New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 8:41 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 8:26 pm-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 7:56 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 7:14 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 7:11 pm-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 6:38 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 6:33 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 5:53 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 5:50 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Just you and me Katrine & Joe
TémanyitásJust you and me Katrine & Joe
Just you and me  Katrine & Joe EmptySzer. Márc. 01, 2023 5:29 pm



Just you and me
Just you and me


Vártam már ezt a pillanatot, mikor végre indulhatunk. Kenny nem tudott jönni, valami iskolai kötelező kirándulás miatt, de ez a terv valahogy sokkal jobban tetszett. Este mikor megkérdeztem eljönne e velem, Kat igent mondott, és abban a pillanatban úgy éreztem, ismét az a fiatal srác vagyok, aki le akarja nyűgözni a szerelmét.
Hajnalban keltem, rendbe szedtem magam, készítettem össze szendvicseket, s mellé még némi kávét is odatettem. Igaz nem nagy fuvar volt az egész, de nem is az volt a lényeg, és nem is az úti cél.

Sokkal inkább az, hogy ki jön velem!
Tízen évesen ismertem meg, beleszerettem, és ez azóta is kitartott. Enyém volt a világ legcsodálatosabb nője!
Teljes felszerelésben, igaz még kabát nélkül, de ültem oda mellé, majd hajoltam közel hozzá, csókot hintve arcára, majd nyaka finom ívére.
- Ébredj! Indulnunk kell! - dörmögtem mosollyal arcomon, majd megcirógattam arcát, aztán elindultam kifelé, hogy a kocsiba bepakolhassam a cuccokat, szóval lebumliztam a lifttel, aztán várnom kellett egy kicsit, mert épp az orom előtt vitték el, majd mikor visszatért, hát beszálltam, s felmentem vele az emeletre.
Izgatott voltam.
Nem is a szállítmány miatt, hisz tudtam azzal minden rendben lesz, és majd az úttal is, hisz voltam annyira profi, hogy kezelni tudjam, meg aztán nem az első alkalom lesz, hogy Kat kísér el. Csak hát… rég nem történt ilyesmi.
-Kész vagy Édes? - kérdeztem a konyhában álldogálva, a pultnak támasztva magam. Ha közben felbukkant, mosolyom kiszélesedett, miközben felé nyújtottam egy termosz kávét, hogy a kocsiban eltudja fogyasztani, persze közben finoman fogtam rá derekára, hogy aztán megkapjam a reggeli csókom, mivel a legtökéletesebben fog indulni a napom.
-Még mindig alig hiszem, hogy végre beadtad a derekad, és velem jössz! - villantottam egy mosolyt, majd a cipőtartóból kivettem a cipőinket, aztán a kabátomat húztam fel. - A gépen majd még tudsz aludni. A Jet-el megyünk. Csak pár dobozt kell vinni, az meg elfér ott is. - magyaráztam, miközben bekötöttem a cipőm, aztán felegyenesedtem, s figyeltem életem asszonyát, s ha elkészült, nyújtottam a kezem, hogy együtt mehessünk ki a lifthez, majd a kocsihoz, hogy mehessünk a hangárba Queens-be.
A kocsinál kinyitottam neki az ajtót, majd ha beült rá is csuktam, majd elfoglaltam a helyem a kormány mögött. Azt persze nem mondtam, hogy pontosan hová is megyünk, de éppen elég lesz majd akkor megtudnia, ha odaértünk. Ugyebár a meglepetés ereje tökéletes lesz, főleg, hogy beiktatok egy megállót is útközben, csakhogy még több dolgot láthasson.
-Ha nem számoljuk a megállót félúton, akkor 13 órás lesz az út. - magyaráztam, miközben sebességet váltottam, s kikanyarodtam a parkolóból. Meglehet jobban vártam már az indulást mint ő, bár talán még ő nálam is jobban várta a ma reggelt.
Imádtam a lelkesedését, bár képes lennék ódákat zengeni, de oda kellett figyelnem, hogy ne kalandozzon el a figyelmem. A gépen persze már másabb lesz. Az igazán az én világom.
karakterek száma: xxx -Katrine & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...
mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Just you and me  Katrine & Joe Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just you and me  Katrine & Joe Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
263
★ :
Just you and me  Katrine & Joe Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Just you and me  Katrine & Joe 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Just you and me Katrine & Joe
Just you and me  Katrine & Joe EmptyCsüt. Márc. 02, 2023 7:01 pm

Joe & Kat
This is gonna be the best day of my life
Feneketlen boldogság. Végtelen öröm. Fuvallatnyi béke és nyugalom. Féktelen szeretet és szerelem. Az érzések csak úgy kavarogtak bennem, amikor Joe megkérdezte, hogy lenne-e kedvem vele tartani. Természetesen igent mondtam. Vágytam már arra, hogy vele lehessek, közös programunk legyen. Az induláskor pedig amikor felébresztett már eleve izgatott voltam, az örömömet nem tudtam visszafogni, leplezni meg egyáltalán nem akartam. Úgy pörögtem, mint a pörgettyű, akit felhúztak. Álmomban is már úton voltunk, persze még nem tudtam, hogy az csak álom, Joe simogatása kellett ahhoz, hogy felébredjek belőle és a valóságban is megéljem a készülődés izgatottságát.
- Ébredezem már, ébredezem. – suttogom kedvesen a férjemnek. Persze nem kell már attól félnem, hogy valakit felébresztenék rajtunk kívül. David már régen nem él itthon, Kenneth pedig kiránduláson van, így mondhatni miénk az egész lakás. Amíg Joe kiment a konyhába addig én megpróbáltam összeszedni magam és nem húzni az időt. Frissen, üdén, felöltözve az utazáshoz mentem a konyhába, ahol a férjem már várt rám.
- Indulásra készen állok. – jelentettem ki nagy büszkén és pörögtem is egyet előtte, hogy szemügyre vehessen, majd közelebb húzhasson magához és megkaphassa azt az áhított reggeli csókot, amit sosem felejtek el elmulasztani.
- Rám fér egy kis kikapcsolódás. Neked pedig szükséged van a társaságra. Miért ne lehetnék pont én a társaságod? Szóval persze, hogy nem hagylak magadra! – visszamosolyogtam rá.
- Túlságosan izgulok ahhoz, hogy elaludjak. – elveszem tőle a kávé termoszt közben amit felém nyújt és azzal babrálok egy kicsit, ez is csak az izgatottságom jele, nem tudom hogyan titkolhatnám ezt, talán nem is kell, Joe ismer, meglepődnék, hogyha nem és így szeret. Ezt tudom.
Én is felhúztam magamra a cipőmet, felvettem a kabátomat, a kis táskámat, amibe minden belefér amire szükségem lehet és a termoszt is magamhoz vettem. Hogyha kellet valamiben még besegíteni a férjemnek akkor nem voltam rest segíteni. Ha pedig nem vagy már megoldotta egyedül akkor kimentem vele az autóhoz és beültem az anyós ülésre miután ő volt olyan kedves és kinyitotta nekem. Mindig levesz a lábamról. Már nem próbálok meg ellenkezni, hogy nem szükséges, mert kitudom nyitni magamnak és be is tudom csukni. Hozzá szoktam, hogy ő ilyen figyelmes és ez nem rossz dolog. Néha egyszerűen csak hagyni kell neki, hogy elkényeztessen és ne álljak az öröme útjába.
- Tizenhárom órás út. Értettem. Mindent idepakoltam amire szükségünk lehet. Hoztam magammal könyvet is, szendvicseket is és van kávénk is. – a víz alap dolog, azt már nem említtetem meg és persze nassolni valót. Ezek mind olyasmik, amiket mindig hozok, ha vele utazom. Ő már szinte hozzá van szokva, hogy ha úgy tartja a kedvem akkor előhúzok valamit a táskámból és megkínálom vele őt is. Rúzst, alapozót és egyéb kenceficét nem itt tartok a táskámban, hanem a neszeszerünkben, amit a kis utazó bőröndbe csomagoltam be még a tegnap este.
Tagadhatatlanul kiült az arcomra az izgalom, már nagyon vártam, hogy felszállhassunk és elindulhassunk. Olyan szép odafent, mondhatni mesébe illő, én pedig szeretem a mesébe illő látványt. Kár lenne tagadni, hogy ha olyan hangulatom van, akkor rögtön előtör belőlem a kislány, függetlenül attól milyen idős is vagyok tulajdonképpen már.

thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Just you and me Katrine & Joe
Just you and me  Katrine & Joe EmptyCsüt. Márc. 02, 2023 7:44 pm



Just you and me
Just you and me


Mosolyogva figyeltem miképpen kelt fel, s persze  vártam már az indulást is. Olyan érzés volt vele utazni mintha ismét fiatalok lennénk. Fiatalabbak.
Persze azt nem mondtam meg neki pontosan hová is megyünk, így lesz majd egy kisebbfajta meglepetés ha odaérünk. No nem azért nem szóltam, mert titkolózni akartam, inkább mert meglepetést szerettem volna szerezni neki.
Mikor a konyhában körbeforgott előttem, mosoly költözött az arcomra, mi szép lassan kiszélesedett rajta.

-Tökéletes! Mint mindig! - mosolyom ottragadt az arcomon, s persze megkaptam a reggeli csókom.
Az igazat megvallva, nem is tudom mihez kezdtem volna magammal, ha nem marad az életem része.
-Bizony! Egy ilyen hosszú úton főleg kell aki szóval tart. - persze nem tartottam attól, hogy elaludnék. Pont ezért is iktattam be egy megállót útközben, hogy a lábainkat kinyújtóztathassuk közben. Elmosolyodva emeletem rá tekintetem.
- Pedig aludhatsz bátran. Nem maradsz le semmiről. - megsimítottam arcát, aztán mikor felvette a cipőjét, vele együtt mentem ki a lifthez, majd a kocsihoz, ahol segítettem beülni, és kivételesen nem utasította vissza. Szerettem kedveskedni neki, s a tenyeremen hordani. Megérdemelte. Hát melyik asszony bírt volna ki ilyen megpróbáltatást? A férje majdnem elveszítését, a fia balesetét, és az alkoholizmusomat.
Simán mondhatta volna azt is, hogy neki ennyi elég ebből, és húzzak a fenébe. Megértettem volna.
A kocsiban aztán közöltem, hogy milyen hosszú lesz az út, s felsorolására, mit is hozott magával, megengedtem magamnak újfent egy mosolyt.
-Jól felkészültél! No és a fényképezőgépet hoztad magaddal, vagy elég lesz a telefon is? - kérdeztem, s felvettem a forgalom ritmusát, majd kapcsoltam némi zenét, ami tőlem már megszokott volt. Nem bömböltettem, csak halkan szólt a háttérben, hogy mégse csendben üldögéltjük egymás mellett.
-Charles örülni fog hogy lát! Már régóta mondogatja, hogy rég jártál felénk. Ami részben az én hibám is. - mormogtam, miközben megdörgöltem a tarkómat, majd visszaváltottam, kanyarodtam, és ráfordultam a megfelelő útra a számunka.
Elgondolkodtam rajta, vajon említést tegyek e neki a múltkori kényszerleszállásomról, ám végül még is megszólaltam.
-Emlékszel, hogy meséltem a hidroplanról? Megvettem. -  pillanatnyi szünetet tartottam, miközben bevettem egy újabb kanyart. - Néhány napja elvittem egy próbaútra… a folyón landoltam… füstölt az az ócskavas én meg remegtem mint a nyárfalevél miután kiszálltam a gépből, és Charles összeszedett. - futólag felé pillantottam. - Eddig nem akartam elmondani de… tudod, hogy nincs előtted titkom. Csak nem akartam, hogy idegeskedj.
Elhallgattam, aztán vettem egy nagyobb levegőt.
- Azóta sikerült megjavítani, és már rendesen működik. - villantottam egy elégedett mosolyt. Makacs dög volt, akár csak én, így nem volt elképzelhetetlen, hogy addig nem nyugszom, míg véghez nem viszem az egész javítási mizériát.
Néhány perc alatt odaértünk a hangárhoz, hisz még nem volt olyan hatalmas a tömeg, még szinte aludt az egész város.
-Jah és megkaptam azt a melót! Hamarosan szerződést is kötünk! Ha megismerkednél vele, ellennél ragadtatva! Nagyon kedves lány! - elmosolyodtam, majd megálltam a kapuban, majd a kód beírása után már nyitottam is, hogy behajthassak a parkolóba. - Minden megvan akkor ami kelleni fog? - fordultam felé, mielőtt még kiszálltunk volna, aztán ha megkaptam a választ, már szálltam is ki, de Charles megelőzött, s ő nyitotta ki Katnek az ajtót, én meg kiszedtem a csomagtartóból a cuccokat.
-Katrine!!! Már épp ideje, hogy eljöttél! - mosolyodott el, s még meg is ölelte őt, aztán nem hagytam nekik sok időt, mert sürgetett az indulás. Meg aztán úgy gondoltam, hogyha visszaérünk, majd épp elég idejük lesz beszélgetni.
-Mindent bepakoltál? A dobozokat?
-Minden bentvan! A fuvarlevél, az engedélyek, és minden egyéb!
-Remek! - elégedetten bólintottam, aztán a táskát magamra véve engedtem meg magamnak egy mosolyt, majd szabad kezem Kat felé nyujtottam, s ha elfogadta, akkor már vezettem is a gép felé.
karakterek száma: xxx -Katrine & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...
mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Just you and me  Katrine & Joe Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just you and me  Katrine & Joe Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
263
★ :
Just you and me  Katrine & Joe Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Just you and me  Katrine & Joe 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Just you and me Katrine & Joe
Just you and me  Katrine & Joe EmptyVas. Márc. 12, 2023 3:06 pm

Joe & Kat
This is gonna be the best day of my life
Nem tudok nem mosolyogni mellette és örülni annak, hogy ketten kelünk útra. Nem mostanában volt az, hogy elkísértem volna őt valahová, de ez mit se számít. Hiszen teljesen olyan, mintha tegnap történt volna a legutóbbi közös utazásunk. Sosem féltem a magasban, csak mindig akadt valami teendőm az elmúlt időben, ami miatt nem tudtam Joe-val elutazni. De most. Most magamat helyeztem előtérbe és az ő kérését. Nem kellett sokat győzködnie, hogy beadjam a derekam és végül vele menjek mondjuk.
- Csak utánad. – simítok végig az arcán. Ő is tökéletes, én pedig szeretem ezt hangoztatni. Persze régen megegyeztünk, hogy nem próbáljuk meg túlszárnyalni bókolás terén a másikat, de mégis mindig jól esett egy kicsit piszkálni ezzel. Hogy ő is van olyan tökéletes, mint én.
- Örülök, hogy ez a valaki én lehetek. – csak úgy kicsattantam az örömtől. Nem kellett ehhez semmi más, csak az, hogy ne féljek megmutatni neki az érzéseimet. Ez évek óta így megy. Sosem fogom vissza magam. Teljesen felesleges. Ő az őszinteségem miatt szeret, hogy nem bújok el a komolyság savanyú álarca mögé.
- Tudom. De szépek a felhők odafentről és ha néhány szigetet is láthatók közben… - a nyílt vízen kívül persze, az még inkább nagy élménynek számít. Az ilyen apró kis dolgok mindig örömöt hoznak a számomra, Joe-nak nem kell nagyon meglepődnie ezen.
Az autóban pedig nem is felejtettem el közölni vele, hogy mi mindent hozok magammal. Most kár lenne tagadni, hogy én is tipikusan az a nő vagyok, aki mindent bepakol a kézi táskájába és könnyű szerrel elő tudja húzni, hogyha szüksége van rá.
- Az a hátizsákodban van. Nálam már nem volt hely, szóval óvatosan dobigáld. – lehet, hogy későn szólok neki, de jobb később, mint soha azt mondják.
Vigyorogva fogadtam, hogy ő szokásához híven zenét kapcsolt. Már hozzá szoktam, hogy zene nélkül nincs utazás.
- Legközelebb csomagolok oda egy nagy rakással abból a kókuszos süteményből, amire a múltkor azt mondta, hogy szereti. – valahol mélyen tudtam, hogy nem csak a pizzás tekercs az, amit hiányolt Charles, hanem az édesebb is. Csak most ugye nem készültem semmi ilyesmivel. De legközelebb tényleg nem fogom elfelejteni, ha Joe munkába készül.
- Emlékszem. Oh örülök, hogy megvetted. Nagyon menőnek tűnt képről az, amit mutattál. – hacsak nem döntött úgy, hogy egy másikat választ. Könnyen lehet.
- Joe… - kicsit komolyan néztem rá a meséje végén. – A repüléstől nem tilthatlak el, de mindig megkérlek rá, hogy légy óvatos és csak akkor szállj fel, ha minden ellenőrzésen átment a gép. Nem akarom, hogy bajod essen. – nem voltam túlságosan dühös amiért eltitkolta, mert végül is túl élte és csak ez számít. Csak néha olyan… makacs. Igen. Ez a helyes kifejezés rá.
- Jó, az jó, ha már megjavítottátok a bakit rajta. – elismerően bólogatok. Tényleg nem szeretnék egyik nap feleslegesen várni rá, mert történt vele valami és újra kórházba kerülne emiatt.
Közeledtünk közben a hangárhoz is. A megrovó tekintetem pedig ami volt az el is múlt. Joe tud vigyázni magára és én ezt nagyon jól tudom. Kevesebbet kellene őt is féltenem.
- Ez jól hangzik. – mosolygok rá továbbra is kedvesen. Ha valaki leszerződteti őt az mindig pozitívan érinti Joe-t és ettől én is boldogabb leszek.
- Mindent bepakoltam. Semmit sem hagyunk otthon, ami a túléléshez kell. – viccelődtem vele. Bár az igazság az, hogy tényleg mindenre gondoltam, nem csak a nassolni valóra.
Be is hajtottunk a parkolóba és amikor ki akartam volna szállni nem Joe jelent meg az anyósülés ajtójánál, hanem az emlegetett Charles!
- Szervusz Charles! – időm sem volt megölelni őt, mert ő ebben is megelőzött engem. Persze nem zavart. Biztos vagyok abban, hogy hiányoztam és nem elég, ha a férjem szól egy-két jó szót az egészségemről és az időbeosztásomról, ami miatt nem tudtam eljönni.
- Már esedékes volt, hogy ellátogassak ide. – magyarázom Charles-nak, de Joe közbe lépésének köszönhetően nem kell tovább húznunk az időt.
- Nem kellene egy kicsit jobban bíznod Charles-ban? Nem szertelennek ismerem őt. – ezt már inkább csak azután kérdezem meg, hogy megfogta a kezem és a gép felé tartunk, ahonnan a férfi nem hallhatja meg a halk kérdésemet.
thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Just you and me Katrine & Joe
Just you and me  Katrine & Joe EmptyHétf. Márc. 20, 2023 2:43 pm



Just you and me
Just you and me


Bárki bármit is mondott, vagy ő bármennyire próbált túllicitálni, annak ellenére, hogy megegyeztünk ilyesmit nem teszünk, számomra akkor is ő volt a legcsodálatosabb. Mint ember, és asszony egyaránt. Meglehet, talán kevésszer mondtam neki, vagy talán egyáltalán nem tettem meg, de rengeteget köszönhettem neki.
Ő volt a mindenem. Sokat jelentett számomra.
Kellett valaki aki szóval tart, akihez szólhatok, persze nem aludtam volna el így sem, de ha egyszer épp kapóra jött egy indok, és ráadásképpen végre rátudtam venni arra, hogy velem tartson, a legcsodálatosabb dolog volt ami egy ideje történt.
Imádtam, mikor velem tart, és láthatom az arcát, ahogy őszinte mosollyal arcán figyeli a felhők táncát az égen, vagy kitekint az ablakon az alattunk elterülő hatalmas világra.

- Tudom. Felbecsülhetetlen. Én is szeretem!- mosolyodtam el, miközben őt figyeltem pár pillanatig.
Aztán persze megkérdeztem, hogy hozott e fényképezőgépet, majd egyértelművé vált ismét, hogy igen. Ez az asszony mindenre fel van készülve, szóval megengedtem magamnak egy mosolyt az irányába.
-Nyugi! Finoman bánok a csomagokkal! - odanyúltam, s finoman szorítottam kicsit kezén, miközben vezettem, majd elengedtem, hisz váltanom kellett.
Aztán meséltem neki a hidroplanról, és arról mi történt miatta velem, s bizony nem is vártam nagyon másmilyen reakciót. Valahogy tisztában voltam vele, vagy legalábbis reméltem, hogy nem akarná, hogy bajom essen, ám reméltem, hogy nem veszi el a kedvét attól, hogy velem tartson, vagy éppen engedjen repülni.
-Mentségemre szolgáljon, azt reméltem már rendesen működik… tévedtem… aztán hazamentem, melléd bújtam, megöleltelek… - megvontam a vállam, s megengedtem magamnak egy mosolyt is. A lényeg az volt, hogy a napok múltával kezdtem összeszedni magam, és talán Shaya-nak van igaza azzal kapcsolatban, hogy ez nem múlik el nyom nélkül. Ennek mindig ott marad a nyoma. Elég volt csak arra gondolnom, mikor visszatértek a rémálmaim, ám nem akartam elhomályosítani az utazás örömét, főleg, hogy Ő is velem tart.
Aztán hamarosan megérkeztünk, s Charles is üdvözölte Kat-et, én meg leellenőriztem, hogy minden megvan e, majd indulhattunk a gép felé.
-Hidd el, nála jobban csak Benned bízok! - mosolyodtam el. - Ha nem én repülök, ő is ugyan úgy számonkéri a dolgokat. Ez egyfajta megállapodás kettőnk között, hogy semmi se maradjon el. - finoman átkaroltam pár pillanatra, aztán kicsit jobban fogtam a csomagokat, majd a gépnél betettem őket az egyik szekrénybe, majd kimentem, s körbejártam a gépet.
Charles már feltöltötte a tankot, szóval arra sem kellett várni.
Még egyszer ellenőriztem mindent, majd mikor Charles ismét csatlakozott hozzánk, kezet fogtunk szokásunkhoz híven, ő jó repülést és puha landolást kívánt, én meg, mintha csak a testvérem lenne, futólag megöleltem, majd elengedtük egymás karját, aztán előre engedtem Katrine-t, majd magam is utána mentem.
- A minibárban van innivaló, amit csak szeretnél, kávét is tudsz készíteni, ha majd felszálltunk, és szükséged lenne rá. Tudod az ülések dönthetőek, így kényelmesen tudsz aludni egyet, ha még is elfáradnál a sok nézelődésben. - magyaráztam, miközben odabent megálltam, s figyeltem a belsőteret. - De ha mellettem maradnál inkább, az ellen sincs ellenvetésem! Sőt! - megengedtem magamnak egy szélesebb mosolyt, aztán megcirógattam karját, csókot loptam, s mentem a pilótafülkébe, hogy bekapcsoljam a műszereket, majd lejelentsem a felszállási szándékomat, aztán vártam az engedélyre, közben leellenőriztem a műszereket, az időjárás jelentést is átfutottam, majd ha Kat bejött hozzám, egyik fülemről leemeltem a fülest.
- Lesz egy kis szél, és némi felhő a délután során. De egyébként remek időnk lesz odafent! - mosolyodtam el, majd visszatettem a fülemre a fejhallgatót, s ismét elmondtam a gépem számát, és az én azonosítómat is, majd megkaptam az engedélyt a felszállásra.
- Ülj le, csatold be az övet. - ha megtette, átadtam neki a másik fejhallgatót, aztán magam is becsatoltam az övet, s nekikezdtem a felszállásnak.
karakterek száma: xxx -Katrine & Joe - Promise








Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...
mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Just you and me  Katrine & Joe Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just you and me  Katrine & Joe Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
263
★ :
Just you and me  Katrine & Joe Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Just you and me  Katrine & Joe 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
TémanyitásRe: Just you and me Katrine & Joe
Just you and me  Katrine & Joe Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Just you and me Katrine & Joe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katrine Weaver

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: