New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Breckin Garfield
tollából
Ma 21:01-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 20:26-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 20:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 20:21-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 20:15-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:33-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 19:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:49-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 17:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
TémanyitásErik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyCsüt. Jan. 04 2018, 21:34

Stella & Erik
2017 augusztus


Nyomorultul érzem magam. Épp egy régi kedves barátnőm társaságában tartok Brooklynba egy koncertre. Semmi kedvem sincs ehhez az egészhez. De hát egy évben egyszer látogatja meg az embert egy gyerekkori ismerőse, így muszáj boldoggá tenni őt amíg vele tartózkodik, nemde bár?
Azt sem tudom milyen koncertre megyünk, nem avatott be. Csak annyit mondott rám fér egy kis kiruccanás. Nagyon jól tudja, hogy Max miatt még mindig kissé kivagyok néha. Főleg amikor szabadnapom van vagy épp nincsen munkám, nincs mivel lefoglaljam magam. Szerencsére ez nagyon ritkán esik meg, de ma pont ilyen nap. Valószínű ezért gondolta azt, hogy elhoz valahova. Na meg folyton azt mondogatja felkéne szednem egy pasit magamnak. Na persze...
Egy igen csak zsúfolt terembe érünk, mindenki tombol és táncol. A zene a maximumon megy, dübörög az egész helyiség tőle. Nem igazán kedvelem a zsúfolt helyeket. Idegesítő ez a hangzavar is. Szét robban a fejem tőle.
A szervezők és a kidobó emberkék szinte rögtön felismernek, ez az emit igazából nem kedvelek, hogy nem tudok csak úgy láthatatlan lenni egy kicsit. Csak egy napra közönséges lány lenni. De van ennek jó oldala is, rögtön ingyen beengednek minket, még a backstagbe is behívnak koncert után. Habár én igazából nem élnék ezzel a lehetőséggel, úgyse ismerem őket. De drága Lucy barátnőm rögtön ugrik a felajánlásra.
A szervezők jóvoltából a legelső sorból élvezhetjük a koncertet. Lucy talán.. de én inkább rosszul leszek tőle. Egy picit sem fogott meg, sem a zene sem pedig a zenészek. Mindenik elég izén néz ki. Egyik sem jönne be nekem. Ha nagyon választani kéne, akkor sem kellene egyik sem. Talán esetleg az a szólógitáros énekes. De mondom csak ha muszáj volna választani.
Lucy nagyon jól szórakozik én kevésbé. Van egy olyan érzésem, hogy inkább magát akarta elhozni erre a koncertre, csak nem akart engem egyedül otthon hagyni.
Mintha az énekes direkt rám nézne, meglehet, hogy a fülére mondtak valamit, hisz sajnos már minden szervező tudja, hogy itt vagyok én is pechemre. Lucy néha néha rám néz, megfogja a kezem és mutogatja, hogy tomboljak én is. De nekem semmi kedvem sincs hozzá. Mindegy mosolyt erőltetek legalább az arcomra és a Lucy kedvéért egy kicsit táncra perdülök, vagyis legalább megmozgatom a csípőmet.
Végre a koncert a végéhez ér. Én pedig lassan megnyugszom, hogy mehetünk haza. Ahogy én elképzelem... A főszervező rögtön megtalál minket és magával hurcol a backstage felé. Elkerülhetetlen.
- Srácok! - szólítja meg a zenészeket mikor beérünk. Majd megragadja a karom és folytatja. - Megismeritek ŐT? - ujjongva mint egy kisgyerek kérdez rájuk, én meg egyre kínosabban érzem magam. Minek kéne ismerjenek, nem vagyok akkora sztár. - Ő a modell Stella Montgomery! asztán kissé lenezőbb hangon hozzá teszi. -Meg a barátnője.


Aktuális viselet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyPént. Jan. 05 2018, 01:16
Amikor színpadon állok, megváltozik a világ. Levetkőzöm a hétköznapi énem, feltöltődöm energiával, de át is adom amgam a zene sodrásának és hagyom, hogy a dolgok legyenek. A rtmus és a dallamok vezéreljenek, észre sem veszem már, hogy milyen feszített munka az, hogy öt ember egyszerre szóljon, minden hangszer tartsa a ritmust, mintha mindannyiunk fülében ott kattogna az egyszerre elindított metronóm. Hajszállal sem térhetünk el, mert akkor gond lesz, bár a hibázás is az élő zene varázsa, mi mégis ritkán tesszük. A másik varázsa, hogy nem pont úgy szól, mint egy album, hanem nyersebb, gyorsabb, zsigeribb: na ez már stimmel nálunk. Bár a gitározás mellett éneklek is, nem hagyom, hogy a mikrofonállvány lecövekeljen, így, amikor tehetem, mozgok, rohangálok, ugrálok, amennyire ez a kisebb klub színpad engedi, vagy épp együtt mozgunk a többiekkel. Energiákat adok ki és kapok, a közönség is velünk tombol, főleg, mert most ismert számok feldolgozásai vannak terítéken, ez afféle jutalom buli, megrendelésre. De a jelek szerint azért nem mindenkit kap el a gépszíj. Az első sorokban egy bájos, de unott pofira leszek figyelmes. Csak tudnám minek áll oda, vagy hagyja magát oda rángatni, ha amúgy tesz a fejünkre... meg mintha provokálna ezzel... én pedig sosem voltam normális (és teljesen józan sem most, bár ebben mi a meglepő?) szóval a műsor következő dalát is felkonferálom, ami az utolsó előtti szám, a Strange kind of woman a Deep Purple-től. Ahogy a vendég zenészt is, aki egy beugró billentyűs erre a ráadás blokkra. A gitárom pedig félrerakom, mert itt most elég egy gitár, meg a billentyű, én pedig mikrofonállványt ragadok és énekelni kezdek, összeszedve minden belém szorult tehetséget... de az első versszak alatt már ki is veszem a mikrofont biztos helyéről, hogy vezetékét kicsit meghurkoljam, biztosabb fogást nyerve és a színpad előterébe lépek, hogy derékból kissé lehajolva nyújtsam a kezem a mufurc leányzó felé, akinek barátnője azért elég aktív volt eddig s most is van benne annyi, hogy ha a leányzó nem emeli a kezét, hát megteszi ő, én pedig finoman, de határozottan fogom meg, hogy egy pillanaton belül a színpadon találja magát, ahová úgy emeltem fel, mint egy tollpihét. Asszem túl sok időt töltök edzéssel... ja nem, a zene mellett ez a másik hobbim... akárhogy is, éneklés közben most már felé dolgozok, meg is táncoltatom kicsit, kénytelen lesz elengedni magát és legalább egy dal erejéig valahogy kikapcsolni. Így jár, aki beáll az első sorba citromba harapott arccal unatkozva... a szám után persze leeresztem egy mosoly kíséretében, majd az utolsó dalt is eljátsszuk, hogy utána a színpadot elhagyva a backstage-ben kössünk ki és épp kezdeném a srácokkal átbeszélni a koncert tapasztalatait, amikor újra meglátom Őt. Na nem egyedül, hanem a szervező és a barátnő társaságában. Felvont szemöldökkel hallgatom a szavakat és fixírozom a hármast, nem reflektálva egyelőre arra, hogy meg kéne ismernem durcás babapofit... - Örvendek Stella. - fut ki egy vigyor az arcomra, majd, csak olyan laza rocksztárosan, kiosztok neki egy kézcsókot, mert miért ne? - És neked is Stella barátnője! - eresztek meg a másik felé is egy mosolyt, akit a basszgitáros már át is karol hogy beszélgetni invitálja. - Tudtam, hogy valahonnan ismerősnek tűnsz... - eresztek meg egy újabb mosolyt Stella felé. Na ja... nincsenek nedves álmaim magazin-
és óriásplakát lányok arcaitól, szóval biztos láttam valamerre, de erre annyira nem szoktam figyelni.
Nem is kezelem úgy, mintha én most elképedtem volna, vagy bármivel több lenne bárkinél. Biztos híresebb nálam,
de ez, nos, hidegen hagy. - Remélem elfogadsz egy pohár italt. - s a szervezőnek intek is, hogy hozzon valamit, ő meg megy, mert a fontos vendégnek bármit ugye... köpnöm kell az attitűdjétől. - Ne haragudj, hogy felhúztalak oda, de egyszerűen nem tudtam megállni, látva, hogy mennyire látványosan unsz minket. - fixírozom kékségeit. - Ne értsd félre, nem várom én, hogy hanyatt vágd magadat a koncerttől... az ilyen csinos lányoknak ez amúgy sem szokott annyira bejönni. - majd jönnek az italok, a szervező által küldött staff tag által, aki átadja a poharakat. Kétféle whisky kólával nyakon öntve, ahogy kértem őket még a koncert előtt, hogy ezt hozzák, ha italért szólok. Remek. - Szóval ha akarsz, a kényelmetlenségért lekeverhetsz egy pofont nekem. De akkor utána ezt szépen meg is isszuk együtt. - somolygok, majd koccintok vele.

// kinézet
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyPént. Jan. 05 2018, 23:59

Stella & Erik
2017 augusztus


Itt az a drága frontemberke aki felcsalogatott a színpadra, még akkor is, hogy én nem akartam. Ezért még kinyírom Lucyt, élesen ránézek. Minek kellett elhoznia engem ide.
Ó kézcsók, a pláza cicáknál meg a Barbie lányoknál ez biztosan be jön de nálam nem. Különben is harapós hangulatomban vagyok. Az a mosoly az arcán, látszik, hogy csak műmosoly. Eleresztek feléje én is egy hasonlót. Látom akármennyire is akarta a szervező a kedves frontember nem ismert fel. Annál jobb, legalább nem azt a következtetést vonja majd le rólam ami a vászonról lejön: "a babaarcú lány, aki csak naiv, hiszékeny lehet, persze hisz mért is volna más." Ebben jó ez az egész. Végre valaki aki nem ismer.
Mire mondanám kérdésére, hogy kösz de nem arra már int hozzanak egy italt. Így inkább nem ellenkezek az már udvariatlan lenne és azért ennyire nem akarok unszimpatikus lenni. Meg amúgy is rám férne egy kis pia, hátha az javítana egy picit a hangulatomon. Bár azt kötve hiszem.
- Értem. - mondom hidegen - - Legközelebb ne forduljon elő. Most túl sok volt az ember azért nem ellenkeztem jobban, hanem megtettem volna. - teszem hozzá mérgesen. Közben kézbe veszem a kihozott italokat. Whisky kólával, de utálom ezt. Akkor már inkább whisky almával vagy naranccsal. Nincs érzéke sem a nőkhöz sem az italhoz. Konstatálom magamban. Tipikus rockstar, aki nem mellesleg nagyon jóképű, nézek fel rá. Ah. Milyen hülye vagyok nem pasizhatok be. Az kizárt.
Lefogadom, hogy buknak rá a nők, az amolyan kis csitrik, csupa buta liba biztosan. Lehet, hogy akad közte egy néhány normálisabb, de azokkal tutira nem foglalkozik. Meg értem. Igazi szívtipró lehet, egy macsó.  
Mi a francok járnak az eszembe. Én nem fogok elolvadni tőle, olyan nincs. Nem lehet.
- Pofont? - nézek rá kérdőn. - Bocs de inkább le kevernék egyet ököllel. - mosolygom vissza, de persze ezt csak képzeletben. Bár lehet egyszer kipróbálnám élőben is. - Mond nincs ennél jobb italod?   - jegyzem meg.  - Vagy legalább is valami jobb párosítás? érdeklődöm miközben bekortyolom az utolsó csepp whiskyt. Észreveszek egy fotel vagy kanapé szerűséget amire gyorsan lehuppanok.   - Remélem nem haragszol, de ha már te nem kínáltál hellyel.. a nagy udvariasságba ezt elfejtetted.   mondom némi gúnnyal a hangomban. Majd magam mellett ütögetem a helyet. -Na. csatlakozol?  

Aktuális viselet

[
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptySzomb. Jan. 06 2018, 00:34
Vajon tudja a leányzó, hogy értő szem számára mennyire az arcára van írva, hogy mi is a véleménye egy-egy dologról? A kézcsókkal kicsit provokálom, de ahogy elfogadja, abban annyi flegmaság van, hogy mindjárt elnevetem magam az egész visszásságától, ahogy valaki, aki valakinek hiszi magát, meg akarja ezt mutatni valakinek, akiről azt hiszi, hogy valakinek hiszi magát... jó, talán nem biztos, hogy innom kéne még, de ez mikor gátolt meg bármiben is? Ha a versenyző az A) választ, a soha-t jelöli meg, akkor tovább mehet a 10 dolláros kérdésre a játékban, gratulálok hozzá! - Ugyan jégkirálynőm! Jól mozogtál és amikor végre hagytad, hogy a ritmus vezessen, ne az a durcás rosszkedv, ami miatt a hátad közepére sem kívánod az estét, vagy engem... - pillantok mélyen magam kékségeivel az övéibe, jelezve, hogy nem fogok én se úgy tenni, mintha neki minden alanyi jogon járna, ha itt hepciáskodik velem haragos hangnemével. Közben érkeznek az italok és hazudnék, ha azt mondanám, hogy Stella fintora meglep, melyet azért valahol igyekszik palástolni. Komolyan, szép lány lehetne ő, ha nem tolná az emberek arcába ezt a megvető hidegséget, meg ki tudja még milyen negatív érzelmeket. Bár azért látom, hogy zakatolnak gondolatok abban a csinos kis buksiban, talán az, hogy nem úgy kezelem, mint a főszervező, csak elindít benne valami olyan gondolatmenetet, hogy nem én vagyok ma estére a legrosszabb társaság. Talán még az is eszébe fog jutni ma este, hogy jobb itt, mint egyedül punnyadni és hagyni, hogy az ifjonti napok elrohanjanak. - Tudod mit? - vigyorodok el szavaira, teljesen őszintén. - Megüthetsz, itt és most, ököllel, viszont csak testen. - kortyolok egyet szavaim után. - Lásd, én nem hülyítelek. - jelentem ki. - Nem az enyém, egyszerűen ezt hozzák, ha italt kérek, mert ezt beszéltem meg. - vonom meg a vállam. - Oké, nem egy csajos pia a Black Tooth Grin, de kövi körben valami jobbat kapsz, ami ízleni fog, ígérem. - majd intek, hogy hozzanak neki egy újabb whiskyt. - Perry, a hölgynek ne kólával hozd, hanem mondjuk legyen valami gyümölcs... alma! - jelentem ki vidoran, majd ő el is ugrik érte. - A többi gyümölcslevet többnyire amúgy is almalé bázisal készítik. - jegyzem meg. - Hé Stella, én is csak vendég vagyok itt, de érezd magad otthon. Ez egy buli, nem teazsúr. - jegyzem meg, mert már szól a zene és azért van egy alap hangulat, a piák is jönnek-mennek, például most egy második kör Stella számára érkezik. - Jaja. - bólintok, majd a fotel karfájára ülök, még a végén nehezményezné, hogy közvetlenül mellé ültem. Így is elég közel vagyok, szemeibe tudom mélyeszteni a kékségeimet. - Amúgy tetszik a szerelésed, vagány de nem olyan közönségesen, meg csinos is vagy benne. - karmolászhat és csipkelődhet, még bizonyos fokig tán viszonozni is fogom, de szemét nem leszek, sőt... láthatja rajtam és hallhatja, hogy komolyan gondolom amit mondok, bár ezt eddig is kimutattam. És nem is tucat szavakat mondok, nem szórom rá a sablonos bókokat. - Ha nem veszed sértésnek, szeretnék veled az este folyamán táncolni egyet úgy, hogy azt te is akarod és nem kényszer.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptySzomb. Jan. 06 2018, 20:54

Stella & Erik
2017 augusztus


Azért ennyire nem kell félnie tőlem, hogy csak a karfán foglaljon helyet. Nem harapok, legalább is még sohasem ettem pasit ebédre, sem másra. Még akkor sem ha éppen nincsen jó napom, mint ma.
- Kösz.  - köszönöm meg a bokot amit kaptam. Sokan mondják ezt, de legtöbben csak azért, hogy mondjanak valamit. Lefogadnék, hogy ő is csak be akar vágódni nálam.
Mondjuk azért nem, normálisabban beszélget, mint más férfiak velem. Nem egy bájgúnár az egyszer biztos. Legalább nem minden második mondata egy nyálas szöveg amivel megpróbál levenni a lábamról. Ez egy jó pont.
Á már hülyeségeket is gondolok, lehet, hogy megártott ez a pár pohár whisky? Ilyen hamar azért nem. Ez csak azért lehet, mert összezavar a jelenléte, meg azok a szép kék szemei.
Hogy mit akar? Táncolni velem? Az kizárt. Annyira azért még nem rúgtam be, hogy táncolni felálljak vele. Egyáltalán még táncolni sem tudok. Olyan két bal lábas vagyok, hogy csak. Még pia nélkül is. Inkább bele se gondolok, hogyan táncolhatok ha kicsit is ittam. Brutális.
- Táncolni? - elmosolyodom, miközben a poharam alját fikszirozom. - Velem biztos nem. -teszem hozzá.
Az elmúlt pár percben eléggé meggyűltünk és még jó pár lány került ide. Fogalmam sincs mért nem kéri fel inkább valamelyik csinos lányt. Ők biztosan jobban tudnak táncolni mint én. Ne pazarolja rám a drága idejét. Ha meg csak fel akar szedni valakit, akkor pláne ne velem foglalkozzon én nem vagyok jó társaság ma és egyáltalán sem. Nem vagyok játékszer, csitri, akit csak egy éjszakára fel lehet szedni majd meg dobni. Erre ott vannak az ilyen lányok.
Jaj és ha belegondolok, hogy mindenki engem bámulna, hogy milyen balfék vagyok. Nem. Nem fogom lejáratni magam. Milyen jó nevetnének ha egy hatalmasat vágódnék. Mindenki örülne, kivéve engem. Én szépen összetörném magam és akkor vihetnének a kórházba. Nem adom meg nekik ezt az örömöt.
- Inkább nem. - motyogom később hozzá téve.
Aktuális viselet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptySzomb. Jan. 06 2018, 21:25
Érdekes madárkát sodort közénk a szél. Na nem azért, mert csinos, vagy modell, ennél fogva pedig hírnévnek örvend, mert ez a legkevésbé sem érdekel. Felőlem a Hold krátereinek királynője is ücsöröghetne a fotelban, az sem érdekelne jobba. A hideg kék szemei már inkább... szóval azért kap bókot, mert őszintén, melyik lány ne örülne neki? Mondjuk nem viszem túlzásba és csak olyat mondok, amit komolyan gondolok. - Bárcsak minden koncertre jönnének ilyen lányok... bár már megszoktam, hogy ebben a műfajban szőrös muksók játszanak szőrös muksóknak. De bevallom, felüdülést jelent, hogy eljöttetek. - hangom ismét őszintén cseng, míg tovább iszogatok. Aztán egy kérdést illetve kérést is intézek hozzá, viszont a válasz annyira nem lep meg. - Végre elmosolyodtál. Ez tetszik, köszönöm. - jegyzem meg vidám arccal, hiszen az, hogy mufurcka végre mosolygott egyet, tényleg eredmény. Ennek örömére le is csusszanok mellé a karfáról, hogy közelebbről figyelhessem őt. Mondjuk így óhatatlanul közelebb kerülünk egymáshoz, de, korábban ő kínált hellyel ugye. - Inkább nem? Ugyan... - legyintek. - Ez nem bál, itt legfeljebb lazán lötyögnek az emberek, többet nagyon én se tudnék... arról szól, hogy elengedjük magunkat. - valahogy úgy érzem, hogy kényelmetlennek érezné a táncot és valami visszatartja. Láttam már kezdő gitárosok arcán ezt a kifejezést, amikor nem mernek közönség előtt játszani, szóval igyekszem megnyugtatni. - De ez csak egy ötlet volt, nem erőltetem. Tiszteletben tartalak téged is és a döntésed. - jelentem ki talán minden eddiginél komolyabb arckifejezéssel. - Valami azt súgja, azon töröd a csinos buksid, hogy miért téged fárasztalak még mindig és miért nem körözök a többi nő körül. - fixírozom kékségeit, majd a második italomból is kortyolok. - Egyrészt azért, mert úgy érzem, hogy rád férne, ha valaki felvidítana, mert rosszul esik látnom, hogy milyen kedvetlen vagy... másrészt pedig te nem látszol egy könnyű, súlytalan egyénnek, míg ők meg... - legyintek. - Nem szeretem azt, ha egy társaságot bármennyivel lehet osztani, az értéke mégis ugyan annyi marad. - a poharainkat közben újratöltik, de ezt annyira nem is észlelem, ahogy őt figyelem s csak gépesen kortyolok. - Nos, mihez lenne kedved?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptySzomb. Jan. 06 2018, 23:31

Stella & Erik
2017 augusztus


Egyre szimpatikusabb ez az emberke. Kedves és figyelmes. Úgy örül a mosolyomnak mint egy kisgyerek a fagyinak. Ez tetszik. Aj Stella te nem szoktál ilyeneket gondolni, de még beszélni sem. Mi ütött beléd. Megcsap bódító férfias illata ahogy lehuppan mellém a kanapéra. Ne bámuld már. Hülyeség. Inkább beleiszok a poharamba.
Lehet, hogy nem bál, de szerintem még ő se lenne kíváncsi az én lötyögésemre. Mindegy is hagyjuk inkább ezt. Ami nem megy az később se fog menni. Számomra a tánc az pont ilyen. Én legalább is így gondolom. Nem is akarom megpróbálni. Ezt még ő sem fogja megváltoztatni.
- Köszönöm. - Lehajtom fejem a cipőmet bámulva. Furcsán érzem magam. Fogalmam sincs miért és nem az ital miatt. Mindegy. Biztosan csak szórakozik velem. Nem szabad engednem. Egy kicsit sem.
Mintha a gondolataimba látna, honnan tudja, hogy én éppen min töröm a fejem. De amúgy is pontosan menjen és szedjen fel magénak egy kis csitrit aki egy éjszakára vele megy, ha az kell neki. Ó de kedves, engem akar felvidítani? Nevetnem kell. Inkább ágyba vinni akar. Csak az nem fog menni, még álmában se. Az ilyen szövegek engem nem hatnak meg. Csak ne beszélne ilyen rébuszokban, mert ennyi ital után nem értek belőle semmit sem.
- Most be akarsz vágódni? Azért vagy ilyen kedves és rendes? -bököm ki nyíltan amit gondolok. Bár tudom, hogy ha ez lenne a helyzet akkor sem mondaná meg. Mélyen szemeibe nézek, hátha onnan ki tudom venni, hogy hazudik vagy sem.
Kedvem? Hogy mihez volna kedvem? Leginkább hazamenni, kortyolok bele a poharamba. Vagy nem. Ott se várna más rám csak egy üres lakás, a négy fal és semmi más. Vagyis magammal szépen elbeszélgethetek mint egy dilis. Hm. Nyomasztó és néha már zavaró az a csend ami otthon van. De legfőképp az emlékek amik olykor eszembe jutnak és nem tudok szabadulni tőlük. Mindenütt ott vannak. Észbe kapok és érzem, hogy egy könnycsepp jelent meg a szememen. Megpróbálom észrevétlenül letörölni.
- Csak hozzas valami még erősebb piát.  - teszem hozzá ugyanabban a hangnemben mint eddig. Mintha mi sem történt volna. Remélem nem vett észre rajtam semmit. - És hagyd ezt a csajozós dumát. Én nem fogok az egyik trófeád lenni a sok közül, akit lefektettél már. - mondom ki gondolkodás nélkül. Oké. Lehet ez egy kicsit erős volt, tényleg. -Ő.. Ő ne haragudj. Ez kicsit erős volt. - kérek elnézést tőle boci szemeket meresztve rá. Végül is nem ismerem nem tudhatom milyen férfi.
Aktuális viselet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyVas. Jan. 07 2018, 00:00
Végül csak Stella mellé ülök, hogy egészen közel kerüljünk egymáshoz, már érzem is kissé édeskés illatát s minden bizonnyal ő is a kissé fűszeres férfiparfümöt, amire szükségem is van, hiszen a színpad izzasztó tud lenni, de ez és egy jó dezodor megóv a kellemetlenségektől. Bár attól talán nem, hogy ma este egy tövises modorú modell felvidítását tűztem ki célul. Ennek érdekében pedig megteszem, amit tudok, de csak egy feltétellel: nem játszom meg magam, minden, amit mondok, vagy teszek, az én vagyok. Nincs csalás, nincs ámítás, csak egy Erik. - Nincs mit. - mondom szavaira majd figyelem, ahogy cipője orrát fixírozza. Azt hiszem, hogy jól rátapintok, mi zajlik a fejében. Valahogy az ő esetében pár pillantásból tudok következtetni, hogy mit fontolgathat éppen. Ez tetszik. - Miféle kérdés ez? - nevetem el magam. - Ha valaki kedves a másikkal, nem az a célja, hogy megutáltassa magát a másikkal. - vigyorodom el és egy pillanatra kacsójára teszem széles tenyerem. - Nem fogok hazudni, nem akarom, hogy rossz benyomásod legyen rólam. - más lehet be se ismerné, hogy valaki érdekli, ilyenkor trend azt inkább letagadni és úgy tenni, mintha semmi sem lenne. Hát én nem teszem. Inkább megkérdezem, hogy mit szeretne csinálni, de helyette egy komplett érzelmi hullámvasúttal kell szembesülnöm. Érdekes... valahogy sejtettem, hogy itt több is rejlik, de ezt most nem érdemes feszegetni, nem ez a megfelelő pillanat. - Jó, megkapod. - intek, hogy hozzanak nekünk némi tequilát, úgyhogy hamarosan kapjuk is, meg a citromot és a sót is hozzá. - Remélem ez jó lesz. - mondjuk a következő kirohanása kicsit meglep, de nem mondanám, hogy nem vártam ilyesmit. Mondtam, tövises ez a rózsa... sóhajtok csak, majd már bocsánatot is kér, ami inkább meglep. Nocsak! Ilyet se hallani minden nap, sőt... erre már jobban felfigyelek. - Figyelj, ha ilyen szemekkel nézel rám, mindent megbocsátok. - vigyorodok el, majd megemelem a poharat. - Inkább igyuk meg a békepoharat. - kacsintok rá, majd kis citromot kenek a kézfejemre és rákerül a só, biztos Stella is megteszi ezt. Ha pedig igen, akkor leszek olyan pofátlan, hogy mélyen a szemeibe nézek, majd egy huncut kacsintás után az ő kézfejéről nyalom le a sót játékosan és hajtom le az italom, hogy aztán a saját citromom egyem meg. - Uhh, alakul... - igen, már kezdem én is érezni kissé a piát. Nekem messze más a tűrőképességem a rutin miatt...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyHétf. Jan. 08 2018, 21:54

Stella & Erik
2017 augusztus


Reméltem is, hogy nem fog megharagudni, nem csináltam semmit, csak kicsúszott a számon egy kis igazság. Na de mindegy.
Békeitalt? Még ilyenről se hallottam. Kicsit elmosolyodom. Mikor a poharát megemeli akkor én is beleiszok az enyémbe.  
Látom a kézfejére citromot tesz és arra sót. Hogy mire jó ez  fogalmam sincs. Egyszerűen nem értem ezt az egészet. Mit akar ezzel elérni? Valahogy úgy érzem, hogy tőlem is ugyanezt várja el. Vonakodom. Nem értem mi értelme, citromlevet és sőt helyezni a kézfejünkre. Azt nem inkább teába szoktuk tenni, meg esetleg vízbe, mint citromos víz. De a kézfejre? Ilyenről még soha nem hallottam.
Végül nagy nehezen de én is azt teszem amit ő. Nem sülhet ki belőle rossz dolog, maximum rászárad a kezemre, meg tiszta ragadós leszek tőle.
Hirtelen azon kapom magam, hogy a citromos kezemet fogja szemeim az övébe merülnek. Zavarban vagyok, ilyen még nem fordult elő velem. Mit csinál? Nyelve érintésére beleremegek, pedig csak a kézfejem, semmi más és mégis olyan bizsergető érzés. Erre innom kell különben nem tudom mi lesz. Számhoz emelem a poharat és az összes tequilat kiiszom belőle egy szuszra. -Ez meg mi volt?   - morgom egy pár perc után. Mit képzel magáról, hogy csak úgy megnyalhatja a kézfejemet. Beképzelt. Jobb lett volna, ha rögtön lekeverek neki egy hatalmas pofont, és elmennem. Csak az a baj, hogy túl sok tanú lenne és valaki biztosan köpne a sajtónak. Bár ami igaz, az az én imidzsemnek jót tenne, de az övének nem. Egy nő felpofozta. Micsoda cikk lenne. Elmosolyodom gúnyosan.
Egy hirtelen fogott ötlettől felpattanok a fotelből. Jöjjön aminek jönnie kell. Ha nevetni fognak rajtam hét nevessenek. Nem bánom. De ha én esek akkor ő is esik, mert lerántom magammal, vagy kiakasztom. Szóval ő is megbánja. Tehát, mindkettőnkről fognak cikkezni akkor a bulvársajtok.
-Akkor jössz?   - nézek rá élesen és a táncolok felé mutatok. Ennyi pia után, remélhetőleg a lábaim is megerednek és táncra perdülnek. Meg azt is, hogy nem úgy fogok kinézni, mint egy táncoló pingvin, vagy hasonló.
Ha egyszer nekem valaki pár évvel ezelőtt vagy akár még pár hónappal ezelőtt azt mondta volna, hogy táncolni fogok, nem csak, hogy táncolni, de egy zenésszel akkor szembe röhögöm jó hangosan. Ahhoz képest most éppen erre készülök. Csak nem nyomjanak valami lassú összebújós számot ezután...
Még mindig azt várom, hogy jön vagy akkor inkább üljek le. De gyorsan gondolja meg, mert többször nem fog előfordulni ez. Szóval igyekezzen a válasszal.

Aktuális viselet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyKedd Jan. 09 2018, 01:36
Aki tövises rózsát szimatol, az készüljön fel egy-két szúrásra. Én most kaptam egyet, de gyorsan orvosoljuk a dolgot. Békepipa helyett békeital lesz a dologból, ha már valami erősebb szeszt kért. Mondjuk a jelek szerint a leányzó még nem sok tequilát ivott, mert igen kétkedve teszi, amit ilyenkor szokás, de végül megvan és ez a lényeg. Ez pont elég táptalaj lesz spontán pofátlanságomnak, hogy végül a sót róla nyaljam le a citromlével, majd húzzam le az italt és elrágom a citromom. Kérdésén remekül derülök. Látom rajta a zavart, ahogy picit tágulnak orrcimpái, mert mélyebben veszi a levegőt. Picit felkavartam. Biztos túl sokat dolgozott a meleg modell fiúkák között... - Mi lett volna? Tequila ivás előtt citromos sót kell nyalni. - jelentem ki, mintha ami történt, az olyan természetes lenne. És valahol tán érezheti, hogy ami történt, köztünk valahol az. Talán kezdi felvenni a ritmust, kezdenek megfordulni a dolgok s ezt abból is gondolom, hogy végül csak táncolni akar, még ha korábban határozottan ki is jelentette, hogy nem. Komolyan, James Bond megirigyelné, ahogy itt a nem-ből igen lesz. - Hogy a viharba ne? - kérdem nevetve, majd már én is talpon vagyok, határozottan fogom kézen és vezetem a táncolók közé, hogy ott mozogni kezdjünk valamit a zenére. Nekem annyi "előnyöm" van, hogy van ritmusérzékem és hozzászoktam, hogy színpadon mozogjak valamennyit, de azt sem így mondjuk. Szóval egyikünk se nagy táncos, de ez az egész nem arról szól, csak elengedjük magunkat és kész. - Nem tudom miért húzódoztál, mikor tök jól mozogsz, jó nézni! - szólok neki oda tánc közben, mert való igaz, a kecses, karcsú mozgású modell tényleg jól mutat és az ösztönös, alkohol vezérelte mozdulatai egészen jók, szóval jár a bók. Majd a pörgősebb számot valami lassabb váltja fel, mire ösztönösen kerülök kicsit közelebb, hogy egyik erős tenyerem derekára, másik pedig hátára csússzon, hogy erre andalogjunk valahogy a zene ritmusára s én kékségeit figyeljem. - Nem is rossz. - mosolyodom el. - Egész finom az illatod. - picit közelebbről is megszimatolom nyaka tövén az édeskés parfümöt s orrom hegye tán még mozgás közben súrolja is a bőrét...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyKedd Jan. 09 2018, 22:11

Stella & Erik
2017 augusztus


Néhány perc után, vagy inkább pillanat, felpattan megragadja a kezemet és a táncolok közé vezet. Na most ugrik a majom a vízbe. Elkezdek óvatosan mozogni a zenére. Magam is meglepődöm azon, hogy egész jól megy. Nem ismerek magamra. Én táncolok, nem lehet. Ez biztos nem én vagyok.
-Kösz. Te sem mozogsz rosszul.   - próbálok én is kicsit kedvesebb lenni. Bár nincs éppen ínyemre ez a táncolgatás, de hát na. Végül is nem sülhet rossz ki belőle. Ez a pörgős szám egyelőre tökéletesen megfelel nekem. Nagy tánctudás nem kell ehhez szerencsémre.
Hirtelen lassúra vált a zene. A fejemben forog már, hogy jobb ha leülök. Utálom a lassú számokat. Nem nekem valóm. Ám mire éppen elindulnék a helyem felé, Erik elkap a derekamnál, elkezd lassúzni velem. Jaj csak ezt ne. Félrelökjem jó erősen vagy csak kipördüljek kezei közül? A félre lököm az lehet kicsit durva lesz, mert én erősen szoktam reagálni, szóval az nem épp egy jó megoldás. Ha kipördülök az meg nem biztos, hogy sikerülni fog. Egyszóval egyik sem éppen megfelelő megoldás.
Csak ne mosolyogj, mert felképelek. Gondolatom egyből ezen kattog, hangosan persze nem mondom ki. Bár lehet, hogy jobb volna, utána meg felképelhetném. De nem akarom elcsúfítani azt a jóképű pofikáját.
-Te csak ne szagolgass. - morgom elhúzva nyakam az arcától. Egyenesen a szemébe nézek, csak néhány miniméter választ el tőle, közelről érzem illatát, de még azt is, hogy mit evett valószínűséggel ma.
Nem jut eszembe semmi frappáns, megbabonázott közelsége. Csak nézek a szemibe, dühösen és kíváncsian. De ugyanakkor furcsa, megmagyarázhatatlan érzés lesz úrrá bennem, amit már nagyon rég nem éreztem. Talán csak valamikor nagyon de nagyon régen. Úgy érzem nem tudok uralkodni érzéseimen és viselkedésemen.
Nem. Nem a piától. Attól maximum csak szédülök és hányingerem van. De annyira, hogy ah nem ülök rögtön le azt hiszem itt fogok megdőlni mint a meleg rekord és hozhatják a felmosórongyot, hogy felszedjenek a padlóról.
Mér arra sincs erőm, hogy legalább bemossak egyet Eriknek csak azért, mert eljött táncolni és mert italt hozatott nekem amikor kértem, bár nem kellett volna.
-Tulajdonképpen mit akarsz te tőlem? - kérdezek rá egyenesen. Beugrik. Talán direkt akart leitatni, hogy utána az ágyában kössek ki. Remek taktika én meg mint egy naiv bevettem. Hihetetlen. De akkor sem hagyom magam.  
Aktuális viselet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyKedd Jan. 09 2018, 23:31
- Mint egy orosz medve. - nevetgélek. - Te legalább kecses vagy. - jegyzem meg, majd folytatjuk a mozgást. Nem is olyan rossz ez az egész és ezt a gondolatot láttam Stella arcán is. Szerintem egyikünk sem sűrűn műveli ezt a fajta szórakozást. Koncertek után nem olyan gyakran szoktam beugrani ilyen helyzetekben, inkább változatos őrültségek szoktak történni, ami több-kevesebb gyerekességgel is jár. Itt most egész komoly és rendes buli zajlik, de most nem is bánom. Stella társaságában valami oknál fogva jobb így ez az egész. Még akkor is, ha a lassúzásnál érzek némi feszültséget rajta, ahogy tanakodik ismét, hogy megüssön e... mert ez van az arcára írva. - Fogjam be tán az orrom? Be kell látnod, nevetségesen festene. - somolygok s felveszem kékségeivel a szemkontaktust és mindkettőnk alkoholos állapota ellenére is olvasni próbálok bennük. Mondjuk én jobban bírom, alig látszik valami, de fekete öves piásként tolom ezt az egészet, éveim vannak benne. Ő meg... a jelek szerint kevésbé. De még így is más csillogást látok benne, és nem az alkoholét, azzal ellentétben, amit először pillantottam meg, amikor bemutatták nekünk. Egy őszintébb Stella néz vissza rám. - Illik rád a neved, a szemeid tényleg olyan szépen ragyognak, mint a csillagok. - mondom ki gondolkodás nélkül, ami átfut az agyamon, hogy aztán direkt kérdését halljam. Nem tököl a leányzó, azt el kell ismernem. Ez a direkt, egyedi stílus lehet bántó is, de valamiért mégis inkább csak megragadja a figyelmem egy pozitívabb értelemben. - Semmit. - nézek mélyen a szemeibe, majd a kis távolságot, ami köztünk feszül, határozottan zárom, hogy puha ajkaira nyomjak egy csókot, mely határozott, megvan benne kiállásom minden férfiassága, de mégis gyengéd és finom, nem "rontok neki a falnak" és kellően érzéki. - És mindent. - teszem első szavamhoz, miután elválnak ajkaink, aztán kivezetem a táncolók közül, mert valami mást is megláttam rajta. - Perry, vizet kérek! - szólok s a fotelhoz kísérem vissza Stella-t és hagyom, hogy leüljön, majd már kapja is a vizet. - Igyál, ez segíteni fog. - láttam rajta egy kezdődő rosszullétet, de ez most ki fogja belőle rántani. A hidratáció csodája... én pedig igyekszem kedves és törődő lenni vele, ha már itattam, még akkor is, ha ő kérte.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptySzer. Jan. 10 2018, 21:30

Stella & Erik
2017 augusztus


Semmit? Hát nem úgy tűnik mint aki semmit se akar. Akkor mi a fenéért itatott le.
hirtelen azon kapom magam, hogy közelebb jött hozzám és a szájában vagyok. Először azt sem tudom mire gondoljak, de aztán az érzés felülkerekedik rajtam. Becsukom szememet. Finom, érzéki és férfias. Minden porcikám beleremeg a csókjába. Nem akarom, hogy elengedjen, többet és többet akarok belőle.
Aztán elenged. Én meg észbe kapok. Le fogok keverni neki egy hatalmas nagy pofont. Már majdnem emelném is a kezem, de elfog egy gyengeség. Szinte elsötétül előttem a világ. Nem érzem a talajt a lábam alatt. Érzem ahogy Erik a karjában fog és a fotelhez vezet. HU. Azta fogalmam sincs mi történt velem.
Elveszem a pohár vizet amit hozatott. Iszok egy kortyot. Egy picit segített rajtam de nem sokat.  
-Kösöznöm. De ha nem bánod, most nem mennék vissza a táncparkettre. - elmosolyodom egy kicsit. Többet nem iszom alkoholt egy kortyot se. A következő pohárral ha meginnék, tutira kórházban kötnék ki. Az pedig nem volna jó. Legalább is nekem biztos nem.
Amikor úgy érzem, hogy visszanyertem nagyjából az energiámat, rá nézek. Azért csak nem hagyom szó nélkül azt ami a táncparketten történt.
- Mi volt az az előbb mikor táncoltunk? - hangom kissé dühös de ugyanakkor tele van különböző más érzelmekkel is. - És mit értettél azon, hogy mindent? - kissé csendben maradok, hogy halljam mit fog kitalálni erre válaszkényt. - Játszadozni akarsz velem? Vagy komolyabban gondolod?   - kérdezek rá nyíltan. Bár nem vagyok biztos benne, hogy őszintén fog válaszolni rá.
Aktuális viselet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptySzer. Jan. 10 2018, 22:08
Kiélvezem a pillanatot, Stella puha ajkait, az apró remegést, ami végigfut testén s amit megérzek tenyerem alatt... valahogy több ez így, mint amit általában szoktam tapasztalni. Találó lett az a mindent kijelentés, úgy érzem...
Azt viszont látom, hogy nagyon nem érzi jól magát, így azonnal intézkedem. Biztos helyre kísérem, kap vizet is, én pedig figyelem és éberen őrködöm felette, hogy minden rendben legyen. Ha olyannak gondolt, aki csak leitatja és bumm, nos, ebből talán érezheti, hogy ez azért nincs így. Foglalkozom vele, igyekszem gondoskodni róla, érezheti, hogy fontos nekem az ő állapota, még így egy rövid ismeretség után is. Egy gátlástalan szívtipró ilyet nem tesz. - Nem is gondoltam rá, jobb, ha kicsit pihensz. - majd zsebemből előhúzok egy kis gyógyszer-levélkét. - Ez B6 vitamin, ilyenkor jót tesz és helyre ráz. - megmutatom neki rendesen, hogy láthassa, bontatlan a csomagolás és az is van ráírva, semmi tiltott szert nem kap. Kezébe nyomok egy barna tablettácskát. - Küldd le a vízzel. Kérlek. - nézek kékségeibe, majd remélem, hogy megteszi, mert akkor még jobban helyre fog rázódni, vissza a szalonspicc közeli állapotba. Tapasztalat. Aztán ahogy kezd rendbe jönni, egy kissé dühös kérdést kapok, de azért más érzelmeket is hallok ott. - Mi lett volna? Szerintem te is érezted. De, ha még új, akkor segítek. - fut ki arcomra egy pimasz mosoly és kap egy új csókot, hasonlót, mint az első volt. - Stella, ilyen gyorsan nehéz lenne megmondani, hogy komolyan, de... tudod mit? Igen. - ha ő ezt az egyenes stílust nyomja ilyen nyers felhanggal, hát legyen. - Nem játszadozom veled és benned többet érzek, többször szeretnélek látni mint ez az este és megismerni ezt a tövises, de szép rózsát, aki vagy. - jelentem ki, míg megcirógatom arcát, aztán barna fürtjeit. Szemeim pedig komolyan figyelik az övét, míg másik kezem átkarolta már egy ideje...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyCsüt. Jan. 11 2018, 22:57

Stella & Erik
2017 augusztus


Még csak észbe sem tudok kapni vagy helyre rázodni a B6 vitamin után, amikor ismét a szájában érzem magam.   Csókja pont olyan intenzív mint az első volt. Én meg ismét beleremegek. Mért érzem így magamat egy apró csókja miatt?
Ebben igaza van. ilyen gyorsan tényleg nem lehet megmondani ezt. hiszen még alig ismerjük egymást. Csak futólag találkoztunk. Nem tudunk egymásról semmit.
Micsoda? Eszmélek fel. Szinte fel sem fogom mit mond. Mélyen szemeibe nézek, de nem tudok semmit sem mondani. Szinte lesokkolt amit mond. Jó formán fel se fogtam az egészet.
Mi? Hogy én tövises lennék? Beleképzel valamit. Én biztos nem. Kezéhez érek ami épp a hajamon cikázik és kissé erőteljesen veszem le. Jelezvén ezzel, hogy oké felfogtam amit akar, de még nem értettem meg. És azért ne haladjunk ennyire előre. Még mindig vannak kételyeim. Szemeit fürkészem miközben engem néz. Majd lepillantok kezére ami a derekam körül van. Majd ismét ránézek.
- Oké. Oké. Értem.   - emelem fel a kezem védekezőn. Némi gondolkodás után folytatom.   - Biztos vagy benne? - kérdezek rá némi gúnnyal a hangomban. Nem hiszem, hogy ő ezt jól meggondolta. Nem vagyok egy könnyű eset. Ezt mindenki tudja. Nagyon megnehezítem az emberek dolgát, főleg a férfiakét. Na jó, néha még az a néhány barátnőm is azt mondja, hogy elegük van belőlem. Tényleg őrületbe tudok kergetni embereket, egy idő után mind megunják a kínlódást velem. Értem én az udvarolni próbáló egyedekre. Max halála után már nem vagyok a régi.
 - Ahogy mondtad, nagyon szúrós, és tövises vagyok. - elmosolyodom.
Lehet, hogy ezek után, hogy én is ezt mondom meggondolja magát, minta  többiek és feladja.
Valahogy mégsem szeretném ezt. Vagyis, hogy megijedjen vagy elmenjen vagy itt hagyjon. Egyszóval nem szeretném, hogy békén hagyjon. Valami megfogott benne, de nem tudom megmagyarázni, hogy mi. Felkavart. Felkavarta az érzéseimet. Csak azt szeretném, hogy velem maradjon. Remélem nem csalódok.
Aktuális viselet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyPént. Jan. 12 2018, 13:11
Ha Stella ilyen határozott közvetlenséggel áll bele a dolgokba, hát emberére akadt. Ez persze nem jelenti azt, hogy azonnal szavakkal támadnék, távolról sem... először ajkaim érvényesülnek szavak nélkül, mert... enyhén alkoholos állapotban ez tűnik jónak. De a finom csók után (ami alatt Stella gyengédebb énje azért kibontakozik) azért csak fordítok energiát pár normális megjegyzésre is, mert a lány megérdemli. Még akkor is, ha egyik kezem kissé erőteljesebben távolítja el, de a másikat legalább a helyén hagyja. Ez is jó... - Ha nem lennék, nem mondtam volna. - nem hinném, hogy olyan alaknak látszom, aki csak úgy meggondolja magát. Egyenes vagyok és nyílt, erről tettem tanúbizonyságot eddig. - Igen, de ez a rózsa sajátja. - jegyzem meg finom mosollyal az ajkaimon. Stella tövisessége pedig borzolja a képzeletem, így miért ne szentelhetnék rá némi időt és energiát? Mi baj lehetne belőle? Lehet nekem is jót tenne, ha valami ilyesmi kötne le... kicsit simogatom az arcát és villantok rá egy mosolyt. - De a legtövisesebb virág sem biztos, hogy megszúr, ha tudod, hogy kell megfogni. - kacsintok rá. Nem látszik könnyű esetnek, de... én sem vagyok egy hétköznapi alak, ami azt illeti. Egy magamfajtától sose tudja, hogy mit várjon az ember, úgy gondolom. Meg Stella azt is tudja, hogy engem nem hat meg, hogy ő modell, színésznő, vagy lehet akármi híresség, ettől nem lesz a szememben több, vagy kevesebb. Engem ő érdekel és nem valami hírnév, vagy bármi ilyesmi. - Ha szeretnéd, odébb is kerülhetnénk valahová, ahol nem akarnak majd téged velem lencsevégre kapni...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyPént. Jan. 12 2018, 22:43

Stella & Erik
2017 augusztus


Kijelentésén elmosolyodom. Kissé zavarban érzem magam. Ilyesmi nem szokott előfordulni velem és most nem tudom mit kezdjek ezzel az érzéssel. Én az a fajta típus vagyok, akit nagyon nehéz zavarba hozni, de úgy látszik Erik ezt most jócskán megcáfolja. Kezdem azt hinni, hogy valamit megmozgatott bennem. Valami olyan érzést és dolgot amit Max elvesztése óta nem éreztem. Nem tudom megmagyarázni még magamnak sem.
Furcsa érzések kavarognak bennem. Mintha két különböző egyéniségem vitatkozna egymással. Egyik felem azt mondja Erik jó és megbízható férfi. Nem mellesleg nagyon jóképű is. Biztosan nem akarna velem semmi rosszat tenni. Engedjek a csábításának
Viszont másik felemmel ennek az ellenkezőjét érzem. Hogy Erik csak elcsábítani akar, hogy az ágyába kerüljek és aztán kidob mint egy macskát szarni. Mert Erik ilyen csak játszadozik a nőkkel. Úgy használja ki őket ahogy csak akarja.
Szóval most eléggé vacillálok magamban. Nem tudom mit tegyek.
 -Ahogy akarod. - válaszolok egyszerűen kérdésére. Igazából úgy érzem most már teljesen mindegy hol vagyunk. Nem is érdekel. Valahogy már nem foglalkozom ezzel.  - Hagyom, hogy ezt most te döntsd el. -teszem hozzá mélyen a kék szemibe nézve. Egy kicsit olyan mintha több bizalmat szavaznék neki. Ahogyan teszem is. Remélem nem szúrja el. Nem szeretném, hogy ő is csak egy olyan pasi legyen az életemben akire inkább nem is emlékszek vissza. Akit legszívesebben kinyírnék. Bár Max után még egyetlen pasi sem csábított az ágyába, csupán megpróbálták de persze én nem mentem.
Fogalmam sincs mit értett Erik az odébb alatt de remélem nem valami ilyesmire gondolt.

Aktuális viselet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyVas. Jan. 14 2018, 01:02
- Jó. Szerintem jót tenne egy kis friss levegő neked. - jelentem ki végül Stella kékségeit figyelve, majd felállok, hogy karom kínáljam számára, majd kivezessem a fülledt party hangulatból, ahol azért tombolt a zene, meg az emberek is már jócskán. A hely hátsó kijáratán át egy park felé hagyjuk el az épületet. - Na, így jobb. - szívom tele a tüdőm friss levegővel s kedvem támadt egy cigire is, de még nem gyújtok rá. - Van valamilyen hobbid azon kívül, hogy olyan koncertekre jársz, amiket végigunatkozol? - kérdem tőle egy könnyed mosoly keretében s kiélvezem a hűs nyár esti levegőt, míg a park szélén lévő egyik padhoz nem érünk, ahová akár le s ülhetünk. Ha ez megtörténik, egyik karommal átkarolom a leányzót, jelezvén, hogy amit korábban mondtam, az nem játék volt, nem szórakoztam vele. Másik tenyerem arcára talál s pofiját kezdem könnyedén simogatni. Jó most ez így: csendes, nyugodt, az utcalámpák fényköre pedig ad elég fényt. Jobb, mint odabent, azt kell megállapítanom. Mivel három az igazság, így harmadszorra is birtokba veszem némi időre a lány ajkait, de mindenféle tolakodás nélkül, még mindig ott van a gyengédség tetteimben. Tényleg úgy bánok vele, mintha csak egy virág lenne. Valószínűleg bántották már egy páran s azért ilyen, így meg is érdemli. Nem vagyok szent, sem szűzies életű, de tisztelem a női nemet és képviselőit. Ha valaki kapható a szórakozásra, nem utasítom el, de azt kerülöm, hogy netán valakinek a gyengéd érzelmeibe trappoljak bele fölöslegesen. Tudom, hogy miben hol a határ, kivel mit érdemes. Stella kellemes enyhülést jelent ebben a kiszámítható rendszerben valahol, mert annyira üdítően egyedi jelenség eddig, hogy komoly gondolkodásra késztet és bent egy komoly szándék nyilatkozatot is kapott ennek örömére.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyVas. Jan. 21 2018, 19:22

Stella & Erik
2017 augusztus


Lehet, hogy igaza van. Talán jól esne nekem is egy kis friss levegő. Attól helyre jönnék és valószínű kitisztulna a fejem is kissé.
Némi habozás után elfogadom kezét és tenyerébe nyújtom az enyémet, egy mosoly kíséretében. Követem akárhová megy is. Örülök, hogy kimehetünk végre ebből a nagy tömegből, és levegőzhetünk egyet. Amint kiérünk az épületből, nagy levegőt szívok. Nagyon jól esik.
Kérdésére kicsit lehajtott fejel válaszolok. Kissé megszégyelltem magam azt hiszem.  -Ne haragudj. - szabdkozom miközben a part végén levő padra ülünk.  - Nem untam, csak tudod kissé enhezen engedem el magam. De amúgy nagyon szeretem a rock zenét. - mondom el az igazságot. Valóban így van, otthon egymagamban szoktam rockot hallgatni. Érzem amint átkarol, olyan furcsán érzem magam. Egy kicsit zavarban vagyok, régóta nem viselkedett ennyire kedvesen velem egy pasi sem. Ráemelem tekintetemet, nagyon azt érzem, hogy szeretném megcsókolni, de nem merem. Valamiért azt érzem boldog volnék ha újra birtokába venne.
Mire észbe kapok ismét ajkaimon érzem ajkát. Gyengéd, finom és nagyon érzéki. Azon kapom magam, hogy engedek az érzésnek és nem akarom , hogy vége legyen. Többet akarok és még többet.
Vissza csókolom szenvedélyesen és kissé hevesebben mint, ahogy ő tette. Mint aki életében erre a nagy csókra várt, vagy legalább is mint aki nagyon régóta nem érzett ilyesmit.
Hogy lehet ilyen gyorsan ilyesmiket érezni valaki iránt, akit nem is ismerünk igazán? Cikáznak a gondolataim miközben elengedem ajkát. Lehajtom fejem, aztán felemelem rá mosolyogva. Kezem óvatosan mint egy félős kislány másik kezébe helyezem, ujjait kezdem el simítani meg a tenyerét. Olyan férfias és erős keze van. Fogalmam sincs miért teszem ezt, de olyan jól esik. Lassan ujjamat végig húzom alsó karján, aztán vissza. Majd hirtelen átvándorlok térdére és ott csúsztatom feljebb ujjamat combján. Mielőtt majdnem elérném a felső combját észbe kapok és elkapom kezemet. Mit csinálok? Hogy lehetek ilyen hülye. Stella te nem szoktad ezt csinálni.
Idegesen és egyre zavarodottban arcomhoz emelem keze.
- Bocsánat. Már azt sem tudom mit csinálok. Jobb ha inkább elmegyek.   - motyogom és felállnék, hogy elmenjek.
Aktuális viselet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyKedd Feb. 06 2018, 17:05
Stella esetében látom és érzékelhető is, hogy nem gyakorlott ebben az életmódban. Már ami a bulizást és iszogatást illeti. Én már évek óta művelem és fekete öves piás vagyok lassan, ha lesz valami, ami el fog vinni a sírba, az talán ez. De milyen az a rock'n'roll élet, amiben nincs ilyen? Hova lenne a hitelesség, az őszinteség? Szóval még foglalkozási ártalomnak is nevezhetném a dolgot, de ezzel tagadnám, hogy ez élvezet, márpedig az számomra, nagyon is. De a leányzótól ez már nem várható el, az ő foglalkozásába tartozók teljesen más szenvedélyekkel, vagy problémákkal szoktak megküzdeni. Lehet alpári műveletlen vagyok, de alkoholista modellről még nem sűrűn hallottam, ellenben mondjuk gyógyszerfüggőről annál inkább. Szóval lehet Stella a tabletták mezején tudna engem lenyomni, de ezt nem tudhatom, nem ismerem még s nem is akarok róla előzetesen ilyen véleményt formálni. Nem skatulyázom be az embereket, nincsenek különösebb előítéleteim: az egész emberiséget kollektíven megvetem és pusztulásra érettnek tartom. Na, miket gondolok az ital hatására... - Ezt jó hallani. - jegyzem meg kissé vidámabban, mint amilyen árnyékos gondolatok suhantak át a fejemben az imént. Igen, az ital már csak ilyen... - De meg kell tanulnod elengedni magad, mert lemaradsz sok dologról, meg az örökkön elfojtott viselkedés során felgyülemlő feszültség utat fog követelni magának és sokkal rosszabb lesz. A zenekarban is így csináljuk a dolgokat: nem fojtunk el semmit, mert az később csapda lesz. Inkább kiabálunk egymással fél órát, minthogy évekre megutáljuk a másikat. - a bölcs Erik szólott és tanácsot adott. Legalábbis így érzem magam. De ittasan valahogy ez is oly természetes: tudod a nagy megfejtést. Így a padon üldögélve a hűvös szellőt élvezve s azt, ahogy egy csinos lányt karolok és húzok magamhoz, ismét úgy látom, hogy az élet nem más, csupán négy betű. Ezek a legszebb pillanatok s nem is tartom meglepőnek, hogy a következő pillanatban megint csak elengedem magam, hogy újra megkóstolhassam Stella szépen ívelt ajkait. Szenvedélyes és érzéki érintkezéssé fokozzuk mindezt, ajkaink csatája már nem elegendő, játékosan "harcba" hívom nyelvét is és fogaim is bedobom az ő alsó ajkain lehelet finoman. Mikor vége szakad, csak csendben élvezem, ahogy kicsit szabadjára engedi kacsóját s én sem maradok adósa, mert egyik tenyerem megindul rajta, hogy karcsú és feszes idomait picit jobban megismerjem, mint tánc közben tehettem. - Nem tettél semmi helytelent. - nézek szemeibe s finoman, de határozottan tartom meg karom a vállán, hogy inkább ne távozzon. - Komolyan azt hiszed, hogy csak úgy elengedlek? - kacsintok rá, majd felállok a padról s könnyedén felkapom őt, hogy megtartsam karjaimban. - Nélkülem nem mész sehova. - jelentem ki vidoran. - Szóval, merre?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyPént. Márc. 23 2018, 12:47

Stella & Erik
2017 augusztus


Már mennék el, de erőteljesen megragad. Mondani akarnék valamit, de nem sikerül. Fel áll karjaiba kap és felemel. Kissé furcsán érzem magam és meglepetten.
- Nélküled nem mehetek sehova? - motyogom pajkosan elmosolyodva. Tetszik, hogy ennyi figyelmet szentel nekem. Férfitól még sohasem kaptam ennyi figyelmet ez idáig. Odahajolok arcához, hogy még egy finom csókot csenhessek tőle.
Hogy merre menjünk? Nem tudom. Fogalmam sincs. Igazából nem is érdekel, hogy merre megyünk csak vele legyek.
- Ahová akarod. - jelentem ki halkan az ajkaimba harapva. Teljesen rá bízom magam. Valahogy úgy érzem, hogy nem történhet semmi rossz sem. Valami nagyon furcsát érzek. A testem, szívem megpróbálja elengedni magát, de én küzdök ellene. Pontosabban az eszem küzd ellene. A szemeibe nézek, amelyek szinte fogva tartják tekintetemet. Mi ez? Mért viselkedem ennyire furcsán a jelenlétében.
Nem akarok semmi mást, csak végre egy kicsit jól érezni magamat. Egy kicsit elfeledkezni gondjaimról és nem gondolkodni. Tenni amit a szívem diktál, és nem azt ami helyes vagy amit az ész mondana.
- De amúgy meg van lábam, azon is eltudok menni, csak mond hová. - teszem hozzá mosolyogva. Nem szeretném, hogy cipeljen. Hisz azért nem vagyok épp pihe súlyú vagy olyan mint egy kisbaba. Magam is eltudok menni a lábamon, bárhová.
Nagyon jó érzés a karjaiban lenni egy erős férfinak. Olyan figyelmes és kedves velem, amilyen mostanában senki sem volt velem. Olyan furcsa ez az egész.
Aj Stella nem lehetsz ennyire nyálas. Nem engedheted el ennyire magad. Ne légy hülye még valami bajod lesz belőle. Próbálom magamnak mondogatni ezeket a dolgokat. De miért olyan nehéz parancsolni a szívemnek. Máskor sokkal könnyebben ment, hogy azt tegyem amit az eszem mond, mind a szívemre hallgatni. Ennyire hülye nem lehetek.
De nem megy. Nem megy. Nem tudok az eszemre hallgatni. Nem megy. Ebben a helyzetben nem megy. Fogalmam sincs mivel tud ez a férfi ennyire magával ragadni, de nagyon jól csinálja az egyszer biztos.
- Akkor hová megyünk? - nézek rá csillogó szemekkel. Közelebb hajolok hozzá, arcom és ajkaim szinte érintik az övét. De nem csókolom meg, csak picit megérintem ajkait. - Na van ötleted? - súgom fülébe csábítóan.
Aktuális viselet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyKedd Ápr. 03 2018, 00:31
- Nem, mert elkaptalak és így nehéz lenne... - világítok rá a prózai okra, ami azonban merőben játékos, ha az igazságot nézzük. De ennyi belefér. - Akkor én választok. - bólintok szavaira, miután könnyed csókját viszonoztam. Közben lassan meg is indulok vele, de szép kékségeit azért tovább fixírozom. Kifejezetten jól esik azokat a lélektükröket bűvölni, hiszen annyi minden kavarog bennük... - Most már viszlek, mert ha elkaptalak, akkor... - nem fejezem be a mondatot, csak megtorpanok és ajkaink újra találkozhatnak pár kellemes másodpercre. Aztán újra megindulunk. - Hogy hova? - játékosan incselkedek vele, ahogy közelít. - Ahol tovább élvezhetjük egymás társaságát. - adom meg a választ egyben mind a két kérdésére s már át is érünk azon a hátsó ajtón, amin kislisszoltunk korábban. Most is olyan észrevétlenül jutunk be, sőt fel a földszintről az első emeletre, ahol egy ajtó előtt állok meg és ügyeskedem elő a belépő kártyát anélkül, hogy letenném a lányt, majd nyitom az ajtót, átlépem vele a küszöböt és a sarkammal belököm magunk mögött, hogy aztán letegyem őt. Igaz, csak azért, hogy aztán hátát az imént bezárult ajtó lapjának préseljem könnyedén, de azért határozottan s így hívjam újra érzéki táncba pajkos nyelvét, ahogy megcsókolom, míg egyik kezem lágyan merül barna tincsei közé, a másik pedig feje mellett támaszkodik meg a fa alkotmányon. Mikor pedig kifogyunk a levegőből, ajkaim a nyakára irányítom, azon pásztázok végig csókjaimmal, illetve apró, lágy és érzéki harapásaimmal is, le a tövéig, míg kezeim most arra használom, hogy a farmer kabátkát lefejtsem róla. - Üdv a szobámban. - súgok fülébe kissé ércesebb hangon s oda is osztok csókot, míg tenyereim megindulnak filigrán, karcsú testén kalandozni. A szoba pedig átlagos szállodai alapvetően, a fellépés és buli utánra kaptam, hogy a teljes várost ne kelljen átszelni ki tudja milyen állapotban... Most már tudom, hogy jól tettem, amikor megalkudtam érte a szervezővel.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptyCsüt. Ápr. 05 2018, 22:14

Stella & Erik
2017 augusztus


Elképesztő, hogy milyen érzéseket tud kelteni bennem ez a férfi. Válaszán kissé elpirulok. Tudom hová akar vinni, vagyis van egy sejtésem. De valahogy akármennyire is szeretném, mégse tudom magam éppen annyira elengedni. Az eszme még mindig visszahúz kissé.
Fel megyünk az emeletre. Azt hiszem ez lehet a szobája. Még mindig szemeit fürkészem. Megpróbálom kivenni belőle, hogy igazak e az érzései irányomba vagy csak játszadozik velem. Fogalmam sincs miért. Inkább el kéne engednem magam és hagyni, hogy ő vezessen és tegyen azt amit akar velem. Engednem kéne az érzéseimnek. De annyira nehéz.
Ügyesen kotorja elő a belépőkártyáját és mire észbe kapnék már a szobában is vagyunk. Letesz. Hirtelen és határozottan az ajtónak nyom. Annyira férfias mozdulatai vannak, hogy beleörülök. Ajkai megtalálják az enyémet, ahogy nyelve is. Én pedig beleremegek szenvedélyes csókjába. Érzem testem egyre jobban tüzelni kezd, égek a vágytól, hogy még jobban a karjaiban legyek. Amikor nyakamhoz ér csókjaival elképesztő érzés kerít hatalmába. Szinte nem bírok magammal. Magam is segítek levenni kabátkámat. Aztán kezem csípőjére téved felsője alá.
Izgató, ahogyan dörmögő hanggal a fülembe súg, fel se fogom mit csak belenyögök csókjába. Megérzem ujjait testemen kalandozni. Kezem közben egyre feljebb emeli felsőjét és kabátját ha még rajta van. Először azt veszem le majd felsőjétől szabadítom meg. Megpróbálok újra ajkába kerülni miközben kezeim rátévednek mellkasára. Egy kissé megszorítom azt majd finoman beleharapok ajkába. Testem vadul tombol és már nem érdekel, hogy mit mondana gondolatom, csak engedem, hogy Erik magával ragadjon.
Aktuális viselet

[
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptySzer. Ápr. 11 2018, 00:24
+16

Az enyhe alkohols (tehát egy normál embernek részegítő mennyiségű) állapotban is érzékelem valahol, hogy Stella-ban van némi viaskodás. Szemében látom, ahogy rám néz s ez nem is lep meg. És meg is értem. Én se bíznék magamban. Pedig őt nem akarom bántani, kicsit sem. Ahhoz túlzottan is felkeltette az érdeklődésem és a fántáziám. Úgy érzem ezen az egy éjszakán túlmenően... de ezen már kevésbé merengek, inkább koncentrálom a jelenre s igyekszem elvenni Stella kedvét a vívódástól. Ahogy az ajtó lapjának préselem s ismét lecsapok rá, elégedetten nyugtázom reakcióit, remegése, rezdülései mind-mind bájosak s én belemosolygok a csókba picit hatásukra. Azonban egyszesmind mohóságot is ébresztenek bennem: csak többet akarok, így szabadítom meg először kabátjától, majd fedezem fel ajkaimmal nyakának kecses vonalát.
Hagyom neki, sőt segítem is, hogy megszabadítson felsőmtől, ezáltal pedig felfedjem az edzőteremben töltött hosszú órák ékes eredményét... az biztos, hogy megdolgoztam érte. De ha már így áll a történet, hát én se leszek rest, Stella fekete felsőrésze is hamar követi kabátját, hogy utána selymes bőre simuljon össze kimunkált izomzatommal, ahogy újabb kis csókcsata alakul ki közöttünk,némi lágy ajak harapdálással karöltve. S ha ez nem lenne elég, felsőtestét tenyereimmel újra felfedezem, de ezúttal már közvetlenül érintve puha bőrét s hamarosan ajkaim is követik ezt az utat: megindulnak lefelé nyakán a csókocskákkal, majd hívogatóan domborodó dekoltázsára tévednek, hogy onnan körbe a másik oldalon felfelé haladjak s mindebbe ajkaim mellett nyelvem is bevonom olykor játékosan. Fülénél kötök ki végül s ezt kihasználva súgom oda szavaimat. - Szeretnéd a nyelvem máshol is érezni? - incselkedem vele picit szavaimmal, míg kezeim, egyelőre a melltartón át, de rátalálnak domborulataira. Formás teremtés, annyi szent...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) EmptySzomb. Ápr. 14 2018, 11:03

Stella & Erik
2017 augusztus



+16

Érzem testem szinte tüzel, forróbb vagyok mint egy kályha. Ebben a pillanatban csak egy valamire vágyom csak, mégpedig arra, hogy Erik karjaiban lehessek és gondolkodás nélkül átadhassam magam a szenvedélynek.
Engedem, hogy megszabadítson felsőmtől és úgy állhassak előtte, majdnem úgy ahogyan Isten megteremtett, csupán egy melltartó tartja fogva kebleimet még. Mohon kapkodok minden egyes csókja után, mint egy kiéhezett állat. Hangosan felnyögök ahogy ajkai finoman megérintik nyakamat, apró csókokat lehelve rá. Többet akarok és még annál is többet. Pillanatnyilag gondolataim nem járnak máshol csak Eriken és csókjain. Egy határozott mozdulattal én is megszabadítom felsőjétől, egy kis segítséggel. Szemem kidolgozott mellkasára téved. Iszonyúan vonzó felsőteste van, érzem, hogy egyre kevésbé tudok uralkodni magamon. Teljesen elvesztem a fejemet, csupán érzelmeim irányítanak végelegesen. Vágyom rá, nagyon vágyom rá.
Ajkaim újra megtalálják az övét, miközben szorosan hozzá simulok, immáron ruha nélkül is érzékelve őt. Harapdálásaitól bennem még jobban tombolni kezd a vágy és a tűz.
Remegve érzékelem, ahogy keze ismét testemre téved, olyan érzések kezdenek rajtam úrrá lenni, amiket nem tudok megmagyarázni magamnak. De nem is akarok, csupán engedem, hogy magával ragadjanak. Ajkai elengedik az enyémet és lassan lefelé kezdenek el csúszni a mellemre. Minden egyes csókjába bele remegek, amikor eléri mellemet egy kissé hangosabban felnyögök.
Szinte fel se fogom mit suttog fülembe, csak egyszerűen és gondolkodás nélkül ejtem ki halkan a szót.
- Ahhha. - sóhajtom, miközben újra és újra megkeresem ajkait. Végig csókolom arcát, finoman és lágyan. Elérve füleit kissé beleharapok aztán ismét visszatérek ajkaihoz, olyan csókot adva neki amit majd soha nem felejt el. Nem akarok csak egy lenni neki a sokból, azt akarom, hogy soha ne felejtsen el.
Aktuális viselet

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa) Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Erik & Stella "Ereszd el a hajam" koncert :) (2017 augusztusa)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Liv && Fred - Ereszd el a hajamat
» What the hell?! - 2017.ősz
» Stella & Bee - I missed You
» Stella & Silke
» Emma && Eileen // 2017. február

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: