New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 103 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 08:36-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 08:31-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 08:30-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 08:30-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 08:16-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 08:14-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 08:11-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:51-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 07:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után
TémanyitásZachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után EmptySzer. Júl. 01 2020, 14:25
A reptérre megérkezve veszem csak észre, hogy senki sem vár tárt karokkal. Jellemző, de nem is fogok ezért könnyeket hullajtani. A bőröndömet magam után húzom, kifelé tartva a reptérről, hogy végre fuvart szerezzek és haza menjek a régi szobámba. A szívem meglehetősen szaporán dobog, ahogy leintek egy taxit és bemondom az úti célt. Izgatott vagyok, hogy végre visszakapom a régi életemet, mellé társítva egy újat. Lakás kulcsom az nincs, mert apám annak idején elvette tőlem, ahogy a mobilomat is. Jut is eszembe, azt még vissza kell szereznem.
Az ajtó előtt állok és nagy levegőt fújok ki magamból. Csengetek, de semmi. Megforgatom a szemeimet és újból próbálkozok. Semmi... Ne már, le akarom raknia a bőröndöm és a nővéremet is meg akarom keresni még ma, mielőtt a cégnél jelentkeznék az első munkanapomon.
Csengetek megint és végre motoszkálást hallok bentről. Na csak, hogy felkeltél drága anyukám. Nyílik az ajtó és anyám épp nyárias ruhában áll előttem, kesztyűs kezében a kerti kis ásó. Mióta kertészkedik? Vonom fel egyik szemöldökömet, ahogy végig nézek rajta, de mielőtt bármit is mondanék, magához ragad.
- Drága fiam! – Hangjában megkönnyebbülést érzékelek, valószínűleg azért, mert újból láthat. Nos, én nem viszonozom ezt az érzést, főleg azért, mert ő pontosan tudta, hogy mit tervezett apám már a bíróság előtt.
- De jó, hogy újra itthon vagy! Na ne állj ott, gyere be! – Veszi ki a kezemből a bőröndöm és húzza be, de a kezét nem veszi le a karomról egy pillanatra sem. Milyen nyálas, érzelgős ez a találkozó. Nem a börtönből jöttem, csak a puszta közepéről. Mellesleg, meggyőzhette volna apámat, hogy visszajöhessek, de gondolom eszébe se jutott ez.
A nappali közepén állok, az utolsó hely, ahol voltam ebben a házban, mielőtt száműztek. Csak sóhajtok egyet, fura, hogy megint itt állok így... Apám nélkül...
- Dina merre van? – Fordulok hátra és nézek rá anyámra, akinek a vigyort nem lehet az arcáról lemosni. Oké, tényleg örül nekem, hogy lát, látom a szemeiben, úgy csillognak, mint egy gyémánt.
- Ő már elköltözött. Össz... – Hallatlan, amit mond. Mi az, hogy elköltözött? Vágok a szavaiba, mielőtt bármit is tudna mondani.
- Hova? – Csak ennyit nyögök oda hozzá és egyből visszamegyek a bejárati ajtóhoz. Miután megtudtam a címet, mindent hátrahagyva kaptam le a kocsi kulcsot az akasztóról, ahol szoktuk tartani. Valamit még mondott, de nem figyeltem rá, kit érdekel. Látni akarom Dina-t most azonnal. Beszállva a kocsiba, bedugom a kulcsot a lyukba és indítok. Kitolatok a feljáróról és célba veszem drága nővérkém házát. Közeledve a címhez, egyre jobban kezd a szívem verni a mellkasomban.
Megérkezve a kiszállok és rágyújtok egy cigire. Lenyugtat és kell is most, hogy összeszedjem magam. Eldobom a csikket, eltaposokm, majd kifújom a bent tartott levegőt és már az ajtója felé robogok. A kert kaput finoman a lábammal megtolom, és meg sem állok a bejáratig. Megnyomom a csengőt és várok, hogy ajtót nyisson, már ha itthon van.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után EmptySzer. Júl. 08 2020, 16:25

Zacky & Diane
Long time no see
- Benjamin Liam Miles! Ha még egyszer szembe köpöd velem a zöldborsót mindenre esküszöm ami szent, hogy éhesen fogsz lefeküdni! idegesen törölgetem  le, már legalább negyedik alkalommal az arcomra köpött gyerekkaja maradványait. Benji értetlenül pislog rám azokkal a hatalmas, barna őzike szemeivel, miközben öklét éppen megpróbálja eltüntetni a szájában. Már egy ideje fogalmam sincs arról, hogy ez a gyerek csak szórakozik velem vagy egyszerűen csak unatkozik. Mennyivel könnyebb volt akkor, amikor még csak tejecskét evett, leszámítva, hogy böfizés közben néha itt-ott lehányta a a pólómat vagy éppen a hajamat sokkal, de sokkal könnyebb dolgom volt vele. Csak arra kellett figyelnem, hogy nagy mohóságában ne fulladjon meg, ja, és akkor még nem válogatott. Bíztam abban, hogy kevésbé lesz finnyás a gyerekem, mint amilyen én vagyok, de úgy tűnik, hogy minél jobban nő, annál kevesebbet eszik, komoly fejfájást okoz minden nap, hogy mivel töltsem meg a pocakját, még a végén megáll a növésben.
- Anya kedvéért még egy kicsit egyél jó? kanalazok ismét a zöld, pépes ételből és a szája felé irányítom a kis műanyag kanalat. Makacsságért viszont neki sem kell a szomszédba mennie, összeszorítja ajkait és elfordítja a fejét. Megadóan felsóhajtok és visszaejtem a kanalat az etetőszék lapjára. Hihetetlen ez a gyerek.
- Remélem apádnak sikerül valamit leimádkozni a torkodon, mert én lassan megőszülök fiam. Tudom, elmondta már anya is ezerszer, hogyha igazán éhes lenne, akkor enne, de engem azért zavar, hogy a reggeli tejecske és egy negyed kekszes almán kívül alig evett néhány kiskanál zöldborsót. Az biztos, hogy legközelebb tízszer is átgondolom, hogy belevágok-e még egyszer az anyaságba. Félre értés ne essék, imádom a kisfiam, mindig mindent meg fogok adni neki amire szüksége van, de folyamatosan, újra és újra a nap minden pontyában azt érzem, hogy elbukom, mint anya. Ez a gondolat elég sokszor motoszkál a fejemben.
- Gyere te ördögfióka, játssz szépen! veszem az ölembe miután egy nedves törlővel letörölgetem a szájacskáját és leteszem a földre leterített pokrócra a játékai közé. Hátát kitámasztom a díszpárnákkal, mert néha még képes eldőlni és kezébe adom a kedvenc nyusziját. - Mindjárt jön anya is, csak feltakarítja a kupit utánad. azzal a mozdulattal már viszem is mosatlant a konyhába, hogy elmosogassak. A mozdulatsorban azonban a csengő idegesítő hangja szakít félbe. Nedves kezem az első kezem ügyébe kerülő konyharuhába törlöm. Fogalmam sincs, hogy ki érkezhetett ebben az órában, nem várok vendéget, Astonnak pedig van kulcsa és egyébként sem hallottam autót beállni a feljáróba. A fülem mögé simítok egy kósza tincset, ami a gyerekemmel való meddő vita következtében kibújt a kontyomból. Fülem tövében egy vékony zöld csík emlékeztet az ebédre, amit nem vettem észre különben így biztosan nem nyitnék ajtót.
- Igen? tárom ki a bejárati ajtót és érdeklődve mérem végig az idegen férfit. Néhány másodperc kell csupán amíg felismerem a nem várt látogatómat. Évekkel ezelőtt láttam őt utoljára, akkor még nem volt borostája és alacsonyabb volt nálam, viszont a tekintete szinte semmit nem változott az elmúlt hosszú évek során.
- Zacky!!!! Úristen, tényleg te vagy az? olyan hévvel vetem magam a karjaiba, hogy ha nem fog elég erősen talán mindketten eldőlünk. Hosszú évek óta most először ölelhetem magamhoz az öcsémet.. Eltávolodok tőle, hogy jobban szemügyre vegyem mennyit változott amióta nem láttam. Megférfiasodott és félelmetesen hasonlít az apánkra.
- El sem hiszem, hogy itt vagy. Gyere be! tárom ki előtte az ajtót - Anyánknál voltál? Biztosan nagyon örült neked! Nem is mondta, hogy hazajössz. úgy érzem magam, mint gyerekkorunkban, talán sosem mutattam ki eléggé, de mindig szerettem az öcsémet.
thx.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után EmptyVas. Júl. 12 2020, 17:57
Idegesen állok az ajtóban, az az egy cigi sem segített. A szívem majd kiugrik a helyéről, mert nagyon is hiányzott a nővérem, pedig nem kéne itt lennem, azok után ami történt. Annyira fura, hogy megint Queens-ben vagyok és végre minden ismerős és cseppet sem változott semmi. Az mondjuk eléggé ijesztő, hogy 6 év alatt nem változik meg a környék. Az ajtó nyílik és az ismerős hangra, csak még jobban ver a szívem, szinte már a torkomban érzem. Azt hittem, hogy már meg sem ismer, és nem tudom, hogy az jobb lett volna, mint az, hogy kiordítja az egykori becenevemet a világba.
- Ne hívj Zacky-nek, már nem vagyok 10 éves! – Morgom az orrom alatt, akkor becézett így. Most viszont már felnőtt férfi vagyok és nem lenne jó, ha bárki is tudomást szerezne erről. A hirtelen jött nekem esésre nem számítottam, így alig bírtam meg tartani őt, viszont a szuszt is mindjárt kiszorítja belőlem. Érzem, ahogy sípol a tüdőm, ahogy beszélni próbálok.
- Nem sokáig, ha így szorítasz… - Próbálok levegőt kapni, de azért nagyon is jól esik, hogy ennyire örül nekem, annak ellenére, hogy haragszok rá. Azért visszaölelem, de jobb lenne, ha ezt nem nyilvánosan az utcán csinálnánk, ahol mindenki lát, így a lehető leggyorsabban próbálok kiszabadulni. Nem kell sokáig noszogatni, hogy bemenjek, egyből belépek és azért a jól neveltség még mindig megmaradt bennem, így a cipőimet le is rúgom a lábaimról. Milyen kellemes idő van idebent, ez tetszik. A kérdésre egyből elkomorul az arcom, persze, hogy ott voltam. Onnan tudom, hogy merre is lakik most Dina.
- Voltam… - Gorombán csak ennyit morgok az orrom alatt. Ő rá is haragszok, hogy engedték apámnak, hogy elküldjön a világ végére. Egy valamit nem értek és azt nem is rejtem véka alá.
- Mióta kertészkedik? – Vonom fel kérdőn az egyik szemöldökömet, mert sosem volt a kertben, amikor gyerekek voltunk. Most pedig arra értem haza, hogy a kertből jött elő. Mielőtt bármit is csinálhatnék vagy mondhatnék, fókuszálni kezdek összeszűkült szemekkel Dina füle tövére. Valami van ott, így minden szó nélkül, kiveszem a kezéből a konyharuhát és letörlöm a zöld trutyit.
- Mi van, nem bírsz kulturáltan enni? Figyu már, csinálj már egy kávét aztán dumá… - Ejtem vissza a kezébe, majd hátrafelé menve, őt kezdem el nézni, miközben beszélek hozzá és a nappali felé tartok. Egy halk nyögés zavar meg, és beszéd közben meg is fordulva, észreveszem, hogy kiből is jött ki ez a hang. Le is tekintek rá és nem igazán tudom, hova tenni.
- Hát ez a törpe?! – Ráncolom össze a homlokomat, ahogy előtte állok. Nagy szemekkel néz, a szájába tömött nyuszi fülével, és szerintem én is hasonló kíváncsi szemekkel fürkészem a gyereket. Nem is tudtam, hogy mostanában bébiszitter lett az én drága nővérkém. Odamegyek az asztalhoz és átnézem az etetőszéket. Elég nagy “harc” lehetett itt az evést illetően. Képzeletben megrántom a vállaimat, majd leülök a székre. Az nem kerülte el a figyelmemet, hogy a gyerek folyamat engem bámul. Fogkrémes maradt az arcom vagy mi? Ne nézz már gyerek! Azért míg a nővérem nincs itt, megtörlöm a szám, csak a biztonsági kedvéért. Unalmamban egyik kezemmel az etetőszékkel kezdek el játszani, míg a másik kezemmel a fejemet támasztom az asztalon direkt a másik oldalra fordulva, hogy még véletlen se legyen a látóteremben a kiskölyök.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után EmptyCsüt. Aug. 13 2020, 12:28

Zacky & Diane
Long time no see
Azt hiszem azt mindenki tudja rólam aki ismer, hogy utálom a meglepetéseket. Legtöbbször olyan dolgokban részesülök ilyenkor, amihez egyáltalán nincs kedvem és rendszerint meg kell játszanom, hogy mennyire örülök, holott legszívesebben világgá mennék csak ne keljen ott lennem. Az öcsém hirtelen felbukkanása is a meglepetés erejével hat rám, ez viszont most olyan kellemes, mint harminc fokban egy gombóc jéghideg fagyi. Fogalmam sem volt arról, hogy itt van New Yorkban, vagy, hogy azt tervezi, hogy visszatér, de nagyon örülök a jelenlétének. Tényleg hiányzott már. Örömmel, de azért hatalmas bűntudattal ölelem őt magamhoz, én magam is jóformán gyerek voltam még amikor apánk elküldte őt, de ez még nem mentség arra, hogy halála után sem kerestem fel. Azt hiszem megszoktam, hogy nincs a közelemben és nyugodtabb voltam, hogy nem kell még rá is vigyáznom, így is van bőven amiért aggódhatok minden nap. Tiltakozását hallva elmosolyodom és elengedem, hátrálok néhány lépést tőle, hogy szemügyre vehessem.
- Azt látom, nagyon sokat változtál! de azért számomra mindig az a kisöcsi marad, aki a rajongásával már az őrületbe kergetett, de akit mindezek ellenére imádtam.
- Nekem akkor is Zacky vagy, kortól függetlenül.
El tudom képzelni anyánk örömét, nagyon megviselte az, hogy nem lehet mellette mindkét gyereke. Sokat beszélt Zackről és néhányszor apánkra is megpróbált hatással lenni, de amit az öreg egyszer a fejébe vett abból nem lehetett kizökkenteni.
- Apánk halála után kezdte el gondozni a kertecskéjét. hervad le a mosoly az arcomról miközben beszélek. Én imádtam az apámat, szinte már bálványoztam és a haláli, na meg a titkok amik azóta is az életem részei megviselnek. Amennyire szerettem őt életében most pontosan ugyanannyira haragszom rá, mert belekényszerített ebbe az életbe és a hazugságokba.
- Az én nevem van az értelmező szótárban a kulturáltság alatt. nevetek fel őszintén miután letörölgeti Benji ebédjének maradékát az arcomról. Észre sem vettem, hogy ennyire megjelölt a kiskrapek. - Gyere, csinálok neked kávét. Hogy szereted? iramodok meg a konyhába irányába, azért az eléggé szomorú, hogy mennyire nem ismerem már a testvérem. Megtorpanok a mozdulatsorban. Tekintetem kérdőn járatom a fiam és a testvérem között.
- Te nem beszéltél anyával? biztos vagyok abban, hogy megtette volna, akkor édesanyánk elújságolja neki, hogy nagymama lett, hiszen imádja Benjit.
- Zack, hadd mutassam be neked Benjamint. sétálok oda a meglepődött gyerekhez, hogy az ölembe vegyem. - Benjamin Liam Miles, az unokaöcséd. Olyan sok mindenről kell beszéljünk egymásnak, annyira kimaradtunk egymás életéből, hogy őszintén, fogalmam sincs, hogy hol kezdjem. Benji szégyenlősen temeti arcocskáját a vállgödrömbe, csak szeme sarkából les néha a számára idegen férfi irányba.
- Azt hiszem sok mindenről kell beszélgetnünk. jegyzem meg hatalmasat sóhajtva, fogalmam sincs, hogy hogyan fogjunk neki ennek a beszélgetésnek, de újra meg kell ismernünk egymást. .
thx.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után EmptySzomb. Aug. 29 2020, 10:49
Hamar Diane házánál vagyok, és elég ideges, hogy ennyi év után újra láthatom a nővéremet. Az ölelése jól esik, de mivel nyitva az ajtó és mégis csak férfi vagyok, jó lenne ha ezt a jelenetet nem látná meg senki. Gyorsan ki is bújok az öleléséből, amint hagyja.
- Férfi lettem, mint láthatod! - Rántom meg a vállaimat, nem újdonság, hogy egy fiúból férfi lesz az évek során. Az tény, hogy mikor utoljára találkoztam vele, akkor még csak pelyhedzeni sem kezdett az állam, most pedig borostám van. Pont ezért is veszem magamra, hogy még mindig a gyerekkori becenevemen hív. Amikor gyerek voltam és felnéztem rá, akkor nem zavart. Valahogy elnyomta az iránta érzett rajongásomat, egészen addig amíg Ashton-nal össze nem jött. Remélem, azóta észhez tért és választott magának egy jobb srácot.
- Jellemző... - Sóhajtok egyet, de azért remélem, hogy mások előtt nem fog Zacky-nek hívni. Főleg nem a banda előtt, nem mintha az lenne a célom, hogy megismerje, illetve viszont lássa őket.
Nem lep meg, amit anyánkról mond, hogy mikor kezdte el a kertet gondozni. Valahogy sejtettem, hogy nem a házi asszony szerepében akar meghalni.
- Most végre van ideje azt csinálni, amit akar. Nem úgy, mint az mellett a zsarnok mellett... - Hangomon érezhető, hogy feszült vagyok és még mindig dühös apámra.
- És nekem nem volt az apám! - Végül csattanok fel, hogy ne többes számban hívja azt az embert. Nekem akkor megszűnt létezni, mikor elküldött az Isten háta mögé és megvont tőlem mindent.
- Feketén, egy cukorral! - Szólok utána, majd a nappali irányába megyek. Ekkor pillantok meg egy kölyköt, aki ugyanolyan érdeklődve pislog felém, mint én ő felé. Nem is tudtam, hogy legújabb hobbija, gyerekekre vigyázni. Erre kiderül számomra egy olyan dolog, amitől hevesebben kezd el verni a szívem.
- Nem. Elárulta a címed, még valamit mondott, mikor már a kocsinál voltam, de nem hallottam pontosan. Azt jöttem ide. - Rántom meg a vállaimat, gondolom ezt akarta közölni velem a drága édesanyánk, de azt már nem vártam meg. Hallgatom a bemutatkozást, mire kérdőn felszökken a szemöldököm. Nagyon ismerős a vezetéknév...
- Miles? Úgy, mint Ashton Miles?! - Szűkítem össze a szemeimet. Nem hiszem el, hogy még mindig megkeseríti az életemet ez a fickó.
- Te még azóta is vele vagy? Szültél neki egy gyereket? - Teljesen kiakadok, azt hittem azóta már régen mással van együtt és nem azzal a tökfejjel. Sóhajtok egyet, nincs beleszólásom az életébe és nem is tenném, de az én drága jó nővérkém igenis jobb férfit érdemel, mint Ashton. Jobban belegondolva, már azt se tudom, hogy miért haragudtam és haragszom még mindig a srácra, hisz nem is ismerem.
- Hát ja. Van miről. - Kevergetem a kávémat, ahogy a fekete löttyöt nézem, majd hirtelen felé fordulok, mielőtt bármit is tudna mondani.
- Mondjuk kezdetnek elárulhatnád, hogy mi a fenéért nem kerestél? Baromira kiváncsi vagyok a kifogásodra. - Alkarommal támaszkodok az asztalon, a másikkal pedig a szék háttámláján. Kérdőre vonom, biztos vagyok benne, hogy Ashton keze van a dologban. Mindig is el akarta tőlem szakítani a nővérem... Dühös vagyok rá, most már emlékszem.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után EmptyHétf. Szept. 14 2020, 18:27

Zacky & Diane
Long time no see
Nem várt hirtelenséggel bukkan fel Zacky az ajtóm előtt, nem számítottam arra, hogy látni fogom. Tudom, hogy sértett és minden oka is meg van arra, hogy haragudjon, de mégis jóleső érzéssel ölelem őt magamhoz. Legutóbb amikor volt alkalmam ezt megtenni még mindketten gyerkek voltunk, fura őt férfinek látni, az meg talán még furább, hogy ilyen sok év eltelte után végre ismét magamhoz ölelhetem.
A mérhetetlen öröm mellé, hogy láthatom őt azért hatalmas bűntudat is társul. Olyan sok mindenről kell beszéljünk, és bár nem akarok magyarázkodni neki, mentegtni magam mégis elő kell állnom az igazsság felével, mert megérdemli, hogy válaszokat kapjon. Apánk hatalmas titkot hagyott rám, amit még most sem sikerült teljesen feldolgoznom, de igyekszem eleget tenni az akaratának, így Zack sem szerezhet tudomást a bandáról vagy a testvéreinkről. Tudom, hogy mérhetetlen gyűlöletet táplál már így is az öreg iránt, ami...teljességgel jogos. Én sem éreznék másképp.
- Apa nem volt zsarnok. Csak jót akart neked. Sajátos módszerei voltak, de soha nem ártott volna egyikünknek sem. ennyi évvel a halála után is még mindig úgy érzem, hogy meg kell védenem őt. Nem volt mindig minden döntése észszerű, az öcsémmel kapsolatos dolgokat is kézelhette volna másképp, de tudom, hogy szeretett minket. Nekem ő volt a példaképem, nehéz hűtlennek, zsarnoknak és hazugnak gondolnom rá, pedig az igazság az, hogy a szerető apa felszíne alatt mindezen jelzők is igazak rá.
Rosszalló tekintettel mérem végig az öcsémet. Nem várhatom el, hogy ne haragudjon apára, de azt sem vagyok eltűrni, hogy tiszteltlenül beszéljen róla. Legalábbis ne az én jelenlétemben.
- Zachary, neked is ugyanolyan apád volt akárcsak nekem. Rossz döntést hozott amikor elküldött téged, de csak jót akart neked. Még akkor is, ha te ezt teljesen másképp látod. nem kidobta az utcára, nem hagyta magára, hanem olyan emberek közé küldte, akiktől mindent megkapott, tisztességgel nevelték és valószínűleg nem volt könnyű Zacknek, de mégsem lett teljesen kitaszítva a családból. Apánknak sajátos nevelési módszerei voltak. Nem titkolta azt sem soha, hogy én közelebb állok a szívéhez, talán azért, mert minden gyereke közül én hasonlítok rá a leginkább. Én is hajlamos vagyok a kemény szeretetet gyakorolni és biztos, hogy olyan drasztikus lépésre nem lennék képes Benjivel, mint apa a fiával, de ha nehéz döntéseket kell meghoznom, hogy a helyes úton tartsam őt, akkor meg fogom tenni. Azt is lehet mondani, hogy nekem jutott a rossz zsaru szerepe, és bár tisztában vagyok azzal, hogy talán nem én leszek a kedvence, de valakinek ezt a szerepet is be kell vállalnia. Mindennél jobban imádom a kis totyogómat de azt soha nem engedném, hogy letévedjen arról az útról, amin járnia kell.
Még mindig izgatottan haladok előtte a konyha irányába. Olyan sok kérdést szeretnék feltenni neki, olyan sokmindent kell elmesélnem és tudom, hogy az elmúlt éveket nem tudjuk néhány óra alatt bepótolni, de szeretnék a lehető legtöbbet beszélgetni vele. Furcsa, már-már rosszalló tekintettel mérem végig ismét. Szavait hallva felmerül bennem a gyanú, hogy édesanyánkra is haragszik, pedig az egész történetben ő a legártatlanabb.
- Ne büntesd anyád az apánk bűnei miatt. ő sosem mondott volna le egyikünkről sem. Tisztán emlékszem, hogy milyen hosszú ideig könyörgött apának, hogy meggondolja magát, de az öreg, ha a fejébe vett valamit tántoríthatatlan volt és senki nem tudta megtörni az elhatározását.
Nem akarom már az első percekben elijeszteni magam mellől az alig visszakapott öcsémet így visszanyelem azokat a szavakat amik kikívánkoznak és inkább elvonulok kávét készíteni. Mindenféle gondolatok és érzések kavarognak bennem, szavakkal ki sem tudnám fejezni, hogy mi játszódik le bennem. Egyszerre vagyok boldog és rémült, izgatott és feletébb ideges, egyszerre szeretném elmesélni neki az életem történetét és kérdéseket feltenni, mindezek mellett pedig csak jó lenne magamhoz ölelni és jó ideig el sem engedni, hogy érezze mennyire szeretem és sajnálom. Néhány perc múlva térek vissza a fiúkhoz, átadom neki a kért kávét majd Benjihez sétálok, hogy az ölembe vegyem.
- Úgy mint Aston Miles. felsóhajtok szavait hallva. Nem értem, hogy miért ennyire dacos, miért haragszik Astonra és miért kell ennyire gyerekesen viselkednie.
- Gyereket is szültem neki és feleségül is mentem hozzá. felsóhajok. Nem tudom mi van a testvéreimmel, de mindketten tiszteletlenül beszélnek a férjemről és ezt egyszerűen nem tudom lenyelni.
- Azt mondtad, hogy férfi vagy, akkor úgy is viselkednél végre? Ne gyerkeskedj. Én megértem, hogy haragszol, de Aston az égvilágon semmit nem tehet arról ami történt. Én pedig nem valami tenyészló vagyok. Hozzá mentem feleségül, mert szeretem és van egy csodálatos kisfiúnk, akit te is imádni fogsz, ha egy kicsit félreteszed a sértettséged. veszek egy mélye levegőt a monológ befejezésével. Nem akarom kioktatni vagy elijeszteni, de azért nem vagyok hajlandó eltűrni mindent, bármennyire is örülök annak, hogy végre itt van velem.
- Ülj le kérlek. mutatok a kanapé irányába, én magam pedig helyet foglalok az egyik fotelben Benjivel az ölemben, aki még mindig kíváncsian fürkészi hatalmas szemeivel a számára idegen jövevényt.
- Amikor apa elküldött még én is gyerek voltam. Én is ugyanúgy, mint mindenki más elfogadtam az akaratát és beletörődtem abba, hogy neked így lesz a legjobb. Nehogy azt gondolod, hogy nekünk anyával sokkal könnyebb volt. Volt egy öcsém, akit egyik napról a másikra elvesztettem. Eleinte megpróbáltam kicselezni apát és keresni téged, de nem sikerült. Többször le is buktam előtte. Aztán...azt hiszem lefoglalt a saját kis életem, tudtam, hogy biztonságban vagy, reméltem, hogy boldog is. tekintetem egy pillanatra sem veszem le róla. Tudom, hogy bármit is mondok gyenge magyarázkodás csupán, a büszkeségét nem tudom megtörni. Idő kell neki, hogy megbocsásson, ha egyszer képes lesz rá.
- Azt hittem, hogy apa halálának hírére hazajössz majd, de nem tetted, szóval azt hiszem elfogadtam és abban a tudtaban éltem, hogy új életed van már és abba mi nem férünk bele. azt hiszem ezzel csak saját magam próbáltam nyugtatni, de megértettem volna, ha így érez.

thx.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után EmptyVas. Szept. 20 2020, 21:15
Fura újra látnom a nővéremet, mert az utolsó emlékem óta, igen csak sokat változott. Azt mondjuk nem sikerült elfelejtenie, hogy Zacky-nek szólítson, de a haja, az arca. Teljesen máshogy néz már ki. Ugyanúgy ahogy ő is másképp néz rám, úgy én is őrá. Nem akarok apáról beszélni, nekem ő nem volt az apám, elszúrta az egész dolgot, amikor elvitt a rokonokhoz. Még mindig hallom azt a csodálatot Dina hangjában az öreg iránt, csak azt nem értem, hogy miért.
- Nekem ártott! Elvette a tinédzserkorom, csak azért, mert az ő elképzelt idilli családjába nem fértem bele. Mit szólnak a szomszédok, ha megtudják, hogy mit tett a fia… Inkább száműzött csakhogy neki ne legyek útban. Mert a szomszédok véleménye szent… - Gúnyolódom, már úgyis mindegy, mert nem vetheti már a szememre, hogy mennyire nagy csalódás és szégyen vagyok a családnak. Ez a másik, amit nem tudok neki megbocsájtani, hogy meghalt. Még a szemébe akartam nézni, amikor visszajövök, és megmondani neki, hogy soha a büdös életben nem akarom többet látni és úgy ahogy ő engem, én is letagadtam volna.
- Jót akart? Kitagadott, ha ezt elfelejtetted volna, csak azért, mert egyszer hibáztam. - Forgatom meg a szemeimet rosszallóan, mert szerintem ő kimaradt egy részből, ami a bíróság után történt velem. Elég nehéz megbocsájtanom, hogy elvesztettem annyi évet az életemből, amiket hasznosan is tölthettem volna. Mikor anya kerül szóba, csak a méreg hallatszik a hangomon.
- Ő is tehet róla… Simán engedte, hogy az öreg elküldjön. - Haragszok rá és meg is feszülnek az izmaim. Ugyanúgy haragszok anyára, ahogy Dina-ra. Egyik sem tett semmit, csak nézték, ahogy apa betesz a kocsiba és elhajt velem. Ezt azt hiszem nem egy 5 perces beszélgetés fogja elfeledtetni velem. Úgy érzem, hogy mindketten cserben hagytak akkor. Meglepett vagyok a gyereket illetően, és hogy annyi év után még mindig Aston-nal van. Engem valahogy az esküvőről és az unokaöcsémről is elfelejtettek tájékoztatni, mintha megszűntem volna létezni. Azt érzem Dina hangján, hogy mennyire védi Aston-t, pedig nem is mondtam semmit rá, csak megjegyeztem.
- Nem gyerekeskedek! Ugyan miért imádnám? Semmi közöm hozzá… Nem is szeretem a gyerekeket. Zajosak, büdösek és rettentően idegesítőek. - Fonom össze a karomat a mellkasom előtt, ebből leszűrheti, hogy nem is akarok gyereket a jövőben. Fura látni, hogy az emlékezetemben élő tinédzserből most feleség és anya lett. Még emlékszem arra, mikor kicsik voltunk és állandóan egymás nyakán lógtunk, felnéztem rá, mentem utána, most meg? Teljesen eltávolodtunk és már nem is ismerem a saját nővérem.
Odamegyek a kanapéhoz, amire mutat, és helyet foglalok. Ez a momentum úgy hasít fel egy régi emléket, amikor ugyanígy a kanapén ültem, mikor apa közölte velem, hogy nincs maradásom a házban. Szinte nem is hallom, amikor mond, ahogy lejátszódik bennem a “halálos” ítéletem. Fújtatok, amikor meghallom a mondata végét.
- Ja, lefoglalt… Hát ez az, hogy lefoglalt… Aston foglalta le minden idődet. Hiába kértem tőled bármit, mindig az volt a kifogásod, hogy “most nem, mert Aston-nal találkozok”. - Változtatom el a hangom affektálva, majd folytatom. - Aston, Aston… Mindig csak Aston. Ő volt a legfontosabb az életedben és nem is érdekelt, hogy mi van velem… - Bukik ki belőlem a tüske, ami már olyan régóta bennem van. Már rég el akartam neki mondani, de sosem volt rá megfelelő idő, utána meg engem elküldtek otthonról. Már a vége felé nem tudtam vele megbeszélni a gondjaimat, ezért sem a szívem csücske Aston. De most, hogy ezt kimondtam, érzem, hogy megkönnyebbültem, a szívem is egy kicsit könnyebb lett, most nagy kő esett le róla. Sóhajtok is egyet, ez most kellett, senkivel se tudtam ezt megbeszélni. Féltékeny lennék Aston-ra, csak mert a nővérem nem foglalkozott velem annyit, mint elképzeltem? Nem is nézek rá, a földet pásztázom a szemeimmel, rosszul érzem magam, hogy ezt a nyakába zúdítottam.
- Én is azt hittem… Csak a te szentnek kikiáltott apád úgy rendelkezett, hogy nem jöhetek haza a halála után sem. És ezt a rokonok baromira élvezték, hogy kicseszhetnek velem. - Köszörültem meg a torkomat, de még mindig nem nézek Dina-ra. Lehet jobb lenne, ha most mennék, de úgy érzem, hogy földbe gyökerezett a lábam és a kanapéhoz ragadtam.
- Még mindig nem értem, hogy azok után amit tett, miért tudod még mindig bálványozni? - Felpillantok Dina-ra, sosem értettem ezt a szoros kapcsolatot apa és lánya közt, de talán most választ kaphatok tőle. Mindig is érzékeltette apa, hogy Dina a kedvence.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Zachary & Dina - Első találkozás hosszú idő után
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matt & Flor - Az első találkozás
» Baris & Flor - Az első találkozás
» Eredet: Rowan & Travis - Az első találkozás (2015)
» Talán, sok év után...
» Elle & Kyle - A találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: