New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Dina Estella Vincent
TémanyitásDina Estella Vincent
Dina Estella Vincent EmptyVas. Jan. 16 2022, 18:33
Dina Estella Vincent

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Dina Estella Vincent
Becenevek:
Dinus, Didi
Születési hely, idő:
Chicago; 1994.08.06.
Kor:
27
Lakhely:
France, Annecy
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
attól függ ki kérdezi
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Az élet iskolája, ha úgy tetszik, akkor a nagy univerzum tanított
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
konyhai kisegítő, de az étterem nevét nem jegyeztem meg, az olasz nem a szívem csücske
Ha dolgozik//Munkahely:
Matteo féle étterem senyvedős konyhája
Hobbi:
táncolás, főzés, random kajaspotok keresése, repülés, plüsspingvinek gyűjtése
Play by:
Nina Dobrev

Jellem
Dina az a fajta lány, aki nem szereti, ha megmondják neki mit csináljon. A gimnázium befejezése óta keresi önmagát, meg azt a fránya hivatástudatot. Rengeteg helyen fordult már meg, mint hostess, szállodai recepciós, repülőtéri pakoló, barista és most a legújabb hóbortja a konyhai kisegítő. A főzéssel ismerkedő fázisban van, eddig a youtube és néhány „sztár séf” ötletei adtak lendületet, hogy becsábítsák a konyhába. A kísérletezéssel nincsenek gondjai, kifejezetten szeret valami újat alkotni. Bátorságra vall, hogy szereti a csípős ételeket, meg a magassági tartózkodást is. Az édesapja pilóta, így nem véletlen eme szerelmi vallomása a repüléssel kapcsolatban. A szülei szabados életmódjából tanulva inkább mondja magát digitális nomádnak, mintsem valami földhöz ragadt fiatalnak. Nem is olyan régen elhatározta, hogy utazási vlogot fog indítani, ha végre elhagyja a francia Riviérát.

Makacssága nem ismer határokat, borzalmasan nehéz természet, de a látszat ellenére könnyedén létesít új kapcsolatokat. A barátokat sokra értékelik szerinte, amolyan magányos farkas, nem igazán mondhatja el, hogy lett volna igazi barátja/barátnője. A lányokkal a fiúkon kap össze, vagy a hiányos csajos viselkedésen. Nem szeret sminkelni, sem a divatnak megfelelő ruhákban feszíteni, előnyösebbnek tartja a sportos és a kényelmes öltözékeket. A cipőkben viszont már elég szép gyűjteményt halmozott fel (sportos vonalon marad a Nike, Vans és társai márkákkal). A veszekedés királynője, mindenbe beleköt, még az élő fába is, ha nem tetszik neki valami. Minden hiedelemmel ellentétben a jég hátán is megélne. Nagyon kevés alkalommal látogat haza, a szülei kétlaki élete meg ugye a válás óta ez amolyan szokványos dolog maradt. Annecy-ben laktak a nagyszülei és most az ő lakásukban veri el a napot, ha nem éppen valami hajmeresztő hülyeségem töri a fejét.

Egyetlen akadályozó tényező az a ritka vérképző betegsége, melyről még nem kapott papírt, de gyakran törnek rá a spontán ájulások, a napokig tartó halálos kimerültségek. A B12 vitamint úgy majszolja, mint más a csokit, ha éppen leesik a szervezetében lévő szint.

Szeret viccelődni, és csipkelődni is, ha már csendben marad ott nagy baj van. Így adja a világ tudtára, hogy utál valakit, vagy nincs kedve a társasághoz. Rossz alvási szokásairól híres, ezért nem javallott a szomszédi viszony, ha nem akarsz hajnalban arra ébredni, hogy a bútorokat az egyik szobából a másikba tolja át.

Anne Dupont – Édesanyám a régészet királynője, a felelősség mintaszobra…ja nem. Minden hónapban egyszer minimum meglátogat, most éppenséggel az ő szülővárosában lakom, hogy megtaláljam önmagamat. Anya most…azt hiszem Görögországban van, vagy mégsem?

Gabriel Vincent – Édesapám a pilóták gyöngye. Minden héten utazik, sokkal kevesebb ideje van, mint anyának, emiatt ritkábban is látom őt, de ez nem jelenti azt, hogy a virtuális világ ne segítene be nekünk, mert a vasárnapi szeánszunk az örök a számítógépek sűrűjében. Apa imád fotózni, hashtag képekben üzenünk egymásnak, ha többre nincs idő. Na és ő…ja hajnal van még, de New Yorkban van.

Múlt
Tudják, mindenkinek megvan a saját nemzetisége, de mi van akkor, ha én nem tudom eldönteni, hogy melyikhez tartozom? Ez egy fura történet kezdete, de mi lenne, ha belecsapnánk a lecsóba, és elmesélném, hogy honnan erednek a gyökereim…nos akkor repüljünk el egy messzi galaxisba, amit úgy hívnak, hogy az Egyesült Államok, és Chicago. A szeles város sok mindenkiről híres, sorolhatnám napestig a neveket, de itt két idegen mennybéli egymásnak esése az igazi legenda, és az, amivé ez a két szerelmes vált annak idején. Gabriel Vincent a délszeg belga pilóta, és a hazafelé tartó ifjú archeológus Anne Dupont tekintetének találkozása sok jövőbeli sorsot döntött el, többek között az enyémet is. Így születtem meg én, a kis, és cserfes Dina Estella Vincent, aki egyszerre vallja magát belgának és franciának is. Borzalmasan nehéz helyt állni, és két állampolgársággal tengődni a hétköznapokban. A két ellenpólusom rendkívül ért ahhoz, hogyan kell egyszerre agyilag leszívni, és a szomorú pillanatokban feldobni. Egyke gyermekké avanzsálódtam, miután kiderült, hogy ez a két igencsak hagyományőrző, de személyiségben mást oldalt képviselő egyed nem fér meg egy dudában. Apa bohókás, és életkedvelő, a fellegekben érzi igazán otthon magát, nem retten vissza a kihívásoktól, miközben anya megfontoltabb, a régészet megszállottja…azonban egyben hasonlítottak. Egyikük sem tudott lemondani a munkájáról, és az álmai teljesüléséről. A delírium mámoros köde sem feledhette el velük, hogy kik is ők valójában, és ez a teher, mit jelent. Súlyos traumát okozott nekem is, hogy bejártam a fél világot, és az egyik hétvégét éppen az ausztrál tengerparton, a másikat meg valahol Kambodzsa eldugott ősi romjai között töltöttem (Vicc, mert imádtam utazni). A talpraesettségem ezután már borítékolható volt, a szende kislány bőréből kibújtam. Érdekességképp elmesélhetem a nagyérdeműnek, hogy folyékonyan beszélek franciául, németül, olaszul, angolul, spanyolul, és három majdnem kihalt nyelven is. Az édesanyám nyelvérzéke dübörög az ereimben, nem félek a kihívásoktól, sem a veszélyes környezettől. A bátorság a DNS-embe van kódolva, akár a konyhaművészeti tudásom, és a magasságoktól való félelemhiánya. A röghöz kötöttség, az igazi otthon fogalma számomra minden másban, de nem országban mutatkozott meg. Mindig is magamnak való voltam, öntörvényűen nevelkedtem, a szüleim egy percig sem biztattak arra, hogy fogjam be a számat. Nyersen őszintén tálalom, ha nem tetszik valami, nem szeretem, ha előítéletesen állnak hozzám, becsülöm azokat az embereket, akik ki merik mondani a gondolataikat, és elém állnak, ha nem értenek egyet az én véleményemmel. A problémamegoldó képességem tökéletes, a szarból is várat építek…és ez nemcsak mendemonda. Egyszer egy törökországi ásatáson unatkoztam anya mellett, és az állati ürülékből építettem egy nagyszerű felhőkarcolót. Anya totálisan kiakadt, de nekem dagadt a büszkeségtől a mellkasom. Néhány rövid titok még rólam:
- Két tetoválásom is van, az egyik a fenekemen, a másik az oldalamon, és ezek mind feliratok, egy indiai és egy japán mondással.
- Élek-halok a sushiért, és a tengeri herkentyűk bármelyik formájáért.
- Nem szeretem a pizzát…jöhet a megkövezés.
- Nagy állatbarát vagyok, de inkább az egzotikus fajokért rajongom, így nem csoda, hogy tartok egy kaméleont odahaza, akit Pascalnak neveztem el (megártott a mesemaraton).
- Nem bírok megülni egy helyben, ez azt jelenti, hogy még nem találtam meg életem munkáját, de voltam már villanyszerelő, taxisofőr, és az új hobbim a főzés.
- Bármiből képes vagyok főzni, még homokból is!
- Miért éppen Annecy? Na, nem éppen, mert a nyugalomra vágytam volna, de itt éltek a nagyszüleim, és úgy éreztem, hogy magamba kell szívnom az ősi kultúrát anya családi ágáról.
- Egyszer lovagoltam már elefántháton.
- Imádok énekelni, és közben a fenekemet rázva sütni.

mind álarcot viselünk
Dina E. Vincent
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dina Estella Vincent 45de4095161b2de57d050c537fcb2b6c
Dina Estella Vincent B0bb187bf47529e454543d5003f9cae5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Dina Estella Vincent Tumblr_inline_pkwa455MCd1ts1epz_250

Dina on the road
★ családi állapot ★ :
nothing important
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Dina Estella Vincent Tumblr_plszwrNS4N1vj89djo2_250
★ foglalkozás ★ :
konyhai kisegítő
★ play by ★ :
Nina Dobrev
★ hozzászólások száma ★ :
18
★ :
Dina Estella Vincent GranularPersonalDog-max-1mb
TémanyitásRe: Dina Estella Vincent
Dina Estella Vincent EmptyKedd Jan. 18 2022, 13:47
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Dina!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Elég izgalmakkal és kalandokkal teli gyerekkorba volt részed ahol a szüleid által lehetőséged nyílt megismerni a világot egy egészen más nézőpontból. Emiatt érthető, ha ezt követően a magánéletedbe is a folyamatos változásra vágysz, pontosabban arra ami folyton felszínen tartja az érdeklődésedet. Mindig azt mondják nehéz megtalálni azt az egy úti célt, amiről nem térünk le, de aztán jön egy nagyokos és rácáfol erre, mi meg ott vagyunk, hogy ez is csak egy kifogás volt a többi közül és talán ideje lenne nekünk is leragadni egy mellett. Egyszer olvastam, hogy a popcorn pattogtatás folyamatában mindig maradnak olyanok a tál alján amik nem pattogtak ki, de második nekifutásra már nekik is összejön, csak kellett még egy kis noszogatás. Szóval mindenki a maga idejében leli meg mi akar lenni, ha egyszer hivatalosan is lovaggá felnőtté ütik. Te viszont hagyod, hogy a dolgok magukkal sodorjanak és addig is élvezed ami ezzel jár.  Very Happy
Nem egy bátortalan kislány vagy, ez pedig tetszik. Megvan a magad véleménye, amit nem félsz hangoztatni és kiállni az igazadért, ha a helyzet úgy kívánja. Jó dolog, ha képesek vagyunk magunkra is támaszkodni és téged a jellemed alapján egy ilyen nőnek látlak.
Ugyan az élet mindig okoz némi bosszankodásra alkalmas meglepetést, de kétlem, hogy ezzel te ne tudnál majd megküzdeni. Az már most látszik, hogy aki úgy dönt az életed részévé válik, annak nem árt a gatyáját felkötnie, mert melletted biztosan nem unatkozik majd. Kíváncsian várom, hogy mit hoz számodra a jövő. Dina Estella Vincent 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dina Estella Vincent A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dina Estella Vincent D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dina Estella Vincent 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Dina Estella Vincent
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Estella York
» Estella Faith York ~ my unbiological sister
» Dina J. Hughes
» Dina Marquez
» Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: