társadalmi normák kényszeres befolyását és hangoztatta őszinte, némiképp száraz álláspontját a témával kapcsolatban, ha a környezete az ellentétére késztette őt.
Arrogáns fellépését általában szarkasztikus megjegyzések tábora követi, melyek során képes órákon át tartó előadást is tartani saját igazáról. Nem viseli jól, ha nem az övé az utolsó szó, ahogyan azzal sincs kibékülve mikor megkérdőjelezik tetteit. Sosem érezte méltónak nevének egyszerűséget, így mihelyst lehetősége adódott rá, felvette a Preston nevet megboldogult nagyapja után, kiről azt vallják, hogy Ethan a kiköpött másává formálódott. Nem hiába volt ő az egyetlen a családban, akire a fiatalabb Keating már egészen gyermekkora óta felnézett. Hatására sajátította el azon elvek összességét, amely azt foglalja magába, hogy: A szépség egy fegyver, amelyet sok célra használhatunk fel, ha elég okosak vagyunk felismerni azt.
Magabiztossága ennek tükörképére vált kiemelkedő fontosságúvá az életében, melynek fényében úgy tartotta, sokkalta többre képes annál, mint amire az emberileg lehetséges, majd tapasztalta meg saját bőrén mindezek ellenkezőjét. Sosem volt kérdéses számára, hogy az orvosi pálya felé tendáljon, azonban sokakkal ellentétben nem az emberek megsegítése motiválta, vagyis nem olyan formában, ahogyan azt kollégái felhasználják, mint összefoglaló magyarázatot ottlétükre. Ethan segítő szándéka volt egyben a saját hátsó szándéka is. Úgy vélte, hogy a plasztikai sebészet keretei között képes lesz kontrollálni elégedetlenségének elhatalmasodását és tökéleteset alkotni saját tudása és kezei által. Ennek okán Keating tisztelte a céljához vezető útjának minden mozzanatát, komolyan véve annak szakaszait és magába fogadva a velejáró tudás elsajátítását. Minél bonyolultabbnak, összetettebbnek tűnt számára valami, annál inkább ösztönzően hatott rá életének különböző szegletein belül.
Morbid humorának köszönhetően kevés embert tudhat magához közel, de ezen személyeket becsüli és védelmezi, amennyiben az érzelmileg nem terheli meg őt. Borúlátó életszemlélete ellenére Ethan valójában képes emberi érzelmek elsajátítására, melyek közül a másokhoz való ragaszkodás kiemelkedő szerepet élvez. Szüleivel megromlott kapcsolatából fakadóan sosem érezte magához közel őket, így fiatalon vált önállóvá, tudomásul véve, hogy nem számíthat nevelőinek támogatására a továbbiakban. Mindezektől eltekintve Ethan otthonra lelt lakótársa Connor és közös barátjuk Mercedes személyében, akik egyszerre kergetik őrületbe és tartják felszínen érzelmeinek normális mivoltát.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ethan Keating
Ethan Keating EmptyKedd Feb. 27 2018, 16:32

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Ethan! Very Happy
Kíváncsian vártam már a lapodat a lakótársad, Connor miatt és meg kell hagyni, kíváncsiságomnak nem okoztál csalódást bár neked nem is mondanék ilyent Rolling Eyes Razz
A te esetedben is kiemelném, hogy tetszik a pályaválasztásod, mert bár a doki karakterek mostanában nagy népszerűségnek örvendenek, azért plasztikai sebészt mégsem látni olyan gyakran, pedig milyen szép szakma is ez! Ethan Keating 2624752903 Hiszen te magad is mondtad, hogy miért is választottad ezt és bár néhány műtéttel nem értek egyet, amit az emberek csináltatnak az olyan emberekkel, a munkájukat mégis nagyra értékelem, hiszen gyakran képesek akár egy rút kiskacsából hattyút varázsolni is a kellő hozzájárulásért cserébe. Pont ezért szereted te is ezt, ugye? Nem szégyen bevallani, legalább mindent megteszel azért, hogy elégedett legyél a munkáddal, ez meg azért elég fontos :vigyori:
A jellemzésekben mindig szeretem a kreatív megoldásokat, s az is egy ilyen, mikor mások szemszögéből ismerjük meg a karakter személyiségét. Jó ötlet volt két teljesen más nézőpontból bemutatni a karaktert, hiszen így egy jóval árnyaltabb képet kaptunk róla, hogy milyen is ő másokkal, s az, hogy a lapod további részében jobban kitértél a személyiségére, nekem nagyon tetszett. Ebből is érezhető volt, hogy szépen átgondoltad a karaktert, hogy milyen is ő és miért. Szívesen olvastam volna kicsit még a Connorral és a Mercedesszel való kapcsolatról, de tudom, hogy erre bőven lesz alkalmam a játéktéren, így nem is tartalak fel tovább. Látogasd meg a foglalókat mielőtt játékba kezdesz, aztán már semmi sem tart vissza! Ethan Keating 3673325056


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Ethan Keating
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juliette Keating
» Erica Keating
» Ethan & Red
» Ethan N. Wells
» Ethan & Frannie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: