New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Logan| son of a bitch
TémanyitásLogan| son of a bitch
Logan| son of a bitch  EmptyCsüt. Jan. 18 2018, 19:12

Logan..(?)


Teljes név: Logan (?), amit szeretnél
Play by: Sebastian Stan / Chris Pine
Születési hely:Chicago
Kor: 33
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Szingli.
Csoport: Bűnüldözés
Rohadék! Annyira gyűlöllek, hogy fő célommá vált a megölésed. De előtte tönkre teszlek. Rendőr vagy, egy korrupt rendőr, aki a pénzért még az anyját is eladná. Rend nagy és tántoríthatatlan őreként, minden este totál részegen kocsmázol, hogy elfelejtsd azt, amit tettél két éve. Lelőttél egy ártatlan nőt. Rémálmaidban újra és újra látod az arcát, ahogy a vér ellepi és holtan csuklik össze előtted. De tudod mi a rosszabb? Hogy mostanában olyan valóságossá vált, hiszen őt látod, amin kéjesen nyög alattad és szanaszét karmolja a hátadat. Drogos és alkoholistaként ismersz. Aki minden zokszó nélkül térdel le eléd, hogy segítsen elfelejteni a múltat. Téged leginkább csak a bűnbánat sanyarúsága kínoz és kárpótolni akarod, vezekelsz a bocsánatért. Fogalmad sincs, hogy én vagyok az ikertestvére, hiszen részeg vagy, mire kijózanodsz és magadhoz térsz, én eltűnök. Csak a karmolások és a szád fájdalma marad utánam. Viszont letartoztattál, mert drogot árultam, életed legnagyobb hülyesége volt, mert a fájdalom a mellkasodba vájt. Én vagyok. A rémálmod. Elengedsz? Vagy megvárod, míg a DEA rád rúgja az ajtót, hogy engedj el, mert marha vagy és azt keféled és tartoztattad le, aki a munkatársad. Hogy fogod viselni az igazságot? Remélem, beledöglesz.
/pb tipp de ha jó ötleted van simulékony vagyok. a név rád van bízva, a lényeg, hogy üzenetben ledumáljuk a helyzetet. Logan| son of a bitch  2624752903


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Logan| son of a bitch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» See you again ~ Liv&Logan
» It's you again - Jen vs Logan
» Logan
» Logan&Alyssa - I Know You
» Logan S. Smith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: