New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Kristen Dempsey
TémanyitásKristen Dempsey
Kristen Dempsey EmptyPént. 16 Jún. - 16:47
Kristen Dempsey
"Mosd el a határt, de ne lépd át!"
 
Karakterinformációk
Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Kristen Anne Dempsey
ez a lánykori neve, meghagyta házasság után is
Becenév
Kris, Kristie
Születési hely
Jersey City, New Jersey
Születési idõ
1985.12.10.
Kor
37
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
válófélben
Tanulmányok
NYU - Law School
Foglalkozás
ügyész
Queens District Attorney's Office
Hobbi
tájfotózás, kerékpározás, olvasás, tánc
Moodboard

Hivatal
csoporthoz tartozom

Jellem


Hogyan jellemezném magam?
Nem vagyok világmegváltó, nem vagyok mindent tudó (azt a zsenikre hagyom), nem vagyok szuper jófej, nem vagyok idegesítő. Ja, de. Az vagyok, a tárgyalóteremben, amikor kell. Egyébként igazán kedves szoktam lenni, érzékenyebb fajta. Empátiám, segítőkészségem mindig előjön, ha az kell.
Egy nem túl átlagos családból származom. Apám politikus, anyám pedig színésznő, aki körbeugrálja, és színészi teljesítményét kimutatja a rendezvényeken, sajtókonferenciákon szorosan apám mellett gubbasztva. Sosem megyek el a meghívásukra. A fekete bárány így hamar kibukik. Az öcsémnek viszont bejön a híres apu-anyu dolog, igyekeztem felvilágosítani őt, hogy jobban tenné, ha nem ezt az életet választaná. A férjem meg bepuszilgatta magát nagyon a kényelmekkel teli famíliába. Szerintem jobban szeretik őt, mint engem. Ő is olyan, mint a trió.
Erős jellem vagyok, nem naiv, nincsenek nagy elvárásaim. Természetesen, volt, hogy megkerültem másokat, volt, hogy hibát vétettem. Tönkretenni másokat? Nem az én asztalom, bár néhányan simán megérdemelnék. Talán egyszer dühbe gurulok...

A legnagyobb gyengeségem: klausztrofóbia. Mit takar pontosan ez? Íme, egy kis szösszenet róla:
Jellemzően úgy gondolják, a klausztrofóbiának két fő tünete létezik: a szűk helyektől és a fulladástól való félelem. Egy tipikus klausztrofóbiás beteg félelmet fog érezni a következő helyek legalább egyikétől (ha nem többtől): kicsi szobák, zárt szobák, autó, alagút, pince, lift, földalatti, barlang, repülőgép és zsúfolt helyek. Sőt, mi több, a korlátozástól való rettegés egyes klausztrofóbiásoknál odáig fajulhat, hogy egészen triviális dolgoktól tartanak, például akár attól is, ha egy fodrászszékben kell ülniük vagy sorban állniuk a zöldségesnél. Mindamellett a klausztrofóbiások általában nem maguktól a helyektől félnek, hanem inkább attól, mi történhetne velük, ha bezárják őket ezekre a helyekre. Ilyen esetben a beteg gyakran fulladástól kezd félni, mert úgy véli, egyszer csak elfogyhat a levegő ott, ahová őt bezárta valaki. Rohamai során számos klausztrofóbiás megszabadul öltözékétől, mert úgy hiszi, ezzel a tünetektől is megszabadítja magát. A fent említett tünetek néhány kombinációja súlyos pánikrohamhoz vezethet. A legtöbb klausztrofóbiás mindent megtesz, ami tőle telik annak érdekében, hogy elkerülje ezen a szituációkat.

Azt hiszem ezzel ki van fejezve minden, amitől félek.

 
Mila Kunis
arcát viselem
 
Múlt
Nem tudtam teljesen jól aludni, forgolódtam, próbáltam szuggesztálni magam, de semmi. A jelenlegi ügyem elég bonyolult, a vádemelés megtörtént egy férfi ellen, akit a rendőrség elsőszámú gyanúsítottként vitt be napokkal ezelőtt. Az ügy: két, negyvenes éveiben járó nő meggyilkolása. A férfi ismerte őket, volt is köze mindkettőhöz, azonban ő azt állítja: bemártották. A bizonyítékok mind rámutattak. A nyomozókkal megbeszéltem mára egy találkozót a rendőrkapitányságon, de mielőtt elmennék oda, útba ejtenék más helyet is.
Nagyon korán keltem, ezért jó lenne valamit falatozni meg persze azt az isteni mogyorós-fahéjas forrócsokit sem fogom kihagyni. Néha jólesik a kényeztetés még nekem is. Apró örömök az életben. Kivárom a sort a kávézóban, ahol van időm válogatni, miféle szendviccsel lepjem meg magamat, mert az összes nagyon királyul néz ki, én pedig befalnám az összeset. Jó, oké, nem mindet, de tudnék négy-ötöt is megenni.
A munkára való koncentrálásom mindig eltereli az éhségről a figyelmemet, ezért vagyok ennyire megbolondulva valami finomságért. Ehetnék többször is, de akkor úgy érzem, elég az az egy-két csokis müzliszelet. Gyorsan rámutatok a választott szendvicsre meg forrócsokira, szinte szavak nélkül viszem végig a kommunikációt a pultos hölgyeménnyel, aki remekül fogadja a szótlanságomat, meg gondolom már régóta olvas másokban. Kártyás fizetést hajtok végre, majd szép és hatalmas mosollyal hagyom el a pultot, s indulok ki az ajtón.
Élvezem a forrócsokoládé illatát, amibe belekortyolok, miután kilépek az üvegajtón. Nincs nagy kedvem metrózni, pedig azzal tíz perc alatt ott lehetnék az őrsön vagy legalábbis abban az utcában lennék, ahol az van. Most a friss, eső utáni illat vonz magával, így sétálok, úgysincs sokszor ilyenre időm. Még nem is sokat jártam errefelé, mióta fél éve ideköltöztem. Manhattan nagy kedvencem volt, mikor még a férjemmel együtt éltünk, de el akartam jönni a lakásból, s Manhattanből is. Queensbe át tudtam helyeztetni magam, a válóperünk folyik még, de talán hamarosan lezárhatom azt a részét életemnek.

A kabátom cipzárját felhúzom azután,  hogy megkajáltam, a ciabatta morzsáit leseprem magamról. Az utcaneveket olvasgatom, és rájöttem, hogy át kell mennem az út másik oldalára, onnan pedig a játszótér felé menni, aztán pedig átvágni ott, és pár utcával odébb oda is érek. Miután átérek a zebrán, indulnék tovább, azonban egy bujdosó kisgyermekre leszek figyelmes. Körülnézek, de nem látok senkit a közelben, így lassan megközelítem őt. Szürke kabátot visel a pici lány, ez már biztos.
- Szia, kislány... hogy hívnak? Anyukád biztosan keres téged - guggolok le az összekuporodott kislányhoz. - Én Kristen vagyok - felpillantottam, hátha valaki jár erre, de még mindig senki sem, a kislány viszont egyetlen szót sem szól, meg van szeppenve. - A játszótérről jöttél? - csak bólintott egyet.
Több dolog is lehetséges, amiért elkószált... Magától jött el vagy valaki mocskos trükkel elcsalta őt erre? Azt az illetőt tuti megfojtogatnám. Talán megriadt az illető, vagy a kislány elfutott előle, és itt bújt el.
- Nem kell félned, jó? Elmegyünk megkeresni anyukádat? - hevesen bólogatott, én pedig a kezemet nyújtottam a négy-öt év körüli lánynak, aki először félve fogta meg kezemet, de aztán azért bátrabbá vált.
Bementünk a pár lépésre található kapun, és a távolban látok valami nagyobb gyülekezési pontot, azt hiszem, ezt a gyerkőcöt keresik. Nem tudok ítélkezni a lány anyja felett, de azért nagyon remélem, nem egy telefonján lógó anyával fogok összefutni, mert lehet, hogy nem fogom tudni visszafogni magamat. Egyre közelebb kerülünk a kicsivel, akin látok még mindig valami félelmet, nem tudom, mi történhetett, lehet csak simán megrémült, nem tudom.
Valaki elkezd mutogatni felénk, majd pedig egy másik hölgy felé néz. A kislány enged a kéz szorításból, én pedig elengedem ezután. Megyek utána, mert kíváncsi vagyok, meg arra is, hogy lett -e már értesítve a rendőrség, vagy valami, bármi. A kislány gyors léptekkel megy az egyik nő felé, és hallom, ahogyan kiabálja: anya.
Megnyugodtam, bár lettek volna kérdéseim hozzá, hogy mi történt, vagy mi nem, azonban láttam, hogy mindenki boldog látszólag, így elindultam az eredeti célponthoz, de mivel késésben vagyok, a metrót fogom mégis választani, ugyan, nem bírom a zsúfolt helyeket,  most viszont muszáj leszek kibírni pár megállót, lehetőleg a klausztrofóbiám nem akar megtréfálni.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kristen Dempsey
Kristen Dempsey EmptyVas. 18 Jún. - 9:26
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kristen!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nőként bizonyítani egy olyan kemény pályán, mint az igazságszolgáltatás és a jog, bizony elég nagy feladat. Szerintem minket sokszor túl érzelmesnek néznek, azt gondolják, hogy ahelyett, hogy az előírt szabályokat vennénk figyelembe, sokkal szívesebben hallgatunk a szívünkre. S míg bizonyos helyzetekben erre van szükség - lásd a játszótéri esetet, amikor szükség volt a női intuíciókra és arra, hogy segíts megkeresni az elkóborolt kislánynak az édesanyját -, azért nem lehet ránk fogni, hogy csak a szívünkkel gondolkozunk. Ha valaki erős jellem, azt jellemzően a gyenge férfiak könnyedén félelemmel kezelik, ezért remélem sosem változol meg és jó pár olyan embert magad mögé utasítasz, akik szimplán nem arra teremtettek, hogy olyan pozícióban legyenek, mint Te. Ez még nem számít mások tönkretételének, igaz? Rolling Eyes
Klausztrofóbiával küzdeni amellett, hogy kellemetlen, egészen félelmetes is lehet. Mi van, ha új helyre kell menned, ahol nem ismered a viszonyokat? Na és mindig inkább a lépcsőházat választod a lift helyett, vagy meg lehet valamennyire szokni, ha tudod, hogy nem fogsz beszorulni?
Kíváncsi lettem volna még rá, hogy pontosan mi történt közötted és a férjed között ami miatt most válófélben vagytok. Persze kettőnk közül nem én vagyok az, aki arra szakosodott, hogy kiszedje másokból az igazságot és talán épp olyasmiről van itt szó, amiről nem mesélnél szívesen, még akkor sem ha eskü alatt kell vallanod. Egy biztos; az életed korántsem eseménytelen, Te mégis jól veszed az akadályokat, amitől csak még inkább le a kalappal előtted. Kristen Dempsey 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kristen Dempsey Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Kristen Dempsey Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Kristen Dempsey 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Kristen Dempsey 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Kristen Dempsey 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Kristen Dempsey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kristen Stowe
» Kristen, my daugther & Ray, love interest
» Karen Dempsey
» Ronan Lee Dempsey
» Naomi Dempsey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: