New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ]
TémanyitásRe: You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ]
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] EmptyVas. Dec. 03 2023, 23:37

Layla & Hyuntae
- I'm the devil's advocate You don't know the half of it -
Hálátlan lennék, ha azt állítanám, hogy nem volt semmi, ami különösebben visszavonzott volna New Yorkba. A szüleim és a testvérem határozottan azon személyek közé tartoztak, akiknek az életéből nem akartam teljes mértékben kiszállni, csak mert a világ másik végére szólított a munkám - technikailag nem is a másik végére, mert akkor valahol Ausztráliától nyugatra lennék most hajótörött. Amivel csak és kizárólag azért vagyok tisztában, mert a kollégáim ilyen és ehhez hasonló fontos információk kutatásával szeretik tölteni a péntek délutánjaikat. A pályakezdők kollégák mellett újra és újra szembesülök vele, hogy mennyire más generációhoz tartozunk és hogy történetesen mennyivel másabb dolgok érdekelnek minket. Aztán képesek nekem meglepetést okozni és mielőtt befizetném a lakhatásomat egy nyugdíjas otthonban, olyan programot ajánlanak, ami mindannyiunkat összehoz.
A mai kávézó látogatás sem az én ötletem volt, de szívesen csatlakoztam. Akkor is eljöttem volna, ha történetesen egyedül kellett volna megtennem. Társasági ember vagyok, szeretek emberek között lenni, függetlenül attól, hogy részt veszek-e egy beszélgetésben, vagy egyszerűen csak élvezem, hogy mások szocializálódnak körülöttem. Minek nevezhetném azt, hogy a kávézóban lévő emberek között megpillantottam az egykori szerelmemet - nem is akármilyen pozícióban. Kellemes meglepetésnek? Az lekicsinylése lett volna a pillanatnak. Sokkolónak? Nem, hiszen amennyire nyomon tudtam követni, hogy milyen élete van a pult mögött elegánsan és egyszerre otthonosan mozgó, csodaszép nőnek, tisztában voltam vele, hogy továbbra is New Yorkban él. Mindig akkor kicsi a világ, amikor a leginkább szeretnénk elbújni mások elől, így evidensnek kellett volna lennie annak, hogy fogjuk még egymást újra látni. Azt azonban korántsem gondoltam volna, hogy ilyen egyenesen sétálok bele a csapdájába, amit nem is nekem állított, mégis lenyűgözött.
Ismertem Laylát, ha lehet így fogalmazni, a szó minden és egyben legmélyebb értelmében. Tudtam hát, hogy mennyit jelenthet neki egy a hely, amit egészen más szemmel mértem fel újra. Egyben némi büszkeséggel is. Hogy a vágyak, amelyeket velem egykor csak vágyakként osztott meg, most valósággá váltak számára. Ha viszont a saját vágyaimról kellett volna jelenleg nyilatkoznom... Zavaros vizekre eveztünk volna.
- Hyuntae, te nem csatlakozol? - szólal meg mellettem Marie-Lou, aki a zöld szemeivel hamarosan az én tekintetem is találkozik.
- Majd egy kicsit később. - Nem hozakodhattam elő a kollégáimnak azzal, hogy a volt párom kávézójában vagyunk és hogy pontosan ezen tényező miatt nekem egészen más emberrel kell beszélgetnem, aki nem az előadó, aki jelenleg az érdeklődőkkel elegyedett beszélgetésbe. Míg a kollégáim csatlakoztak ehhez a sereglethez, én a pult felé sétáltam, ahol csendben álltam meg, várva, hogy összeakadjon a pillantásom a nővel, akinek a neve furcsán idegenül csengett most a számból, mintha a szakításunk és a külön töltött évek fagyossá tettek volna valamit közöttünk. - Rég láttalak, Layla Park. - Emlékek egész sorozata bukkant elő a gondolataim között, amikor rá néztem. Jók és rosszak is, válogatás nélkül. A saját nevem hallatán ismeretlen érzés siklott végig a gerincem mentén.
- Nem. Nem tudtam, hogy sikerült megnyitnod a helyet, amiről nekem  is meséltél. - De most már látom benne őt. Ott van az apró részletekben, a precizitásával és Laylaságával - mert nem létezik erre jobb kifejezés -, ami akkor is magához vonzza az embert, ha úgy vált el valakitől, mint én tőle.
Felnőtteknek tartom magunkat. Legalább annyira, hogy most egymás szemébe tudjunk nézni és megadjuk a másiknak azt a tiszteletet, amit a kapcsolatunk utolsó, erdőtűzként égő pillanataiban nem tudtunk megtenni.
A kérdéseire mosoly jelenik meg a szám sarkában, finoman megingatom a fejemet. - Minden tökéletes volt. - De? Tudom, hogy meg kellene mondanom az okát annak, amiért most minden rezdülését figyelem, ahogyan az én fejem oldalra billen, amikor ő lehajtja a sajátját. Hatással van rám, amit csak akkor tagadnék le, ha igazi tuskó lennék.
És voltam is egykoron. Nem csak másokkal szemben, hanem azzal a nővel is, akinek az élete most leginkább érdekel. Akivel legszívesebben négyszemközt beszélgetnék, s a munkatársaira villanó tekintetemből ez számukra is kiderül. Én hoztam ilyen helyzetbe, de Layla mégsem érdemli azt, hogy árgus szemekkel méregessék, amiért velem beszélget, arra pedig végképp nem vágyom, hogy valaki derékfájással menjen haza, amiért annyira ki akar bennünket hallgatni.
- Ezek szerint vissza kell még jönnöm máskor, hogy te készíts nekem valamit. - Úgy éreztem a szavaiba rejtve felfedeztem azt a halovány ígéretet, hogy szóba áll még velem akkor is, ha nem lepem így meg. Hogy nem dob ki, amiért olyasmit idézek fel benne, amitől biztosan szabadulna. - Addig is ha van pár szabad perced, szívesen elrabolnálak, hogy beszélgessünk. - Le sem vettem róla a szemeimet. Az arckifejezésem kíváncsi, a pillantásom invitálódó, már-már kihívást sugalló volt. Többet nem kérhettem tőle, csupán az idejét. Hogy számoljon be nekem mindazokról a dolgokról, amelyeket megérdemlek tudni. S ha azt kapom csak, hogy más mellett lett boldog... Azzal visszatértünk volna a zavaros vizekre.
- 762 szó // öltözék // lost in the fire // szervusz kedvesem szemöldök -
mind álarcot viselünk
Park Hyun-tae
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] 904397ba282f4ac8d698a0b28eb960c89fdc5ae4
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] B2baa63fd990bbaa7ea59e8e7918eeca56c6fbbf
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
Divinely uninspired to a hellish extent
Broken by desire to be heavenly sent When my heart stops beating Will it all be in vain? Looking for reconciliation with the years that I've lost When my heart stops beating, will I still feel the same?
★ családi állapot ★ :
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] Cff849d64a5b768d5800b3b636e123ae1edb82f0
So was it really worth it? Caught in the moment while we burn it down No one's perfect Try to connect and we turn it 'round Well, I'm over this game No one's taking the blame So was it really worth it?
Losing you is what I want fighting
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] A374e0811170066e103b6556ece1d3af992fa89f
★ foglalkozás ★ :
international sales executive
★ play by ★ :
Teo Yoo
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] E4e20ad73c37a93a92d3eb95f8addacec73a120f
TémanyitásYou'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ]
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] EmptyPént. Nov. 03 2023, 09:03

Mr. & Ms. Park
- Ma oda kell tennetek magatokat, sok vendégünk lesz – mindezt aközben magyaráztam a beosztottjainknak, hogy finoman megérintettem azoknak a vállát, akik előre mehettek. Nem vagyunk mi Joannak diszkriminatívak, de szeretünk jó véleményt kialakítani a kávézónkról, ezért igyekeztünk mindig azokat a frontra betanítani, akik véleményünk szerint bevonzották az embereket. Emiatt nem volt kérdés, hogy ha már Joan befogta a modell öccsét dolgozni, akkor ő lesz az egyik választásom Abbyvel és Cameronnal együtt, aki amúgy is jó volt a kávé fronton. A délutáni műszakot pedig ismételten meg fogjuk válogatni majd. Nem egy ilyen alkalmat választanék arra, hogy az újakat be akarjam vezetni a latte artba – nagyon ritka volt, hogy valakit felvettünk barista végzettség nélkül – emiatt a műszakszervezés rám maradt, mivel Joan végezte az irodai feladatokat. Gyorsan összeszedtem egy régi kollégát az új dolgozónk mellé, majd előre szaladtam, hogy segíthessek megnyitni a kasszasort. Annak ellenére, hogy tudtam, szinte esélyem se lesz elmozdulni előről
- Egyébként te magadra vettél egy festményt? – a fiúk csipkelődésére – mert biztos vagyok benne, hogy az együtt találták ki a kérdést – csak annyit reagáltam mindössze, hogy megnyomtam a tarkójukat és rájuk szóltam, hogy a pultnyitásra koncentráljanak. Sok vendégre számítottunk, mivel a kávézót alapvetően úgy alakítottuk ki, hogy tökéletesen legyen brunch helyszínnek is, illetve a környéki irodákból kiugró alkalmazottak számára biztosítottunk napi menüt. Emellett még kiszolgáltuk a munkából hazafelé tartó réteget is, akik a péksüteményekért és a szendvicsekért ugrottak be, illetve a Brooklynban honos főiskolák és egyetemek számára is kedvelt hely voltunk. Emellett a mai alkalommal érkezett hozzánk egy előadó is, szóval kiemelt forgalomra számítottam, ami után valószínűleg az ezt követő kettő szabadnapomon átkozni fogom magam a szokásom miatt, hogy magassarkú cipőben járok folyamatosan. Ugyanakkor nagyon szerettem azokat a lábbeliket, amik a nőiességemet emelték ki és összességében jól bírta a lábam a terhelést. Még az edzőcipőm is rendelkezett némi platformmal.
Nem igazán maradt időnk komolyabban átbeszélni a mai nap menetét, de korábban már a legtöbbeknek elmondtuk azt, hogy pontosan mit várunk tőlük a mai nap folyamán. Általában amúgy sem szokott probléma lenni, mert szinte minden héten van egy előadónk, szóval nagyrészt azok maradnak meg, akik jól bírják a pörgést. Mindig azt mondom a gyerekeimnek, hogy professzionálisnak kell maradniuk a pult mögött, mert itt minket képviselnek és kívül kell hagyniuk a saját problémáikat meg helyzeteket. Ezért én nem tűrtem el azt, hogy exeket vagy egyéb embereket ne szolgáljunk ki. Viszont eddig a pillanatig még soha egyetlen alkalommal sem történt meg velem az, hogy valakivel, aki egykor tényleg a legfontosabb volt nekem, szembe kellett volna néznem. Amint meghallottam ahogy a nevemen szólít a sürgölődés közben, egy pillanatra azt hittem, hogy csak hallucinálok és összekeverem valakivel. De képtelen voltam engedni a kíváncsiságomnak és felpillantottam a kezemben tartott cetlikről, amiken az asztalszámok és a rendelések voltak felütve. És ekkor belém csapott a felismerés, hogy itt áll előttem teljes valójában, én pedig soha nem foglalkoztam azzal, hogy egyszer újra látni fogjuk egymást. Mert annyira szürreálisnak tűnt, hogy mi ketten megint együtt leszünk valamikor.
- Park Hyuntae – soha nem hangzott ennyire idegenül a neve a számból, egyetlen alkalommal se hívtuk egymást a teljes nevén. Ez valamennyire elszomorított, de nem akartam kimutatni neki azt, hogy mennyire felkavar a találkozásunk – Üdvözöllek a Cuphouse-ban. Még nem jártál korábban nálunk, igaz?
Mosolyt erőltettem az arcomra, de éreztem, ahogyan a pultban páran felénk fordulnak és figyelni kezdenek. Nem tudtam okolni őket azért, mert kíváncsiak. Elég közeli viszonyban voltunk a beosztottjainkkal, de soha nem tudtak meg semmit a szerelmi életemről, ezért valószínűleg most nagyon érdeklődőek voltak.
- Valami probléma volt a rendeléseddel? Vagy még nem kaptad meg? – talán túlzott volt az igyekezetem, ahogy a szakmai kérdésekkel bombáztam, de annyi minden volt, amit mondani tudtam volna neki. Meg valószínűleg azzal akartam elkendőzni a magánéleti sikertelenségeimet, hogy üzletasszonyként viselkedtem vele. Pontosan tudtam, hogy mit akart tőlem annak idején és hogy talán azért nem illettünk mi ketten össze, mert nem tudtam ezt megadni neki. Féltem tőle, hogy más nő erre képes volt, ugyanakkor boldoggá tett volna valamennyire, ha látom felbukkanni a kisfiát vagy lányát mögötte. A pillantásomat leszegtem, mintha csak a cetlik között keresgélnék, de valójában arra voltam kíváncsi, hogy visel-e gyűrűt. Nem tudom, hogy mit jelentene nekem, ha meglátnám, hogy elkelt valami, ami egykor az enyém volt és képes lettem volna ezt az álmot sutba vágni érte. Máig úgy érzem, hogy ha akkor összeházasodunk és születik egy szép kisgyerekünk, az nem lett volna hiba. De így sem bántam mindazt, amit megkaptam az élettől. Csak furcsa belegondolni, hogy ha igazán szerelmes az ember, az egy olyan nőt is képes megváltoztatni, mint amilyen én vagyok. Egy rossz modorú, rideg és túl erős személyiséggel rendelkező, alapvetően karrierista nőt.
- Ha tőlem rendeltél volna, akkor a ház állná azt, amit fogyasztasz. És én készítettem volna el neked.
Magam sem tudom, hogy mit akartam elérni ezzel, de halvány mosoly volt az arcomon. Sokszor elképzeltem ezt a találkozást és mindig azt hittem, hogy gyűlölni fogom, ha meglátom. Ezen a ponton mégis minden keserűségem ellenére azt éreztem, hogy én ugyanúgy kárt tettem az önbecsülésében, mint ahogy azt ő is megtette velem annak idején. Mentegetni akartam, mert valójában titkon örültem neki, hogy nem tűnt el örökké az életemből. Ez pedig egészen megijesztett, mert nem akartam feltépni azokat a sebeket és belekeverni magam valami olyanba, amitől megsérülhetek.

629 szó - mivan virágszál  You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] 1404455205  - öltözék - jungkook - standing next to you - L.


When I think of you, I'm feelin' faded
Why am I alone like this every night, just like a half-crazy kid, when the moon rises, I'm faded, because of you, I'm out of my mind, hurry, it's time to call my girls, I'll get you, w here are you? On my way, I have no intention of hating you, you know

Park Hyun-tae imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Layla-Viola Park
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] BKPHyfC
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] OAuxKYR
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
I feel like I will miss those foolish
Days, which made me work harder, the days when I was young and cheerful, and the heart that was pumping so fast after dancing hard, I feel like the sky is beautiful nowadays
★ családi állapot ★ :
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] TiI4nOu
I knew I'd curse you for the longest time
Chasin' shadows in the grocery line, I knew you'd miss me once the thrill expired, and you'd be standin' in my front porch light, and I knew you'd come back to me
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] S3SVsRU
★ foglalkozás ★ :
kávézó társtulajdonos - cuphouse
★ play by ★ :
Lim Ji-yeon
★ szükségem van rád ★ :
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] BD52yeV
You’re the flower of the high mountain
That’s why I don’t suit you, I think, but I don’t want to let go, even in a foamy dream, until I met you, I gave up and just closed my eyes, attracted to someone, for the first time, I wanted it, I wish happiness with you
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ] BOTLmMR
 
You'd always go past where our feet could touch [ Hyuntae & Layla ]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» six feet underneath my misery || jacob & valerie
» that, that I like that ~ Joan & Layla
» Layla Park
» First step - [Layla & Nathaniel]
» 「 lonely stars 」Layla&&Tay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: