New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 9:10 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 8:59 pm-kor
Meghan Montilio
tollából
Ma 8:51 pm-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 8:37 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 8:37 pm-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 8:09 pm-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 8:04 pm-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 7:49 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 7:06 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

girl power
Témanyitásgirl power
girl power EmptyKedd Júl. 09, 2019 7:20 pm
Jennie _____ - elkelt!


Play by:
Nicola Peltz
Születési hely:
New York
Kor:
18
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
hol kezdjem?
Csoport:
diákok
Történetünk:

Az első nap volt a suliban, és én máris tudtam, hogy barátok leszünk. Le sem tagadhatnád, hogy New York-i vagy, Manhattan ott van a véredben, a mesés gazdagságtól kezdve az Upper East Side minden intrikájáig.

A szüleid elváltak, anyád pedig azóta még két férjet lerendezett - most tart a harmadiknál. Kár, hogy valahol a második válás és a harmadik esküvő között kitalálta és azóta kötelességének érzi, hogy ő válassza ki neked a tökéletes férfit - szigorúan a New York-i elit legei közül, hátha a fiatal lovag mellé jár egy tehetős apuka is. A filozófiája, hogy három férjjel a háta mögött kellő tapasztalata van abban, hogy kiválassza számodra az igazit, természetesen a beleegyezésed nélkül.

Hetekbe telik veled időpontot egyeztetni ezekre a randikra, mert amiről anyukád nem tud, az az, hogy nagyon is tudsz magadnak választani. Újabban alig jelenik meg Mikey neve a telefonod képernyőjén, a Te arcodon máris győztes mosoly ül. Ha megjelenik egy bulin, száztíz százalék, hogy eltűnsz. Hogy eltűntök. Ismeri az összes történeted az unalmas vakrandikról, amiket anyád szervez neked és hajtja a versenyszellem, hogy ne legyen egy közülük.

Néha elgondolkodom, hogy talán csak azért élvezed ennyire a játszadozást, mert tudod, hogy anyukádnak nem tetszene a választásod.

/ Befejezem, mielőtt túlságosan hosszúra nyúlna a hirdetés és csak remélni tudom, hogy megtetszik a történet. Az alaptörténeten - de főleg Mikey szerepén - kívül nem igazán akartam megszabni semmit Jennie-vel kapcsolatban, szóval a jelleme, életcélja, minden egyéb rád van bízva.
Annak örülnék, ha a név maradna, mivel reagokban volt már emlegetve, az arc viszont csak javaslat, szóval ha Nicola helyett találsz valaki mást, vagy van, aki jobban tetszene, meggyőzhető vagyok.
Emellett persze bármilyen ötletet, kérdést, óhajt, sóhajt szívesen fogadok és hajlandó vagyok meghallgatni. Nagyon várlak, meg a PM-edet is. szívecske


Skye _____ - elkelt!


Play by:
Sydney Park
Születési hely:
New York (?)
Kor:
18
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero / bi / bármi
Családi állapot:
rád bízom
Csoport:
diákok
Történetünk:

Édesapád képviselő a kongresszusban, édesanyád pedig New York állam déli kerületének az egyik bírája. Te pedig az Ő tökéletes életük tökéletes gyereke vagy. Egyke vagy és igazi minta gyerek, amikor annak kell lenned. Jó jegyeket viszel haza, jogot akarsz tanulni, az etikett minden szabályát kívülről tudod, három nyelvet beszélsz és ünnepekkor még a zongora mellé is leülsz.

Legalábbis ilyen voltál, amíg egyik este arra nem értél haza, hogy anyád nem az édesapádnak szolgálja fel a desszertet - na meg magát -, hanem az egyik feltörekvő ügyésznek a bíróságról. Megesketett, hogy nem árulod el, hogy viszonya van, Te pedig belementél, különben anyád elintézné, hogy egy fityinget se láss a családi vagyonból.

Mégis elkezdtél a tűzzel játszani. Az elmúlt egy évben úgy igyekszel tönkretenni a tökéletes gyerek képét, ami kialakult rólad, hogy azt tanítani kellene. Az egész hétvégét bulikban töltöd, lemondasz minden programot, amire anyád el akar rángatni, és múlt héten még azt is elintézted, hogy a rendőrök őrizetbe vegyenek. Édesanyád is látja, mit akarsz elérni, így már lassan egy éve hivatásszerűen simítja el minden botrányodat, csak hogy apád figyelme ne terelődjön a tökéletes családra, ami egy éve széthullóban van.

/ Ha esetleg megtetszett Skye története, ne habozz és regisztrálj bátran!  girl power 2624752903 Semmi nincs kőbe vésve, így ha alakítanál rajta, vagy egyéb ötleted van hozzá, azt szívesen fogadom. A jelleme, életcéljai, motivációi mind a megalkotóra vannak bízva, azt persze mindenképpen szeretném, ha Skye és Isa jó barátnők lennének, tudnának az egymás életében zajló dolgokról.
A keresztnév megtartásának örülnék, mivel így volt emlegetve reagokban, de a vezetéknév abszolút oda van bízva. A PB-nek bár nagyon örülnék, de ha van job ötleted, benne vagyok a változtatásban is.
Emellett persze bármilyen ötletet, kérdést, óhajt, sóhajt szívesen fogadok és hajlandó vagyok meghallgatni. Nagyon várlak, meg a PM-edet is. szívecske


Ashley _____ -  elkelt!


Play by:
Haley Lu Richardson
Születési hely:
szabadon választható
Kor:
18
Lakhely:
mondjuk Manhattan (?)
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
lehetne bonyolultabb?
Csoport:
diákok
Történetünk:

Nemrég még Te voltál az új lány évfolyamon, mára már pedig olyannyira része vagy a kis klikkünknek, mintha pelenkás korunk óta ismernénk egymást.

Néhány éve költöztél csak New York-ba, eddig apáddal laktál és ez tökéletesen meg is felelt neked. Sosem szeretted anyádat, hiszen a születésed pillanatában lemondott rólad, csak mert a családja nem engedhette meg magának, hogy a tizenéves lányuk tönkretegye a jövőjét azzal, hogy fiatalon anya lesz belőle. Eszedben sem volt felvenni vele a kapcsolatot, hiszen nem csak rólad mondott le, hanem apád szívét is összetörte. Ő azóta sem felejtette el édesanyádat, hiszen minden nap, amikor rád néz, ő jut eszébe.

Aztán apukád előállt az ötlettel; mi lenne, ha a nyarat a városban töltenéd, hogy anyád enyhíthessen a bűntudatán és jóvá tehesse az időt, amit nem veled töltött? Nyolcszor mondtál nemet mindkét szülődnek, végül mégis beadtad a derekad, talán mert feltűnt mennyit jelentene ez apukádnak.

Az elején utáltál itt lenni. Aztán egyik nap anyukád elrángatott egy a családi üzlet miatt lényeges eseményre, amit az ismerkedés helyett a kiállított festmények nézegetésével töltöttél. És akkor lépett oda hozzád Ő, mind a huszonöt évével. Azt mondta hogy szebb vagy, mint a falon lógó műalkotás és hirtelen az egész este élvezetesebb lett. Kár, hogy a beszélgetéseteket éppen anyádnak kellett megzavarnia, még pedig egyetlen mondattal: Kislányom, látom megismerkedtél a vőlegényemmel.

Úgy érezhetted magad, mint aki alól kihúzták a szőnyeget, hiszen hogy lehet valaki, aki ennyire kedves és szellemes épp egy olyan nővel, mint anyád? Kíváncsi lennék apádnak mit mondtál, miért szeretnéd a városban folytatni a tanulmányaid és anyádnál maradni. Szerintem annak, hogy itt egyszerűbb lesz egyetemet találnod, nem sok köze volt hozzá.

/ Nem nyúzom tovább a történetet, így is épp elég hosszúra sikeredett a hirdetés, de ha már itt tartasz az olvasásban, remélem megtetszett az ötlet és hamarosan viszont látlak a regisztráltak között is.
Az alaptörténeten kívül tulajdonképpen Ashley-val kapcsolatban minden mást a megalkotóra bíznék - ha van más ötleted, esetleg változtatnál a sztorin, abba is benne vagyok.
Mint ahogyan a többieknél is, nála is szeretném, ha a keresztnév maradna (de persze lehet második név is), a PB pedig ebben az esetben is oda van bízva, Haley csak egy javaslat.
Emellett persze bármilyen ötletet, kérdést, óhajt, sóhajt szívesen fogadok és hajlandó vagyok meghallgatni. Nagyon várlak téged is, meg a PM-edet is. szívecske


Szabadon választható név - elkelt!


Play by:
Madelaine Petsch
Születési hely:
szabadon választható
Kor:
18-19
Lakhely:
mondjuk Manhattan (?)
Szexuális beállítottság:
hetero / bi / bármi
Családi állapot:
rád bízom
Csoport:
diákok
Történetünk:

Tudod, azzal a tehetséggel, ami neked adatott, remek színésznő lehetnél. A szüleidet azzal vádolják, hogy több millió dollárt sikkasztottak el a cégüktől, csak hogy fenn tudják tartani a Manhattanben elvárt színvonalat és luxust. Te pedig mindenkinek azt mondod, hogy Európába utaztak.

Kevesen tudják az igazat. Hogy egyik nap arra ébredtél, a szüleid eltűntek - talán éppen Európába - és nem hagytak mást maguk után, csak egy táska pénzt, meg egy bocsánatkérő üzenetet. Itt hagytak, neked pedig egyik pillanatról a másikra fel kellett nőnöd, hogy szembenézhess az FBI-al.

Bár a barátaidként melletted vagyunk, mégis inkább alkoholba fojtod a bánatodat és az egyedüllétet, ami minden alkalommal fogad, amikor átléped a lakásotok ajtaját. Kellene melléd valaki, aki elfeledteti veled a családod árulását, de nem róhatjuk fel neked, hogy egy éjszakánál tovább alig bízol meg másokban.

/ Mint ahogyan a többi lánynál is, itt sem szerettem volna túl sok mindent megszabni. Ha tetszett a leányzó története, ne habozz beregisztrálni is, mert nagyon várom őt. girl power 2624752903
A PB csak javaslat, nyitott vagyok másokra is, mint ahogyan bármilyen ötletet, kérdést, óhajt, sóhajt szívesen fogadok és hajlandó vagyok meghallgatni. Nagyon várlak téged is, meg a PM-edet is. szívecske


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
girl power Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
girl power Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
girl power 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
girl power 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
girl power 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
girl power
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Girl's Power Kaia & Cora
» Next-day Girl
» You've got that power over me
» Knowledge is power
» My only girl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: