New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie
TémanyitásRe: my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie EmptyVas. Szept. 03 2023, 20:38
Jennie & Henci

Van egy bizonyos szint, ameddig tök jogosan mondhatja rám bárki, hogy 'jó srác ez a Henry Marsh, csak ne fogna bele mindig mindenbe, hogy utána félbe hagyja a dolgokat'. Ez igaz arra a harmadikos kötelező olvasmányra, amiből összesen tizenhat oldalt sikerült elolvasnom - pontosabban annyit voltam hajlandó -, hiába ígértem meg Linusnak, hogy jó leszek és az enyém lesz a legjobb olvasónapló az egész évfolyamon. Meg arra az esetre is, amikor kitaláltam, hogy rendszerezni fogom a könyvespolcomat, amit úgy két sor után untam meg és végül úgy nyomkodtam be oda a köteteket, mintha valami betörő a családi vagyont kereste volna, amit nem párnában tartunk otthon, hanem a könyvek között. Meg arra is, amikor középsuli elején elkezdtem matek szakkörre járni és úgy a másfeledik alkalom után ott is hagytam. Arra nem, amikor kosarazni kezdtem, mert a sport túlságosan jól segített levezetni az energiáimat, ráadásul tele volt az iskolai csapat a barátaimmal. Ki hagyta volna ki az edzéseket ennek tudatában? Asztronauta sem lett belőlem és varrni sem tanultam meg, inkább felveszem a zoknikat lyukasan minden télen, mint hogy megpróbáljam átfűzni a cérnát egy aprócska tű fokán.
Ha most tök komolyan körbe kellene járnunk ezt a témát, akkor simán arra fognám ezt az egészet, hogy nem én akarok ilyen lenni, pusztán örököltem a dolgot apától. Nem azt mondom, hogy ő egész felnőtt életében soha nem fejezett volna be még száz százalékosra valamit, mert a munkáját eléggé szereti és valószínűleg a következő életében is vízvezetékszerelő akar majd lenni. Azt egyébként nem tudom van-e döntési lehetőségünk vagy sem két élet között, mert sosem tapasztaltam még, de ha igen, akkor én macska akarok lenni. Vagy világsztár. De ha valaki apára ütött a családban, akkor az én vagyok. Megint nem arra gondolok, hogy a tehetségeket illetően, mert az összes ész és vízvezetékszerelési-képesség a nővéremé, én inkább apa rossz tulajdonságait gyűjtögettem össze. Ugyanolyan lomosak vagyunk, ugyanúgy képtelenek vagyunk két dologra figyelni egyszerre és ha megy a meccs, gyakorlatilag a házat is kipakolhatnák mellőlünk. Lehetne ennél ékesebb bizonyíték arra, hogy engem tuti nem cseréltek el a kórházban baba koromban? Nem hiszem!
És mi az, amit mindezen rossz tulajdonságok ellenére is jól csinálok és amit sosem hagytam még félbe? Hát a párkapcsolataim. Ezt Linus is alá tudja írni, habár nem tudom tanúskodhat-e valaki mellett a saját ügyvédje, mert ha bajba keverednék, tuti hogy a nővéremet kérném meg, hogy segítsem rajtan - mint ahogy egyébként teszem azt nap mint nap. Erről jut eszembe, bővíthetnénk a 'dolgok, amiket befejeztem és/vagy tervezek befejezni' listát azzal, hogy muszáj leszek megszerezni azt a diplomát, amiért lényegében Linus fizet. Én meg azzal fizetek neki, hogy büszkévé teszem és jó jegyeket viszek haza - már ha megtalálom a megfelelő olvasmányokat bizonyos órára ugyebár.
Ami azt illeti, a jelenlegi párkapcsolatom (?) és a barátnőm (??) helyett sokkal többet gondoltam mostanában arra, hogy mi van az egyetemmel. Míg Jennie válaszra sem méltatott, addig a kötelező olvasmányok és egyetemi gyakorlati órák nem akartam megszűnni létezni, hiába bizonygattam volna bárkinek is, hogy belőlem egyszer majd világhírű modell lesz, köszönhetően a mentoromnak, Sorennek, aki mester volt ebben a szakmában. Ennek fényében képzelje el mindenki a meglepetést az arcomon, amikor a lány, aki egyébként a létezésemet sem vette tudomásul - és amiért egyébként én véglegesen és örökre megharagudtam rá (oké, ez így túlzás, de egyszer éreztem így) -, egyszerűen ott állt előttem. Nagyon buta arcot vághattam, mert a mellettünk elsétáló hallgatók mosolyogva súgtak össze. Ez a buta pillantás pedig még akkor is Jenniet követte, amikor mellém lépett és belém karolt.
- Szia... - nyögtem ki végül, mert ha valaminek neveltek, az biztosan nem egy büdös paraszt volt. - Hát ami azt illeti... - Nyilván olyankor nem jut eszembe semmilyen hazugság - mármint füllentés, csak füllenteni szoktam! -, amikor leginkább szükségem lenne rá. A szabad kezemet a tarkómhoz emeltem és megborzoltam valamelyest a hajamat, amíg gondolkodtam. A múló másodpercekkel azonban elúszott a lehetőség, hogy előálljak valamilyen kifogással, milyen programom is lenne.
- Hogyhogy itt vagy? - Bukott ki belőlem a leginkább engem foglalkoztató kérdés. Önmagában persze örülnöm kellett volna neki, hogy látom őt, mi több nem esett baja, mert ugyebár az, hogy egyáltalán nem lépett velem kapcsolatba még azt is jelenthette volna, hogy valami végzetes baja esett. De túlságosan nagy volt a meglepetés ahhoz, hogy bármi értelmeset tudjak reagálni. Valószínűleg még mindig úgy pislogtam rá, mint aki szellemet lát. Ami azt illeti, kedvem lett volna megcsípni az arcát, hogy tudjam tényleg itt van-e...
- Nekem csináltad? - Tényleg úgy ismételtem vissza a szavait, mintha egy értetlen kölyök lennék, a kezében tartott finomságokra pedig még az eddiginél is értetlenebbül néztem. Az alsó ajkamat duzzogva toltam előre, mert küzdött bennem az éhség - és tudtam, hogy Jennie nem mérget ad nekem, sem a bátyjainak -, és a neheztelés, amit akaratlanul is, de iránta éreztem. Gyűlöltem, ha valaki figyelmen kívül hagy engem. Pontosabban rettegtem attól, hogy az emberek elhagynak engem, ami azt is jelenti, hogy Jennie az én szememben az egyik legmegbocsáthatatlanabb bűnt követte el. De most mégis itt volt.
- Beszéltünk volna, ha hajlandó lettél volna válaszolni nekem - szúrtam oda sértődötten, ami lehet, hogy úgy nézett ki mások szemében, mint amikor egy hat éves duzzog, de én teljesen jogosnak éreztem az érzéseimet. - Nem ér, hogy eltűnsz, aztán fogod és megjelensz, mintha semmi nem történt volna! - Úgy gesztikuláltam a szabad kezemmel, mintha épp egy vita kellős közepén lettünk volna, holott épp az volt a kérdés, hogy egyáltalán ráérünk-e vitázni. Vagyis nem vitázni, megbeszélni a dolgot. Mély levegőt vettem, hogy lehűtsem a forró fejemet és a szemem sarkából vetettem egy pillantást az aprócska lányra.
- Végül is már eljöttél eddig és megcsináltad a szendvicseket... - Összeszedtem a bátorságom és tényleg az arcához emeltem a kezemet, hogy megcsípjem azt, miközben gondosan hátrébb léptem néhányat, hogy ne érjen el, ha cserébe bokán akarna rúgni. - Szóval tényleg itt vagy. - Nyugtáztam a kísérletem eredményét, pár másodpercig még rajta tartva a pillantásomat és egyben a teljes figyelmemet is. - Te ettél már? - Csak a válaszát követően fordítottam el a fejemet és intettem a park irányába az állammal. - A parkban le tudunk ülni enni. - Néhány másodperc szünetet tartottam csak, majd hozzátettem: - És beszélni. - Egyelőre nem tudtam mi mást mondhatnék még, vagy mit lenne szabad egyáltalán. Baromira nem gondoltam át, hogy mi lesz, ha megint találkozunk, mert már abban sem voltam biztos, hogy valaha lesz ilyen.
- Hogy találtál meg? - Erre azért kíváncsi voltam. Tudom, hogy minden nő felér egy FBI ügynökkel és Jennie harci tudása alapján már amúgy is megadtam volna neki ezt a tiszteletbeli címet, de azért sosem mutatta még be milyenek a nyomozási képességei. Durva. Ennyire menő az én barátnőm. Már ha a barátnőm még.


| ki izgul itt, hm??? | 1095 | gúnya



- - Monday until Sunday - -
Open it up, my highlight dazzles, decorate the page to become special, yeah, sassy, fancy, show you what I got, got, It's like cherry on the top
mind álarcot viselünk
Henry S. Marsh
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie 4c672392306cdf7ec7b5088e6f7d3ad78c835709
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie 198a7d159f7dce2be8e90cf7d4630b822bf47e75
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
The world's drunk in a swirling glass
At the edge is my burning heart But I just wanna stay I feel it, my head's in a daze I'm addicted, I replay, play, play In a world with no rules Everything's been turned upside down
★ családi állapot ★ :
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie 61ccc6ec6b0066c219e6c10edc93577eada6b0c6
It’s between us two, why lie?
Something’s definitely up tonight I can’t get a feeling, how could I? Is this a dream or real life? Don’t turn your eyes away, don’t avoid me I wanna stop but I can’t stop What to do next, I can’t say
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie 60a3de46ed9e9c037fcecc920e0b3b16f61fe521
★ idézet ★ :
" Do I regret it? Yes. Will I do it again? Probably, yes. "
★ foglalkozás ★ :
egyetemisa - NYU (DCoM)
★ play by ★ :
Lee Do Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie 39394079b5b2f5cedcdfed3438efd482676a9847
Témanyitásmy heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie EmptySzomb. Márc. 25 2023, 04:42

Henry & Jennie
Én sem tudtam, hogy pontosan mire kellene számítanom, illetve a félévkezdés egy olyan dolog volt, ami annyi dokumentációval és papírmunkával járt Han és az én számomra is, hogy nagyon sok minden nem úgy történt, ahogy én azt a saját fejemben elképzeltem. Nem tudtam egyből Henryhez rohanni, amitől egyszerre zsugorodott még kisebbre a gyomrom és nőtt meg a torkomban a gombóc. Ismertem őt már jó ideje és tökéletesen tisztában voltam vele, hogy amit tettem, gyakorlatilag a legrosszabb dolog és nagyon nehezen fogok tudni mentséget találni rá. Gondolkoztam rajta, hogy mit mondanék neki, de nem jutottam előrébb az ügyet illetően, mivel a saját családjával nem hozakodhatok elő és szólíthatom fel arra, hogy képzelje magát a helyembe. Mindössze az tűnt az egyetlen lehetséges útnak, hogy a távollétemet egyszerűen megmagyarázom és elmondom neki az igazat, közben reménykedek benne, hogy őt is annyira lefoglalta az iskolakezdés, hogy nem gondolt rám túl sokat. Normál esetben megkérdőjelezném, hogy egy egészséges kapcsolatban mindez normális-e, de nem kis megpróbáltatás volt az, hogy minden szó nélkül leléptem. Én sem gondoltam magyarázatnak azt, hogy a bátyámnak szüksége volt rám, mert ettől eltekintve szólhattam volna neki. Mivel Henrynek van testvére, biztosan megértene engem.
Azzal nyugtattam magam, miközben két kávéval és egy papírzacskóval álldogáltam az épület előtt, ahol sejtettem, hogy órája lehet – ha Han nyomozási képességei nem ütik meg Jihan szintjét, akkor csak neki lesz rosszabb, mert hallgathatja majd a hisztimet, amiért nem tudtunk egymással találkozni, miközben nekem meg kell magyaráznom, hogy miért neki kell az NYU-s gólyákat kérdezgetni arról, hogy mikor hol van a pasim – és ha igazak, amit a madarak csiripeltek, akkor már végezhetett. Csak akkor jöttem rá arra, hogy mennyire ellene terveztem ma az egész nappal, amikor megpillantottam őt és hirtelen azt is elfelejtettem, hogy miért jöttem ide. Mégis összeszedtem a bátorságomat amennyire csak tudtam, vettem egy mély levegőt és mellé léptem, mielőtt egy barátja kiszúrhatta volna őt, vagy rosszabb esetben észreveszem azt, ahogy valamelyik csaj flörtölni próbál vele és nekem kell lelépnem emiatt egyetlen szó nélkül.
- Szia – egy pillanatra előtte álltam meg, aztán inkább mellé léptem és belekaroltam, mert mindössze ennyire voltam képes a kávék miatt, amiket igyekeztem nem kilötyögtetni. A helyről, ahonnan származik, direkt felhívták a figyelmem arra, hogy ezek a műanyag tetők akkor sem megbízhatóak, ha bombabiztosnak tűnnek.
- Ne haragudj, hogy csak úgy jöttem. Ha terveztél valamit a délutánra azt csak miattam nem kell átszervezned – roppant kedves vagyok, amiért mindezt megengedem neki főleg azok után, hogy eltűntem és nem válaszoltam az üzeneteire – Csak ezt majd idd meg és egyél. Neked csináltam az egészet.
Nem állítom, hogy életem alkotása lenne az a mennyiségű szendvics, amit határozottan két emberre terveztem és annak ellenére sem nyúltam bele, hogy a labor, amin ma részt vettem hat órás volt és nem tudtunk kimenni onnan, emiatt pedig már kifejezetten éhes voltam. Ezen a ponton tényleg úgy éreztem, hogy ha megfutamodok még egyszer, onnantól kezdve mindennek vége közöttünk, de átszervezni a terveit csak magam miatt sem fair.
- Ha ráérsz, akkor beszéljünk, mert muszáj – valószínűleg ezzel ő is tisztában volt, én pedig ismertem és tudtam, hogy nehéz nála kiborítani a bilit, pont ezért volt haragtartó – Ha nem érsz rá, akkor csináljuk máskor. Én már annak is örülök, hogy láttalak.
Nehéz volt megállni azt, hogy elmeneküljek, mégis csak egy szomorkás mosolyt erőltettem az arcomra és lábujjhegyre emelkedtem, hogy egy tincset a helyére tudjak igazítani. Ez az egész pontosan csak arra volt jó, hogy csináljak valamit, amíg reagál. Nagyon szerettem volna megölelni őt.

öltözék || 569 szó || blackpink - kick it || ne tessék izgulni!! || n.


There's nothing more I want now
I can't even tell if my heart is beating, instead of having forceful conversations with others, I'd rather enjoy the awkward silence with you, so stay, wherever that may be, when darkness comes sometimes, I'll be your fire, in a world full of lies, the only truth is you, this' a letter from me to you

Henry S. Marsh imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Yoo Jennie
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie SUky6Uv
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie GpqnwNq
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
I'm the typa girl,
that make you forget that you got a type, I bring money to the table, not your dinner, both my body and my bank account, good figure, thinkin' 'bout me, but there's nothing to consider, if I let you in my circle, you a winner
★ családi állapot ★ :
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie 5p1s2tL
My world's been hectic,
seems electric, but I've been waking up with your voice in my head, and I'm tryna send a message and let you know that, every single minute I'm without you, I regret it
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie PkG9inU

★ foglalkozás ★ :
gépészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Go Minsi
★ szükségem van rád ★ :
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie KM1VpBR
After the relationship,
romance, emotion there's breakup, tears, regret, longing, I like being alone, because I should be true to myself, like the flowing wind, like the stars above the clouds, I want to go far away, I want to shine brightly
★ hozzászólások száma ★ :
10
★ :
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie Uk5N8Cg
 
my heart only wants you the moment you say no ~ Henry & Jennie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shay&David - Heart Heart Head
» you're my heart-taker / i'm your heart-breaker
» Elyse & Bard - The first moment...
» Even for a moment - Marco & Amelie
» Millie & Audrey - Moment of truth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: