New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Dahlia Damiani
TémanyitásDahlia Damiani
Dahlia Damiani EmptyPént. Ápr. 10 2020, 16:51
Dahlia Damiani

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Dahlia Damiani
Becenevek:
Dahlia, Lia, Dee
Születési hely, idő:
New York, 2004.04.02
Kor:
16
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
a fiúkat szeretem
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
tanuló
Gimnázium:
zene tagozatos
Hobbi:
fotózás, festés, kávézás a csajokkal
Play by:
Dove Cameron

Jellem

Pozitív tulajdonságok: segítőkész, empatikus, életvidám
Negatív tulajdonság: lusta, makacs, szarkasztikus
Amit szeret: festékillat, színház, sorozatok
Amit nem szeret: hal, negatív mentalitás, butaság
Legszebb emlék: mikor édesanyja kiskorában elalvás előtt énekelt neki
Legrosszabb emlék: mikor rájött, hogy az apukája nem is az apukája
Kedvenc helyszín: az iskola rajzterme
Kedvenc idézet:  "Merj élni, meghalni bárki tud!"
Példakép: Frida Kahlo
Mindig van a táskájában...
- rágó
- toll
- telefontöltő
- papírzsepi
- fülhallgató

Mit mondanak róla mások?

A legjobb barátnője: "Dee olyan mint egy szőke tornádó. Állandóan pörög, egy pillanatra sem nyugszik. Folyton új ötleteken agyal, mindig mosolyog, mindenhez pozitívan áll hozzá. Imádom hogy ennyire szociális alkat, mindenkivel hamar megtalálja a közös hangot. Gyakran látni festékes arccal, elég mókás látvány. Ő a kedvenc fotósom, tök király képeket lő rólam az instára, amiért irtó hálás vagyok ám!"

Az anyukája: "Lia a szemem fénye. Egyetlen kislányomként igyekszem számára mindenből a lehető legjobbat megadni. Szerencsés vagyok, mert ennek ellenére nem érzi úgy, hogy övé a világ. Nagyon tehetséges lány gyönyörű hanggal, szerettem volna, ha a nyomdokaimba lép, nagy csalódás számomra, hogy nem ezt a pályát szeretné követni. Persze, büszke vagyok rá, hogy a művészet más ágaiban ilyen tehetséges, és még szép is!"

A nevelőapukája: "Bár nekem sosem született gyermekem, Dahliát úgy szeretem, mintha vér szerint az enyém volna. Okos, fürge észjárású lány, nagyon hasonló a humorunk, az a szarkasztikus, fanyar humor amelyet csak kevesek érthetnek. Büszke vagyok fotós törekvéseire, szeretem nézegetni a falón lógó festményeit; az anyjával ellentétben támogatom ez irányú törekvéseit."

Az egyik osztálytársa: "Nincs aki ne ismerné Dahliát. Mindenhol is ott van, állandóan szervezkedik, de sosem övé az érdem, amit nem tartok igazságosnak. Jól tanul, mindenkivel kedves, így rengetegen szeretik. Azonban sok az irigye is, aki a tehetségét vagy az életmódját tartja igazságtalannak. Hát mi tagadás, elég jó körülmények között élnek, de nem gondolom, hogy emiatt bántanom kellene."

Múlt
Alig találtunk szabad asztalt a kávézóban. Megtisztelő volt a felkérés, miszerint szeretnének velem egy hosszú riportot az iskolaújságban, de Adam lehetett volna annyira körültekintő, hogy nem a lehető legforgalmasabb időpontban hív találkozóra. Nagy nehezen csak sikerült találnunk egy eldugott, kétszemélyes asztalt találnunk a helyiség hátsó részében.
- Köszönöm, hogy elfogadtad a meghívásom, vágjunk is bele... Először is mesélj a családodról. Mit tudhatunk a híres Dahlia Damiani felmenőiről? - somolygott rám a kávésbögréje felett, mintha tényleg olyan híres lennék.
- Én köszönöm a lehetőséget, igazán megtisztelő. Nem is tudom, hol kezdhetném.  Édesanyámat azt hiszem mindenki ismeri, Abrielle Damiani, olasz származású operaénekesnő. Igen, igen, az a Damiani, a Metropolitan Opera szopránja, a világhíres. A nagyszüleim olasz bevándorlók, van egy tündéri cukrászdájuk a Broadway közelében. Édesapámat nem ismerem, az egyetlen dolog, amit rám hagyott az a szőke hajkoronám - vonom meg a vállam érdektelenül. Már tényleg nem igazán érdekel ki ez a férfi, nem akarok vele találkozni. Anyámból sikerült kihúznom néhány dolgot, például hogy egy opera kapcsán találkoztak azzal az orosz férfival és hogy valójában én csak egy baleset eredménye vagyok. Mikor megtudtam, egy hónapig nem beszéltem vele. Adam halkan köhög, hogy felhívja a figyelmemet jelenlétére. Engesztelően rámosolygok és folytatom a történetet.
- Szóval bár vérszerinti apámat nem ismerem, de helyette van egy csodálatos apukám, ő tűzoltó. Mindenben számíthatok rá és remekül megértjük egymást. Még az is lehet, hogy hozzá közelebb állok, mint anyához - vakargatom meg tarkómat zavartan. Ez talán furcsán hangozhat, de tényleg így van, valahogy vele sokkal inkább találom a közös hangot. Talán azért, mert nem balesetként kezel és támogatja a terveimet.
- Hogy telt a gyerekkorod?  - szegezi nekem rögtön a kérdést. Válaszadás előtt nagyot kortyolok karamellás lattémból és egy elégedett sóhaj után nekikezdek a történetnek.
- Á, ez egy remek kérdés, ugyanis csodálatos gyerekkorom volt. De tényleg, mindenem meg volt amiről egy gyermek álmodhat, leszámítva egy csendes külvárosi kertesházat és egy kiskutyát. Anya allergiás a kutya szőrre és különben is mindig azt mondja, hogy lakásban nem tartunk kutyát. De ha már itt tartunk mindig volt macskánk, most is van kettő, az egyik az én kis dögöm, Charlie a norvég erdei, meg anya main coonja, Hógolyó. Elkalandoztam bocsánat - nevetem el magam zavartan. - Szóval a gyermekkorom tényleg nagyszerű volt, sokszor lógtam az operában a  színfalak mögött. Azt hiszem, itt szerettem meg igazán a színházat. Mindenki nagyon-nagyon kedves volt, sokat játszottak velem anyu munkatársai, ha ő épp nem ért rá. Mivel ugye apu is rengeteget dolgozik, így gyakran megesett, hogy a nagyiékkal voltam, ők tanítottak meg olaszul, nem mondom, hogy felsőfokon megtanultam, de talán nem adnának el három kecskéért. - Saját hasonlatom kuncogásra késztet, kényelmesen hátra dőlök a széken.Talán nem sokára végzünk, de sosem lehet tudni hány kérdést tartogat még.
- Beszéltünk a családodról és a múltadról, térjünk rá valami szaftosabbra, amire mindenki kíváncsi. Mi a helyzet a fiúkkal? - Úgy vigyorog rám, mintha mi most legalább randiznánk, vagy nem is tudom. Nem szeretem, mikor ezt csinálják a srácok.
- Semmi érdekes. Mindig akad egy-két udvarló, de hát melyik lánynak nem? Nincs alakulóban jelenleg semmi.
- Lássunk néhány villámkérdést lezárásként. Milyen állat lennél legszívesebben?
- Őzike.
- Mi szerettél volna lenni kiskorodban?
- Színésznő.
- Mitől félsz leginkább?
- Sötétség.
- Sportolsz valamit?
- Néha jógázom.
- Vaják vagy Trónok harca?
- Vaják és Trónok harca.
- Köszönöm mégegyszer, a jövőheti számban elolvashatod majd. - Hálásan rámmosolyog, mintha lekölteleztem volna azzal, hogy megválaszoltam néhány kérdését. Int és otthagy. Én késő délutánig ülök akis asztalkánál gondolataimba mélyedve két másik lattét is elfogyasztva. Nem sietek, úgysem várnak haza.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dahlia Damiani
Dahlia Damiani EmptySzomb. Ápr. 11 2020, 12:14
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Dahlia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Néha úgy gondolom jól jön, ha az ember lánya egy szőke tornádóként értelmezhető, aki ahelyett, hogy rossz értelemben sodorna el mindenkit, inkább a teljes ellentétével ajándékozza meg azokat, akik az útjába keverednek. Smile Manapság jó, ha akad olyan személy, aki akaratlanul is mosolyt csal az arcunkra és képes jelenlétével, tetteivel bearanyozni a napunkat és te is egy ilyen lánynak tűnsz. Egy olyan természetnek, aki mellett az unalom nem létező fogalom és aki otthon érzi magát abban, amit művel, amivel leköti magát teljesen a hétköznapjai során. Aki igyekszik a környezetét úgy kezelni, ahogyan ő is maga is szeretné, hogy vele bánjanak és bár sajnos ez nem mindig lehetséges, ez nem úgy tűnik, hogy bármikor is kedvedet szegné abba, hogy újra megpróbáld a lehetetlent.
Örültem, hogy a történeted során kicsit kitértél a gyerekkorodra is és a családodra is. Sajnos az igazi apukádat nem ismerhetted meg, de úgy gondolom egy olyan embert nem is érdemes, aki nincs a gyerekével. Helyette kaptál egy olyat, akivel úgy tűnik egészen jól sikerül megértetned magadat és támogat mindabban, amit szeretsz, ez pedig igazán fontos egy olyan művészlélek számára, mint amilyen te is vagy. Kell, hogy pozitív visszajelzéseket kapj, hiszen ez csak még inkább ösztönöz abban, hogy jobb legyél, többet adj másoknak a te elképzeléseidből, amelyek úgy tűnik, hogy sokak tetszését elnyerték már eddig is. Remélhetőleg sose fogsz lemondani erről az énedről vagy megadni azt a hatalmat másoknak, hogy elvegyék tőled, hiszen a mai világban szükség van olyanokra, mint amilyen te is vagy. És talán egy nap azt az elismerést is megkapod másoktól is, amit igazán megérdemelsz. Dahlia Damiani 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dahlia Damiani A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dahlia Damiani D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dahlia Damiani 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Dahlia Damiani
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Találkozás (Dahlia és Max)
» Dahlia Pratt
» Dahlia Sanders
» Say something good | Alexander & Dahlia
»  The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: