New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Hayden Rafferty
TémanyitásHayden Rafferty
Hayden Rafferty EmptyKedd Szept. 19 2017, 11:30

Hayden Rafferty

Ide jön az idézet


Karakter típusa: saját
Teljes név: Hayden Rafferty
Becenevek:-
Születési hely, idő:Manhatan, 1986.01.01.
Kor: 31
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság:Hetero
Családi állapot: Házas
Csoport: Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Hardvard
Ha dolgozik//Munkabeosztás: orvos
Ha dolgozik// Munkahely: Lenox Hill kórház
Hobbi: -
Mennyivel könnyebb lenne az életem, ha az emberek használnák azt a gyönyörű szempárt, amivel megáldotta őket a jóisten, hogy kevesebbet kelljen magamról beszélni.. Egy harmincegy éves férfinak, milyen lehet a személyisége? Olyan, amit nehezen viselnek el körülötte lévő emberek. Elég nehéz eset vagyok, makacs és kelletlenül undok. Nem utolsó sorban rohadtul szarkasztikus. Mindennel és mindenkivel. Ha valami nem úgy történik, ahogy én szeretném, a végsőkig elmegyek. Mert úgy érzem, hogy nekem ez kell. Persze Liza a feleségem és a húgom nem épp így gondolják. De míg a Húgom véleményére nagyon is adok, addig a feleségemére kevésbé. Mit érdekel egy olyan nőnek a véleménye, aki nem tudja, mennyi stresszel jár a munkám. Míg ő csak beül a sportautóba és elfurikázik az ügy felével az eladandóvá vált házhoz, és rá sózza. Én azért emberekkel dolgozom, embereken dolgozom! Nem ugyanaz. Persze, míg ő szarrá hajtja a kisautóját, én beülök a haverokkal egy kocsmába és jól érzem magam. Az máslapra tartozik, hogy van mikor másnap inkább a pokolba mennék, mint sem dolgozni. De ez az élet rendje.
A munkámban nem ismerek lehetetlen, nekem az, az első. Tekintve, hogy a feleségem nem tudja megadni azt, amire vágyok, így nincs is más.
Külsőleg nézek ki, egy huligánnak, mint egy orvosnak. Szeretek néha kicsit lazábban öltözködni, nem mindig a fess öltönyök és csillogó nyakkendők világában élni. Rikítóan barna szemekkel rendelkezem, talán ez is azok a, hogy olyan hamar találtam meg Lizat, hogy feleségül vettem. De minek?


Ide jön az idézet


- Negatív. – állt meg előttem az a nő, aki egykoron álmaim asszonya volt. Mindenférfit legyőzve álltam ki, minden apró próbát, hogy megkaparintsam. Azok a kétségbe esett szemek! Nem tudtam mit felelni. Féléve, féléve minden hónapban izgatottan jön velem szembe, hogy terhes. Végre. Minden hónapban szomorú arccal jön ki a fürdőből, hogy nem. Még sem. Rossz megérzés volt. Teljesen bebeszéli magának, de attól nem fog megfoganni a gyerekünk.
Az egész téma már nem is tudom, hogyan jött fel, de azt tudom, hogy nagyon akarom, hogy legyen egy. Nem csak azért, mert anyámat megtudnám nyugtatni, hanem mert lenne valaki akihez haza jönnék. Nem csak úgy, hogy haza megyek, itt van az a nő, akit egykoron annyira imádtam. Hanem, mert várna egy csöppség. Engem az sem érdekelne, hogy fiú vagy lány. Csak az, hogy az enyém.
Nem mozdultam előle. Láttam, hogy a félelem végig szalad a szemén. Gonosz mosolyra húzódtak ajkaim. Ahogy az is izmaim ráfeszültek az ajtóra.
- Megmondtam, megmondtam, hogy menjünk el kivizsgáltatni magunkat. De te, te nem. Még a kedvem is elveszed, hogy rád nézzek, úgy, hogy most megdugjalak. – vágom a fejéhez. Megértem, hogy nehéz lenne neki hallani, hogy meddő, vagy nekem hallani, hogy nem vagyok termékeny. De istenre esküszöm, legalább tudnánk, de így. Így csak azt érzem, hogy direkt engem akar idegesíteni. Olyan közel vagyok ahhoz, hogy valamit a földhöz vágják, hogy inkább eltolom magam az ajtótól.
- Most hova mész? – kérdezi kétségbe esve. Én pedig még arra sem vagyok hajlandó, hogy végig hallgassam, éppen milyenkifogással akarja megmagyarázni, hogy miért nem esett teherbe. Hogy miért nem akar ebben a hónapban elmenni az orvoshoz, hogy miért kellene többször szexelni. Nem. Én nem akarok. Belefáradtam. Vagy csak a munka miatti stressz miatt érzem most így. De egy biztos. Most kell a friss levegő.
Ahogy végig szaladok a lakáson, hogy elő vegyem a kocsim kulcsait és a telefonomat, szinte automatikusan kerülöm ki, hogy érezze most már meguntam, hogy hallgassam őt.
Amint kiléptem a lakásunk ajtaján, minden féle érzelem végig szaladt rajtam. Talán nem kellene ennyire türelmetlennek lennem. Hogy én is akadályozom a sok negatívitással. De nem akarom, hogy én legyek az oka. Nem. Ez annyira bántaná az egómat, hogy nem akarok még gondolni se rá.
Mikor a kocsihoz érek, oldalra nézve látom, hogy megint valami karcolás van a feleségem verdáján. Még vezetni se tud, lehet jobb is, hogy nincs gyerekünk. Még kinyírná. Várjunk, nem is tudja kinyírni, mert nem tud teherbe esni.
Amikor beszállok, a kocsiba a derekamban ismét furcsa fájdalom hasít végig. Pár napja furcsán rosszul érzem magam, mintha valami nem lenne rendben, azon kívül, hogy az életem egy katasztrófa. És tudom is mi a baj, a vesém. Még pedig örökletes vesebetegségem van. Talán ezért akarom ennyire a gyereket, hogy ne ezen kattogjak. Talán a  haveromnak is el kellene mondanom, ha már Nefrológus. De talán félek. Ezért lettem még jobban elviselhetetlenebb. Kitudja?! Még az s lehet, hogy pár antibiotikum és minden rendben. Nem kell ide semmi, ahhoz, hogy ellássam magam. Még is csak orvos vagyok. És rohadtul makacs. Majd kezelem én magam.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Hayden Rafferty
Hayden Rafferty EmptySzer. Szept. 20 2017, 14:49

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Hayden! Very Happy
Ahogy elnézem, nem vagy boldog, pedig feleségül vetted életed szerelmét. Mégis mi történt, hogy ennyire elhidegültetek egymástól? Talán megbántad a fiatalabb éned döntését és azt, hogy minden olyan hirtelen történt? Lehet, hogy jobb lenne kilépned ebből az egészből, ha már semmi örömet nem tud neked okozni? Nem buzdítalak arra, hogy hagyd el a feleséged, mert hát ki tudja, lehet, hogy ő kétségbeesettebb nálad, nem tudhatod mi jár a fejében. Szerintem csak fél, hogy esetleg nem adhatja meg neked azt, amit szeretne és ezért változott oly sokat a kapcsolatotok. Talán ő titokban már volt dokinál, ezt nem tudhatod... Mindenesetre én szorítok nektek, hogy megfoganjon az a vágyott kis csöppség, akkor lehet, hogy minden rendbe jönne köztetek :pls:
Sajnálom a betegséged és tudom, hogy orvos vagy, de lehet, jobb lenne ha megnézetnéd magad egy szakemberrel. Valakivel, akinek pont ezek a szakterülete, mert lehet, hogy súlyosabb a helyzet mint te azt gondolnád Hayden Rafferty 1842050612
Kérlek foglalókat látogass még mielőtt játékba kezdenél :vigyori:


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Hayden Rafferty 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Hayden Rafferty
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr. Rafferty && Eliza
» Nikki Rafferty
» Elizabeth Rafferty
» Jo & Hayden ~ Hey Doc, we need your help
» Atticus Hayden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: