New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 9:15 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Dahlia Pratt
TémanyitásDahlia Pratt
Dahlia Pratt EmptyKedd Aug. 01, 2023 7:44 pm
Dahlia Pratt
Aki megbocsátja a gaztettet, cinkossá lesz.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Dahlia Pratt
Becenév
Lia
Születési hely
Chicago
Születési idõ
1990. október 24.
Kor
32
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
hajadon
Tanulmányok
DePaul University, Chicago
Media and Communication (major) + Documentary Studies (minor)
Columbia University, New York City
Journalism, M.S. Investigative Specialization
Foglalkozás
bűnügyi riporter
Munkahely
Columbia Journalism Investigations - CJI
Hobbi
sorozatgyilkosokat tanulmányozni (beteges és ijesztő), újságvásárlás a keresztrejtvények miatt, táncolgatás, sütés-főzés (de lehet a kajarendelés jobb megoldás)

Csoportom:
Média

Jellem
- Mi van veled? Te tényleg be akarsz jutni abba a börtönbe, csakhogy beszélgess egy sorozatgyilkossal? Ittál vagy drogoztál? Mindkettő?
Ezt vágta fejemhez az apám, amikor elmondtam neki, hogy még akár a Rikers börtönszigetre is elmennék, ha úgy hozná a sors. Én csak szeretem azt, amit csinálok. Az igaz történeteket. A vérfagyasztó infókat... Nemcsak börtönben lévők sztorijait kedvelem, hanem bárki másét. Egy orvos történetét is összehozom. Vagy egy világháborút átélő veteránnal is leülök akármikor.
Borzasztó, pszichopata jelleggel megáldott embernek tűnhetek ezek miatt, főként azért, mert mások nyomorúságát, szomorú és borzalmas időket átélő időszakait akarom a világ elé tárni.

- Azt hittem, hogy nem tudsz normális és kedves lenni. Annyira kiállhatatlan, kibírhatatlan és idegesítő voltál, hogy sosem vettem észre, mi lakozik benned.
Ezt alig fél éve az az exem mondta,  akivel miután már vagy három-négy éve nem beszéltünk, és egy véletlennek köszönhetően ismét találkoztunk. Öt perces őszinteségi rohama lehetett. Most sem voltam másabb, talán kicsit aranyosabban szóltam hozzá, meg az a rózsaszínes-lilás karkötő biztosan hipnotikus volt. Jólesett, hogy ilyesmit is hallhattam. Kapcsolatunk alatt vele nem voltam akkora hatalmas seggfej, szóval nem értem, hogy miért ekkor jött rá arra. Mindegy... Nem vagyok hízelgő ember, és én sem szeretem, ha valaki ócska trükkel igyekszik a bizalmamba és lelkembe férkőzni, kihasználni.

Általánosan ismert tények, információk:
- mindkét szülője belgyógyász-szakorvos volt, közös praxist vittek
- sosem szerzett jogosítványt, ezért taxival, busszal és metróval jár munkába és mindenhová
- állatvédő, macskaszerető-kutyaimádó, de talán még egy lajhárt is elfogadna, ha lehetne
- van egy nagyon régi írógépe is, amit még nagyitól örökölt, néhány gondolatát le szokta gépelni
- két évig tartott a leghosszabb párkapcsolata
- szereti: a Guns n' Roses-t, Stephen King-et, Agatha Christie-t, a virágokat
- utálja: a bohócokat, light kólát, a hőséget
- nincs ismert betegsége, allergiája
- mesterlövész, állatorvos és balerina akart lenni kislányként, meg úgy felsorolta mindig az összes szakmát...


Avataron:
Dilan Çiçek Deniz

Múlt

A munkahelyemen épp felújítás történik, ezért kissé labirintusra hasonlít a bejutás egészen a folyosóig, ahol az én kis elrekesztett irodarészem található, ami nem is mondható annak, mert csak egy paraván választ el az egyik kollégám asztalától egyelőre. Nem jöttem be ma korán, mert igazából bealudtam, késő éjszakába nyúlt el az esti programom, egy barátnőm elrángatott az egyik bárba, ahol kicsit nagyon eleresztettük magunkat...
Érzem is a másnaposság gyötrő fájdalmait. Fáradtan ülök le a bőrüléses, kényelmes forgószékbe. Hajamat hátratűzöm a napszemüveggel, - mert az nagyon menő -, amit reggel felvettem befelé jövet. A metrón sok értelme nem volt, de sebaj!
Már vagy két fejfájásra való gyógyszeren vagyok túl. Na, ja, de nem használt. A lábaimat felraktam az íróasztalra, kezembe vettem a tegnap óta itt heverő papírhalmazt, amik fontosabbnak tűnhetnek, mint amik, sajnos. Már belelapoztam tegnap délután, azonban siettem haza, aztán most lesz időm átkukkolni az egészet. Nem nagyon van energiám semmire sem. Csokit se bírom megenni, amit otthon bedobtam a válltáskámba. Az pedig nálam nem fordul elő soha, hogy ne tudnék elmajszolni bármilyen édességet.
- Dahliaaa! Ezt neked hozták - fülsüketítő volt Lindsey hangja, de csak a másnaposság miatt érzem ezt.
Mire kérdezhettem volna bármit is, elsuhant a látóteremből. No, nem baj, azt hiszem, amúgy sem akartam ezzel a kis plázacicával dumálgatni. Nem vagyok oda érte, de talán már érzi kedvességem. Épp csak el akartam indulni valami kávét csinálni, lazán és nem feszélyezve, amikor az ajtófélfánál belefutottam a biztonsági őrünkbe, Mitch-be. Mitch rettentő magas a maga százkilencvenöt centijével, én mindig megijedtem a mogorva arca miatt.
- Ms. Pratt, segíthetek valamiben? - az őr bámult rám, de én csak a kávéfőző felé mutogatok.
- Csak a koffein kell - az egymásra nézésből leesett neki az, mi a válaszom, és arra is bólintottam, hogy lelécelhet.
Eltelt egy kis idő, én pedig a koffeinadagom készítése közben kibontom a levelet, mert ideje belenéznem, mit rejt.
Hm...
"Tisztelt Kisasszony! Önre bízom, hogy mit tesz, ha ezt elolvassa. Úgy vélem, a rendőrségnek szüksége lesz segítségre, hogy engem elkapjanak. Okosak, de így sem érnek a nyomomba, Te viszont közelebb jársz, mint hinnéd! Csók!"
Ez eléggé furcsa. Biztosan nekem akarták ezt küldeni? A levél különlegessége, hogy a felét nyomtatott másik felét írott betűkkel írták. Kézzel. A másik furcsasága: elején magázott, aztán tegezett.
Úgy érzem, fel kell keresnem valakit. A rendőrség aligha állna szóba velem, már agyvérzést kapnak, amikor csak az épületük előtt megpillantják csábos és ellenállhatlan boci szemeim.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dahlia Pratt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dahlia Damiani
» Találkozás (Dahlia és Max)
» Dahlia Sanders
» Dahlia&&Polly » let's sing!
» hétköznapi hős - arsen x dahlia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: