New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Clara M. Lacroix
TémanyitásClara M. Lacroix
Clara M. Lacroix EmptyKedd Márc. 14 2023, 11:06
Clara Madison Lacroix
Nincs olyan, hogy lehetetlen!

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Clara Madison Lacroix
Becenév
Clara, Madison
Születési hely
Párizs
Születési idõ
1997.02.14
Kor
26
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
International School Of Paris
Foglalkozás
Fodrász
Munkahely
Phoenix
Hobbi
Olvasás, futás, film/sorozat

Csoportom:
ÜZLET

Jellem
Ha egy szóval kéne jellemeznem magam, nem tudnám, több rétegű vagyok annál. Néha ilyen néha olyan. De ez nem lehet meglepő, hisz én is csak egy ember vagyok. Néha én is tudok bal lábbal kelni, olyankor szörnyű vagyok, szinte már elviselhetetlen vagyok, nekem szükségem van az alvásra, a pihenésre. Ha nem pihenem ki magam rendesen, az nap engem mindenki hagyjon békén, legszívesebben aznap nem csinálnék semmit, nem mennék be dolgozni se. De azt a luxust nem engedhetem meg magamnak, se a vendégeimmel szemben, sem magammal. Szükségem van a pénzre. De ha rendesen kipihenem magam, akkor én vagyok a legjobb fej az egész világon. Lehet velem viccelődni, pletykálni, festeni, szaladni, karaokezni is akár. Olyankor bárkit meghallgatok, a munkámnak köszönhetőén tökélyre fejlesztettem ezt a képességemet. Fodrászként néha olyan vagyok mint egy pszichológus, kívülállóként könnyű megítélni egy adott szituációt, olyan tanácsokat tudok adni, hogy az már csoda. annyi szerelmi bánatot hallottam már, hogy lassan egy regényt tudnék írni belőlük. Bezzeg az én szerelmi életem.. az ott valahol mélyen, nagyon mélyen el van temetve. Nem találtam meg még az igazit, pedig nagyon keresem.

Avataron:
Candice King

Múlt
Reggel hét óra van, az elmúlt egy évben mindig ekkor keltem. /kivéve hétvégén akkor ha kell délig alszom. / A napi rutinomhoz tartozik az, hogy mielőtt dolgozni kezdenék, az előtt elmegyek szaladni a közeli parkba, jót tesz a lelkemnek a friss levegő kikapcsolom olyankor az agyam teljesen, csak arra figyelek, nehogy félre lépjek és elessek. /ez az egyik legnagyobb félelmem/ nem érdekel olyankor semmi. Általában egy órát szoktam futni, utána haza megyek, lezuhanyozom fel veszek egy kényelmes farmert egy pólóval , hozzá egy egyszerű cipőt, csinálok valami gyors és laktató reggelit, csomagolok ebédet is és már megyek is munkába. Két saroknyira van egy kis szalon, ahol fodrászként dolgozom. Nem nagy, de annál forgalmasabb, szerencsére a vendégeim mind olyanok akik már több éve visszajárnak hozzám, nagyon ritkán tudok újakat befogadni. Körülbelül öt éve költöztem ide Brooklynba, sok helyen kellett dolgoznom, hogy spórolni tudjak. Mindig is az volt az álmom, hogy legyen egy saját kis szalonom, ne csak egy széket béreljek valakitől. Sok időbe és pénzbe került, de összehoztam. Most már végre saját magamnak dolgozom, nem könnyű de teljesen megéri. Három éve bukkantam rá erre a kis üzletre, egyből beleszerettem, amilyen gyorsan csak lehetett megvásároltam. Apránként rendeztem be, nem volt pénzem egyből mindenre. Szerencsére mára már ott tartok, hogy teljesen be van rendezve. Van benne minden, kávéfőző, minibár /a rosszabb napokra/ egy kisebb kanapé, amin a korán érkező vendégek tudnak pihenni addig, amíg én végzek. Általbán este 7-8 között szoktam végezni az utolsó vendégemmel. Utána kitakarítom az üzletet, kikészítem holnapra a tiszta törölközőket, rendbe teszek mindent, majd lekapcsolom a világítást, át fordítom az ajtón lévő kis táblát a  „zárva” oldalra, majd bezárom az ajtót. A haza úton átgondolom, az az napot, és a másnapot. Nem szeretem haza vinni a munkát még gondolatban sem, bármennyire is szeretem a munka maradjon a munkahelyen, ahogy az otthoni gondjaim is maradjanak otthon a négy fal között. Mivel egyedül élek, ezért senki nem vár otthon, még egy házi kedvenc sem, bár nagyon szeretnék egy kis kutyát, de ilyen időbeosztás mellett sajnos nem lehet. Nem szeretném egész nap magára hagyni, és a szalonba se tudnám bevinni, sokan vannak akik félnek vagy épp allergiásak a kutyákra. Így nem lesz közeljövőben  háziállat. A napot, egy meleg fürdővel szoktam lezárni, utána ágyba bújok és valami sorozatot nézek, közben vacsorázok. Elég nyugis életem van, de én így szeretem, ritkán járok el szórakozni, pedig a húgom egy klubban dolgozik, lenne ahová menni, de az nem az én világom, az az ő élete. Havonta egyszer, nagyon fontos esemény kell történjen ahhoz, hogy kétszer is elmenjek bulizni. Akkor viszont kitombolom magam, nem szoktam sokat inni, de olyankor lecsúszik egy két finom koktél.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Clara M. Lacroix
Clara M. Lacroix EmptySzer. Márc. 15 2023, 12:43
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Clara!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazán bájos karaktert ismerhettünk meg Clara személyében, aki lépésről lépésre, egyik apró fokot mássza meg a másik után, hogy elérje a célokat, amelyeket kitűzött maga elé. Nem semmi teljesítmény lehet minden nap készen állni egy kis beszélgetésre, megjegyezni minden vendég életét, a gyerekeitől kezdve a párkapcsolatokon át, hogy mindenre legyen egy-két szavad és ők ne érezzék úgy, mintha nem figyelnének rájuk. Ahogyan írtad is, a fodrász egyfajta pszichológus is egyben. De vajon ki a fodrászok pszichológusa? A testvéredet említetted, akivel biztosan van mit megbeszélnetek egy-egy eseménydús nap, vagy épp hét után. Kíváncsi lettem volna mi vett rá titeket, hogy mindketten New Yorkban kössetek ki. A szüleitek miatt költöztetek, vagy amolyan csajos elhatározás volt? Akárhogy is, a város állandóan pörög, mindig történik valami és ha most nem is tűnik úgy, de a sok-sok hasonló nap között várnak olyan alkalmak is, amikor valami mindent felforgató, teljesen új dolog történik - gondolok itt mondjuk a szerelmi életed frontjára, ami egy olyan szép nő esetében, mint Clara, nem lehet olyan vészes, mint ahogyan leírtad nekünk. Ha adhatnék egy tanácsot, akkor sajnos - vagy nem annyira sajnos - tuti nem a párkapcsolatokkal kapcsolatban lenne az. Inkább csak azt javasolnám, hogy lépd meg azokat a dolgokat, amelyekre vágysz, mint ahogyan megtetted azt az üzleteddel kapcsolatban - ne érdekeljen mások kutyaszőr allergiája, szerezd be azt a kis négylábú szőrgombócot. Aztán jöhet a következő cél, a következő álom, amit biztosan sikerül majd megvalósítanod. Clara M. Lacroix 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Clara M. Lacroix Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Clara M. Lacroix Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Clara M. Lacroix 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Clara M. Lacroix 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Clara M. Lacroix 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Clara M. Lacroix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Naomié Lacroix
» let's start over - Clara & Ben
» Clara & Damla
» Eve Clara Benedicte
» Clara Monahan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: