New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:27-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 17:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 17:24-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 16:10-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:52-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Cressida & Morgan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan - Page 2 EmptyKedd Aug. 17 2021, 20:32


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts

+18-as tartalom

Azt gondoltam, ha egyszer szerelmes leszek, azt valamilyen kontrollal tudom majd irányítani, ahogyan sok minden mást is az életemben. A kitűzött céljaimat rendszerint elértem, nem rettentem vissza az akadályoktól sem, és ha valamit igazán akartam, direkt ezt a szót használtam, akkor meg is szereztem. Nem jelentett gondot, hogy meghívassam magamat egy piára, sor nélkül jussak be egy buliba, szerintem még az sem okozott volna problémát, ha rá kellett volna szednem egy férfit arra, hogy elvegyen feleségül. Nem voltak ilyen ambícióim, sőt be kell vallanom a házasságtól irtóztam a szüleim válása óta, az sem igazán tetszett, hogy az anyukám másodjára is kimondta a boldogító igent. A szerelem nem egy papíron múlott, sokan azt mondták, akik arra adták a fejüket, hogy mégis megtartsák a ceremóniát, hogy ezzel új szintre emelik a kapcsolatukat. A szex és a pénz mellett a függetlenség ugyanannyira fontos volt, akár az a bizonyos házasságlevél. Az anyagi biztonságot megteremteni nem volt könnyű, mégis ragaszkodtam hozzá, hogy egyetlen férfi se birtokolhasson. Az egyenlő felek harctereként azonosítottam a szerelmet is, a kérdés az, hogy a felek kompromisszumra törekednek, vagy egymás legyőzésében és meghódításában látják az izgalmat. Morgan maga volt a harctér. Megkaparintani a nemleges válaszom után egyfajta megszállottságra utalt, a kezelések elmaradtak és megmaradtam a bálványozójának, csak nem biztos, hogy ez hosszútávon fenntartható állapot. A tiltott gyümölcs is csak addig édes, amíg bele nem harapsz, mert utána már ismerni fogod az ízét. Féltem tőle, ha belemegyek az estébe, amit már számtalan módon játszottam le a fejemben, akkor elmúlik a varázs, és úgy teszek, mint mindenki más esetében…továbblépek. Részben amiatt ültem fel arra a nyavalyás repülőre, hogy kiderítsem mit is érzek a mostohabátyám iránt, csak arra nem készültem fel, hogy az első estén bedől nekem.
Duncan izgatott a legkevésbé az elmúlt néhány órában, talán el is felejtettem, hogy mennyi éjszakán át nyögtem kielégülten a nevét, ha mégis legbelül sejtettem, hogy ez is csak valamilyen pótlék a részemről, és utólag kiderült az övéről is. Hiba volt lefeküdnöm vele, és figyelmen kívül hagynom azt a kis tényecskét, hogy a gyógyszer sem véd meg, ha párhuzamosan antibiotikumot szedek mellette. A terhesség egy újabb zavaró probléma, de képtelenség, hogy ezen gondolatok töltsék ki a fejemet akkor, amikor nyolc év után megkaphatom a számomra legértékesebb ajándékot…Őt. A kezdeményezés megint rám száll vissza, mint valami átok, de élvezem, ha uralkodhatok felette és elfelejti a nem szócskát is a szótárából. Meglepődnének páran, ha tudnák, hogy életemben csak három férfit elégítettem ki a számmal, mert amolyan kiváltságos helyzetnek véltem…ki kellett érdemelni ezt. Az első természetesen a gimis barátomhoz vezethető vissza, akit naivan engedtem be a bugyimba, és cserébe megtanultam a hangszeren játszani. Nem voltam egy elveszett lélek, és hamar rájöttem a játék nyitjára, de utána sokáig nem jutalmaztam senkit ilyen formában. Duncan lett a második kivétel, és most Morgan az, akit eme kegyes kényeztetésben részesítek. Könnyedén siklik végig a nyelvem a hímvesszején, szinte úgy bánok vele, mint egy értékes tárggyal, de tudom, hogy ennél sokkal többet érdemelne, de jelenleg csak ez jutott eszembe. Eljuttatni a csúcsra nekem felér egy hasonló örömmel, mintha belém mászott volna, de úgy tűnik, hogy ma este nemcsak rámosolygott le a szerencse istennője, hanem rám is. Az ölében kötök ki, nem túl nehéz elképzelni, hogy mi fog következni, amikor megszabadít a melltartómtól és szemügyre veszi az ikreket. A fejemet hátrafeszítve terpesztem szét a két combomat a határimat feszegetve, de csak kellően rázkódva az ölében. Az alhasamon végighúzódó anyag feléget, alig bírom ki, hogy ne ugorjak fel, de az ujjai és a nyelvének játéka totálisan elveszik az eszemet. Lehunyt szemhéjak mögött csodálkozom rá a világ színeire, nem mondanám, hogy éppen a tűzijáték elevenedik meg előttem, de a szivárvány minden skáláját látom. A fülem cseng, minden idegszálam megfeszül az érintései nyomán. Hiába nyöszörgöm, a külvilág megáll és csakis arra fókuszálok, hogy ne hagyja abba, amit csinál. A vékonyka anyag el is szakadhatna, azt sem bánnám, de kit érdekel jelenleg, hogy lesz-e pizzánk, vagy sem? A tekintetem forrón parázslik a ténykedése közepette, tudatlanul váltok nyelvet is, bár szeretem az olaszt, de ha tudná, hogy miket mondok, akkor lehet, kitérne a hitéből. Nem vagyok szent, és megismertem ennek a pörgős nyelvnek a káromkodós részét is, ami elég mocskosnak hallatszik, mégis csilingelő az akcentusommal keveredve. Bámulatos érzékletességgel tapint rá a lényegi részemre és hozza szinkronba a lelkemet és a testemet. Meglágyulnak a színek, összefolynak és a gyöngyházfény tör fel, amint ki is nyitom mellé a két szemhéjamat. Kár lenne szavakkal megcsúfítani ezt a jelentőségteljes pillanatot, mert a gyönyör az arcomra van írva. Felfelé fordítom a kéklő íriszeimet és akkor visszaköszön az a kép, amit már oly sokszor láttam az álmaimban. Mindketten mosolygunk, azt hiszem boldogok vagyunk. Az elhangzó mondatok csak ennek köszönhetően varázsolnak egy sokatmondó vigyort a számra.
- Ez igen… - felocsúdnék, de lecsap rám, és egy csókban forrva össze tüzeli fel a véremet, hogy eszem ágában se legyen megállni a kezdeteknél. Az elszakadás mindig arra emlékeztet, hogy milyen búcsúzkodni, és azt gyűlöltem. Mindig visszajött, de mikor elment, akkor minden egyes alkalommal egy részt vett el tőlem. Lelökve az ágyra, most fölém kerekedik és az a csibészes félmosollyal, amivel anno levett a lábamról hozza el az este legizgalmasabb folytatását. Nem áll módomban leállítani, jöhet akár a pápa is, de nincs kedvem most azon morfondírozni, hogy mekkora butaság a testvéremmel egy ágyon osztozkodni. A mellembe mártóztatja az ujjait, a férfiassága a bejáratomat ostromolja, de még mindig a várfalon keresztül. A hátam ívbe feszül és tőlem nem megszokott hangsúllyal morranok fel.
- Ne kínozz… - kérlelem félig őszintén, félig az öntudatlanságom számlájára írva, de hitelt is ad a tetteinek, mert azonnal feléled bennem a vágy, ahogyan imitáció helyett a bőre melegsége izzítja fel az enyémet is. A tarkójára futtatva az ujjaimat csak úgy cirógatom, mint egy éhes vadállatot, akit nem illik megzavarni a lakomázás közepette. Kíváncsian mustrálom, hogy miképpen alakul a helyzet, de amint beakasztja a nadrágomba és a bugyimba az ujjait és lehúzza őket, már nincs semmi fizikai akadálya annak, hogy beteljesüljünk. A tükörben követem nyomon a tekintetét és hiába készülhetnék fel, a nyelve érintése megborzongat. A vállamtól lefelé egészen a combom belső faláig válok lúdbőrössé és tartom bent a levegőt, hogy ez a pillanat örök emlékké avanzsálódjon. A tükörnek a szerepe csak fokozza a nektárom bőségét, tekintettel arra, hogy fennakadnak a szemeim, és képtelen vagyok irányítani a testemet. A jobbommal a haját tépem meg kissé, a másikkal a lepedőt mardosom, de túlságosan élő vagyok, hogy most holmi földi síkon létezzek. A combomba mar a keze, sürget, hogy döntsek, mert ha sokáig késlekedem, akkor bizony lemaradok a legnagyobb jutalmamról. Nehezen megy a koncentrálás, de valahol még az ájulás szélén időzve összepontosítok és hajolok fel hozzá. A két tenyeremmel kelyhet formálva rántom az arcát a sajátom elé, és ízlelem meg a saját testem bizonyítékát arra nézve, hogy csak rá vártam ma este.
- Hmm…gyere… - lüktet a hüvelyem, szinte felrobbanok, ha nem érzem meg a teljes méretét.
- Üres vagyok… - nyögöm bele a szájába, aztán, ha végre kapcsol, akkor megvárom, hogy elhelyezkedjen és visszafojtva a lélegzetemet…erre nincsenek szavak. A csókunk elcsitul, csak simogatóan ölelem körbe, odalent más vonja el a figyelmemet. Nem hittem volna, hogy ekkora neki, mármint…de nagyon is akartam, hogy az legyen. Nincs idő gumira, sem másra, nem is várom el tőle, hogy ezen agyaljon. Reszketeg módon fekszem, nem mozdulok, meg kell szoknom az új érzést, de aztán minden hidat felégetve mögöttünk fonódom össze vele, és a teste ritmikus mozgására mozdítom előre a csípőmet én is. A tükör lebegésszerű élményként hasít belém. Imádom, hogy ennyire telhetetlen vagyok, hogy létezik az a férfi, aki képes ezt kiváltani belőlem, hogy ebben a pillanatban nem ismerek lehetetlent. A mozgásunk egybefolyik a négy fallal is, a tükör valahogyan hajóvá válik, és csak én érzem a tüzünket…aztán valami megváltozik. Izzadok, és forog a szoba, valami nem stimmel.
- Morgan… - szólalok meg rekedtes hangon, de csak arra van időm, hogy feleszméljek…valami nincs rendben. Mozog a föld, a lakásom…és a tükör.
- Vigyázz… - rántom el őt, és annyi lélekjelenlétem van, hogy a fejét a mellemre vonva rázkódjak vele együtt és elforduljak, mert mellettünk szakad le az előbbi buja képünk…


credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan - Page 2 1471401822  • 1335
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan - Page 2 EmptyHétf. Aug. 30 2021, 15:00

To: Cress



+18

A szex, a testiség, vagy a párkapcsolatok számomra sosem képezték az életem központi részét. Ugyan vágytam, hogy legyen egy stabil alapom a magánélet tekintetében is, de túlzás lenne azt mondani, hogy túlhajszoltam magamat ezért a célért. Az egyetlen biztos pontot Cress jelentette nekem, aki még évek múltán is ugyanúgy akart engem, mint az első visszautasítás utáni alkalomkor. Sok idő eltelt azóta, ő viszont jóban-rosszban kitartott mellettem. Lehet, hogy más tervei voltak velem, és csak azért állt ki értem minden adandó alkalommal, mert meg akart kaparintani magának, de nem hiszem, hogy ez lenne az oka. Legalábbis reménykedek benne, hogy nem csak ennyiből áll az egymáshoz fűződő viszonyunk. Féltem belemenni a mai estéhez hasonló együttlétekbe, mert akármennyire is megbíztam Cressidában, azt az egy százaléknyi kételyemet nem tudtam kiverni a fejemből, és mindig az győzedelmeskedett, mikor végre elhatároztam volna magamat iránta. A mai este akkor miben különbözik? Ugyanolyan kihívóan viselkedett, ugyanolyan kihívóan beszélt, utalgatott, mint bármikor máskor, én pedig ugyanúgy próbáltam hárítani mindenfajta közeledését. Aztán… eljutott az agyamig, hogy most egyikünket sem fogja visszahívni a munkája. Most végre nem az lesz, mint eddig minden alkalommal, hogy csak pár napot tudunk egymás társaságában tölteni, aztán lehet nem találkozunk megint hónapokig. Most végre olyasmi fog történni, amire az elmúlt 8-9 évben nem volt példa – kicsit több időt tölthetünk el együtt. Nem akartam egy percnél sem többet elvesztegetni a nekünk szánt, közösen eltölthető időből, ezért léptem. De még mekkorát!
Kész lettem volna akár egész este a lábai között maradni, kézzel-szájjal folytatva a kényeztetését, de erre úgy érzem, most nem fog sor kerülni. A türelmetlensége rám is egyre inkább átragad, és már-már sietve kúszok feljebb az ágyon, hogy az arcával egy magasságba kerülhessek. A szavaitól kellemes reszkető bizsergés fut végig rajtam, majd egy vágytól átitatott, szenvedélyes csókra hajolok hozzá, nyelvemmel akaratosan keresve az övét, miközben a fenekét markolászom.
- Mondj még ilyeket, és ki sem mászok belőled - nevetek fel halkan, röviden, miközben kényelmes pozícióba helyezem magam. Nincs nálam semmi, és csak reménykedni tudok benne, hogy Cress szed valamit, máskülönben lehet bajban leszünk a későbbiekben. Most viszont túlságosan fel vagyok ajzva, hogy ezzel törődjek, ezért miután mindent a helyére igazítottam, előrébb csúsztatom a csípőmet. Vele együtt felejtek el levegőt venni, és lehunyt szemmel merülök el egyre mélyebben, gondosan figyelve a reakcióira, és aszerint igazodva hozzá. Nem bírom ki, be kell harapnom az ajkát, miután elérek a határomig, ekkor viszont megállok egy pár pillanatra. - Hűha… - ennyit vagyok képes jelenlegi állapotomban kinyögni, ezt is szinte reszketve teszem meg, ahogy végre kinyitom a szemeimet, és ránézek. Félresimítom a haját, és a tarkója alá nyúlva hajolok vissza az ajkaira, miközben végre elkezdek a csípőmmel is mozogni. Másik tenyeremmel hol a fenekét, hol a combját, hol a derekát fogom, és lassan, fokozatosan gyorsítok a tempón, ritmusosan hajszolva magunkat a következő hullám felé.
Hirtelen fura érzés kerít hatalmába, és csak pár pillanattal később realizálom, hogy nem én szédültem meg, hanem az egész lakás. Megállok, és kérdőn nézek le a szöszire, hogy ezt ő is érzi-e, a tekintetéből, és szavaiból ítélve pedig egyértelmű választ kapok. „Vigyázz” – hogy mi? Mire? Reagálni sem tudok a figyelmeztetésére, mert ráhúz a mellkasára, és csak annyit hallok, hogy valami elereszt odafentről. Ugye nem a tükör akar leszakadni? Akármennyire is jó érzés a mellei közt lenni, egy pillanatra feltekintek, a következőben pedig elfordulok az ágy távolabbi oldala felé, közben húzom magammal Cresst is. Próbálom elsősorban őt, és csak másodsorban magamat védeni.
Nem tudom, hogy sikerül úgy kikötnünk, hogy pár pillanattal korábban még én voltam fölötte, most viszont fordított helyzetben vagyunk, de nem áll szándékomban panaszkodni. Szerintem nem sérültem, bár az öle forró, szorító érzése mindenről is elvonja jelenleg a figyelmemet.
Miután lecsendesedett körülöttünk minden, és ismét egymás légzése volt az egyetlen hang, amit hallottunk, felpillantok Cressre. - Úgy néz ki, rosszabb estét nem is választhattam volna, hogy megadjam magamat - horkantok fel, majd nyomok egy csókot az orcájára. A tekintetem a mellettünk elterülő szétrepedezett üveg felé fordul, amit látva felsóhajtok. Szerencsére nem miszlikre tört, így nem kell még egy hét múlva is a darabkákat keresni a szobában. Halkan elnevetem magamat, aztán újra a szöszire nézek.
- Szerintem ez egy üzenet volt, hogy: „Gyerekek, védekezzetek!” - rázom meg a fejemet, ahogy tenyereimmel a combját simogatom. Közelebb hajolok, és egy lágy csókot lehelek az ajkaira. Kicsit ki akarom zárni a mellettünk elterülő veszélyforrást, és vissza akarok térni az előbbi meghitt, vágytól átitatott állapotba. Legalább csak egy kicsit, mert ennek itt és most vége kell szakadnia. Hatalmas mázlink volt, hogy Cress időben reagált, máskülönben lehet a sürgősségire vezetett volna a következő utunk. Szerintem ő sem sérült, legalábbis ahogy végigsimítottam a hátán, vállain, és úgy mindenén, mindenhol csupán sima, érintetlen bőrfelülettel találkoztam.
Nyögve szakadok el tőle, és felsóhajtok. - Na jól van. Akármennyire is vágytam már rá, hogy ebben a pozícióban lássalak, most már leszállhatsz rólam. Takarítsuk el ezt a… ezt, és aztán meglátjuk, mennyire leszünk kifáradva. Egy zuhanyt amúgy sem ártana megejtenünk. Oda pedig azt ne hidd, hogy egyedül foglak elengedni. Még a végén kiesik a helyéről a zuhanyfej, és fejbe kólint. Ezért a szép buksiért pedig kár lenne - nyomok még egy apró puszit az orra hegyére, akár leszállt rólam, akár nem. Végül muszáj lesz neki, ekkor pedig a lábam alá nézek, nem-e lépek üvegszilánkra, majd felállok az ágyról. Visszapillantok Cressre, és nem bírom ki, hogy ne szólaljak meg. - Olyan szép vagy még így, kissé letörten is. Szívem szerint visszamásznék rád, de most inkább azt fogom megkérdezni, hogy van-e valahol egy üres kukád a házban? Abba belerakjuk a nagyobb darabokat, a kisebbeket meg felporszívózzuk - bár biztosra veszem, hogy rettentő idétlenül nézhetek ki, ahogy előtte állok egy szál semmiben, félig mereven, és a takarítás részleteit ecsetelem neki. Tudom, nem vagyok normális, amiért még ezek után sem tudok lehiggadni, de nem tehetek róla. Még ha félve is, de nagyon régóta vágytam már erre az egészre, most pedig ami csak tehette, az össze is esküdött ellenünk. Ez azonban nem ok arra, hogy minden továbbit romba döntsön.
Elhatároztam, de mégsem tudok távol maradni tőle. Miután belekóstoltam ebbe az eddig tiltottnak számított gyümölcsbe, legszívesebben egész életemben ezen lakmároznék. Akár ül, akár fekszik, visszahajolok hozzá, és egy hosszas, szenvedélyes csókot kérek tőle, kezemmel még egyszer felfedezve a testét. A mellét, a hasát, a hátát, a combjait, és a lába közötti területet is. El nem tudom mondani, mennyire visszavágyok most oda. - Na most már takarítsunk el magunk után, mit szólsz? Aztán elmegyünk a fürdőbe, beülünk szépen a kádba két pohár vörössel, mint amivel ajtót nyitottál nekem, aztán csendben, nyugodtan kiélvezzük a helyzetet. Ami az imént történt… nos, arra majd visszatérünk máskor. Adjuk meg a módját, ne csak így a hévtől vezérelve essünk egymásnak, én azt mondom. Nem mintha ezzel bármi gondom lett volna. De míg ez elérkezik, addig biztonságosabbá tudjuk tenni a házadat is, hogy ne aközben szakadjon, boruljon, dőljön ránk valami, mint most ez a mennyezeti tükör - nem távolodom el tőle a szavaim közben. Nyomok pár csókot a mellkasára, majd újra az ajkára. - Azt viszont nem garantálom, hogy nem fog eljárni a kezem, vagy a szám. Remélem ezzel együtt fogsz tudni élni - mosolygok rá, majd orromat az övének dörgölve szakadok el tőle. Elnyúlok végre a földre került boxeremért, hogy ne egy szál farokban kelljen nekiállnunk takarítani, de egyelőre nem veszek ennél többet magamra. Helyette a takarítás felé fordítom a figyelmemet, már ha Cressnek sincs semmilyen ellenvetése ezügyben.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Cressida & Morgan
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cressida
» Cressida Whitmore
» Mia & Morgan
» Jessa & Morgan
» Morgan F. Blanchet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: