New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 18:02-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:36-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:30-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:28-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 16:45-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 16:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 16:30-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 16:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Gemma Jenkins
TémanyitásGemma Jenkins
Gemma Jenkins EmptyPént. 13 Jan. - 22:46
Gemma Jenkins
Lélekben felnőtté válni éppen olyan nehéz, mint lélekben megmaradni fiatalnak.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Gemma Jenkins
Becenév
Gemma
Születési hely
Sydney
Születési idõ
1994.06.28.
Kor
28 éves
Lakhely
Most New York
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Kapcsolatban
Tanulmányok
Kereskedelem és marketing
Foglalkozás
Szociális munkás
Munkahely
Jenkins & Jenkins - Saját szociális intézmény, nehézsorsúak segítésére, több szociális intézménnyel dolgozunk együtt
Hobbi
Szörfözés, napozás, olvasás

Csoportom:
Üzlet

Jellem
Rettenetes kamasz voltam, sosem értettem a szüleim miért dolgoznak annyit és ezért én miért vagyok háttérbe szorítva. Lázadtam, nem értettem a tetteiket, így mindent megtettem, hogy velem foglalkozzanak. Szerintem minden tini ilyen, mindenki azt akarja, hogy ő legyen az első és egyetlen akivel a szülők foglalkoznak, nyilván nem érdekelt, hogy a két bátyám is létezik, eleinte ők voltak a támaszaim, majd beszippantotta őket a családi vállalkozás. Nem mondok újat, ha azt mondom lázadó típus voltam, pedig ma már elképzelhetetlennek tűnne ez rólam. Állandóan buliztam, pasiztam, ittam, persze keretek között, mert mindezek mellett rettentően jól neveltek a szüleim és mindennek határokat tudtam szabni a lázadásom alatt is. Az agyamban mindig működött egy gát, ami miatt sosem keveredtem botrányba, nem estem teherbe, nem vesztem el részegen Ausztráliában. Kiváló nevelést adott nekem a családom, amiért ma már felnőtt fejjel nagyon hálás vagyok. Az egyetemi éveim alatt, elkezdtem időnként belekukkantani a vállalkozásunkba, amit még a nagyapám hagyott rá apámra, bár néha még ő is kiveszi a részét a munkából, próbálják a tesóimat és engem is kinevelni arra, hogy egyszer mi is vezessük ezt a nemes vállalkozást.
Miután kicsit benőtt a fejem lágya, rájöttem, hogy amit a családom tesz az csoda. Rászoruló embereknek próbálnak menedéket adni és segíteni nekik a talpra állásban, ez a céljuk, különféle szervezetekkel dolgoznak össze, ezen ügyködve. Számomra kinyílt a világ, amikor a felszínen kívül, jobban bele leshettem a munkásságukba. A lázadó lány hirtelen felszívódott, mélyen biztosan ott van még bennem, de nem szeretném ha felszínre törne. Egy ideje jobban érdekelnek engem is azok az emberek, akik nem élnek olyan életet mint én, törekszem a jóra, mindenkivel kapcsolatban.
Bár a szemléletem születésemtől kezdve jó volt, mindenkiben próbáltam mindig a legjobbat meglátni, a segítségnyújtás a véremben van, sosem mentem el senki mellett ha segítségre volt szüksége. Mint minden ember én sem vagyok tökéletes, rengeteg hibám van, mint például, hogy sokáig nem tudtam lojális maradni azokhoz akik közel kerültek a szívemhez, szerelmileg. Amikor még csak éppen felfedezni véltem magam sokszor tettem olyat amit megbántam, nagyon. MIkor felfedeztem, hogy legyen nő vagy férfi az illető ugyanolyan vonzalom van mindkettő felé, többfelé kacsingattam, pedig volt aki szeretett engem. Nehezen tudok bízni, ennek semmi különösebb oka nincsen, de magamból indulok ki, hiszen mára már ebben is fejlődtem, de régen minden szemrebbenés nélkül mentem egyik virágról a másikra, nem érdekelve azt, hogy megbántok bárkit is.
Emellett nem tudok főzni, imádok úszni, de utálom az esőt, de a szivárvány az egyik kedvenc látványosságom, jelenjen meg bárhol. Rendkívül színes egyéniség vagyok, akinek minden apróság boldogságot tud okozni.
2 éve komoly kapcsolatra adtam a fejem, ami azt jelenti, nincs kikacsingatás, már mindent kipróbáltam ami érdekelt testileg, lelkileg pedig most értem meg erre, így úgy éreztem kapcsolok egyet és az életem felnőtt korszakába lépek. Agyilag még nehezen megy az átállás, de már nagyon jó úton haladok, már bőven benne vagyok a korban a gyerekvállaláshoz, de nem állok még készen. Szeretnék minél több embernek segíteni itt New Yorkban is, és kiterjeszteni ezen a kontinensen is a felmenőim munkásságát, addig csak élek, fejlődök, mert mindig van hova érzelmileg, értelmileg.

Avataron:
Claire Holt

Múlt
Szerintem mindenki ismeri azokat a lányokat, akik mindig csinosan öltöznek, mindig a legnépszerűbbek az iskolában és emellett nagyon gazdagnak születtek. Hello Világ ez voltam én, unalmas és elcsépelt egy élet, mert egyáltalán nem egyedi, sablonos volt nagyon sokáig. Bejutottamegy egyetemre, amit igazából a szüleim akartak nekem, én tovább sem akartam tanulni, de végül milyen jól tettem, az egyetem után felfordult az életem. Elkezdtem jól “viselkedni”, odáig sem voltam rossz ember, de innentől elkezdett érdekelni a világ és más emberek élete.
A szüleimnek több cége is van, főleg a technika világa az, ami körül dolgoznak, de a legnemesebb feladat, amit szerencsére megörököltem tőlük az mások segítése. Apám is beleszületett ebbe az életbe, a nagyapám nagyon jó nevelésben részesítette, nekünk sosem kellett nélkülöznünk, pontosan ezért az egész családom arra törekedett, hogy másnak se kelljen. Szociális intézményekkel vették fel a kapcsolatot, ahol tudtak segítettek, adományoztam gyűjtöttek és ez már családi örökséggé vált. Anyám csak belecsöppent ebbe a világba, de egy ilyen életet azért elég könnyű megszokni. Ott van a gazdag élet, és közben mégis jót teszünk, igyekszünk szebbé tenni a világot. Jelenleg csak Ausztrália berkein belül ténykedik a család, de a testvéreim, két bátyám, igyekszik ezen a fronton helyt állni én már nem kellettem arra a kontinensre. Annyi helyen éheznek még és várnak segítségre, hogy megalapítottam a saját cégem. Persze szülői segítséggel, de ezt sosem szégyelltem, hogy közük van ahhoz, ahogy én élek, és segítenek beindítani ezt a szép vállalkozást. Az nem igaz, hogy a szüleim pénzén élek, mivel programozók és egyéb technikai zsenik között nőttem fel, programozóként is dolgozok cégeknek, de az igazi állásomnak a vállalkozói munkámat tekintem, ahol törekszem a világot jobbá tenni. Ezért is költöztem New York-ba, az is azért fontos mert nem csak emiatt, ez csak a másodlagos oka volt. Úgy éreztem anya országomban elég jótét Jenkins él, és terjeszkedni kell, a segítség mindenhol elkel. A fő oka, azonban a szerelem volt, sokáig nem tudtam magam benne tartani egy
kapcsolatban sem, mindig akartam valami újat, valami vadabbat, mert mindent ki akartam próbálni. A sok jó cselekedetet előtt én roppantul más ember voltam. A szemléletem 180 fokos fordulatot vett egyetem közben, amikor is elkezdtem a szüleim egyik jótékonysági szervezetén belül ténykedni. Előtte pontosan olyan voltam, mint minden hülye filmben a szőke tini lányok. Elkényeztetett és nem érdekelt más véleménye, sem élete. Már nagyon bánom azokat, amiket akkor tettem, de hiszem, hogy a fejlődésemhez kellettek azok az évek.
2 éve élek együtt a szerelmemmel, a legjobb barátommal és remélhetőleg leendő gyerekeim apjával. Nehezen ment nekem a kezdet, nehezen határoztam el magam egy ilyen kapcsolat mellett, mert túl messzinek tűnt. De a szüleim ebben is támogattak lelkileg, az ő ötletük volt a New York-i jótékonysági cég létrehozása, ahol segíteni tudok főleg az egyedülálló anyákon, akiknek nehéz a megélhetés. Ebben a munkában is nagy segítségemre van Sky, bár ő is számítógépek vonzzák jobban ez embereknek is nagyon szívesen segít.
Az ausztráliai életem nagyon hiányzik, de az életem már itt van, imádok itt élni, de nehéz a bátyáim nélkül. Régen mindenben számíthattam rájuk, még akkor is amikor egy igazi ribanc voltam velük. Szeretem őket és boldog lennék ha együtt lenne a család, de tudom, hogy neki máshol van az életük, a családjuk, így megpróbálok én itt alapítani egy családot, Sky-al karöltve, mert vele tényleg el tudom képzelni csodás életem fennmaradó részét.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Gemma Jenkins
Gemma Jenkins EmptyVas. 15 Jan. - 19:34
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Gemma!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Sajnos, -vagy nem sajnos- a családot amibe beleszületünk nem válogathatjuk meg. Ők ott vannak nekünk fogantatásunk pillanatától kezdve az élet végéig. Te viszont a szerencsésebbek közé tartozol, mert egy olyan családba születtél bele, aki egzitenciát, jövőt, szeretetet és erényeket adott neked. Nagyon ritka és igazán nemes gesztus, amit a családoddal együtt tesztek a rászorulókért, azt hiszem többünk nevében mondhatom, hogy több olyan ember kellene, mint a családotok.  Gemma Jenkins 3874598021
Kamaszként minden gyerek szereti feszegetni a határokat, szerintem azért, hogy a szülő ne merjen hátradőlni és megnyugodni, hanem tudja, hogy még feladat vár rá, még valakinek egyengetni kell az útját, és biztosan a két testvéred után már mindenre fel voltak készülve.  Gemma Jenkins 3673325056 Bár szó mi szó, a lányok tudnak meglepetéseket okozni a szüleiknek :DD Azért ne ostorozd magad, mert fiatalon éltél, és tapasztalni akartál, szerintem jobb még idejében feszegetni a határainkat, cserébe mostmár tudod, hogy mit és kit akarsz.
Nagyon drukkolok, hogy a mi nyüzsgő városunkban is sikerüljön a szervezettel tevékenykedned, hogy sikerüljön a lábadra állni és bejöjjenek a számításaisd a párkapcsolatodban is Gemma Jenkins 4146035580
Színt és rangot admin ad, addig is foglalózz és érezd jól magad Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Gemma Jenkins 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Gemma Jenkins 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Gemma Jenkins 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Gemma Jenkins 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Gemma Jenkins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julia Jenkins
» Stephanie Jenkins
» Gemma Simone Auteberry
» Ronan and Gemma ~ making the day exciting
» The reunion of Broken Parts- Aiden & Gemma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: