New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 106 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 15:24-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 15:17-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 14:35-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 14:35-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 14:20-kor
Selena Blaine
tollából
Ma 13:32-kor
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Cressida & Morgan
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásCressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyVas. Feb. 07 2021, 20:44

To: Cress



Idejét sem tudom már, hogy mikor találkoztunk utoljára Cresszel. Mostanában annyira beszélni sem volt lehetőségünk, de aligha hiszem, hogy ez meglepte volna őt. Tudja, mennyire be vagyok zsongva a premierjeim előtti napokban, és hogy ilyenkor lehetetlen velem kommunikálni. A segítőkész „nyugi már”, „csillapodj le”, „minden rendben lesz” üzenetek ugyan jól tudnak esni, de ezzel csak még idegesebb leszek. Sosem vagyok elégedett magammal. Mindig úgy érzem, hogy lenne még hova fejlődnöm.. ezt meg azt jobban meg lehetett volna csinálni, ezt talán nem kellett volna beletenni, ezt nem ártott volna kicsit jobban kifejteni, és társaik. Maximalista vagyok, ami a munkámat illeti, és míg a forgatás alatt nincsenek kételyeim a műveimmel, amint elkészülnek az utolsó simítások, ott muszáj rájönnöm, hogy már nincs visszaút. Ez így és ilyen formában fog bekerülni a mozikba, amit több tízezren, talán több millióan fognak látni.
Mondjuk úgy, hogy azóta már lecsillapodtam. A lakásomat még mindig vizsgálják a szakik, mert ugyan nem találtak elsőre semmilyen kézzelfogható gondot, de érezhetően nem stimmel valami. Már a végén tényleg jobb lenne, ha inkább áron alul eladnám, és vennék egy másik helyet magamnak. A vagyonom megvan rá, viszont fogalmam sincs, mennyire érné ez meg nekem. Ha vennék is egy új placcot, akkor a távolléteim idejére biztosan kiadatnám, nem játszanám el megint ugyanezt, hogy majd’ egy évig be sem tettem oda a lábamat, és senkit sem kértem meg rá, hogy foglalkozzon vele.
Izgatottan vártam már, hogy újra a keblemre ölelhessem Cressidát. Nem mindennapi a mi kapcsolatunk, de ettől függetlenül még szeretem és törődök vele. Ő az egyik legrégebbi ember az életemben, akivel mind a mai napig tartom a kapcsolatot és jó lesz ismét találkozni vele.
A megbeszélt időpont előtti órákban kicsit megigazítottam a borostámat, vettem egy – már-már túlságosan is – hosszú zuhanyt, majd tizenöt percet álltam a ruhaszekrényem előtt. Ha mondjuk szórakozni mentünk volna, akkor valami inget veszek fel, ha puccos helyre, akkor zakót, így azonban, hogy úgymond csak hozzá készülök… Végül egy sötétkék garbóra, fekete nadrágra, fekete cipőre és egy sötétszürke szövetkabátra esett a választásom. Nem vittem túlzásba, de azért mégsem akartam úgy menni hozzá, mint ahogy itthon szoktam tartózkodni. Valamilyen szinten elegáns, ugyanakkor mégis visszafogott. Na meg szeretem a garbókat.
Leparkolom Cress placca előtt az autómat, majd kiszállok belőle. Akármennyire is megtehetném, valahogy sosem imponáltak a Mercedes-ek, BMW-k, vagy bármelyik prémium márkás autó. Én teljesen jól megvagyok az én kis 5 éves Hondámmal, amit amikor csak tudok, próbálok is magammal vinni az utazásaimra.
Nem jár még annyira későre, ráadásul bőven lesz mit behoznunk az elmúlt időszakról, ezért még készültem is egy-egy adag kávéval mindkettőnknek. Idefele jövet beugrottam az egyik helyre, aminek a nevét sosem tudom megjegyezni, csak annyit, hogy mennyei kávékat csinálnak. Nem válogattam szét a kettőt, magamnak is egy kókuszos lattét kértem – jól tudom, hogy az Cress kedvence. Egyik kezemben ezzel, másikban egy ajándékszatyorral sétálok oda az ajtajáig. Megnyomom a csengőt és türelmesen várok. Ahogy mindig, most sem tudtam időre érkezni - bár az még mindig jobb, ha előtte érkezek öt perccel, mintha utána kettővel. Bár ezzel lehet tudna egy-két ember vetekedni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptySzer. Feb. 10 2021, 20:43


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts

New York a szülőhelyem, az a város, ahol igazán otthonosan kellene mozognom, most mégis minden idegen és furcsa. A repülőtéri transzfert mellőzve taxiba ugrottam és hazáig azon aggódtam, hogyan fogok reagálni, ha viszontlátom a bátyámat, vagyis Morgant, mert a nagyvilág előtt testvérek vagyunk, csak az én észjárásom kalandozik el ama bizonyos tizennyolcas karikát igénylő gondolatok felé. Régen volt, hogy mi ketten egymásnak estünk volna, neki jól ment a tartózkodás, nekem meg az idegösszeomlás, ha a közelembe került. Az elmúlt pár hónapom maga volt a káosz, miután bedőltem annak a fajankónak és ugye meg is fáztam, na akkor baszhattam már a fogamzásgátló jótékony hatását is. A terhességem ténye éppen annyira lepett meg, mint az a tudat, hogy semmit sem érzek Duncan iránt. A szerelmi vallomása derült égből villámcsapásként ért, és a nyúlcipő felhúzása jobban imponált, mintsem szembenézzek a valósággal. Mikor voltam szerelmes? Tudtam egyáltalán ennek a szónak az értelmét? Sosem ragaszkodtam erősen másokhoz, apa és anya válása után valahogyan kicsúszott a lábam alól a talaj, és féltem elköteleződni. Tartottam attól, hogyha valakinek teljesen átadom magam, akkor semmibe fogja venni az érzéseimet és otthagy az összetört szívemmel, ahogyan a szüleim is tették, bár a józan eszem mást diktált. Apa egyáltalán nem baj, ha már nem az életem része. Megvoltak a maga keresztjei, a kapcsolatunk sohasem volt rózsás. Annyira elterelődik a figyelmem, hogy az előttem elhaladó város képe sem köt le. A borravalót jócskán megtoldom, hogy éppen a lakóépület előtt áll meg a sofőr. Látom az arcán a kiszállás pillanatában, hogy felismert, szóval igyekszem minél hamarabb ajtón belül kerülni. A láthatatlanság köde hiányzik az életemből, de anya megállás nélkül zargat messengeren, hogy mikor érek haza, és mikor megyek át hozzájuk. A hátam közepére kívánom a családi vacsorát, de nem sokáig húzhatom az elkerülését, különben a végén azt hiszi, hogy titkolózom előtte. Ami valójában így is van, de erről a bennem növekvő valamiről senkinek sem kell tudnia, főleg nem a testvéremnek. A bőröndömmel felküzdök a második emeletre, hogy aztán egy határozott mozdulattal a bejutás után a hálóba lökjem be, mert szólít a mosdó. Gyűlölöm a repülés utóhatását, de az is lehet, hogy nem kellett volna megennem az utolsó zacskó mogyorót. A végeredmény némileg fehér arc, meg összegyűrt póló…igen nem árt betennem egy mosást, aztán leesik, hogy nem értek a géphez. Anya számtalanszor mutogatta már el, hogy melyik gombbal indítom be, hova kell adagolnom az öblítőt és a mosószert, de sosem jegyeztem meg, vagy nem tartottam fontosnak. A közeli baráti köröm tudja, hogy minden áldott alkalommal új fehérneműt húzok, és sajnos kezdek rászokni a ruháknál is erre a káros szenvedélyemre. A bankszámlámon meglátszik a visszaesés, már csak ha a legutóbbi egyenlegértesítőt lesném meg, de az elmúlt három borítékot fel sem bontottam. Nem emlékszem pontosan, hogy hány órát beszéltem meg Morgannal, de jobb ötlet híján zenét kapcsolok és az ablak előtt öltözöm át. Tanácstalanul állok a találkozó előtt, mert ugye ott van bennem a kisördög, de miért ne kezelhetném lazán? Nem fogja kicsípni magát, ha átjön hozzám, ezért megengedhetem magamnak, hogy egy szürke legginsbe bújjak bele, mellé a vörös csipkés melltartó…és az inge. Szeretem az orra alá dörgölni, hogy bizony megőriztem néhány ruhadarabját, melyet szívesen hordok is. A végeredmény lezseren szexi a félig feltűzött hajammal. A csengő hallatán a fürdőbe rohanok még a nyitás előtt.
- Egy pillanat. – az inget direkt nem gombolom be, még az arcomat is megcsipkedem két oldalt, hogy legyen valami színem, aztán mosolyogva sasszézok át a konyhába. Illetlenség megváratni, de hiányzik valami…szóval kitöltök egy kis bort, aztán az üveget a konyhapulton hagyva megyek ajtót nyitni. Szinte feltépem, és mikor meglátom…megint jön az a hangyás érzet a hátamon és a mellkasom közepén.
- Sziaaa… - ellépek az útjából, de azon nyomban ki is szúrom a kávét. – Tudod, hogy mi a belépő hozzám. – mosolyodom el, aztán becsukom a háta mögött az ajtót. – Azt gondoltam mást fogunk inni. – mutatom a kezemben lévő vöröset. Ki mondta, hogy terhesen nem szabad alkoholizálni?

credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 627
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptySzer. Feb. 10 2021, 21:34

To: Cress



Affene… Úgy érzem, ismételten nem lesz valami könnyű dolgom vele, ha már élből ilyen szerelésben fogad. Nem hinném, hogy tudnék egyetlen alkalmat is mondani az elmúlt évekből, mikor a kettesben töltött perceink abszolút normálisak voltak. Egyszer csak szexin felöltözik, egyszer csókolgatni kezd, néha meg még egy kis taperolást is belevisz. Az éppen esedékes lelkiállapotom az, ami általában behatárolja, hogy meddig engedem elmenni Cresst. Jól esik, persze, kinek ne esne jól, ha egy hozzá hasonló nő ilyen mértékben nyomul az illetőre? De a kényes helyzetek eléréséhez nem is feltétlenül kellett kettesben tartózkodnunk, elég volt csak Cressnek egy-egy részeg estéje, hogy olyan hangüzenetet hagyjon, ami egyszerre sértő és vadító. A képekről, és videókról még nem is beszélve… Nem fogok hazudni, párszor rendesen sikerült megizzasztania velük, és nem egy ágyban forgolódó éjszakát köszönhetek nekik.
Nem nagyon tudnám a mi kapcsolatunkat hova sorolni. Szeretek vele együtt lenni, de fogalmam sincs, hogy úgy igazán mit érzek iránta. Magamat csapnám be, ha azt mondanám, nem vágyom mindig az érintésére, a közeledésére, azonban mindig van valami visszafogó erő, amelyet nem tudnék csak egy-egy szóba önteni. Az az igazság, hogy van bennem egy kis félsz, hogy ha esetleg belemegyek vele egy… elképzelni sem tudom, milyen fülledt éjszakába, akkor utána elvész a varázs. Utána már semmi nem lesz olyan, mint azelőtt, ez az ilyen éjszakák velejárója. Mert egy valami biztos: meg fog változni valami. De hogy milyen irányba? Na ez az, amire félek választ kapni. Két lehetőség van, amely ha nem is feltétlenül egyből alakulna ki, előbb-utóbb realitássá válna. Az egyik, hogy ezzel csak még közelebb kerülnénk egymáshoz. A másik pedig épp ennek az ellenkezője, hogy teljesen elhatárolódunk a másiktól. Ez utóbbira aligha vagyok felkészülve. Mégiscsak Ő az a személy az életemben, akihez bármivel fordulhatok, és akit nem szeretnék elveszíteni. A harmadik lehetőség, hogy minden ugyanígy marad, ahogy eddig volt, de ebben abszolút nem látok rációt. Valaki egy negyedik eshetőséggel megszánna?
A tekintetem az ajtó nyílását követően egyből végigfut a szerelésén. Én esküszöm nem tudom, hogy kerülnek hozzá az ingjeim, ugyanakkor tudja, hogy az ilyesmire nagyon kapós vagyok. Ahogy látszólag arra is emlékszik, hogy a vörös színű csipke a kedvencem. A formás combjai sem kerülik el a figyelmem, amire rápillantva máris piszkos gondolatok szöknek a fejembe. Koncentrálj, Morgan!
- Dögös vagy, Cress. Bár ezt szerintem te is tudod - mosolyodom el, majd közelebb hajolok hozzá, hogy adjak egy üdvözlő puszit az arcára.
- Ihatunk mást is, ahogy csak szeretnéd. Ezt meg rakd be akkor a hűtőbe, reggel dobj hozzá két jégkockát és kész a jegeskávéd - nevetek fel, majd beljebb lépve le is teszem valami biztos helyre a kezemben lévő kis tálcát.
- Szóval csak bort választhatok, vagy van valami férfiasabb ital is a számomra? - sör, whisky, bármi, csak ne vörösbor. Attól mindig fejfájásom lesz másnapra. Venném le a kabátom, mikor eszembe jut a még lefoglalt kezem. - Ó, jut eszembe! Ezt neked hoztam! A minap találtam, és egyből te jutottál az eszembe - nyújtom át neki a zacskót. Az ajándék maga egy bekeretezett térkép Milánóról, hisz tudom, mennyire szerelmes ebbe a városba. - Tudom, egy páros repjegy jobb lett volna oda, de remélhetőleg ez is megfelel - míg ő átveszi az ajándékot, addig én végre kibújok a kabátomból és felakasztom a fogasra. Mindezek után végig nézek magamon, illetve Cressidán is, és ismét felhorkantok. Beszédem közben ledobom a cipőimet is.
- Kicsit még így is túl vagyok öltözve hozzád képest, úgy érzem - nevetek fel, még ha ezzel amúgy abszolút kísértem a saját sorsomat.
- Na de mesélj, Cress. Meddig maradsz szeretett szűlővárosunkban? Illetve minek köszönhetem ezt a mellbevágó köszöntést? Nem volt időd felöltözni? - inkább csak nem akart, ha tippelnem kellene.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyPént. Feb. 12 2021, 18:45


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts

Duncan és én egy reklámfotózáson ismerkedtünk meg. Azonnal kiszúrt magának, ahogyan én is őt. A filmekben szokott lenni az a lassú jelenet, amikor a két főszereplő egymásra néz, de a szikrák és a filmes effektek nélkül maximum a gyomromban éreztem egy kis bizsergést az átható búzakék íriszei miatt. A barátját kísérte el, így első körben azt hittem róla, hogy meleg, már csak abból kiindulva, hogy pofátlanul helyesnek tituláltam. Dun az a kategória, aki után nemcsak a nők, de a férfiak is megfordulnak az utcán és adta volna a helyzet, hogy egy szakmában mozgolódunk, de mint később kiderült…színész. Meg kellett volna lepnie, hogy a filmiparban jeleskedik és nem a modell szakmában? Korántsem tulajdonítottam neki nagy feneket, mert tőlem az atya úristen is lehetett volna, ha a kölcsönös szimpátia feléledt. A vadászösztönöm hamvaiból támadt fel, igencsak ellaposodott akkoriban a kapcsolatom és jobb ötlet híján már máshova kacsintgattam. A hűség mintaszobrát nem rólam mintázták, vagy ahogyan anyukám fogalmazott volna: Cress még nem találkoztál azzal a fiúval, akiért megdobbanna a szíved. Valamennyi igazságtartalma volt ennek a mondatnak, csak abban nem voltam biztos, hogy nem találkoztam a nagy Ő-vel. A barátnőimmel sokat viccelődtünk azon, hogy valóban könnyebb leütni a billentyűzeten azt a bizonyos betűt, mint megtalálni a valóságban megfelelő férfit. Morgan nyolc évvel ezelőtt összezavarta a fejemet, és azt hittem, hogy amit iránta érzek az valami több…de mégsem mondhattam igent arra az együttlétre, akkor még nem. Ellenálltam a kísértésnek, de azóta is magamat okolom, hogy nem mentem bele, mert legalább már túl lennénk rajta, és egyikünk sem vágyódna a másik után. Bemagyaráztam magamnak, hogy azért voltam ideges az elmúlt nyolc évben, mert nem bújhattam vele egy ágyba, az már más kérdés, hogy akkor szembejött volna a többi kérdés is. Miért voltam féltékeny az összes létező barátnőjére, miért nem bírtam elviselni, hogy távol volt tőlem? A testiség hiánya nem okoz ekkora káoszt, de bennem azóta is csak a kérdőjelek gyűlnek mind a mellett, hogy sóvárgok a társasága után. Megint nála kötöttem ki fejben, amikor a mostani fejfájásom igazi oka Duncan. A körítés nem érdekelt, hogy van-e barátnője, kutyája, macskája, amikor igent mondtam a koktélos meghívására. Bármelyik kollegina a karjai közé szaladt volna, de én szerettem játszani az elérhetetlent, ezért az első este nem engedtem neki semmit. Becsíptem, de a helyén kezeltem a szexuális frusztrációmat, és büszkén csapta be előtte az ajtót, mielőtt megcsókolhatott volna. A végeredmény másnap egy tucat fehérrózsa és egy vacsorameghívás volt. Nem sokáig kérettem magamat, aztán beadtam a derekamat és a harmadik találkozón egymásnak estünk. A mindennapjaim részévé vált, mindent sikerült elfeledtetnie velem, átmenetileg még Morgant is. Tudtam, hogy a legújabb filmén dolgozik, nem zaklattam, pedig megtehettem volna, helyette mással ütöttem el az időt…és akkor kezdődtek a bonyodalmak is. Túlságosan elmerengek és csak akkor eszmélek fel, amikor lassan két perce várakoztatom a testvéremet. Khm…az más dolog, hogy a kedvéért öltöztem fel hiányosan, és lendültem bele az ivászatba is, bár csak néhány kortyot engedtem le a torkomon. Szelíden sasszézok oda az ajtóhoz és tárom ki előtte. A stílusa mit sem változott az elmúlt hónapokban. Határozottan legeltetem rajta a szemeimet a várakozás időtartama alatt, és állok félre, hogy be tudjon jönni az előszobába.
- Igazán kedves vagy, de jobb hallani, hogy még nem kopott meg a szépségem, ha már ebből élek. – tartom oda az arcomat a két puszi elfogadása érdekében, bár a kezemben nem túl stabilan áll a pohár és annak vöröses tartalma az üdvözlés alatt. A tekintetem a két lattéra fut, most nem igazán van hangulatom a kávéhoz, de reggel bízom benne, hogy nem fogom kidobni a taccsot, ha beleiszok. A rosszullétek nem kerültek el, és ez pont kapóra jött, hogy szabadságoljam magamat.
- Tudok adni sört, de mással nem szolgálhatok, én is nemrég értem haza a repülőtérről, nem volt időm bevásárolni. – ha lett volna, akkor sem a szupermarketben kötöttem volna ki, hanem a ruhaboltban, de ez más kérdés. A másik kezén függő táskára pillantok futólag, amikor közli velem, hogy hozott ajándékot.
- Tudod, hogy meg is sértődtem volna, ha nem lepsz meg valamivel. – incselkedem vele és útközben a kinti komódra helyezem le a poharamat, hogy átvegyem tőle és belenézzek. Azonnal kiszúrom, hogy mi az és olyan örömteli mosoly költözik az ajkaimra, mellyel már régen ajándékoztam meg bárkit is.
- Tudtam, hogy ismersz. – a mellemhez szorítom és máris elkezdek hátrálni a konyha felé.
- A páros repjegyeket is várom, de most Milánóban is hideg van, ami azt illeti nem New York, de azért nem is annyira kellemes. – fintorodom el és a hűtő felé veszem az irányt, miközben a vállam felett pillantok hátra.
- Ezen könnyen segíthetünk. – kacsintok rá, miközben a hűtő fogantyújához nyúlok és kitárva be is hajolok, hogy kiemeljem az egyik dobozos sört, de ügyelek rá, hogy a fenekem a kellő szögben látszódjon, és úgy válaszoljak neki, hogy terepszemlét tudjon tartani.
- Az igazság az, hogy kivettem egy kis szabadságot, és még nem tudom, hogy meddig maradok. Véget ért az egyik fotózásom és itt New Yorkban folytatom a smink-nagykövetes kampányt. – pucsítok egy keveset, aztán felállok és becsukom az ajtót is, hogy átcsúsztassam neki a hideg sört a pult másik végére.
- Na, de neked nem Hollywoodban lenne a helyed? A többi mágnással együtt, és valami nagyszabásút alkotni a moziba vágyóknak? – támaszkodom meg a pult felületén, és őt figyelem.


credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 865
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyHétf. Feb. 15 2021, 15:20

To: Cress



[Mióta beindult a karrierem, azóta valahogy abszolút szerencsétlen vagyok a nőkkel. Tizenéves koromban volt egy 3 éves kapcsolatom, illetve 24 éves koromban még egy 18 hónapos, a többi pedig nem tartott tovább egy-két hónapnál. A kényelmesség miatt ezt ráfogom arra, hogy a munkám nem teszi lehetővé az ismerkedést, és a tartós kapcsolatokat, de néha azért elmerengek azon, hogy vajon ez mennyire igaz. Lehet, hogy nem is a munkámmal és az azzal járó nehézségekkel van a gond, hanem velem? Próbálom bemesélni magamnak, hogy jól van ez így, legalább szabad vagyok, senki nem köt magához, és azt csinálhatok, amit csak szeretnék, akivel csak szeretném – de ez is csak egy féligazság. Örülök a kötetlenségnek, de azért hiányzik valami biztos pont az életemből. Az egyéjszakás kalandok után általában elnyűtten, kényelmetlenség-érzettel ébredek, mikor azonban van valami… valaki tartósabb az életemben, mindig egy boldog mosollyal nyitom ki a szemeimet. A rövid viszonyaim ezt az érzést legalább egy kis időre visszaadják, még ha nem is ugyanolyan mértékben. Mindkét hosszú kapcsolatom az én szívem összetörésével zárult, és ugyan később ezeket elfogadtam, nem hiányzik, hogy ezt egyhamar újra át kelljen élnem. Fogalmam sincs, hogy melyik kategóriába kerülne az, ha Cresszel lefeküdnénk. Rá nem tudnék úgy tekinteni, mint egy egyéjszakás kalandra, ugyanakkor kétséges, hogy ő akar-e ennél többet – nem mintha én határozottabb választ tudnék erre adni.
- A te szépséged örök és töretlen, édesem - mosolygok rá, tovább fényesítve az egóját. Tudom, hogy alapvetően nem szorul rá, de azért látszólag jól esik neki is hallani – főleg az én számból. Nem fogok hazudni, tisztában vagyok vele, hogy Cress bőven a 10-es skála tetején mozog, és ki tudja, ha nem lenne ilyen vonzó, akkor már lehet rég kiosztottam volna, hogy hagyjon békén, lépjen túl rajtam, ne küldjön se több félreérthető, se több elég nyilvánvaló képet, hanem akadjon le rólam. De lássuk be, a visszautasításaim ellenére jól esik ez a fajta közelség, hát még azok a túlfűtött videók, amikkel traktál.
- A sör is teljesen megfelel - azért melengeti a szívemet, hogy alig ért haza… akárhonnan, máris az én társaságomat keresi. Vajon miért.
Sokszor elgondolkodtamm már rajta, hogy beadjam a derekamat, ami minden eltelt évvel, minden sikeresebbnél sikeresebb próbálkozásánál egyre többször fordult meg a fejemben. Eddig mindig volt bennem annyi, hogy visszafogjam magam. Vajon ez az este mivel fog szolgálni? Képes leszek tartani magamat, vagy itt a vége, eddig bírtam? Sajnos Cress már túl jól ismer. Volt bőven ideje kitapasztalnia, hogy mire-hogyan reagálok. A kedvenc színemben pompázó, kellően sokat mutató melltartó, a lazán magára dobott ingem csak két dolog azok közül, amelyeknél máris megmozog bennem valami. Kelleni fog az a sör mindenképpen.
Próbálok ettől függetlenül a lehető legnormálisabban viselkedni, már amennyire az az erőmből telik. Átadom neki az ajándékot, amelyre szerencsére pont olyan pozitívan reagál, mint ahogy számítottam. - Tudtam, hogy tetszeni fog - felelem, ahogy egy őszinte mosoly kúszik az ajkaimra. Most elgondolkoztam, mikor a repjegyeket felhoztam, hogy mi még nem is utaztunk el együtt sehová. Mármint csak úgy mi, kettesben, a szülők nélkül. Megvolt rá eddig az okom, amely kimerült annyiban, hogy nem akartam kísérteni a sorsot – azt bőven elégszer megteszem azzal is, mikor elhívjuk a másikat magunkhoz. Az már csak a mellékes volt, hogy a mi menetrendünket nem olyan könnyű összeegyeztetni.
- Hát gondolom, hogy lenne egy-két ötleted a ruháim sorsát illetően - válaszolom, miközben követem őt a konyhába és nekidőlök a konyhapultnak. Nyelek egyet, mikor benyúl a hűtőbe és nem sokat hagyva a fantáziámnak láthatok… nos, majdnem mindent. A tekintetem automatikusan odairányul, és valamilyen szinten örülök is, hogy itt van köztünk ez a pult, mert bizony már most sikerült megmozgatnia valamit. Én és az a fene képzelőerőm… Inkább leülök, míg a kérdésemre válaszol.
- Köszönöm - mosolyodom el, majd kibontom a sört és ha akar, koccintunk egyet, máskülönben pedig csak belekortyolok az italba, ezzel próbálva kicsit lehűteni magamat, és elfelejteni az előbb látottakat. Sikerül, csak nem épp olyan módon, ahogy szerettem volna, mert újabb bevetésként most a pulton támaszkodik meg. A tekintetem pedig ismét saját útját járja, és ugyan belekezdek a beszédembe, de nem mindig sikerül tartanom vele a szemkontaktust. Azért próbálkozom. - Hiszed vagy sem, most én is szabadságoltam magamat egy kicsit. Az új filmem három hete jött ki, és úgy érzem, egy kis pihenőre nekem is szükségem van. Nem akarok idő előtt kiégni, és így legalább kicsit lesz időm magamra is, ha már az elmúlt 6-7 évben erre nem igazán került sor - a mondandóm két fele között iszok pár kortyot a dobozból, majd folytatom. - Hogy ez mit jelent? Nos… pontosan nem tudom. Egy fél évet biztos, hogy itt akarok maradni, és csak maximum egy-két napos kiruccanásokat tervezek, semmi többet - fejezem be végül a gondolatmenetemet.
- Szóval, ha te is maradnál hosszabb időre, akkor szívesen várlak bármikor a szerény ha… - majd pedig elhallgatok, és megvakarom a tarkóm. -… azaz szívesen várnálak a szerény hajlékomban, ha nem lenne vele éppen minden gond, és nem Maurice-nál kellene csövelnem, mióta visszajöttem - nem hinném, hogy őt elfelejtette, talán még egyszer fel is hozta hozzánk, miután olyan galád módon visszautasított abban a buliban. De lehet keverem valaki mással. Kétlem, de lehetséges.
- Szóval helyesbítek, és úgy fogalmazok, ha bármikor ki akarsz szabadítani a kanszagból, akkor csak csörögj, hidd el, örömmel jövök hozzád. Mint ahogy most is - mosolyodom el, majd újabbat kortyolok a sörömből. - Főleg, ha ilyen fogadtatásom van - ezt aligha kell magyaráznom, mert mióta elém dőlt a pultra, azóta 55-45 százalékban inkább a dekoltázsán pihent a tekintetem, semmint a szemén. A maradék 45-ben is hol őt, hol inkább a falat néztem kínomban. Magamat sem értem, hogy miért viselkedek úgy, mint egy tinédzser – szerintem mindketten tisztában vagyunk vele, hogy miért öltözött ki így, és be kell látnom… működik.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptySzer. Feb. 17 2021, 19:38


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts

Csinálhattam volna másképpen is a mai napot. Türelmesen bízhattam volna a sorsban, hogy összefutok a testvéremmel, de a tudat, hogy mindketten ugyanabban a városban vagyunk, hogy is mondjam túlságosan is vonzó ajánlatnak tűnt, mintsem kihagyjam a lehetőséget rá már az első adandó alkalommal. A türelmetlenség nem tartozott a jó erények közé, de ha akartam valamit, és most nagyon akartam, hogy történjen már valami, akkor tennem kellett érte. Az életben nem járt semmi sem ingyen, még akkor sem, ha tudtam, hogy a szépségem által rengeteg ajtó nyílik ki előttem. Az anyukám sosem bátorított rá, hogy visszaéljek az adottságaimmal, de ostoba lettem volna nem kihasználni, ha már csinos arcom, és majdnem tökéletes alakom volt. A modellekről mindenki azt hiszi, hogy mennyire magabiztosak, és elégedettek a külcsínnel. Ez a valóságban közel sem állta meg a helyét, nálam pedig hatványozottabban volt jelen. A „tisztában lenni valamivel” és „csúnyán bevetni” között óriási különbség húzódott. Számtalan éjszakát virrasztottam át amiatt, hogy a tükörben nézegettem a bőrhibáimat, mert akadtak. A narancsbőr nem ütött ki a combomon azonnal, de ha egy kicsit is elhanyagoltam az edzéseket, vagy bűnözni merészeltem, akkor aztán meglett a böjtje. A szemem alatti karikák néha nagyobb árkot jelentettek, mint a második háborúban képződött rakéták lelőhelye. A hajamat egyenesen gyűlöltem, nem beszélve a fenekemről, ami nem volt elég kerek ahhoz, hogy a strandon mutogassam. Imádtam víz közelben lenni, de csakis olyan személyek társaságában, akik nem kaptak lencsevégre, és ugyanúgy utálták, ha fotózzák őket, mint én. Modell voltam, abból éltem, hogy fotózásokra jártam, de azt senki nem látta, ha a szünetekben néhány korty után már rohantam a mosdóba, vagy alig bírtam megenni egy narancsot, vagy egy almát, mert bűntudattal álltam ismételten oda. A címlapon szereplés felért egy rémálommal, annak ellenére is, hogy gyakran fordultam meg rajta, és akkor nem említettem a reklámokat, a divatheteket, a kifutókat. A nyugati kultúra nem tette lehetővé, hogy különlegesnek érezzem magam, ellentétben a keletivel. Tokió a jövőt szimbolizálta, mindenben előttünk jártak, és úgy tekintettek a modellekre, mint valami szupersztárokra. Az ottani életmódot meg tudtam volna szokni, de eddig csak kétszer jártam Japánban. New York a középszerűt hirdette, vagyis nekem már nem okozott akkora energialöketet, mint az idelátogató turistáknak, vagy álmodozó bagázsnak. Ebben a metropoliszban nőttem fel, nekem a Central park már nem annyira egyedi, ha akartam elmetróztam oda, és mégis akárhány idegennel sodort össze a szél, mindenki féltékenyen érdeklődött a szülőhelyem felől. Milyen az élet New Yorkban? Minden egyes nap más szórakozóhelyre jársz, tényleg mindenki olyan, mint a Szex és New Yorkban? A jó élethez pénz kellett, és teljesen mindegy volt, hogy a világ melyik felén élsz. Az egyedüli erő, ami visszahúzott…Morgan volt, és kapóra jött, hogy elterelje a figyelmemet.
Az öltözetem lehetett volna visszafogottabb, de előtte minek takargassam a testemet? Nyolc éve ismer, nem azt mondom, hogy nem tudok neki újat mutatni, de látott már hányni, hamburgert enni, vagy sírni a kilók miatt. Egy házban nevelkedtünk, a titkok sohasem maradtak a négy fal között, kivéve a miénket. A vörös melltartó, a csipkébe bújtatott idomok érte kiáltottak, és az ing? Csak a hab volt a tortán, mert tudtam, hogy mennyire szereti, ha valami emlékezteti a létezésére. Én magam voltam a két lábon járó emlékeztető, de mit értem volna el, ha meztelenül nyitok ajtót? Elmenekül, vagy rám veti magát? A boros pohárral a kezemben eresztem be a lakásom rejtekébe, és tessékelem beljebb, mint az előtér. Az izzás sosem múlik el, a bőröm bizsereg, ha feltűnik a színen, és ez most sincsen másképpen. A bókja a hiúságomat legyezi, talán még az önbizalmamat is növeli. Kitérek arra, hogy igazán hozhatott volna mást is a kávén kívül, de hamarosan előkerül az ajándékos táska is, és a benne rejlő térkép. Igazán nem nagy dolog, de engem roppant módon boldoggá tud tenni, ha emlékszik rá, hogy mit szeretek, és Morgan sosem okoz csalódást ezen a téren, nem úgy, mint mások. El is hessegetem az emlékeket és a konyhába sietek, hogy kiszedjem neki a kért sört, de azért vagyok annyira galád, hogy kissé hosszabb ideig „keressem” a sört. A vadászat lényege a préda elejtése, és milyen játék lenne az, ahol nem teszem próbára a türelmét?
- Ruháid jó helyen vannak nálam. – fordulok vissza és a kezemben lévő sörrel sétálok oda a pulthoz, hogy áttoljam neki. Micsoda távolságot képez ez a felület közénk. A tartózkodása vadító tud lenni, én meg élvezem, ha szenved miattam. Bedőlve előkerülnek az ikrek is, és csintalan mosollyal hallgatom a felhozott érveit arra nézve, hogy mit keres New Yorkban.
- Hmm…megértem, hogy szabadságra vágysz, de azért hat hónap…az rengeteg idő Morgan, még ebben a városban is, anyáék közelében. – fűzöm tovább a gondolatmenetet, de tetszik, hogy nem utazik vissza azonnal, mégsem elégíti ki a kíváncsiságomat. Okkal kellett otthagynia a nagy Hollywoodot és ki fogom deríteni, hogy mi áll a háttérben.
- Pár hetet biztosan itthon leszek. – erősítem meg a feltételezésében, de megakad a mondandója közepén, így automatikusan szétnyílnak az ajkaim. – Maurice? – jut eszembe a név, de arc nem társul hozzá. – Megint mi történt a lakásodban? – vezetem fel a kérdésemet, de máris érzem, hogy megsértett. A célzásai hízelgőnek, és máskor mosolyognék is, de most csak könnyed szerrel kerülöm meg a pultot és sétálok át az ő térfelére, hogy előtte álljak meg. A mutatóujjamat a szája szélére futtatom és letörlök egy cseppet. – Így sokkal jobb, ne menjen kárba semmi. – felpillantok rá és lassan nyalom le az ujjam hegyét. – Tudod Morgan még most sem értem, hogy miért nem hozzám jöttél. Bármikor beköltözhettél volna, amíg nem vagyok itthon, de most is szívesen látlak. Belegondoltál, hogy mennyivel könnyebb lenne innen intézned az ügyeidet, és ott van a vendégszobám is, ami rád vár. – sóhajtok egyet és féloldalasan pillantok a föld irányába, de nem vagyok rest az ujjammal a mellkasa közepére leírni egy kört. – Talán félsz tőlem, hogy beköltözz? Ami az enyém, az a tiéd is. – lépek közelebb, miközben az ajkait fixírozom. – Testvérem. – egy puszit lehelek az arcának jobb oldalára, aztán elmegyek mellette a nappali irányába. – Csinálunk valami kaját, vagy rendeljünk? – görgetem tovább a beszélgetés fonalát, de remélem, hogy a rávezetésem célt ért.



credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 990
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyKedd Feb. 23 2021, 22:29

To: Cress



- 6 év is az, Cress - kontrázok rá a szavaira, de kontextus nélkül elég gyenge alapokon pihen a válaszom. Megköszörülöm a torkom, majd kicsit megpróbálom kifejteni. - 6 éve vagyok benne a szakmában. 6 éve minden szabadidőmet új szkriptek kidolgozásával, újabb projektekkel kapcsolatos tárgyalásokon töltöttem. Volt egy-két hét, talán egyszer két hónap is, hogy sikerült elszabadulnom ettől az egésztől, valamelyest kipihennem magam, és őszintén szólva hiányzik egy kicsit. Hiányzik, hogy ne a munkán kattogjon folyamatosan az agyam, merthogy nekem ki kell valamit találnom. Tiszta fejjel még néha hamarabb megtalál az ihlet, mintha rágörcsölnék - fura, hogy eddig erről nem beszéltem még senkinek, Cressnek pedig sikerült alig tizenöt perc után kihoznia belőlem. Szeretem a munkám, nem erről van szó. Viszont ilyen erős megfelelési kényszer nem sok munkában van, mint az enyémben. Meg kell felelnie a filmnek magamnak, a kritikusoknak, a nézőknek, máskülönben kockára teszem a hírnevem, esetlegesen a karrierem is. Ha a kritikusoknak nem tetszik, akkor valami komoly gond van a filmmel, ami valahogy elkerülte a figyelmem. Ha a nézőknek nem tetszik, akkor túl elvont lett a moziba kikapcsolódni vágyóknak – még ha a kikapcsolódásba az is beletartozik, hogy a film elgondolkodtat. Lehet nem az elvont szót kellene használni, hanem az absztraktot. Akárhogy is… ha pedig tetszik a kritikusoknak is, meg a nézőknek is, én viszont ki nem állhatom az elkészült művet, az pedig azt jelenti, hogy szebb szó híján elkurvultam. Hagytam, hogy befolyásoljanak a külvilág kényszerei, és inkább pénzorientáltan csináltam meg az adott filmet, nem azért, mert meg akartam volna. Sóhajtok egyet. - Szóval igen. Szükségem van erre a pár hónap pihenőre, hogy visszanyerjem a régi energiámat - még ha ez áldozatokkal is jár. Szerencsére pénz tekintetében nem nagyon kell szűkölködnöm, a megélhetésemmel tehát aligha lesz gond.
- Pár hetet? Hát ez remek hír! Végre egy-két napnál hosszabb időre is élvezhetjük egymás társaságát! - vidulok fel az előbbi téma komolyságát elnyomva, és csak pár pillanattal később jut el az agyamig, hogy mit mondtam. Azaz inkább, hogy miként mondtam azt, hogy hogyan fogalmaztam. - Maurice, igen. Szőke, 190 centi, olyan közepesen izmos, szakállas. Egyszer még szerintem te is hazahoztad őt - nevetek fel, ezzel is próbálva azt közvetíteni, hogy abszolút nem zavar. - Fogalmam sincs, az az igazság. A csőtörés az egyedüli dolog, amiben biztos lehetek, minden mást a szakikra hagytam. Ki tudja, még lehet van valami gázszivárgás, csótányinvázió is. Biztosabbnak tartottam, ha inkább átadom a kezükbe a melót és nézzék át, csinálják meg. Ha a hírekben szerepelek, nem épp a gyászhíremet szeretném hallani. Bár akkor már nem lesznek ilyen gondjaim - nevetek fel, megvillogtatva az én kis fekete humoromat. Nem mintha olyan gyakran használnám, én a komédia más ágazatait szeretem képviselni.
A nevetgélésem közepette azonban sikerül még a levegőt is belém fojtania, mikor közelebb lép hozzám és az arcomra simít. Nem igazán tudok mit reagálni a szavaira, arra meg még kevesebbet, ahogy lenyalja azt az egy cseppet az ujjáról. Egy biztos: a fantáziámat ismét sikerült beindítania. Bár nem csak azt, viszont próbálom még tartani magamat, ameddig csak tudom. De vajon meddig fog ez tartani?
Azonban nem mond hülyeséget… Igaza van, tényleg hozzá kellett volna fordulnom először, itt azért mégiscsak otthonosabban mozgok, mint Maurice-nál. Nem is értem, hogy miért nem ez jutott először az eszembe – ja de! Pont azért, amiért az összes kettesben töltött időnkhöz egyfajta kétkedéssel fordulok – mert tudom, mit szeretne tőlem. Megvannak az ezzel kapcsolatos aggályaim, viszont most elgondolkodtatott. Eddig mindig az volt a jellemző, hogy ha együtt voltunk, akkor egyikünknek a következő nap, vagy harmadnap már a repülőn kellett ülnie – most azonban ő is itt fog lenni hetekig. Talán… talán adnom kellene ennek az egésznek egy esélyt? Ahhoz kétség sem fér, hogy Cress minden egyes áldott és megátkozott mozdulatával olyan reakciót vált ki belőlem, amire senki más nem képes, így mindent összevetve, igazából mi tart vissza?
Sóhajtok egyet, miután eltávolodik a közelemből, és hagy egy kis saját teret, amiben nyugodtan vehetek egy mély levegőt. Ez a testvérem szó… kikészít. Nem tudok rá így tekinteni és elég evidens, hogy ő sem ilyen módon gondol rám. Csak az agyamat akarja vele húzni és a fene vigye el: sikerült neki. Belekortyolok egy nagyot a sörömbe, majd én magam is felállok. - Tudod mit, Cress? Ez nem is hangzik olyan rosszul. Sajnálom, hogy nem jutott korábban eszembe. Ha tényleg komolyan gondolod ezt az ajánlatod, akkor szívesen élnék vele. Szívesen ide költöznék, míg mindent rendbe nem találnak a saját lakásomban - mosolyodom el, tőlem szokatlan módon simítva végig a karján, majd pár pillanat erejéig a derekán is. Szinte megbabonázva követem a tenyeremet, és figyelem a vonásait, majd észbe kapva enyhén megrázom a fejemet. - Ha holnap itt leszel, akkor át is tudom hozni a cuccaimat. Nem mintha olyan sok lenne. Na meg… amúgy is van itt még egy-két ruhám, úgy érzem. Ezeket meg nem hinném, hogy visszakapom - nevetek fel, ahogy az ingem aljával játszok, szavaim végéhez érve pedig elengedem azt, és visszapillantok Cressre.
- Kérdésedre válaszolva pedig: nem hoztam alapanyagokat, és ahogy te is mondtad, nem volt még időd bevásárolni, így marad a rendelés - ok-okozati alapon nincs is nagyon más lehetőségünk. - Fogalmam sincs, hogy háláljam meg ezt a felajánlást, Cress. De kezdetnek remélem jó lesz az is, hogy a vacsit én állom. Na meg a repjegyek. Azokat sem felejtem el - már olcsóbban jönnék ki, ha egy hónapra kibérelnék valami albérletet, de ez most mellékes. A pénz nem minden.
- Szóval? Mit szeretnél bekapni? - kérdezem, és legszívesebben arcon csapnám magam, hogy megint sikerült így fogalmaznom. A kajára gondoltam…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyHétf. Márc. 08 2021, 20:41


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts

Morgan hajlamos magába fordulni, és elfojtani a benne dúló érzelmeket, de azért örülök, hogy néha legalább nekem megnyílik. Egy igazi talány, mert az igazság az, hogy sok esetben nem tudom eldönteni, hogy mire gondol. Nem egyértelműek a jelzései, és ezzel totálisan összezavar. Nem szerettem a bonyodalmakat, de talán az ő esetében az vonzott, hogy nem tudtam mi lesz a következő lépése.
- Hat év hosszú idő nem fogom kétségbe vonni, de pont ez az, amire vágysz? Könnyebb lenne, ha most nem neked kellene döntéseket hoznod, hanem másoknak, esetleg belevetnéd magad az ismeretlenbe? – az én fejemben egészen más forgatókönyv zajlik, mint az övében, mert ekkor is képes vagyok párhuzamot vonni a kettőnk közötti valami, és a munkája közé. A modellélet nem jár ekkora kihívással, parancsokat kell teljesítenem, pózolni, kifutón sétálni, és sorolhatnám az unalmasabbnál unalmasabb elfoglaltságaimat, de tudom, hogy sokan irigykednek a sikeres karrieremre, csak éppen nem látnak mögé. A mostani helyzetem a „roppant kényes” és a „világi katasztrófa” közé esik, ha kicsit is őszinte leszek magammal szemben. A gyermekvállalás nem volt opció, azt sem értem, hogyan lehettem ennyire felelőtlen, hogy nem figyeltem az antibiotikum és a fogamzásgátló egymásra gyakorolt hatására. Nem vagyok már kislány, tudom, hogyan lehet kivédeni egy nem várt terhességet, de belecsúsztam és nyakig vagyok a szarban. Anya majd kiugrana a bőréből, ha megosztanám vele a kis titkomat, de féltem, ha szóba kerülne az abortusz, akkor kitekerné a nyakamat is. Nem volt jó az időzítés és a partner sem. Egyetértettem Morgannal, hogy szünetre van szükségünk, de nekem egészen más elhatározásból, mint neki. Nem kell tudnia, hogy mivel állok szemben, még túl korai lenne bárkinek is beszélni róla…habár az óra ketyeg, és nem sok lehetőségem lesz választani, ha még sokáig húzom.
- Még a végén elhiszem, hogy ennyire örülsz nekem. – cukkolom fel őt, mert az egyik részem még mindig bizalmatlan. Elutasító, ha a közelébe kerülök, hát mi lesz akkor, ha több időt szándékozik a társaságomban lenni, és nem lesz egérút a csapdáimból. Morgan mindig is tudta, hogy mivel tartsa szinten a beszélgetésünket, az egyetlen olyan férfi az életemben, akinek adok a véleményére és képes vagyok megfogadni a tanácsát. Nem mindenben, de jó eséllyel, ha ott lett volna az ominózus estén, akkor most nem lennék várandós. Kissé komolyra vettük a figurát, és örülök, hogy eltereli a figyelmet, de a kis megjegyzése nálam éppen fordított hatást ér el.
- Nem emlékszem rá, de nem is mindegy? Mikor volt már az, hogy lefeküdtem vele? – érdeklődöm nyíltan a két szeme közé bámulva, mert azt tudnia kell, hogy nem szeretem, ha kerülgetjük a forró kását.
- Csőtörés…ugyan már, hiszen tudod, hogy az lett volna a helyes lépés, ha felhívsz engemet, és beköltözöl az első nap. Komolyan nem ismerek rád. – konyulnak le az ajkaim, lehet, hogy a játék része, de éreztetnem kell vele, hogy nem tetszik a segítségem ignorálása. Mikor mondtam volna nemet az ő esetében? Egyszer fordult elő, és azóta bánom is, hogy akkor nem mentem bele, most nem kattogna azon a kis agyam, hogy milyen lenne a mellkasát megérinteni, lejjebb csúsztatni a kezemet…vissza kell térnem a valóságba, és addig ütni a vasat, amíg meleg. Nem szoktam rátámadni azonnal, de annyira adja magát a szituáció, hogy képtelen vagyok kihagyni, és eljátszom a rossz kislány szerepemet. A közelségem talán felébreszti annyira a kis elméjét, hogy megfontolja az ajánlatomat. Nézd csak az ujjamat Morgan, lehetne a szádban is. Sugallom a tekintetemmel, de végül megszakítom vele a szemkontaktust. A sörrel tereli el a figyelmét, én meg már azon vagyok, hogy nem sikerült gólt lőnöm, de aztán fordul a kocka.
- Igen? – ártatlan pillantással mérem végig őt, még a törzsemet is felé fordítom. – Természetesen él az ajánlatom. – nem állja meg, hogy ne érjen hozzám. Lúdbőrösen szippantom be a levegőt, és már ott tartok, hogy én magam húzzam fel a falakat, de a keze a derekamon pihen meg, némileg hangsúlyozva azt, hogy milyen „jó testvérek” vagyunk.
- Délelőtt van egy kis elintéznivalóm, de utána semmi akadálya. – kiszáradt ajkakkal pislantok le az inge peremére, de miért éppen most kell adnia a lovat alám?
- Bocsánat, nem jutott eszembe. – rázom meg a fejemet, és úgy döntök, hogy teszek egy kis kitérőt a fürdő irányába, hogy felfrissítsem az arcomat.
- Rád bízom a rendelést, de ne legyen kínai, sem indiai. A fűszeres ételeket nem bírom mostanában. – támasztom meg a jobbomat az ajtófélfán.
- Meghálálhatod majd egyszer…találunk rá alkalmat. – hosszan tartom fogva a pillantását, aztán egy sóhajtás közepette zárkózom be a fürdőbe. A csapot félig nyitom meg, a hőmérséklet oly mindegy, kell a víz és kész. Az arcomra fröcskölöm, de a várt hatás elmarad, csak azt érzem, hogy szédülök, és le kell ülnöm valahová. A kád széléig evickélek el, és foglalok helyet, de előre kell hajolnom, hogy ne ringlispíl legyen a nyakam körül, hanem egy stabil háttér. Szuszogva veszem a levegőt a hőhullám alatt, aztán hamar rendezem vissza az arcvonásomat, mikor vélhetően kopogást hallok.
- Tessék? – rekedtes hangon szólok ki, de a vízfolyástól nem sokat hallok. Felállva nyitom ki az ajtót, de még mindig nem vagyok száz százalékos. – Mit szerettél volna? – keresem a kékjeit.



credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 829
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyHétf. Márc. 15 2021, 12:48

To: Cress



- Nem is feltétlen ez az, amire vágyok. Inkább úgy fogalmaznék, hogy ez az, amire most szükségem van - na meg igazából senki sem fog a kardjába dőlni, ha a friss hús hollywoodi rendező most nem két évig, hanem három-négy évig nem ad ki új saját filmet. Ettől függetlenül nem tartom kizártnak, hogy be fogok segíteni egy-két projektben, mert a legutóbbi tudomásom szerint az egyik kedvenc sorozatomat is itt forgatják New Yorkban. Nem szokásom benyalizni, de ha nagyon nem bírnék magammal, akkor nem tartom kizártnak, hogy felkeresem valamelyik ismerősömet, aki ezen dolgozik.
- Ennyire? Még annál is jobban. Ezt a szép szempárt élőben szeretem látni, nem a címlapon - semmi kétségem nincs afelől, hogyha nem lenne ilyen topmodell alkata, csak olyan tipikus szomszédlány kisugárzása, akkor is felfigyeltek volna rá előbb-utóbb, mert ilyen szemeket nem osztogatnak minden sarkon. Bár ki tudja, lehet csak túlságosan elfogult vagyok vele szemben – nem érne túlzott újdonságként ez a hír.
- Igazad van, tényleg nem számít - nem is emiatt mondtam. Nem is szükséges, hogy emlékezzen rá, hisz lássuk be, én sem emlékszem minden egyéjszakás kalandom nevére.
- Jó-jó… Felfogtam, én vagyok a csúnya rosszfiú. Majd valahogy jóvá teszem ezt a főbűnömet. Főzök-sütök rád, kitakarítom a lakást, kielégítem minden igényedet - nevetek fel, még annak ellenére is, hogy tisztában vagyok vele, ismét mennyire kétértelműen fogalmaztam. Az alkohol mindig egy jó indok arra, hogy az ember miért tesz vagy mond olyanokat, amelyek józanon még csak meg sem fordulnak a fejében. Bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez az esetemben is igaz. Ahogy sokszor említettem már, bőven elég álmatlan éjszakát okozott már nekem Cress.
- Na hát ezt örömmel hallom! De tényleg csak akkor, ha nem zavarok - tisztában vagyok vele, hogy ő sem él a legszentségesebb módon, én pedig abszolút nem szeretném, hogy miattam ne tudja kiélni magát.
- Ha gondolod, eldobhatlak, akárhova is kell menned. Ahogy mondtam, nekem mostanában nem lesz valami sok dolgom, de ismersz már, hogy nem tudok a fenekemen megülni - legalábbis ritka az olyan, mikor én képes vagyok begubózni az ágyamba, és napokon keresztül csak Netflixezni. Ez általában akkor jellemző rám, mikor egy hosszú, és rettentően fárasztó meló után végre kapok egy kis pihenőidőt, vagy ha épp le vagyok betegedve. De két-három napnyi semmittevés nekem bőven elég fél évre is.
- Se kínai, se indiai, se túl fűszeres. Értettem, főnökasszony - felelem mosolyogva. Van is ötletem, hogy mit lehetne rendelni, csak azt nem tudom még, hogy honnan. Rég jártam már errefelé, aztán ki tudja, hogy még nyitva vannak-e azok a helyek, amelyeket egykoron szerettem.
- Rendben van. Szavadon foglak - talán félnem kellene ettől az egész ajánlattól, de épp ellenkező érzések vannak bennem. Szeretek Cressidával lenni, csak mindig ott éltek bennem azok az aggályok, amik a jól ismert „mi lesz, ha…” szöveggel kezdődtek. Most viszont én is egy hétnél hosszabb időt tervezek itthon tölteni, és a szavaiból ítélve ő sincs másképp ezzel kapcsolatban. Talán még jót is fog tenni nekünk, ha egy kicsit együtt tudunk lenni. Mikor volt utoljára ilyen, most őszintén? Tény és való, a legtöbbször én voltam az, aki miatt ez meghiúsult, de nem… most már nem fogok. Ha másra nem is, legalább arra jó lesz ez az együtt töltött idő, hogy pontot tegyünk a mi kis… kapcsolatunkra.
Amint bezárja a fürdő ajtaját, én a telefonomért nyúlok és bepötyögöm az egyik régi kedvenc olasz éttermem helyét, ahonnan egy időben mindig rendeltem. Szerencsére, és legnagyobb meglepetésemre felveszik és már kérik is a rendelésemet. Valami könnyedebb ételt szeretne Cress, hát ezt figyelembe véve választok. Biztos van valami neve is a rendelésemnek, én azonban csak a feltéteket diktálom le a vonal másik végén lévőnek. Paradicsomszósz, gomba, szalámi, amit valami finom mozzarellával terítenek be. Jelenleg az én gyomromnak sem hiszem, hogy jót tenne a túl nehéz vacsora.
Fél füllel azért próbáltam odafigyelni Cressre is, hogy minden rendben van-e vele. Mikor leadom a rendelést, elteszem a telefonom, és még várok egy-két percet, mielőtt úgy döntenék, hogy bekopogok. Megvárom, míg kinyílik az ajtó és lehet csak az én kissé ittas fejemben van ez jelen, de nem néz ki valami jól. Mármint… na mindegy, érthető szerintem. - Jól vagy, Cress? Jó pár perce már annak, hogy eltűntél - kérdezem tőle aggódóan, csak halványan, kedvesen mosolyogva. - Na meg tisztára le vagy sápadva. Mi baj van? - teszem fel az újabb kérdést, és látván, hogy nincs teljesen a helyzet magaslatán, besétálok a fürdőbe hozzá, és leülök a kád szélére, majd őt is erre próbálom ösztönözni. Ekkor pedig a hátára teszem a tenyeremet, amit lágyan fel-le kezdek simogatni, mikor újra megszólalok.
- Azért remélem nem én vagyok ennek az oka. Jelenleg inkább nekem kéne annak lennie, látva a szerelésed és érezve a közelséged, akinek nehéz egyben tartania magát, mert rossz gondolatokat ültetsz a fejébe velük - halkan felnevetek, még annak ellenére is, hogy komolyan gondolom a szavaimat. - Lehűtenem nekem kellene magam, ehelyett mégis te zárkóztál be a fürdőbe. Hogy van ez? - érdeklődöm, miközben a kezéért nyúlok és nyomok egy apró csókot a kézfejére. Látom, hogy valami nincs rendben nála, és próbálhatja ugyan titkolni, de azt azért jó, ha észben tartja, hogy ha nem is a legjobban, de ahhoz kellően jól ismerem őt, hogy legalább ezt felismerjem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyCsüt. Ápr. 01 2021, 16:15


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts

Morgannel lenni olyan más, nem fogható semmihez sem. Az egyetlen olyan élőlény a Földön, aki előtt képes vagyok szellenteni is, ha úgy hozza a pillanat, de ebből azt szerettem volna kihozni, hogy mellette önmagam lehetek. A modellkedés is egyfajta álca, a nap huszonnégy órájában szépnek és tökéletesnek kell lennem, mert ez adja meg a piaci értékemet. Csúnyán mondva is, de az hoz pénzt a házhoz, ha az arcom egy babáéhoz hasonlít, és a testem megközelítőleg illeszkedik a 90-60-90 álomméretekhez. A legapróbb hiedelem nélkül állíthatom, hogy ez a szakma épít a legtöbb hazugságra. A mostani állapotom sem férne bele a napi rutinomba. A terhesség a karrierem végét jelenti, nem áltatom magam, ha ez napvilágra kerül, akkor le is húzhatom a rolót. Az utazásoknak és a jövőbe fektetett terveimnek lőttek. Morgan most meg azzal jön, hogy szünetet akar tartani, nem tudja, hogy mikor tér vissza a filmiparba, én meg azon görcsölök, hogy meddig takargassam a most még laposnak mondható hasamat, vagy keressek fel egy nőgyógyászt, aki megszünteti a problémát. Nem csinálok lelkiismereti kérdést az abortuszból, Duncannek nem kell tudnia, hogy úton van a gyermeke, sok mindent úgysem tett hozzá, néhány percig élvezte az ölem melegét. Borzalmasan szókimondó tudok lenni, de már akkor éreztem, hogy nem akarok vele hosszabb távú kapcsolatba bonyolódni, amikor először feküdtünk le. Az önállóságom a tét, és nem szívesen hajtanám igába a fejemet, mert bekaptam a legyet. Anya kiugrana a bőréből, ha tisztában lenne az igazsággal, de ha rajtam múlik, akkor még egy jó ideig nem fogja megtudni. Morgan szemeit fürkészem, és már a nyelvem hegyén van, hogy elmondjam neki a tényeket, de egy erő visszatart odabent. Mi van, ha így sosem lesz esélyem megízlelni az ágyban, amit nyújtani tudna? Őrületes, hogy most is magamra gondolok, de kizárt, hogy beérjem egy talánnal, ha a történetünk végződhet egy igennel is. Az összeköltözés kapujában a győzelemnél nincs is jobb gyógyír a lelkemnek. Mindennek adhatunk egy újabb löketet, és New York a szokottnál is lehet izgalmasabb.
- A főzés és a takarítás esetében én adhatom meg neked, hogy miben legyél? – incselkedem vele, mert nemcsak ő tudja lecsapni a magas labdát, hanem én is. A szavak terén erősek vagyunk, vonzódom hozzá a mai napig, és az sem zavarna, ha bajuszt növesztene, vagy két feje lenne. Megmagyarázhatatlan ez a kapcsolat, nem normális, miközben mégis valahol az. Nem kell értenie senkinek sem rajtunk kívül, a lényeg, hogy élvezzük, ameddig lehet. Bárcsak idejönne és feltornázna a pultra, hogy aztán mélyen…megint ott tartok, ahol nem kellene, pedig csak fejben játszottam el a gondolattal, hogy egy kicsit könnyedebben siklok fel…na Cress még nem ma.
- Neked mindig van hely az ágya…a lakásomban. – kacsintok rá, és direkt hagyok egy kis szünetet két mondat között, hogy a tekintetemmel égessem fel őt. A másnapi terveim között nem szerepelt, hogy eldobjon, ezért igyekszem valami jó hazugsággal elodázni a felajánlását.
- Igazán nem szükséges, és nem két perc, amíg áthozod a cuccaidat, már ismerlek, hogy nem férsz el egyetlen táskában. A holnap délelőtt külön töltendő, de abban benne vagyok, ha délután elmegyünk valahova, mint a régi szép időkben…csak mi ketten. Morgan… - mondanom kellene még valamit, de már nem tudom hogyan vetkőzzem le a pikáns gondolataimat a szájammal egyetemben. A kaja rendeléssel nincs is baj, egyedül a fűszeres ételek okoznak egy kis fennakadást, na meg hányingert szag alapján. A várandósság borzalmas, nem kívánom senkinek, hogy ezt az időszakot angyali áldásnak vélje, hacsak el nem mentek otthonról az adott nőnek. A fürdőbe érve már sejtem, hogy túljátszottam magam és a forgószerű érzet nem múlik, csak erősödik. Az orrnyálkahártyám érzékenyen reagál a folyamatra, meg kellene állnom és venni némi friss levegőt, de a vizet választom megoldásnak. Utálom a testemet, és az általa kiváltott szimptómákat. Morgan nem sokáig fog teketóriázni, és perceken belül megint annak a vadító nőnek kell lennem, akit ismer és akivel együtt fog élni. A kopogás nem késlekedik és amint a lábaim biztosan simulnak a padlóra, úgy állok fel és tárom ki előtte az ajtót. A kérdései valamiért felidegesítenek, nem szeretek gyengének tűnni, az ő szemében meg különösen nem. Az ideálja vagyok, tökéletes.
- Minden rendben, csak az időeltolódás. Nem sokat aludtam mostanában két munka között. – hazudom könnyedén a szemébe mélyedve, de követem őt a kádhoz. Leülve megcsap az illata, és az érintése…nem kellene reagálnom rá, de úgy érzem, hogy jólesne, ha most a kezemet a combjára fektetném, és elfeküdnék rajta. A gondolataimban olvas és a kezem után nyúlva egy csókkal fojtja belém a szót.
- Ez nem a te hibád, és kérlek ne is okold magadat. Az idő….megoldja majd, és egy kis alvás. Mi jelent kihívást neked abban, hogy az ingedben vagyok? Nem szaladtál hozzám akkor sem, amikor részegen hívtalak fel. – nevetek fel, de ez egyáltalán nem őszinte kacaj. – Azt szeretném, ha ma este nem agyalnánk túl sokat, és velem maradnál, mármint úgy, hogy bebújsz mellém az ágyba, és megnézünk egy filmet. – a térdkalácsára csúsztatom a jobbomat és észrevétlen simítom feljebb a belső irányba, miközben előrehajolok. – Megígéred, hogy ma este itt maradsz, és úgy fogsz ölelni, mint régen? – vontatottan lesek fel rá, de valamiért az ajkai közelsége jobban vonz, mint bármi más a világon.



credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 842
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyCsüt. Ápr. 08 2021, 16:17

To: Cress



- Szívesen válaszolnám erre azt, hogy igen, de félek, hogy ezzel csak saját magam sírját ásnám. A fortyogó-csapkodó paradicsomszósz és az emberi bőr nem valami kompatibilis egymással, sajnos tapasztalatból mondom. Ha lehet rajtam legalább egy kötény, akkor még talán elgondolkozok rajta - elég volt egyszer rám fröccsennie, hogy az adott étel befejezte után az első utam egy kötény megvételéhez vezessen, amit mind a mai napig használok, ha főételt készítek. Meglepő módon, akármennyire is megengedhetnék többet, csak két darabom van, amiket mindig és mindenhova magammal cipelek.
Nem tudom eldönteni, hogy mégis mit szeretnék, vagy hogy mit várok ettől az estétől. Állandóan félreérthetően, flörtölve szólunk egymáshoz, de ez a lendület vajon akkor is meglenne, ha a szavak tettlegességig fajulnának? Volt… van köztünk egy elég erőteljes vonzalom, amelynek legelőször ő szabott gátat, majd ezt a szerepet én vettem át, és tartom magam hozzá éveken keresztül. Tudnám vajon úgy csókolni, úgy ölelni őt, mint ahogy azon az estén - vagy még annál is jobban? Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem.
- Ez tetszik. Van valami ötleted is, hogy hol, izé, hova szeretnél elmenni? - mi sem bizonyítja jobban az előbb átgondoltakat, mint a mostani, hogy a legártatlanabbnak tűnő témát is képes voltam egy szóbotlás erejére kiforgatni. De egyébként tényleg jó dolognak tartom a felvetést, már rég volt, hogy mi csak ketten voltunk, és nem kellett másokkal foglalkozni. - Tudod, mit? Elviszlek a régi kedvenc cukrászdádba, aztán felhízlaljuk magunkat a pihenésünk idejére. Aztán majd lemozogjuk valahogyan - Isten legyen rá a tanúm, hogy most tényleges testmozgásra gondoltam, nem átvitt értelemben beszéltem. - Egyáltalán voltunk mi valaha együtt edzőteremben? - őszintén kérdezem, mert nem emlékszem ilyesmire. Legtöbbször ünnepekkor találkozunk, ott pedig nem épp a fitt alakunk megtartása szokott a legfőbb cél lenni.
- Pocsék hazudozó vagy, Cress, ugye tudod? - engem legalábbis nem fog tudni ilyen könnyen átverni. - De ha nem akarsz beszélni róla, akkor nem fogom erőltetni. De ha valami baj van, remélem tudod, hogy én bármikor itt leszek neked - eddig átvitt értelemben, holnaptól pedig konkrétan. Nem tudom elképzelni, hogy milyen lesz a vele való együttélés. Nem hinném, hogy annyira fura lenne, mert régóta ismerjük mi már egymást, és mindig is jó kapcsolatot ápoltunk, ezen ez az átmeneti összeköltözés sem hiszem, hogy rontana.
Hallom ugyan a nevetését, de érzem rajta, hogy ez nem az őszinte fajtából való. Nem tudom, hogy mit mondjak, ezért egyelőre megválaszolatlanul hagyom ezt a kérdést, és engedem, hadd folytassa a gondolatmenetét. Elmosolyodom a felvetésén, és az érintését sem hagyom figyelmen kívül – mi több, az előrehajolása, és a simítása iránya ismét elindít bennem egy-két dolgot, amit egyre nehezebbé válik eltitkolnom. - Megígérem - válaszolom neki lehunyt szemmel, homlokomat az övének támasztva, mélyen beszívva az illatát, majd sóhajtva engedve ki. A hátáról időközben először a derekára siklik a kezem, majd észre sem véve magamat még lejjebb, a fenekét érintve pihentetem meg azt pár pillanat erejéig. Nyelek egyet, és a tenyerem feljebb tornáztatom egy-két centit, de továbbra sem engedve őt el. A nadrágja pereménél állok meg, és a gerincoszlopát simogatom a hüvelykujjammal.
Kinyitom a szememet, a homlokomat azonban továbbra sem húzom el tőle. - Remélem tudod, hogy nem azért utasítottalak vissza állandóan, mert… ne kívánnálak. Megőrjítesz, Cress, az illatoddal, a szereléseddel, és minden tetteddel, szavaddal, legszívesebben… - nem fejezem be a mondatomat, mert túl sok mindent tudnék egyszerre mondani, és inkább engedem, hogy a gondolataira hagyatkozzon. - Egyszerűen csak… sosem volt ilyen, hogy mi egy helyen voltunk két-három napnál hosszabb ideig. Ha engedtem volna a vágyaimnak, és utána vissza kellett volna térnünk külön kontinensekre, abba biztos beleőrültem volna. Veled nem tudom azt megcsinálni, mint másokkal, akikkel csak egy éjszakát töltök együtt, hogy utána lezárom, és elfelejtem őket. De szerintem nem is akarnám. Mármint nem hinném, hogy ennyi év után csak egy éjszakával kielégülnék - nevetek fel, és véletlenül ismét félreérthetően fogalmazok. Nem mintha annyira távol állna az igazságtól a másik értelme. Elveszem tőle a homlokomat, de nem hajolok túl messze, továbbra is az aurájában maradok, csak most már a szemeibe nézek.
- Ezért is örülök annak, hogy most mindketten hosszabb időt tervezünk itt tölteni - elmosolyodom, majd a szabad kezemet a combjára helyezem, és hozzá hasonló módon simítok rá. - Szóval hogy szeretnéd, hogy öleljelek? Mint ahogy az elmúlt évek filmezéseikor, vagy úgy, mint ahogy anno 20 évesen tettem? - mert egy biztos, ha az utóbbit választja, akkor felejthetetlenné teszem az estéjét. Vagy legalábbis mindent meg fogok tenni érte.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptySzomb. Ápr. 17 2021, 08:43


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts
+16 talán

Pár hónappal ezelőtt jártam egy pszichológusnál, akkor úgy éreztem, hogy az önfejlesztő könyvek kevés segítséget nyújtanak abban, hogy megtaláljam a helyes utat, és továbblépjek Morganen, meg a kettőnk végeláthatatlan táncán. Az érzések definiálása nem ment valami jól, ha már címkét ragasztasz egy-egy dologra, akkor annak jelentőséget tulajdonítasz, megmagyarázod, hogy miért lenne jó érezni, meg miért nem. A törekvéseim a másik irányba mozdultak el, mert én felejteni akartam, nem mondta ki a doktornő, de kezdtem a megszállottja lenni a nem létező kapcsolatunknak. A random félmeztelen képek, a csipkébe bújtatott felhívások mind arra mentek rá, hogy eladjam a testemet, de a lelkemmel nem foglalkoztam. Az ott végbemenő folyamatok ébresztettek rá, hogy zavaros a mostohatestvérem iránti emócióhalmaz. Miért éppen nyolc év után mondanék igent a szexre? Mi változna meg közöttünk, ha valóban megtörténne? Tudnék bízni benne, vagy más pasiban az apával történt abúzus után? Ki mertem mondani, hogy mit éltem át, de nagyközönség előtt nem adtam hangot a múltban átélt traumának. A szexet arra használtam, hogy élvezzek, örömet szerezzek a másik félnek. Duncan a legjobb időpontban csöppent bele a kálváriámba, mert felváltotta a dokit, és helyette több időt töltöttem ágyban, mint az idegen kanapén. Megtarthattam a titkaimat és nem fájt senkinek sem, hogy mit akarok valójában, és milyen nehéz lenne meglépnem azt. A két csík azonban felborította a megálmodott jövőmet és haza kellett jönnöm, hogy eldöntsem mi lesz a gyerek sorsa. Az apuka kiléte nem számított, az én testem, az én váram. Modellként nagyobb súly helyeződött a vállamra, és akkor emellett szembe kellett néznem az otthonommal, és a váratlan hírrel, hogy Morgan sem kevés időre bútorozott haza. Kiszedni belőle a miérteket egyelőre nem óhajtottam, beértem a felszínes magyarázatokkal…megunta a filmipart, egy kis nyugalomra vágyik. Morgan nem az az férfi, aki feladja az álmait az első akadályok után, a kiégés fenyegette, de tudtam belül, hogy sosem cserélné el azt az életet egy apaszerepre és a velejáró kalandokra. Egyszerűen más volt megírva nekünk, csak észnél lenni pont annyira volt nehéz, mint betartani a diétámat a nehéz napokon.
- Most megannyi ötlet kering a fejemben, de egyik sem az igazi. – szorítom össze a fogaimat, mert vele együtt lenni igazából már egy kihívás, a helyszín meg másodlagos. Morgan képes arra, hogy elfeledtesse velem a hétköznapi problémákat, felvidítson és magába zárjon.
- Az édesség lesz az új ellenségem. – forgatom meg a szemeimet, de belül izgatottan képzelem el, hogy milyen lenne közösen megenni egy fagyit…közös pohár, a szánk összeér, én lenyalom a széléről az ott maradt puncsot. Miért van az, ha egy ártatlannak tűnő programajánlat képe jelenik meg a lelki szemeim előtt, akkor is elkanyarodom egy másik irányba?
- Edzőterem? Ugyan Morgan, tudod, hogy az nekünk nem menne. Szeretek korán futni, vagy úszni, mégis a legtöbb esetben itthon súlyzózom, mert letámadnak. Nem tudnám elképzelni, hogy ne mennének rád a csajok, ha meglátnak…még nem volt rajongó miatti menekülésed? – szárba szöknek az ajkaim a feltételezés kapcsán. Híres volt, nem egy hétköznapi alkat, és nem ringattam magamat álomvilágba annak kapcsán, hogy más nők is megkörnyékezik. Hogy bírta volna ki az elmúlt hónapokat? Nem az a fajta, aki egyedül játszik, sokkal inkább partnerfüggő…csak sosem én vagyok az, akit dönget odaát.
- Hazudozónak állítasz be? – incselkedem vele, de arról nem akarok beszélni, még nem jött el az ideje, és végül ő maga is javít rajta, én meg csak egy bólintással erősítem meg. Általában, ha valamiről nem akarok beszélni, akkor ott hagyom a másik felet, de vele ezt sosem tenném meg, az nem vallana a kettőnk közötti viszonyra. A bizalom működik, csak vannak dolgok, melyek nem rá tartoznak és ennyi. A rosszullétem csillapodik, és a kád szélén lelünk menedékre átmenetileg, de igénylem a közelségét. A kézfejemre adott csókja megint egy olyan jel, amit nem tudok figyelmen kívül hagyni. Testvérek nem csókolóznak, meg bújnak össze, de nekem szükségem van rá, most még az életemnél is jobban. A homlokának döntöm a sajátomat, és a combját simogatva vázolom fel, hogy mit szeretnék csinálni ma este. Nem vágyom táncra, egy filmre és a társaságára, ha már a kaját megrendelte az előbb. A lélegzete elandalít, lecsukott szemmel elképzelem, hogy ezek a pillanatok, akár minden egyes napon ilyenek lehetnének. Velem élhetne, megcáfolnánk a valóságot és csakis a kettőnk által alkotott világban léteznénk, ahol minden lehetséges. A keze a derekamon pihen meg, az ujjbegye végén a bőröm lúdbőrössé változik át, miközben a gerincem mentén egy fura bizsergés kúszik végig. A vallomása hirtelen változtatja meg az intimnek induló momentumot valami egészen mássá, komolyabbá válik, én pedig hiszek neki, mert más választásom nincsen. Az egyetlen megoldás az lenne most, ha nekiugranék és beteljesíteném a jóslatunkat, de csak annyira mozdulok meg, hogy a belső combja találkozásához csúsztassam a kezem és az ujjaimmal cirógassam nadrágon keresztül, kerülve még a legizgalmasabb részét. A szemeim világát keresve adja meg az irányítást.
- Morgan tudod, hogy csak egy szavadba kerülne, hogy itt ess nekem, én csak…húsz éve sokkal izgalmasabb volt, ha magadhoz szorítottál, olyan szenvedéllyel, ahogyan más nővel nem tetted. – a nyakához hajolok, és apró puszikkal halmozom el a füle mögötti területet. – Az első lehettem, az egyetlen. – lehelem a porc érzékeny felületére, miközben az ujjaim szétnyílnak és ráfognak a férfiasságára. – Nekilöktél a falnak, és rám másztál…úgy sürgettél, mintha nem lenne holnap, számított bármit a jövő? Megéltük a jelent. – mosolyodom el a mondandóm közepén egy jóleső sóhajjal lezárva a fantáziám alkotta jelenetet. – Rengeteg időnk lenne, ahogyan mondod, de mi van, ha holnap elüt a busz? Meghalok, mielőtt elmondhattad volna mit is jelentek a számodra. – borzalmas nőszemély vagyok, de mégis nő, akinek kell a visszacsatolás. Lehunyt szemhájakkal kényeztetem szétterített tenyérrel, az arcomat az övének dörgölve…amikor csengetnek.
- A fenébe… - morranok fel, de nem mozdulok mellőle.




credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 925
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyKedd Ápr. 20 2021, 15:38

To: Cress



+16
- Ugyan már. Régen is ettél édességet, mégsem híztál meg… annyira - cukkolom kicsit, de természetesen csak viccelek. Akármennyire is modell, színész az illető, egyszer-egyszer belefér az életbe egy kis bűnözés. Amúgy is, édesség nélkül nem élet az élet.
- Rajongó miatti menekülésem? Aligha. Tudod, én csak egy név vagyok a plakáton, a főattrakció már nem. Lehet, hogy megismerik egyesek a nevem, de mivel nem tudnak arcot társítani hozzá, ezért nem nagyon foglalkoznak vele - persze akadnak kivételek, de nekem sokkal könnyebb a sorsom, mint az arcukat nyíltan felvállaló hírességeknek. Én sem rejtegetem magamat, de lássuk be, jóval kevesebb promóciós anyagon jelenek meg önnön magamban, mint ahogy azt ő gondolja. - Viszont értem, edzőterem kizárva. Úszni viszont elmehetnénk. Szívesen elnézegetnélek valamelyik bikinidben - ezt most komolyan kimondtam? Igen, komolyan.
- Nem vagy hazug, csak most épp nem mondasz igazat - felelem neki mosolyogva, ettől függetlenül határozottan lezárva a témát. Majd ha beszélni szeretne a gondjairól, állok rendelkezésére, addig viszont nem fogom vele zaklatni. Minek tenném? Ahogy mondani szokták, néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Először még a testvére vagyok, most már az anyja is? Ez aztán a karakterfejlődés.
Nem tudom, hogy honnan jött most elő belőlem ez a hirtelen nagy őszinteség, de ahogy elmondok neki mindent, ami most a fejemben jár, egyszerre bánom és örülök meg neki. Örülök, hogy hallja, viszont bánom, hogy ennyit vártam vele. Ha egyszer így érzek már évek óta, miért nem tudtam ezt elmondani neki már korábban? Biztos vagyok benne, hogy megértette volna, hogy csak azért nem akarok tőle semmit, mert ő rá képtelen vagyok csak egy újabb strigulaként tekinteni. Durván hangzik, más nőkre sem így tekintek, de máshogy nem tudom megfogalmazni.
Tenyere a combomon, tekintete az enyémbe mélyedve… mit ne mondjak, meg tudnám szokni ezt az érzést. Elmosolyodom a szava botlásán, de nem teszek említést róla, hisz nem most van itt az ideje a kekeckedésnek. Tán ilyen öregnek tart minket, hogy már úgy érzi, húsz éve történt az az eset, nem húsz évesen? Még ha meg is fordul a fejemben, hogy cukkoljam érte, a nyakamra adott csókjai rövidre zárják az egész rendszeremet. Nyelek egyet, és lehunyt szemmel hallgatom őt, illetve élvezem a közelségét, az érintéseit, a csókjait. A keze olyan helyre téved, ahová eddig nem engedtem még őt, most azonban eszem ágában sincs megállítani. Felsóhajtok, ahogy elkezd masszírozni a nadrágon keresztül, és rettentő nehezemre esik odafigyelni még emellett a mondandójára is. Ahogy a fülem mögé sóhajtja a szavakat, összerezzenek, és nem kell sokat ügyködnie Cressnek, hogy érezhető nyoma legyen a ténykedésének. A nadrágom határozottan szűkebbé válik a keze, és ajkai nyomán, én azonban továbbra sem mozdulok arrébb. Mi több, még csípőmet is kissé megemelem, hogy jobban érezhessem őt.
Aztán… csengő. Az én időmben még nem volt ilyen gyors a kiszállítás. A kedves, udvarias énem most legszívesebben felállna innen, kifizetné, majd átvenné a csomagot, aztán visszatérne ide. De az az énem, aki már Cressre vágyik… el nem tudom mondani, mióta, annak földbe van gyökerezve a lába. A kézfejére teszem a tenyeremet, és megszorítom azt, hogy még véletlenül se merje elengedni, azt most nem bírnám ki. Az én, Cress lábán pihenő kezem is útnak indul, ugyanabba az irányba, ahol az övé van most. Elhúzom az arcomat tőle, de csak annyira, hogy a nyakába csókoljak. - Nem érdekel a pizzafutár - sóhajtom a fülébe, és lassan, mégis határozottan elérnek az ujjaim a lába közé, hogy én is hasonló kínzásban részesíthessem őt a leggings, és a fehérneműjén keresztül, mint ahogy ő teszi ezt velem már pár perce. Vagy csak pár másodperce?
- Ha rajtam múlik, Cress, akkor holnap biztos nem fogsz utcára menni - szólalok meg ismét, mosolyogva csókolva a füle mögé, majd lentebb a nyakára. Ujjaim közben gondos ténykedésbe kezdenek odalent, és csak merem remélni, hogy ő sem fújt visszavonulót. Arcommal végül elhúzódok tőle, és a tekintetét keresem. - Mit szeretnél inkább? Ha elmondanám, hogy mit jelentesz számomra, vagy ha inkább megmutatnám? - kérdezem tőle komolyan, de választ nem várva hajolok közelebb az ajkaihoz, amire először csak egy lágy, ismerkedő csókot lehelek. Az sem érdekel, hogy közben újabb csengetést hallok. Csókoltam már Cresst korábban, de az mintha egy másik életben lett volna. Még fiatalok voltunk, tapasztalatlanok. Azóta eltelt 8 év, és mindketten gyűjtöttük magunknak a párokat, alkalmi kapcsolatokat, ezzel a csókkal pedig úgy érzem, körbeértünk. Ha nem hajol el tőlem, nem húzza el magát, akkor a második csókkal már megkaphatja azt, amit egykoron is át akartam neki adni: követelőzővé válok, és vágytól ittasan falom az ajkait. Tenyeremet közben elhúzom a lába közül, és ültömből elé állva nyúlok az ingem két oldaláért, hogy azt lesegíthessem róla.
Az újabb csókot követően egyre lentebb kezdek haladni. - Te voltál az első, aki visszautasított - szólalok meg közben, ahogy az álla alá csókolok. - De ez nem jelenti azt, hogy ne vágyakoztam volna utánad minden álló nap. Látva azokat a félmeztelen, és meztelen képeket, amiket küldtél nekem… nem volt könnyű megállnom, hogy ne üljek fel az első repülőre, és menjek utánad - folytatom, miközben a nyakára, kulcscsontjára, és a mellkasára is adok pár ingerlő csókot. Kezem a melltartójánál foglalatoskodik. Meglelem a csatját, és kioldom azt. Kész vagyok tovább menni, de ha ő másik helyszínt szeretne választani, azt is megértem. - Viszont kár a múlton siránkozni. Ahogy te mondtad, éljük meg a jelent. Mit szólsz hozzá? - kérdezem tőle mosolyogva, visszahajolva az ajkaihoz egy újabb szenvedélyes csókra, a melltartójától azonban továbbra sem szabadítva meg. Ahogy ő neki is kellett a visszacsatolás, nekem is szükségem van rá. Így is átléptünk már egy olyan határt, ahonnan már semmi sem lesz olyan, mint régen - hát lépjük át a többit is.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyHétf. Ápr. 26 2021, 15:13


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts
+18

- Tudod Morgan ez egyáltalán nem szép a részedről, hogy a súlyommal szórakozol. – ráncolom össze az orrom nyergét, mert egyáltalán nem veszem félvállról, ha valaki heccelni kíván, pedig tudom, hogy nem az a célja vele, hogy megsértsen, de mégis nőből vagyok, és az egom nem engedi, hogy az a férfi, akihez vonzódom…ilyeneket mondjon nekem.
- Sosem vágytál rá, hogy a rivaldafényben legyél? Nézz magadra, bármelyik nőt megkaphatod. – foghegyről ejtem ki a szavakat, de pontosan tudja, hogy ez igaz. Abban az időben amikor még közös volt a falunk nem is egyszer fordult elő, hogy a takaró alatt kellett végig hallgatnom, ahogyan kielégít egy másik nőt, vagy éppen neki szereznek örömöt a szomszédos helyiségben. Akkoriban versenyt csináltunk abból, hogy ki megy hamarabb a másik agyára, de aztán jött az egyetem, és elkerült otthonról, a szobája pedig üresen várta vissza a gazdáját. Sosem meséltem neki, de ha elutazott, akkor befoglaltam a lakórészét, és az ágyában aludtam el. Érezni az illatát majdnem olyan érzés volt, mintha a közelemben lett volna. Morgan megőrjített, képtelen voltam más fiúra koncentrálni, ha tudtam egy karnyújtásnyira van tőlem, ha pedig nem volt, akkor utána ácsingóztam.
- Igazán megnéznél benne? – incselkedve harapom be az alsó ajkamat. A bikini már majdnem felér egy fehérneművel, de mégsem olyan. A mi esetünkben nem úszás lenne belőle, hanem valami egészen más elfoglaltság. A testvérem- nem testvérem dilemma közepén még nagyobb a tét, mert a fizikai vágy kézzel tapintható, és hiányos öltözetben ez nem ki fog aludni, éppen ellenkezőleg. A tűzzel játszunk mindketten, a karrierünk is lehetne a tét, de mégis a legnagyobb bukásunk az lehet, ha már megkaptuk a másikat, és utána nem fog kelleni. Hosszú éveken át epekedtünk egymásért, de ez elég lenne egy életen át tartó kapcsolathoz? Elköteleződési problémáim fényében kétlem, hogy kitartanék mellette, és bármennyire is kiábrándító legyek, úgyis az lenne a vége, hogy elrontanánk mindent vele. A barátság meg az én szemszögemből édeskevés kielégülést hozna a magányos éjszakákon.
Fülelve hallgatom, mert a részletekbe már nem akarok belemenni. Nem jött el az ideje, hogy felvilágosítsam az állapotomról, talán nem is fogom, ha meghozom a döntést. Nem várom el senkitől, hogy mellettem legyen az abortusz alatt, főleg nem tőle, aki a testemet kívánja…mit hinne utána? A kettőnk történetében nem volt megírva egy gyerek, és már megint kezdek szentimentális picsa módjára gondolkodni. Miért ne élvezzem ki, ha a közelemben van? A rosszullét sem fog megállítani benne, és már alig várom, hogy holnap bebútorozzon a lakásomba. A következő hónapok megannyi meglepetést tartogatnak még kettőnknek, hogy alig várom a folytatást, de most teljesen kitölti a látóteremet, az érzékszerveim is ráhangolódnak a közelségére.
A kád szélén üldögélve válik a pillanat egyszerre intimmé és komollyá közöttünk. A vallomása egy másik időpontban talán kedvezőbb lett volna, és mégis úgy verdes a szívem a kimondott szavaktól, hogy megszólalni se merek, nehogy elrontsam a hangulatát. A tenyerem a combjára csúszik fel, csak azt tudom, ha most valaki megállítana, biztosan kikaparnám a szemét. Átveszem az irányítást felette, tudom, hogy megint én leszek a hülye, ha ki leszek kosarazva, de megér egy kis kockázatot, nemde? A füle mentén haladva apró puszikkal halmozom el, megérintem a nyelvem hegyével a porcot is, nem szívom be, már így is kiszáradt a torkom a rekedtes hangvétel alatt. A kezem önálló életre kel, megérintem ott, ahol nyolc éve nem volt lehetőségem, és máris perzselve frissül fel a vérem, ahogyan látható nyoma lesz az izgalmának. A szavainak hitelt adva keményedik meg, de nem rest viszonozni a kezdeményezésemet. Belemerülünk a kettőnk közötti viszonyba, már a homlokom dől neki az övének. Forró lehelete az arcomat nyaldossa, miközben a keze a két lábam között indul felfedezésre. A csengő éles hangja szakítja félbe a meghitt jelenetünket és majdnem el is káromkodom magamat, de Morgan tesz arról, hogy elterelje a figyelmemet. A kékjeim mámorittasan keresik az övét, de a nyakam peremére siklik a szája, hogy még jobban megbolondítson.
- Pizzát rendeltél? – kérdezek vissza szórakozottan, mert nem jegyeztem meg, hogy mire is adta le a kérvényemet. Nem is vagyok éhes, ha belegondolok, mert mindent felfaltam a repülőn. Kissé hosszúra nyúlik a belőlem feltörő sóhaj, amint az ujjai a szeméremajkaim környékén kalandoznak. Ó, ne álljunk meg. Lehunyt szemhéjakkal zárom ki az ajtón kívül lévő futárt, tőlem meg is tarthatja a rendelésünket, van más, amiből táplálkozhatom most. Eszem ágában sincs elhúzni a kezemet a férfiasságáról, sőt még fokozva a hüvelykujjammal ingerlem őt, néha erősebben ráfogva hallgatom végig a mondandóját.
- Mutasd meg. – nyögöm ki oldalra döntött fejjel, még nagyobb hozzáférést engedve a nyakamhoz, ne álljon meg, túl édes a gyümölcs, hogy ne ízleljem meg. Könnyedén csábít bele egy ismeretlennek induló csókba, de hamar változik át sürgetővé az érzés. Nyolc évet repülök vissza az időben, hogy egy nyaralóban tapasztaljam meg a kettőnk között fellobbanó szikrát. A nyelvem a szájpadlásának feszül neki, harapni akarom, de elém állva segíti le rólam az inget, én meg nem ellenkezem, hogy meg is tegye. Összegabalyodva veszem felszínesen a levegőt, és már a semmit markolom, mert a nyakamat elhagyva a kulcscsontomra hintett csókja egészen mást eredményez. Megfeledkezem, hogy odakint várnak ránk, ahogyan azt sem tudom már, hogy milyen évet írunk. – Azok a képek csak neked szóltak. – helyeselek, és előrehajolok a felsőjének kivágását elkapva, hogy a mellkasomhoz rántsam. A tekintetem hosszasan fürkészi az övét, miközben hátulról csatolja ki a melltartómat.
- Ne álljunk meg. – a tarkójára csúsztatott jobbommal falom fel a szirmait és nyúlok a nadrágja korcához, hogy kioldjam azt, amikor váratlan hangzavarra leszünk figyelmesek.
- Cressida…kislányom…merre vagy? – mi a fene…annyira megdöbbennek, hogy ráharapok Morgan szájára.
- Itt vagyunk…szólt a manegered, hogy egyetlen szó nélkül jöttél haza. Kicsim a fürdőben vagy? – nem kell sok, hogy felpattanjak Morgan mellől.




credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 925
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyCsüt. Ápr. 29 2021, 16:39

To: Cress



+16
A válaszát hallva akaratlanul is felhúzom a szemöldökömet. Nem érzem úgy, hogy túlléptem volna egy határt a viccelődésemmel, de úgy néz ki, Cress másképp gondolja. Sóhajtok egyet. - Ajj, szívem, ne hülyéskedj már! Tudod jól, hogy nem gondolom komolyan, és csak szívom a véred. Már az alakodat is bárki megirigyelhetné, és akkor még arról a szép pofidról, meg elbűvölő szemekről nem is beszéltünk - ha már az előbb ügyesen sikerült lelomboznom a hangulatát, remélhetőleg ezekkel a szavakkal kicsit jobb kedvre deríthetem.
- Én, rivaldafényben? Ó, kérlek, dehogy. Akkor mindig attól kellene tartanom, hogy valaki csak ki akar használni a nevem, vagy a pénzem miatt. Így viszont nyugodtan adhatom magamat, és aszerint is vagyok elbírálva, nem azért, mert rendező vagyok Hollywoodban - az állandó vörös szőnyeg, a címlapokon való szereplés valahogy sosem tartozott a vágyálmaim közé, és ez az érzet, mióta az egésznek a kellős közepében vagyok, csak még inkább erősödött. Ha meghívnak valahova, elmegyek, ha saját filmem van, elmegyek, de ezek akkor sem olyan gyakoriak, mint mondjuk egy-egy nagy nevű, felkapott színésznél, aki évente legalább 4-5 filmet megcsinál. - A másikra pedig mit vársz, mit mondjak? Először is köszönöm a bókot, másodszor meg… lehet, hogy úgy van, ahogy leírtad, de ez nem jelenti azt, hogy én meg is akarom ezek közül bármelyik nőt kapni - részben az imént említett indokok miatt, részben pedig az eddig kapcsolataimból tapasztaltaknak köszönhetően. Tudom, legalábbis sejtem, hogy nem így értette a „megkaphatok bárkit” kifejezést, ettől függetlenül tartom magam az álláspontomhoz. - De úgy beszélsz, mintha ez rád nem lenne igaz, csak a férfiak terén. A te arcodat szerintem sokkal többen ismerik, mint az enyémet - mindezek mellett felmerül a jogos kérdés, hogy akkor miért nem tud ennyire túllépni rajtam és azon, hogy ő egyszer visszautasított engem, én pedig azóta számtalanszor őt? Miért kellek neki annyira én, mikor valószínűleg elég lenne lemennie az utcára, hogy máris bombázva legyen felkérésekkel. A válasz szerintem jóval sokrétűbb annál, mint hogy akármelyikünk is magabiztosan meg tudná válaszolni.
- Miért is ne? Ha valami szép, miért ne csodálhatnánk? - ahány vicceskedő sértést teszek, legalább ötször annyi egósimogatást kap érte, és még lehet keveset is mondok ezzel a számmal. Sosem állt tőlem a dicséret, legyen itt szó Cressről, vagy akárki másról. Én elismerem, ha valaki jól néz ki, vagy ha valaki sikeresebb nálam, nem fogok féltékenykedésbe kezdeni. Nem tartom magamat rossz partnernek, de ha egy bárban a 195 centis izomtömeget választja inkább az adott hölgy, akkor nem fogok siralomkönnyeket hullajtani emiatt. Emberből vagyunk, és ha már amúgy is csak egy estére szól ez az íratlan szerződés, akkor nyilván szeretnénk a legtöbbet kihozni belőle. Ha ez a nálam jóképűbb, szőke herceget jelenti, hát csak nyugodtan.
Elmondhatatlanul fura most így érinteni Cresst. Rengetegszer megfordult már a fejemben, hogy vajon milyen lehetne ebben a helyzetben lenni, csak sosem jutottam túl a gondolkozási fázison. Most úgy néz ki, minden megváltozni látszik. Mikor évekkel ezelőtt visszautasított, akkor ugyan ennél kevesebb ruhadarabban voltunk, de a csókokon, és szenvedélyes érintéseken kívül nem nagyon kalandoztak még el a kezeink. Most meg… alig tudjuk abbahagyni.
- Pizzát. De fogalmam sincs már milyet - nevetek fel halkan, röviden, szakadozottan. Az érintésemre kiváltódó sóhaja egy kínzóan kellemes bizsergésként szakít át a gerincoszlopomon, és már most érzem, hogy elvesztettem az összes józan eszemet. Az ujjai szorítása csak még nagyobb izgalmat váltanak ki belőlem, amelynek köszönhetően alig tudom kivárni, hogy lekerüljön rólam ez a nadrág. Nem gondoltam volna, hogy ez az este ilyen fordulatot fog venni, azt pláne nem, hogy a fürdőszobájában – ugyanakkor nem panaszkodom. Most jövök csak rá igazán, hogy mennyit vesztettem az elmúlt években azzal, hogy mindig a nehezen megkaphatót játszottam.
Most azonban döntöttem, és csak remélni merem, hogy jól. Az ajkaira adott csókommal érzem csak igazán, hogy elvesztem. Hogy bírtam én ki eddig az ő csókja nélkül? Még annál is jobb, mint amire emlékeztem. Más esetben azt mondanám, hogy ha tehetném, egész este csak csókolnám, de jól tudom, hogy most sürgetőbb vágyaim vannak, amit vele akarok átélni. Az ujjaim könnyedén megtalálták a helyüket, és az eddigieknek köszönhetően alig tudom már kivárni, hogy ugyanezen a ponton másképp is megismerkedhessek vele.
- Helyes. Azért remélem még fogok kapni párat. Akár pikánsabbat is - meglep, hogy sikerül összefüggő mondatokat kinyögnöm, miközben a melltartójának csatjával matatok. Már épp kész lennék lehúzni róla, mikor nem a pizzafutár, hanem egy sokkal, de sokkal rosszabb alternatíva hangját hallom meg – Georgia. Édes jó Istenem, komolyan? Pont most?
- Áú! Basszameg! - kapok oda a számhoz, mikor Cress erőteljesen ráharap. A kézfejemet hozzáérintem az alsó ajkamhoz, aztán magam elé emelem, hogy szemügyre vehessem. Véres. - Azért legközelebb óvatosan, szívem - mosolyodom el, majd ismét megtörlöm a vérző ajkamat a kézfejemben. Sóhajtok egyet, és megvakarom a tarkómat. Figyelem, ahogy felpattan, és mielőtt bármerre is mehetne, ráfogok a csuklójára. Nem túl erősen, de annál határozottabban.
- Várj csak egy picit! - szólalok meg mosolyogva, aztán egyszerre húzom őt közelebb magamhoz, és lépek én is közelebb hozzá. Rásimítok az arcára, kezemet beletúrom a hajába, hogy a tarkóját cirógathassam, és egy forró, szenvedélyes csókot lehelek az ajkaira. Próbálom kiélvezni az est’ valószínűsíthetően utolsó intim pillanatait, minek hatására akaratlanul is sikerül az ujjperceimmel kicsit végigkaristolnom a derekát. Nem feltétlenül fájdalmasan, de valahogy le kell vezetnem a bennem felgyülemlett feszültséget, és ennek jelenleg nem tudok más módot választani, mint ezt a csókot, és hogy így érintem őt. A csókot az alsó ajkán ejtett gyengéd, izgató harapással, és a fenekére való simítással zárok. - Nehogy azt hidd, Cressida Whitmore, hogy ennek itt vége! Még visszatérünk rá. - biztosítom róla határozottan, aztán egy apró csókot nyomok még az ajkaira, mielőtt elnyúlnék az előbb róla lehántolt ingemért.
- Ezt azért vedd vissza. Megyek nemsokára én is, csak… mint látod, van még hova lenyugodnom - mosolyogva pillantok le, majd vissza rá, hogy ha esetleg nem esne le neki, miről beszélek.
Amint távozik a fürdőből, lehunyom a szemeimet, sóhajtok egy hatalmasat, és lehuppanok a kád szélére. - Ezt nem hiszem el… - mormogom magamnak, miközben ujjaimmal a homlokomat kezdem ráncolni. Ilyen is csak a mi szerencsénk lehet. Végre kész voltam átadni magamat Cressnek, és mindennek, erre nyilván ebben az órában, ebben a percben kellett megjelennie valaki olyannak, aki teljesen és véglegesen le tudja rombolni az összes libidómat: Cress anyja. Fogalmam sincs, meddig fognak maradni, de az biztos, hogy ha ők elmennek, mi már aligha leszünk ilyen szerencsések Cresszel. Legalábbis egyelőre nem látok lehetőséget az estére vonatkozóan, ahol sikerülne újra visszahozni az iménti hangulatot. Bár ki tudja, okozott már nekem nagyobb meglepetéseket is a szöszi.
Miután sikerül kicsit rendeznem magamat, és az alsó ajkam vérzése is elállt, hideg vízzel arcot mosok, megtörlöm azt, és végül én is csatlakozzak a női társasághoz. Keresem-kutątom őket, és csak ekkor jövök rá, hogy nemhogy Georgia, de még valami barátnője is itt van. Hát esküszöm mindjárt sírva fakadok kínomban! - Sziasztok! - azért mégis sikerül egy valamire való mosolyt erőltetnem az arcomra.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyHétf. Május 24 2021, 12:01


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts
+16

Annyiszor hallottam már a „szép vagyok” kifejezést, hogy megkopott a lényegi tartalma. A modell szakmában csúnya egyedek nem is kerülhetnének címlapra, de az nem elég, ha jó az arcberendezésed, attól immár sokkal többet követelnek meg. A formás popsi és a nagy mellek ugródeszkák lehetnek, de ami igazán nagyot kaszál az a különleges külső jegyek. Az egyik lányt, azt hiszem, hogy Zion volt a neve, igen ritkán hozott minket össze a sors, de alig egy hónapja volt egy közös fotózásunk, ahol egyből kitűnt a tömegből. A félvér mivolta már amúgy is sok szemet vonzott magára, de a haja és az a természetes szeplős arc, zöld szem ellentét adta meg az igazi pikantériáját. Féltékeny voltam a hibátlan arcbőrére és a belőle áradó finomságra. Soha nem leszek ilyen ártatlan, de ami jobban illett volna rá, hogy romlatlan. A termékek közül sem azt veszed meg, aminek lejárt a szavatossági ideje, vagy némileg sérült a külső borítása. Az emberek a tökéletest keresik és ez a szakma arra épít rá. A méhemben növekvő gyermek és a testem eltorzulása kellő löketet adott ahhoz, hogy egyetlen zokszó nélkül hagyjam ott Los Angeles-t. Nem villogtattam senkinek, hogy merre járok, talán abban a pár napban, amikor kiderült, hogy terhes vagyok még Morgannel se voltam hajlandó beszélgetni. Leráztam annyival, hogy elfoglalt vagyok, miközben kétségbeesetten sírtam a pozitív tesztem fölé görnyedve. Mindent elterveztem, nem csúszhatott be egy ilyen galiba, ami örökre megváltoztatja az életemet, és mégis rajtam röhögnek az égiek, hogy nem tudok megbirkózni a tényekkel. Hisztis vagyok és nyűgös, alátámasztom, hogy nem jól kezeltem le a helyzetet, de sem Duncannek nem akartam színt vallani, sem az ügynökségnek, hogy hamarosan csak a pocakreklámokat szabhatják rám, és nem a fürdőruhás kivonulásokat.
- Akkor is szeretnének, ha mondjuk meghíznék? Mindenki irigykedik, de a szépség valljuk be múlandó. – jegyzem meg bölcsen, mintha az élet egyik legféltettebb titkát osztottam volna meg a velem szemben állóval. A rivaldafény és a párkapcsolat egy újabb fordulópont az esetünkben. Nem terítettem az újságok hasábjaira, hogy éppen kivel kavarok, de való igaz, hogy nekem több veszítenivalóm akadt, mint a mostohatestvéremnek.
- A férfiak a testemet szeretik Morgan, és nem a személyemet. Igazad van, én valóban tíz ujjamra kereshetnék férfit, de ahogyan te említetted az előbb, hogy nem kellenek a nők, úgy nekem se a pasik. – több van ebben a mondatban, mint amit hangosan ki akartam mondani előtte. Az istenért se vallanám be, hogy milyen érzések kavarognak bennem, ha meglátom egy nagymellű nővel. Néha feltűnik egy-egy partin és úgy mosolyog, mint egy szelíd és mindent tudó férfi, de ott van a préda szemében a sóvárgás, hogy megkaparinthassa. A világ két ellentétes pólusán élünk, nem fogadtunk semmit, sőt a családunk is közös, szóba sem jöhetne, hogy nyíltan vállaljunk fel bármit is, ami kettőnk között zajlik már évek óta. Nem véletlen, hogy felhagytam az agyturkásszal is és Duncan karjaiban kötöttem ki. Hiba volt, de már nem tudok változtatni rajta.
A végeláthatatlan vitánknak a hajbókolás és a tettek vetnek véget. A fürdőben megváltozik a hangulat, lenyugszom és befogadom az általa közvetített rezgéseket. Megérzem, ha kíván egy férfi, de számomra is különleges alkalom, ha nemcsak egy a sok közül. Morgan éveken át tiltólistára tett, el se tudnám mondani, hogy hány fényképpel, bejegyzéssel kísértettem meg, de nem vezettek sikerre a próbálkozásaim. Itt van egy félig elbaltázott este, hetek óta, úristen azok már jócskán hónapokat jelentenek mióta nem láttuk egymást, és elérkezett a várva várt áldás. Miért édes az a gyümölcs, amit nem kaphatunk meg? Ádám és Éva példájával élve nekünk nem szabadna a másikat érinteni, örömet lelni abban, hogy az ujjbegye mentén lúdőrössé válok, ziláltan és nekidöntött homlokkal sóhajtok fel. A torkomból felszökő nyögés egyfajta előjátéka annak, amit igazán akarok vele tenni. A ruhák akadályoznak meg abban, hogy letérdeljek elé, és megmutassam, hogy mire vagyok képes, ha igazán belelendülök, de jól esik a lassított, puhatolózó felderítési hadművelet is. Nem túlesni akarok rajta, hanem minden mozzanatát megélni. Lehunyt szemhéjakkal elképzelni, hogy megfoszt a melltartómtól, a kezébe veszi a keblemet és a nyelvével szopogatja végig a mellbimbóudvaromat. Néha elegendő csak a fejemben lejátszódó kép, és ezért is olyan fura, hogy most megtörténik velünk. A kölcsönösségen alapuló simogatásokat a szájába fojtott lélegzetem pecsételni meg, miközben elszívja előlem a levegőt is. Nem akarok élni nélküle, csak vele lenni és egész éjszaka egymás szájának tapadva élvezni, hogy nem zavar bennünket senki. A kezem könnyedén fogja át az izgalma bizonyítékát, és hagyva a vetkőztetésemet jutok el oda, hogy elfelejtsem a pizzát és a kint várakozó futárt. A pillanat tökéletes szétdúlását nem is a megrendelt kaja okozza, hanem a váratlan vendég feltűnése. Mi az istent keres itt az anyám? Nem mondok semmit, automatikusan harapok bele Morgan alsó ajkába és csak utána válok el tőle, keresve valami kiutat, hogy ne lássanak meg bennünket ebben a helyzetben. Nem tudok azonosulni Morgan laza viselkedésével, már fel is állok mellőle, de a csuklómat ragadva meg ránt vissza az eredeti pozíciómba.
- Mire is? – pillantok fel a kékjeibe és tűnődve fürkészem őt. Nem tudom, hogy mit felelhetnék a közeledésére, de a testem reagál az agyam helyett is. A mellbimbóim még mindig meg vannak keményedve, ahogyan a felsőteste centiméterekre kerül tőlem és az ajkaimra forraszt egy bensőségesebb csókot. Az orromon keresztül szívom be az illatát és reflektálva a két vállára vezetve a kezemet merülök el a momentum adta előnyökben. A harapásba belemosolyogva dörgölőzöm hozzá, miközben a fenekemet markolássza.
- Még csak most kezdődik Morgan. – a mutatóujjamat a szájára vezetem és kikapva a kezéből az ingét veszem fel, de mielőtt még kilépnék, egy utolsó pillantást vetek a kinézetemre. A pirospozsgás arc, a csillogó szempár nem arról tanúskodik, hogy unatkoztam volna, de láttak már kevesebb anyagban is a szüleim.
- Szia anya. – üdvözlöm két puszival, aztán meglátom a mögötte pöffeszkedő barátnőjét is. – Ááá Virginia, milyen régen láttalak. Mi szél hozott erre, kevés volt a botox? – a csipkelődés nálunk már hagyomány, de anya az, aki nem tud nyugton maradni és zavartan tekint körbe a lakásban. – A managered hívott fel, hogy egyetlen szó nélkül hagytad ott a fotózást. Miért nem szóltál róla, hogy hazajössz? – érdeklődik szemrehányóan, de azt hiszem, hogy Morgan a megfelelő időpontban csatlakozik hozzánk.
- Á…Morgan te mit keresel itt? – figyelmen kívül hagyja a jelenlétemet is, de én vagyok az, aki választ ad a buta kérdésre. – Morgan jött ki elém a repülőtérre anya. Nagyon kedvesen felajánlotta, ha landolok, akkor ne egyedül kelljen hazacipelnem a holmikat, vagy taxit fognom. – jelentőségteljesen nézek a fivéremre mialatt a konyhába sietek és négy koktélos poharat emelek ki az egyik szekrényből. – Az apád nem mondta, hogy te is a városban vagy. Fura véletlenek vannak. Ha már így összejött a család és persze Virginia. – pillant a barátnője irányába. – Van egy bejelenteni valónk. – izgatottan csapja össze a két tenyerét. – Cress drágám jól teszed, hogy a poharakat készíted ki, mert ünnepelnünk kell. – nem értem ezt a felajzott állapotot, ezért a hűtőből két üveg gint és egy tequilát pakolok a pult tetejére. – Apátokkal úgy döntöttünk, hogy befogadó család leszünk, nem tudom, hogyan kell ezt mondani. – értetlenül pislogok rá, remélem nemcsak nekem újdonság ez. – Mit is jelent ez ránk nézve? – puhatolózok, de anyát nem kell félteni. – Azt, hogy befogadunk egy cserediákot, és holnap érkezik Párizsból. – igazán nem tudom, hogy mit illik erre felelni…hogy mi?



credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 1180
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyVas. Május 30 2021, 21:43

To: Cress



+16
Próbálok valami megnyugtató választ adni a költői kérdésére, de az az igazság, hogy megfogott. Nem akarok neki hazudni, nem akarom őt álltatni, az emberek többsége kétséget kizárólag a testéért van oda, nem a személyiségéért. Az csak a kellemes plusz, hogy nem egy végtelenségig beképzelt, önző picsáról van szó az esetében. Ha ugyanezzel a jellemmel lenne megáldva egy teljesen átlagos, vagy csúnya lány, akkor alig hederítenének rá csak pár maréknyian, nem úgy több tíz-/százezren, mint Cressre.
Mégsem bírom ki, muszáj megszólalnom. Muszáj ezt a borúsnak érzett hangulatot valamivel feldobnom. - Cressida… Azt azért remélem tudod, hogy én akkor is szeretni foglak, ha hízol húsz kilót, vagy felpakolsz magadra 15 kiló színizmot. Nekem nem a tested a prioritás, hanem te magad - esetemben pont fordítva van az előbb emlegetett kellemes plusz. Itt van Ő, akinek ennyire oda vagyok a mindenéért, és ráadásul még jól is néz ki. De ha vesztene a szépségéből, engem az se érdekelne, ebben szinte biztos vagyok. Ha mégis, az pedig csak engem minősítene.
Minden olyan gyorsan történik, hogy szinte képtelen vagyok felfogni, hogy míg az egyik pillanatban nyugodtan beszélgetünk ilyen komoly témákról, addig a következőben már egymás ajkait faljuk és le sem vesszük a másikról a kezünket. Még egy szemhunyásnyinak érződő pillanat, és mire észbe kapok, ennek is vége szakad, aztán ott vagyunk, mindketten kellően felajzottan, mégis értetlenül, tanácstalanul állva a továbbiak előtt. Szerencsére van annyi józan eszünk, hogy ha szükséges lenne, akkor szavak nélkül is megértsük egymást. Ezt most nem folytathatjuk, jelenleg más kötelességeink vannak. Sajnos.
Ettől függetlenül próbálom még egy utolsó vágytól túlfűtött pillanatra megragadni a lehetőséget – és a fenekét -, hogy megfelelően lezárhassuk az est ezen részét. Ahogy elszakadok az ajkaitól, úgy érzem, képes leszek türtőztetni magam, a kihívó szavai ezt azonban máris megmásítják. De egyelőre nem teszek semmit, egyelőre csak próbálom lenyugtatni magamat, és rendezni a soraimat.
Egyébként őszinte leszek, nem teljesen értem az anyjáék logikáját. Ha annyira beszélni akartak volna Cresszel, akkor miért nem lehetett őt telefonon felhívni, miért kellett a lakásáig elmászni, és megkockáztatni azt, hogy itthon sincs? Kifogást próbálok keresni, mikor amúgy már most tudnék legalább kétféle magyarázatot adni erre. Próbálták elérni, csak nem tudták, illetve hogy épp erre jártak a nagy barinőjével. Attól még lehetek felháborodva, nem? Mondanám, hogy a lehető legrosszabb helyzetben jöttek, de lássuk be, lehetett volna ennél rosszabb is. Mondjuk, ha épp a konyhában esünk egymásnak, az ajtót elfelejtjük bezárni, és szabad belátás nyílt volna mindenre. Na ott aztán lehetett volna mit magyarázni. A mostani helyzetet még ki is tudjuk valahogy.
Épp kész lennék valami mondvacsinált indokot hazudni Georgiának, mikor Cress beelőz. Igen, ő neki határozottan jobban megy a kamuzás, mint nekem. Én képes lettem volna valami annyira komplikáltat és zavarosat előadni, hogy még én is belekavarodtam volna, mire a mondatom végére felteszem a pontot. Cressre pillantok, majd vissza az anyjára, és csak bólintok egyet. - Nagyjából elmondta a lényeget - széttárt karokkal szólalok meg végül én is.
- Pár hete jöttem csak haza én is. Pontosabban, miután megvolt a premier - meg az egy-két interjú, amit az követett. De a legtöbbet itt New York, és annak közelében ejtettem meg, míg  a másik felét online videóhívásban. Egyszerűbb és sokkal olcsóbb, mint az Államok másik felébe repülni emiatt. - Bejelenteni való? - édes jó Istenem, nem szoktam templomba járni, de kérlek mondd azt, hogy nem gyereket várnak! Ha mégis, akkor sújts le rám itt és most, mert ezt képtelen leszek felfordult gyomor nélkül elviselni.
Felszabadultan sóhajtok fel, mikor teljesen másfajta témát hoznak fel. Húha! Ez közel volt. - Továbbra sem értem, hogy ennek hozzánk mi köze van. Egyikünk sem lakik már otthon - azt a kurva! Ez kicsit flegmábban jött le, mint azt elsőre szerettem volna. - Bocsánat. Nekifutok még egyszer. Örülök neki, hogy így döntöttetek, de… miért? - mert mikor középiskolában felajánlották a tanárok, hogy fogadjunk be egy cserediákot, ezzel a szociális és idegennyelvi képességeinket fejlesztve, akkor azt mondom, oké. De nekik miért van erre szükségük?
Időközben a székek felé terelek mindenkit, majd helyet foglalok Virginiával és Georgiával szemben, Cresst pedig megvárom, hogy mellém üljön. - Előre szólok, hogy a holnap nekünk nem lesz jó, ha valami nagy üdvözlő vacsorát terveztek. Napközben dolgunk lesz mindkettőnknek, este meg úgy gondoltuk, hogy kicsit kettesben leszünk. Az elmúlt években az ünnepeken kívül alig töltöttünk el időt csak mi ketten, és már hiányzik, hogy személyesen is beszélgethessünk, szórakozzunk egy kicsit. Ugye, szivi? - kérdezem Cress felé fordulva, mosolyogva, lágyan megpaskolva a térdét. - Remélem ez nem gond nektek. Majd biztos kerítünk arra is időt, hogy veletek legyünk, de tudjátok jól, hogy egyikünk sem szereti az utolsó pillanatban való változtatásokat, még annak ellenére sem, hogy a szakmánk része ez. Talán pont ezért. Na meg gondolom sokat lesz itt a párizsi… srác… csajszi? Mindegy is, a lényeg, hogy ő sem megy egy ideig sehova, aztán majd kitalálunk valami közös programot a későbbiekben. De egyelőre a kettőnk kapcsolatát szeretnénk kicsit ápolgatni Cresszel, ezt gondolom megértitek - annak pedig külön hálát adok, hogy pont úgy van elrendezve az asztal, és az egymástól való távolság, hogy még véletlenül sem látják, hogy a kezem a beszédem közben épp Cress belső combján simított végig, majd ért el arra a pontra, ahonnan nem is olyan régen el kellett válnia. Fogalmam sincs, hogy voltam képes ép gondolatokat kinyögni eközben, de büszke vagyok magamra.
- Egyébként a korábbi kérdésedre is az előbbi monológomban keresendő a válasz. Legalábbis az én részemről mindenképpen, én azért nem szóltam arról, hogy hazajövök, mert szerettem volna egy kicsit magam lenni, és szerintem Cress is így volt vele. Az már csak a véletlennek volt köszönhető, hogy épp ütközött a hazautazásunk időpontja, és akkor már úgy voltunk vele, hogy nem magányban leszünk, hanem behozzuk az elvesztegetett időnket. Vagy rosszul gondolom? - fordítom Cress felé a tekintetem, akinek, a szövegelésem közepette, mindvégig a lábai között mozogtak az ujjaim.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyKedd Jún. 22 2021, 21:31


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts
+16

Érdekes megállapítás nyolc év távlatából, hogy magamért szeret a testvérem, de egyetlen visszautasítást annyira a szívére vett, hogy majdnem egy évtizede várok arra, hogy észrevegyen és ne csak egy mosolygós smile-val nyomja ki a szememet, ha éppen nem futja többre tőle. Megértem, hogy elfoglalt, és a világ másik felén ezernyi csaj áll érte sorba, de itt vagyok én, aki a világát is odaadta volna, de nem kellett. Bevallom töredelmesen, hogy néha nehezen igazodom ki Morganen. Szó se róla, hogy kívánom, de a mi kapcsolatunk ennél összetettebb és még egyetlen pszichológusnak sem sikerült kibogoznia, akkor kettőnknek miért is menne? Elmosolyodom a kijelentésén, de az agyam hátsó zugában kétely ébred, mert ha annyira akart volna, akkor nem várt volna ennyi ideig arra, hogy legyen is kettőnk között valami. A tilosban járunk, de engem mikor állított meg mások véleménye, vagy a társadalom nyomása? Nem mondom, hogy nem hallgatok a józan szóra, de egyetlen életem van, és azt úgy akarom élni, ahogyan nekem tetszik, és nem ahogyan mások elvárják. Rengeteg időt veszítettem már el, hibáztam is, de mindent meg fogok oldani.
A szavaknak nem sok teret engedek ma estére, már elegem van, hogy folyton mindenki beszélgetne, az élen Duncannel. Gondolt volna akkor rám, amikor felhívtam, vagy éppen arra kértem, hogy ne menjen el. A hab a tortán a mocskos titka…nem nekem van menyasszonyom, aki hazavárt. Micsoda áldott állapot mindkettőnk életében, hogy útban van a „szerelmünk nem nevezett gyümölcs”. A titkok megtartásában jó vagyok, anya is szégyenkezve állna be a hátam mögé, ha kiderülne a biológiai apám vonzalma a saját lánya irányába. Anya védeni próbált, de nem árultam el mindent neki…mit értem volna vele? Az idő megszépíti az emlékeket, vagy akkor mákod van, hogy az elméd tesz egy kis szívességet és homályba vonja azon kellemetlenségeket, amire nem kellene emlékezned. Kikapcsolom a gondolkodásmódot és csakis az ösztöneimre hagyatkozom. Morgant akarom, ehhez kétség sem fér, és úgy látszik, hogy ma este Fortuna rám mosolygott. Falnám, és bújnék hozzá, hogy legalább egyetlen éjszakára az ágyamba csábíthassam (több lehetőségem lesz rá, ha ideköltözik). Mennyi ideig is tartott rávennem arra, hogy feladja a kanapéját? Áldom az eget, hogy ennyire jó a beszélőkém, de bízom benne, hogy miattam vállalta be a dolgokat. A tekintetem megakad a mellkasán, a pulzáló eren a nyaka peremén, miközben a sós permete ott mártózik meg a nyelvem hegyén. Milyen íze lenne odalent, ha elér a csúcsra? Már attól lúdbőrös leszek, hogy belegondolok és az ujjaim közé vehetem a délvidék legszebb ékkövét. A duzzadás magától értetődő, és hogy még édesebb legyen a közelsége, nem rest engem is a gyönyörök kapujába sodorni. Istenem milyen éjszaka lehetett volna…de a csengő megzavar. Nem érdekelne tulajdonképpen a vacsora sem, ha nem az édesanyám ékelődne közénk a barátnőjével együtt. Másképpen is el tudtam volna képzelni ezt az estét, de úgy tűnik, hogy ennyi ideig tartott a szerencsém.
Kituszkolom magamat az ajtón miután sikerül elszakadnom Morgan ajkaitól, de annyira nehezemre esik, hogy szinte fizikai kínnak élem meg, de azért otthagyta nekem a függőben lévő folytatás ígéretét. Anya mindig is értett az időzítéshez. Kissé pirospozsgásan és kócosan jelenek meg, de nem tulajdonít neki nagy jelentőséget. Megvan a szokásos légből kapott puszi, meg a másik kerék bemutatása is, bár szokatlan, hogy éppen a barátnőjével járt erre. A miértekre még ki sem tudom bontakoztatni a válaszomat, mert azonnal hazudnom kell és valami frappáns válasszal előállni, hogy mit keres itt Morgan a lakásomon. A legkézenfekvőbb, hogy ő jött ki értem a repülőtérre, ezzel le is van a gond a magyarázkodásról. A terhektől megszabadulva, mint jó háziasszony néhány koktélos pohárral gazdagítom a kezemet első körben, de megakaszt benne édesanyám izgatott hangvétele. Hasonlóan reagálom le én is, hogy mi az, ami nem várhatott volna egy vacsora erejéig.
- Igen…és nekünk ehhez mi közünk? – csatlakozom én is a kérdések felsorolásához. Magában nem érintene bennünket, hogy valaki beköltözik a szülői házba, de sejtem, hogy anyának valami hátsó szándéka is van azzal, hogy felkeresett engemet. A szívességek idejének nem most jött el a momentuma, de inkább megvárom, hogy mindenki leüljön, és utolsóként a testvérem mellé helyezkedem le a székre. Morgan elég határozott, nem hagy szóhoz jutni jóformán senkit, még én is csak tátogok mellette és forgatom a fejemet, de az első felvonás végére a karja a térdemen landol.
- Öhm…igen anya. Sajnos a holnapi nap hatványozottan nem jó. Délelőtt munkaügyben van dolgom a városban, délután meg, ahogyan hallottad kettesben leszünk. – erőltetett vigyor kúszik az ajkaimra, de a folytatás nem marad el és a drága „rokon” annyira belelovalja magát, hogy anya szinte meghökken. – Mióta vagytok ti ilyen jóban? Régebben öltétek egymást, most meg közös programok? Amúgy lány és Jeanette-nek hívják. Cress szereti a divatot és arra gondoltam, hogy elvihetné valami csajos programra, ha te már úgyis elfoglalt vagy Morgan. – szenteskedve néz rám a szülőm, én meg úgy érzem, hogy két tűz közé szorulok. Mi van, ha kijelentem, hogy igenis be akarok zárkózni a testvéremmel, de közben meg ott van, hogy anyának se ártana valamit mondanom, és ha itt lesz ez a kis csaj, akkor elterelődik a téma rólam is.
- Holnapután elviszem egy New York-i túrára, ha ez megfelel. – nyögöm ki végül a köztes megoldást. Morgan keze időközben vészesen közel kerül a combomhoz, de nem áll meg. Összeszorítom őket és lehunyom egy fél pillanatra a szemeimet, hogy ne nyögjek fel hangosan, de annál merészebben nyúl jobban a bugyim után.
- Morgannek igaza van…annyira sokat melóztunk, hogy az elmúlt években szinte nem is láttuk egymást. Terveztünk egy rövid hétvégi kiruccanást is az egyik tóvidéki helyre, meg…valami igazán…nedves közegbe. – felelem és megnyalom a szám szélét.
- Rendben, már felnőttek vagytok, de Cressida ne felejtsd el, hogy számítok rád. Akkor igyunk a hazaérkezésetekre. – szinte megmarkolom a poharamat és nagyon kedvesen fordulok Morgan felé, mintha a véletlennek lenne köszönhető, de az ölébe öntöm a koktélomat.
- Upsz…milyen ügyetlen vagyok. – kapom a szám elé a kezemet, és máris nyúlok az asztalon lévő rongyért. – Anya csinálsz nekem még egy koktélt? – lesek fel oldalra, de közben szinte odaforrasztom a rongyot a nadrágjához és keményen dörzsölöm végig a még duzzadó péniszét. – Bocsáss meg Morgan. – mélyen nézek a szemébe, amíg a többiek a takarítással vannak elfoglalva.



credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 1004
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyKedd Jún. 29 2021, 11:57

To: Cress



+16

Nem tudom, hogy fogom kibírni az anyjáék itt tartózkodását. Hosszú éveken át fojtottam el magamban az érzéseimet, és mikor végre szabadjára engedném őket, akkor is sikerül ezt megszakítania valakinek – ráadásul pont nekik. Magamban üvöltök, tombolok, hogy pont ekkor, pont ezekben a pillanatokban kell megzavarnia valakinek, mikor viszont teljesen rá voltam utalva Cressre, és csak a saját önuralmam húzott vissza a realitás talajára, akkor pedig a közelben sem voltak. Ez az átkom, amiért ennyiszer visszautasítottam volna őt? Mi lesz, ha elmennek, és újra közelebb próbálok kerülni hozzá? Ránk szakad a mennyezet? Kigyullad a konyha? Cunami? Atomtámadás?
Míg az izgalmi állapotom csillapodott, addig szerencsére magamat is sikerült lenyugtatnom és elvonatkoztatni ettől a sok, idegemben összehordott baromságtól. Olyan vigyort sikerült az arcomra erőltetnem, ami jelen lelkiállapotomban rettentően nehezen megy. Csak arra tudok gondolni, miközben üdvözlöm őket, hogy ha nem jöttek volna, akkor most éppen hányféleképpen okozhatnék örömöt Cressnek, a kezemmel, az ujjaimmal, a számmal, a nyelvemmel, mindenemmel. Majd felgyullad a testem, annyira beindít a gondolat, hogy a lába közé tuszkolom a fejemet, és hosszú tíz percekig ki sem mozdulok onnan. Annyiszor szeretném őt eljuttatni a csúcsra egy éjszaka alatt, mint másnak egy hét alatt sem sikerül, mit sem törődve azzal, hogyha én nekem közben nem jut akkora törődés. Inkább így vezekelnék a visszautasításaimért, nem ahogy most kell.
Azért is jártatom a számat annyit, mert ha nem tenném, valószínűleg tovább folynának a gondolataim ebben a végeláthatatlan mederben. Úgy-ahogy sikerül is ez az elterelés. Örülök, hogy Cress partner a kamuzásomban, annak pedig különösen, hogy lassan, de biztosan, még több réteget is adunk ennek az egésznek. Önzők volnánk? Abszolút. Érdekel? Egyáltalán nem. Jelenleg nem.
- Változnak az idők, Virginia. Régen a brokkolit sem szerettem, manapság meg az egyik kedvenc köretem - tárom szét a karjaimat mosolyogva. Arról már nem kell tudniuk, hogy a színfalak között mik zajlanak. Vagy a gondolataimban. Hát még a Cressében…
- Ahogy ő mondja. Helyet mondjuk még nem találtunk. Én a Yosemite-re gondoltam, az nagyon kellemes vidéknek tűnik. Meg is lep, hogy még nem jártam ott. Hah… - hogy nekem a nedves közeg, és az utazás ketteséről miért a Yosemite jut eszembe, azt már magam sem tudom. A szép vízesések, és a még szebb tájak? Valószínűleg ez lesz az oka, igen. - Messze van, tudom, de ennyi pihenésre nekünk is szükségünk van - a pénz, vagy a repülés meg aligha akadály bármelyikünk számára is. Na, már két úti célt is kitűztünk magunknak. Milánó és a Yosemite. Egész szépen haladunk. Az már egy teljesen más kérdés, hogy a Cress szája által formált nedves szó teljesen más asszociációt indított el bennem, bár valószínűleg pont ez volt a célja vele. Már csak azért is, merthogy az ujjaim épp a legérzékenyebb pontját simítják.
Hátrahőkölök a hirtelen jött hűvösség miatt, a kezemet is elhúzom a lábai közül, mikor rám borítja az italát. Már épp szólnék, hogy jobban figyeljen oda, mikor a rongyért nyúl, és gondosan próbálja felitatni a rám folyt koktélt. Aha… szóval ez volt a célja. És édesjóistenem… Felsóhajtok az orromon keresztül, majd pár pillanatra lehunyom a szemeimet, és a számon keresztül fújom ki a levegőt. A legviccesebb az az egészben, hogy a combomra több folyadék jutott, mint az ágyékomra, neki mégis fontosabb azt a pár cseppet felitatnia onnan. Már azzal is sikerült egyfajta izgalmi állapotot elérnem, hogy én érintettem őt odalent, hát akkor ezzel?
- Ugyan, ne viccelj már, nem történt semmi… huh… baj… - aha, pont akkor kell rászorítania azon a ponton, mikor beszélek. Pukkadj meg, Cressida, pukkadj meg! Bár tény, megérdemlem, és ezt a mostani kínzást csakis magamnak köszönhetem. Rendesen meg kell feszítenem az izmaimat, hogy a vérkeringésem inkább azokra a helyekre irányuljon, ne Cress keze felé, de lássuk be, ez kurva nehéz egy feladat. - Viszont nem akarom, hogy foltos maradjon ez a nadrág, szóval lehet gyorsan be kellene dobni a mosásba. Cress, szívem, ha jól rémlik, van itt nálad egy-két melegítőm. Megmutatnád, hol vannak? - akármit is felel, ráfogok a csuklójára, és kiveszem a kezéből a törlőkendőt, majd azzal a lendülettel állok fel és húzom magammal a szöszkét is. Egészen a szobájáig megyünk, ahol gondosan bezárom mögöttünk az ajtót. Ráadásul elég hatékonyan, mert Ő lesz a blokád, amin át kell törniük, ha be akarnak jönni. De ne akarjanak. A kulcsot is rázárom.
A fa és magam közém szorítom őt, kezeit a feje fölött kulcsolva össze az enyéimmel, és olyan csókért hajolva hozzá, amitől még nekem is nehezemre esik megállni a két lábamon. Alsó ajkait fogvatartva, lehunyt szemekkel próbálok levegőhöz jutni ez után. Végül felpillantok az íriszeibe, halkan formálva a szavakat, épphogy csak ő hallhassa.
- Édesem. Gyorsan küldd el anyádékat, mert ha nem teszed rövid időn belül, előttük foglak levetkőztetni és felpakolni az asztalra, majd a lábaid közé mászni - nyilván nem fogom megtenni, még ha legszívesebben tényleg erre is vetemednék a mostani állapotomban. - Panaszkodj rosszullétre, fáradtságra, valamire, meg hogy majd holnap beszéltek, nem érdekel. Kellesz nekem, Cress. Már tíz perccel ezelőtt kellettél, és tíz perc múlva csak még jobban fogsz kelleni nekem - elengedem a kezeit, és egy újabb csókot kérek tőle, szinte belefulladva a szájába, miközben tenyeremet a mellére vezetem, és vágyakozóan megmarkolva próbálom levezetni a felgyülemlett feszültséget. Lihegve húzódok el, kezemmel tovább ingerelve őt. - Ez a sok ruha… ah - sóhajtom a szájába, majd nagy nehezen, összeszedve minden akaraterőmet, ténylegesen elszakadok tőle. - Legszívesebben itt esnék neked, mit sem törődve azzal, hogy ők kint vannak - végül az övemért nyúlok, amit kioldok, és leveszem magamról a nadrágomat, majd ezekkel a kezemben szólalok meg. Igen, egy szál boxerben vagyok előtte, határozottan felizgult állapotban.
- Szóval hol van az a fránya melegítő? - kérdezem türelmetlenül, remélve, hogy legalább míg előkeresi, és ezt a nadrágot bedobom a gépbe, addig sikerül kicsit lenyugodnom. A végén már én magam fogok a saját segítségemre sietni, hátha akkor könnyebb lesz elviselnem Cress közelségét.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyPént. Júl. 09 2021, 21:56


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts
+18-as tartalom

A vágynak rengeteg megnyilvánulása létezik. A női létnek is megvannak az árnyoldalai, de amikor a valóság és a kéj találkozik, akkor a gyengébbik nem jeles képviselői sem feltétlenül az angyali oldalukat kecsegtetik meg. Sokrétűek vagyunk, jóformán sok esetben mi sem tudjuk igazán, hogy mit akarunk, csak akkor, ha a szemünk elé kerül a sóvárgásunk tárgya. Morgan minden volt és a semmi egyszerre. Elképzeltem, ahogyan megülöm és a csípőm mozgásával juttatom el a csúcsra, vagy elé tolom a fenekemet és engedem, hogy egy másik nézőpontból szerezzen nekem örömet. Lassan már annak a szélén táncoltam, hogy bármire igent mondanék, amit ő művelne velem, de aztán eszembe jutott az az este, amikor én mondtam nemet a keringőnkre. Fiatalok voltunk és bohók, de ami ijesztőbb, hogy még a tapasztalatlanságom ellenére is akartam, hogy legyen folytatása a történetnek, de valahogyan lefagytam. Az édesapámmal történt incidensről soha nem meséltem neki, mert nem éreztem azt, hogy fontos lenne. Megtörtént a molesztálás, anyám tudott róla és ezért is féltett annyira. Nem véletlenül csücsült a hűvösön az öregem, de aztán valahogyan erről az esetről utána nem sokat beszéltünk, csak akkor, ha családterápiára kellett mennünk a méregdrága manhattani agyturkászhoz. Az anyám nem sajnálta a pénzt, hogy lelkileg rendbe hozzanak, csak éppen azt felejtette el, hogy egy ötéves kislánynak az nem elég, ha valami fura néni előtt beszél az apukájával közös titkáról. Titkok…régi őrzője vagyok a mocskos dolgoknak, néha arra gerjedek, ha valamit direkt elhallgathatok a másik elől, talán emiatt lett igazán piszkos a fantáziám és próbáltam ki azután az este után olyan dolgokat is, amikre nem vagyok büszke, de néha elszáll az ember agya és akkor nem számít, hogy mi tűnik ésszerűnek, mert azután megyünk, ami vonz. Ahogyan említettem sok oldala van a kéjnek, és a telhetetlenségem nem ismer határokat. A kérdés, hogy vajon Morgan testesíti meg ezeket, vagy Duncan az, aki birtokolta ezen részemet? Vicces, hogy éppen felkúszik az elmém azon zugából, ahová a repülőn űztem. Nem akartam rágondolni, sem felhozni, mint téma, mert csak egy egyszerű botlásnak véltem. Kár, hogy ez a kis hiba eredményezte a méhemben növekvő új életet. A túlagyalás a specialitásom, de néha elnyúlnak ezen másodpercek, és amíg Morgan az anyámmal és annak barátnőjével cseveg arról, hogy merre indulnánk kettesben, nekem valahogyan máshol jár a fejem. A tekintetem őket követi, de csak testben vagyok jelen, vagy talán még úgy sem. A bőröm ég, mint egy lázas gyermeknek, igazán dühítő, hogy nem elégülhettem ki, a bugyimat is letépném, ha tehetném, de közönség előtt nem fogok pucérkodni.
- Yosemite? – kérdezek vissza megszeppenve, mert szégyellem, hogy csak most veszem fel igazán a fonalat, az előbb automatikusan válaszoltam. Valóban tervben volt, hogy elmennék kirándulni a testvéremmel, de az újonnan jött változással, hogy nálam fog lakni, és ráadásul még a terhességemet is hét lakat alatt kell őriznem, már arra nem futotta, hogy helyszínt is válasszak.
- Nagyon kreatív tudsz lenni Morgan, akárcsak az írásban… - nyomatékosítom a végét a mondandómnak, utalva az előző e-mailekre. Szerintem akad olyan kép is, ahol felül nem viselek semmit és minden szemrebbenés nélkül mesélek az időjárásról, vagy éppen Los Angeles-ről. A testvéremmel különleges kapcsolatot ápoltam, talán ő volt az egyetlen, akivel eddig őszinte voltam, de még vele sem teljesen. Féltem megnyílni, tetszett neki, amit látott, de ha a sötétbe eresztettem volna, nem biztos, hogy visszatalált volna hozzám. Ki nem fél megmutatni a másik előtt, hogy milyen is valójában? Nekünk még arra sem lenne szabad gondolnunk, hogy egy ágyban aludjunk…és igen a szüleink házasok, de ez egy ki nem mondott kódex is arra  nézve, hogy mi nem alkothatunk egy párt.
- Azzal nincs baj, ha messze van. – áldás is lenne…ha nem nyúlkálna a két combom között, mert közel állok ahhoz, hogy itt robbanjak szét. Gyűlölöm, ha fölényben érzi magát, úgy érzem, hogy menten cselekednem kell, különben el fogunk égni mindketten a pokolban. Virginia radarja nagyon kényes, szerintem gyanakszik arra, hogy mi ketten kavarunk, de még nem történt semmi olyan…az előbbi fürdős incidens akkor mi volt Cress? Tudod, hogy engednéd, hogy megdugjon, és még élveznéd is! Az ital ráborítása az egyetlen megoldás, hogy eltereljem rólunk a figyelmet. Jó háziasszonyként azonnal a rongy után nyúlok, és gondos kezeimmel itatnám fel a nedvességet a nadrágjáról, de azt hiszem, hogy az ujjam mozgását elnyújtom és rá is markolok a férfiasságára. Milyen érzéki szavak járnak a fejedben…ez farok. Rápillantok és mintha a nyelvem kinyújtására reagálna, úgy duzzadna meg előttem. A képzeletem szárnyal, még talán a tekintetem is fátyolossá válik egy szekundumra, de ezt csakis neki szánom, mielőtt felvenném a megbánó arcomat. Ráérősen foglalkozom vele, miközben már arra szeretne rávezetni, hogy tart nálam nadrágot.
- Nem emlékszem rá, hogy itt hagytad volna, de ezt ki kell mosni, különben dobhatod is ki. – nem várja meg, hogy ténylegesen feleljek neki, mert ráfog a kezemre, aztán meg a szobámig terel. Még mielőtt eltűnnénk a nyílászáró mögött, fogom magam és hátrakiáltok anyának.
- Légy szíves cseréld le a terítőt, és csináljatok újat. – kérlelem, de a riposztot már nem hallom meg, mert hirtelen egy függőleges felületnek csapódik a hátam és a bátyámmal nézek farkasszemet. A kezeimet megemelve kulcsolja össze és szorítja oda a tokhoz, aztán lecsap rám, mint valami ragadozópéldány. Eleinte még küzdenék, de mélyebbre tolul és képtelen vagyok ellenállni neki. Lehunyt szemhéjakkal hajolok előre, a két keblemet a mellkasának feszítem neki, de mégis érzem rajta, hogy tartja a távolságot, csak a szájával játszik, de azt nagyon jól csinálja. Megszédít, forog velem a sötétség, és némileg pihegve veszem észre, mikor elszakad tőlem.
- Az anyám a tiéd is átvitt értelemben… - húzom az agyát, de azt is tudom, hogy mennyire türelmetlen tud lenni…igen ki akarom belőle hozni az állatot. A kérlelésére nem felelek, olyan régóta akarom ezt hallani, hogy magam sem hiszem el, hogy ezeket mondja nekem. A pecsétje a két mellemen csap át valami forróba és tudom, hogy innen már nem lesz visszaút, amikor ismételten megpróbál csókot lopni és belém fojtani a választás lehetőségét.
- Kínzol… - nyögöm bele az ajkaiba, de még mindig magánál van, és ez nekem pont elég. A pillantásom a fésülködőasztalomra vezetem, aztán ellépek, ha már nekiállt vetkőzni. Direkt nem nézek oda, csak fogom a hajamat és a tarkómon gumizom össze, hogy ne zavarjon a későbbiekben.
- Öhm…a második szekrényben nézd meg az ágy mellett. – mutatok oldalra és az ajtóhoz sétálva nyitom ki azt. – Anya…úgy néz ki, hogy ez el fog tartani egy darabig, ha gondolod, akkor nyugodtan menjetek el, holnap felhívlak. – közlöm vele a tényeket. – Ó, ekkora a baj? – kérdez vissza és el is indul a szoba felé, de még időben állítom meg és beljebb húzom az ajtót is. – Igen…de megoldjuk. Holnap hívlak. – nézek rá jelentőségteljesen, de végül Virginia veszi a lapot. – Megígérted, hogy ma inni fogunk és láthatólag a gyerekek ellesznek nélkülünk is. Gyere. – nem kell sokat várnom, hogy a lelépés mellett döntsenek, én meg visszalépve mosolyodom el ördögien, ahogyan meglátom Morgan kezében a gatyát.
- Hmm… - határozottan indulok meg felé, és nem kérdezve, csak előrenyúlva, akasztom be az egyik ujjamat a bokszer szélébe. – Tudod…kíváncsi vagyok, mennyire vagyok nyitott rád. – nyalom meg az alsó szirmomat és letérdelve elé csúsztatom le az alsóját úgy combközépig…



credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 1165
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptySzomb. Júl. 10 2021, 15:13

To: Cress



+18

- Bezony, a Yosemite! Nem is kérdeztem, te jártál már ott, Cress, vagy majd együtt vesztjük el a szüzességünket? - mondjuk az a hajó már rég elúszott, és az óceán mélyére süllyedt, de ez most lényegtelen. Túlságosan belelovalltam magam az ötletbe, akármennyire is hirtelen, véletlenszerűen jutott az eszembe.
- Köszönöm, drágám! Nem véletlenül lettek kasszasikerek a filmjeim - húzom ki magamat, vállaimat a hátam felé húzva, hadd dagadjon csak a mellem átvitt és konkrét értelemben is. A játékos vigyor persze továbbra is ott figyel az arcomon, hogy jelezze, csak szórakozom. Tudom, hogy Cress nem erre gondolt, ezért, hogy viszonozzam a cukkolását, és cinkos legyek ebben az elbaszott játékban, amit az anyja és a legjobb barátnője előtt űzünk, nem hagyom ennyiben a mondandómat. - De nem csak ebben vagyok jó! Vannak még rejtett technikáim, amiket előbb-utóbb mindenképp ki akarok próbálni - ami egyszerre igaz a munkámra, illetve azokra a gondolatokra is, amiket Ő iránta táplálok. Sok műfajban meg akarom még magam mutatni, viszont azokhoz először szükségem lenne egy jó forgatókönyvre, és csak az után érek rá gondolkozni a többin. A másik pedig… nos, ha végre elmenne ez a két nőszemély, azokat meg is tudnám neki mutatni. Már a fürdőben is kész lettem volna hasznosítani az elmúlt éveim tapasztalatait, de tudjuk jól, hogy mi történt.
Csak egy halvány vigyort ejtek meg a következő szavaira. Bizony, hogy nem baj. Minél messzebb vagyunk innen, annál jobb. Legszívesebben elmennék Európa azon részeire, ahol legalább 8-12 óra különbség van idehazához képest, hogy az esélye se álljon fenn annak, hogy az ősök megzavarjanak, akár csak egy telefonnal, akár egy váratlan látogatással. Ne akkor találják már ki, hogy jönnek világot látni, mikor mi is! Bár erre nem látok sok esélyt, már csak a cserediák érkezése miatt sem.
Ez a játék addig volt vicces, és a kedvemre való, míg én matattam a lábai között, de ahogy rám borítja az italát, és határozottan, ellentmondást nem tűrve szorít rá a férfiasságomra, hamar tudatosítja bennem, hogy én nem fogom bírni ezt a játszadozást. Azok után, ami a fürdőben történt, nem. Elég pár érintés a kezétől, és néhány pillantás a szeméből, hogy elvesszek. Egyre gyorsabban kezd feszülni rajtam a nadrág, és tudom, hogy ezt nekem most le kell vezetnem valahogy, akárhogy. Kikérezkedhetnék a fürdőbe, de ahhoz már túlságosan vágyom Cressre, hogy a magam segítségére siessek. Pedig lenne milyen képekből, és videókból válogatnom; részletkérdés, hogy már volt is rá példa korábban. Mesterien tud az érzékeimmel játszani, még többezer mérföld távolságból is. Elég csak leírnia, hogy mit tenne velem, vagy küldenie egy félmeztelen, esetleg teljesen csupasz, ám mégsem mindent mutató képet, hogy a vérkeringésem akaratlanul is dél felé kezdjen száguldani. Hogy volt nekem ennyi lelkierőm korábban?
Fogalmam sincs, hogy mit mond, se azt, hogy mit címez nekem, és mit az anyjáéknak, de nem is érdekel. Csak az ajtó lebeg a szemem előtt, és hogy felkenjem őt a falra. Amint beérünk, úgy tapadok rá a szájára, mint kiéhezett oroszlán a bivaly prédája nyakára, és muszáj rájönnöm, hogy ez közel sem lesz elég, hogy a jelenlegi vágyaimat kielégítsem. Bezárom az ajtót, csak hogy biztosra menjek, nem fog senki sem megzavarni minket, aztán úgy falom tovább Cressidát, hogy levegőt is elfelejtek venni, csak néha-néha gördülnek le élvezettől telt sóhajok az ajkaimról. Nekem nyomja a mellét, és érzem, hogy rajta is szinte szétfeszül az a két ruhadarab – de lehet ezt már csak vágytól megrészegülten képzelem be magamnak. - Hagyjál már ezzel! - nevetek fel egy nagyobb levegővétellel karöltve, mielőtt újra visszahajolnék a szájára. Nem bírok elszakadni tőle, egyszerűen képtelen vagyok rá.
Mondok ugyan szavakat, de magam sem fogom fel teljesen őket. Egyszerre csak kicsúsznak belőlem, és mire eljut az agyamig egy-egy elhangzott gondolat, addig már a következőt taglalom neki. Két cél lebeg most a szemem előtt. Az első, hogy az anyjáék menjenek el minél hamarabb, illetve a második, legfontosabb, hogy ne játszadozzunk tovább, ne húzzuk egymás agyát. - Te is engem, szívem - azért vagyunk itt. Olyan óvatosan, mégis gyakorlottan mozogtak az ujjai a nadrágomon, hogy képtelen lettem volna tovább kint maradni, és tovább beszélgetni, bájologni.
Nehezen lépek el tőle, hatalmas megerőltetésemre válik, de ha már egyszer arra kértem, hogy küldje el őket, akkor nem ártana hagynom is neki, hogy ezt valóra váltsa. Leveszem magamról a nadrágomat, már csak a farmer kényelmetlensége miatt is, és amint meghallom Cress ötletét a melegítőm hollétét illetően, már lépek is oda a szekrényhez. Nem érdekel, hogy milyen bugyután nézhetek most ki garbóban, és egy szál boxerben.
Kezdek lenyugodni, amit egy jó jelnek fogok fel. Hallom, hogy mit szól Virginiáéknak, és képes vagyok a szavakat is felfogni most már. Keresek-kutatok, és lám! Meg is találom azt a nadrágot, amiről beszéltem. Túl sok cuccom van itt Cressnél. Ha egy hétig itt akarnék lakni, valószínűleg, ha szűkösen is, de meg tudnánk oldani. Ugyan már, Morgan! Ha egy hétig itt laknál, akkor többet lennél ruha nélkül, mint abban, ezt tudhatnád már!
Mikor visszafordulok Cresshez, kezemben a nadrággal, az az érzés kerít hatalmába, mintha valami más lenne. Nézem, próbálom kitalálni, aztán ahogy ráfog a boxeremre jövök rá, hogy összefogta a haját. Hűha! Az izgatottságom azonnal visszatért, és a tetőfokára hágott, átszakítva az egész mennyezetet, illetve még a fölöttünk lévő két emeletét is. Ezt csak fokozza a következő tette, ahogy alsó ajkát megnyalva letérdel elém, és kiszabadít a boxerem fogságából. Menten kiszalad a lábamból az erő!
- Jóságos ég! - nevetek fel, bár inkább kínomban, mint azért, mert valami nagyon vicceset mondtam volna. Az ágy ott van mellettem, ez a jelenlegi kilátás azonban mégsem ösztönöz arra, hogy leüljek. A boxeremet csak combközépig tolta le, én viszont kezemmel még tovább húztam, hogy aztán magától hulljon le a talpamig, és ki tudjak lépni belőle. - Cress, ha ebbe belekezdesz, nem leszek rá képes, hogy leállítsalak! - sóhajtok fel, ahogy lepillantok rá, amibe beleremeg az egészem. - Bár nem is akarlak - teszem hozzá, mielőtt az ingemért nyúlnék, és a két válla felé kezdem el tolni az anyagot, ezzel próbálva arra ösztökélni, hogy levegye végre. - De nagyon hálás leszek, és ezerszeresen fogom viszonozni - mosolyodom le rá, reménykedve, hogy közben legalább az ingtől megszabadult. Így már tökéletes rálátás nyílik a dekoltázsára, de azt már ráhagyom, hogy a többivel mit tesz. Előbb-utóbb úgy is le fog kerülni minden, ha addig is élek! - Édes Istenem, Cress! És én még azt hittem, hogy a képeket, videókat semmi nem tudja felülmúlni! - szólalok meg rekedtesen. Pedig még ott van rajta a melltartó, és a nadrág is! Beleborzongok a gondolataimba, amik hatalmába kerítenek, melyre a pulzusom is reagál, egyre szaporább ritmus képében, amelyet ő is érzékelhet a férfiasságom ritmusos lüktetéséből. A kezéért nyúlok, akárhol is legyen, és a kézfejére téve a tenyeremet simítom azt rá a férfiasságomra, ha ő maga nem, hát én kulcsolva össze az ujjait magamon. Felsóhajtok, és a fejemet is hátravetem ekkor.
- Szóval… - lihegek, lüktetek, és még épp hogy csak hozzám ért ott. Ezért mondtam, hogy nem leszek képes leállítani, mert ahhoz túlságosan fel vagyok már tüzelve. Fiatal még az este, sok mindenre van még időnk, a vágyaim viszont már készek kirobbanni belőlem, és tudom, hogy még egy megszakítást, legyen az akármennyire is rövid, vagy hosszú, nem tudnék ép ésszel elviselni. Vezetve őt húzom végig a tenyerét a férfiasságomon, fel-alá jártatva azt legalább kétszer, majdnem háromszor is. A sóhajaim egyre csak szaporodnak, ahogy az ő puha kezeit érzem a legérzékenyebb pontomon. Muszáj vagyok a gondolatomat befejezni, ezért nagy nehezen, hangomat keresvén és találván nyitom végre szóra a számat. - Kérlek… ne kímélj! - ezzel a mondatommal pedig el is engedem őt, őszintén remélve, hogy folytatni fogja az előbb megkezdetteket.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyVas. Júl. 11 2021, 18:05


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts

+18-as tartalom

Kellemes bűbáj és könnyed pikantéria ötvözi a testvérem szavait. Igazán nem tudja visszafogni magát, mióta meglátott és egy kicsit felgyorsultak közöttünk az események. Nem akartam köntörfalazni és az időt sem húzni, hogy egymás alatt kössünk ki, de az egyik részem helytelennek tartotta, hogy ilyen egyszerűen adjam oda magamat. Hol van a játék, az izgalom abban, ha nyolc éven át nemet tudott mondani, ma mégis igent? Nem tudtam, hogy mi jár Morgan fejében, már régen lemondtam arról az előnyömről, hogy a gondolataiban olvassak, és mégis a tettek amellett szóltak, hogy akar és nem fog visszatáncolni az utolsó pillanatban. Az édesanyám és kedves barátnőjének váratlan érkezése ugyan összekuszálta a szálakat, de így is sikerült a két combom közé ékelnie a kezét, és elérnie, hogy ne bírjam kivárni a távozás idejét, bár az előbb nagyon más utakon jártam, de visszataláltam a beszélgetés fonalához.
- Még nem jártam ott, annyi felfedezésre váró túra áll még előttünk Morgan, meg sem tudom számolni a két kezemen, hogy mennyi helyet néztem ki, ha lenne időnk, akkor elmehetnénk oda. – nem csak neki megy jól, ha kétértelmű utalásokat kell tennie a másiknak, én sem most kezdtem a szakmát, csak lassabban jártak az agytekervényeim, ha az ujjai elkalandoztak a déli vidékemen. A bugyim kezdett átnedvesedni és a légzésem is olykor elakadt, de nem adtam jelét a közönség előtt, hogy milyen testi változások mennek végbe az alhasam tájékán.
- Az írás mellett új babérokra törsz? – fojtott nevetéssel reagálok arra, ahogyan totál vakvágányra vezetjük a többieket, és csak mi értjük igazán a mögöttes tartalmat. Az anyám még álmában se feltételezné rólam, hogy vonzódom a férje gyerekéhez. Nyugodt szívvel hagytak egyedül kettőnket, a családi nyaralások alatt egy szobán osztozkodtunk, és még az is megesett, hogy az ő gondjaira lettem bízva, holott nem volt akkora a korkülönbség közöttünk, hogy ne boldogultam volna egyedül is. A szórakoztatás nekem ment jobban, többen hangoztatták, hogy mellettem nem lehet unatkozni, ami tévedés, mert nekem is akadtak rosszabb napjaim, de tény, hogy jól ment a középponti szerep.
Rövidre fogom a folytatást, mert kezd nem tetszeni, hogy nála van az irányítás gyeplője és képes lenne az asztal alatt kielégíteni, miközben az anyámék gondtalanul szürcsölgetik a koktéljukat annak lapján. Izgatónak véltem, hogy a tűzzel játszik, de be kell vallanom, hogy nem kívántam a közönséget az első éjszakánkhoz. A jelenre akartam fókuszálni, kizárni a zavaró tényezőket, mind Duncan, a gyerek és a karrierem miben léte. Nem érdekelt azt sem, hogy kaptunk átmenetileg egy új „testvért”, akit a napokban üdvözölnünk kell és ennek fejébe még nem ártana, ha el tudnám intézni a nőgyógyászt is. Megannyi teendőm lett volna, de égetőbbnek bizonyult, hogy megkapjam a régen áhított vágyálmomat…mi lesz, ha megtörténik? Cress a jelenben kell létezned és nem a jövővel foglalkoznod! A holnap megvár, és lám mennyire kreatív vagyok, ahogyan a kékjeim a poharamra vándorolnak. Másodpercek alatt cselekszem és öntöm rá az italt, majd egyszerűen a kezembe akadó ronggyal itatom fel a folyadékot, közben kissé megspékelve a lágy simogatásra hajazó mozdulataimmal. Felébresztem az alvó oroszlánt és a következő pillanatban már a szobám ajtajának támasztja neki a hátamat és úgy tapad rá az ajkaimra, mintha az élete múlna rajta. Ki bírja tovább húzni a másik agyát büntetlenül? Gonosz módon nem viszonzom az elején a csókot, csak dacosan harapok rá az ajkamra, de annyira jól csinálja, hogy képtelen vagyok ellenállni neki. Mindig ez történik, ha elhatározok valamit vele kapcsolatban, és aztán bedőlnek a terveim. Hatással van rám a picsába is, és nem tudok nemet mondani a közeledésére. A melleimet nekidöntöm, érezni akarom a férfiasságát, dörzsölje ki a nadrágomat, vagy amit akar, de ne hagyja abba. Mégis ő lesz az, aki szünetet rendel el és valami ostoba kérésre a nadrágja után kutat. Megőrülök, nem cukorból vagyok, akit a csók közepén kell otthagynia, és kissé morcosan megyek oda az asztalomhoz, hogy felkapjam róla a gumit. A lófarkat a tarkómon kötöm meg és intézkedem az anyámékkal kapcsolatban is. A hangom a szokottnál türelmetlenebbül cseng, de igyekszem meggyőző lenni, ha már azt szeretném, hogy elmenjenek. Az anyám nem veszi az adást, még meg is indul a szoba felé, de útját állom, és végül a barátnője veszi rá a távozásra. Megkönnyebbülök, hogy veszekedés nélkül megúsztam a találkozást, és most már arra koncentrálhatok, amiért bejöttünk. Az ajtót gondosan becsukom, nem kellenek szemtanúk, sem hívatlan vendégek. A mellkasom megtelik színtiszta oxigénnel, és lassan eresztem ki az orromon keresztül amikor megérkezem Morgan elé. Nem kertelek, csak letérdelek és az ujjaimat beakasztva az alsójába húzom le a combközépig, megállva félúton a döntési helyzetet érzékeltetve, ha akarja megállhatunk, de akár tovább is mehetünk. Megoldja a kérdést és a talpáig ereszti a boxert, hogy aztán teljes életnagyságban szemléljem meg az áhított remekművet. Tudattalanul nyalom meg a szám sarkát és megbabonázottan figyelem a lüktetését. A tekintetem le sem veszem róla, nem fogadom Morgan pillantását, mert úgyis tudom, hogy mire vágyik. A férfiak nem mondanak nemet egy orális kielégítésre. Várakozom, éhezem…és neki az a legnagyobb baja, hogy még rajtam van az inge. A vállamnál segédkezik, de magamtól húzom le és ejtem a földre, még egy kicsit arrébb is lököm, hogy ne legyen útban. Nem nyúlok hozzá, pusztán a kékjeim égetik fel, de azt hiszem, hogy nem sokáig bírja, mert felfedezésre invitál. A bőre nyirkos és éles kontrasztot alkot a merev férfiassága, a benne dúló élet. A vér csak úgy siklik, megszámlálhatatlan érhálózaton keresztül szállítja a…szabad kezemmel a számhoz érek, enyhén szétnyílik és szólásra nyitnám, de minek, amikor az érzés kárpótol érte. Az ujjaimban árad szét a zsibbadás, nem merek levegőt sem venni, egyszerűen a tempója szerint simítok végig rajta. Többször járjuk be azt az utat fel és le, de nem unom meg, csak figyelem némán. Az utolsó könyörgésre emelem fel a kék lélektükröket és egy mosoly kíséretében hajolok oda, hogy a csúcsára hintsek egy leheletnyi puszit. Nem szívom be, a tövét megfogom és morzsolgatom, keresem a megfelelő markolatot, hogy aztán végérvényesen az enyém legyen. A tekintetünk összeolvad, én néha kinyújtom a nyelvemet és közelebb hajolva centiről centire nyalom végig a tövétől a csúcsig. Szuszog és lehunyja a szemét. Érzékelem, hogy jó úton járok, hát én is elregélve egy imát fogadom a számba a teljes méretét. Nem ijeszt meg a mélység, csak a nyelvem és a szám öleli körbe, nem tudom mihez hasonlítani az élményt. Kisebb simításokkal segítek rá, hogy még mélyebbre menjen a garatomban, aztán kiengedem, és mikor már majdnem elválna, a felső fogazatommal, akár a selymet végigkaristolom neki a hímvesszejét. Ráérezve a ritmikusságra, csak beszívom, lágyan kényeztetem, és várom a jussomat. Feszeng, és pulzál a számban, de úgy érzem, hogy nem adja át magát teljesen, ezért ráfogok erősen. Apró puszikkal marasztalom, gyöngyöző homlokát egy suhanásban látom, valahol a fülem membránján a nevemet ismételgeti, de mi értelme, amíg nem látom az eredményt. A duzzadó életet tartom a kezemben, és akkor áttörik a fal. Megérzem a lövellést és a torkomba eresztem. Nem bánom, hogy le kell nyelnem, a végéig vele maradok, ez egyértelmű, aztán a kéjtől és a zamatától bódultan húzom le a mutatóujjammal a szirmaimat. Megduzzadt a szám is, ahogyan kéjesen nevetek fel előtte…



credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 1155
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyHétf. Júl. 12 2021, 13:53

To: Cress



+18

- Támogatom az ötletet. Amúgy is azt mondják, hogy akkor jön ki az igazi énünk, ha hosszabb ideig össze kell zárva legyünk a másikkal. Ezt szerintem pont te mondtad, Virginia. Nekünk pedig ideje már, hogy kicsit jobban, mélyebben megismerjük egymást - mosolygok vissza Cressre. - De zárjuk is le ezt a témát. Ez még a jövő kérdése, egyelőre a mai fáradalmas napon kellene túllépnünk - az már más tészta, hogy a fáradalmakat én későbbre tartogatom, mégis úgy beszélek róla, mintha már kimerültem volna.
- Mit mondjak? Szeretek új dolgokat kipróbálni, amikben még lehet te is a segítségemre leszel. Sőt, szeretném is, hogy így legyen - hogy ez mennyire fog megvalósulni, az a mai estében, és a rákövetkező napokban fog eldőlni. Van még bennem félsz, de továbbra is az a gondolat hajt, hogy ha nem próbáljuk meg, akkor sosem tudjuk meg, mi lehetett volna.
Abban a pillanatban, ahogy viszonozza a kedvességem, és hozzám ér, képtelenné válok kontrollálni magamat, és odafigyelni a beszélgetés további menetére. Beszűkül a világom, és csak egy valamire tudok fókuszálni, mégpedig, hogy mihamarabb kettesbe kerüljünk Cressidával. Nem érdekel, hogy ha csak két-három percig is, de valahogy ki kell engednem a gőzt, mert nem tudom, meddig bírnék csendben maradni. Hát húzni kezdem magammal, és amennyi csak belefér ebbe a pár perces kis félrevonulásunkba, én próbálom kihasználni minden egyes szekundumát. Csókolom, érintem, simogatom, szinte az egész testét körbejárom, de ez ahelyett, hogy csillapítana a vágyaimon, csak még inkább feltüzeli azokat.
Mire úgy érzem, sikerül rendezni a soraimat, újabb kellemes sokkal gazdagít Cressida. Mikor meglátom a felfogott haját, illetve az elhatározott tekintetét, egy ütemet is kihagy a szívem. Ez most tényleg meg fog történni? Ugye nem csak egy végtelenül kegyetlen álmot élek most meg, hanem ez a valóság? Úgy érzem magamat, mint valami tapasztalatlan tini, akihez először fog hozzáérni egy nő azon a helyen, és szinte beleborzongok a gondolatba.
Nem szól semmit a rengeteg szövegelésemre, így fogalmam sincs, neki eljutnak-e az agyáig a gondolatok, vagy ő is ugyanolyan önkívületi állapotban van-e, mint én. Szokatlanul érzem magam, de a lehető legjobb értelemben. Nem kerüli el a figyelmem, amit a férfiasságom láttán csinál, és ha egyáltalán lehetséges, ez csak még keményebbé tesz odalent. Kissé reménykedtem benne, hogy az ing után a többi is a földön fog kikötni, de úgy néz ki, erre még várnom kell egy kicsit. Nem mintha bánnám.
Végre, élethossznak érződő percek (másodpercek?) után rám emeli a tekintetét, és tartva velem a szemkontaktust hajol közelebb a férfiasságomhoz, hogy egy csókot leheljen rá. Megfeszül a testem, ahogy továbbra sem véve le rólam a tekintetét simítja végig a nyelvét az egész hosszomon, mielőtt végérvényesen elpusztítana. Fejemet hátrahajtom, szemeimet lehunyom, ahogy forróság járja át az egész lényemet. Lehúzom magamról a garbót, mert ha magamon hagyom, határozottan állítom, hogy lángra fogok gyulladni. Tenyeremet a tarkójára csúsztatom, magam sem tudva, hogy fogást keresek éppen, vagy a mozgását akarom segíteni ezzel a cselekedetemmel. - Jóságos ég, Cress! - nyögöm két mélyről jövő sóhaj között, ahogy egyre nagyobb mélységekbe enged a szájában. Gondoltam, hogy érti a dolgát, de hogy ennyire?! A korábbi szavaimat csak még inkább erősíti a tetteivel, mert már az elején érzem, hogy nem fogom sokáig bírni. A foga használatakor felszisszenek, de jelen állapotban még ezt is élvezetnek fogom fel, semmint fájdalomnak. Általában nem szeretem, ha ezt csinálják velem, de benne bízom annyira, hogy tudjam, nem fog kárt okozni bennem.
- Gyorsabban… - elhalkuló, többszöri újrakezdés után elsuttogott kéréssel fordulok hozzá, amint erőteljesen rámarkol az izgalmamra, és készségesen hangol a fináléra.. Közeledve a véghez a csípőmet is egyre türelmetlenebbül mozgatom. Nem sok ép agysejtem van már, és lassan a Szentháromságot is le fogom hívni odafentről, annyiszor sóhajtozom Cressida mellett az ő nevüket is.
A légzésem egyre felületesebbé, és szaporábbá válik, ahogy megérzem a rajtam végig rohamozni kívánó élvezetet. Kezemmel egyre erősebben markolom a tarkóját, ezzel is adva a tudtára, hogy mennyire közel a vég. Az csak olaj a tűzre, hogy neki esze ágában sincs kiengednie a szájából. Így akarja, hogy befejezzem. Édes Istenem, gyere le!
Össze-összerándulnak az izmaim, készülnek a kirobbanásra, amit az ő nevének ajkaimról való legördülése jelez először. Levegőt is elfelejtek venni az utolsó pillanatokban, tekintetem pedig rajta tartom, már amennyire képes vagyok rá. Nem próbálom tartóztatni magamat, hogy minél tovább élvezhessem a kényeztetést, helyette elengedem magam, hagyom megfeszülni az izmaim, és hogy a férfiasságom erőteljesen lüktetve töltse meg a szájüregét. Minden maradék erőmre szükség van, hogy ne rogyjak össze itt előtte, így az egyik kezemmel még a vállába is belekapok, így próbálva megtartani az egyensúlyomat.
Reszketve veszem a levegőt, próbálva visszanyerni az öntudatomat, amelyet Cressida játszi könnyedséggel vett el tőlem. Kénytelen vagyok leülni az ágyra, nem bírom már tartani a lábaimat. - Hát ez… - keresem a szavakat, de mindhiába. Amit most érzek, azt nem tudnám ezer év alatt sem kifejezni. A kezeiért nyúlok, hogy felsegítsem magamhoz, addig nem nyugodva, míg helyet nem foglal az ölemben. Heves, szabálytalan a légzésem, tekintetem pedig fátyolos, de határozottan boldog. - Ilyen idiótát még a világ nem baszott a Földre, mint engem - nevetek fel, amit egy szenvedélyes, hálás csókkal fojtok magamba, mit sem törődve vele, hogy a tüdőmben nincs jelenleg elegendő mennyiségű oxigén. Az ilyenek után általában teljesen kikészülök, és képtelen vagyok a folytatásra gondolni, most viszont nem ez a helyzet. Jelenleg másra sem vágyom, minthogy őt is ugyanilyen állapotba juttathassam.
- Erre most nem lesz szükség - szólalok meg, ahogy kihúzom a hajgumit, majd kissé megborzolom a haját, és a vállára-hátára simítom a szőke fürtöket. - Ezt a szép hajat kár copf mögé rejteni - mosolyodom el, majd újra az ajkaihoz hajolok, kezeimmel közben gyakorlottan simítva a hátára, hogy kioldjam a melltartó csatját. Lefejtem róla a vörös csipkét, amit a többi ruhadarabhoz dobok, majd a szájától is elhúzódok, hogy megbabonázva nézhessem végig testközelből a kerekded formákat. Nem bírom megállni, hogy ne érjek hozzá. Óvatosan simítom őket a tenyereimbe, lehunyt szemmel markolva beléjük, hogy aztán a tekintetemet, mosollyal az arcomon vezethessem vissza Cressre. - Élőben még szebbek. Gondolom nem bánod, ha… - de be már nem fejezem a szavaimat, helyette lehajolok a mellkasára, hogy az egyik kezem helyét felválthassa a nyelvem. Lágyan simítom rá a nyelvemet a mellbimbójára, lassan körözve körülötte, ismerkedve vele. Fogalmam sincs, hogy fél percig, vagy fél óráig csinálom ezt vele, de következő cselekedetemként köré zárulnak az ajkaim, és vágytól ittasan szívom meg az érzékeny területet, hogy aztán továbbra sem engedve el folytathassam a nyelvemmel való ingerlését is.
- Még mindig remegek. Mit teszel te velem? - nevetek fel ismét, miután végeztem az egyik oldallal, és áttérek a másikra, amit hasonló ingerekben próbálok részesíteni, hasonló időtartamban. Ezen a részen már, hozzá hasonlóan, én is bevetem a fogaimat, lágyan, óvatosan, mégis jelzésértékűen karistolva meg a bimbóját, hadd érezze csak ugyanazt, mint én korábban.
Mikor úgy gondolom, hogy elég lesz, és mást is érezni akarok belőle, erőt veszek magamon. Benyúlok a feneke alá, és fordítok a helyzeten. Mosolyogva, kiéhezve pillantok le rá, mint aki képes lenne itt és most elevenen felfalni. Ahogy az egyik kezem megindul köztünk, lassan simítva végig a hasa középvonalán, a nyakára tapasztom a számat, és szívni kezdem az érzékeny bőrt, mit sem érdekelve, ha nyomot hagyok rajta. Talán pont az a célom.
Az ujjaim betalálnak a nadrág alá, de tovább kínzom magunkat, mert még csak a fehérneműn keresztül érintem őt. Megérezve az izgalmát, újabb reszkető sóhaj szökik le az ajkaimról. A türelmem azt hittem, később fog elfogyni, de úgy néz ki, ismét tévedtem. Nem sokára már a fehérneműje alatt simítok végig rajta, ismerkedve, kíváncsian fedezve fel az ismeretlen területet, hogy aztán a csiklójára simíthassam a középső ujjamat, és azt körkörös mozdulatokkal hergelhessem tovább. Elszakadok a nyakától, hogy a szegycsontja vonalán lefelé, úticélomat egyértelművé téve haladhassak az ajkaimmal, érzéki csókokat lehelve minden bejárt centiméterre. Az ujjam közben óvatosan, ugyanakkor gyakorlottan mozog a megfelelő helyen, és valahol a köldöke fölött két centivel zavar meg pár halk kopogás, majd az annál hangosabb csengő, illetve egy, hála égnek, ismeretlen hang.
- Megérkezett a pizza! Itthon vannak? - szól be a srác, mire én csak felhorkantok. Valakinek megint muszáj megzavarnia, mi? Miután nem reagáltunk – mert ki tudja, hogy mióta kopog már a fiatal -, a telefonom is megrezzen a nadrágomban. - Ha nem veszik át, akkor vissza fogom vinni a pizzériába! - ez inkább hangzott figyelmeztetésnek, mintsem fenyegetésnek. Akárhogy is, én felpillantok Cressre, kezemet tovább jártatva a legérzékenyebb pontján, és elmosolyodom.
- Mit gondolsz? Folytassam, vagy menjünk, és vegyük át a pizzát? - a válaszát viszont nem várom meg, pimasz vigyorral az arcomon csúsztatom lentebb az eddig körkörösen mozgó ujjamat, hogy lassan, az arcáról egy pillanatig sem véve le a tekintetem, meríthessem el benne .

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyVas. Júl. 25 2021, 18:04


Cress & Morgan
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts

+18-as tartalom

Morgan a két lábon járó kísértés, ha egy légtérbe kerülök vele. Sokkal könnyedebben állom meg, ha csak egy képet küld, vagy kellő távolságban van tőlem, mert akkor tudom, hogy nincs esélyem elcsábítani és a fantázia marad az egyedüli barátom a magányos estéken. Napi kapcsolatnak nem mondanám a miénket, mert ha beszippantott a munka, vagy fordítva, akkor elteltek akár hetek is néhány üzenetváltás között. Igényeltem, hogy halljak róla, de be kellett látnunk, hogy a világ különböző pontjain lenni annyira nehéz, mint megfejteni a másik érzéseit. Utalások mentek, flörtös képek, néha őszintének ható telefonos bejelentkezések, de akkor válik fizikai fájdalommá az iránta táplált kuszaságom, amikor meglátom a New York-i lakásomban. A repülőn idejövet én kértem, hogy ugorjon be, de azt álmomban se gondoltam volna, hogy nekiesem. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fordult meg a fejemben, de túl sok minden történt az utolsó találkozásunk óta, hogy csak arra tudjak koncentrálni, mikor kerül le rólunk a textil. Vonzódom hozzá, kibaszott nyolc éve tény ez, még letagadni se menne. A környezetünk előtt sikerült fenntartani a látszatot, de a fél megoldások nem szerepeltek a hosszabb távú terveim között. A szex csak egy lépcsőfok, a puszta jelenléte is beindít, és mégis bizonytalanság mardossa a lelkemet. Mi lesz azután, ha ma este megkaphatom? Együtt fogunk élni heteken át, még azt sem tudom pontosan, hogy miért jött haza, van-e valakije, és a legfontosabb, hogy miképpen lát engemet? Nem szeretek az érzésekről beszélni, a gyengeségem kimutatása lenne, ha többet adnék magamból, mint ő, és aztán pofára ejtene. Nem merem beleélni magamat a jelenbe, meg tudnám szokni, hogy mellette ébredek, a lélegzetvételeire alszom el, de ezek olyan dolgok, amiket nem ismernék be előtte. Még nem állunk készen rá, hogy színt valljunk a másik előtt, nem beszélve az állapotomról. Terhes vagyok…még ott növekszik bennem az az élet, és habár teljesen elköteleződtem az abortusz mellett, mégis ott van egy kis „de”. A megtartása mellett nem sok érv szólna, főleg nem az apukajelöltet tekintve. Nincs semmi közös bennünk Duncannel, talán annyi, hogy mennyire élvezte ő is a szexet, akárcsak én. A titkokban én vezetek, de meglátva azt, hogy eljegyezte az exét, miután velem hetyegett. Undorító, hogy képes telefonon zaklatni a történtek fényében. Emily feneke sokkal formásabb, oda mártsa bele a micsodáját, ne belém. Megint túlagyalom a dolgokat, pedig a vágyaim tárgya előttem lejt egy szál boxerban.
Cressida hülye vagy, ha nem használod ki a kínálkozó lehetőséget! Már csak automatikusan nyúlok a hajgumimért, hogy összefogjam a hajamat és kis utalással jelezzem neki, hogy nem fogunk kimenni addig, amíg ki nem elégültünk mindketten. Az anyámékat lerázom valami mondvacsinált indokkal, a barátnője hamarabb veszi a lapot, mint ő, de végül győzedelmeskedem és csak az előttem álló szexi falatra fókuszálhatok. Morgan nem jut szóhoz, amikor megfordul és meglátja a szememben felvillanó sötét pettyeket. Nem kellenek szavak ahhoz, hogy érezze ez már nem játék közöttünk, és nincs esélye a menekülésre. Az ujjaimat beakasztva segítem le róla az alsóját, miközben szemérmetlenül felfelé bámulok. A pillantásom éget, még azon csodálkozom, hogy nem csöppent el, de ami késik, az nem múlik. Szörnyen kíváncsi vagyok rá, láttam már neki duzzadni, de nem éreztem, hogy milyen, ha az én számban megy el. Elemi erővel csap le rám a kezdeményezés szele, általában én másztam rá, egyetlen alkalommal kísérelte meg ő, de annak is elutasítás lett a vége, azóta meg hárított. Barátom ma este nem mész sehová, csakis nekem engedelmeskedsz. Érezni akarlak így, magamban és a csillagok felett is. Sok mindent megbántam az életem során, de azt nem, hogy megismertem őt. Morgan egyszerre volt gondoskodó és bántalmazó is a szememben. Ellenállt, és lerázott, sőt néha még bosszút is álltunk a másikon. A felhozott férfiak egyike sem közelítette meg a szintjét, neki sokkal többet tartogattam, mint egyetlen éjszaka, vagy együttlét.
Kegyetlen perszónának érzem magam attól, hogy csak a nyelvem hegyével suhanok végig a férfiasságán. Nem sietek már, csak élvezem, hogy hatalmam van felette. A pillantásával elégedetten eresztem bele a számba, ki akarom tölteni az egésszel, hogy egyetlen másodpercre se felejtse el, hogy kivel van. A garbójától is megválik közben, és a tarkómra simítva a tenyerét egy kicsit irányít is. Nem tudom, hogy miért van a férfiak fejében az, hogy egy nő nem tudja, hogy mi a jó a másiknak. Nem mondom, hogy nem szorulnak rá az idegenek, de Morgan számomra nem az. A testével együtt lélegzem, a fogammal való érintkezés csak a játék része, hogy kicsit szenvedjen, de annyira fel van ajzva, hogy nem is ad hangot neki. A „gyorsabb” parancsra csak magamban nevetek fel. Tudtam én, hogy nem tudsz nekem ellenállni, de istenem már…annyira közel van a beteljesülés első fázisa. Az örömszerzés kölcsönös, megérdemli a kényeztetést, kiállt mellettem…nem tudom miért, de könnyes lesz a szemem. Fránya hormonok…soha nem sírtam még szex közben, és ez még az előjáték folyamata. A kirobbanása nincs messze, a légzése egyre szaporább, gondolom a szíve majd kiugrik a helyéről és egyetlen másodpercre leállok. A tudat, hogy miattam élvez el maradandó emlék, és meg akarom őrizni a fejemben ezt a képet. A számba lövell, nem húzom el az arcomat. Egyenesen belém ereszti a magját, én meg alázattal fogadom minden cseppjét. Megfordul a fejemben, hogy akár neki szülnék is egy utódot, de amilyen gyorsan szárnyra kapott ez a gondolatcsíra, úgy illan el a szekundummal együtt.
Mindketten egy másik tudatállapotban lebegünk. Nekem kéjes mosoly kúszik az ajkaimra, neki meg alig marad ereje, ezért lehuppan az ágy szélére. A boldogság egy megfoghatatlan dolog, de most teljes mértékben ki merném jelenteni, hogy az vagyok. Morgan a kezét nyújtja, hogy felsegítsen a földről, és az ölébe ültessen. Legszívesebben átölelném a nyaka szirtjét, de csak a válla hajlatába fektetem az arcom jobb élét, és úgy pihegek vele együtt, hogy a légzése visszaálljon a normális tartományba.
- Igazán nincs mit. – nyomok egy puszit a selymes bőrére, kissé megemelkedik a pulzusszámom, miközben a hajamból kihúzza a gumit és az ujjaival szétborzolja a hosszú fürtjeimet. Nem áll meg, és beleránt egy csókba. Az ajkaimmal az övére tapadok, igyekszem kellően felvenni a ritmust, de lehámozza rólam a melltartót. A két idomom szabadjára lett eresztve, már attól lúdbőrössé válok, hogy félmeztelenül ülök vele. A tekintete sóvárgó, az alhasamban leledző csomó megnyúlik és összegubancolódva forgatja meg a pillangókat.
- Nem kellenek a bókok. – mondanám végig, de a mellemre hajolva szívja be a bimbómat. Azonnal élesen szívom be a levegőt, és rezignáltan hunyom le a szemhéjamat, mert hirtelen rázza meg a testemet a kéj. A hátamat ívbe feszítem és a tarkóján felfelé csúsztatva a tenyeremet, borzolom fel a kis pelyheket.
- Ó istenem Morgan… - megkeményednek azok a bimbók, kérlelhetetlenül nedvesedem be ettől, megtalálta az egyik erogén zónámat. Érdemben nem tudok felelni a kérdéseire, vagy kijelentéseire. A melleim elnehezülnek, már csak azt akarom, hogy…és akkor áttér a másikra. A fejemet hátravetem és olaszul kezdek el regélni valami hülyeséget. Nem kell értenie, hogy miket mondok, a szuszogásomat felváltja a torkomból feltörő nyögés, és szinte abban a percben nyúl a fenekem alá, amikor már kérni szerettem volna. A kékjeim mélyén ott ül a bizalom jele, elfelejtek gondolkodni, csak a jelen helyzet köt le. Minden idegszálam rá van kiéleződve, igyekszem nem hangosan nyögni, de olyan nehezen megy.
- Ne… - a nyakamra hintett csóktól indulok be végképp, a hasam környékén barangol, de már türelmetlenül nyöszörgök. – Kérlek… - oldozz fel, áss el, bármi…és akkor megérzem az ujját a bugyimon. Aljas módon eleinte csak így ír le köröket, hogy végérvényesen elvegye az eszemet, aztán támadásba lendül. Ültömben sem tudok mozdulatlan maradni, a puncimat a farkának dörgölném, de az ujja éri el a legérzékenyebb pontomat.
- Hogy a… - a parányi idegcsomóm lüktet és megváltásért kiált. Teljesen eláztatta a bugyimat, a tekintetem elveszik, forog a szoba és nagyobb teret engedve a kezének, most a nyakába kapaszkodom meg. A megjelölés egy ősi tánc része, én meg tudatni akarom a világgal, hogy az enyém, ezért finoman megrántom a fogammal a bőrét, és lepecsételem egy csókkal. A körülöttünk lévő hangokra nem figyelek, de ő az, aki felhívja a figyelmemet a vacsoránk érkezésére.
- Kit érdekel? Menjen el… - nyöszörgök és mérgesen vezetem közénk az egyik kezemet, hogy a csuklójára ráfogva kicsit beljebb irányítsam. A másikkal a tarkóján találok kapaszkodót és elkezdődik a szemkontaktus. Lihegek, a robbanás szélén állok, de még a hüvelyem nem pulzál.
- Gyorsabban…Morgan. – nyögök fel és amikor átlök a határon, szinte abban a minutumban sikítok fel. Tompítani kellene a hangomat, ezért a szájára hajolok rá és belé fojtva a szót hagyom, hogy a testrészeim cseppfolyóssá váljanak. A csontjaim rugalmasak, az örvényben nem találom a kiutat, és hosszasan nyújtja el a kezdeményezését. A végén ráharapok az alsó ajkára, és elmélyítem a csókunkat. Néhány perccel később elszakadva tőle felfelé lesek és az arcomat figyelem az ágyam feletti tükörben. Pirospozsgás, duzzadt ajkak, csillogó szemek. - Kibaszott szexi vagyok. - jegyzem meg egy mosoly keretében.



credit • Remélem jó lesz.  Cressida & Morgan 1471401822  • 1500
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan EmptyKedd Aug. 03 2021, 14:03

To: Cress



+18

Volt sejtésem arról, hogy miből maradtam ki azzal, hogy állandóan nemet mondtam neki – azt viszont nem gondoltam volna, hogy a valóság, ha el is jő', sokszorosan túl fogja múlni minden elképzelésemet. Ha tudom, akkor már valószínűleg rég beadtam volna a derekamat. Az egyetlen ok, amiért nem tudom ezt biztosra mondani, az Cress maga. Mióta anno visszautasított, számomra mindig is egy elérhetetlen vágyálom volt Ő. Egy olyan, amihez már-már irreális elvárásokat fűztem, és féltem, hogy ha ezek nem fognak felérni a valósághoz, az eltaszít tőle. A húszas éveim alatt nagy szükségem volt rá, és az állandó kacérkodására. Jól esett a lelkemnek a legrosszabb időszakjaimban, hogy valaki minden negatív ellenére is ott van nekem, vágyakozik utánam, legyen az szexuális, vagy bármilyen más értelemben véve. Féltem, hogy ha beadom a derekamat, szertefoszlik ez az egész érzet. A ma este után sok minden meg fog változni köztünk, és egy részem talán pont ezt akarta elkerülni. Akármennyire is a jövő felé szoktam tekinteni, ezzel a részével még mindig nem vagyok kibékülve. Cress esetében nem tudom azt megcsinálni, mint a többi korábbi futó-, és tartós kapcsolatommal, hogy ha véget ér, akkor egyszerűen csak elfelejtjük egymást és tovább lépünk. Ha valami félremegy, akkor ugyanúgy találkoznunk kell a családi ünnepeken, összejöveteleken, és úgy tenni, mintha minden rendben lenne. De ebbe a gondolkodásmódban abszolút én vagyok a ludas, nem Ő. Én vagyok az, aki nem bízott annyira magunkban, és hogy ez működhet közöttünk. 28 éves koromra viszont úgy néz ki, csak benőtt a fejem lágya, és képes vagyok elvonatkoztatni a rossztól, és a potenciális jó felé tekinteni. Működhet ez közöttünk. Működnie kell.
Ahogy megpillantottam a felfogott haját, a határozott, ellenkezést nem tűrő tekintetét, és azt, ahogy letérdelt elém, azonnal tudtam, hogy nem leszek képes leállítani. Akármennyire is vágyok már arra, hogy ténylegesen átadjuk magunkat egymásnak, túlságosan önző vagyok ahhoz, hogy a jelenlegi élvezetet megtagadjam magamtól. Fogalmam sincs, hogy fél, vagy két percig bírom a kényeztetését, de azzal tisztában vagyok, hogy nem kell sokat dolgoznia rajtam, hogy elérjem a csúcspontot. A gondolat, hogy nem enged ki az ajkai közül még az utolsó pillanatokban sem, csak olajként hat az egyébként is tomboló tűzre.
Muszáj leülnöm, mert ha tovább állva maradok, akkor félő, hogy rá fogok borulni. Muszáj megpihennem, legalább egy pár perc erejéig, míg kitisztul a látásom, és csillapodik a remegésem.
Ennek ellenére nem hagyok se neki, se magamnak túl sok időt, már az ölembe invitálom, hogy először csókba vonjam, aztán szinte egyből lehántoljam róla a rettentően szexi, de jelenleg abszolút felesleges ruhadarabot. Megnyalom a szám szélét, ahogy megpillantom a kerekded formákat, és mit sem törődve Cressida szavaival hajolok közelebb, hogy ajkaim közé szívhassam őket. Nem kerüli el a figyelmem a heves reakciója, amit azonnal el is raktározok a fejemben. Elnevetem magam, mikor számomra értelmetlen motyogásba kezd. Csupán pár szót ismerek fel, és bár halvány fogalmam sincs arról, hogy mit mondhat, a nyelvet felismerem. Olasz. Na ez is egy érdekes új infó róla.
Felszisszenek, ahogy kicsit erőteljesebben szívja meg a nyakamat, de egy pillanatra sem állok le a ténykedéseimben. Szóval erre hajtasz, drágám, meg akarsz jelölni magadnak? Hát akkor viseld minden következményét is, mert még messze vagyunk az este végétől. Ha az előbb nem elégített volna ki a szájával, valószínűleg nem lenne ekkora türelmem, jelenleg azonban szükségem van egy kis pihenőre, amit szerintem a lehető legjobb módon töltök ki.
Épp kezdenék belelendülni, és az ujjaimat felváltani a számmal, mikor megszólal a csengő. Felteszem a nagy kérdést a szöszinek, de a válaszát nem várva meg döntök helyette. Elmosolyodom a szavaira. Túlságosan élvezem, ahogy az arca rezdüléseit nézhetem, és a kezem alatt érezhetem a teste mozgását, így egy kis időre el is napolom az eredeti terveimet, és inkább még egy ujjamat belé vezetem. Felsóhajtok az őket ért forróságtól, és ugyan nehezemre esik nem felváltani őket egy másik testrészemmel, de amennyire ő önzetlen volt az előbb, úgy most én is az leszek.
Megbabonázva nézem egy ideig az arcát, de aztán a melleire hajolok, hogy megszívva az érzékeny bimbókat újabb élvezethullámot válthassak ki belőle. Még én belőlem is kiszalad egy nyögés, mikor eljut az agyamig a jelenlegi helyzetünk. Cuppanós csókot adva húzódok el a mellkasától, mikor meghallom a kérését, és annak eleget téve kezdem el még hevesebben mozgatni az ujjaimat, a szemeimet egy másodpercre sem véve le a vonásairól. El akarom raktározni a fejemben ezeket a pillanatokat, és soha nem akarom elfelejteni.
Ahogy megfeszülnek az izmai, az számomra is egy jel arra, hogy végre lassíthatok a mozgásomon, és míg egymás ajkában vagyunk elveszve, addig teljesen megállhasson. Lassan húzom ki belőle őket, óvatosan simítva végig a pulzáló felületen, majd a fehérneműn kívül, de ugyanúgy a lába között pihentetem meg a már-már begörcsölt kezemet. Sokkal kényelmesebb lett volna mindkettőnknek, ha leveszem róla a fölös darabokat, de ez, abban a pillanatban a legkevésbé sem izgatott.
Felvonom a szemöldököm, mikor felnéz a plafonra, és követem a tekintetét. Én eddig ezt hogy nem vettem észre, hogy van neki ilyen tükre? Egyáltalán… minek van? Nem veszélyes ez? A felülről visszaköszönő látvány azonban túlságosan lefoglal, hogy ezzel a kérdéssel a kelleténél egy perccel is tovább foglalkozzak.
- A legszexibb, ehhez kétség sem fér - felnevetek, majd újra Cressre pillantok, és egy elmélyített csókot nyomok az ajkaira. Fogalmam sincs, mikor fog eljutni az agyamig ennek az estének a különlegessége. Nem tudom, hogy ez mennyi időre szól, egy éjszakára, egy hétre, egy hónapra, vagy akár többre, de azt tudom, hogy a végsőkig ki akarom élvezni. Nem akarok egyetlen percet sem elvesztegetni.
Így aztán elszakadva tőle újabb elhatározásra jutok. - De remélem nem hiszed azt, hogy ennyivel beérem. Még mindig túl vagy öltözve. Ráadásul… - átvetem a lábaimat rajta, és fölé kerekedek. Újabb csókra hajolok, és nem tétlenkedek. Kezeimet felvezetem a hasán, vágyakozóan markolva bele a melleibe, hüvelykujjaimmal a legérzékenyebb pontjaira koncentrálva. Nem titkolt célom, hogy újra olyan izgalmi állapotba hozzam, mint az előbb volt. Mindeközben, hogy még inkább fokozzam a vágyainkat, a férfiasságomat is hozzádörgölöm a nőiességéhez a ruhán keresztül. A korábban félbehagyott mondatom folytatásáig csak most jutok el. -…ha már a vacsora elmaradt, a desszertembe azért szeretnék belekóstolni - nyalom meg az alsó ajkát, majd elszakadva tőle indulok meg ugyanazon az úton, amin korábban, most azonban nem fogok megállni, míg el nem érek a célomig. Az ujjaim helyét pár csók erejéig az ajkaim váltják fel, de nem időzök el sokáig a felülső területeken, tovább haladok.
Ellenkezést nem tűrve nyúlok oldalra, hogy a nadrágjába, és bugyijába akasztva ujjaimat húzhassam le róla mindkettőt. Legalább egy, de talán még három ütemet is kihagy a szívem, mikor tekintetemet a legérzékenyebb pontjára vezetem. Nyelek egyet, és megnyalom az ajkaimat. Míg elkényelmesedek az ágyon, felpillantok rá. - Szóval jól nézd magad abban a tükörben, nehogy lemaradj bármiről - a szavaim után pedig mosolyogva csókolok bele az élvezete forrásába, amitől még én magam is remegve nyögök fel.
Szürreális az élmény, és emiatt folyva-folyvást arra kell emlékeztetnem magam, hogy nem alszom, ez tényleg a valóság. Nem tudnám szavakba foglalni, hogy most milyen boldog vagyok. Évek óta erre vágytam, és most, hogy tényleg megtörténik, édesebb, mint valaha. Teljesen elveszek az ingerlésében, úgy ízlelgetem, mintha a világ legfinomabb fagyijába nyalnék most éppen bele – csak ez még annál is jobb. A nyelvem céltudatosan mozog a csiklóján, a kezem viszont meg sem áll, ahol csak tudom, érintem őt. A combját markolom, a hasát cirógatom, a melleit masszírozom, miközben olyan odaadóan, hálásan csókolom őt odalent, mintha egy új világot nyitott volna meg nekem ezzel az estével. És talán nem is áll olyan messze a valóságtól ez a kijelentés.
Fogalmam sincs, hogy Cress mit szeretne, de jelen esetben teljesen ráhagyom a döntés lehetőségét. Ha arra vágyna, hogy ilyen módon is kielégítsem, akkor egy idő után abbahagyja a kezem a felfedező útját, és a nyelvem mellett az ujjaimat is mozgásba lendítem az extra élvezetért, határozottan hajszolva a második orgazmus felé. Ha viszont úgy határoz, hogy lépjük át az utolsó korlátot is kettőnk között, nem fogok ellenkezni. Nem lenne hozzá lelkierőm.
Akárhogy is dönt, előbb-utóbb az arca magasságába kerülök, és egy rövid csókot követően, mosolyogva kérdezek rá. - Egyébként minek ez a tükör az ágy fölé? - lehet nem a legjobb időpontban kérdezem, de túlságosan hajt a kíváncsiság, hogy ez megválaszolatlan maradjon.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cressida & Morgan
Cressida & Morgan Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cressida & Morgan
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jessa & Morgan
» Cressida Whitmore
» Mia & Morgan
» garrett morgan
» instagram.com/kai.morgan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: