New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 2:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 0:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 0:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 23:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 23:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 23:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Responsibility is important- Grace & William
TémanyitásRe: Responsibility is important- Grace & William
Responsibility is important- Grace & William EmptyPént. 19 Ápr. - 15:35
“It’s not about being happy all the time, or being sure of all your choices. It’s about knowing that life is precious, even when it’s tough.”


Hitetlenkedve rázom meg a fejem a kérdése hallatán, olyanok vagyunk mi, mint a gyerekek. Talán még Lucas is sokkal érettebbnek tűnik mellettünk, pedig mi lennénk azok, akiknek példát kellene neki mutatni. Erre csak egymás vérét szívjuk, akárcsak a szúnyogok. Persze ennek ellenére, nem tervezek megváltozni, néha igenis jól esik megfeledkezni a világ nagy gondjairól és egyszerűen csak gyereknek lenni. Olyasvalakinek aki csak jól akarja érezni magát egy ideig-óráig. Ez nem bűn. A doki is pontosan tudja, hiszen ha nem így lenne már rég nyakon is csapott volna a komolytalanságom miatt, nem pedig a csípőmet csipkedné, utalva a feleslegre, amit a hamburger okozott volna. Vagy éppen okozni fog... Nézőpont kérdése. - A doki ugye azzal is tisztában van, hogy mi okozhat egy betört orrot? - Nézek rá felvont szemöldökkel és egy pimasz vigyorral, hiszen mindenki tudja, hogy a nők nem csípik ha a rajtuk lévő feleslegekkel viccelődnek.

- Ááh, nagyszerű! - Bólogatok is szorgosan a válaszára, amiben tudtomra adja, hogy ma már a harmadik... vagy igazából isten tudja hányadik szabálytalanságot követjük el. Még jó, hogy ezek mind a közös kis titkaink lesznek, hiszen egyikünknek sincs szüksége problémára. Mondjuk ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor valószínűleg sokkal jobban oda kellene figyelnem a szabályokra, elvégre ha elveszítem a munkám némi komolytalanság miatt, az bizony egyenesen a vesztemet is jelentheti. - Még jó, hogy szeretünk mindenkit boldoggá tenni. - Mondom némileg zavartan, le sem tagadhatnám, hogy mennyire zavarba jöttem... Pedig csak viccelődik. Nem? Csak értetlenül meredek rá néhány pillanat erejéig, figyelem ahogyan ő maga is zavarba jön... Igen, letagadhatatlanul zavarba jön és ő maga sem tudja, hogy mit mondjon. Igyekszik ugyan elviccelni a helyzetet, de ha még Lucas nem is lát át rajta, én mindenképpen igen. Éppen ezért is mentem ki magunkat és jövök fel azzal, hogy még sok munkánk van, hiszen kétlem, hogy jó ötlet lenne ezt a kis Lucas előtt folytatni.

- Őszintén szólva azt sem tudtam, hogy önnek még marad ideje hamburgerezésekre a munka mellett... - Válaszolom, miután nagy nehezen kimagyarázza a randirahívós jelenetet, és bár még mindig nem vagyok meggyőzve, igyekszem úgy tenni, mintha meg lennék és egyenlőre elengedni a dolgot. - Az estélyit nem gondolta komolyan, ugye? - Fogalmam sincs, hogy milyen puccos hambizóba járhat a doki. Még az is lehet, hogy az ő világában az a normális. Az enyémben meg simán a pizsiben lemászom a sarki mekibe, hogy a világ legegészségtelenebb hamburgerét majszolhassam be. - Nem utasítom el a meghívást. - Nézek rá végül, miközben már azzal a bizonyos csodakávénak a megalkotásával ügyködöm. - De biztosan jó ötlet ez? - Kérdezem végül komolyabbra véve a szót, elvégre nem szeretnék ostoba módon egy csapdába sétálni. A munkám számomra fontos. - Ne értsen félre... Csípem önt, meg minden, szívesen megyek vacsorázni is, de nem szeretném kockára tenni a megélhetőségem. - Mondom ezt csak szimplán reálisan gondolkozva. - Ugye nem akarja, hogy az utcára kerüljek? - Teszem hozzá viccelődve, holott fogalma sincs arról, hogy ennek valójában mennyi valóság alapja van számomra. Ha nincs munka, nincs lakás sem. A hangomból talán érzékelheti, hogy ezt talán annyira nem is viccnek szántam.

- Tessék. - Adom végül kezébe a kávét, amit ha jól sejtek, már egy ideje várt, majd a sajátomat is a kezembe veszem, hogy belekortyoljak, majd pedig elismerő mosollyal bólintsak egyet. Nem csalódtam magamban. - Hé, Grace... Hát itt vagy. Apád telefonált, elvileg nem tud elérni. Azt üzente, hogy hívd fel. Sűrgősnek tűnt. - Lép be a helységbe Sadie, aki az üzenet átadása után vállrántva csukja is be ismételten az ajtót maga mögött és hagy magunkra. Én pedig szinte teljesen lefagyva meredek a csukott ajtó irányába, érzem ahogyan a kezemben tartott bögre is kicsusszan az ujjaim közül, de csak akkor eszmélek fel, amikor már az hangos csörömpöléssel ér földet. - Basszus! - Szólalok fel idegesen, hirtelen azt sem tudom, hogy mit csináljak. Egy normális ember számára, aki egy normális családdal rendelkezik, ebben az üzenetben semmi különös nincs. De számomra, aki évek óta próbál leszakadni a családjáról és bujkál, ez annál sokkal többet jelent. - Sajnálom... - Mondom végül a dokinak, akinek valószínűleg fogalma sincs arról, hogy mi történt.
William and Grace 
BEE

William Archer imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Grace O'Connell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Responsibility is important- Grace & William F71051a0ba358e378e842c97b8394eb020963352
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh0zo1gw1rb8bsp_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Be someone's rainbow today.
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh11veyI1rb8bsp_250
★ idézet ★ :
“Life is like a river.
It flows, sometimes slowly,
sometimes swiftly,
but always forward.”
★ foglalkozás ★ :
Nurse
★ play by ★ :
Scarlett Johansson
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh12xnmp1rb8bsp_250
TémanyitásRe: Responsibility is important- Grace & William
Responsibility is important- Grace & William EmptyCsüt. 28 Márc. - 19:35

We are responsible doctors;
Grace & William

Grace magabiztossága lenyűgös és egyszerre jó kedvre is derít, egy mosoly kíséretében bólogatok válaszára, mert bizony így van, jó kis csapat vagyunk. Nem is szeretném tovább húzni őt vagy szívni a vérét, mert már túlzás lenne, meg hát nem is tudnék hazudni magamnak, nélküle én sem boldogulnék, ennyi, magamnak legalább bevallom. Neki? Nem, sosem merném, ígysem bírok vele sokszor.
- Persze, mert minden az orvos hibája – forgatom meg a szemeimet drámaian, kicsit rá is játszva a dologra, engem tesz felelőssé azért, mert mindig korán kezd. Mondanám, hogy igaza van, dehát én nem emlékszem, hogy egyszer is mondtam volna neki, hogy érjen be hamarabb. Persze jól esik, hogy a kávé már itt vár az asztalon, de azt hittem eddig, hogy csak ezért jár be, hogy kedveskedjen nekem. Lehet, azt hiszi, ez elvárás részemről?
- Ha nem így lenne, Lucas fánk nélkül maradna – rántottam meg mosolyogva a vállamat, majd hozzátettem megsímogat-va a gyerek fejét: - Azt meg nem akarhatja a nővérke, igaz-e?
Aztán úgy tűnik Grace szívproblémája is gyorsan tovaillan, amikor Lucasra bízom a döntés jogát az aszisztensem meg-mentésének oltárán, ő azonnal visszautasítja az átala felkínált hamburgert, tiltakozásán jót kuncogok, közlebb is hajolok hozzá és úgy suttogom a fülébe. – Bizony az nem a szívére ment volna Miss O’Connell, hanem ide – csípem meg óvatosan a csípőjét, majd gúnyos fitort villantva nevettem egyet felé. Nem jóval kezd, ha a dokival kezd.
Csípős megjegyzésem ellenére mégis zavarttá válik a légkör és ez Lucasnak és Grace bohóckodásának köszönhető, azt se tudom, nyeljek vagy köpjek, nekünk ezt nem szabadna, vagyis gondolom, hogy nem szabadna, volt valami oktatás erről, de azt hiszem aludtam rajta, mint ahogy a másság kezeléséről szóló továbbképzésen is burmoltam. Hát nem vagyok túl jó az ilyen dolgokban, az a helyet.
Látszik az aszisztensemen is, hogy meglepődött a dolgon, olyan szemekkel meredt rám, mintha valami nagyon durva tiszteletlenséggel bántottam volna meg őt. Nyilván, ha nem rólam let volna szó, én is nagyot nevettem volna ezen a le-hetetlen helyzeten, de így annyira kínos volt az egész, hogy alig tudtam szóhoz jutni.
- Pont annyira szabályos, mint a fánk vagy a hamburger – morgom az orrom alatt bosszankodva, mialatt el szerettem volna bújni az ágy alatt, Lucas, de legfőképpen az aszisztensem elől. Mindig volt valami frappáns beszólásom számára, vagy valami, amivel visszavághatok, ha túlságosan élesre élezi a nyelvét, de most olyan kicsinek láttam magam a szemében, hogy rá se mertem nézni. Sosem vizsgáltam meg ennek a lehetőségnek a kérdését, pedig csinos, dekoratív és imádom amikor mosolyog, de hogy randira hívjam, független a mit tudom én milyen szabályzat megsértésétől. Nem vagyok az a nőket randira hívós fajta, nem véletlen vagyok 40 évesen még agglegény. – Szerintem a hamburgerezőben lesznek ma este a legboldogabb férfiak a világon. – mosolyogtam arra a felvetésre, hogy Grace-nek dögös estélyiben kellene hambizni jönnie, mire persze jött is az elkerülhetetlen válasz tőle egy kérdés formájában. – Öltönyt? A legjobb öltönyömet veszem fel Miss O’Connell – válaszoltam még mindig zavartan, szinte éreztem, ahogy egy izzadságcsepp elindul a halántékomon, de nem jut messzire, mert a vörös orcámon egy szisszenés következtében hamuvá válik. Mégis volt még lelkierőm egy karmolásos macskás színjátékkal bolondot csinálni magamból Grace felé és egy dorombolás hanggal megkoronázni az egészet, csak hogy megnevettessem Lucast. Be is vált, nem tudom megállni ezeket a magas labdákat, ha ezzel mosolyt varázsolok egy gyermek arcára.
- Igen, dolgunk – bólogattam lelkesen, majd elindultam én is Grace után, hogy mielőtt utolértem volna felbukjak a saját lábamban és botorkálva érkezzek ki a folyosóra.
- Igen, kávé, az… - szedem össze magam közben… - jól esne Miss O’Connell – válaszolom erőltetett mosollyal még azért megigazítva a nyakamon az ingem gallérját, amin keresztül most egy Bolondos Dallamok mesében gőz törne elő.
- Hogy mi? Randi? Randit mondtam volna? – kérdeztem teljesen leblamálva a dolgot, de úgy tűnik, nem szabadulhatok a témától.
- Hát, most mit mondhattam volna? Olyan lelkes volt – sóhajtottam fel végül, mikor láttam, hogy Grace nem tágít a témától és válaszokat követel. – Ha nem akarja Miss O’Connell én megértem, nem akarok ebből kettőnk közt komfrontációt, csak a gyerek előtt hívtuk annak – próbálom nyugtatni, kockáztatva a lehetőségét annak, hogy a nyakamnak ugrik, amit munkahelyi ranglétra ide vagy oda, teljesen megértenék.
- Ne hívjuk randinak, csak meghívom egy hamburgerre – rántottam meg a vállam próbálván megenyhíteni az aszisztensem, bár biztos vagyok benne, hogy már készül valamiféle bosszúval vagy epés megjegyzéssel. – Tudja, a szíve miatt, meg aztán ha gondolja, jöhet dögös estélyibe – kacsintottam rá végül zsebre vágva a kezeimet, ahogy haladtunk kifelé a gyerekosztályról.
 

Outfit Music

Grace O'Connell imádja a posztod

mind álarcot viselünk
William Archer
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Responsibility is important- Grace & William 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Szennyesem
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Responsibility is important- Grace & William 72b080bc012fdbf439e0d7789a3f24c635ea3ac8
★ play by ★ :
Ryan Reynolds
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Responsibility is important- Grace & William Ryan_reynolds_will_never_stop_being_funny_24
TémanyitásRe: Responsibility is important- Grace & William
Responsibility is important- Grace & William EmptyHétf. 25 Márc. - 14:18
“It’s not about being happy all the time, or being sure of all your choices. It’s about knowing that life is precious, even when it’s tough.”


Nem tagadhatom, hogy mindig is imádtam a doki stílusát. Nem egy karót nyelt fapofa, aki sokkal inkább hasonlít egy börtönőrre, mint egy orvosra, aki gyerekekkel foglalkozik. Mert ugyebár a főorvosunk sokkal jobban illene a börtönőr szerepébe. De Dr. Archer nem olyan. Ő még ha tud komoly is lenni, főleg ha a helyzet megkívánja és sokszor sokkal fáradtabb, mint kellene, de mégis elegendő humorral rendelkezik ahhoz, hogy ne csak a gyerekek kedvét javítsa fel, de még az enyémet is. Azt pedig tudom, hogy külön értékeli, hogy a kis suhancok javát helyezem előnybe, még akkor is ha nem feltétlen szabályosan járok el egyes dolgokban. Tudja, hogy tudom a határokat és megbízik bennem. - Ezzel bizony. És tudom, hogy így is van. - Nézek fel rá mosolyogva, hiszen le sem tagadhatná a dolgot. Valóban jó kis csapat vagyunk.

- Holnap? Akkor mi lesz a fánkommal? - Kérdez vissza Lucas, némileg szomorú arckifejezéssel, amire természetesen csak még szélesebbre húzódik a mosolyom. - Még a zárójelentés előtt megkapod a fánkot, hiszen megígértem. Nemde? Szerencsédre én korán kezdek. A doki kényszerít rá... - Bököm is meg Will vállát egyik ujjammal, ezzel ismételten őt festve le a gonosznak, aki koránkelésre kényszerít, holott igazából legtöbbször jóval kezdési idő előtt itt vagyok. Nem vagyok munkamániás, de bármi jobb és bárhol biztonságosabbnak érzem, mint az otthonomban, egyedül, a saját hülye gondolataimmal. Mindenesetre a doki megérdemli, ráadásul ő kezdte a szurkálódást, hát viselheti is a következményeit, mert én ugyan feladni nem fogom. - Jaj, nem-nem! - Tiltakozom is azonnal a doktor szavai hallatán, miszerint Lucas-nak kellene az egyik hamburgerét nekem adnia. - Elsőszámú szabály ha az embernek szívfájdalmai vannak... Vagy bármilyen fájdalma. Gyermektől ételt nem veszünk el. - Még akkor sem fogadnám el, ha az éhhalál szélén állnék és csakis kizárólag az a hamburger tudná megmenteni az életem. - Szerintem máris jobban vagyok. - Bólogatok is azonnal, majd a kezem is elveszem a szívemtől, hogy a kis Lucasnak még csak eszébe sem jusson megkínálnia.

Le sem tagadhatom, hogy mennyire élvezem a doki zavarát, még annak ellenére sem, hogy én magam is igencsak zavarba jövök. Lucas természetesen nem érzékelheti a kérdésének súlyát, nem tudhatja, hogy valójában nekünk a doktorral, egyáltalán nem kellene randikra járnunk, még akkor sem ha tényleg kedvelnénk egymást. Ami talán úgy is van. Csak a reakcióját látva jövök rá, hogy Will is hasonlóan vélekedhet rólam. Ha nem így lenne akkor nem is jött volna ennyire zavarba. Ugye? Nem mintha sokat tudnék az ilyesmiről. A válasza viszont kétségkívül meglep. Még ha ténylegesen kedvelne is, sem gondoltam volna, hogy megerősíti majd Lucas szavait. - A mi? - Nézek rá elkerekedett szemekkel, bár a kérdésem csak hangtalanul csusszan ki a számon, hogy a kis suhanc ne hallhassa azt, de a doki mindenképpen le tudja olvasni a számról. Aztán kacsint egyet, ami nem kimondottan enyhít a zavaromon. Mióta viccelődünk ilyesmivel? - Ööhm... - Nem igazán tudok mit mondani. Szerintem még az arcom is színt váltott, sokkal inkább nézek ki úgy, mint egy paradicsom, mint egy emberi lény. Egyáltalán nem számítottam William válaszára. A kissrác meg még rá is kontrázik. - Szabályos ez? - Kérdezem végül, bár nem világosítom fel arról, hogy most a randiról magáról beszélek, vagy arról, hogy a fiút ilyesmivel hitegessük. Pedig nyilvánvaló, hogy az első opcióra gondolok. Fogalmam sincs, hogy egyáltalán szabályellenes lenne-e...

- Az a tied, Lucas. Én majd este megkapom az enyémet. - Kacsintok rá végül, bár az arcom még korántsem nyerte vissza az eredeti színeit. Mosolyogva nyugtázom, hogy a fiú visszaveszi magához a zacskót, nem erőlteti... Mondjuk én sem tenném, ha sajtburgerekről lenne szó. - Dögös estélyi? - Nevetek fel. - Nem lesz az túl sok egy hamburgerezőhöz? - Nem igazán szoktam estélyikben járni mekibe meg hasonló helyekre. Mondjuk őszintén szólva sehova sem járok estélyiben, nem kimondottan vagyok egy társasági lény, bár nem azért mert nem szeretnék az lenni, sokkal inkább nem merek. Nem a bizalmamról vagyok híres az már biztos. - A doki is majd öltönyt vesz fel, ugye? - Nézek rá felvont szemöldökkel. Őszintén szólva szívesen megnézném kirittyentve a doktort. Egészen biztosan jól festene. - Viszont attól tartok, hogy nekem és a doktor úrnak most dolgunk van. - Nézek Will-re összeszűkült szemekkel, ezzel is jelezve neki, hogy beszédem van vele, ne tessék elmenekülni. - Ha befejezted az ebédet és bevetted a bogyókat, mehetsz tévét nézni egy kicsit. Reggel még benézek. - Mondom még a fiúnak, aki végül sűrű bólogatások közepette köszön el tőlünk.

- Mit szólna a doki egy kávéhoz? - Kérdezem tőle miután elhagyjuk Lucas kórtermét. Tekintve arra, hogy már egyikünknek sem lenne itt a helye, még csak nem is panaszkodhat arról, hogy munkaidőn belül nem szabadna, bár őszintén szólva a munkaidő sem állít meg minket egy-egy kávétól. - Szóval randi, hm? - Tényleg igyekeztem visszatartani a kérdést és nem azonnal letámadni vele, de végül csak kibukik belőlem. Azt meg már meg sem merem kérdezni, hogy komolyan gondolta-e. Túlságosan félek a válaszától. Örülnék neki, ha igen. De ugyanakkor meg is rémülnék tőle, főleg mert aligha lennék egy randizós típus. Meg hát... Ő a főnököm. Nem feledkezhetek meg erről az apróságról sem.  
William and Grace 
BEE

William Archer imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Grace O'Connell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Responsibility is important- Grace & William F71051a0ba358e378e842c97b8394eb020963352
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh0zo1gw1rb8bsp_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Be someone's rainbow today.
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh11veyI1rb8bsp_250
★ idézet ★ :
“Life is like a river.
It flows, sometimes slowly,
sometimes swiftly,
but always forward.”
★ foglalkozás ★ :
Nurse
★ play by ★ :
Scarlett Johansson
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh12xnmp1rb8bsp_250
TémanyitásRe: Responsibility is important- Grace & William
Responsibility is important- Grace & William EmptyVas. 24 Márc. - 10:23

We are responsible doctors;
Grace & William

Be kell ismerjem, Grace túlságosan kiismert, de ez egy kicsit jó kedvre is derít, mert az évek óta kettőnk közt kialakult bizalom erősségét mutatja, amit nem adnék oda semmiért. Talán a szomszéd nénivel való kártyapartik okoznak nekem ekkora felüdülést, mint az asszisztensem mosolya, ahogy a gyere-kekre néz, az a kis barázda a szája szélénél, amikor valami huncut dolgon töri a fejét és az önelégült mosoly, amikor ismét valamiben igaza van velem szemben. A fenébe is, túl sokszor van ilyen eset. Meg is rázom a fejem egy drámai sóhaj kíséretében, majd mondandójára megadóan mosolygok. – El se tudnék már mást képzelni a helyén Miss O’Connell – válaszolok pimasz megszólalására, amikor pedig komoly arcot vágva kér elnézést, az egómat símogatva, már teljesen megnyugszom, még a megjátszott sértettségem is tovaszállt. – Rendben van no, fátylat rá – legyintek játékosan, hogy aztán a kis Lucast bírjuk rá a gyógyszereinek rendes bevételére, némi kárpótlásért cserébe, mint TV nézés délután. Grace meg is dícséri az ötletem, mire én játékosan megrántom a vállam és hozzáteszem.: - Mit is mondhatnék, jó tanárom volt – bóligatok felé elismerően, mire ő válaszul incselkedni kezd és megjegyzi, milyen jó csapat vagyunk mi ketten. Én megjátszottan nevetek fel, de végül igazi mosolygássá alakul a dolog és nem tudtam elrejteni előle az igazi érzelmet, a szemeimben lévő csillogást, ami tükrözi az iránta érzett tiszteletemet, amikor ránézek. Csakis azt.
- Ezzel bíztatja magát kollegina? – kérdeztem végül éppenhogy meglökve őt a vállammal, csak hogy érezze, nem vagyok én ma olyan karót nyelt és bizony én is tudok kicsit bohóckodni vele.
- Hazaaaa? – képeked el Lucas kérdésén. - Én biztos nem akarnék hazamenni olyan helyről, ahol TV-zhetek, hamburgerezhetek és egy ilyen csinos nővérke biztosítja nekem a fánkot – böktem oda hüvelykujjammal Grace felé, de a mondat ezen részét hozzá közelebb hajolva, súgva mondtam neki, bár nyilván hallhatta a nővér is, de tudja, hogy nem akartam bókolni neki, az mégsem venné ki jól magát. Tudja, igaz? - Szerintem, ha minden rendben lesz ma, holnap a zárójelentés után már haza is zavarunk, mit szólsz? - kérdeztem, mire még mindig mosolyogva bólogatok. Persze ezt még megkérdőjelezhetik odafent, de ez a legutolsó információm. Szerencsére nem faggatózik tovább, de a következő téma is nehéz falatnak bizonyul számomra.
- Szívfájdalmakban? – nézek szúrós szemekkel Grace-re, amire még rá is tetéz egy lapáttal. – Szóval feledékenységből eredő szívritmus zavar. – hümmögök alig hallhatóan, mint, aki nem érti miről van, mire Lucas kiált fel, teljesen kizökkentve a szerepemből, ezzel pedig kilökdösve a komfortzónámból is.
- Hogyne csinálnék, adj egy hambit neki Lucas gyorsan! – mutatok rá a gyerekre, mire az előhúzza a zacskót és felém nyújtja. – Egy hamburger hogy gyógyítaná meg a szívét doktor úr?! – kérdezi mímelt önzetleséget mutatva felém, mire én nevetve tolom vissza a beteg kis kezét a zacskóval együtt. Grace persze tovább üti a vasat és halálról, meg leheletről kezd el hadoválni. Bohókásan megszagolom a leheletem, majd a vállam megrántva válaszolok. – Nem is ettem pedig hagymát – már majdnem azt hittem, hogy jól kijöttem a helyzetből, mikor az aszisztensem csak nem akart megállni. Vacsora meghívás? Hova gondol?
- Dehát az csak… egy hambizó és.. – erre Lucas szakított félbe. – Ran…ran…randi? Én? – néztem hol a gyerekre, hol az aszisztensemre, várva hogy Grace ellenkezzen nevetve és kihúzzon a csávából valamilyen vicces megjegyzéssel, vagy kitalált kibúvóval, mindig van valami a tarsolyában, de most, most visszakozik, pedig látszik, őt is meglepte a kérdés.
Persze, szívesen elvinném, mert hát, kedvelem, de randira? Az aszisztensem, nem szabadna, nem lenne jó vége, de lehet azért hervadt le a kollegina mosolya is, mert nem szeretné, csak lehet nem akar megbántani. Nem, biztos nem jövök be neki, évek óta egymás mellett vagyunk és még soha nem közeledett, ki kell mentenem magunkat a cikis helyzetből.
- Az a helyzet Lucas, hogy én szívesen… - ekkor jött az ötlet. Miért ne hazudhatnék, aztán persze, majd Grace-el közösen nevetünk egyet az egészen, mert tuti a háta közepére nem kívánna egy habókos doktort vacsorapartnerként, még csak kedvességből sem mondana igent. Ugye nem?
- Már rég óta gondolkoztam rajtaaaaa, iiiiiigen – kacsintottam az aszisztensemre, mire látszólag Lucas nem, hogy megkönnyebült, fel is emelte a kezeit örömében.
– Juhúúú! Szépek lesznek együtt.
– Jajj, hallgass már – nevettem megborzolva a gyerek fejét, aki csak mosolygott az egészen, nem is sejtve mekkora kellemetlenséget okozott ezzel a teremben lévőknek. Legalábbis Grace most biztos ki lesz akadva, szinte látom az el-lenkező arcot és a kezeit, ahogy rázza maga előtt, mire én már felkészültem egy tátogással, ha ez megtörténne, biz-tosítom róla, hogy csak a gyerek kedvéért mondtam ezt. Nem akartam elvenni a kedvét, ha be kell áldoznom a sérült lelkemet, hát megteszem, ugyanis így most a nővérke fog valami kitalált indokkal ellenkezni vagy majd Lucas távollété-ben fogok kapni egy elutasítást. A gyerekekért mindent.
- Odaadom a hamburgeremet nővérke, ne fájjon a szíve, míg nem vacsoráznak együtt. – nyújtotta oda a zacskót a fiú, mire én mégjobban ellágyultam teljesen meg is feledkezve a korábbi beszélgetésről és a nem létező randimról Grace-el.
- Biztos szép lesz Grace valami dögös estélyiben – mondta a semmiből, mire én elképedve kezdtem el köhögni, majd fordultam el, mert még félre is nyeltem. Vizuális típus vagyok és teljesen belepirultam a képbe. Még sosem gondoltam így az aszisztensemre, pedig pár alkalommal volt, hogy kimozdultunk kettesben, de akkor átlagos ruhákban tettük ezt és semmi romantika nem volt benne. – Hát nem aranyos – fordultam vissza zavartan mosolyogva, még mindig elvörösödve.  

Outfit Music

Grace O'Connell imádja a posztod

mind álarcot viselünk
William Archer
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Responsibility is important- Grace & William 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Szennyesem
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Responsibility is important- Grace & William 72b080bc012fdbf439e0d7789a3f24c635ea3ac8
★ play by ★ :
Ryan Reynolds
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Responsibility is important- Grace & William Ryan_reynolds_will_never_stop_being_funny_24
TémanyitásRe: Responsibility is important- Grace & William
Responsibility is important- Grace & William EmptySzer. 20 Márc. - 11:31
“It’s not about being happy all the time, or being sure of all your choices. It’s about knowing that life is precious, even when it’s tough.”


Egy magamnak szánt elismerő mosollyal veszem tudomásul, hogy a kávé meghozta a kellő hatást, szinte azonnal levette a dokit a lábáról, a fánk meg már csak hab volt a tortán. Hát hogy is lehetne mérges valakire, aki kávét ígér neki? Szerencsére volt időm már kiismerni a doktor urat, tudom mik a gyengepontjai és nem is félek azokat felhasználni ellene. Mondom ezt úgy, mintha valami gonoszságot terveznék. - Akkor megegyeztünk. - Bólintok a két csibész felé mikor ígéretüket teszik arra, hogy ez a mi kis titkunk marad, így aztán nekem sem kell attól aggódnom, hogy esetleg a fél kórháznak fánkot kellene hoznom. Na meg attól sem, hogy a doki haragudni fog. Mindenki jól jár.

- Van egy olyan érzésem, hogy másnak el sem nézné ha megmásítaná az utasítását. - Nézek rá pimaszul, de egyben bocsánatkérőn is, mert tudom, hogy nem kellene őt megkerülve változtatnom semmin sem, de ugyanakkor egy fánk meg egy kis tévé még nem a világ vége. Senki sem halt bele egyikbe sem. A magány és éhségbe pedig már igen. Mi pedig egy oldalon állunk. - De sajnálom, nem volt semmi rossz szándékom, csak egy kicsit felvidítani szerettem volna Lucast. - Tudom, hogy nem haragszik, másképp már kihívott volna, hogy beszéljen a fejemmel, de mégis úgy érzem helyénvalónak, ha legalább elnézését kérem és megmagyarázom a dolgokat, mielőtt még páros lábbal rúg ki, hiszen talán az ő türelme is véges.

- Esküszöm, mind beveszem! - Mondja ezt úgy, olyan örömmel és beleéléssel, mintha ez lenne élete legszebb napja, ami már az én arcomra is mosolyt csal. Elértem... Pontosabban elértük amit akartunk. Még ha ezzel pár apró szabályt át is hágtam, kétségem sincs afelől, hogy megérte. - Cseles. - Súgom oda a dokinak, miközben azt figyelem, hogy Lucas-ból milyen szófogadó lett és szinte lapátolja befelé azt a förtelmes levest. - Most valljuk be... Jó kis csapat vagyunk mi. - Vigyorgok a dokira és ha nem róla lenne szó, talán még a kezem is felemelném, hogy belecsaphasson abba, de nem vagyok biztos benne, hogy mennyire értékelné a komolytalanságomat, így aztán hamar elvetem az ötletet. - És mikor mehetek már haza? - Néz fel végül Lucas mikor befejezi a levest, Will pedig átnyújtja neki a hamburgereket. A válaszlehetőséget átadom ezúttal a dokinak, hiszen még ha tippelni tudok is, nem szeretném újra magamra haragítani azzal, hogy rossz választ adok.

- Nem. A kedves nővér szívfájdalmakban szenved. - Kapok is a szívemhez kezeimmel, hogy imitálni tudjam a dolgokat. - Főleg miután ön megfeledkezett róla. - Húzom is tovább az agyát, bár arcomon sokkal inkább egy nagy vigyor terül el, mint bármi más. - Grace megmentésre szorul, nem hagyhatjuk meghalni! - Kiált fel Lucas is, aki természetesen élvezi a műsort miközben tömi magába a hambikat. Én pedig büszkén pillantok le rá amiért mellém áll és nem hagyja annyiban a doki feledékenységét. - Miért csak ácsorog ott? Csináljon valamit! - Lucas kezd nagyon belelendülni a szerepébe, ezúttal még én magam is meglepetten nézek rá, ugyanakkor mégis kíváncsi leszek, hogy Will mégis hogyan mentene meg, így hát ezúttal én megyek bele Lucas játékába. - Bizony! Meg fogok halni ha nem tesz valamit... Szinte már érzem a halál jeges leheletét. - Teszem még hozzá egy pimasz mosollyal. Még a végén újraélesztésre lesz szükségem.

- A vacsorameghívás talán kiengesztel, de nem gyógyít meg. - Válaszolom felvont szemöldökkel. Kétségtelenül élvezem Will szórakoztatását, még ha ezzel jól meg is nehezítem a dolgát. És hát valljuk be én éppen az ellenkezőjéért vagyok itt, de mégis... Néha azért megérdemli. - A doktor úr randira viszi, Grace-t? - Szólal meg ismételten Lucas, aki ezúttal természetesen nem érzékeli a kérdésének súlyát. A szavai hallatán a mosolyom jóval kisebb lesz és inkább zavartan pillantok a dokira, majd pedig a fiúra. Őszintén szólva magam sem tudom, hogy erre mit válaszolhatnék, így aztán mocsok módon meg is hagyom Williamnek a válaszolás lehetőségét. Részben mert kíváncsi vagyok, hogy miként magyarázza ki magát ez alól. Részben pedig mert valahol a szívem egy elnyomott csücskében, talán szívesen mennék vele randira. De ezt persze eszem ágába sem lenne elmondani neki. Vagy tulajdonképpen bárkinek...
William and Grace 
BEE

William Archer imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Grace O'Connell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Responsibility is important- Grace & William F71051a0ba358e378e842c97b8394eb020963352
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh0zo1gw1rb8bsp_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Be someone's rainbow today.
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh11veyI1rb8bsp_250
★ idézet ★ :
“Life is like a river.
It flows, sometimes slowly,
sometimes swiftly,
but always forward.”
★ foglalkozás ★ :
Nurse
★ play by ★ :
Scarlett Johansson
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh12xnmp1rb8bsp_250
TémanyitásRe: Responsibility is important- Grace & William
Responsibility is important- Grace & William EmptyVas. 17 Márc. - 23:45

We are responsible doctors;
Grace & William

Sokat sejtető mosolyt villantok Grace felé, amint előadja az eltűnt fánk történetét, majd a végére megadóan bólintok és még egy mosolyt is elengedek felé. Aranyos sztori lehet, kénytelen leszek majd egyszer meghallgatni. Azonban beszállok én is a kis játékba, mert látom, min fáradozik a kedves asszisztensem és fene mód jól is csinálja, na persze az idősebb gyerekeket már csak a bájával leveszi a lábáról, nem árt azért egy kis huncutság is mellé, amivel én is rendelkezem, nem is kevéssel. Nem vagyok olyan ellenálhatatlan, mint Grace, de a beszélőkém és a szívem a helyén van, addig nem okoz kihívást rábírni a gyerekeket arra, hogy szórakozva tegyék azt, amit az egészség megkíván. Persze továbbra is megjátszom a sértődöttet Grace felé, mert bár hivatalos a kapcsolatunk, azért próbálunk nem karótnyelt módon viszonyulni egymáshoz. Hova is lenne a világ, ha a munkát az ember, amit gyerekekkel végez nap, mint nap, komoran végezné.
- Kávé és fánk? Nem is vágyhatnék többre – csattanok fel mosolyogva, majd a következő mondatára egy cserkész jelképet festek a mellkasomra és úgy válaszolok szinte Lucas helyett. – Becsszó nővérke, nem mondjuk el senkinek – mosolygok, majd az öklömet a kis gazfickó felé nyújtom. – Köztünk marad, mit szólsz? – kérdem, mire Lucas szórakozottan viszonozza az ökölpacsit és hozzá is lát a leveshez.
Óvatosan Garce mellé állok és úgy kezdjük szapulni az új konyhásnéni ételeit, amit talán még a börtönben sem ennének meg. – Hogyne, ki más lenne olyan bátor, hogy a hátam mögött megmásítsa az utasításaimat – meredek rá a nővérre sokat sejtetően arra a kérdésére, hogy hiányolnám őt, ha beállna szakácsnak. – Arról nem is beszélve, hogy ott nem lehetne minden nap gyerekekkel – teszem hozzá bölcselkedően, remélve, ezzel egy kicsit elijesztem még a gondolatától is annak, hogy beálljon a kórház menzájára. Már hogy a viharba ne hiányolnám, olyanok vagyunk, mint Bonnie és Clyde, el se tudnám már képzelni a rendelőt nélküle. Mikor szabadságon van és a vén szipirtyó helyettesíti, legszívesebben kiülnék a betegek közé és sírva fakadnék.
- Jó ebéd vagy jó kávé? Ön nyert Miss O’Connel, a kávé tart életben – sóhajtottam megadóan, mert tudom, ezzel ismét ő nyerte a kis szócsatánkat, amiből rengeteg van napi szinten. Tudja, mi a gyengém és kegyetlenül ki is használja.
- Fánk és Tv? Biztos jó helyen járok? – kérdezem megjátszott illetődöttséggel. – Hm, na nem bánom, de csak, ha rendesen beveszed a gyógyszereket délután – mutattam fel az ujjamat, mire teli szájjal, lelkesen elkezdett bólogatni.
- Megjöttek az eredményei, már nem fertőz. De hátha így rábírjuk, hogy probléma mentesen bevegye a gyógyszereit – súgom oda Grace-nek, ismét úgy, hogy a kis betegünk ne hallja, majd egy gúnyos szemöldökemelgetést is megengedek magamnak ötletességemért.
- A hamburgerek? Óh, hát persze – kapok észbe, mikor a nővér számon kér, majd a kezemben szorongatott zacskót a fiú felé nyújtom. Szinte nevetve figyelem, ahogy azt szétcincálja és kivesz belőle három sajtburgert. Garce kérdésére felhúzom a szemöldökeimet és nevetve nézek felé.
- Talán a kedves nővér is vírusos betegségben szenvedett? – próbálok visszavágni, de igazából érdemben nem tudom lereagálni a számonkérést, bizony nem hoztam plusz adagot, nem gondoltam, hogy itt fogom találni őt, arra meg még úgysem, hogy ő is élni szokott a gyorséttermek bűnös szemét kajáival. Én már szinte kétnaponta ilyeneken élek, de az asszisztensemből nem néztem volna, ki, olyan házias és olyan patika az élet minden területén, azt hittem ellenzi az effajta bűnözést.
- Ha megígéri, hogy legközelebb konzultál a betegek napi fánk és tv adagjairól, esetleg munka után elviszem egy hamburgerezőbe – enyhültem meg, hiszen tudtam, hogy ebből a csatából is én jövök ki vesztesen, már megtanultam, hogy ezekbe már csak azért érdemes belemenni, hogy Grace jól érezze magát és ne szálljon el vele a ló.

Outfit Music

Grace O'Connell imádja a posztod

mind álarcot viselünk
William Archer
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Responsibility is important- Grace & William 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Szennyesem
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Responsibility is important- Grace & William 72b080bc012fdbf439e0d7789a3f24c635ea3ac8
★ play by ★ :
Ryan Reynolds
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Responsibility is important- Grace & William Ryan_reynolds_will_never_stop_being_funny_24
TémanyitásRe: Responsibility is important- Grace & William
Responsibility is important- Grace & William EmptyCsüt. 14 Márc. - 13:31
“It’s not about being happy all the time, or being sure of all your choices. It’s about knowing that life is precious, even when it’s tough.”


Egy szégyenlős mosolyt villantok a doki felé mikor tudtomra adja, hogy bizony a szobában van és minden valószínűség szerint hallotta is amit az imént mondtam. Ugyan már elég ideje dolgozok vele együtt, hogy tudjam, nem fog ebédre felfalni amiért titkolózni szerettem volna előle, sőt mi több, simán belemegy majd a játékba, de azért mégis... Persze semmi rossz szándék nem volt a szavaim mögött. Mindketten tudjuk, hogy Lucas, vagy akármelyik kis csibész bizalmába férkőzni legkönnyebben egy közös kis titokkal lehet. - Igen, az elveszett fánk történetét, ami aztán ha minden jól megy, majd reggelre előkerül. - Kacsintok a kisfiú felé titokzatosan, bár ha jól sejtem itt már mindenki tudja, hogy miről van szó, ennek ellenére még igyekszem fenntartani az ellenkezőjének a látszatát.

Mosolyogva figyelem ahogyan a doki is beszáll a játékba és győzködni kezdi a fiút az ebéd, de legalább a leves elfogyasztásával és még olyan messzire is elmegy, hogy hamburgerekkel vesztegeti meg. Szép kis húzás. A módszereink nagyon egyformák. Mondjuk már mindketten eleget voltunk gyermekek körében ahhoz, hogy tudjuk hogyan kell velük bánni, vagy mivel lehet őket rávenni dolgokra, esetleg játékosan megvesztegetni őket. Dr. Archer pedig fantasztikus ebben, még én magam is sokat tanultam már tőle mióta itt vagyok. A pillantására végül megadóan emelem fel mindkét kezem. - Oké-oké, megadom magam! A doktor úr is kap majd egy fánkot. Sőt még egy kávét is, ha az elegendő lesz arra, hogy kiengesztelődjön? - Nevetek fel, hiszen a célozgatásai ezennel már elkerülhetetlenek és félreérthetetlenek. - De aztán ez közöttünk kell, hogy maradjon! - Nézek ezúttal a kicsi páciensünkre, továbbra is eljátszva a korábbi titkolózást, elvégre nem szeretnék az egész kórháznak fánkot venni. Nyilván újra az utcára is kerülnék, hamar kiürülne a pénztárcám tartalma. - Én tudok titkot tartani! - Vágja is rá Lucas szinte gondolkozás nélkül.

- Tudom. Eszembe sem jutna megenni. - Suttogom válaszul a dokinak, igyekezve úgy, hogy Lucas ne tudjon belőle semmit megneszelni. - Szerintem mindenki jobban járna ha átvenném Carmen helyét a konyhán. - Nevetek fel, ám azért annyira magabiztos én sem vagyok a főzési tudományaimmal, mégis úgy érzem én jobb munkát végeznék. - Bár a doktor úr biztosan hiányolna. - Somolygok akárcsak egy nagy macska, hiszen aligha találna nálam jobb asszisztenst. Ugye? - Nem lehet egyszerű választani egy jó ebéd vagy egy jó kávé között. - Mondom, ezzel továbbra is fényezve saját magam, bár mindketten tudjuk, hogy csak szórakozásból és mert jól tudom, hogy Will mit szeret.

- Még valami... Már megígértem Lucas-nak, hogy ebéd után kimehet tévét nézni egy kicsit. De a biztonság kedvéért nem árt ha a doki is rábólint a dologra... - Mert ugyebár Lucas egy vírusos betegséggel érkezett hozzánk, ami miatt az elmúlt napokban nem hagyhatta el a kórtermet, és semmiképp sem találkozhatott másik kis beteggel, ám most már kifejezetten jobban van, láza sem volt és valószínűleg már nem fertőző. Így aztán én, személy szerint, már nem kínoznám őt tovább a magánnyal. - Szóóóóval, hol az a hamburger? - Nézek Will zacskójának irányába mikor Lucas is végre maradéktalanul eltünteti a levest. - Ugye én is kapok? - Vigyorgok végül a dokira felvont szemöldökkel, ezúttal rajtam a sor, hogy a sértődöttet játsszam amiért nem gondolt az asszisztensére, aki ugyebár mindig finom kávékkal lepi őt meg.
William and Grace 
BEE

William Archer imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Grace O'Connell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Responsibility is important- Grace & William F71051a0ba358e378e842c97b8394eb020963352
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh0zo1gw1rb8bsp_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Be someone's rainbow today.
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh11veyI1rb8bsp_250
★ idézet ★ :
“Life is like a river.
It flows, sometimes slowly,
sometimes swiftly,
but always forward.”
★ foglalkozás ★ :
Nurse
★ play by ★ :
Scarlett Johansson
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Responsibility is important- Grace & William Tumblr_inline_p7gh12xnmp1rb8bsp_250
TémanyitásResponsibility is important- Grace & William
Responsibility is important- Grace & William EmptySzer. 13 Márc. - 20:59

We are responsible;
Grace & William

Miért ilyen nehéz manapság hamburgert kapni egy McDonaldsban, orvosi köpenyben? Mindenki megijedt és elszégyellte magát, gondolom azt hitték, hogy a kóros elhízást és a műkaja evésének hátulütőit jöttem taglalni egy reklámfilm keretein belül. A pultnál is halálra fagytak, ahogy végignéztek rajtam, persze, az se segített, hogy a sütőben lévő marhahúsokra mutatva közöltem, hogy még meg menthetjük az életüket. Na, ha ezt elmesélem Lynettnek, ő is tuti ki fog nevetni, mialatt én úgy rohanok a kis Lucas kórtermébe, mintha sűrgős műtétre hívnának. – Az a gyerek nem ehet a kórházi ételből! – üvöltöttem már messziről, mialatt tudtam, hogy már rég be lett víve neki az a förtelem. Ez nem túlzás, sokszor ehetetlen az a szenny, mióta Caren vette át a konyhaséf szerepét, azóta egyszer sem ettem az itteni kajából, hiába csinálnak külön ételt az orvosoknak. Lucasnak azonban nem hagyhattam, hogy ilyet egyen, még pedig nyomos okból. Soha, nem evett még sajtburit a McDonalds-ból. Szerencse, hogy volt ott egy szék, ami megfogott, miután ezt hallottam, de így is elsötétült a világ egy pillanatra. Felszökött a vérnyomásom és Donald bohócok ugráltak a fejem körül, miközben sírtak, így nem tehettem mást, el kellett szaladjak pótolni a hiányosságot, hogy ismét egy dagadt, jókedvű gyermeket adhassak Amerikának.
Lefékeztem az ajtóban és már a kezem majdnem a kilincsen volt, mikor hangok ütötték meg a fülem. Beszéd foszlánya volt az, mi kiszűrődött, az egyik a fülemnek igen kedves, a másik Lucasé volt, ami persze, szintén kedves, de na, Garce az Grace. A szívem üzemeltetője, a jobb kezem, a kávéim felszolgálója, apááám, nála jobb kávét senki nem csinált még nekem az életben. Persze, amúgy nem lenne feladata, de mindig szívesen megcsinálja nekem, mert imádom. Már a ká-véját, persze, csak azért kedves a szívemnek.
Halkan benyitok és mosolyogva hallgatom a beszélgetést. A “dokinak sem kell tudnia róla” résznél játékosan a szívemhez kapok, mintha fájna, amit mond, végül, mikor Lucas felfigyel rám, egy krákogással adom Grace tudtára, hogy hallok ám mindent és nagyon fáj, amit hallok.
- Mesét? – kérdeztem megadó mosollyal, majd odasétáltam az ágy másik oldalára, gondosan a hátam mögött tartva a zacskót. – Ez a gyerek haldoklik, maga pedig mesét mesél neki? – kérdem sajnálkozó arccal, mire a fiú rémülten emelte rám a tekintetét. – Mi? – kérdezte, mire én elvigyorogtam magam és előkaptam a Mekkis zacskót. – Majd meghal egy kis hambiért! – kiáltottam nevetve, mire Lucas is nevetni kezdett és kinyújtotta a karját a hambikért.
- Nem, nem. Először a levest megeszed édes fiam, mert az ad erőt és ha megnősz, akkor majd olyan néniket tudsz felcsípni, akik teletömhetnek fánkokkal – mosolyogtam kedvesen, mire Lucas a tányérjára nézett – Olyan szépeket, mint Miss O’Connel? – kérdezte ránézve, az asszisztensemre. Hát hogyne, az ő nevét megjegyezte, engem meg csak dokiznak. – Kifejezetten Lucas, Kifejezetten olyat – néztem játszott szigorral ránézve a hölgyre, jelezve, hogy még nem felejtettem el, hogy a hátam mögött susmusolt a beteggel.  
- Akkor mindet megeszem Dr. Úr!  - kapta el a tányérját, és kezdte el majszolni a levesét, míg én még mindig a kezemben tartottam a sajtburgereket. Odaléptem Grace mellé és úgy duruzsoltam a fülébe, hogy lehetőleg a gyermek ne hallja: - Ezt a szart én se enném meg. – mosolyogtam közben Lucasra és bólogattam, tovább bíztatva, hogy lefetyelje csak a levest. – Ki tenne répafőzeléket a főt hús mellé. Állatok. – folytattam a sutyorgást.
- De, hé, jó ötlet volt a fánk, ha nem lett volna az az átkozott kutya és a kotnyeles bandája, rá se jöttem volna – magyaráztam elejtve egy Scooby-Do-s utalást, miközben lassan készítem a zacskót a kezemben, hogy odaadhassam azt Lucasnak, amiért úgy eszi a levest, mintha az valóban finom lenne.  

Outfit Music

Grace O'Connell imádja a posztod

mind álarcot viselünk
William Archer
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Responsibility is important- Grace & William 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Szennyesem
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Responsibility is important- Grace & William 72b080bc012fdbf439e0d7789a3f24c635ea3ac8
★ play by ★ :
Ryan Reynolds
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Responsibility is important- Grace & William Ryan_reynolds_will_never_stop_being_funny_24
TémanyitásRe: Responsibility is important- Grace & William
Responsibility is important- Grace & William Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Responsibility is important- Grace & William
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Red × Charlie ~ something important
» Family is not an important thing. It's everything!
» Help desk - important family "meeting"
» Baekah & John - A very important meeting
» Miles & Marley // this case is more important than anything else

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: