New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Elowyn Bradshaw
TémanyitásElowyn Bradshaw
Elowyn Bradshaw EmptyVas. Dec. 03 2023, 19:30
Elowyn Bradshaw
“Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened.”

Karakterinformációk

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Elowyn Bradshaw
Becenév
Elle, Lowen, Wyn, Winnie
Születési hely
Long Island, New York
Születési idõ
1989.04.07.
Kor
34
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
biszexuális
Családi állapot
kapcsolatban
Tanulmányok
Cornell University College of Veterinary Medicine (nem befejezett)
Foglalkozás
PawTeam társtulajdonosa
Hobbi
fotózás, főzés, piknikezés, állatokkal való foglalkozás, görkorcsolyázás, karácsony megszállott, társasozás, gyertyaöntés
Moodboard

Üzlet
csoporthoz tartozom

Jellem
Elowyn harmadik gyermek a családban és ezzel nem az utolsó a sorban. Valahol a középső gyermekekre jellemző vonásokat birtokolja. Lázadó mivolta már a kezdetektől szembetűnő volt a Bradshaw rokonságnak. Esze ágában sem volt ugyanazon az úton járni, mint idősebb testvérei. Részben azért, mert sokszor hasonlítják őt a nővéréhez és a bátyjához (a tanárok, a szülők), sőt gyakran hivatkoznak rá úgy, mint „Kim idegesítő húga” és „Wes édes lánytesója”. Szeretett volna kitörni ebből a szerepből, hiszen nem tud versenyre kelni idősebb testvéreivel már a korkülönbség miatt sem és ezt a hátrányt másképpen nem tudja orvosolni csak különc viselkedésével. Szabadosabb magatartása egyfajta nyitottsággal jár együtt, ezért könnyebben köt barátságokat és kompromisszumot is a kortársaival. Kapcsolataiban alkalmazkodó. A szülei sosem kezelték úgy, mint a többieket, mert tudták, hogy nem hallgat a jó szóra, és ha döntenie kell, azt megteszi magától is bármilyen tanács ellenére. Winnie makacs jellem, és nem szereti, ha megmondják neki, mit csináljon, hogyan éljen. A saját elképzelései szerint alakítja az életét, nem retten vissza attól sem, hogy abbahagyjon valamit, ha az éppen nem tetszik neki. A hiedelmekkel ellentétben a szókimondás nem az erőssége egy beszélgetés alatt, nehezen bánt meg másokat. Egyfajta rávezetést alkalmaz, hogy ráébressze a másikat, ha tévedett vagy rossz úton jár. A barátságokban szorosabb viszonyt tart fenn és erre jó példa a bátyja legjobb barátja Toby. Toby az a személy számára, akiért tűzbe tenné a kezét, vagy ha az éjszaka közepén felkeltené, akkor szó nélkül segítene neki eltüntetni akár egy holttestet is. Néha úgy érzi, hogy ennek megvannak a hátulütői, mert nem tud nemet mondani neki, miközben valahol érzi, hogy nem ártana megtanulnia. A családban betöltött szerepe miatt a párkapcsolatai általában hosszabbak és ezekben ragaszkodó magatartást vesz fel. Winnie ugyan nem ismerné be, de társfüggő és elképzelni egyedül az életét nem tudná. Legbelül retteg attól, hogy egyedül marad, holott nagy család áll a háta mögött, mégis sokszor érzi magát magányosnak. Az iskola nem az ő terepe, a magolással sosem jutott előre, inkább a gyakorlatiasság képviselője. Kortársaira jellemzően már a digitális korszakban nőtt fel, ezért a social media platformok kezelése a mindennapjai részét képezik. Szeret képeket készíteni, szerkeszteni, sőt a pinterest megszállottja. Újabb hóbortja a videóvágás, de ezt csak akkor csinálja, ha éppen akad egy kis szabadideje a központ vezetése mellett. Sosem tanult üzletet, hiszen állatorvosnak készült, de belátta, hogy az nem az ő hivatása. A vérrel hadilábon áll, ahogyan a latinnal is. A végén mégis sikeresnek mondaná magát, mert megtalálta azt, amiben jó és összességében elégedett az élete alakulásával. Mostanság görkorcsolyás diszkókat látogat annak reményében, hogy rendesen megtanul több keréken száguldani. Borzalmasan rossz alvó, jobban megy neki az esti koncentrálás, de így a nappalok gyötrik meg. A kávéfüggőség a másik rejtett szenvedélye, de nem a túlárazott verzió, simán a fekete…mert az az igazi. A családi hagyományokkal ellentétben nem igazán szereti a bort, de borbirtokon felnőni sajnos elkerülhetetlen az ismerkedés ezzel az itallal. Részegen kedves és rendszerető, de ha kijózanodik, akkor visszatér a normális kis káoszába.

Jenna Coleman
arcát viselem

Múlt
Toby az első szerelem

Weston és Toby folyton együtt lógnak és rajtam szórakoznak. Isten tudja, hogy mióta működik ez már így, de mióta a bátyám legjobb barátja lett állandóan szívat. Be nem áll a szája és rajtam köszörüli a nyelvét. Wes már többször megkérte, hogy hagyjon békén, de mindig megtalál. Azon a nyáron kezdődtek a furcsaságok, amikor a tesóm eltörte a kezét. Bicikliztünk mindannyian a hegyoldalban, de Weston rosszul vette a kanyart és elvesztette a kormány felett az irányítást. Kifordult a bicikli és leesett róla egyenesen a kezére. Apa és anya nagyon kiakadtak és megtiltották neki, hogy kint játsszon két hétig. Egyedül maradtam, mert Kimet már a fiúk izgatták, Dottie meg kislány volt még, hogy rajtam lógjon. Unatkoztam azon a nyáron és valahogy Tobyba botlottam. Minden egyes nap meglátogatta Westont, de utána nem ment haza, hanem velem lógott. Sokat beszélgettünk, meg nevettünk. Azon a nyáron közösen tanultunk meg horgászni, úszni jártunk az egyik közeli tóhoz. Anya és apa nem értették a dolgot, ahogyan mi sem, de azon kaptam magamat, hogy már el sem tudom képzelni, hogy ne jöjjön át, és mondja azt, hogy menjünk ki játszani. Életemben először mertem a családomon kívül mással sátrazni. Apa megengedte, hogy a birtokon felállítsuk a sátrat és sütögessünk. Weston sem maradt ki a jóból és velünk tarthatott. Aznap éjjel megtaláltuk a közös hangot és onnantól már nem volt kérdés, hogy én is a bandájuk része leszek. Weston eleinte féltékeny volt, de mindig adtam időt nekik, hogy fiús témákról beszélgessenek, olyankor vettem a fáradtságot és játszottam a húgommal is. Neki még sok mindent nem engedtek meg, de igyekeztem nem a fiúk nyakán lógni, de olyan nehéz volt. Ragaszkodtam a jelenlétükhöz, velük tanultam meg kacsázni a vízen, a csillagképeket az égbolton, az új trükköket a deszkával. Hirtelen már nem érdekeltek a lányos játékok, és másnak láttam Tobyt is. Ki merte volna bevallani, hogy tetszik? Megérte volna, hogy elrontsam ezt a köteléket? Weston megharagudott volna, én viszont túlságosan is sóvárogtam a társaságuk után. Elengedni ezt nehezebb lett volna, ezért hallgattam. Csodáltam-e? Igen! Azok a nyavalyás pillangók nem hagytak békén az ősz beköszöntével sem!

Toby az első függőség

Évek óta hárman bandáztunk már, az iskolában is megszokták, hogy ugyanazokat az órákat veszem fel mint Toby, ha hivatalosak voltunk egy buliba, akkor hárman mentünk el. Nem mondom, hogy nem volt példa arra, hogy külön legyünk, de ezen alkalmak csak ritkán fordultak elő. Amennyiben egyikünk ágynak esett, vagy lesérült akkor nem követhette a többieket, de akkor is kerítettünk sort arra, hogy meglátogassuk a másikat. Westonnal egy fedél alatt laktam és mégis titkot őriztem a bátyám előtt. Bele voltam esve a legjobb barátjába. Toby nem tudom, hogy a húgaként kezelt-e, mert ahányszor nálunk volt simán engedte, hogy beleüljek az ölébe vagy ölelgessem. Sosem tette szóvá, hogy baj lenne, sőt a legtöbb alkalommal ő kezdeményezett. Imádtam az illatát, minden áldott boltban töltött idő alatt megnéztem a polcon, hogy melyik parfümöt használja. Nem vagyok rá büszke, de amikor egyszer nálunk aludt, akkor elloptam a pólóját és azt hazudtam neki, hogy elveszett. Éjszakánként a párnám alá rejtettem és az orromhoz tartva aludtam el vele. Nem vallhattam be neki, hogy odavagyok érte, mert elrontottam volna mindent. Rachel buliján aztán beláttam, hogy elkéstem a vallomással. Sosem akadtam még ki annyira, mint azon az éjjelen. Weston figyelmeztetett, hogy ne igyak sokat, mert még életemben nem voltam részeg, de amint Tobyt és Rachelt láttam smárolni valahogyan nem érdekelt, hogy hallgassak a bátyámra. Egyszerűen megittam, amit elém tettek és felszabadultan táncoltam idegenekkel. Weston egy idő után megelégelte a viselkedésemet és haza akart rángatni, de behúztam neki egyet és kiszaladtam a kertbe. Toby jött utánam és vont kérdőre a magatartásom miatt. Ő lett volna az utolsó személy, akitől elfogadtam volna, hogy kioktasson. Vitába szálltam vele és direkt hergeltem, de ennek csupán az lett a vége, hogy lehánytam a cipőjét és másnap az ágyamban ébredtem fel. A szégyen semmihez sem volt fogható, szinte átsírtam azt a napot és felfogtam, hogy mennyire messze mentem el. Szeretni valakit nem azt jelenti, hogy birtokolhatom őt.

Toby az első csalódás

Megkapni azt, amire egész életedben vágytál pont az, amiről később kiderül, hogy óriási hiba volt. Valahol a felnőtté válás útján találtunk egymásra Tobyval. Az iskolai kötelezettségeket a hátunk mögött hagyva kért fel, hogy legyek az üzleti partnere. A kutyamentő központ nemcsak neki volt hitvallás, hanem nekem is. Igazából a lelkesedése volt ragadós, minden motivációt felülmúló. A kutyákat szerettem és nekünk is volt egy odahaza, de ennyire nagyban gondolkodva egy percig sem hezitáltam azon, hogy elvállaljam-e. A közös cél meghozta a gyümölcsét és felépítettünk egy új szerelmet. Bevallom, hogy nehezen engedtem mást a szívembe, de immár a menhely is az lett, ami kicsit pótolta a hiányokat. Folyton terveztünk, és álmodoztunk. Az idő előrehaladtával számtalan szponzorunk akadt és bővült a csapat is. Természetes volt, hogy a napjaimat az ő társaságában töltöm, elképzelni, hogy távol legyek tőle…nem ment volna. A szerelem bennem évek óta megvolt, de a kölcsönösségre várnom kellett. A tökéletes időzítés sosem volt opció, de ebben a kis buborékban egymáséi lettünk, én pedig életemben először szárnyaltam. Hónapokon át olvastunk egymás gondolataiban, befejeztük egymás mondatait és olyan volt az élet, mint egy valóra vált álom. A leánykérésre ösztönből mondtam igent, miért vártunk volna, ha minden klappolt? Aztán jött a rémálom. Az eljegyzési partin döbbentünk rá, hogy mennyire elszaladt velünk a ló és fel sem fogtuk igazán, hogy mit jelent egybekelni. A félelem befészkelte magát a szívembe és a szakítással lemondtam arról is, hogy valaha férjhez menjek. Közös megállapodás volt, a barátságunk többet ért, mint egy félrement jegyesség. Toby utazásra adta a fejét, én meg maradtam, hogy vezessem a központot. A távolság segített, hogy feldolgozzam a be nem teljesült kapcsolatunkat és pontot tegyek a végére. Az elköteleződés rémisztette meg, vagy én? Sosem derült ki, de fontosabb volt annál, hogy lemondjak róla, és mégis meg kellett tanulnom boldogulni nélküle is.


livin' in new york

Toby Porter imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Elowyn Bradshaw
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Elowyn Bradshaw Tumblr_inline_nzglqvaEQ11sx44qt_250
Elowyn Bradshaw Tumblr_nowy0m84Hn1u83ukho4_250
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Elowyn Bradshaw Tumblr_inline_pla22qCpSu1ul6he3_500
the third Bradshaw
★ családi állapot ★ :
in relationship
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Elowyn Bradshaw Tumblr_inline_plmwchEpGx1ul6he3_500
★ idézet ★ :
Elowyn Bradshaw E99188ef15a83345432af0efe394d633b778816f
Loyalty and devotion lead to bravery.
Bravery leads to the spirit of self-sacrifice.
The spirit of self-sacrifice creates trust
in the power of love.


★ foglalkozás ★ :
PawTeam joint owner
★ play by ★ :
Jenna Coleman
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Elowyn Bradshaw Tumblr_inline_pl9lpo4rvw1ul6he3_500
TémanyitásRe: Elowyn Bradshaw
Elowyn Bradshaw EmptyCsüt. Jan. 11 2024, 22:59
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Elowyn!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az első szerelemmel sosem könnyű, főleg ha abba még a barátság is helyet kap és nem is akármilyet. Ilyenkor aztán kusza is minden, mert nem kevés a veszítenivaló. Nem tudni mennyire éri meg kockàztatni és talán ez a legfrusztrálóbb benne. Mégis az érzések olyanok, amiknek aztán senki nem parancsol, ahogyan az a te esetedben sem történt másképp. Minél inkább tagadtad, annàl mélyebbre kerültél ebbe a kavalkádba. Kár, hogy aztán ez az èvek óta tartó és elnyomott érzés a valóságban végül nem úgy alakult, mint ahogyan azt nem egyszer elképzelted. Egy ilyen mértékű csalódottságot nehéz kiheverni, hisz hajlamosak vagyunk túlságosan is beleélni magunkat abba amire igazán vàgyunk. Most màr csak az a kérdés, hogy a történtek után mennyire sikerül majd túllépni. A nap végén azt hiszem a saját boldogságunk megtalálása a legfontosabb. Bárhogyan is alakul ezek után az életed, remélhetőleg most a valóság lesz majd az ami végül pozitív meglepetéseket tartogat a számodra. Elowyn Bradshaw 4146035580
Tetszett Elowyn személyisége és története. Elowyn Bradshaw 2624752903 Köszönöm, hogy olvashattalak!  Elowyn Bradshaw 1987965242

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Elowyn Bradshaw A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Elowyn Bradshaw D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Elowyn Bradshaw 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Elowyn Bradshaw
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elowyn & Toby - Mixed messages
» Casey Bradshaw
» Weston Bradshaw

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: