New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Ryan Henigan
TémanyitásRyan Henigan
Ryan Henigan  EmptyVas. Jan. 31 2021, 01:16
Ryan Henigan

Play by:
Jake Gyllenhaal
Születési hely:
New York
Kor:
35-36
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
bonyolult
Csoport:
bűnüldözés  - NYPD Nyomozó
Történetünk:

Még zöldfülű járőr voltam, amikor megismertelek, igaz akkor még csak hallani lehetett rólad ezt-azt. Később ahogy nyomozó lett belőlem, az osztályotokra kerültem, s Te voltál az, akit társamul kaptam, vagy inkább Te kaptál engem. Mondanom sem kell, hogy mennyire húztad erre a szád, jó néhány nézeteltérés volt köztünk, mire sikerült összecsiszolódnunk.
Az idő múlásával nem csak a munkában lettünk jobb partnerei egymásnak, de kialakult közöttünk egy erős vonzalom is, aminek csupán a feleséged szabott gátat, mert akkoriban nős voltál. Jó ideig türtőztettük magunk, tudtuk jól, hogy ez nem helyes, de egy este aztán mégis összegabalyodtunk, aminek végül az lett a következménye, hogy elváltál, s rá nem sokkal később mi összejöttünk. A kapcsolatunk innentől kezdve a lehető legjobb úton haladt afelé, hogy Te újra megnősülj, meg is kérted a kezem, de ettől bepánikoltam és egy kis szünetet kértem. Nem szakítottam, de Te ezt annak könyvelted el, ráadásul bevállaltál egy olyan akciót is, amelynek során fél évre beépültél egy drogbandába, hogy le tudjuk kapcsolni a bűnszervezetet. Az akció sikerrel járt, amihez nagyban hozzájárult az is, hogy magadba bolondítottad az egyik bandatag húgát. Most visszatértél, Te vagy a nap hőse, de a kapcsolatunkban valami megtört. Hogy lesz-e még közös jövőnk, azt nem tudni, bár úgy tűnik, nem tanulsz a hibáidból, mert bárki is van melletted, azt mindig megcsalod valaki mással.
// Kedves Érdeklődő! Nagyon várom a karaktert, nem csak azért, mert Jill társa a nyomozások során, de nem titok, hogy szerelmi kapcsolat is van köztük, amit szívesen vinnék játéktérre, izgalmakkal és reális keretek közé szőtt drámával fűszerezve. Nem szeretném, ha azonnal egymásra találna a két karakter, jó lenne, ha a hétköznapjaikat, a különféle konfliktusokat ki tudnánk velük játszani.
A PB-t nagyon kedvelem, de ha tudsz javasolni hasonlót, aki nekem is szimpatikus, lecserélheted. Gyere gyere  Ryan Henigan  1735856013 //  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Ryan Henigan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» this again? // Ryan & Heloise
» Ryan Matthews
» Ryan && Caroline
» Ryan & Sasha // who you are really?!
» Ryan & Rae y Flor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: