New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 6:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 9:58 am-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:13 am-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 7:57 am-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 7:51 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 7:15 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 6:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 6:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 6:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 6:52 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Dress me up. Robert & Daisy
TémanyitásDress me up. Robert & Daisy
Dress me up. Robert & Daisy EmptySzer. Feb. 22, 2023 6:25 pm

Robert && Daisy
I think it's so important for girls to love themselves and to treat their bodies respectfully.




Vészesen közelít az MTV VMA, így ideje belevágni az előkészületeknek. A nevemnek köszönhetően rengeteg tervező környékezett meg, hogy felöltöztethessenek a díjátadóra, de úgy gondoltam ez egy jó lehetőség lenne, hogy kivételesen saját magamnak válasszak, hogy kinek a ruháját szeretném majd viselni.
Az internet csodáinak köszönhetően találtam rá Robert Sinclair munkáira, amik azonnal le is vettek a lábamról. Az ügyfélköre meg sem közelíti a nagy neveket, de ez engem kicsit sem érdekel, amíg a munkái makulátlanok. Szóltam az asszisztensemnek, Clairenek, hogy vegye fel a vele a kapcsolatot és kérje fel a feladatra. A részletek egyeztetése után a mai napra lett leszervezve egy ruhapróba amit minden túlzás nélkül már izgatottan várok.
Otthon egy zuhany után kissé fel kell forgatnom a szekrényemet, hogy megtaláljam azt a fehérnemű szettet, amit ilyen alkalmakkor szoktam viselni. Pántnélküli, bőrszínű melltartó és a színben hozzáillő alsórész az, ami ilyenkor a legkevésbé zavarja az összképet. Felkapok egy túlméretezett pólót egy fekete shorttal, ami ki sem látszódik alóla és a tűsarkú, combközépig érő fekete csizmámat. Minden könnyen levehető, ami nem hátrány.
A fekete sötétített terepjáró rejtekében utazok át a címre. A kocsiban ülve még Marcoval chatelek.
-Ő az?-kérdezi Clair felvonva a szemöldökét. Csak most jövök rá, hogy valószínűleg hosszú percek óta csak mosolygok és magamban kuncogok miközben el sem szakadok a kijelzőtől.
-Ki más?-kérdezek vissza és igyekszem leplezni, hogy fülig pirultam, de ez szinte lehetetlen.
-Mindjárt ott vagyunk.-jelenti be én pedig bólintok. Elrakom a telefont a táskámba és kipillantok az ablakon.
Leparkolunk az épület előtt és kiszállunk a kocsiból. Feltűnés nélkül érkezünk meg. Claire nyitja az ajtót és belépek. Csillogó szemekkel pillantok körbe miközben Claire előre megy. Olyan kíváncsi vagyok, hogy milyen ruhákba bújhatok ma.  



mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Dress me up. Robert & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Dress me up. Robert & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Dress me up. Robert & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Dress me up. Robert & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Dress me up. Robert & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Dress me up. Robert & Daisy
Dress me up. Robert & Daisy EmptySzer. Feb. 22, 2023 8:21 pm



Daisy & Sinclair
Robert Sinclair az a fajta férfi volt, aki sosem szokta megjátszani magát. Még egy olyan személy kedvéért sem, aki befutott sztár volt. A munkát elvállalta, eszébe sem volt elutasítani, hisz ez nagy lehetőség volt neki is és a cégnek is, de ez még nem jelentette azt, hogy Daisy neve, személye miatt neki most egy szerepet kéne játszania. Úgy volt vele, ha amiatt nem lesz neki szimpi, mert olyan amilyen, az már a nő baja, neki attól még nem lesz veszteséges a cége.
Természetesen alapvetően kedves ember volt és türelmes, de voltak dolgai, amik miatt néha antipatikusnak vélik az emberek.
A ruhákat legyártották Sinclair elképzelései alapján. Robertnek elég volt megnéznie pár fellépést és megnéznie pár interjút vele, hogy eldöntse milyen szetteket akar neki tervezni.
Mikor ezek a tervek kézzel fogható ruhákká nőtték ki magukat megbeszélt egy időpontot, amikor eljön a divatház épületéhez, ahol majd megejtik a próbákat.

A próba napján meg is érkezett a kocsi és rövid úton betoppant hozzájuk az emlegetett énekesnő.
A divatház hatalmas aulája tele volt szebbnél szebb és/vagy épp furcsábbnál furcsább női és férfi ruhadarabokkal. Volt választék bőven, noha egyik sem Daisyé volt. Kivéve ha megtetszett neki és meg akarta venni őket. Abban az esetben vihette bármelyiket.
Sinclair nem öltözött ki a találkozóra. Ennek legfőbb oka az volt, hogy az épületben huszonöt fokos meleg volt. A másik, hogy házon belül volt és nem fontos eseményre ment. A harmadik ok, hogy ép olyan kedve volt, hogy egy kényelmes Casual outfittet vegyen magára.
Igaz, megtisztelhette volna az énekesnőt egy öltönnyel, de nem volt hajlandó engedni saját kényelméből és kedvéből egy számára addig ismeretlen nő miatt. Amúgyis a csaj a ruhák miatt jött, nem azért, hogy őt nézegesse öltönyben.
Egy hosszú, de jól szellőző, jó anyagú piros szabadidő nadrág volt rajta, világoskék-zöld sportcipő és egy csíkos póló, melynek ujjai elütöttek a torzótól. Nyakába egy laza zöld-kék sálat dobott, de csak kiegészítőnek. Haját hagyta kellemesen kócosnak, nem sokat törődött vele, hiszen jól állt az imidzsének. Magas volt és elég sovány, melyet a ruha meg sem próbált ellensúlyozni.
Épen akkor jött be az aulába vezető ajtón, amikor a társasága nagyban nézelődött.
Összecsapta a tenyereit.
-Helló drágám! Már ép kezdtem aggódni, hogy végül faképnél hagysz itt az utolsó percekben. Na gyere szépen, nézd csak meg a rucikat.-Mosolygott és a lépcső felé intette, mely az emelet felé vezetett. Megvárta, amíg beérik őt és csak akkor folytatta lépteit.-Remélem nem ciki, hogy csak ilyen tréning cuccban tengek-lengek itt, de nem volt lelki erőm lecserélni ezt a göncöt. Most nem vagyok öltönyös hangulatban. Főleg, hogy tombolnak itt a majdnem harminc fokok. De ez a jó munkahőmérséklet. A drágáimnak ég a munka a kezük alatt. Szinte tüzelnek a szövetek.-Nevetett.
Elővette az ajtó kulcsot a kis oldaltáskából, majd benyitott a három ajtó közül a másodikon, ahol már ott voltak bekészítve a ruhák és a kiegészítők több nagy tükör társaságában. A fényekkel is jól lehetett játszani, hisz több féle lámpa volt változtatható fényerővel. Nagy ablakok és több féle függöny.
Ruha1
Ruha2
Ruha3
Ruha4
Ruha5
Ruha6

Sinclair ép ezt viseli


credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dress me up. Robert & Daisy
Dress me up. Robert & Daisy EmptySzer. Feb. 22, 2023 10:46 pm

Robert && Daisy
I think it's so important for girls to love themselves and to treat their bodies respectfully.




Én nem várom el senkitől, hogy változtasson a személyiségén, a viselkedésén vagy az öltözködésén csak a jelenlétem miatt. Sőt éppen ellenkezőleg. Jobban kedvelem az emberek őszinte valóját a hamiskás megjátszás helyett. Mindig eszerint válogattam meg azt, hogy kikkel dolgozok együtt főleg azok esetében, akik a közvetlen közelemben vállaltak munkát. Nagyon fontos számomra a közös dinamika.
Claire például hiába a szöges ellentétem mégis csodákra vagyunk képesek együtt és mérhetetlenül megnehezítené az életemet ha őt elveszíteném. Ezt az egész mai találkozót is ő szervezte le nekem, minden egyeztetés rajta keresztül történt. Most is együtt lépjük át a divatház küszöbét és valami eszméletlen látvány tárul a szemem elé. Egy nőnek ez maga a mennyország. Ha meghalok itt szórjátok szét majd a hamvaimat.
Tátott szájjal nézek körbe, de sajnos esélyem sincs minden kiállított ruhát teljesen szemügyre vennem, hiszen megérkezik a zseni, aki miatt ma ide jöttünk. A tapsra összerezzenek, de azonnal megjelenik egy hatalmas mosoly az arcomon és közelebb lépek a tervezőhöz.
-Szia! Ne viccelj semmi sem tarthatott volna vissza, hogy megnézzem a csodálatos kreálmányaidat.-a hangom izgatott. Gyors léptekkel zárkózok mellé. Claire néhány lépéssel lemaradva követ minket, hagyja, hogy váltsak néhány szót a tervezővel.
-Ugyan kérlek egy másodpercig se szabadkozz. Nézz rám hogy nézek ki. Egyébként te még lezserül is remekül festesz.-bólintok elismerően. Magamtól sosem tudnék ilyen ügyesen színeket válogatni, mint ahogyan ő tette.
Türelmesen várok, amíg az ajtó kitárul és szemügyre vehetem a nekem szánt ruhákat.
-Robert!-skálázik egyet a hangom.
-Ezek gyönyörűek.-tátott szájjal nézem végig őket a fogason.
-Claire ezt nézd meg.-integetek neki hevesen miközben kiemelem a ruhát a többi közül.
-Ez a kedvencem úgyhogy ezt szeretném utoljára felpróbálni.
Ajkamat harapdálva gondolkozom. Kiválasztom még az ezüst színű ruhát és halvány rózsaszínt bár nem vagyok benne biztos, hogy az utolsó passzolni fog hozzám, de lehet, hogy beleszeretek ha felveszem.
-Ezt a hármat szeretném felpróbálni mindenképp. A mályvaszínűbe szerelmes vagyok.-lépek végül Roberthez. Tudtam, hogy jól döntöttem amikor őt választottam.  



mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Dress me up. Robert & Daisy 9ec0d79260dcec63c8b4efd8406073c3ec1105a7
Dress me up. Robert & Daisy 37
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Dress me up. Robert & Daisy 604c3f4b02adac5cab55327ed1a075972aab5102
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Dress me up. Robert & Daisy E07bf51c55cca8ea290af315433a58f102027b5b
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Dress me up. Robert & Daisy 03ac448209ad0691f35be09e3895d7ea46df208b
TémanyitásRe: Dress me up. Robert & Daisy
Dress me up. Robert & Daisy EmptyCsüt. Feb. 23, 2023 6:33 pm



Daisy & Sinclair
-Ez a beszéd. Szeretem a megállíthatatlan embereket.-Mosolygott a lépcsőn felfelé menet, miközben hallgatta a bókot. Elégedetten legyintett bele hajába.
-Ah, köszike. Igyekszem. Lehet az a fajta emberke vagyok, aki még egy hajléktalan rucijában is dögös lenne.-Viccelődött, bár egy pillanatra elképzelte, amitől kirázta a hideg.-Oké, akkor ezt a képet most igyekszem elfelejteni.-Legyintett elengedően és ki is űzte fejéből a kopott ruhák képét.
A művész úr teret engedett a ruhákat nézegető hölgynek, de nem lepte meg a választása. Valahogy számított rá, hogy a lilát fogja választani. Nagy meglepetés nem érte.
Elégedett mosollyal szemlélte, ahogy a nő a ruhák közt válogatott. Örült neki, hogy sikerült ennyire jól eltalálnia az ízlését. Bár önmagában soha nem kételkedett, inkább azon múlt, hogy az épen aktuális megrendelőn milyen cipő van. Bár nem csak az övé az érdem, hiszen a tervező nem sokat ért a varrónők és szabászok nélkül, épen ezért Robert elég kiemelkedő béreket addot, de tény és való volt, hogy minden a tervező asztalon születik meg, így végső soron a fő érdem mégis csak az övé volt.
Kulccsal kinyitott neki egy ajtót, amin ha bement zavartlanul tudott öltözködni.
-Parancsolj szivem. Öltözz át, aztán mutasd szépen, hogy áll rajtad.-Mosolygott.

Sinclair ép ezt viseli

credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dress me up. Robert & Daisy
Dress me up. Robert & Daisy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Dress me up. Robert & Daisy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» say yes to the dress // Becca & Ophelia
» Robert Hamilton
» Robert & Brooke ¬ Only ask for, if you need me
» Robert & Arabella
» Robert & Lilyan - halálos játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: