New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Ma 21:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Ma 20:37-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 20:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 19:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 18:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 17:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 17:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

my bestie Barb
Témanyitásmy bestie Barb
my bestie Barb EmptySzomb. 29 Ápr. - 10:28
Barbara Amit szeretnél
Szabad 9966]Stoppolt Foglalt

Play by
A képen Katherine Langford van, de ez csak ötlet, bárki lehet
Születési hely
New York
Kor
17
Lakhely
Upper East Side
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
single?
Csoport
Diák
Történetünk
Kislány korom óta te vagy a legjobb barátnőm. A szüleink, - anyáink – évfolyamtársak voltak már a gimiben, így szinte elkerülhetetlen volt, hogy barátok legyünk. Fél évvel vagy fiatalabb mint én és az ikrem Tommy.
Olyan fajta barátság ez, ami tényleg jóban rosszban kitart. Habár eléggé ellentétes személyiségek vagyunk, azért mégis sikerült megtalálni a közös hangot, a közös hobbikat. Mindketten a Trinity magániskola tanulói vagyunk, osztálytársak. Mindketten lelkes tagjai vagyunk a kosárlabdacsapat szurkoló lányainak. Egyik közös hobbink a tánc. Gyakran, legalább hetente egyszer-kétszer eljárunk egy Mozart nevezetű bárba, ahol rendszerint kvíz estéket, felolvasó esteket, csapatos játékokat, tartanak. Téged nem a programok érdekelnek, sokkal inkább az egyetemisták, akikkel tele van a hely, de én mégis mindig veled tartok, mert egymás hátvédei csak így lehetünk. Imádsz a középpontban lenni, ragyogni a figyelemben, míg én inkább a sarokban meghúzódó típus vagyok, de melletted nem lehet csak úgy elbújni, a fényed beragyog mindent. Rendszeresen részt veszel a cselló koncertjeimen, habár téged a klasszikus zene kitudna kergetni a világból.
Habár te is arany kanállal születtél a szádban, és mindent megkapsz amit szeretnél, azért a nyomás amit a szüleid elvárásai ébresztenek benned az nem kevés. Te is szeretnél kitörni az elvárásaik alól, akárcsak én. Társ a bajban.
Van egy bátyád, aki tavaly végzett szintén a Trinityben, most első éves egyetemista az egyik borostyánligás egyetemen, ahova te is menni fogsz majd. Hárman, sok zűrt kavartunk a szüleidnek – néha négyen, amikor Tommy is ott volt velünk. – Emlékszel, hogy életem első csókját, 14 évesen a testvéredtől kaptam? Éppen halálosan szerelmes korszakomat éltem, ő pedig nagyon kedvesen és segítőkészen felajánlotta, hogy megtanít csókolózni. Egy hétig nem beszéltél velem. Emlékszel, amikor elcsórtuk apád motorját, hogy elmenjünk vele egy buliba, majd mire ott végeztünk a kétkerekűt valaki ellopta? Sok csínytevés, gyermekkori huncutkodás van mögöttünk, és tudom, hogy még megannyi kaland vár ránk a jövőben.

// Egy nagyon kellemes, baráti szálat képzelek el a lányoknak. A tini lányok mindennapos problémáival. NEM szeretném, ha az átlagos zűrök mellett más, komolyabb, életet befolyásoló dolgok keverednének bele a barátságukba: sem drogok, sem tini terhesség, sem semmi ehhez hasonló dolog. Egyszerűen csak egy legjobb baráti kapcsolat, a maga egyszerűségével és a maga drámájával. Vívódások, tapasztalatszerzés stb. Ha lenne kedved egy nem túl drámai, de annál összetartóbb baráti kapcsolatra, akkor ez a plot terád vár, ha valami komolyabb, durvább veszélyesebb dolog érdekel, akkor kérlek ne ezt a karaktert válaszd.
Remélem lesz valaki, aki kedvet kap ehhez a csupaszív, lányhoz, aki keresi az útját az életében. Várlak my bestie Barb 2624752903//


livin' in new york







mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
my bestie Barb SCfgl

my bestie Barb SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
my bestie Barb E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
my bestie Barb SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
my bestie Barb SF9Bo
 
my bestie Barb
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Collins' castle - Lita&Barb
» My BFF bestie
» Bestie time- Esther and Jo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: