New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Adelaide Lachance
TémanyitásAdelaide Lachance
Adelaide Lachance EmptyVas. Ápr. 18 2021, 20:05
Dr. Adelaide Lachance

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Dr. Adelaide Lachance
Becenevek:
Della, Adel, Lucky
Születési hely, idő:
Párizs, 1985. augusztus 9.
Kor:
35
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
A mindig szerelmes szingli
Csoport:
Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Cornell University / College of Veterinary Medicine
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Éjjel-nappal, ha kell
Ha dolgozik//Munkahely:
Brooklyn Vet Állatorvosi Rendelő
Hobbi:
Állatok, sportok, különösképpen a futás és a túrák, napfürdőzés, vagy épp bármi a természetben, sütés-főzés, illetve természetesen a munkája.
Play by:
Anna Kendrick

Jellem
Ahogy a barátaim többnyire jellemeznek, én vagyok a kis gondoskodó kedvességgombócuk, akitől mindig számíthatnak pár kedves szóra, vagy akár valami apró figyelmességre, süteményre, bármire, amivel fel tudja dobni őket.
A nővérem szerint kész szerencsétlenség vagyok, aki még arra sem képes, hogy legomboljon magának egy rendes pasit, és gyereket szüljön, mint minden normális nő harminc felett. Ez volt az a beszólás, ami óta nem beszélünk, mert rettentően megsértett vele. Azért, mert ő három gyereket nevel, és megtalálta már 22 évesen az igazit, még más nem lesz kevesebb, amiért neki nem így sikerült.
Az öcsém semmit sem vesz komolyan, kivéve engem, mindig mindenben csak az én véleményemre hallgat, ahogy mondani szokta, nem ismer nálam megfontoltabb, észérvekkel jobban operáló, józanul gondolkodó embert.
Mondhatni, a két testvérem a két véglet.
Édesapám, a bohó párizsi festő, akit évente ha kétszer látok, de mégis sok ragadt meg belőle bennem, leginkább az életszeretete az, ami leginkább az enyém, a mindent derűsen látás varázslatos képessége, az akkor is mosolygás, amikor már igazából sírni lenne kedvem. A tehetségét azt nem örököltem, az biztos, a pálcikaember már kihívás.
Édesanyám orvos, talán ő befolyásolt leginkább a pályaválasztás terén, tőle ered makacs állhatatosságom, maximalizmusom, és vélhetőleg a tudásanyag könnyű elsajátítása is. A sütés-főzés iránti szenvedélyem már inkább a nagyitól, anya abban sosem remekelt.
A nevelőapám hozta az életembe a sportok iránti szenvedélyt, én voltam az egyetlen gyermeke - sosem éreztette velem, hogy nem ő a vérszerinti apám -, aki hajlandó volt vele eljárni túrázni, vagy szombaton hajnali fél hatkor elindulni futni, hogy még a munka előtt beleférjen. Most már ő sajnos nem jár velem futni egészségügyi okokból kifolyólag, de van, hogy közben beszélgetünk telefonon, vagy mutatom neki a terepet, napfelkeltét videochaten.

Múlt
Mióta az eszemet tudom, volt kisállatom. Talán három lehettem a fotók tanulsága szerint, amikor a húsvéti nyúl hozott egy kis fekete tappancsost, és anya szerint mindig úgy vigyáztam rá, mint a szemem fényére, soha semmivel nem voltam addig olyan óvatos. Egyszerűen mintha a véremben lett volna, holott a felmenőim között tudomásom szerint nem akad állatorvos.
Nagyon sírtam, amikor Pihe egyik reggel már nem szaglászta az arcomra, addig mindig azzal keltett. Annyira el voltam keseredve, hogy napokig nem voltam hajlandó enni, így anya kénytelen volt elvinni egy állatkereskedésbe, hogy nézzünk nekem valamit, hátha attól megjön a kedvem. Akkor már New Yorkban éltünk, nem volt az a tipikus állattartásra alkalmas környék, így anya úgy gondolta, majd választok valami kevésbé bajos példányt, mondjuk egy aranyhalat, vagy teknőst, vagy tudom is én. Azonban egyik kis bundás vagy pikkelyes sem vonzott magához, így kissé csüggedten indultam haza, anya meg tanácstalan volt, hogy mi lesz így az ő cserfes kislányával. Talán a sors keze volt, de az egyik sarkon egy papírdobozból elő-előbukkanó fekete orrocska vonzotta magához a tekintetemet. Nem kellett több, már szaladtam oda, és ragyogó szemekkel néztem a kis golden retriever kölyköt, akinél csodásabbat még sosem láttam. Anya nem akarta megvenni nekem, azt mondta, hogy túl olcsó, valami gyanús, nincs törzskönyve, keresünk másikat. Csakhogy én őt akartam. Képtelenség volt megmagyarázni a kilenc éves makacs kis fejemnek, hogy itt lehetnek buktatók. Hazavittük, Komisz lett a neve, és évekig semmi baja sem volt, szépen növekedett, imádtuk egymást, mindent együtt csináltunk, biztos voltam benne, hogy örökre ott lesz nekem. Tragikus hirtelenséggel távozott mellőlem, utóbb kiderült az állatorvostól, akihez bevittük, hogy krónikus szívelégtelensége volt, túltenyésztett példány lehetett, anyának sajnos igaza lett. Mégis meghatározó része volt az életemnek, mert hogyha ő nincs, talán sosem sarjad ki bennem jövendőbeli karrierem csírája, hisz mindig annyira vigyáztam rá, gondoskodtam róla, vittem az éves oltásokra - jó jó, a rendelőig anya vagy apa vitt. Egy kicsit akkor talán felnőttebb lettem, mikor elvesztettem Komiszt, és egy darabig gondolni sem tudtam arra, hogy másik állatom legyen. Tizenhat voltam, elkezdtek érdekelni a fiúk, lassan ki kellett választanom, hová indulok majd tovább tanulni, egyszerűen minden más inkább lefoglalt, és jobbnak láttam így, tisztességesen meggyászolva bundás kedvencemet.
Évek teltek el, mire új társam lett, egy mentett cicát vittem haza, mert el akarták altatni. Megküzdöttünk egymással, sok időbe telt, míg Cassie elfogadott és elkezdett bízni bennem, de mikor végre megtörtént, a tenyeremből evett. Igaz, senki mást nem tűrt meg maga mellett, ha véletlenül hazavittem egy pasit, szörnyen viselkedett, kaparófának használta a cipőjüket, vagy épp a fejükre feküdt az éjszaka közepén. Őszintén megértettem, hogy az ilyesmit senki nem fogja elviselni hosszútávon, így nem is igazán erőltettem egyetlen kapcsolatot sem, hiába voltam mindig nagyon szerelmes, vagy hittem magam annak. Az eddigi egyetlen komoly kapcsolatom akkor köszöntött az életembe, amikor az öreglány végleg álomra hunyta a szemeit, de akkor már huszonnyolc éves voltam, a praxisom indítottam el éppen, és a karrierem szempontjából minden rendben volt. Csak éppen ott voltam, mint örök szingli, közelében sem a tipikus családmodellnek, és igazából még egyáltalán nem foglalkoztatott ez a kérdéskör. Majd három évig voltunk együtt, kedveltem, egy részem szerette ugyan, de utólag visszagondolva inkább csak nem akartam egyedül lenni. Semmi közös nem volt bennünk, így amikor megkérte a kezemet, nemet mondtam és elbúcsúztunk egymástól. Megértette, bár tudom, hogy nagyon megbántottam, de hiszem, vagyis akkor még hittem, hogy mindketten találhatunk olyat, aki sokkal inkább passzol hozzánk. Ő azóta megnősült és már van egy gyerekük. Nekem meg van egy macskám és két kutyám. Mondhatni, én lettem a magányos állatos nő, de igazából ez engem nem zavar, ha nem úgy alakul az élet, mindig itt lesznek nekem a kis bundások, tökéletesen el vagyok velük, nem élhet mindenki a tökéletes amerikai álomban, nemde?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adelaide Lachance
Adelaide Lachance EmptyHétf. Ápr. 19 2021, 09:52
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Adelaide!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az egyik legjobb a környezetünkben élő emberekben, hogy mindig képesek más oldalunkról bemutatni minket. Még néha olyan énünkkel is szembesítenek, amiről azt se tudtuk addig a pontig, hogy létezik. De a legfontosabb, hogy a végső döntést mi hozzuk meg azzal kapcsolatban kik is akarunk lenni, függetlenül attól, hogy mások mit várnak el tőlünk. Adelaide Lachance 4146035580
Egy végletekig törődő és kedves lányt ismerhettünk meg személyedben és jó volt olvasni arról is, hogy a családod milyen hatással volt rád az utad során és hogy ezáltal mennyire sokoldalú is lettél valójában. Szépen sikerült felvezetned azt is, mik voltak azok a történések az életedben, amik elvezettek téged a jelen pillanatáig és ráébresztettek arra mit is szeretnél csinálni, még ha ezek olykor veszteséggel is jártak. Sokszor nehéz meglelni az igazi hivatásunkat, de ha megtaláljuk, az sokban megkönnyíti a hétköznapjainkat. Az pedig, hogy egyelőre csak a kis kedvencek nyújtják az állandó partnert az életedben pedig ne szomorítson el, mert ők azok, akik még igazán képesek feltételek nélkül szeretni és ragaszkodni. Idővel meg majd az igazi is felbukkan, csak lehet eltévedve bolyong valahol, de előbb-utóbb odatalál hozzád. Very Happy
Addig pedig arra koncentrálj, hogy a saját döntéseid szerint éld az életed és ne a külső nyomások által. Adelaide Lachance 2451935670
Aranyos történetet hoztál el nekünk és örülök, hogy egy kis időre a részesévé válhattam az elolvasásának. Adelaide Lachance 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Adelaide Lachance A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Adelaide Lachance D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Adelaide Lachance 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Adelaide Lachance
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adelaide Friedman
» Cole & Adelaide
» Trenton & Adelaide
» Adelaide × Florian ~ You...
» Adelaide x Shawn ~ Let's dance with the dog

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: