New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:56-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 18:31-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 18:13-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:58-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 17:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 17:35-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 17:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Kelsey O'Neill
TémanyitásKelsey O'Neill
Kelsey O'Neill EmptyHétf. Jún. 19 2023, 07:25
Kelsey O'Neill
"Az álmok elhalványodnak. A valóság sosem."

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Kelsey Sinéad O'Neill
Becenév
Kels
Születési hely
Dublin, Írország
Születési idõ
1994. január 4.
Kor
29
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
kapcsolatban
Tanulmányok
University College Dublin, School of Communications
BA in Journalism
(2012-2016)
Columbia, Journalism School
MA in Journalism,  Specializations in investigative and documentary journalism
(2019-2021)
Foglalkozás
oknyomozó újságíró
Munkahely
New York Daily News
Hobbi
zenehallgatás; főzőcskézés (béna amatőrködés) Adrian társaságában; extrém sportok (hegymászás/túrázás)

Csoportom:
Média

Jellem
Újságíró lettem, mert mindig is érdekelt. Sok témakör érdekelt, de valahogy az oknyomozásban találtam meg önmagam négy évvel ezelőtt... Hogy miért imádom? Kreatívnak, pimasznak kell lenni, ha el akarsz érni valamit. Ha egy remek cikket szeretnél, akkor néha nem önmagamat kell adni, hanem másvalakit előadni. Be szokott jönni. Egyik álnév, amit párszor használtam: Agatha Christensen, a híres (kedvenc) írónőm nevének hosszabb változata, amin mindenki elmosolyodik, de tudom, lehettem volna fantáziadúsabb is. Tudom.

Félretéve a humort: legjellemzőbb tulajdonságom az, hogy eltökélt és őszinte vagyok, legyen szó bármiről. A temperamentumom olyan, mint egy szelíd kiscicáé, de néha van, hogy hevesebben reagálok. Mondhatjuk, elég sokáig tart a türelmem, de azért nem örökké. Viszonylag kedves vagyok, segítőkészségem is hatalmas, azonban azt már nem szeretem, ha valaki kijátssza ezt. Nem vagyok bunkó, sem megalázó, igazából mindenkivel úgy bánok, ahogyan ő is velem. Nem bízom meg senkiben egy csettintésre, ahhoz kell nagyon hosszú idő. Nem bírom a felesleges fecsegést, azt végképp nem, amikor már annyit mondok, hogy elég, és még akkor is tovább cseveg valaki.
A megbízhatóságom nagyon erős, nem árulok el senkit és semmit sem, ha egyszer valaki rám bízza a titkait. Nem szeretem a pletykálódást vagy kibeszélést, kiráz a hideg tőle, utálom azt, ha valaki csak ezért próbál beférkőzni másik agyába, lelkébe, életébe. Újságíró vagyok ugyan, szeretek mindent alaposan elvégezni, így a munkámat is, ezért mindenre elszánt nőszemély vagyok, de bizonyos kereteken belül.  
Természetesen, nekem is van egy olyasmi oldalam, ami érzékeny, magányra vágyó, és amikor senki se lát, a könnyeim záporként csapnak le. Nem mindig van pókerarcom, néha levedlik rólam ez, és akkor jókedvű, mosolygós, gondtalan, gyermeki huncutsággal és somolygással teli nővé válok.


Avataron:
Phoebe Dynevor

Múlt

- Hé, hé... Ébredj! Kels!
Nem emlékszem, mit álmodhattam, de Adrian ébresztett fel belőle. Zilált, izzadt volt a hajam. A pulzusom egekbe szökött, heves szívdobogásom lassacskán alábbhagy. Csak ülök némán az ágyban, magam elé bambulva. Már-már túl adok azon, hogy megpróbálom  visszajátszani az emlékeim, amikor a telefonom a rezgésével kiugraszt ebből a kómás, ijedt állapotomból. Semmi érdekes, csupán az egyik értesítő a mai teendőimről.
- ... sajnálom az előbbit. - halkan motyogtam.
Szólaltam meg percek múlva, esedezve a bocsánatáért, amiért egy rémálom közepén jártam, de ezek szerint nem lehetett túl egyszerű neki sem, amiért hajnali fél négykor ő riadt fel elsőre. Nehéz napja lesz a munkahelyén, emiatt is érzem magam rosszul.
Visszabújok hozzá, de én már nem tudok visszaaludni. A szuszogását hallgatom, de nem tudom álomba ringatni magam. Sok millió gondolat, kérdés cikázik a fejemben. Nem igazán hagy nyugodni az a múltkori ügy, amit félre akar söpörni a főnököm. Én még beindítanám a fogaskerekeket, nyaggatnék pár zsarut is, mert valami nem okés. Csak nekem tűnt föl, hogy... valami nem stimmel az egészben? Senki nem keresi a választ. Azt mondják: az a fiú öngyilkos lett, nincs mit nyomozni. Nem tudom elhinni, hogy ezt ennyiben lehet hagyni. Vagy én látok sokkal többet bele? Talán a bátyámat látom benne, aki tényleg öngyilkos lett tíz éve még Dublinban. Drogtanyán találták meg a holttestét. Én voltam az egyetlen, aki több évig hitt abban a verzióban, hogy nem volt szuicid hajlama. Tévedtem.
Lassan teltek a percek, hol a plafont, hol Adrianre pillantottam. Még csak négy óra van, én viszont megpróbálok kiosonni a hálóból a konyhába. Innom kell egy pohár csapvizet, vagy tejet, vagy valami nagyon jegeset. Kiszáradva érzem magam. Meg kell nyugodnom, még mindig túl sok minden kavarog bennem.
Apát is fel kéne hívnom, hiszen ma van a születésnapja, és már rég beszéltünk. Át fogom hívni magunkhoz egy vacsira. Vagy inkább rendelni kellene, mert sem én, sem Adrian nincs a konyhaművészek toplistáján. Én mindent elégetek, ő meg szintén.
Elég sikeresen kikommandóztam, egyenes irányt veszek a konyha felé, hogy végre igyak valamit. Döntésképtelen voltam, végül az ásványvízből töltöttsm egy pohárba. Kortyolgattam, majd pedig leültem, s bekapcsoltam a laptopomat. Ha aludni nem tudok, akkor hadd olvasgassak, hátha történt valami, ami érdekelhetné pici lelkemet.
- Ez csak egy vicc, ugye...? - látom az e-mailjeim között azt, amit a főnököm küldött át nekem azzal a tárggyal, hogy szüneteltessem egy kicsit a nyomozásaimat, mert nagyon felcsesztem az egyik nyomozót, aki meg panaszt nyújtott be ellenem. - ... pedig nem nyomultam, csak mutattam neki az összefüggéseket. Pff. - minimális puffogás után lehajtottam laptopom tetejét, aztán pedig elkezdtem befonni a hajamat, amit nem ártana megmosni, mert ramatyul néz ki.
Rövidnek tűnt, míg én itt voltam kint, de hallottam, felkelt a drágaságom is, majd nem sokkal később becsatlakozik mellém a konyhapult melletti székek egyikére. Mosolygunk egymásra, majd szavak nélkül a kávéfőzőre nézünk. Ő odamegy, elkészíti a szokásos reggeli friss italokat. Neki feketén, egy cukorral. Nekem sok cukorral, tejjel. Ebben nem egyeznek a kedvenceink.
- Panaszt tettek ellenem. Az a zsaru, az a... White nyomozó. Charlie azt mondta, pár napra húzzam meg magam - a kávét elém tette, én pedig elkezdtem a cukrot belepakolni. - Nem fair - toltam odébb a cukortartót, miután legalább négy kiskanállal tettem a bögrébe.
- Kels... Neked ez sem egy stoptábla, ismerlek már két éve! - sunyin vigyorgott, ismer hát.
Nemcsak engem ismer. Agatha-énemet is. Ő sem piskóta, de ő csak egy egyszerű álnév. Szakmai ártalomból fakadó. Több foglalkozása van. Néha ügyintéző, néha ellenőr, néha egy lány a bárból.
- Szerinted ma a kék inget, vagy a vajszínűt vegyem fel? - kérdezte meg csak úgy a semmiből.
- Azt a halványkéket... Az mindig nyerő - válaszolok, de közben arra az sms-re figyelek, ami épp most jött.
Azt hittem, ez az ember már elfelejtett engem. Van egy ügy, amin dolgozgattam már, bár az elején nem teljesen az enyém volt, más kolléga is dolgozott ezen, de ő nyugdíjazva lett, így most ez rám maradt. Egyideig nem volt semmi lépés, most viszont eljött az ideje... Az interjú. Jaj, ezt csak megengedi főnököm, itt már nincs nyomozás, csak az, hogy több órányi beszélgetés és jegyzetelés fog történni, majd megy a szerkesztők kezei közé.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kelsey O'Neill
Kelsey O'Neill EmptySzer. Jún. 21 2023, 19:11
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kelsey!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt hiszem, dicséretes, hogy kiállsz az elveidért, és harcolsz tovább akkor is, ha akadályokba ütközöl, ha konkrétan a főnököd parancsol rád, hogy vegyél vissza, de hát nyilván éppen emiatt lehetsz jó újságíró. Hiszen egy igazi újságírónak pont ilyennek kell lennie, szívósnak, kitartónak, határozottnak, megingathatatlannak. Még akkor is, ha belül, a munka miatt felpakolt rétegek alatt néha te is érzékeny vagy, egy egyszerű lány, akit bizony olykor meg lehet törni.  

Az adott ügy pedig érthető, hogy különösképpen foglalkoztat. Nem lehet egyszerű így nyomozni, hogy a történések arra emlékeztetnek, ami a bátyáddal történt, de hát éppen ezért tartozol minimum magadnak azzal, hogy a végére jársz az igazságnak. Én drukkolok, hogy sikerüljön! Kelsey O'Neill 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kelsey O'Neill Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Kelsey O'Neill 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Kelsey O'Neill 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kelsey O'Neill 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Kelsey O'Neill 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Kelsey O'Neill
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kelsey Monaghan
» Kelsey & Killian
» Kelsey & Dorian
» Nora & Kelsey
» Kelsey Edwards

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: