New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Ethan Osborne
TémanyitásEthan Osborne
Ethan Osborne EmptyCsüt. Május 13 2021, 13:30
Ethan Osborne

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Ethan Osborne
Becenevek:
Han, Hano
Születési hely, idő:
Brisbane, Ausztrália, 1984.02.29
Kor:
37
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
özvegy
Csoport:
Bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Rendőrtiszti főiskola / végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Nyomozótiszt [százados]
Ha dolgozik//Munkahely:
NYPD [New York City Police Department]
Hobbi:
Repülés! Minden mennyiségben, mindenféle repülőgéppel és repülő alkalmatossággal.
Play by:
Alex O'Loughlin

Jellem

Pozitív tulajdonságai:
- Elszánt
- Bátor
- Hűséges
- Precíz
- Elismeri, ha hibázik

Negatív:
- Néha túl makacs
- Túl erős az igazságérzete
- Olykor hajlamos hirtelen döntésekre
- Rendmániás
- Időnként szeret makacsnak lenni

Hobbija a repülés. Fiatalkorától kezdve kezdődött nála, hogy a repülés szerelmese lett. Szép lassan haladt a különböző légi járművek repülésére való jogosultságok megszerzésével, így mára már a helikoptertől kezdve az utasszállító gépig mindenhez megvan a jogosultsága, amit civil személy elérhet. Itt fent úgy érzi, hogy szabad, nincsenek gondok, teher, stressz… csak szabadság…

Múlt
Az életem tökéletesen indult, mindent megkaptam, amire csak vágytam és az lett belőlem, ami akartam…
Nem, ez nem én történetem. Az enyém messze innen kezdődött. A kenguruk földjén születtem, egészen pontosan Brisbane városában, 1984 február utolsó napján, szökőévben. Brisbane a keleti part legnagyobb városa. 2,3 millió lakossal nem a kisebb városok közé tartozik. Ekkora városban el lehet képzelni, hogy van bűnözés rendesen. A nagy népesség ellenére mégsem egy veszett bűnös város, mint mondjuk New York (legalább is a statisztikák alapján). Viszonylag csendesebb nagyváros, ahol nem sok minden történik. Évente itt tartják a bantu világkongresszust és ilyenkor van egy kis élet, parádé.
Apám rendőrként gondoskodott rólunk. Egyszerű járőr volt a nyugdíjazásáig, de biztos keresettel látott el minket. Anyám egy közeli kisboltan volt eladó. A város egy szegényebb negyedében laktunk, de a szomszédok rendesek voltak, igazi összetartó kis közösség. Egy bátyám van, akivel példaértékű volt a viselkedésünk. Anya legalább is így szerette volna.
De sajnos ez sem igaz. Közel sem voltunk példásak. Még jó, hogy egy utcában laktunk több tanárral, így ismerték a szüleink. Másképp rossz magaviselettel könnyen kicsaphattak volna minket. A bátyám Miles igazi kétkezi munkás lett. Építésvezető egy nagyobb cégnél, ahol rönkházakat készítenek az elit rétegnek. Nem irigylem a munkáját, mert a kérges tenyere el is árulja, hogy keményen megdolgozik a pénzéért. Nem egy törtető fajta, nem olyan, mint én. Nyugodt és csendes életet és a feleségével Clare-el és három gyerekükkel.

Az én életem egy kicsit bonyolultabb lett. Apám mindig mondta, hogy csak rendőr ne legyek, mert az első hónapban kivágnak, és még szégyent is hoznék majd rá. Megígértem, hogy nem leszek rendőr. Így ígéretemhez híven beadtam a jelentkezésem rendőrtiszti főiskolára. Így egyszer nyomozó lehetek, nem sima rendőr. Szegény apám maradék haja is elhullott az idegtől, de végül beletörődött, hogy a fia is az igazságszolgáltatás útjára lép. Nagyon aktív gyerek voltam (szinte hiperaktív), az órákat unalmasnak találtam, így mindig kerestem magamnak valami „érdekes” elfoglaltságot. E miatt a jegyeim nem voltak valami fényesek és a magatartásom is papíron szinte értékelhetetlen volt. Nem ártott volna, ha a továbbtanulásra is gondolok a pontok miatt, de mire odajutottam már késő volt. Nem tudtam nagyon javítani rajta. Beadtam a jelentkezésem Brisbane-i és Sydney-i rendőrtiszti főiskoláira. Pusztán szórakozásból beadtam az USA-ba is, a Maryland rendőrtisztire. A felvételim évében az ausztrál egyetemeken elég magas pontszámokat követeltek meg. Nem vettek fel sem a Brisbane-i sem a Sydney-i főiskolára. Egészen elkenődtem, hogy mehetek járőrnek, majd két hét késéssel megjött a válasz Maryland-ből is. Felvettek! Először azt hittem, hogy ez valami vicc. De nem. Mint utóbb kiderült, a Maryland-i főiskolára abban az évben nagyon kevesen jelentkeztek rendőrtisztnek, ráadásul nagy hiány is volt bennük az egész állam területén. Jó pontként könyvelték el, hogy a családban is van egy rendőr, így az alacsony pontszámom ellenére mégis bejutottam. Felkerekedtem, hogy az új világba költözzek. A szüleim nem tudták fedezni a tandíjam, így minden szabad időmben dolgoztam. Volt, amikor egyszerre három helyen is. Esténként kidobó voltam szórakozóhelyeken, nappal felszolgáló egy kávézóban és néha egy közeli olasz étteremben is mosogattam. Nagyon fárasztó volt, de segített, hogy összeszedettebb legyek, jobban megbecsüljem a dolgokat és megtanulja fókuszálni a fontosabbakra. A sulit Maryland-ben végeztem el, de végül New York-ban kötöttem ki egy osztálytársammal a 77. utcai rendőrségen, mint friss hadnagyok és leendő nyomozók. Itt ismertem meg a feleségem Peggy-t, aki akkor már nyomozó volt, igaz nagyjából egyidőben nevezték ki, mint amikor mi odakerültünk. Nem telt bele sok idő és eléggé belehabarodtam. 25 évesen el is vettem feleségül. Négy boldog évünk volt, miután Peggy-nél vastagbélrákot állapítottak meg. Egy nagyon agresszív daganat támadta meg a testét, ami alig egy év alatt el is vitte. Az akkorra már magabiztos nyomozó összetört egy pillanat alatt. Hónapokig nem találtam a helyem a világban. Végül terápiára küldtek, hogy valamennyire átsegítsen ezen a helyzeten. Az időmet a munkába temettem, e mellett önkénteskedtem különböző függőséggel, veszteséggel küzdő személyen önsegítő csoportjaiban. Ez nekem is segített, hogy talpra álljak, de a lakásunkat eladtam, egyszerűen képtelen voltam az emlékekkel tovább ott maradni. A gyűrűnk a nyakamban lóg láncon, mindkettő. Ez mindig nálam van, hogy emlékezzek. Elcsépelt egy hobbim lett. Döglött aktákat kerestem elő az archívumból és amikr este nagyon rossz hangulatom van, akkor pár órát agyalok rajtuk, hogy addig is lekössem a negatív gondolataim. Az egyik ilyen aktában olvastam egy érdekes cikket Gregory Cannold oknyomozó újságíró tollából. Számtalan leleplező cikket írt, és végül furcsa módon egy rablógyilkosság áldozata lett. Tiszta őrültség. Ki hiszi el, hogy „véletlen” rablás közben halt meg ilyen háttérrel? Kutatni kezdtem utána és ekkor egy érdekes összeesküvés elméletet találtam, ami után Cannold szimatoltgatott. Egy sok évvel ezelőtti lehetséges kampánypénz elcsalásról kezdett egy vázlatot írni, ami a táskájában volt, mikor megölték. Egy rövid nyomozási tervet vázolt fel az A4-es papírra. Olyan neveket említ benne, mint a híres nagymenő ügyvéd Joshua Freeman, Winters szenátor és még pár ismeretlen név. Ez az ügy már rég itt rostokol, nem foglalkozott vele senki, nem vették komolyan Cannold írásait, amikre nem volt konkrét bizonyítéka. Mivel elég érdekes lett számomra az ügy, ezért jobban beleástam magam. Heteket töltöttem el az ügy újbóli felgöngyölítésével. Eleinte egy hobbinak indult, de amint többet tudtam meg az akkori eseményekről, valahogy egyre inkább azt éreztem, hogy Cannold beletenyerelt valamibe, amit nem akartak, hogy kitudódjon bármilyen formában is. Winters szenátor nemrég fenyegető leveleket kapott, ami miatt az FBI alapos kivizsgálást rendelt el. Holnap jönnek is az ügynökeik a régi aktákért. Többet nem árultak el az ügyről, így én sem árultam el nekik, hogy mire jutottam. Minden aktát, bizonyítékot lemásoltam, dokumentáltam magamnak, hogy legyen egy saját példányom belőle miután az FBI elvisz másnap mindent. Nem éppen szabályos, hogy lemásoltam magamnak, de azt hiszem ezt az ügyet nem tudom csak úgy elengedni. Másnap meg is jött az FBI két emberek, akik elvittek mindent, ami a régi aktához kapcsolódott. Boldogan adtam át nekik, hiszen megvolt a tejes titkos másolatom mindenről. Így egyelőre titokban folytatom a nyomozást, hátha találok valamit, vagy valakit, aki segíthet feléleszteni az ügyet…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ethan Osborne
Ethan Osborne EmptyCsüt. Május 13 2021, 18:06
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Ethan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Amikor elkezdtem olvasni a lapodat, egy valami azonnal szemet szúrt: aussie! Ethan Osborne 3874598021 Jó messziről érkeztél a Nagy Almába, de úgy látom, itt találtad meg az életcélod, ami szöges ellentéte a testvéredével.
A legtöbb szülő szereti kitaposni az utat a gyereke előtt, vagy éppenséggel kikötni, hogy mit NEM csinálhat a későbbiekben; kicsit az az érzésem, te "kijátszottad a rendszert". Csakugyan a rendfenntartásban helyezkedtél el, ahogyan édesapád is, azonban mezei rendőr helyett nyomozó lett belőled - valamelyest azért a nyomdokaiba léptél.
Nagyon fiatalon megházasodtál, gondolom tele tervekkel családról, sok, hosszú együtt eltöltött évekről, azonban a fránya élet közbeszólt. Nagyon korán elvesztetted Peggy-t, amit őszintén sajnálok. Egy szerettünk halálát nagyon nehéz megemészteni, talán nem is lehet teljesen, de egy idő után muszáj továbblépni, mert ha nem tesszük, az élet elsuhan mellettünk. Nem részletezted, de kíváncsi lennék, te hogy állsz ezzel; mennyit gondolsz még rá? Ha a gyűrűk nem lógnának a nyakadban, akkor is eszedbe jutna? Képes voltál azóta bárkinek is megnyílni, vagy felhúztál magad köré egy falat, amit nehéz áttörni? Másban is őt keresed, vagy megtaláltad azóta a boldogságot?
A döglött akták tanulmányozása elég érdekes szabadidős tevékenység. Very Happy Ha az utcán megkérdezünk embereket, akkor nem ez lenne a leggyakoribb válasz. Laughing Viszont az az érzésem, Gregory Cannold meggyilkolásával kapcsolatban te is beletenyereltél valamibe, ha már az FBI vizsgálódik az ügyben, nem? Ethan Osborne 1556694851 Egy szenátor fenyegető leveleket kap, aztán egyszercsak megjelennek a küszöbön, hogy elvegyenek egy lényegében döglött aktát. Derül égből villámcsapás... Mit fogsz csinálni? A saját szakálladra nyomozol tovább, megszeged a szabályokat, vagy együttműködsz velük? Tudom, tudom, a különböző szervek rendszerint nem szívesen dolgoznak össze... Rolling Eyes
Ami politikai és botrány, az sosem egyszerű, de amihez még gyilkosság is köthető? Te jó isten, ezt kibogozni nem lesz egyszerű. Very Happy
Az előtörténetedet rendben találtam, nincs okom tovább feltartani, úgyhogy ezennel utadra is engedlek. Azért remélem, a játéktéren jobban megismerhetjük a karaktered jellemét, és sikerül kibontakoznod, mert szerintem nagyon sok potenciál van benne.  Ethan Osborne 2624752903

Színt és rangot admintől kapsz majd, de addig is szabad előtted a pálya. Ethan Osborne 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Ethan Osborne Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Ethan Osborne Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Ethan Osborne D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Ethan Osborne Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Ethan Osborne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caroline の Osborne
» Osborne Daniel Seabrooke
» Ethan & Red
» Ethan Bartlett
» Let's get it over with, ASAP - Liz&Ethan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: