New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:03-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 10:02-kor
Aleyna Poyraz
tollából
Ma 09:59-kor
William Archer
tollából
Ma 09:18-kor
William Archer
tollából
Ma 09:16-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyCsüt. Ápr. 04 2024, 22:25


Ben and Clara

“Show me the meaning of being lonely. Is this the feeling I need to walk with? Tell me why I can't be there where you are, there's something missing in my heart”


Egészen idáig a sötétben tapogatóztam, és zavart, hogy nem látok tisztán, hogy nem tudom, mi járhat Ben fejében. Meg akartam érteni, meg akartam fejteni, mert azt hittem, ha ezt megteszem, akkor egy pillanat alatt kitisztul a kép, ha pedig tisztán látok, én is sokkal könnyebben el tudom rendezni a saját gondolataimat; vagy elrakni őket a megfelelő polcra egy jól lezárt kis ládikában, amit soha a büdös életbe ki nem nyitok többet, vagy pedig… Nem is tudom, mit hittem másik lehetőségnek, hiszen meg sem fordult a fejemben, hogy van másik lehetőség egyáltalán. Most pedig már tisztábban látok, körvonalazódik előttem egy kép, de semmi sem egyszerűbb. Sőt, csak bonyolultabb. Egyszer már volt részem nagyon bonyolultban, aminek rossz vége lett, ami után sokáig tartott visszatalálnom önmagamhoz, és már most, amikor még át sem léptük a öszöböt, azon aggódom, hogy Bennel is ugyanez lesz.

Egy pillanatra valahogy minden aggály eloszlani látszik, amikor Ben nem lép el, nem húzódik el, hanem viszonozza a közeledést. Ugyanaz a köd lepi el az agyam, ami a lépcsőházban is, ugyanazzal a hévvel viszonzom a belőle áradó szenvedélyt, mint másfél héttel ezelőtt, azzal a különbséggel, hogy most ezt cseppet sem érzem helytelennek. Egy pillanatra lehunyom a szemeimet, miután Ben elhúzódik, én pedig levegőhöz jutok. Tudom, hogy valamelyikünknek muszáj volt véget vetnie, de bármeddig is tartott volna, túl korán lett volna vége.

- Igen, a legtöbb betegem nem hagy csak úgy faképnél - jegyzem meg lassan elhúzódva, sóhajtva, de a szám sarkában megbúvó mosoly elveszi a kijelentés minden komolyságát. - Viszont, ha nem hozzám fogsz járni, akkor beajánllak valakihez, és ez nem képezi vita tárgyát. - És férfi - de ezt már csak magamban teszem hozzá. Mutatóujjamat felemelve nyomatékosítom vele, és ha már így volt képes lezárni azt a folyamatot, amit elkezdtünk, akkor ennyivel tartozik nekem.

- Hát, akkor… - hosszan fújom ki a levegőt, ahogy elnyújtom a megkezdett mondatot. Nem érzem magam komfortosan búcsúzkodás közben, most pedig pláne, amikor ilyen ingatag még a lábunk alatt a talaj. Abban sem vagyok biztos, hogy ez búcsú, de az ellentettjéről sem vagyok meggyőződve. - Majd hívlak. - Egyelőre ennél többet nem tudok és nem is szeretnék ígérni sem neki, sem magamnak. Egyikünkkel szemben sem lenne fair elhamarkodott kijelentéseket tenni, miközben lassan azt sem tudom, hogy fiú vagyok-e vagy lány. - Vigyázz magadra, Ben. - Arca egyik oldalára a tenyeremet csúsztatom, a másikra pedig egy utolsó csókot nyomok, mielőtt ellépnék tőle. Hátrálva indulok el az ajtó felé és egészen az utolsó pár lépésig le sem veszem róla a tekintetem, amikor mégis, akkor is csak azért, hogy biztosan ne kenődjek fel sem az ajtóra, sem a falra. Amikor kilépek a folyosóra, még utoljára visszapillantok rá, halványan elmosolyodom egy elnyújtott pillanat erejéig, aztán behúzom az ajtót. Nem indulok meg azonnal, mert a beszélgetésünk és az odabent történtek súlya, mintha csak most nehezedne igazán a vállamra. Most már egyedül vagyok a gondolataimmal, az érzéseimmel, a félelmeimmel, a kétségeimmel, és nem tudom, hogyan fogok odabent rendet tenni, hogy a végén valami értelmes képet lássak.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyCsüt. Ápr. 04 2024, 21:05

“When did the scars over your heart become your hiding place? When did the stars become so dark? You couldn't find your way. The light inside your eyes is fading out, but I'm not gonna give up on ya now. Don't be afraid I know you think you're on your own. But you'll be okay, you don't have to go through it alone”

Magát lepi meg a leginkább azzal a megértéssel, amivel a másik bizonytalansága szembetalálkozik, pedig ez részben logikus, mert Ben volt az, aki a legrosszabbik felével a legtöbb időt együtt töltötte az elmúlt két és fél év során. Amíg Cate és Hunter megtehették, hogy elhagyják a szobát, a lakást, vagy akár egy időre a várost is, amikor nagyon eldurvult Bennel a helyzet, a férfi itt maradt egyedül az összes gondolatával, amiket sohasem rendezett semmilyen szisztéma szerint, csak hagyta őket végtelenül cikázni, mindig tovább zavarva az amúgy is homályos képet a felszínen.
De már sokkal tisztább minden, és felismeri az összes pontot, ahol bántotta a másikat, ahogy azt is, hogy ezért nem érdemelne mást, minthogy kiadják az útját. Időt kérni az ő szemében nem más, mint nyugodtabban vágni bele az ismeretlenbe ahelyett, hogy pillanatnyi boldogság vagy szomorúság hatására hoznánk meg egy kevésbé biztos döntést. Ha nem ment volna keresztül annyi mindenen, valószínűleg ő is ilyen okosan döntene most, így emberileg többre értékeli, hogy Clara egyáltalán megfontolja az ajánlatát, mintha a sok bántás végett azt mondaná, hallani sem akar róla többet.
Bennek bőven van dolga és most már szerencsére terve is az elkövetkező időszakra; megunta a bujkálást, így nem csak saját magát, de az őt övező titkokat is szabadjára akarja engedni, valamint vissza akar térni a karrierjébe is szép lassan, ami azt jelenti, hogy megszünteti majd hírzárlatot, és közleményt fognak kiadni az állapotát érintően.
Rengeteg interjú, reggeli műsorok és rádiószereplés vár majd rá ezután, ezért nem akar azonnal fejest ugrani ebbe, főleg addig nem, míg nem látta egy szakember, és nem állapítja meg, hogy lelkileg készen áll ilyesmire.
A gyógyulását siettette, amiből megtanulta, mekkora katasztrófákat képes okozni a kapkodás. Ezt nem fogja elsietni, az egészen biztos.
- Ne köszönd. - Súgja, jelezve, hogy a Napsugár nem tartozik neki semmivel, és ha lehet, a saját tartozását majd lerója, amint arra a másik is készen áll. Közben, ahogy érzi őt közeledni, eszébe sem jut ellenállni a késztetésnek, ami az ujjainak hagyja, hogy belefésüljenek finoman Clara szőke hajába, miközben ő is közeledni kezd, és a távolság végül azzal szűnik meg, hogy ajkaik puhán összeérnek.
Maga Ben sem tudja, honnan a szenvedély, ami megint rátör a teljes lényére, de annak ellenére, mennyire lágyan érintik az ajkaik egymást kezdetben, úgy mélyíti el a csókot pár másodperc múltán, és közelebb vonja magához a másikat közben, hogyha esetleg nem látná többet, sokáig tudjon még emlékezni arra, milyen érzés volt, hogy valaki megmentette az életét a tudta nélkül valószínűleg.
Végül kénytelen eltávolodni, hogy ne húzza ezt sokáig, és ahogy megteszi, a homlokukat óvatosan összeérinti, és így nézi a kékséget, ami visszaköszön rá.
- Jobb lesz, ha lassan elindulsz. - Suttogja, és ő tiszteletben fogja tartani, hogy a lánynak gondolkodnia kell, és annyi ideje lesz ezt megtenni, amennyit csak szeretne. Nem lesz több részeg éjszakai látogatás, ahogy délutáni sétára hívós sem; Ben akkor és ott fog megjelenni, ahová megbeszélik, amennyiben ez valamikor a közeli, vagy távolabbi jövőben megtörténik.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyVas. Márc. 31 2024, 13:36


Ben and Clara

“Show me the meaning of being lonely. Is this the feeling I need to walk with? Tell me why I can't be there where you are, there's something missing in my heart”


Ben mellett eddig is intenzív érzelmeket tapasztaltam, a mai nap viszont úgy érzem, szabályosan elsodornak ezek. Idejét sem tudom, mikor veszekedtem utoljára valakivel, mikor emeltem fel a hangom, vagy mikor kezdtem a saját sérelmeimet más szemére vetni, ami így utólag átgondolva csak félig volt jogos részemről, mivel egyikünknek sem könnyű ez a helyzet. Én már tudom, Ben miken ment keresztül az elmúlt években, ő ezzel szemben még vajmi keveset tud rólam. Az i-re a pontot mégis az teszi fel és hoz egy kis bizonytalan egyensúlyt a beszélgetésünk menetébe, amikor a történtek ellenére tesz vicces megjegyzést. Bő egy órája még azt hittem, egyszerűen fogja magát és kisétál az életemből, pár perce mérges voltam rá és azt éreztem, igazságtalanul kapom tőle azt, amit, most pedig úgy nevettet meg, ahogy már régen nem tette senki. Nem tudom, hogy kész vagyok-e erre az érzelmi hullámvasútra. Egyszerűbb lenne még most kiszállni és a könnyebb utat választani, a biztosat, az ismertet. Az eszem pedig pont ezt akarja; stabilitást és bizonyos mértékű kiszámíthatóságot. A szívem viszont nem egészen, én pedig nem tudom, melyikre hallgassak.

Nehéz abbahagyni a nevetést, mert addig sem a kétségek járnak a fejemben. Amikor végre sikerült úrrá lennem a vonásaimon, gondolkodás nélkül lépek közelebb hozzá. Kicsit tartok tőle, hogy elutasító lesz az elhangzottak fényében, de amikor megérzem finom szorítását, szinte erővel fúrom a fejem a mellkasába. Nem is tudom, mitől félek jobban, a folytatás lehetőségétől, vagy egy keserédes lezárástól, de jelenleg mindkét opció ijesztőnek tűnik, csak más okok miatt. Egyelőre nem tudok egyértelmű választ adni neki, ahhoz túl sok minden történt túl rövid idő alatt. A szívem majdhogynem összeszorul, amikor Ben a szemeit lehunyva dönti bele az arcát a tenyerembe. Nem jó így látni, de bízom benne, ha napokon belül kitisztul előttem a kép, akkor valami olyat fogok látni, amiért megéri tovább küzdeni.

- Köszönöm. - Halványan elmosolyodva hálálom meg a türelmét, mert akár azt is mondhatta volna, hogy nem akar várni, hiszen az elmúlt éveket is várakozással töltötte. Nem kerüli el a figyelmem, merre kalandozik a tekintete, és szinte ezzel egyidőben én is az ajkaira pillantok.

- Persze - válaszolom aprót bólintva, miután ismét a szemeit veszem fókuszba. Nem akarok elbúcsúzni, nem akarom, hogy ez búcsúnak legyen felcímkézve, de ha mégis az lenne, akkor viszont nem szeretnék egy utolsó lehetőséget elszalasztani, később pedig megbánással visszatekinteni erre a pillanatra. Lassan, óvatosan közelítek ajkaihoz, megadva neki a lehetőséget, hogy elhúzódjon, ha úgy érzi, ez most nem az a pillanat, amikor tovább kéne bonyolítanunk a helyzetet. Megértem, ha így gondolkodik, még csak fel sem róhatnám neki a mai nap után.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptySzomb. Márc. 30 2024, 22:09

“When did the scars over your heart become your hiding place? When did the stars become so dark? You couldn't find your way. The light inside your eyes is fading out, but I'm not gonna give up on ya now. Don't be afraid I know you think you're on your own. But you'll be okay, you don't have to go through it alone”

A látása nem sérült meg a balesetben, így tökéletesen érzékeli a lány arcán a kettősséget és a kételyt, miután felajánlja az éttermet, és a közös vacsora lehetőségét. Nem tudja egyébként, honnan jön neki a hirtelen stabilitás érzése, de mintha beton biztosan állna most a másik előtt, és nem rengeti meg még az sem, hogy Clara vonásaiból inkább olvasható le az elutasítás opciója, mint az, hogy elfogadná a meghívását.
Innen jut eszébe a vicc, amit nem gondol át sem elégszer, sem egyáltalán, csak kimondja; ennek nem az a célja, hogy elvegye az élét a tettének, se nem szeretne szimpatikusabb képbe kerülni a másiknál, csak őszintén érzi, hogy kilépett az áldozat és a mártír szerepéből. Ez azzal jár együtt, hogy a saját állapotából képes alkotni valamit, ami mindkettejüket nevetésre készteti.
Ben rövidebb ideig nevet, de nem azért, mert kevésbé tartaná viccesnek, amit mondott, vagy időközben rájönne arra, hogy ezen mégsem szeretne nevetni. Egyszerűen csak a másikon, a jókedvén, a Napsugarán ragad a tekintete, és azzal, ami most történik már biztos benne, hogy ez nem az érintésről szól valójában.
Még a gyomra is ugrik egyet finoman, és bár közeledni szeretne a másikhoz, legalább olyan veszélyesen, mint amikor a csókjuk is megesett, nem teszi meg, mert sokkal jobban élvezi azt, hogy nézheti Clarát nevetni ennyi keserűség után, amit ő okozott.
És ez arra is emlékezteti, hogy nem csak bántani képes másokat. Nem lesz egyszerű az útja, de eddig sem volt az, mindösszesen a megfelelő személyre volt szüksége. Abban pedig egészen biztos, hogy idővel rájön, miért éppen a Napsugár az, aki ilyen közel kerülhetett hozzá végül.
- Nincsen miért haragudni, hiszen én mondtam, amit. - Ingatja finoman a fejét, majd ő is megint az üvegfal túloldalán húzódó városra tekint, jólesően kifújva a levegőt, mielőtt a másik odalépne hozzá, hogy..
Nem számított erre, maga sem tudja, hogy miért, de olyan természetesnek érzi az ölelést, hogy a karjai szinte azonnal finoman szorítják a másikat, éreztetve a lánnyal, hogy ami történik, az Bennek fontos, de nem azért, amire az előbb Clara gondolt. Nem fúrja az orrát a lány hajába, de előrébb hajol annyira, hogy éppen csak csiklandozzák a szőke szálak őt, és érezhesse az illatát, amit az írói vénája ellenére sem tudott túlságosan pontosan visszaidézni az elmúlt másfél hétben. De kifejezetten hiányzott neki.
Lehunyt szemmel dől bele óvatosan a lány tenyerébe, mielőtt megkapná a választ az ajánlatára, de egyetlen porcikája sem rezdül abba, amit hall. Bólint egyet, aztán kinyitja a mélybarna szemeit, és azokkal figyeli a másik a sajátjánál sokkal világosabb vonásait.
- Megértem. - Mondja csendesen, és bár nem távolodik el, a tekintete egy pillanatra Clara ajkaira siklik, amit tudatosan kell visszavezetnie a lány szemeire.
- Felhívsz, ha jutsz valamire? - Kérdezi, és továbbra sem távolodik semerre, mert bár jó előérzete van a jövőre nézve, nem tudhatja, lesz-e még valaha ennyire közel a másikhoz.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyPént. Márc. 29 2024, 17:38


Ben and Clara

“Show me the meaning of being lonely. Is this the feeling I need to walk with? Tell me why I can't be there where you are, there's something missing in my heart”


A rengeteg kettősség, az ellentétes impulzusok, amiket tapasztalok, a szavak és a tettek konfliktusa fárasztó, megterhelő, és azt érzem, szinte minden energiámat elszívják. Ez a pár perc sokkal több energiámat emésztette fel, mint az elmúlt pár nap, és akármennyire is vágyom Ben közelségére, az együtt eltöltött idő valahogy mindig átfordul kellemesből, valami másba, aminek éppen elég intő jelnek kéne lennie. Nem ez az első alkalom, amikor ezt érzem, de az első olyan alkalom, amikor ezek a gondolatok megfogalmazódnak bennem, és képes vagyok feltenni saját magamnak azt a kérdést, hogy nekem tényleg szükségem van-e erre. Nyomasztó ezen töprengeni, viszont nem húzhatom ezt a döntést a végtelenségig. Ben egyszer már hátat fordított nekem, ma pedig még csak arra sem méltatott, hogy a szemembe mondja, mit akar. Most viszont már én is egyre bizonytalanabbnak érzem magam, amin a fizikai közelsége nem segít. Tudatosan lépek el tőle abban reménykedve, ha nem őt látom, hanem valami abszolút semlegeset, az elmém sem lesz annyira kusza. De hiába nem nézek rá, a gondolataimat ő tölti ki, ami mindent megnehezít. Nehézkesen sikerült szavakba öntenem, ami valóban aggaszt, és most talán kifogásnak tűnhet neki mindez, viszont tényleg legalább egy stabil pontra szükségem van az életben. Egyszer már azt hittem, megtaláltam azt, akire ezt a szerepet szabták, az élet viszont igazolás helyett a lehető legnagyobb pofont osztotta ki. Szeretném, ha Ben más lenne, én pedig nem csak egy lábjegyzet lennék az egyik könyvében, de azt már megtanultam, hogy ennyi nem elég, akarattal nem lehet bizonyos dolgokat befolyásolni.

Gondolataim közül a hirtelen jött vacsorameghívás szakít ki. Összevont szemöldökkel fordulok Ben felé, viszont nem tudom, mit válaszoljak, ezért csak egy halk sóhajt szalad ki ajkaimon. Értékelem a gesztust, a semleges környezet pedig még jót is tehet nekünk. Egyértelmű igent viszont nem tudok mondani. Visszafordulok a város felé az ajánlatát emésztgetve, de ismét sikerül megint megakasztania tépelődés közepette. Sűrűn pislogni kezdek magam elé, mielőtt valami olyan reakció csúszna ki a számon, ami neki rosszul eshet. Óvatosan pillantok Benre, amikor viszont meglátom a mosolyát és meghallom a nevetését, már én sem tudok uralkodni magamon. Szélesen elmosolyodom és az elmúlt pár pillanat erőltetett önuralmát kukába dobva hangosan nevetni kezdek. A helyzet komolyságát meghazudtolva nevetgélek, szinte a könnyeimmel küszködve, és csak egy-egy momentum erejéig szakad néha félbe, amíg igyekszem levegőhöz jutni.

- Ne haragudj - még mindig nevetve kérek elnézést, amiért továbbra sem tudom abbahagyni a röhögést. Az arcomat a tenyerembe temetem, hátha sikerül annyira elbújnom, hogy kicsit kevésbé legyen kínos a helyzet, de ilyen közelségben ennek semmi haszna. Amikor már az oldalamban kezdem érezni a jóleső fájdalmat, veszek egy mély levegőt, amit hosszan, hangosan kifújok, mielőtt ismét Benre pillantanék. - Ne haragudj. Nem rajtad nevettem, hanem veled. Ez fontos - mentegetőzöm az arcomon továbbra is ott bujkáló mosollyal. - És nem, nem volt túl korai. Pont jókor jött. - Egy utolsó sóhaj után végre sikerül visszanyernem a kontrollt a saját vonásaim felett. Közelebb lépek hozzá, mindkét kezemet először a derekára vezetem, aztán végig fel a hátán a lapockájáig, a fejemet pedig csöndben a mellkasára hajtom. Szorosan magamhoz húzom, mert mindennek ellenére, ami elhangzott, szeretném, ha tudná, hogy tényleg fontos nekem. Az érzelmi hullámvasút végén most végre olyan nyugalom áraszt el, amit nehezemre esik elengedni, de tudom, hogy Ben válaszra vár. Lassan elhúzódom, hogy a szemébe tudjak nézni.

- A vacsora pedig jól hangzik, de… - Az egyik tenyeremet Ben arcára csúsztatom és a hüvelykujjammal finoman cirógatni kezdem. - Azt hiszem, egy kis időre van szükségem. - Magamban elrendezni mindent, dűlőre jutni az érzelmeimmel, és az elmúlt pár nap fényében megemészteni a ma történteket. Mert habár sikerült most megnevettetnie, és őszintén nem emlékszem, mikor nevettem utoljára ilyen jót, sok tényező még mindig árnyékot vet a kapcsolatunkra.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyPént. Márc. 29 2024, 12:32

“When did the scars over your heart become your hiding place? When did the stars become so dark? You couldn't find your way. The light inside your eyes is fading out, but I'm not gonna give up on ya now. Don't be afraid I know you think you're on your own. But you'll be okay, you don't have to go through it alone”

Nem tudta a mai napig, és talán eddig a pillanatig bezárólag, hogyan tovább a másikkal, most azonban, ahogy az ujjaik finoman összefonódnak, a keze pedig a Napsugár arcának oldalát érinti, Bent átjárja a békesség. A nagybátyja, bár egy alkoholista bunkó volt, és nem törődött vele túl sokat, egyszer, talán hat sör után, magáról már keveset tudva megfogalmazott valamit, amit azóta sem tudott kiverni a fejéből.
Szerinte a szerelem nem az, amikor minden sejtjét szétfeszíti az embernek az izgalom, hanem, amikor úgy érzi, hazatalált végre, és megnyugszik a lelke.
Nem tudja még most, mit jelent ez pontosan, és ahogy a másik megszakítva ezt az állapotot ellép tőle, úgy gondolja, nem most fogja megérteni. Sosem volt könnyen szerelembe eső típus, de ha valamiben szentül hisz, akkor az az, hogy Clara nem csak amiatt különleges a számára, mert hozzá tud érni. Lehet, hogy azóta már mások is képesek rá, hiszen nem a balesetére és a mártírkódására figyel már, hanem őszintén érzi, elindult a gyógyulás útján.
A másiknak fogalma sincsen, mennyire a perifériára szorult a gondolatai közepette az, ami történt vele, és ezt neki köszönheti; az elmúlt másfél hétben csak a lányra, az olvasásra, és egy új könyv ötletére koncentrált, mert bár ezek mind megoldásra és megalkotásra váró dolgok, még sincsen semmi közük ahhoz, ami vele történt, vagy a hatáshoz, amit a balesete maga után hagyott.
Tesz egy lépést közelebb, de csak odaáll a másik mellé, és az üvegfal felé fordulva ő is a várost kezdi el kémlelni.
- Eljönnél velem vacsorázni? - Megértette, amit Clara mondott, és igazat ad neki mindennek fényében, ami kettejükkel történt. Ha nagyon akarna, vitatkozhatna azzal, hogy bódult és józan állapotában is ő volt az, aki megjelent a másik lakásán, de átérzi a súlyát a mai tettének is, és ő nem akar itt leragadni a kapcsolatukban.
- Tegnap este Hunter és Cate valami vacsoráról jöttek haza, és be sem állt a szájuk a hely kapcsán. - Biztosan puccos étterem, gondolja, hiszen Hunter végtelenül szemérmetlen, már ami a pénzét illeti, de mivel a könyvei után a mai napig csak jön a számlájára a pénz, nem okozna gondot ez Bennek sem.
- Nem kell, hogy szaladj utánam. Mondjuk, én szerintem nem tudnék utánad.. - Nyújtja el egy kicsit az utolsó szavakat, és valamivel komolyabban tekint a másikra, hogy aztán szép lassan megjelenjen az arcán egy mosoly, majd vigyor, és el is neveti magát.
- Túl korai? - Kérdezi csendesen, és megmarad az arcára ülve a jókedv, ahogy a lány kék szemét, szőke haját, és minden vonását finoman megnézi magának. Az álmaiban sosem tudta ilyen tökéletességgel újra alkotni őt, így, amíg megteheti, további vonásokat igyekszik felfedezni az arcán, amíg a lány átgondolja, eljönne-e vele arra a vacsorára, vagy sem.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyKedd Márc. 26 2024, 22:53


Ben and Clara

“Show me the meaning of being lonely. Is this the feeling I need to walk with? Tell me why I can't be there where you are, there's something missing in my heart”


Minden sokkal egyszerűbb volt, mielőtt ennyire belebonyolódtunk volna ebbe a keszekuszaságba, ami túl gyorsan és túl hirtelen kezdett kialakulni. Jobb nem volt, de legalább egyszerűbb. Most először hiányzik a Ben, aki az ajtót maga után becsapva jelezte, hogy megjött, a bunkó, szókimondó stílusa, a távolságtartás, az az egyszerű semlegesség, amivel még akkor tudtunk egymás szemébe nézni.

Szeretném vége a helyére rakni az összes kirakó darabot, ami itt hever előttünk, de már amikor majdnem teljesnek látszik a kép, az utolsó darab, mintha hiányozna - és ez pont elég ahhoz, hogy egyszerre mindennek és semminek legyen most értelme. Nem akarom elengedni azt az érzést, ami Ben mellett a hatalmába kerít, nem akarom, hogy a hasamban cikázó pillangók elaludjanak, de ez a rengeteg bizonytalanság, a sok talán, a kihagyott lehetőségek megszólaltatják a vészjelzőt. A kétségeimmel próbálom igazolni magam, a Bennek feltett kérdésekkel igyekszem valamerre terelni a beszélgetést, mert jelenleg úgy érzem, csak egy helyben toporgunk. Ha a kétségeim beigazolódnának, akkor legalább valamerre dőlne a mérleg nyelve, még ha rossz irányba is.

Csöndben, a levegőt szinte visszafojtva figyelem, ahogy Ben a tenyerét kézfejemre csúsztatja, az ujjaink pedig szép lassan összefonódnak. Annyira jóleső és természetes a mozdulat, mintha hosszú ideje gyakoroltuk volna. Nehezen vonom el a tekintetem a kezeinkről, amikor viszont felemelem a fejem és meglátom a Ben arcán játszó érzelmeket, már nem tudok és nem is akarok másra koncentrálni. Ahogy ujjai finoman érintik az arcom szélét, pontosan úgy, ahogy legutóbb is, egy pillanatra lehunyom a szemeimet kiélvezve a pillanatot.

- Ben… - suttogom halkan a nevét, miután abbahagyja az érvelést. Az állításával ellentétben most semmit nem tudok megmagyarázni. Azt meg, ami lezajlik bennem, és ami visszatart a legegyszerűbb lépéstől, magam sem értem. Lehajtom a fejem és mélyet sóhajtok, mielőtt elhúzódnék. - Azt érzem, és a mai reggel is csak ezt támasztja alá, hogy én futok utánad. Egyszer már ezt megtettem mással, és az volt életem legnagyobb hibája… - Ellépek tőle, a már ezerszer menekülésként használt ablak felé fordulok és fáradtan leengedem a vállaimat. - Nem megy. Garanciára van szükségem, de ha folyamatosan bizonygatnom kell magam, mert számodra a legnyilvánvalóbb tény sem egyértelmű, ez nem fog működni.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyKedd Márc. 26 2024, 21:35

“When did the scars over your heart become your hiding place? When did the stars become so dark? You couldn't find your way. The light inside your eyes is fading out, but I'm not gonna give up on ya now. Don't be afraid I know you think you're on your own. But you'll be okay, you don't have to go through it alone”

Sok mindent szeretne, sok mindenre vágyik, de most egyik között sem szerepel az, hogy igaza legyen. Nincs már fent a fala, ami mögé elbújt, és nem viseli a páncélt sem, amihez annyira nagyon ragaszkodott; míg ezek a dolgok léteztek közte, és a környezete között, addig sem az igazához ragaszkodott, hanem ahhoz a képhez, amit ha életben és fenntart, biztonságban érezheti magát.
A Napsugárral ez ezek nélkül is létező dolog, és a szavai most nem azt a célt szolgálják, hogy az igazát elérve el tudják engedni a történteket. Csak szeretné elmondani, hogy a haragja annak szólt, ahogy a másik pánikolt a csókját követően, pedig ő csak annyira vágyott, hogy legalább olyan szinten akarja őt a lány, ahogy ő akarta az egészet abban a pillanatban.
De nem várhatja el, főleg a másiktól nem, hogy éppen akkor legyen képes elveszteni a józan eszét, amikor Ben is úgy dönt. Ha valamiben, ebben lehetnek bonyolultak, mert ő tudja, mennyire nem egyszerű elengedni a túlgondolást, mikor az éppen a szívet óvja meg a sérülésektől.
Bent már ez sem nagyon érdekli. Csak a Napsugár lebeg a szemei előtt az elmúlt másfél hétben.
- Másnak már nem volt, Clara. - Mondja csendesen és őszintén, ahogy finoman rászorít a másik kezére, még mielőtt elengedné őt a lány. Akarta, hogy közösen sétáljanak, és ezt még mindig szeretné, de kerülgetett valamit, akkor már hetek óta, Ben pedig továbbra sincsen olyan állapotban, hogy kétségek és miértek között lebegjen, türelmesen várva, amíg a válaszok felütik idővel a fejüket. Tudni akarta, honnan ered, hová fut, és mire tudja használni a benne kavargó érzéseket, a csók pedig ennek a legőszintébb formája volt a részéről.
Ezért volt annyira dühös a másik szavaira, miközben igazából nem is magára Clarára lett mérges. Az ellentétek, a végletek, az állandó paradoxonok már fárasztják őt, és csak egy egyenes utat szeretne, egyetlen fénnyel a végében, és az a másik.
Clara érintése már reflexszerűen sem rázza meg Bent, hanem erősen tartva a gerincét állja a demonstrációt, sőt, amikor még mindig a kérdéseit, és a bennük elrejtett érveit sorakoztatja fel a másik, a férfi nyúl a mellkasán pihenő kezéhez, és végigsimítva rajta az ujjai közé futtatja a sajátjait. A tekintetét ezután emeli a lányra, miközben a szemeibe túl sok érzelem ül oda hirtelen, amitől nehéz lenne megmondani, mi kavaroghat a fejében.
- Ezzel töltöttem az elmúlt másfél hét nagy részét. Tudni akartam erre a választ. - Folytatja csendesen, mintha a korábbi harag, az ajtócsapkodás, a kiabálás, a káosz nem is tőle érkezett volna, hanem egy egészen másik férfitől. Nem akarja többé, hogy a haragja diktálja kettejük dinamikáját, és mivel erre a döntésre már a csókot követő reakciója után eljutott, nem kell elnyomnia magában semmit.
- De már a csók pillanatában tudtam egyébként. - Emeli meg a két szemöldökét egy pillanatra, ahogy visszaemlékszik, hogyan jutott el addig a pontig, aztán halványan elmosolyodik.
- Sosem kergettem hamis ábrándokat, és soha nem volt szükségem senkire. Ha csak az érintésed lenne az, ami kell, akkor csak kiélvezem addig, amíg van hozzá szerencsém. De én ennél többet szeretnék, Clara. - Súgja már szinte, ahogy a szabad kezével a lány füle mögé simítja azt a kósza tincset, ami látszólag sohasem tudja, hol is lenne a helye pontosan.
- Nem az érintésed tölti ki a gondolataimat, hanem te. Ahogy lépsz, ahogy emeled a kezedet, ahogy megmagyarázol szinte mindent, ahogy nézel, amikor nem számítasz valamire.. - Napestig tudná sorolni még, azonban a levegő beleakad egy pillanatra, ő pedig nem folytatja, csak nézi a Napsugár kékjeit, amikről maga sem tudta még ma reggel, látja-e még valaha őket.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyKedd Márc. 26 2024, 18:27


Ben and Clara

“Show me the meaning of being lonely. Is this the feeling I need to walk with? Tell me why I can't be there where you are, there's something missing in my heart”


Az elmúlt napok és hetek hirtelen, váratlan impulzusai annyi nyomást helyeztek rám, amivel azt hittem, még meg tudok birkózni valahogy. Igyekeztem mindent a megfelelő polcra eltenni, és meggyőzni magam róla, hogy minden okkal történik, biztos megvan a miértje, nem pedig ellenem van az egész univerzum. De most mégis mindenhol az igazságtalanságot látom, a véleményemet és az érzéseimet pedig már nem tudom elnyomni szótlanul. Egyedül, csöndben szerettem volna mindent szép lassan elrendezni magamban. A saját terhemet nekem kell cipelnem, bármit is pakoljon rám az élet, most viszont úgy érzem, ez túl sok. Mindent - majdnem mindent - kiterítek Ben elé, mert ha ezután valóban nem látjuk többet egymást, akkor nem lesz több alkalmam ennyire őszintén elmondani neki, amit szeretnék - vagy legalább amire ebben a helyzetben van lehetőségem. Mert annyi minden van még, amit idővel szerettem volna neki elmondani, amiről úgy gondoltam, megoszthatom vele, mert megértene, de hirtelen túl nagy lett a szakadék kettőnk között, és nem hiszem, hogy ezt át tudjuk hidalni. Magával ragadnak az érzelmeim, amik nem csak a kimondott szavakban érezhetőek, hanem mindennek tetejében a tenyerem is megtalálja Ben arcát, amit bánnom kéne, de a megbánás mégsem vegyül ebben a pillanatban, sem később a többi érzéssel.

A szavai fojtogatóan hatnak rám, a torkomban hatalmas gombóc nő, ennek ellenére többször szívesen közbeszólnék, hogy tudjak reagálni mindenre, de ő is végighallgatott, így én is ugyanígy teszek. A saját álláspontomat sokkal könnyebb volt előadni, mint az övét megemészteni. Annyira igazságtalannak tűnik sok minden, amit csinált, annyival egyszerűbb volt az ő húzásait - amiből volt bőven - felsorakoztatni, mintsem racionálisan belátni a saját hibáimat is. De a racionális gondolkodásnak már rég nincs itt helye, mert ha lenne, most nem itt tartanánk. Akkor a megoldáson gondolkodnánk, nem pedig a saját sérelmeinket vetnénk a másik szemére.

Egy ideig hagyom a kettőnk között lebegő csendet elnyúlni, a szavait leülepedni, az indulataimat csillapodni, mielőtt bármit mondanék. Hosszan beszívom a levegőt és hasonlóan  hosszasan fújom ki, ami a maradék feszültséget is enyhít.

- Igazad van - bólintok végül és szemeimmel az arcát fürkészve igyekszem rendet tenni a gondolataim között. Minden igyekezetem ellenére hibáztam. Hiábavalónak tűnik most minden jószándék, ami vezérelt, ha pont a legfontosabb pillanatban reagáltam a lehető legrosszabbul. - Sajnálom - suttogom halkan, mert a bocsánatkérésen kívül most másnak nem látom értelmét. A Bennel való ismeretségünk első olyan pillanata ez, amikor nem tudok semmilyen megoldásra gondolni. Pedig valószínűleg ott van valahol, szinte karnyújtásnyira, valószínűleg egyszerűbb is, mint azt jelen helyzetben gondolnánk, de egy ilyen pillanatban, amikor minden érzelem egyszerre önti el az agyam, nem látok egyetlen logikus kiutat sem. Óvatosan közelebb lépek hozzá, és ha nem húzódik el, az egyik kezéért nyúlok. - Volt értelme, hogy megtörtént - folytatom halkan, ezúttal viszont kerülöm a tekintetét. Vízválasztó volt az a csók, és abszolút más irányba kellett volna haladnunk utána. Nem tudok tovább a szemébe nézni egy ilyen vallomás után, még akkor sem, ha megvannak a kétségeim felőle. - Sőt, talán annak volt a legtöbb értelme - halványan elmosolyodom egy pillanatra, elengedem a kezét, aztán az ablakhoz lépek. Könnyebb úgy megfogalmaznom mindazt, ami a fejemben kavarog, ha nem látom őt közben. - Itt van durván nyolcmillió ember, és egyikkel sem érzem azt, amit veled, de… - mélyet sóhajtok továbbra is kifelé meredve, közben pedig azt kívánom, bárcsak a hömpölygő tömegben lennék, ahol sokkal könnyebb lenne mindez elől elbújni. - Most azt mondod, vannak érzéseid, de… mitől vagy ebben ilyen biztos? Mármint… - a fejemet ingatva fordulok végül felé, hogy láthassa a vívódást az arcomon. - Honnan tudod, hogy nem csak erre van szükséged? - hirtelen közelebb lépek hozzá és megérintem azon a ponton, ahol nem olyan rég még senkinek nem engedte volna. - Honnan tudod, hogy tényleg rám van szükséged, nem pedig csak valakire, akárkire, aki meg tud érinteni? - szegezem neki szavakba öntve a legnagyobb kétségemet. Lehet, hogy túlgondolom, hogy csak keresek egy kifogást, ami miatt könnyebb lesz majd túllépni azon a valamin, ami igazán ki sem alakulhatott kettőnk között - mert ahogy most állunk, egyre csak közeledünk ahhoz a ponthoz, amikor már nincs mit mondanunk egymásnak, és az a búcsú, amit ezzel a beszélgetéssel szerettem volna elkerülni, szinte érezhető távolságba került.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyKedd Márc. 26 2024, 12:47

“When did the scars over your heart become your hiding place? When did the stars become so dark? You couldn't find your way. The light inside your eyes is fading out, but I'm not gonna give up on ya now. Don't be afraid I know you think you're on your own. But you'll be okay, you don't have to go through it alone”

Maga sem tudja, mire számít pontosan a kérdését követően, hiszen annak függvényében, mennyi minden játszódott le bennük külön-külön, bárhogyan folytatódhat ez a beszélgetés. Valahol arra számít, kettősségében részben arra is vágyik, hogy megelégelje végre Clara a viselkedését, és elsétál, megmentve saját magát tőle, ha már Ben maga erre nem képes.
Részben beigazolódik, amire gondol, csak nem egészen úgy, ahogy azt a pillanatok töredéke alatt elképzelte a kérdését kimondva.
Észreveszi az apró megfogalmazásokat, érzékeli a levegővételeket a másiktól, így közbe tudna vágni ott, ahol esetleg nem ért egyet, de se nem látja értelmét most, se nem akarja megszakítani azt, ami végre feltör a lányból. Mintha Ben szavait mondaná ki, hiszen ő már az első sikeres érintés után annyira rosszul érezte magát a viselkedése miatt - és mióta Napsugárnak hívja, csak még inkább -, hogy vissza akarta fordítani az idő kerekét, holott erre senki sem képes.
Követi a tekintetével a másikat, és bár nem állja fizikailag azt, amit mond róla, legalábbis nem a szó szoros értelmében, de nem szól semmit, hiszen csak magyarázkodni kezdene. Nem akarja azonban ilyen állapotban látni a másikat, meglehet emiatt nem személyesen adta át az üzenetet, hogy nem megy hozzá többet, azonban úgy látja, ettől Clara úgy érzi most, hogy teljes mértékben meg akarta vele szakítani a kapcsolatot.
Bennek fogalma sem volt eddig, merre tovább, de látni akarta még a másikat.
Éppen szóra nyitná a száját, amikor a Napsugár mozdul felé, és ahogy a kezét hirtelen megemeli, már szinte tudja is, mi fog történni ezt követően. Megtehetné, hogy megfogja Clara kezét, akár a fejét is elhúzhatná, de mivel jól megérdemelt a gesztus, ahogy a pofon csattan az arcán, nem fogja ezzel megsérteni a másikat. Azt viszont ezután még nem tudja pontosan, mit fog mondani.
Nem az arcának ahhoz a feléhez ér hozzá, ahol a pofon pontosan érte, hanem az állára teszi a kezét, és csak az ujjai nyúlnak abba az irányba, ahogy a csípő érzés még most is a bőrén táncol. Lehetne döbbenet az arcán, de nem ostoba, és tudja, hogy ez igazán kijárt már neki, ezért csak kevert, szinte kivehetetlen érzelmekkel néz a másikra, némi csillogással a szemében, amiről még ő sem tudja, minek szól valójában.
Akkor szólal meg, amikor leengedi a kezét.
- Mindenben igazad van, ami azt illeti. - Részben azért is, mert Ben lenne az utolsó, aki mások érzéseit elvitatja tőlük, főleg úgy, hogy a sajátjaihoz nem engedett közel senkit. Az ő sorsa nem mérvadója annak, ahogy most Clara érez vele kapcsolatban, ezt ő tette, nem is kell magyaráznia sokat.
- De megcsókoltalak, és úgy reagáltál, mintha a világ vége jött volna el. - A tekintetét, ahogy ezt kimondja, a padlóra szegezi nem a lábánál, de valahol kettejük között a szobában, aztán végül felemeli a fejét, de a fal mentén húzódó, hosszú könyvespolcon pihenteti a tekintetét. Nem tudna most a másikra nézni, ha egyben akar tudni maradni, amíg befejezi ő is a gondolatait.
- Évek óta te voltál az egyetlen biztos pontom. A fény az alagút végén, amit követni kezdtem. Nem tudok elégszer bocsánatot kérni azért, aki voltam, amikor megismertél, de abban a pillanatban nem is tudtam volna több lenni annál. Te mentettél meg, Clara. - Halványan elmosolyodik, és ez segít neki, hogy képes legyen a másik viharával szembenézni végre.
- Biztosan ezerféleképpen tudtam volna kezelni a helyzetet a lift előtt, de nem sikerült. Az elmúlt másfél hétben pedig te vagy minden perc, amit éberen töltök nappal, és te foglalod le az álmaim éjjel. - Egészen halkan ér el a hangja ehhez a ponthoz, és ingatni kezdi a fejét, mielőtt folytatná.
- Már egy ideje nem is a páciensed vagyok, Clara. Nem is akarok már az lenni. - És a hangja nem szúr, ahogy ezt kimondja, mert ő ebben nem lát rosszat. Sokkal többet érez, és bár most még nem meri kimondani, de sokkal többet akar annál. Azt pedig nem lehet, ha a másik továbbra is az orvosa.
- Nem a csók miatt vett ez száznyolcvan fokot, Napsugár. A reakciód alapján, illetve amit mondtál utána, meg sem kellett volna történnie. - És ismét elvonja a tekintetét, mert nem szívesen tért vissza gondolatban abba a pillanatba, amikor a józan ész bekapcsolt a lánynál, és azt mondta, helytelen, ami történt.
- Az alapján viszont, hogy eljöttél hozzám, talán mégis. - Sóhajt egyet, és a kezét az arcához emelve végigfuttatja az ujjait a szemén mindkét oldalt, mert szeretne kikeveredni a másikkal a bonyolultságból, amit ketten alkotnak most ebből, miközben Ben a szíve mélyén tudja, hogy szeretni valakit sohasem nehéz. Az emberi tényezők azok, kettejük közül most főleg ő.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyKedd Márc. 26 2024, 00:05


Ben and Clara

“Show me the meaning of being lonely. Is this the feeling I need to walk with? Tell me why I can't be there where you are, there's something missing in my heart”


Nagyon szeretnék a fejébe látni, kiolvasni az összes gondolatát, hogy végre tisztán lássak, mert most csak egy tehetetlenebbnek és tanácstalanabbnak érzem magam minden percben, amit kettesben töltök vele. Ben eddig is egy nehezen megfejthető rejtély volt, az elmúlt másfél hét viszont teljesen összezavart. Amiben eddig majdnem biztos voltam, hirtelen az is bizonytalan lett, Catherine mai látogatása pedig egyszerre semminek és mindennek értelmet adott.


Ha minden gondolatát ugyan nem is teríti ki Ben, a legfontosabbat igen, amivel igazságtalanul nagy nyomást helyez rám. Mintha sarokba szorítana az igazsággal, és arra célozna, hogy az én hibámból tartunk ott, ahol. Tudom, hogy részben így van, de azt gondoltam, ő is tisztában van vele, hogy érzek iránta. Egy vadidegent, aki teljesen semleges, nem engedtem volna ennyire közel. Ennyi sütnivalója neki is lehetne. Mellé lépek ugyan, de képtelen vagyok ránézni. Itt lebeg valami a levegőben, ami miatt egyszerre akarok közel lenni hozzá és egy kis távolságot tartani, erre pedig most a legjobb megoldás, ha a várost, az autókat, az embertömeget és járda szélén elültetett fákat nézem. Bármit, csak nem Bent. Még akkor sem, amikor elárulom neki, hogy amit érez, kölcsönös. Hogy mehettünk el ennyire egymás mellett? Csöndben, bármiféle választ mellőzve, a szemeimet lehunyva élvezem ki azt az egy-két pillanatot, amikor a semmiből megérzem az érintését.

- Mit szeretnék? - kérdezem elcsukló hangon, szinte suttogva, inkább csak magamnak ismételve a szavait. - Mit szeretnék? - Ezúttal lassan felé fordulok, hogy lássa az arcomra kiülő teljes értetlenséget. - Hogy mit szeretnék? - Hitetlenül ingatom a fejem magamban tovább mantrázva ezt az egyszerű kérdést, mert nehezen fér a fejembe, hogy egyáltalán ez még ott lebeg a levegőben közöttünk. - Erre most tényleg válaszolnom kéne? - kérdezem széttárt karokkal, a hangomat kicsit megemelve. Igaza van, eddig is bántott már nem egyszer, nem kétszer, de mind közül ez esik most a legrosszabbul. - Azt hittem, ez egyértelmű - idézem őt néhány pillanattal korábbról. - De úgy tűnik, tévedtem. - Egy vállvonással hátrálok pár lépést és a hajamba túrok idegesen, miközben próbálom még mindig ép ésszel feldolgozni az elhangzottakat. - Te voltál az eddigi legelviselhetetlenebb páciensem az összes közül, mégis mindig nyitva volt előtted az ajtó. Amikor nem tudtam még pontosan, hogy min mentél keresztül, akkor is félre tudtam tenni az összes rosszindulatú megjegyzésedet, a kéretlen szurkálódást, az ajtócsapkodást, mert segíteni akartam. Őszintén szólva nem voltak túl nagy elvárásaim sem a kórtörténeted, sem a viselkedésed miatt. Arra számítottam, hogy az első, legfeljebb a második alkalom után be sem teszed többet a lábad, de akárhányszor jöttél, én mindig ott voltam, hogy segítsek. - Veszek egy mély levegőt, miután elhadarom annak egy részét, ami megfogalmazódott bennem. Annyi mindent nem mondtunk eddig ki, amit ki kellett volna, és talán most van rá utoljára lehetőségem, ha komolyan gondolja, hogy ezt szeretné lezárni itt és most. - Mindennek ellenére jöttél tovább, aminek egyrészt örültem, mert naivan azt hittem, hogy talán valamiben tudok majd segíteni, nem úgy, mint az előző akárhány gyógytornászod, akiket az őrületbe kergettél jóformán, másrészt viszont tartottam tőle, mert annyira szeszélyes és kiszámíthatatlan voltál, hogy nem tudtam, éppen mire számítsak. Aztán… - szünetet tartok és bent tartom a levegőt egy kis ideig, amíg sikerül a gondolataimat szavakká formálni. Olyan hirtelenséggel kívánkozik ki belőlem most minden, hogy nehéz értelmes, egybefüggő mondatokká alkotni mindazt, ami eddig csak bennem keringett. - Aztán egyetlen pillanat alatt minden megváltozott - suttogom halkan kettőnk közé. Pontosan tudja, melyik pillanatról beszélek. - Akkor végre láthattalak Téged, nem pedig ezt… - mutatok végig rajta látványosan, a fejemet csóválva. Hátat fordítva neki sétálok arrébb és hosszan beszívom a levegőt, amivel a bennem felgyűlt összes érzelmet és indulatot igyekszem csitítani, mielőtt lavinaként zúdítanék mindent Benre. Pár lépés után megállok és visszafordulok felé. Most jólesik ez a kis távolság. - Végre láttalak Téged, Ben, nem pedig csak azt a falat, amit felhúztál magad köré, és ez… - a szemeimet lehunyva elmosolyodom, mielőtt folytatnám. - Azt hiszem, ez változtatott meg mindent. Persze amellett sem tudok elmenni, hogy részegen megjelentél késő este a lakásomon és majdnem összeverekedtél a bátyámmal, akiről el sem akartad hinni, hogy a bátyám, mert nyilván azt kellett feltételezned ezzel kapcsolatban, hogy hazudok, hiszen biztosan adtam erre indokot már korábban, ugye? - szegezem neki a kérdést, amire igazából nem is várok választ. - Mindegy is, ezt tegyük most félre inkább. Válaszokat akartál, segítséget kértél, én pedig jóformán a józan eszemet félretéve belementem. Beengedtelek a lakásomba, beengedtelek az életembe, olyan dolgokat osztottam meg veled, amiket másokkal nem. A szabadidőmben is találkoztam veled. Megkedveltelek, és tényleg segíteni akartam, de közben élveztem is a veled töltött időt - és ezt már nagyon régóta nem éreztem senkivel. Tudtam, hogy lesznek mélypontok, azt viszont nem gondoltam volna, hogy egy csók száznyolcvan fokos fordulatot fog kiváltani belőled. Eltűntél szó nélkül másfél hétre. Van fogalmad róla, mennyit gondoltam rád? Hogy hányszor pörgettem végig azt a délutánt újra és újra a fejemben? Hogy mennyire aggódtam, amiért se szó, se beszéd nélkül kihagytad az időpontjaidat? Az egyetlen logikus magyarázatnak az tűnt, hogy térre van szükséged, úgyhogy úgy voltam vele, hogy rendben… Ha Bennek térre van szüksége, akkor teret fog kapni. Ha Bennek időre van szüksége, miért is ne, akkor időt is fog kapni. Mindent megtettem, amit csak tudtam, és még annál is többet. Ezek után meg még valaki mással üzened meg, hogy nem jössz többet? - kérdezem szinte a fogaim között szűrve a szavakat, miközben közelítek felé. Régóta nem éreztem magam ilyen hullámvasúton, ennyi indulat pedig még szinte soha nem ködösítette el az agyam. Egészen közel állok meg hozzá. - Ahányszor már ellöktél magadtól, rengeteg alkalmam lett volna hátat fordítani neked, Ben. De még most is itt vagyok, az ég szerelmére - csattanok fel ingerülten, az elmúlt hetekben tanúsított türelmemnek legkisebb szikráját sem mutatva. Átléptük már azt a határt, amikor az empátia, a sajnálat és a segítő szándék az igazságérzetemet felülírja. - Hogy van képed megkérdezni, hogy mit szeretnék? - A tudatomat a düh homályosítja el, a tekintetemet pedig a düh miatt feltoluló könnyek. Egy pillanatnyi lehetőséget sem hagyok Bennek, hogy esetleg válaszoljon a kérdésre, ha esetleg lenne valami mondandója. A tenyerem nem finomkodva csattan az arcán, amikor a tudatos gondolkodást végleg felülírja az összes bennem kavargó érzelem; a csalódottság, a harag, a keserűség és az a mérhetetlen fájdalom, amit már eddig is okozott. - Azt hiszed, az élet igazságtalan? Igen, az élet rohadt igazságtalan, de te is az vagy, Ben. Nem ezt érdemlem tőled.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyHétf. Márc. 25 2024, 19:48

“When did the scars over your heart become your hiding place? When did the stars become so dark? You couldn't find your way. The light inside your eyes is fading out, but I'm not gonna give up on ya now. Don't be afraid I know you think you're on your own. But you'll be okay, you don't have to go through it alone”

Nem a Napsugarat, hanem New York, számára néha semmitmondó, sokszor túl sok látképét nézi meredten, azonban Ben még a legrosszabb pillanataiban, a legmélyebb pontjain sem tudta volna azt mondani, nem érzékeny már a környezetére. Clara némán sír mögötte, mégis tudja, mi történik vele, még mielőtt a mély levegők kibuknának belőle, ahogy azzal is tökéletesen tisztában van, hogy ezt mind ő okozta. Megint.
Nem kellene, hogy bármi érdekes legyen ebben, hiszen amióta csak találkoztak egymással, bántja őt; eleinte szándékosan, hátha az előző gyógytornásza sorsára jut, és sírva kéri meg Catherine-t arra, keressen egy másik szakembert a férfinek, mert ő nem bírja. A kitartása aztán egyre inkább az felé lökte őt, hogy még inkább meg akarja utáltatni magát a másikkal, nem sokkal ezelőtt pedig már bármit megtett volna azért, ha ezeket el tudja törölni, és tiszta lappal nyithat az érzései és a lány előtt, elindulva a gyógyulás útján.
De most, ahogy az ablakon kifelé bámul, az elméjét elönti valami melegség, éppen úgy, mint amikor a pánikrohamot érintés váltotta ki. Lehunyja a szemeit, hátha az elméje sötétjében el tud bújni egy pillanatra, és elhiheti magának ott, hogy ez nem az ő hibája. Kevesebb a siker ezt illetően, mint amire egyébként számít, mert a gondolatai cikázása nem hagy neki nyugtot. Valami folyamatosan azt kántálja a fejében, ez nem ennyire bonyolult, és minden eszköze meg kellene legyen ahhoz, hogy könnyítsen a saját, de legfőképpen a másik lelkén.
Kifújja az orrán a levegőt, ahogy a másik annak ellenére, amilyen hullámvasútra megint felültette az érzelmeit közelít hozzá, a tekintetét pedig leveszi a városról, mert minden, ami számára mostanában fontos, ott áll mellette; már nem kell őt az épületek között keresnie, ahogy olyan sokszor tette ugyanitt állva, amióta megismerte, hiszen itt van vele.
Az egész teljesen abszurd az elméjének, de mégis igaz.
- Nem bántottalak még eleget? - Teszi fel a kérdést szinte visszafojtott, suttogó hangon, ahogy kiveszi a másik felé eső oldalon a kezét a zsebéből, és letöröl némi kósza nedvességet Clara bőréről az álla közelében, jelezve ezzel szavak nélkül is, hogy tudja, mi történt az imént. Valószínűleg jeleznie sem kellene semmilyen gesztussal, de az érzelmei terén a csököttség még sajnos adott tulajdonság.
- Mit szeretnél? - Kérdezi óvatosan, visszakanyarodva egy eddig meg sem történt beszélgetés valószínűleg közepébe; kezdhette volna ezzel is, erőt vehetett volna magán a csókot követően, felkereshette volna őt, hogy megbeszéljék nyugodtan, mit is jelent mindez, és mit akarnak vele kezdeni. Ennél jobbra egyelőre még nem képes, és ő nem is akarná többet kitenni ennek a másikat, az viszont, ha nem is tudja kimutatni, bizony rengeteget jelent számára, hogy Clara eljött ide.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyPént. Márc. 15 2024, 12:13


Ben and Clara

“Show me the meaning of being lonely. Is this the feeling I need to walk with? Tell me why I can't be there where you are, there's something missing in my heart”


Sokat járt Ben a fejemben az elmúlt napokban, még akkor is visszakúszott az elmémbe a vele eltöltött utolsó délután, amikor teljesen más gondok kezdtek összepréselni. Szerettem volna vele megosztani a történteket, a rossz híreket, a csalódást, a gondolataimat, a félelmeimet, a kétségeimet. Úgy éreztem, kész lennék végre valakinek megnyílni, ahogy évek óta nem tudtam senkinek a családomon kívül, de akárhányszor ez eszembe jutott, mindig lehangolt, hogy ezt nem tehetem meg. Nem csak lehangolt, bűntudatot is keltett, mert ha nem úgy reagálok, ha nem egyből azon kezdek aggódni, mi helyes és helytelen, milyen határokat léptünk át, hanem engedem őt is és magamat is elmerülni abban az érzésben, ami abban a pillanatban talán mindkettőnkben végre letisztázódott, akkor most nem kerülgetnénk egymást ennyire. Nem kellett volna rögtön elvennem magunktól azt a pillanatot, amit fejben azóta is legalább százszor újra átéltem.

Amíg csak ott lógott annak a lehetősége a levegőben, hogy esetleg nem látom többet, talán nem is vettem igazán komolyan. Bíztam benne, hogy ez csak egy hullámvölgy, amin túl kell lennünk, aztán folytathatjuk - ha nem is ugyanonnan, ahol abbahagytuk, de valahol -, amit elkezdtünk. A mai nap Catherine látogatása bekapcsolta a vészjelzőt, és azt hiszem, már csak próbálom menteni a menthetőt, hátha nem veszett el még minden. Nem tudok már csak páciensként tekinteni rá. Beengedtem az otthonomba, jóformán az életembe, ő pedig egyszerűen kisétálna azon az ajtón, amit lelkesedéssel nyitottam ki neki.

Csöndben hallgatom végig az arcát fürkészve, és minden egyes szavával csak plusz súlyt pakol a mellkasomra, ami ekkora terhet már nem sokáig fog elbírni. Az idáig nagy nehezen magamra erőltetett nyugalmam szertefoszlik, amikor az érzéseiről beszél. Alig láthatóan ingatni kezdem a fejem, mintha nem hinném el egy szavát sem. Talán egy részem tényleg azt szeretné, hogy ez ne legyen igaz, hanem csak azért mondja, hogy bántson valakit, hogy célt találjon a dühe. Ezt könnyebben elfogadnám, mint azt, hogy valóban ez az igazság. Ha viszont a szavai olyan őszinték, mint az érzései, akkor nem csak egy pácienst veszíthetek el, hanem valami olyannak lett idő előtt vége, amiből sokkal több is lehetett volna. Hagyom a csendet kettőnk között elnyúlni, amíg próbálom a fejemben lévő káoszt valamelyest rendezni, ennél nagyobb erőfeszítésre már csak a könnyeim visszatartásához van szükségem. De mindkettőben kudarcot vallok; a gondolataimnak se eleje, se vége, nem látok át az összekuszált szálakon, amik valahogy mind Ben köré fonódnak, és a szoba túloldalán hátat fordító alak is egyre homályosabban rajzolódik ki, míg nem teljesen könnybe lábadnak a szemeim. A fejemet lehajtva engedem útjára a könnyeimet, és akadozva veszek pár mély levegőt, hogy meg tudjak szólalni. Helyette, talán egy kis további időnyerés céljával, miután megtörlöm az arcomat, lassú, halk léptekkel sétálok közvetlen Ben mellé. Nem nézek rá, tekintetemet a külvilágra szegezem, ahogy ő is teszi.

- Azt hittem, egyértelmű, miért engedtelek be. - A lakásomba, az életembe, a gondolataim közé. Halkan, szinte bizonytalanul suttogok magam elé, mert tartok Ben kiszámíthatatlan reakciójától, de ha őszintén beszélünk egymással, akkor úgy fair, ha ő is tudja. - De gondolom a probléma már nagyobb, mint amit annyival megoldhatnánk, hogy átadlak másik gyógytornásznak. - Ha önmagában ez megoldás lenne, akkor nem Catherine lett volna a hírhozó, és nem az lett volna az utolsó találkozásunk, amikor minden a feje tetejére állt - mert ha Benen múlt volna, az lett volna a lezárás.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyCsüt. Márc. 14 2024, 22:13

“When did the scars over your heart become your hiding place? When did the stars become so dark? You couldn't find your way. The light inside your eyes is fading out, but I'm not gonna give up on ya now. Don't be afraid I know you think you're on your own. But you'll be okay, you don't have to go through it alone”

Rengeteg minden eszébe jutott a másikkal kapcsolatban, amióta nem látta őt, sőt, néha napokig csak kinyitotta a könyveit, de egyetlen sort sem tudna felidézni belőlük, mert meredten bámulva a lapokat igyekezett megfejteni a saját, következő lépését. Amíg érzéketlen és nem törődöm volt, egyszerűen marta el maga mellől azokat, akiket szeret, mert semmilyen bűntudat nem játszott a lelkében, és eszébe sem jutott könnyíteni bárki lelkén a környezetében, hiszen neki volt a legnehezebb.
Félúton az ismeretlenben már nem ennyire egyszerű a helyzet, így hol végletek között ugrált, hogy próbálta racionalizálni a lehetetlent, aztán könnyedén véve mindent úgy gondolta, semmi sem lehetetlen.
Utóbbi talán tényleg igaz lehetne, de ahhoz, hogy ezt elérje, ő kevés, és nem is egyedül kellene csinálnia; sokszor a gondolatainak áramlását a másik szavai törték meg benne, és ez akadályozta meg valójában, hogy értelmes válaszokat találjon egy értelmetlen helyzetben. Igaz, Ben szerint semmi sem lehet értelmetlen, ami szárba tud szökni ennyire lehetetlen körülmények között, de még most, a másik előtt állva, a saját szobájában sem tudja, merre kellene vinnie ezt a beszélgetést.
Sokszor jutott arra, hogy éppen eleget bántotta a Napsugarat, és talán meg kellene adnia a lehetőséget neki a boldogságra; mint páciens, idővel elfelejti, mint férfi, idővel túl lesz rajta, de legalább nem bántja teljesen akaratán kívül, hiszen Ben már elengedte azt a minősíthetetlen oldalát, amit Clara megismert tőle a kezdetekben.
De ez nem jelenti azt, hogy amíg a helyes útra téved, és ott is marad, nem mond vagy tesz olyasmit, amivel további sebeket okoz.
Az egyik verzióban ő már azért nem jár gyógytornára, mert fel akarja fedezni azt, ami kettejük között lehet, hiszen, ha éppen Bent ragadják magukkal az addig mindenáron felszín alá rejtett érzelmei annyira, hogy megcsókolja a másikat, annak sokat kell jelentenie. Ezt sem teheti meg egyedül, tehát valójában minden a másikban csúcsosodik ki.
De őt pont nem kereste egyetlen alkalommal sem, és most sem annak köszönhetően van itt, hogy hívta volna.
- Nem egyértelmű, vagy nem akarod kimondani? - Kérdezi csendesen, és jobbnak véli a másik kezét is a zsebében tudni, mert mikor legutóbb szabadon találta őket, azok a Napsugárért nyúltak, és látszólag mindent elrontott ezzel.
- Azt mondtad, helytelen. Én pedig éppen elég ideig hazudtam magamnak és mindenki másnak is. - Van némi harag a hangjában, de az nem annak szól, amit Clara kettejük nem is létező viszonyáról mondott, sokkal inkább saját magának, amiért teljesen elnyomott magában mindent olyan sokáig.
- Nem lehetek a páciensed, mert érzek irántad valamit. - Vonja meg a vállát, mert még él benne a régi énje, és az elkövetkezendő években az ellen kell majd tudatosan tennie, hogy leépítse azt a várat, ami a védelmét szolgálta egészen idáig. De már azonnal észreveszi, és megmerevedik a felsőteste teljes egészében, hogy ne akarjon ismét ilyen félvállról vett gesztusokat mutatni magából, amikor ilyen fontos dolgokról beszél.
Halkan sóhajt, és elvonja a szemét a másikról.
- Azt hittem, ez egyértelmű. - Gúny helyett őszinteség jelenik meg a hangjában, ahogy az idegen várost pásztázza a tekintetével. Egyetlen pillanatban sem érezte még annyira, hogy hazavágyna Törökországba az elmúlt évek során, mint a mait megelőző napokban.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyCsüt. Márc. 14 2024, 16:29


Ben and Clara

“Show me the meaning of being lonely. Is this the feeling I need to walk with? Tell me why I can't be there where you are, there's something missing in my heart”


A sok ébren töltött éjszakai óra, néhány pohár bor, egy egész doboz jégkrém és a feleslegesen elindított csöpögős, nyálas filmek sem hoztak semmilyen megoldást a problémára, amit át kéne hidalnunk. Itt már sokkal többről van szó, mint amit egyszerűen meg lehetne oldani azzal, ha átadnám másik gyógytornásznak Bent, ez a hajó már elúszott. Talán naivan abban bíztam, hogy legalább a gyógytornát nem hagyja ki. De ahogy a kihagyott alkalmak száma nőtt, a fejemben is úgy lett egyre nagyobb a káosz, amiben már semminek nem találtam értelmét, és amire egy pár nappal ezelőtti portlandi út és az ott kapott hírek jóformán atomot dobtak. Ezzel kapcsolatban próbálok úgy tenni, mintha a történtek nem lebegnének a fejem fölött a nap szinte minden percében, próbálom lefoglalni magam olyan dolgokkal, amik nem hagynak egyedül a gondolataimmal, mert nem biztos, hogy egy ekkora kudarcot és csalódást könnyen megemésztenék. Még egy elutasításra nem vagyok felkészülve.

Abban a pillanatban, amikor meglátom Bent, a gyomrom borsónyi méretűre zsugorodik össze, a torkomban hirtelen gombóc kerekedik és a pulzusom ütemes szólója szinte bántja a dobhártyámat. Olyan ideges vagyok, mintha valamiféle ítélethirdetésre várnék, ami sorsfordító lehet. Bizonyos szempontból ez így is van, hiszen még el sem kezdtünk beszélgetni, de már most bizonyos, hogy vízválasztó lesz a következő pár perc, fél óra, óra - amennyit hajlandó rám szánni, vagy ameddig el nem jutunk arra a pontra, ahonnan már felesleges tovább mennünk. Az elmúlt napokban nem ez az első meghatározó, nagyobb lelki igénybevételt követelő beszélgetés, ami pszichésen megterhelő számomra - és hasonlóan nehéz lesz kiheverni, ha rosszul végződik. Talán ezért is vagyok ennyire óvatos. Nem csak azért, mert kellő teret akarok biztosítani Ben számára, hanem magamat is védem. Próbálok úgy tenni, mintha az időhúzás és a távolságtartás erre tökéletes fegyver lenne, de félő, hogy értelmetlen, és végül a mostaninál is nyomorultabb érzéssel fordítunk egymásnak hátat.

Csöndben figyelem, ahogy az ölében tartott könyvet becsukja, feláll a fotelből és visszarakja a polcra, amit eddig olvasott. Hosszan beszívom a levegőt, amit észrevétlenül sokáig tartok bent. Egyetlen kósza lépést teszek befelé, de többet egyelőre nem merek. Lehajtom a fejem, és tekintetem a padlón fixálódik, mintha arra várnék, hogy beszélni kezdjen hozzám és mondjon valami okosat, amitől kevésbé érzem magam tehetetlennek és tanácstalannak. Nehéz elfogadnom a szavait, hogy esetleg tényleg nem jön többet. Egy pillanatig sem feltételeztem, hogy Catherine hazudna, és biztos vagyok benne, hogy ezt ő is tudja. De így, hogy ő is kimondja, sokkal valóságosabbnak hangzik. Amikor Catherine közölte ugyanezt, azonnal a megoldáson kezdtem kattogni, de most… Ben szájából ez egészen más. Fizikailag közelebb van, mint az elmúlt bő másfél hétben bármikor, lelkileg viszont soha nem éreztem még ennyire távol.

- Hogy lebeszéljelek róla - válaszolok a kérdésére, miközben végre elvonom a tekintetem a padlóról, helyette Ben arcát keresem. - Miért akarod abbahagyni? - kérdezem halkan, a kezeimet tördelve, pedig a válasz még számomra is egyértelmű. Hülye lennék azt gondolni, hogy semmi köze nincs a döntésének a köztünk történtekhez. De ha ezt ő így gondolja, így akarja lezárni, akkor legalább annyit megérdemlek, hogy a szemembe mondja - annál legalábbis többet, mint hogy szó nélkül felszívódik, nem ad magáról semmi életjelet, és mással üzeni meg, hogy nem látom többet.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptySzer. Márc. 13 2024, 12:50

“When did the scars over your heart become your hiding place? When did the stars become so dark? You couldn't find your way. The light inside your eyes is fading out, but I'm not gonna give up on ya now. Don't be afraid I know you think you're on your own. But you'll be okay, you don't have to go through it alone”

Arra számított saját magától, hogy visszaérve Hunter lakására minden ajtót bevág majd maga után, és elrejtőzik a szobája mélyén, ahonnan napokig ki sem teszi majd a lábát. A dühe minden alkalommal, ha olyan helyzetbe került, amit képtelen volt az adott pillanatokban kezelni, ezt csinálta vele; menekült, bujkált, megvonta magától a friss levegőt, és semmi motivációja nem volt az evésre sem. Az este magányosan éri aznap, mert Hunter és Catherine közösen mennek el egy jótékonysági bálba, vagy díjátadóra, Ben nem emlékszik pontosan, ő viszont ahelyett, hogy a szobájába zárkózva igyekezett volna megszabadulni a bőrére rosszul tapadó gondolatoktól, nem ez egészen ez történt vele.
A lábára egyáltalán nem figyelve járkált fel és alá a lakásban, egészen addig, míg a korrigáló mozdulatok természetesen jöttek minden lépésnél, és ő nem is vette már észre, hogy egyáltalán nem nehéz, de biztosan nem a világvége az, hogy így kell mozdulnia a normális helyett. A gondolatai mindent igyekeztek feltérképezni a fejében, végül a hajnali nap sugarai egyszerre érték őt a hazatévedő barátaival, akik értetlenül nézték, miért van még fent, és miért nincsen elzárkózva azok után, ami történt.
Amikor azonban az első olyan alkalom elérkezett, hogy találkoznia kellett volna a kórházban a Napsugárral, nemet mondott. Nem olyan erővel és sértettséggel, mint mindig, ha meg akart futamodni a gyógyulás lehetőségétől, éppen ellenkezőleg; nyugodtan, szinte tényszerűen közölte, hogy nem mehet oda most, és emiatt sem Cate, sem Hunter nem vonták kérdőre, vagy erőltették rá, hogy menjen.
A harmadik ilyennél azonban Catherine kénytelennek érezte rákérdezni arra, mi a terve a gyógytornával, és sokkal inkább Clarával, mert ezt így nem csinálhatja tovább. Ekkor jutott arra a döntésre, hogy másik gyógytornászt kell találniuk, valakit, akit nem bántott már annyiszor, ahányszor a szőkeséget, és aki iránt nem érez semmit. Mert Ben ezt így nem tudja csinálni tovább, ahhoz túlságosan sok még a káosz a fejében.
A szobájában egy könyvet olvas, amikor a semmiből háromszor kopognak az ajtaján, de nem gondol semmi különösre először, sőt, érdeklődve emeli fel a fejét a lapok közül, azonban a meglepetés olyan erővel találja meg a Napsugár láttán, hogy finoman elkerekednek a szemei.
Először megfeszül a teste, ami menekülne, sőt, kiutat találna legszívesebben magának a helyzetből, de végül visszadől a fotelba, és becsukja az ölében lévő könyvet.
- Szia. - Mondja halkan bele a csendbe, ami kettejük között marad azután, hogy a másik elhallgat, ő pedig gond nélkül feláll a fotelből, mert az elmúlt úgy másfél hetét ezzel töltötte; elfogadja lassan, mi az, amivel dolgoznia kell, és úgy korrigálja a mozdulatait, ahogy az a legkényelmesebb a számára.
- Nem hazudott, ha ez érdekel esetleg. - A nadrágja egyik zsebébe süllyeszti a szabad kezét, és félig-meddig hátat fordítva a másiknak visszateszi a polcra a könyvet, egy üres helyre betolva azt.
- Jól vagyok Clara. Emiatt nem kellett volna idejönnöd. - Inkább mondhatni színtelennek, ahogy beszél, minthogy bunkó volna, mint amikor először találkoztak egymással. Nem ilyen akarna lenni a másikkal, de nem sokra jutott kettejüket illetően a fejében, ezért sem akar egyik oldalra sem egyértelműen billenni most. - Miért jöttél ide? - Kérdezi visszacsatolva magát ahhoz, amit az imént mondott, hiszen ha jól van, a szőkeségnek nem kellene itt lennie. Tudja egyébként jól, legalábbis erős sejtése van arról, miért jött, de nem akar feltételezni semmit, nem is áll jogában azok után, ahogy elváltak a legutóbb.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
TémanyitásIs this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara EmptyHétf. Márc. 11 2024, 16:56


Ben and Clara

“Show me the meaning of being lonely. Is this the feeling I need to walk with? Tell me why I can't be there where you are, there's something missing in my heart”


- Hogy micsoda?! - csattanok fel hitetlenkedve, amikor Catherine némi tétovázás után közli, hogy Ben nem jön többet. Az utolsó találkozásunk alkalmával minden elromolhatott, ami csak lehetséges volt, a lehető legrosszabbat hoztuk ki belőle, ezért nem volt meglepő, hogy ennyire hirtelen, bármiféle magyarázat nélkül felszívódott. Nem örültem neki, amikor már a második és harmadik időpontjára sem jött el, de úgy gondoltam, időt és teret kell neki adnom, hogy tudja magában rendezni a sorait, ahogyan én is próbálkoztam - nem túl sok sikerrel. A mai napig gyakran kavarognak bennem gondolatok és ötletek, amikkel talán megelőzhető lett volna a katasztrófa, az időt viszont nem tudom visszaforgatni. Nyomasztanak a történtek, az űr, amit Ben maga után hagyott, a keserű szájíz, amivel elváltunk, nem is beszélve róla, hogy bújtatva engem hibáztatott. Én magam is visszavonulót fújtam végül, de ő ezzel, hogy így mindent maga mögött hagyna, egyenesen menekül a felelősségek elől. Rosszul érintett a teljes rádiócsend, az üresen hagyott órák, Catherine látogatása viszont - legyen akármilyen kedves és jószándékú nő valójában - mindennél nagyobb gyomros. Megtámaszkodom az asztalomon, mert úgy érzem, hirtelen forogni kezd a világ. Muszáj pár mély levegőt vennem, amíg rendezem a gondolataimat, és amint ez sikerül, azonnal a megoldást kezdem kutatni. - Szeretnék beszélni vele. - Nem kérdésként teszem fel, hogy szerinte jó ötlet lenne-e most beszélni vele, vagy szerinte Ben hajlandó lenne-e egyáltalán ilyesmire, mert amíg ezt megvitatnánk - és valószínűleg nem is egyezne a véleményünk a nő arcából ítélve -, addig értékes perceket veszítenénk. És már annyi időt elveszítettünk, amióta utoljára elváltunk, hogy többet nem vagyok hajlandó.

Egy kis habozás és aggodalmas megjegyzések után Catherine végül bólint, és a kórház elé vezet, ahol egy fekete öltönyös férfi abban a pillanatban löki el magát a motorháztetőtől, amint meglátja a vörös hajkoronát. Kinyitja először az egyik ajtót, aztán a másikat, miután pedig mindhárman biztonságban és az öveket becsatolva a kocsiban ülünk, a férfi könnyeden kormányozza át a hatalmas fekete kocsit a város egyirányú utcáin. Az utat csöndben töltjük, néha-néha egymásra nézünk. Eleinte még éreztem magamban a határozottságot, ami megadta a löketet ehhez a látogatáshoz, ahogy viszont egyre közelebb érünk az épülethez, ahol Ben jelenleg tartózkodik, úgy szívom egyre inkább magamba a Catherine-ből áradó feszültséget. Az épületben tovább húzódik a csend, amit csak a mellettem sétáló cipőjének kopogása és a lift érkezése szakít ketté. Ahogy beszállunk, a gyomrom is liftezni kezd egyértelműen az idegességtől, ami a bejárati ajtónál tetőzik. Catherine már a lakásban áll és arra vár, hogy végre én is belépjek, de a lábaim nem visznek. Mi van, ha igaza volt és ez rossz ötlet? Mivel veszíteni valóm már nem nagyon van, veszek egy mély levegőt, aztán belépek az ajtón. Nem nagyon nézek körül, nem érdekel a lakás, nem érdekel, mekkorák a terek, milyen bútorok és díszek vannak a különböző pontokon, csak követem a nőt, ameddig egy következő ajtóhoz érünk. Úgy áll meg egy-két lépéssel arrébb, mintha tiltott területre készülne lépni, de az arcán az aggodalom és a féltés húzza ráncba a homlokát. Ben nem is tudja, mennyire szerencsés, amiért ilyen emberek vannak mellette még a legrosszabb napjain is. Végül egyedül maradok az ajtónál, és miután erőt veszek magamon, amihez kell egy-két perc, három határozott kopogás után lassan benyitok.

- Ben? - Óvatosan tárom ki az ajtót, először csak résnyire, és kíváncsian bekukucskálok. Most már nincs visszaút, meg kell ejtenünk ezt a beszélgetést, ami remélhetőleg nem az utolsó lesz. - Catherine bejött a kórházba ma. Azt mondta, nem jössz többet. Hogy vagy? - kérdezem halkan, miközben belépek és becsukom magam mögött az ajtót. Egyelőre nem lépek beljebb. Szeretnék neki teret adni és én magam sem érzem túl komfortosan sem a helyzetben, sem a környezetben.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
TémanyitásRe: Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Is this the feeling I need to walk with? - Ben & Clara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» one more time with feeling
» Clara M. Lacroix
» Clara Monahan
» Eve Clara Benedicte
» let's start over - Clara & Ben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek-
Ugrás: