New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 123 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 108 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 17:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:40-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 16:56-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 16:37-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:31-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

G. Roberts
TémanyitásG. Roberts
G. Roberts EmptyVas. 2 Ápr. - 12:17

Gemma + Roberts

Igen, ilyen leszel, te, nők között királynő,az utolsó szentség után,


Karakter típusa:saját
Teljes név: Gemma Roberts
Becenevek: G., Gem'
Születési hely, idő: Seattle, 1987. Feb. 12.
Kor: 30
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: biszexuális
Családi állapot: férjezett
Csoport: Hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: jogász - már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: családjog felé specializálódott ügyvéd
Ha dolgozik// Munkahely: saját vállalkozás
Hobbi: galéria, illetve étterem megnyitókon való részvétel, tantrikus jóga, kosárlabdamérkőzések lelkes nézője, sokkal inkább szurkolója.
G: Gondoskodó - Legyen itt szó magánéletről, munkáról, vagy bármi egyébről. Amióta megszületett a kislánya, azóta egyfajta anyáskodásnak véli - ideje szűkében annak könyveli el -, de tudja, hogy ez a jellemforma már sokkalta inkább ezelőtt is meghatározta a személyiségét. Otthon a hétköznapokban egy igazi anyatigris, ezerrel pörög, azt mutatja a külvilág és a családja felé, hogy sosem fáradt/fárad bele, hogy mindig mindenre képes és acélból van, de persze ez nem igaz. Ilyenkor általában nem csak mást, de magát is hazugságokkal kábítja.
E: Energikus - Sokan a terhessége előtt megjósolták, hogy nem fogja bírni. Ügyvédszakma, gyerek, férj. Ez így egyben az átlag, magnéziumhiányos embernek biztos sok(k) lenne, de neki nem az. G. egy ponton mindent imád az életében és azt vallja, hogyha valami kell, ha valamit tényleg igazán akarsz, azért tenned kell anyukám! "Nem elégedhetsz meg a jóval, ha te a kib*szott jót akarod!" Éppen ez az oka a sok túlórának, a plusz tárgyalások vállalásának annak, hogy fejébe vette, hogy megtanul főzni és, hogy mindemellett megpróbál a legjobb feleség lenni.
M: Maradi -  Bizonyos szinten egyszerűen képtelen a jelenben, a 21. században élni. Őt ugyanis a legmaradibb komolysággal nevelték az életre. Rengeteg olyan személyiségi jegye van, amit képtelen leküzdeni, hiszen akkor éppen önmagát vesztené el. Ilyen például az, hogy az esküvőig tartogatta, őrizgette a szüzességét, pedig nem egyszer kapta el az idő folyamán a kísértés korábbról. Vagy például, hogy a vacsora előtt mindig hálát ad az ételért, bár igazán nem is tudja kinek - hiszen a vallásosság komoly témájába sosem vetette bele magát igazán, de mindig megpróbál elmormolni egy imát, amit még a nagymamája tanított neki a távoli múltban.
M: Meggyötört - Talán ezt utálja magában a legjobban, ls próbálja a legjobban titkolni. Hogy nem tud továbblépni. Nem tudja megemészteni, hogy a férje egy szerető karjában melegíti újra - korábban iránta táplált - érzelmeit, hogy a lánya szinte alig ismeri meg, hogy a lehető legtragikusabb eseteken kell - bár sokkal inkább akar - dolgoznia. Ha például válás van a terítéken, mindig elcsuklik a hangja, könny lepi el hatalmas íriszeit és csak arra tud gondolni, hogy most lehetne ő is ebben a szituációban. Sőt talán benne is lesz. Valamikor. Egyszer. De ő ezt nem akarja elfogadni! Túl maximalista ehhez, így minden probléma forrás gyökeres elfojtásának megoldásaként még többet  dolgozik, még idősebb, kevésbé vonzó dadát vesz fel a gyerekhez, még jobban ad a külsejére, remélve ezzel kompenzál, felveszi a versenyt az őrült 'kutyafuttában'. Hiszen, talán így majd minden visszatér az eredeti felálláshoz, ugye?
A: Adakozó - Véradás, önkénteskedés, pénzgyűjtés valami jó, jobbra, amitől pár perc erejéig is, de megnyugvást talál háborgó lelke. A szívén viseli azt az elcsépelt mondást, miszerint jobb adni mint kapni.


csontod penész eszi, húsodból vadvirág nő,
s kövér gyom burjánzik buján.

Válás. Fájdalmas, kiábrándító, gyötrő és mindig hangos. Hol sírástól, hol dühtől, hol értetlenségtől. Néha minden, mindez rajtunk, szakembereken csapódik le. És nekünk ezt tudnunk kell elviselni, bár pontosan ez az, amit nem tanítottak, sőt a mai napig sem tanítanak a jogi karon.
Ez ember- és lélektan ezen furcsasága. Itt nem csak magunkra vagyunk hatással minden egyes kis mozdulatunkkal, levegővételünkkel, hanem az ügyfélre is. Ez nem csak egy munka. Ez itt mind egy-egy komoly eset. Életekről döntünk. Adott esetben pedig mi tartjuk bennük a lelket, mi küzdünk a végsőkig értük és mi is szenvedjük el a vereséget ha kell, nemcsak ők.
Az asztal alatt Mrs. Bennett kézfejére csúsztatom enyhén izzadság által nedves tenyeremet. Reménykedően, rengeteg bizalommal és az eddigi tapasztalatimmal a markomban próbálom nyugtatni, bár nehéz mindezt úgy, tökéletesen kivitelezni, hogy én is egy merő idegroncs vagyok. Jelenleg ugyanis mindenem ez a válási per. Azon vagyok, hogy a lehető legtöbbet megadhassak - abból ami jár - a félig mexikói származású nőnek és két csodaszép fiának. Hiszen ők nem azt a bánásmódot érdemlik, amit az apjuk és annak roppant ellenszenves ügyvédje kitervelt. Csupán csak havi pár csomag szalámi vételére elegendő gyerektartásdíjat, és természetesen heti két napra kitelő jogot arra, hogy a gyermekivel legyen.  Mintha két nap elég lenne a fiúknak az apjukkal. És mintha az a szemét ezt meg is érdemelné. Na nem.
Az ilyen  - vagyis a megcsalásos, szeretős, házasságrombolós - eseteknél mindig egy gyomorforgatóan rossz érzés kerít hatalmába. Furcsa módon a terhességem első szakaszához tudnám hasonlítani ezt, csak most a szó, kifejezés, ami mindent borít a "szerető", nem pedig a panírozott hagymakarika. Mikor meghallom legszívesebben a vadonatúj, pasztell Chanel táskámba rókáznék. De muszáj tartanom magam, hiszen ha mindez engem ilyen komolyan, nehezen érint, vajon mi játszódhat le ezzel kapcsolatban Mrs. Bennett lelkében? Bele sem merek gondolni mennyire fájhat neki ez az egész, bár azt hiszem a lelkem legmélyén pontosan tudom milyen is lehet a cipőjében járni. Elegendő csak ránéznem az előbb említett táskámra.
Pontosan egy héttel ezelőtt vettem... Éppen haza fele tartottam, mikor megláttam az autót. Persze, hogy a férjem autóját. Ki másét? Először azt hittem ez is csak egy ártatlan dolog, biztos éppen a boltba készül a kislányunkkal, de ami az igazságot illeti valóban - nem tévedtem olyan sokat, hiszen - egy nőnemű egyeddel mutatkozott fényes nappal a kocsiban, de az nem a 14 hónapos gyermekünk volt, hanem annak dadája. Zavaratlanul falták egymást a kocsi anyósülésén, a lányon már alig volt rajta a bugyija, míg a férjem nyakkendője - gyorsaságra és hanyagságra utalva - a kormányon akadt félig fent. Az a nyakkendő, amit még én vettem neki tavaly karácsonyra. Végül is tetszik neki, biztos ezért veszi fel ezt is, mikor ezzel a ribanccal tervez kupakolni...
Ezután a látvány után - amit azóta is szépen magamban tartok - pedig szerintem teljesen érthető, hogy miért a legdrágább kollekcióból választottam táskát, és fizettettem azt végül ki a férjem egyik kósza, nálam raboskodó hitelkártyájával.
- Ügyvédnő, Ön is így gondolja? - talán a találkozónk első olyan pillanata, mikor a lezselézett hajú, pocakmester ügyvédúr helyett, a sokkal sármosabb ügyfele szólal fel irányomba. Pillanatnyi elkalandozásom okán, fogalmam sincsen hol is tarthat a megbeszélésünk, ezért rögtönzött spontaneitással először kebleimnél összébb húzom a fehér blúzomat - mivel az utóbbi időben égetően hatott finom bőrfelületemre egy-két kósza, eltévedt pillantás - majd tenyereimet azt asztalra vezetem, sietősen összébb kotrom magam előtt szétcsúszott papírjaimat, egy pisszenés nélkül a dossziékba teszem, majd jelzem az ügyfelemnek, hogy ideje távoznunk innen.
- Nézze Mr. Bennett, tudja mit gondolok? Hogy maga egy tetű. És tudja miért gondolom ezt? Nézzen a feleségére! - mutatok rögtönzötten a nőre, aki már az ajtó előtt áll. Igen, a tekintete megfáradt, szemei pirosak a rengeteg sírástól, és keze kiszáradtak valószínűleg azért, mert otthon túl sokat mos és mosogat. De akkor is! Egy hús-vér nő. Nem egy kirakat baba, egy érző lény. Két csodálatos kisfiút hozott a világra, és most a szíve összetört, mert a férfiról akiről azt hitte örökre vele marad, máris kész arra, hogy eldobja, lemondjon róla.
Annyira jó lenne ezt így mind kimondani, de félek, hogy már a második szó után elbőgném magamat, annyira nehezen érint ez a téma. Mert annyira benne vagyok ebben a témában.
- Ezt veszti el. És a gyerekeit is, mert nem fogják megbocsátani amit az anyjukkal tett. Szóval vegye el ezt a papírt és olvassa át figyelmesen a kéréseinket, majd írja alá ezt is olyan nagy lendülettel, mint amit a saját ügyvédje gépelt le - időt sem hagyok neki, hogy kivegye a kezemből ezt a gondosan összefűzött papírcsomagot. Lendületesen elé dobom az előtte heverő kupacba, majd felkarolva Mrs. Bennett-et gyorsan elhagyom a tárgyalót, mielőtt meggondolnék, vagyis inkább megbánnék valamit.
Itt, otthon, a lelkemben, vagy bárhol máshol.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: G. Roberts
G. Roberts EmptyHétf. 10 Ápr. - 23:01

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Gemma! Very Happy
Elnézésedet kérem, hogy megvárakoztattalak az elfogadással, sajnos csak most sikerült végre rendesen időt szakítanom rátok, remélem megbocsájtod ezt nekem :pls: Továbbá remélem, ez a két nap nem vette el a kedvedet az oldaltól és a karaktertől, ugyanis kár lenne ezért a csodás, összetett, önálló nőért, akit elénk tártál.
Már a jellemzésednél éreztem, hogy valami nagy van készülőben. Nem tudtam megmondani, miért, de éreztem, és ahogy egyre többet olvastam a jellemzésedből és a történetedből, egyre inkább kezdtem válaszokat kapni. Szóhoz sem jutok, hogy miken kellett keresztülmenned, ez egyszerűen borzalmas, hogy a férjed így hátba döfött téged, miközben van egy édes kislányotok, ember az ilyen? Minden elismerésem, hogy magadban tudod tartani a gondolataidat, az érzéseidet és eltitkolni előle, hogy tudsz a dologról, de talán egyszer minden kiderül, és hogy akkor mi fog történni azt se te se én nem jósolhatjuk meg 🇳🇴
Nagyon szorítok neked, hogy valamelyest rendeződjenek a dolgaid, én a te oldaladon állok és remélem, a férjed mielőbb észreveszi, hogy a feleségével megfogta az Isten lábát... Szaladj, látogasd meg a foglalókat, aztán ugorj fejest a játéktér sötét mélységébe! :pls:


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
G. Roberts 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
G. Roberts
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ethan roberts
» Harry Roberts (készülget)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: