New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 89 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Carmela Grimes
tollából
Ma 22:30-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 22:29-kor
Theodore Chambers
tollából
Ma 22:23-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 22:16-kor
Carmela Grimes
tollából
Ma 22:15-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 21:55-kor
Owen Grady
tollából
Ma 21:46-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:24-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Collins' castle - Lita&Barb
TémanyitásCollins' castle - Lita&Barb
Collins' castle - Lita&Barb EmptyKedd 30 Május - 7:50
De dögös vagy ma cicám
It couldn't have happened anywhere but in little old New York.

chapter 1
Apa megengedte! Jó, nem ez volt az első, de figyelnie kell a hírnevére, én meg nem mindig tudom kordában tartani a nagyérdeműt, akiket meghívtam… meg akiket mások. De azért nagyon jól tudják, hogy a kerti lakon kívül a házba nem lehet bemenni... illetve nem szabad mindenkinek. Szerencsére ezt betartják, csak néha egy-egy valaki próbálkozik, de azt általában simán kidobom, és ha nincs szerencséje, soha többé nem jöhet. Azért Barb partijai (mintha számtalan lenne, haha) általában jól szoktak sikerülni, hiszen van itt minden, még eldugott helyecskék is, akik arra szeretnék használni. Persze én nem annyira szeretem ezt, de úgysem lehet kikerülni, szóval már régen beletörődtem abba, hogy történnek olyan dolgok, amiket nem irányíthatok. De amit igen, az az, hogy hívok meg fősulis arcokat is, akik általában szokták vinni a prímet, ha van, mondjuk medence. Nálunk van az is, szóval az egész móka és kacagás. Én amúgy nem annyira szoktam piázni, mert, hogy nézne már ki, ha házigazda szét van esve, nem igaz? Most is csak egy két koktél van bennem, a zene hangos, de az nagyrészt bent szól, szerintem nem vészes idekint. Egy két srác azért már kifejezte – ki finomabb, ki direktebb módszerrel -, hogy lehetne-e tennem valamit az érdekükben. Szeretnék, ha sikongatnék rajtuk és a többi, de ma valahogy nem kapott el a hangulat, hogy rámásszak az egyikre, pedig voltak aranyos, dögös és bénázó jelentkezők is. Valahol mindegyik tetszik, csak ma nem is tudom, talán a Hold állása lehet másképpen. Viszont ez az utolsó koktél eléggé elkapott, érzem, hogy kezdek felforrósodni. Pedig jobb lenne, ha nem veszíteném el az eszemet, és ahhoz csak egy valakit kéne megtalálni, Litát. Most azt sem bánnám, ha elnyomna valami klasszikust, hogy kihozzon ebből a kangörcsös – van erre női változat? – állapotból, mert ha így haladunk még a fára is rámászok, pedig az előbb még szendeszűz és hűvös volt a srácokkal. Elkezdem keresni Litát, általában nem a buli közepén van, szóval azt ki is hagyom. Bírom a srácokat, ahogy tartják a frontot, mindenki jól érzi magát, kivéve az a pár, akik a bokrainkat hányják össze. Valahol értékelem, hogy nem a bútorokat, szóval csak így tovább. Lepacsizok pár arccal, akiket soha sem láttam, de nem tévesztem szem előtt a célt, a szőkét kell elkapnom. Valahogy mindig hiányzik, ha nem látom, tényleg olyan, mintha egy darab lenne belőlem, és ha nincs a közelemben, akkor olyan, mintha kitéptek volna belőlem valamit. Pedig tudom, hogy itt van valahol, csak nem kíváncsi a közönségre. Pedig tutira a közönség kíváncsi lenne rá, és most, hogy nincs pasija, akár találhatna is valakit itt. Persze, ha a pasi jót akar magának, akkor csak ésszel, vagy kikaparom a szép körmeimmel a szemeit, vagy a heréit. Tuti bement a házba, ő van olyan, hogy inkább befekszik az ágyamba, aludt már itt párszor. Ténylegesen is, meg úgy is, hogy azt mondtuk. nem kell mindenkinek mindent tudnia, nem igaz? Berongyolok a házba, fel az emeletre és benyitok a szobámba, és meglátom őt. Hát eldobom az agyam, milyen jól néz ki amúgy. De szerény sokszor, és nyilvánvaló, hogy a pasik sem biztos, hogy a belső értékeit látják meg először. Nem csodálom, bár paraszt dolog a melleit bámulni elsőre. Nem mintha én pont nem ezt tenném most, olyan jól áll neki ez a cucc.
- Helló csajszi, te mit kuksolsz itt? – lecsüccsenek mellé, és a vállára hajtom a fejem. – Remélem, azért még megrázod odalent a hátsód, hogy legyen egy kis látnivaló ma este bébim – hú baszki, olyan jól néz ki ma, még én is beindulok tőle. Végül elveszem a fejem a válláról, és szembe fordulok vele. – Ma nagyon szexi vagy Lita, szerintem minden pasit meghódíthatnál. Vagy csajt, ja, azok is vagy megdugnának, vagy féltékenyek rád – nevetgélek, talán túlzásba is esem, mert egy kissé harsánynak gondolom magam. Még a szám elé kapom a kezem, ahogy erre rájövök, aztán végigsimítok a kezén és úgy vigyorgok rá. – Te csináltad már lánnyal?


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Collins' castle - Lita&Barb
Collins' castle - Lita&Barb EmptyCsüt. 15 Jún. - 13:17

Barb és Lita
kísérletezés



Kezemben egy fél üveg sörrel vonulok vissza Barb szobájába, hogy végre kicsit magam legyek. Mostanában mondhatni túl sok a buli, túl sok az ember körülöttem, egyszerűen úgy érzem, hogy egy életre elég belőlük. Mivel nem tehetem meg a barátnőmmel szemben, hogy nem veszek részt a buliján, ezért eljöttem és a lehető legjobb képet vágtam hozzá. Ha már nincs itthon az apja, egész hétvégére programokat szerveztünk magunknak. Minden jobb konkrétan, mint elviselni az otthoni körülményeket, anyám hisztijeit. Szívesen elviselem ezt a pár óra agyzsibbasztó partit, hogyha cserébe holnap megejtjük azt a túrázást amire már hónapok óta készülünk. Remélem, hogy Barb nem üti ki magát annyira, hogy aztán holnap ne tudjam kiszedni az ágyból.
Lehuppanok a fotelbe, kezemben valami krimit feldolgozó könnyvvel és az italommal. A kinti őrjöngés, üvöltözés, zene ide is behallatszik, de ha elmélyülök abban amit csinálok, akkor egyáltalán nem zavar a dolog. Be kell valannom, habár a krimi nem áll közel hozzám, Jo Nesbo zseniális író, szívesen kölcsönveszek még egy – két átala írt művet Barbie-tól. Kisebb kortyokkal döntöm magamba a keserű italt, cipőmet lerúgva, jobb lábam behúzom a fenekem alá. Újabbat lapozok a könyvben, miközben odakint valaki hangos üvöltéssel csobban bele a medencébe. Hihetetlen, hogy egyesek mennyire képesek megzakkani egy kis alkohol és buli egyvelegétől. Nem is értem, hogy miért esik nehezükre normális emberként viselkedni és mondjuk nem felbőgni a szomszédokat is. Kétlem, hogy ez a kis parti ne jutna el Mr. Collins fülébe, de az már legyen a kedves barátnőm problémája. Kivéve, ha az anyja elkotyogja ezt az egészet az enyémnek, mert akkor én is megszívom.
Idegesen, hangosat sóhajtva pillnatok fel amint nyílik az ajtó, de azonnal megkönnyebbülök és széles mosollyal az arcomon üdvözlöm Barbarat. Úgy látom, hogy nagyon is ráférne már egy kiadós alvás, szépen sikerült szétcsapnia magát.
- Jo Nesbo érdekesebb, mint a társaság odakint. emelem fel a könyvet kissé meglebegtetve előtte. Persze, nem akarom leszólni a buliját vagy a barátait, de attól még ez a fájó igazság. Eléggé szétcseszett bandát kovácsolt össze erre a bulira.
- Köszi, de az én hátsómnak jobb itt, a fotelben. De te menj csak vissza nyugodtan. Jól érzed magad? inni ivott már eleget azt még talán a vak is látja, de ez még nem egyenlő azzal, hogy jól is érzi magát. Bár remélem, hogy igen, hogyha már ekkora felhajtás lett az egészből. Magasba szaladnak a szemöldökeim szavait hallva. Szó mi szó, Barb önmagában is elég érdekes jelenség, sokszor nem is értem az összefüggéseket a cselekedetei között, de ez talán még tőle is váratlan. Azért elmosolyodom. Ki ne szeretné, ha bókolnak neki?
- Ja, kösz. Asszem... bár azért remélem, hogy valójában senki nem szeretne megdugni a jelenlévők közül. Ha lehetséges, az előbbieknél is magasabbra ugrik a szemöldököm a kérdését hallva. Szívott valamit?
- Miről beszélsz Barb? Mit csináltam-e? az eddig hűságesen szorongatott könyvet leteszem a kisasztalra. - Ha a csókra gondolsz, a válaszom nem, nem csináltam lánnyal. szexelni meg még fiúval sem sexeltem, de gondolom ezt tudja és nem kell kiemelni.
- Jól vagy? Beszedtél valamit? valami magyarázata csak van erre a fura viselkedésre.









mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Collins' castle - Lita&Barb SCfgl

Collins' castle - Lita&Barb SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Collins' castle - Lita&Barb E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Collins' castle - Lita&Barb SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Collins' castle - Lita&Barb SF9Bo
TémanyitásRe: Collins' castle - Lita&Barb
Collins' castle - Lita&Barb EmptyHétf. 26 Jún. - 15:16
De dögös vagy ma cicám
It couldn't have happened anywhere but in little old New York.

chapter 1
Szóóóóval, az a lényeg, hogy mivel ilyen válságba került, muszáj volt elhívnom ide. Meg amúgy is az én szülinapi partim, mondanám, hogy kötelező neki megjelenni, de úgyis tudja, én meg azt tudom, hogy utálja az ilyeneket. De a lényeg nem is a buli, hanem, hogy Lita kicsit más környezetbe kerüljön, mint szokott lenni, hiszen az ő szülei sem túl lazák, és mindenfélébe bele akarják kényszeríteni. És akkor még itt van a szakítás is, amit az én kebles… izé kedves barátnőm átélt. De legalább mindkét pár tud mindent és sikeresen megszabadultak egymástól. Attól, hogy mondjuk kötelező lenne neki engem szórakoztatni a szülinapi bulimon még nem várom el tőle ezt annyira. Á, mindegy is, Litát így szeretem, ahogy van, legalább néha visszarángat az unalmas valóságba. Szerencsére hamar megtalálom őt, nem mintha fel kellett volna forgatni érte az egész házat, sejtettem, hogy a szobámba menekül. Ráadásul milyen szexi ma is. Irigykedem rá, mert olyan pasiálom a csaj, még akkor is, ha én is tetszem nekik. Persze ez csak olyan hebehurgya irigység, mert nem állhat a barátságunk útjába ilyen, meg még sok másmilyen dolog sem.
- Én is odakint voltam jó? Unalmas lennék? - nézek rá csúfondárosan, de nyilvánvalóan nem haragszom, csak lecsaptam a lasztit, amit feldobott a szexi szőke barátnőm. Tényleg az, és nem tudom, hogy ma miért jön ez elő ennyiszer belőlem, mintha nem tudnám kislánykorunk óta ezt a tényt. - Egyébként Jo Nesbo tényleg sokuknál jobb élményt nyújt, de azért nem mindegyiküknél - vigyorgok, mint a vadalma, ahogy közelítek felé. - Cuki tőled, hogy megengeded Litám. Jól amúgy, miért? Leettem magam? - nézek le a ruhámra, de semmi különöset nem látok. Tudom, hogy nem erre irányult a kérdése, de muszáj egy kicsit lemászni rólam, úgyis ma az egész nap arról szól, hogy milyen édes tizenhét lettem. Nyilvánvaló az is, hogy itt kell majd hagynom, mert a házigazda nélkül milyen buli lehet életképes, plusz félek, hogy eldurvulhat a helyzet, akkor meg majd helyre kell tennem a renitenseket. Persze előre elmondtam, hogy végük, ha bármi is összetörik. Mögé menvén a vállára teszem a kezeim és egy kicsit megpróbálom kihozni a komfortjából. Őszintén néha szeretem piszkálni valamivel, mert hihetetlen dolgokra képes egyébként a csajszi a reakcióival. Néha csak simán aranyos, de el kell ismernem, hogy néha szükségem van a hűségére, mert tudok én is picsa lenni, de szerencsére még sosem fajult el a helyzet, főleg őmiatta. Én tudok haragot tartani, de vele valahogy más a helyzet, hamarabb hiányzik, mint amennyire a mérgem tartani tudom. Szóval ezért is a legjobb barátnőm, bármennyire sem vagyunk hasonlók. Leülök mellé, de a jobb kezem tovább pihen a vállán, miközben elmesélem neki, hogy nagyon szexi. Legalább megköszöni a kis beste! Egy kicsit megigazítom a haját is egy „így ni” közbevetéssel, miközben úgy nézek rá.
- Még én sem. Még - nyomatékosítom a szavaim, és elkezdek kicsit közelebb húzódni. Meg akarom csókolni, most miért ne? Biztosan nagyon új élmény lenne mindkettőnknek. Talán ezzel köszönném meg neki, hogy van nekem.
- Nem tudok róla - vallom be, de szerintem semmi ilyesmi nem történt. Egyszer már besze3dtem egy ilyen parti cuccot, de szerencsémre nem történt semmi, és nem is nagyon emlékszem mi volt azután, egészen reggelig. Az biztos, hogy senki sem kapott el, ha meg volt egy kis smár, hát istenem. Erről jut eszembe, hogy most is kéne egy kicsi, és még közelebb húzódom hozzá, hogy ha nem tesz ellen semmit megcsókolom.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Collins' castle - Lita&Barb
Collins' castle - Lita&Barb Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Collins' castle - Lita&Barb
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my bestie Barb
» Nathaniel Castle
» Castle&Adler - I'm Outta Love
» i'm king of my castle // Schneiders & Dermot
» Barbara j. Collins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: